Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-06-04, 14:21   #1
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Urime Mickoja!!!

Loqkiiiiiiii njeva se e kishe ditelindjen, i befsh 100vite tjera, me deshira te plotesume dhe e lumtur ashtu siq ke deshir. Gjdo te mir ne Jetė

Genta!


PS: ja nje torte, po qirinj nuk kisha pas ma


__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-06-04, 14:31   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mickoja te uroj jete te lumtur edhe 100 vjet.
Une ste solla torte por po marr pak nga kjo qe te paska sjell Genta. :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-04, 15:01   #3
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Mickoja te uroj qe te behesh edhe 99 vjet dhe te gjitha deshirat si ke qef ti tu plotsofshin qiki
__________________
Jeto sikur te ishte dita e fundit e jetes tende sot.
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-04, 15:08   #4
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

O mbretereshat e mija falm.shum,te gjithat urimet i pranoj me respekt nga ju...ju do mickoja juaj :lol:
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-04, 20:15   #5
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

shume urime per ty ,jete te lumtur,realizim deshirashe dhe shendet te mire.
URIME ditelindja Mickoja
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-04, 20:39   #6
fisniku
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 290
fisniku e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Urime per ditelindej Mickoj!
Te deshiroj shendet dhe gjthe te mirat,Fisniku.
fisniku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-04, 10:09   #7
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Urime Mickoja!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Loqkiiiiiiii njeva se e kishe ditelindjen, i befsh 100vite tjera, me deshira te plotesume dhe e lumtur ashtu siq ke deshir. Gjdo te mir ne Jetė

Genta!


PS: ja nje torte, po qirinj nuk kisha pas ma
Mickoja per Ditelindjen tende te deshiroje sukse ne jete,shendet dhe plote Dashuri Happy Birthday to you :arrow: lazdrani
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-04, 12:47   #8
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mickoja,prano edhe urimet e mia per ditelindjen tende.Ti besh edhe 100 tjera ne lumturi!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-04, 19:53   #9
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Flm.per urimet
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-04, 20:45   #10
VARDARI
 
Anėtarėsuar: 14-05-04
Vendndodhja: Gostivar
Postime: 221
VARDARI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

-Urime per ditlindjen Misse te uroj sukses dhe lumturi ne jete.
-Te deshiroj shendet dhe realizimin e deshirave qe i ke suksese
VARDARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-06-04, 20:32   #11
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

si gjithmon un jam i fundit , me duket qe tani me eshte ber ves .TE KERKOJ TE FALUR PER VONESEN PO TE LUTEM PRANO URIMET E MIA ME TE SINQERTA PER DITELINDJEN URIME E U BEFSH NJEQIND VJECE . :lol: :lol:
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-06-04, 13:23   #12
just_for_u_babe
 
Anėtarėsuar: 02-04-04
Vendndodhja: Diku neper bote
Postime: 34
just_for_u_babe e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek just_for_u_babe
Gabim

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
just_for_u_babe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-04, 16:21   #13
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

GEZUAR MICKOJA DITELINDJEN-SORRY PAKE VONE POR MA MIRE VONE SE HIQ
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-06-04, 20:42   #14
Ibra
 
Anėtarėsuar: 17-06-04
Postime: 5
Ibra e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung

urime Ditlindjen Mickoja te deshiroj shum fat ne jet
Ibra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-06-04, 20:46   #15
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

urime ditelindjen mickoja
ishalla te plotesohen te gjitha deshirat


__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.