PDA

View Full Version : 24h Person tjetėr!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Gentiana
06-02-04, 16:23
Nese do e kishit pas mundesin me u kend per 24h nje person tjeter cili do te ishte ai,dhe Pse pikerisht ate??
Ju pershendes dhe ju ftoj ne kte tem

E un do ta japi ne fund pergjigjen!

Genta

lazdrani
06-02-04, 21:43
Eh moj Genta qe me ke shtie te mendoje shume ne kete pytje,kompliment e mija se shume teme interesante......
Une kisha pase qef me disa persona kety per 24ore te jem se bashku ne menyre "shoqerore".....Arsyja eshte se jam shume kurreshtare po mendoj edhe nga pamja fizike....Per mua te gjithe por konkrret ishit ju
Genta,Murgesha,Jehona ,RRushi,Zana,Luana,Hana,Naki,Mija,Donika,Diana,Fat osi e shume shume te tjere qe nuk me bie ndermend.....

Kuku Genta 24 ore vetem me ty rrezik bre se ndoshta e kishim kalle ate vend ku do te takoheshim :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-02-04, 23:53
Lazdrani e kuptoj deshiren tende per te ndejtur me te gjithe ata qe i kishe permendur, deshire qe besoj se e kane edhe shume te tjere nga forumi dardania. Por mendoj se Genta me kete pyetje paska dasht te dije sikur te kishim pas mundesi me u tjetersu per 24 ore cilin person e kishim zgjedhe per te qene si ai.

Genta nese e kam kuptuar drejt temen tende per vete kisha pas deshire qe te behesha nje njeri me nje force te madhe. Jo me e rreh dikend por me i bind shqiptaret se duhet punuar me shume per Kosoven tone te dashur. Ne menyre qe gjaku i deshmoreve mos te merret neper kembe siq po behet tani por te qojm ne vend Amanetin e shenjte qe na e kane lene. Kaq kisha.

lazdrani
07-02-04, 10:23
Upss sorry,se paskam kuptuar gabim pytjen Genta :lol: Murgesha faliminderit per korigjim.
Eh Genta po te kisha mundesi te jem nje person tjeter ateher patjeter se do zgjedhja Idolin tim SABRI FEJZULLAHU. :wink:

Barbaroza
07-02-04, 10:25
Eshte e veshtire te percaktohesha se ne cilin person do te "konvertohesha'per 24h.Me deshire do te mbetja kjo qe jam.Jo qe me duket vetja superiore,por vertete nuk kam ndonje idol te caktuar.

Gentiana
07-02-04, 12:38
Upss sorry,se paskam kuptuar gabim pytjen Genta :lol: Murgesha faliminderit per korigjim.
Eh Genta po te kisha mundesi te jem nje person tjeter ateher patjeter se do zgjedhja Idolin tim SABRI FEJZULLAHU. :wink:


Lazdran nuk prish pun se e ke keqkuptuar pyetjen,sepse keshtu mora vesh edhe diqka :wink:
Pse Sabri Fejzullahun? OK e ke idol,po nuk don te thot se pse e ke idol se ma ke pergjegj pyetjen,se pse bash ate??!!

Genta

Gentiana
07-02-04, 12:40
Eshte e veshtire te percaktohesha se ne cilin person do te "konvertohesha'per 24h.Me deshire do te mbetja kjo qe jam.Jo qe me duket vetja superiore,por vertete nuk kam ndonje idol te caktuar.


Barbaroza te pershendes! Nuk egziston bash askush se vetem nga kurreshtja do te ishe ber si ai person a?? OK je e mrekullueshme keshtu si je,por ne pyetje jan vetem 24h!

Gentiana
07-02-04, 12:47
Lazdrani e kuptoj deshiren tende per te ndejtur me te gjithe ata qe i kishe permendur, deshire qe besoj se e kane edhe shume te tjere nga forumi dardania. Por mendoj se Genta me kete pyetje paska dasht te dije sikur te kishim pas mundesi me u tjetersu per 24 ore cilin person e kishim zgjedhe per te qene si ai.

Genta nese e kam kuptuar drejt temen tende per vete kisha pas deshire qe te behesha nje njeri me nje force te madhe. Jo me e rreh dikend por me i bind shqiptaret se duhet punuar me shume per Kosoven tone te dashur. Ne menyre qe gjaku i deshmoreve mos te merret neper kembe siq po behet tani por te qojm ne vend Amanetin e shenjte qe na e kane lene. Kaq kisha.


Murgesha te pershendes, dhe flm per pergjigjje tende! Ok kte se e kerkon esht e logjikshem,sepse me tvertet do te ishte mir qe dikush tna mbush mendjen,per krejt ato qe i shkrove,por un mendoj: Nese nuk jemi te gatshem te kuptojm nga vetja,per hir te gjith atyre deshmoreve,ateher nuk ja vlen askush,apo nuk do te mundte askush tna mbush mendjen,e me se paktu un dhe ti!!

Genta

jehona
07-02-04, 15:33
genta shoqe te pershendes, me te kallxu te drejten si te kisha mundesi te jem 24 ore nje person tjeter, tani kisha pas qef me u kan 24 ore NUSJA apo PRINCESHA e lazdranit....... besoj qe po me kuptoni :wink: :lol: :lol:

ju pershendes te gjitheve dhe megjith se nuk po shkruj bash shpesh ketu nuk ju kam harru....

Barbaroza
08-02-04, 09:55
Genta te pershendes.
Sinqerisht po te them se nuk kam asnje ide apo deshire te shenderrohem ne person tjeter as per 24 sec.se lere me per 24h.Por,kjo nuk do te thote se urrej te tjeret.
Besoj se me ke mirekuptuar.

lazdrani
08-02-04, 18:09
Opaaaaa jehona na mbyte krejt bre..... :lol: :lol: :lol: 10:0 per ju.Ah jehona just say you will be mine i em very happy :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
08-02-04, 18:21
Genta pse bashe te madhin Sabri Fejzullahun?Nuk e di si femije e kam adhuruar kete aktor,humurist,kengetar.Kam ideol per arsye se gjithmone kam kenaqesi kur ndegjoi musiken e tij jam i disponuar....
Po te kisha mundesi per 24 ore te jem une ai atehere me siguri do te se do te kendoja nje kenge per ju....Ti si qupe eh une si djale,te shkembej me dy tri fjale,djal i bukur per ty jam Genta shoqe te bukure ty te kam.....lalalalallalalal :wink:

jehona
08-02-04, 22:18
Opaaaaa jehona na mbyte krejt bre..... :lol: :lol: :lol: 10:0 per ju.

Ah jehona just say you will be mine i em very happy :lol: :lol: :lol: :wink:

oooooooooo my good, I'm very surprised ....

ouuuuu of course I'll be your ....., do you accept me??? :lol: :wink:

o kuku kopa tu kesh se shum romantike dhe me emocione e kem bo ket "liebeserklärung", hahahahahha

Gentiana
08-02-04, 23:04
Ok ama edhe un ju kuptova juve dyve. edhe ti Jehona shoqe po harron se ky Lazdrani e ka nje zemer,edhe e don Murgeshen :roll:

Murgesha
08-02-04, 23:40
Genta ska problem se une Jehonen e kam shoqe te mire. Dhe si shoqe te mira qe jemi jetojme me maksimen
Cka eshte e imja eshte edhe jotja dhe anasjelltas. :wink:

Gentiana
08-02-04, 23:43
Ashtu qenka Murgesha?? wow. mir de ateher ne kte rast nuk do kisha pasur qef me dit se si mirreni vesh :oops: :wink: :roll:

lazdrani
09-02-04, 11:44
:roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: Ah Dreqi qe je moj Murgesha hahahahahah nje puthje te veqant per ty sot :wink:

Kaltrina
09-02-04, 14:20
pershendetje
nese mu kish dhane nje mundesi e tille une isha be ne vend te dashurit tim sepse kisha pas qef me pa veten edhe me u permiresu nese ka nevoje.

Murgesha
09-02-04, 15:30
E mire Kaltrina a kishe pas deshire qe edhe i dashuri juaj te tjetersohet.
Eshte me rrezik ndoshta kjo se mundet qe te mos deshirosh pastaj te behesh ajo e perparshmja. :wink:

RRUSHI
09-02-04, 20:02
Ok ama edhe un ju kuptova juve dyve. edhe ti Jehona shoqe po harron se ky Lazdrani e ka nje zemer,edhe e don Murgeshen :roll:
Genta shekulli i 21 nje mir dy shum mir tri shkelqyshem---keshtu qe nuk ngel vejan si une se po iki njera e ke tjetren :wink:

Gentiana
10-02-04, 11:05
Rrushi a thua ashtu qenka?! hmmmm,po ku ishe me perpara,se tash ty Luanesha te ka len e me e pa pas edhe nje esht kan shum mir,se nuk do te ishe tash vejan me femit!! :?

RRUSHI
10-02-04, 13:43
Cka te bej i gjori Genta --une nuk munda ta mbaja nje e lere me me shum ---kam qilluar me vese te kqija dhe jo romantik e bukurosh si Lazdrani :oops:

lazdrani
10-02-04, 21:52
Genta nuk na tregove neve 24 ore person tjeter......Mendimin tend?RRushi falimnderit per komplimentet e juaja ndaj meje :wink:

Murgesha
11-02-04, 00:13
Genta po pret njeher mendimet tona. Se ajo kur te tregoj per veten e saj se si kush do te tjetersohet per 24 ore ne kemi me mbetur keshtu :shock:

Gentiana
11-02-04, 00:19
Ashtu esht Murgesha,se do tju duket pa logjikshme dhe ndoshta nuk do tme kuptoni,dhe ndoshta nuk esht per te kuptuar,por esht vetem nga kurreshtja
Dhe tek e fundit nuk jan pergjigjur te gjith!

Genta

lazdrani
17-02-04, 12:13
Iha Genta deri tju bjen te tjereve ne mend Treni ik,po tregom vetem mua se keta tjeret nuk ndegjoin.ok :wink:

Gentiana
17-02-04, 12:28
Lazdran,un do te isha nje person (emrin nuk po ja ceki) vetem per te par se qfar ndergjegjje ka,apo a ka ndergjegje hiq mbas te gjithau sendeu qe ka ber,por vetem per 12h sepse nese jam me shum,apo nese behet diqka dhe nuk kthehna, vaj halli per mua. kurse 12h te tjerat do te isha nje person qe din ta shpreh at ndjenj qe e ka, sepse ne kte nuk jam bash nje AS! E di qe e komplikova po sidoqoft....

Qe te tregova vetem ty,dhe mos ju trego tash te gjithve,deri sa te pergjigjjen te gjith,ok??
Ju pershendes.

Genta

cheef
17-02-04, 15:11
Nese do e kishit pas mundesin me u kend per 24h nje person tjeter cili do te ishte ai,dhe Pse pikerisht ate??
Ju pershendes dhe ju ftoj ne kte tem

E un do ta japi ne fund pergjigjen!

Genta :roll: SKENDER-BEU :!:

lazdrani
22-02-04, 12:41
Eh moje Genta qe me ke mshtjellure kabllat krejt,vetem ishalla Esmerada na tregon se ajo po ja qillojke krejt :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
22-02-04, 14:22
Njemend Genta,trego me shpejt moj se mu ka bere kjo pune obsesion,po kam shume deshire me dijte si kush do te doje te ishe :wink:

Murgesha
01-03-04, 22:16
Genta hajt moj tregona se kush kishe pas qejf me qene 24 ore, per bese edhe une po kam qejf me e dijte, se mo Barbaroza u keput tuj e shfletu ket teme per te pare pergjigjen tende.

Gentiana
01-03-04, 22:24
Murgesha me vjen keq,edhe pse e kam hapur kte tem,me qellim per tu pergjigjur nuk dua te pergjigjem,sepse nuk do tme kuptoni dhe tek e fundit ndoshta per ju esht e pakuptimt(edhe per mua) por nganjeher esht Kurreshtja me e madhe se tjerat! keshtu qe nuk do tju pergjigjem,po ju vazhdoni qka jeni ndalur??

Murgesha me vjen mir se jam prap ketu ne mesin e juaj,sepse me tvertet me ka munguar ky forum.

Genta

Murgesha
07-03-04, 00:59
Sonte kisha pas deshire te isha Lazdrani, veq me e spiunu pak se si po sillet tani ne Kosove.
Hej Lazdrani mos u fryej shume :lol: :lol: :roll: :idea: :?:

Gentiana
07-03-04, 01:02
Murgesha edhe ti a?? edhe un! edhe nuk do ti thoshin kot Lazdran :wink: nese nuk fryhet dhe tjera sende

lazdrani
07-03-04, 10:51
:lol: :lol: :lol: Murgesha cka po ke qef te dish te tregoje une ty te gjitha :wink: :wink: Neser eshte 8marsi eshte dite e bukure per mua!!!! :wink:

lazdrani
07-03-04, 10:56
Genta nje mpuq special per ty......Qeshu nje here per hater te murgeshes :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
15-03-04, 13:06
Genta nje mpuq special per ty......Qeshu nje here per hater te murgeshes :lol: :lol: :lol: :wink::) :lol: :roll:
Per hater te Murgeshes do bej qka mos :wink: e le vetem buzqeshje

lazdrani
19-03-04, 11:19
Genta ku edhe ti qiko,tregona be mendimin tend se bolle te pritem :D

lazdrani
02-04-04, 10:46
:lol: :lol: :lol: Sot 24 ore do te isha me qef RRushi :wink:

Barbaroza
02-04-04, 11:12
Ah cka kisha dashur vetem per sot te jem Zemra e Lazdranit :wink:

Murgesha
02-04-04, 16:40
E une sot isha nderruarr me Barbarozen :wink:
Po de Nusja e RRushit :lol: :lol: :lol: mos u habitni :shock:

Gentiana
03-04-04, 13:26
Sot do te isha me qef, 24 Nena ime!!
Vetem te ndjej ate qe ndjen ajo.

Genta

lazdrani
04-04-04, 10:59
:roll: :roll: Ndersa une Babi im :wink:

Murgesha
04-04-04, 15:05
Sot kam deshire te jem vetem Murgesha :wink: :wink:

lazdrani
05-04-04, 09:46
Sot do te isha me gjithe deshire Murgesha........

Gentiana
05-04-04, 14:31
Sot dua te mbetem kjo qe jam!! :wink:

lazdrani
13-04-04, 17:00
Sot me deshire do te isha Mbrete afer Mbretereshes sime Murgeshes :wink: :P

Barbaroza
14-04-04, 08:53
Sot kisha dashur te jem Gentiana 8)

zeshkanja
14-04-04, 09:21
Une do doja sot te jem si barbaroza se e kanpershkruar shume sexy ne rubriken "si i paramendoni anetaret e forumit" :wink: :wink:

Barbaroza
14-04-04, 09:42
Tybe Zeshkanja hiq nuk te kish rene keq.A e di moj sa djali ēmendet pas meje :roll: :roll:

zeshkanja
14-04-04, 10:04
PO SI NUK E DI MOJ, DHE UNE KETE PO LAKMOJ, MBASE DO ME VINTE EDHE MUA NDOKUSH MBAS :wink: :wink:

lazdrani
14-04-04, 10:20
eh une do te isha sot vet Lazdrani :P

Murgesha
14-04-04, 11:56
Sot me deshire do te isha Mbrete afer Mbretereshes sime Murgeshes :wink: :P

Tu plotesua deshira Lazdrani.
U bere Mbret jo vetem i Dardanise por edhe I IMI :lol: :lol:

lazdrani
14-04-04, 18:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha Dhe Lazdrani,perkulini te gjithe shqiptaret para mbreterise
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-04-04, 23:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha Dhe Lazdrani,perkulini te gjithe shqiptaret para mbreterise
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lazdran duhet te bejme plane si te nenshtrojme edhe mbreteri tjera.
Do ta rrisim e ta bajme te fuqishme DARDANINĖ :lol: :lol:

lazdrani
18-04-04, 15:56
Genta eshte si gati te afrohet per mbretereshe athua kush do ti behet mbret :wink:

Murgesha
18-04-04, 17:34
Lazdran nese si bahet askush mbret, ateher ne si bujar qe jemi po e marrim ne Pallatin tone dhe po e mbajme aty :lol:

lazdrani
18-04-04, 17:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :wink:

Gentiana
21-04-04, 10:57
Sot do te isha me deshir Rrushi,te die se qka esht duke ber dhe qka po behet me te. :wink:

lazdrani
21-04-04, 22:16
E une Barbaroza :D

Barbaroza
23-04-04, 14:09
E une Barbaroza :D

Tybe jo Lazdrani,se tani krejt mendimet e mia ua kishe treguar forumisteve :(

Gentiana
30-04-04, 13:16
Sot do te isha me deshir nje Pellumb i Bardh,qe te fluturoj krejt diten,dhe ta shijoj lirin dhe ket ditė me diell,te mos kam brenga qoft kjo vetem per nje dit.

hana
30-04-04, 13:26
u Genta sa romantike te kokshe bo sot :lol: :lol: :lol: :lol:Une valla sot se di valla ndoshta si nje aktore holliwodie me ka hi shum ne qef America ,California dielliii................plazhi ,festat............. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
30-04-04, 13:57
u Genta sa romantike te kokshe bo sot :lol: :lol: :lol: :lol: ......


:roll: :roll: :? :?

yllka
30-04-04, 16:48
Per 24 ore te jem Lazdrani :wink:

lazdrani
30-04-04, 18:24
Yllka po me behesh dicka e dyshimte qiko..... :x :twisted:

Gentiana
30-04-04, 19:25
Yllka po me behesh dicka e dyshimte qiko..... :x :twisted:

Edhe ty a??
:? :?

Gentiana
10-05-04, 12:01
Sotė dua te jem kjo qe jam. :wink:

lazdrani
11-05-04, 10:28
Sotė dua te jem kjo qe jam. :wink:
Ani de Genta rri ajo qe je qy :wink:

Gentiana
11-05-04, 10:59
Sotė dua te jem kjo qe jam. :wink:
Ani de Genta rri ajo qe je qy :wink:
:wink: Thash ndoshta nuk guxoj pa te pyetur ty?! :wink: 8)

lazdrani
11-05-04, 11:08
Sotė dua te jem kjo qe jam. :wink:
Ani de Genta rri ajo qe je qy :wink:
:wink: Thash ndoshta nuk guxoj pa te pyetur ty?! :wink: 8)
Jo jo mbasi edhe ty te kemi Mbretereshe mundesh po si jo moje :wink:

anna
11-05-04, 14:37
sot dua te jem.....

Vera
15-05-04, 08:04
valla me ju thon te drejten genta tem interesante pske bo bre cik po si nuk po muj as me paramendu se si kisha mujt me qen p.sh Genta sot ncncncn po hajt kisha qen si nje pellumbesh e me e shijuar pak at dashurin e pellumbit se kam degjuar se keto dy shpez duhen shum ne mes veti

lazdrani
21-05-04, 09:54
Te jem Pellumbe, te fluturoja nene qiellin e Kosoves,te zbrese pastaj te Nusja ime nje puthje te ja dhuroja ah jeto jete :cry: :cry: :cry:

yllka
21-05-04, 12:00
Te jem Pellumbe, te fluturoja nene qiellin e Kosoves,te zbrese pastaj te Nusja ime nje puthje te ja dhuroja ah jeto jete :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: Une pellumbesh aben te beje shoqeri Lazdran :cry: :cry: :cry:

Murgesha
21-05-04, 14:06
Te jem Pellumbe, te fluturoja nene qiellin e Kosoves,te zbrese pastaj te Nusja ime nje puthje te ja dhuroja ah jeto jete :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: Une pellumbesh aben te beje shoqeri Lazdran :cry: :cry: :cry:

Yllka nuk ban. Se pastaj Nusja e Lazdranit bahet gjeloze, qy.
Atje nuk ben ta shoqerosh. :wink:

lazdrani
22-05-04, 09:46
Te jem Pellumbe, te fluturoja nene qiellin e Kosoves,te zbrese pastaj te Nusja ime nje puthje te ja dhuroja ah jeto jete :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: Une pellumbesh aben te beje shoqeri Lazdran :cry: :cry: :cry:

Yllka nuk ban. Se pastaj Nusja e Lazdranit bahet gjeloze, qy.
Atje nuk ben ta shoqerosh. :wink:
Vetem Murgesha ime mundet te me shoqeron Yllka p.sh shiqo fotot e Murgeshe aty dy zogje qe perqafohen :wink:

Vera
22-05-04, 12:24
cka ju ka tek more me kon person tjeter ncncn

ani pra une kisha pas qef sot te jem nje sorr hahahahah :roll:

Murgesha
22-05-04, 12:33
Hahhahahaah Vera, kur te fluturosh mbaj nje qese me vete.
Kam frige me dal tani ne oborr. :lol: :lol:

Vera
22-05-04, 13:35
Hahhahahaah Vera, kur te fluturosh mbaj nje qese me vete.
Kam frige me dal tani ne oborr. :lol: :lol:

hahah Murgesha une nuk jam si ato sorrat e kqija hiq mos ke frik

Cool_Boy
22-05-04, 15:11
Une spo ju tregoj por dikuj i kisha hy ne zemer ahahah..

Jo keq a?

Vera
22-05-04, 17:53
Une spo ju tregoj por dikuj i kisha hy ne zemer ahahah..

Jo keq a?

Cool_Boy tregona kujt djal mos na e le pik ne zemer tash qy

aferdita
22-05-04, 17:55
un kam deshire te behem flutur dhe mundem te shkoj ku ka qef :wink:

lazdrani
22-05-04, 18:03
un kam deshire te behem flutur dhe mundem te shkoj ku ka qef :wink:Jo large deri ne Gjakove te Sheta :D :wink:

aferdita
22-05-04, 18:05
un kam deshire te behem flutur dhe mundem te shkoj ku ka qef :wink:Jo large deri ne Gjakove te Sheta :D :wink:
po mjafton edhe deri aty :P

Gentiana
22-05-04, 18:06
un kam deshire te behem flutur dhe mundem te shkoj ku ka qef :wink:Jo large deri ne Gjakove te Sheta :D :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lazdran ne Gjakov qtash do te isha me deshir edhe un!! :cry: bile si jam per momentin, :( :cry: :cry:

lazdrani
22-05-04, 18:24
un kam deshire te behem flutur dhe mundem te shkoj ku ka qef :wink:Jo large deri ne Gjakove te Sheta :D :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lazdran ne Gjakov qtash do te isha me deshir edhe un!! :cry: bile si jam per momentin, :( :cry: :cry:
Hajde be Genta te qoje me Tepihin e Aladinit :wink: Beru gati se erdha :P

aferdita
22-05-04, 18:25
un kam deshire te behem flutur dhe mundem te shkoj ku ka qef :wink:Jo large deri ne Gjakove te Sheta :D :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lazdran ne Gjakov qtash do te isha me deshir edhe un!! :cry: bile si jam per momentin, :( :cry: :cry:
Hajde be Genta te qoje me Tepihin e Aladinit :wink: Beru gati se erdha :P
lAZDRAN a mundesh a,nese po edhe un po vi menjehere me ju :wink:

Gentiana
22-05-04, 18:26
Ben ti hajgare ben. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
22-05-04, 18:27
Aferdita une kam emrin Aladin dhe mos u brengose se edhe ty do te marrim me vete :wink: Gezohet Sheta :D :wink:

lazdrani
22-05-04, 18:28
Ben ti hajgare ben. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Genta si more Mbreti nuk bene hajgare me ty ....Behu gati se kysmet sonte jemi ne Gjakove :wink:

aferdita
22-05-04, 18:28
Aferdita une kam emrin Aladin dhe mos u brengose se edhe ty do te marrim me vete :wink: Gezohet Sheta :D :wink:
ishalla po ne nuk po i tregojm hiq a, ja bejm nje surprise :lol: :wink:

florian
22-05-04, 18:30
DUA TE JEM AI AJER
QE PAK ME PERPARA
TE PUTHI BUZET :(

lazdrani
22-05-04, 18:31
DUA TE JEM AI AJER
QE PAK ME PERPARA
TE PUTHI BUZET :( :shock: :shock: :shock: Wow :wink: Bukure ore Flori Bukure :wink:

Vera
22-05-04, 18:44
dua te jem ajo qe te pret gjithnje ne parkun e vjeter me krah hapur

florian
22-05-04, 18:50
dua te jem ajo qe te pret gjithnje ne parkun e vjeter me krah hapur

LUM AI QE I ESHT DEDIKUAR.

Murgesha
23-05-04, 09:16
Dua te jem Engjull e te shetise boten pa me pare askush. :lol:

Barbaroza
23-05-04, 09:31
Sot dua te behem shigjete e ti sulmoj disa zemra :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:37
E lumja ajo zemer qe i takon ta shpoje shigjeta e juaj. :lol: 8)

Barbaroza
23-05-04, 09:46
Po tybe se i kam lyer me mjalte :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:49
E mjaltin ta ka bere gadi Esmerallda.
djema mos harroni bashke me mjaltin ju vijne edhe te bamet e Esmeralldes. 8)

Barbaroza
23-05-04, 09:52
E mjaltin ta ka bere gadi Esmerallda.
djema mos harroni bashke me mjaltin ju vijne edhe te bamet e Esmeralldes. 8)

Po pse moj po tregon ne publik :?: a e di ti se tani atij djali qe i bie shigjeta ime ka shanse te me braktise :(

Murgesha
23-05-04, 09:57
Uf Barbaroza me fal se e nxorra ket sekret.
Pasha mamin fajin i kane Genta, Mickoja, e Jehona me kane mbajt tere naten zgjuar mbreme.

florian
23-05-04, 10:55
E mjaltin ta ka bere gadi Esmerallda.
djema mos harroni bashke me mjaltin ju vijne edhe te bamet e Esmeralldes. 8)

MURGESH A VJE BARBAROZA SE PER TE BAMET E ESMERALDES PO JA GJAJ NI DERT.

Gentiana
23-05-04, 11:46
Uf Barbaroza me fal se e nxorra ket sekret.
Pasha mamin fajin i kane Genta, Mickoja, e Jehona me kane mbajt tere naten zgjuar mbreme.

Ahhhhhhh moj Murgesha po shum mir kaluam mbrem, ani a mujte me fjet mir, mbas asaj bisede ?? :wink:

Vetem mangu e kemi pasur Barbarozen :cry:

SheTa
23-05-04, 11:53
Aferdita :) Gentiana :) shum let e keni te dyjat ..
aruplana ka boll veq nxerrni buletat e nisi :)
ahahha une dal ju pres ne sllatin....


ops kret harrova se ska nevoje ne sllatin :) se tash Gjakova e
ka Auroprtin e vet :) :(

Gentiana
23-05-04, 14:59
Sot per 24h do te isha me deshir Lazdrani, mbase e ka ditelindjen. :wink:

Murgesha
23-05-04, 15:25
Thuaje te plote Genta mos ben lak. Po te mundon kurreshtja se cfare dhurate i kam bere une Lazdranit. Per ate do te jesh Lazdrani sot. :lol:

Vera
23-05-04, 15:50
une sot 24h do te isha njeri nga pellumbat e Murgeshes ketu ne foto

florian
23-05-04, 16:06
une sot 24h do te isha njeri nga pellumbat e Murgeshes ketu ne foto

NUK JAN PELLUMBA PO A BEHET TE JEM UN TJETERI :roll:

Vera
23-05-04, 16:15
une sot 24h do te isha njeri nga pellumbat e Murgeshes ketu ne foto

NUK JAN PELLUMBA PO A BEHET TE JEM UN TJETERI :roll:

florian e as orrla nuk jan ata qy e ti bau a hahahh jo se hmmmmmmmm hana bohet tani sorr e te ngacmon djalo po rri urt :wink:

SheTa
23-05-04, 16:32
Ju preshndes te gjithve :P

lazdrani
23-05-04, 16:56
Ju preshndes te gjithve :P
Edhe une te pershendes ty Sheta :P :wink:

Vera
23-05-04, 17:16
Ju preshndes te gjithve :P

S-h-e-t-a edhe une te pershendes ty

SheTa
23-05-04, 17:32
Thnx per preshndetje Vera dhe lazdron :)
jeni ma te miret :)

aferdita
23-05-04, 18:07
edhe un ju pershendes shum

aferdita
23-05-04, 19:09
Aferdita :) Gentiana :) shum let e keni te dyjat ..
aruplana ka boll veq nxerrni buletat e nisi :)
ahahha une dal ju pres ne sllatin....


ops kret harrova se ska nevoje ne sllatin :) se tash Gjakova e
ka Auroprtin e vet :) :( nuk eshte aq leht si mendon ti te ishte ashtu isha atje tash :wink:

Gentiana
23-05-04, 20:20
Thuaje te plote Genta mos ben lak. Po te mundon kurreshtja se cfare dhurate i kam bere une Lazdranit. Per ate do te jesh Lazdrani sot. :lol:

Po bre Murgesha, mbase Surpriza-t i kam ne qef sidomos ato te mira, ateher nuk esht qudi se do te isha me deshir Lazdrani per 24h! Po kur te kthehi ateher ma shuaj pak kurreshtjen, dhe me trego se si kaluat ne Paris dhe qfar ken surprizat tjera.

Ahhhhhhhhhh kjo Dashuri :roll: :roll: :roll:

florian
23-05-04, 21:05
http://www.shqiperia.com/foto/albums/album08/P1010069.thumb.jpg

24 ore ne keto dy vende :cry:

florian
23-05-04, 21:08
une sot 24h do te isha njeri nga pellumbat e Murgeshes ketu ne foto

NUK JAN PELLUMBA PO A BEHET TE JEM UN TJETERI :roll:

florian e as orrla nuk jan ata qy e ti bau a hahahh jo se hmmmmmmmm hana bohet tani sorr e te ngacmon djalo po rri urt :wink:

ani se une pllum po bahna e mrapa po shohim :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
24-05-04, 14:08
Do kisha taku Veren............

Vera
24-05-04, 16:15
Do kisha taku Veren............


:lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
24-05-04, 16:41
Do kisha taku Veren............


:lol: :lol: :lol: :lol:

Pse jo vera kurr keq nuk me kishte ra as ty por as mua ahahhah

Vera
24-05-04, 19:44
Cool_Boy une nuk thash asgje vetem qesha hahahhaha

Cool_Boy
25-05-04, 09:19
:lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

yllka
25-05-04, 10:39
Naki sot do te isha per 24 ore :arrow: Shkrimi i juaj ne Eksposid 2050 me ka pelqyer me te vertet...Tung Yllka

Murgesha
07-06-04, 18:50
Sot me deshire do te isha Honesty. :(

Vera
07-06-04, 19:44
Sot me deshire do te isha Honesty. :(
uhhhhhhhhh Murgesh aune thash mos kofsha ne likuren e tij bile sot qyy.

Une do isha Murgesha vetem per 24h

anna
08-06-04, 10:54
une ot me shume deshir do kisha takuar barbarozen :wink:

Gentiana
08-06-04, 10:58
Un sot do te isha ...... :roll:

anna
08-06-04, 11:01
Un sot do te isha ...... :roll:


...armani hahahaha :lol: :lol: :lol:

Gentiana
08-06-04, 11:02
Un sot do te isha ...... :roll:


...armani hahahaha :lol: :lol: :lol:


Anna Ncuk :oops:

anna
08-06-04, 11:04
Un sot do te isha ...... :roll:


...armani hahahaha :lol: :lol: :lol:


Anna Ncuk :oops:


po kush atehere :wink:

lazdrani
08-06-04, 11:53
SOT TE JEM NAKI :wink:

Vera
11-06-04, 15:31
sot do te isha nje engjull :wink: :lol:

Gentiana
15-06-04, 10:40
Sot vetem nje person tjeter.... :roll:

lazdrani
15-06-04, 10:42
:roll: ARMANI :wink:

Gentiana
15-06-04, 10:44
:roll: ARMANI :wink:


:roll: :roll: :roll: :? :oops:
Jo bre Lazdran ku po te shkon mendja edhe ty??
Nimend ku esht qaj njeri upssssssss :oops: :wink:

lazdrani
15-06-04, 10:45
HA ARMANI MODEL 2004 ne DARDANI :wink:

Gentiana
15-06-04, 10:47
HA ARMANI MODEL 2004 ne DARDANI :wink:

Si shum po ma levdon ket Njeri, pse more?? :roll: :wink:

Murgesha
15-06-04, 10:53
HA ARMANI MODEL 2004 ne DARDANI :wink:

Si shum po ma levdon ket Njeri, pse more?? :roll: :wink:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :wink:

anna
15-06-04, 14:36
se nashta e njeh e keshtu do mi bashku genten me armanin :wink:

lazdrani
16-06-04, 11:05
se nashta e njeh e keshtu do mi bashku genten me armanin :wink:
JO BE VETEM RRUSHIN NUK MUNDEM TA TRADHETOI :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
16-06-04, 19:23
Sot bash askush, vetem kjo qe jam!

yllka
17-06-04, 10:59
YLLKA :P

lazdrani
17-06-04, 11:35
Te jem Murgesha 8)

Murgesha
17-06-04, 19:14
Yes. Pooooooooooooooooooooooo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
17-06-04, 20:24
po hajt se do te isha valla nje yll ne qiell sonte se askush tjeter ahahah

lazdrani
18-06-04, 10:00
Sot te jem Nje Pellumbe :wink:

Barbaroza
18-06-04, 11:15
Sonte dua te jem nje yll e t'ia ndriqoj dhomen... :wink:

Murgesha
18-06-04, 11:21
Sonte dua te jem nje yll e t'ia ndriqoj dhomen... :wink:

Hajt se e mora vesh kujt Barbaroza :lol: :wink:

Barbaroza
18-06-04, 11:23
Po de,shpejt e merr vesh ti :wink:

Gentiana
21-06-04, 13:01
Sot do te isha me gjith qef JEHONA, jo vetem per 24h po per 6javė !!! :?

Barbaroza
21-06-04, 13:30
Sot kisha dashur te jem Shqiponje e te fluturoje diku larg-larg-larg....

Gentiana
25-06-04, 10:43
Sot kjo qe jam, jo per ndonje arsye te veqant....

lazdrani
25-06-04, 10:53
Sot te jam per 24ore si Babai im :wink:

Barbaroza
25-06-04, 11:03
Sot dua te jem vete une :wink:

Murgesha
25-06-04, 14:28
http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/034.gif

Gentiana
26-06-04, 11:40
Sot, hmmmmm :roll: :roll:

lazdrani
26-06-04, 16:06
Sot te jem Zemra ime :D

mr_beni
27-06-04, 18:29
sot te jem mr_beni

Barbaroza
28-06-04, 08:47
Sot dua te jem Luleborė!

lazdrani
28-06-04, 10:50
Sot dua te jem Lazdrani :wink:

Murgesha
28-06-04, 11:09
Me dite ju se kush kam deshire me qene sot. O plasni se sju tregoj.

lazdrani
28-06-04, 11:17
Me dite ju se kush kam deshire me qene sot. O plasni se sju tregoj.Vetem mua :wink:

Murgesha
28-06-04, 11:22
Me dite ju se kush kam deshire me qene sot. O plasni se sju tregoj.Vetem mua :wink:

Ti e din po ketyre tjerave mos ju trego se pastaj krejt po dojne me u ba si une. :wink:

lazdrani
28-06-04, 11:37
Me dite ju se kush kam deshire me qene sot. O plasni se sju tregoj.Vetem mua :wink:

Ti e din po ketyre tjerave mos ju trego se pastaj krejt po dojne me u ba si une. :wink: pstttttttttt ok ok :wink:

Gentiana
01-07-04, 15:17
Sot vetem nje Person, po nuk do tju tregoj!!! :wink:

lazdrani
05-07-04, 16:42
Honesty :wink:

Vera
07-07-04, 18:32
tash do te isha me qef ai njeri qe tash per tash eshte i lumtur

lazdrani
07-07-04, 21:01
Vera ani se po ta japi pake lumturin time e ndoshta te shkone jeta mbare :D 24 ore kuptohet :wink:

yllka
08-07-04, 11:25
Sot te jem Lazdrani per 48 ore :wink:

Honesty^uk.
08-07-04, 12:22
Sot te jem Lazdrani per 48 ore :wink:

mendo mire se sot ai ka nje pozicion shume te rendesishem
dhe ti duhet ta perfaqesosh me dinjitet :wink:

Murgesha
08-07-04, 14:06
Sot te jem Lazdrani per 48 ore :wink:

mendo mire se sot ai ka nje pozicion shume te rendesishem
dhe ti duhet ta perfaqesosh me dinjitet :wink:

Hhahahahahahahahahahahhaahh Honesty o shejtan, ahhahahahahaha
O kuku plasa tuj kesh. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
08-07-04, 20:51
Vera ani se po ta japi pake lumturin time e ndoshta te shkone jeta mbare :D 24 ore kuptohet :wink:


o flm shum lazdrani, ju jeni brre shum i gjymert ncncn kurr kso njeri zemer mir nuk kam par nje mendo koke Bruderherz :wink:

Barbaroza
09-07-04, 12:19
Kanarine,por e lire!

lazdrani
09-07-04, 16:16
DR.IBRAHIM RUGOVA :wink:

RRUSHI
09-07-04, 18:34
BARBAROZA :!: :wink:

Vera
09-07-04, 19:12
RRUSHI :!: :wink:

lazdrani
09-07-04, 19:22
VERA :wink:

Honesty^uk.
09-07-04, 19:25
Murgesha :arrow:

Murgesha
09-07-04, 22:20
Honesty, pastaj Lazdrani, Rrushi, Barbaroza, Vera.
Sa bukur do te ishte me e lene te lire vetveten per nja nje jave dite. :wink:

Vera
19-07-04, 10:01
Genta :wink:

Gentiana
19-07-04, 11:22
:arrow: Vera :wink: :twisted:

lazdrani
19-07-04, 15:42
Murgesha :wink:

Barbaroza
19-07-04, 15:43
Sot :arrow: Honesty, se po me intereson diqka me dijte e ndoshta e kisha zbukuar:wink:

Gentiana
21-07-04, 12:49
Sot :arrow: Honesty, se po me intereson diqka me dijte e ndoshta e kisha zbukuar:wink:

Barbaroza a zbulove moj ndonje gje??

Sot do te isha Murgesha!!

Murgesha
21-07-04, 12:55
More cka keni me mua? U keputa tuj shku ne trupa te huaj. Dhe besa u kenaqa kur po ju lexoj mendimet. :lol: :lol:

Barbaroza
21-07-04, 12:58
Sot :arrow: Honesty, se po me intereson diqka me dijte e ndoshta e kisha zbukuar:wink:

Barbaroza a zbulove moj ndonje gje??

Sot do te isha Murgesha!!
Po,po Genta,tybe krejt po e di cka eshte duke menduar momentalisht.E paska mendjen.... :wink: hajt se ia tregoj qejfin :evil:

Gentiana
21-07-04, 13:03
Barbaroza me siguri ka ndonje surpriz per ty, dhe vetem kur ta shofish atje ne Ferizaj, mbase ti nuk shkove tek ai?!?! :P :wink:

Barbaroza
21-07-04, 13:06
Barbaroza me siguri ka ndonje surpriz per ty, dhe vetem kur ta shofish atje ne Ferizaj, mbase ti nuk shkove tek ai?!?! :P :wink:

:shock:

Gentiana
21-07-04, 13:09
He moj, qka te gjet?? :?

Barbaroza
21-07-04, 13:19
Jo,jo asgje,veq u shokova pak :wink:

Gentiana
23-07-04, 22:07
:arrow: Sot vetem jo Genta......... :cry:

Murgesha
23-07-04, 22:11
:arrow: Sot vetem jo Genta......... :cry:

Sa keq, hajt se une po bahem Genta e ti banu Murgesha.

Gentiana
23-07-04, 22:15
:arrow: Sot vetem jo Genta......... :cry:

Sa keq, hajt se une po bahem Genta e ti banu Murgesha.

Me kto ndjenja qe i kam tani per tani, kur te duash, vetem po te paralajmeroj se nuk te bjen mir, po mbase po thua un pranoj?! :wink:

Murgesha
23-07-04, 22:20
:arrow: Sot vetem jo Genta......... :cry:

Sa keq, hajt se une po bahem Genta e ti banu Murgesha.

Me kto ndjenja qe i kam tani per tani, kur te duash, vetem po te paralajmeroj se nuk te bjen mir, po mbase po thua un pranoj?! :wink:

Hajt moj se sjane gje tuat. Me mi pa ti te miat, tybe ni marrsh. Por mbasi po pranon po gezohem shume hahahahahahhhaa.

Gentiana
23-07-04, 22:21
:arrow: Sot vetem jo Genta......... :cry:

Sa keq, hajt se une po bahem Genta e ti banu Murgesha.

Me kto ndjenja qe i kam tani per tani, kur te duash, vetem po te paralajmeroj se nuk te bjen mir, po mbase po thua un pranoj?! :wink:

Hajt moj se sjane gje tuat. Me mi pa ti te miat, tybe ni marrsh. Por mbasi po pranon po gezohem shume hahahahahahhhaa.

:lol: :lol: :lol: Ok po un kam edhe kokdhembje!! kujt i bjen tani me mir?? :wink:

Barbaroza
24-07-04, 16:17
Sot isha bere Genta por kjo paska kokedhembje e s'po behem se mjaft i kam kokedhembjet e mia :wink:
Edhe Murgesha paska shume halle,keshtu qe me mire po mbetem me hallet e mia :wink: :wink: :wink:

lazdrani
24-07-04, 23:18
Sonte te jem Zemra ime :wink:

Gentiana
26-07-04, 12:47
Sot isha bere Genta por kjo paska kokedhembje e s'po behem se mjaft i kam kokedhembjet e mia :wink:
Edhe Murgesha paska shume halle,keshtu qe me mire po mbetem me hallet e mia :wink: :wink: :wink:
Sot do te jem Barbaroza. :wink:

Murgesha
26-07-04, 23:32
Sot isha bere Genta por kjo paska kokedhembje e s'po behem se mjaft i kam kokedhembjet e mia :wink:
Edhe Murgesha paska shume halle,keshtu qe me mire po mbetem me hallet e mia :wink: :wink: :wink:
Sot do te jem Barbaroza. :wink:

E une do te doja te jem Genta vetem per sonte!!!!

Honesty^uk.
26-07-04, 23:45
Sot isha bere Genta por kjo paska kokedhembje e s'po behem se mjaft i kam kokedhembjet e mia :wink:
Edhe Murgesha paska shume halle,keshtu qe me mire po mbetem me hallet e mia :wink: :wink: :wink:
Sot do te jem Barbaroza. :wink:

E une do te doja te jem Genta vetem per sonte!!!!


Edhe une po e provoj te jem Genta sonte

ShEjToNkA
26-07-04, 23:55
Unė kisha pas dėshir tė jem sonte................Murgesha

Murgesha
26-07-04, 23:57
Unė kisha pas dėshir tė jem sonte................Murgesha


Hahahahahha mua me gjete a? Jo valla sonte une jam Genta ;)
Hajde banu Murgesha sonte se bash po kam deshire me u liru prej saj ;)

aferdita
26-07-04, 23:58
Un dua te jem sonte Shejtonka,dua ta di se si eshte dhe si mendon :wink:

ShEjToNkA
26-07-04, 23:59
Unė kisha pas dėshir tė jem sonte................Murgesha


Hahahahahha mua me gjete a? Jo valla sonte une jam Genta ;)
Hajde banu Murgesha sonte se bash po kam deshire me u liru prej saj ;)

Ty se nuk pata guzim tė them pėr diken tjetėr ahhaahah :wink: ,pak shaka sis

Me knaqėsi do bėhem Murgesha, do kisha nderin ,edhe ja erdha tė bėhm vetm lirohu pak ahahha................... :wink:

Honesty^uk.
27-07-04, 00:00
Un dua te jem sonte Shejtonka,dua ta di se si eshte dhe si mendon :wink:


une gjithqka isha bere
vetem shejtank jo

aferdita
27-07-04, 00:04
Un dua te jem sonte Shejtonka,dua ta di se si eshte dhe si mendon :wink:


une gjithqka isha bere
vetem shejtank jo

Honesty^uk. pse ka ke marr aq shum inati shejtonkes, po jepja edhe nje shanc
:wink: :lol:

ShEjToNkA
27-07-04, 00:05
Un dua te jem sonte Shejtonka,dua ta di se si eshte dhe si mendon :wink:


une gjithqka isha bere
vetem shejtank jo

Honestyyyyyyyyyyyy, qa ėshtė puna me ty kėshtu ore qyyyy ,lere qiken se ka deshir tė jem pse joo ,edhe me sa e pash ajo s'tkish pyet kurgja po kish than kam dėshir tė jem shejtonka qy hahhaahhhahahahhhhhahaa


Afėrdita sis , edhe unė ta kisha jap kėt post n'vend ,dhe me kėnaqėsi do isha edhe unė afėrdita ,ama jo sot se sot kam vemdos tė jem Murgesha veq shpresoj nesėr................................. :wink:

Honesty^uk.
27-07-04, 00:09
une nuk po e ndali
por vetem shpreha mendimin tim se shejtank kurrrrrrrrrrrrrrrr :wink:

boll te kam ty pa e provuar vete :lol:

ShEjToNkA
27-07-04, 00:11
une nuk po e ndali
por vetem shpreha mendimin tim se shejtank kurrrrrrrrrrrrrrrr :wink:

boll te kam ty pa e provuar vete :lol:


"Kurr mos thuaj kurr" ėshtė njė thėnje mė duket apop jooo ,hahahahaahahaa

aferdita
27-07-04, 00:11
Shejtonka moter,mos ta nin ty ,kur te duash :wink:

ShEjToNkA
27-07-04, 00:15
Shejtonka moter,mos ta nin ty ,kur te duash :wink:

:lol: :cry: :cry:

Loloku
27-07-04, 08:38
Jo nuk besoj se do te ishte me mire sikur te mos ishim njohur. Une akoma nuk jam njohur me aske. Nga mosnjohja nuk do te ishte as me mire as me keq, kurse per ta kuptuar sa e mire eshte njohje vie largimi, sepse kur dike e kemi kurre nuk ia dime vleren sa duhet, largimi eshte cmimi i deshprimit te arsyeshem kur humbim ate qe e duam. Me mire te humbesh ate qe do se mos te duash aske!

Loloku
27-07-04, 09:10
Me falni se ishte pergjigje per temen ado te ishte me mire sikur te mos ishim njohur, do t'i kerkoja moderatoreve ta bartnin ne vendin e duhur! Flm per mirekuptimin!

Gentiana
27-07-04, 12:12
Sot isha bere Genta por kjo paska kokedhembje e s'po behem se mjaft i kam kokedhembjet e mia :wink:
Edhe Murgesha paska shume halle,keshtu qe me mire po mbetem me hallet e mia :wink: :wink: :wink:
Sot do te jem Barbaroza. :wink:

E une do te doja te jem Genta vetem per sonte!!!!


Edhe une po e provoj te jem Genta sonte

:wink: Ateher un sot Honesty!! :P

Barbaroza
27-07-04, 14:21
Un dua te jem sonte Shejtonka,dua ta di se si eshte dhe si mendon :wink:


une gjithqka isha bere
vetem shejtank jo

Honesty^uk. pse ka ke marr aq shum inati shejtonkes, po jepja edhe nje shanc
:wink: :lol:

JO BRE SE NUK IA KA MARR INAT KY SHEJTONKES,POR PIKERISHT DIQKA PO ZIHET NE TE :wink:

lazdrani
27-07-04, 21:47
24 ore te jem Naki :wink:

Murgesha
28-07-04, 13:00
24 ore te jem Naki :wink:

Eh po te ishte e mundur te jem 24 ore Zemra jote :wink:

turisti
28-07-04, 14:10
Tung Genti.Une me pas mundesi kisha dasht me qene 24 ore UNE I VOGEL,e t'i harroj shume do gjerat negative duke u kthuer ne femijerijen e lumtur ku kan mbetur kujtimet e mija,prinderit e mi te dashur dhe koha ime aq e lumtur qe sot me mungon aq shume... :cry:

lazdrani
28-07-04, 17:51
24 ore te jem Naki :wink:

Eh po te ishte e mundur te jem 24 ore Zemra jote :wink: Edhe une do te pranoja me gjithe zemer :oops: :wink:

Gentiana
29-07-04, 11:29
Sot Barbaroza... :P :wink:

Murgesha
29-07-04, 11:55
E une sot do te doja te ishja ........................

lazdrani
29-07-04, 14:05
E une sot do te doja te ishja ........................
Mbreteresha ime kuptohet :wink:

ShEjToNkA
29-07-04, 21:51
Unė sonte do tė doja tė jem... :arrow: Hmmmm ..,nejse le tė jet sekret........... :wink:

Barbaroza
30-07-04, 09:24
Unė sonte do tė doja tė jem... :arrow: Hmmmm ..,nejse le tė jet sekret........... :wink:

Hajt moj thuaje,s'ka secrete ketu :lol:

Honesty^uk.
03-08-04, 19:37
sonte dua te jem Lazdrani

ShEjToNkA
09-08-04, 23:02
Sonte kisha pas dėshir me qen ose Genta ose Barbaroza , me dit se cka jan ka mendoj pėr mua ,apo mė nemin hiq qė jav bona copa-copa gotat edhe gjezvėn :wink:

Murgesha
09-08-04, 23:24
Sonte kisha pas dėshir me qen ose Genta ose Barbaroza , me dit se cka jan ka mendoj pėr mua ,apo mė nemin hiq qė jav bona copa-copa gotat edhe gjezvėn :wink:

Hhahahaahahahha!!! Hiq mos ke dert se jan kah flasin me mua. Nemte qiell per toke po ti dergojne. :lol: :lol: :wink:

Gentiana
09-08-04, 23:27
O sonte nuk po kam nerva me e nem ma, vetem neser kur te vjen Barbaroza, e merr vesh kjo mir, kur ti behemi te dyja, se sonte po e fali... :P

ShEjToNkA
09-08-04, 23:27
Murgesha , shiko bijo ti si murgesh lutu pak pėr mua s'e jam ka tutna mos po mė zajnė nembėt e tynev :wink: tė lutna Murgesha lutu pak pėr mua :wink:

Murgesha
09-08-04, 23:28
O sonte nuk po kam nerva me e nem ma, vetem neser kur te vjen Barbaroza, e merr vesh kjo mir, kur ti behemi te dyja, se sonte po e fali... :P

Ani de ashtu thuaji se gjynah. Mos i trego se sa nemt ja bane gjer me tani duke fol me mua, se po na tutet qika najkah e sna vjen ma ne kete ore te nates, me na shashtrise ne gjum. :wink:

ShEjToNkA
09-08-04, 23:31
O sonte nuk po kam nerva me e nem ma, vetem neser kur te vjen Barbaroza, e merr vesh kjo mir, kur ti behemi te dyja, se sonte po e fali... :P

Ihaaaaaaaaaa ti mos mė nemb sonte se jam ka frikohena pas 12 tė natės mos po mė zajnė , se sa pėr neser e di qė sun um zajn kund se unė jam nė gjumė e diten iku hahahhhahahaa :wink:

Barbaroza
11-08-04, 10:27
Sonte kisha pas dėshir me qen ose Genta ose Barbaroza , me dit se cka jan ka mendoj pėr mua ,apo mė nemin hiq qė jav bona copa-copa gotat edhe gjezvėn :wink:

Jo moj,mos ke frike, se tybe namat hiq nuk i dua edhe kurre nuk i aplikoj ne jete,bile ata qe mallkojne i kisha var ne litar :twisted: :lol:

ShEjToNkA
11-08-04, 18:58
Sonte kisha pas dėshir me qen ose Genta ose Barbaroza , me dit se cka jan ka mendoj pėr mua ,apo mė nemin hiq qė jav bona copa-copa gotat edhe gjezvėn :wink:

Jo moj,mos ke frike, se tybe namat hiq nuk i dua edhe kurre nuk i aplikoj ne jete,bile ata qe mallkojne i kisha var ne litar :twisted: :lol:

Ohhh e kam dit volla ,po ti dukat qik je qyyy , veq kėto pėrinati u mundojshin me ma shti friken nė ashtė nga tiii

Uu qa janė kėto hastretxhike veq mundohen me shti fitil mes njerzve ahahhaha

Honesty^uk.
11-08-04, 19:13
sonte dua te jem vetem VETVETJAAAA

Murgesha
11-08-04, 21:28
sonte dua te jem vetem VETVETJAAAA

Honesty a nderrohemi?????
Me deshire do te isha ti sonte. :twisted:

Honesty^uk.
11-08-04, 23:51
sonte dua te jem vetem VETVETJAAAA

Honesty a nderrohemi?????
Me deshire do te isha ti sonte. :twisted:


OK Murgesha vetem ty ta besoj Honestyn sonte
:wink:

aferdita
12-08-04, 08:16
Ah sot do te isha do te isha .............

Murgesha
12-08-04, 10:11
sonte dua te jem vetem VETVETJAAAA

Honesty a nderrohemi?????
Me deshire do te isha ti sonte. :twisted:


OK Murgesha vetem ty ta besoj Honestyn sonte
:wink:

Kuku po Zavrak i madh ish qe ky fare Honesty. :wink: :wink:

Vera
12-08-04, 17:31
Sonte dua te jem kjo Vera qe jam :lol: :lol:

Murgesha
12-08-04, 23:24
Sonte do te doja te isha Lazdrani :cry: :cry: :cry: :cry:

Lazdran me ka marre malli per ty. :cry: :cry:

ShEjToNkA
12-08-04, 23:26
Sonte do te doja te isha Lazdrani :cry: :cry: :cry: :cry:

Lazdran me ka marre malli per ty. :cry: :cry:

Mos qajė moj ,mos qajė ,qyy po banu askush nuk po ta ndalon me qenė lazdrani :wink:

Murgesha
12-08-04, 23:28
Sonte do te doja te isha Lazdrani :cry: :cry: :cry: :cry:

Lazdran me ka marre malli per ty. :cry: :cry:

Mos qajė moj ,mos qajė ,qyy po banu askush nuk po ta ndalon me qenė lazdrani :wink:

Shejtonka ke te drejte po bahem Lazdrani, ama une po dua qe te jem me te, e nese bahem Lazdran ku me e gjet ateher Murgeshen????

ShEjToNkA
12-08-04, 23:30
Sonte do te doja te isha Lazdrani :cry: :cry: :cry: :cry:

Lazdran me ka marre malli per ty. :cry: :cry:

Mos qajė moj ,mos qajė ,qyy po banu askush nuk po ta ndalon me qenė lazdrani :wink:

Shejtonka ke te drejte po bahem Lazdrani, ama une po dua qe te jem me te, e nese bahem Lazdran ku me e gjet ateher Murgeshen????

Murgeshėnnnnnnnnnnnnnnnn ??????? si t'ja bėjm more ??????????????...
........ ja mė ra ndėrmend diq ,po bėhena unė Murgesha e ti Lazdrani hahaahahhahaaahhaahhahhaahahaa

Murgesha
12-08-04, 23:31
Sonte do te doja te isha Lazdrani :cry: :cry: :cry: :cry:

Lazdran me ka marre malli per ty. :cry: :cry:

Mos qajė moj ,mos qajė ,qyy po banu askush nuk po ta ndalon me qenė lazdrani :wink:

Shejtonka ke te drejte po bahem Lazdrani, ama une po dua qe te jem me te, e nese bahem Lazdran ku me e gjet ateher Murgeshen????

Murgeshėnnnnnnnnnnnnnnnn ??????? si t'ja bėjm more ??????????????...
........ ja mė ra ndėrmend diq ,po bėhena unė Murgesha e ti Lazdrani hahaahahhahaaahhaahhahhaahahaa

Ncuk, Lazdrani e di menjeher se nuk je une. :lol:

ShEjToNkA
12-08-04, 23:42
ncnccncn ani de n'daq qyyy ahahhahah ,po hajt moj se tybe se din se unė si shejtonk ma bėhėna edhe Murgesh qyy ahhahahhaha

Murgesha
12-08-04, 23:50
ncnccncn ani de n'daq qyyy ahahhahah ,po hajt moj se tybe se din se unė si shejtonk ma bėhėna edhe Murgesh qyy ahhahahhaha

Tybe sta ke pa ate film. E di se ta kana por jo :wink:

ShEjToNkA
12-08-04, 23:57
Ani de se shofim filmin po serialin pra qyyyy , n'daq pėr tė miren tonde e kam qyy :wink: