PDA

View Full Version : Qka mendoni per keto gjera????


Cool_Boy
01-07-04, 19:21
Pershndetje per te gjithe

Deshta tju pyes diqka ama nuk e di se a keni ndegju najhere apo jo por ma merr mendja qe i keni ndegju keto fore sidomos vashat :lol: .....

A besoni kur ti zini akrepat nje mbi nje???kete e thojn se nese i nxen keshtu athre dikush po te permden ......

kam pare njerz duke e rrotlluar filxhanin mbas qe e kan pi kafen kishe per kysmet etj...........

Kam pare njerz qe i kendojn asaj bubez se kuqe qe flotoron(nuk po mu kojtihet emri mire) dhe ka shkojke thojshin qanaje paska me na dal fati(Kjo pak si qesharake por e vertet)....

kam ndegjuar se disa vasha dhe djemt po ashtu i rrotllojn bardakat 12 te nates te dashureve te tyre qe ata mos te flejn naten......Nje njeri me ka thene se kjo eshte e vertet se e kishte provu.

kaq kam ndegju edhe diqka tjetr ama nuk po me bjen ndermend e kur te me bjen athere do tju pyes..............

Pra qka mendoni per keto gjera,kurr nuk i kam be,por nese dikush prej jush i keni be keto gjera tregona pak per provojn e juaj dhe qka ka ndodh....

Ju mire pres per komentet e juaj

Cool_Boy :wink: :wink:

dita girl
01-07-04, 20:07
valla me thane te drejten gati u shkrina tuj kesh veq shyqyr zotit qe eshte mbremje edhe ka qellu pak si fllad se......edhe une edhe besoj qe q'dokush i din keto fore,ama per mendimin tim asnjera nga keto nuk jane te verteta,thjesht veq per me u zezat dhe asgje tjeter,po te kishin qene te verteta ishin kerrshit sidomos rinia me i provu keto gjera dhe me dit diqka per te ardhmen e tij/saj,......te pershendes shume Cool Boy,me te vertet teme interesante dhe paksa komike,besoj q'do secili prej neve do te thote diqka ne lidhje me keto .....

Cool_Boy
03-07-04, 10:21
dita girl,pse moj po qesh keto jan gjera te cilat disa njerz i perdorin ne dashuri e ku ta di une dhe keto gjera njerzit qe i kan provu me kan thene se ju kan realizu ato qellimet sidomos kete me "me rrotollimin e bardakit ra 12" por sa po shof une asnje prej jush nuk paska ndegju per ketu gjera ose i keni provu ahhahahah.........

Tung

Cool_Boy

mickoja
03-07-04, 10:32
hahahahahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
03-07-04, 11:32
ahahahahahahahahhahahahahahaha

Nuk ju beso fare ketyre gjerave

ahahahahahhaha :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
03-07-04, 14:46
me pas dite qe keshi qesh keshtu si po shifeni tuj qesh ju kisha tregu me pare ahahahah............

Honesty^uk.
03-07-04, 15:25
Pershndetje per te gjithe

Deshta tju pyes diqka ama nuk e di se a keni ndegju najhere apo jo por ma merr mendja qe i keni ndegju keto fore sidomos vashat :lol: .....

A besoni kur ti zini akrepat nje mbi nje???kete e thojn se nese i nxen keshtu athre dikush po te permden ......

kam pare njerz duke e rrotlluar filxhanin mbas qe e kan pi kafen kishe per kysmet etj...........

Kam pare njerz qe i kendojn asaj bubez se kuqe qe flotoron(nuk po mu kojtihet emri mire) dhe ka shkojke thojshin qanaje paska me na dal fati(Kjo pak si qesharake por e vertet)....

kam ndegjuar se disa vasha dhe djemt po ashtu i rrotllojn bardakat 12 te nates te dashureve te tyre qe ata mos te flejn naten......Nje njeri me ka thene se kjo eshte e vertet se e kishte provu.

kaq kam ndegju edhe diqka tjetr ama nuk po me bjen ndermend e kur te me bjen athere do tju pyes..............

Pra qka mendoni per keto gjera,kurr nuk i kam be,por nese dikush prej jush i keni be keto gjera tregona pak per provojn e juaj dhe qka ka ndodh....

Ju mire pres per komentet e juaj

Cool_Boy :wink: :wink:

o cool_boy
shume paske degjuar more, per vite qe ke :wink:
po me duket se gjithe kohen e kalon me plaka, duke degjuar prej tyre :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
04-07-04, 00:06
honesty^Uk falm shokit me te thene te drjeten me plaka nuk rri por keto gjera i kam ndegjuar prej atyre qe i kan provu por nejse edhe nje gje tjetr eshte kam dijeni per shume gjera tjera e jo vetem per keto........Sa i perket ketyre gjerave vetem thash tju pyes po si po shifet shumica e juve po i merrni per shaka dhe me thueni qe rrini me plaka por nejse hahahhahah ju kuptoj deshte mendimin e juaj se besoj se keto gjera dikush i ka provu..........

Falm per mire kuptim

Cool_Boy :wink:

Honesty^uk.
04-07-04, 06:57
honesty^Uk falm shokit me te thene te drjeten me plaka nuk rri por keto gjera i kam ndegjuar prej atyre qe i kan provu por nejse edhe nje gje tjetr eshte kam dijeni per shume gjera tjera e jo vetem per keto........Sa i perket ketyre gjerave vetem thash tju pyes po si po shifet shumica e juve po i merrni per shaka dhe me thueni qe rrini me plaka por nejse hahahhahah ju kuptoj deshte mendimin e juaj se besoj se keto gjera dikush i ka provu..........

Falm per mire kuptim

Cool_Boy :wink:


Mos u trego cinik cool_boy
cdo bisede duhet te kete pak sens humori
dhe as kush nuk po dyshon sferen e dijeve tuaja,

une ku me e marr me pas kohe te rri me plaka, :lol: se nuk isha lodhur duke punuar
kalo bukur shoki dhe tregohu me i gjere ne jete

mr_beni
21-07-04, 12:36
Per kete kam degjuar shum her, keto gjera ndodhin me se shumti te vajzat.

ju pershendes

Barbaroza
30-07-04, 10:52
Me ju thene te drejten keto gjera i shikojne vajzat dhe ate ne moshen e pubertetit apo adoleshences.Si sot me kujtohet kur i shihja akrepat e ores nje mbi nje e menjehere disponohesha duke menduar se ndonje bukurosh po mendon per mua :roll: :roll:
E tash qe ja rritur pakezzz :) po qeshi me ato gjera qe benim me shoqe :wink: :wink:

Gentiana
31-07-04, 16:10
Ne kto gjera asnjeher nuk kam besuar, dhe as qe besoj!!!
Me gjith se Filgjanin gjith e kthej, e jo se besoj ne te, po ashtu kot, dhe gjith'her me del se do te lind djal(siq thojn midis shpije), po hiq nuk po lind bre :wink:

Shkurt: nuk ju besoj....

turisti
21-08-04, 11:33
Pershendetje COOL_BOY. Shpeshhere ne jete,kemi nevoje per ndonji argetim,ose kur na bjen BOIRITMI nen nivelin e duhur dhe vetbesimi na tradhton,ateherit provojme qe te gjejme mbeshtetje ne keto lloj gjerat te cilat e dobesojne psiqiken tone,na disponojne per nji moment dhe jane te pa nevojshme SEPSE ME HERET ĖSHTĖ CAKYUAR FATI JONĖ... :wink:

turisti
21-08-04, 11:35
CAKYUAR=CAKTUAR,tum falni. :wink:

nitushe
12-09-04, 15:01
kom ni per tanat ama nuk besoj qe jane te sakt po jane veq me ja maru vetit qefin ska ma mire :lol: :wink:

Gjumashja
12-12-04, 21:29
nuk jane te verteta kto astenjo po duhet m e kalu kohen diqysh :)