PDA

View Full Version : O du me u trenu!!!!!!!!!!!


ALENA
07-09-04, 14:01
hej a dini qka,

jam be me u trenu... me rrezuan ne vozitje sot...
kuku per mu... po me vjen turp tjerve me ju tregu...

Loloku
07-09-04, 14:46
hej a dini qka,

jam be me u trenu... me rrezuan ne vozitje sot...
kuku per mu... po me vjen turp tjerve me ju tregu...

Mos ALENA!!!
O zot, ka na tregove, a don me na tranu edhe neve a! Po qysh edhe po te shkruhet hala ne forum moj?! Shyqyr qe nuk me ka ndoshe kjo tragjedi mua, se tybe jo mu tranu ve nuk e di ka kisha ba, po merre pak veten me te mire e ishalla e jep heren tjetr e na qeras bile!
Mos i shti vetit te keqtit ne zemer se pastaj nuk ka sherim dhe mos ta nin se ketu na ke me perkrahje te plote morale e per ka te duash ti!

turisti
07-09-04, 15:34
hej a dini qka,

jam be me u trenu... me rrezuan ne vozitje sot...
kuku per mu... po me vjen turp tjerve me ju tregu...
Pershendetje dhe NGUSHLLIME. Tjeter here mos u ban merak,dhe kur t'shkojshe ne provim,paramendo se je me shoqeri tuj shkue ne Germi.
Te deshiro tjeter here te jet i fundit. Sukses. :P :P :P :P

Murgesha
07-09-04, 16:30
hej a dini qka,

jam be me u trenu... me rrezuan ne vozitje sot...
kuku per mu... po me vjen turp tjerve me ju tregu...

Alena kur u rrezove a u vrave hiq???? :wink:
Hajt bre se e jep heren tjeter. :lol:

vushtrria
07-09-04, 19:14
alena vallahin boll keq kuku nane ani u rrzove ev ev ev

nitushe
08-09-04, 09:24
khuuu qka te paska ndodh a sje ka tutesh a :twisted:
edhe 2 her provoje e tani te 3 e jep :wink:

Gentiana
08-09-04, 09:34
khuuu qka te paska ndodh a sje ka tutesh a :twisted:
edhe 2 her provoje e tani te 3 e jep :wink:

A moj Nitushe, po vullnet je ka i jep.

Alena hiq mos ke dert, se me tjetren e jep, paq fat.

Genta

aferdita
08-09-04, 09:37
hej a dini qka,

jam be me u trenu... me rrezuan ne vozitje sot...
kuku per mu... po me vjen turp tjerve me ju tregu...

Alena nje pyetje ti a per veti po e merre apo per te tjeret??
te uroj fat
te pershendes

Tomori
08-09-04, 19:46
Alena ndigjo ty Aferditen, shum me vent a per veti te hyn ne pune patenta a per tjerit???
Alena tamam njeri me u habit me ty!!!
Pse thua mare nuk esht mare, bile qe ke ra duhet tja dishe per respekt ati instruktorit se neser dot dalish ne komunikacion.Per tmiren tende eshte ta marish me merit patenten e jo per hater.
Se ajo hatri sojt qe dot gzone per momentin neser mundet dot kushtone me kok!!!!
Mos ta zgjas por te uroj fat radhen tjeter...tung

nitushe
09-09-04, 08:19
Genta ehh prej prevojes i thash se as une skom mujt me te paren po me te treten e kom jep valla :P

ALENA
09-09-04, 09:24
o njerz,

nuk ma kish ni me pas ra ne paren her...
por kjo ishte e treta her...
3 muj skam drejt tash me hy ne provim
perqata du me u trenu :cry: :? :shock:

nitushe
09-09-04, 10:16
hajt sis se 3 muj shkojn shpejt mos ta nin tash ke me jep :wink: