PDA

View Full Version : Ankesat tuaja per stafin ne #DARDANIA


Anonymous
09-08-04, 14:58
Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #Dardania.

MaLoK_Presheva
14-08-04, 01:46
Me respekt per gjith Chatuesit e dhomes #Dardania dhe per adhuruesit e WwW.Dardania.De Besoj se ka shum diskutime per ket Chat me te madh shqiptar I cili gjithmon ka qen edhe do te jet me ju te dashur shqiptar ku do qe gjendeni..! Pasi kemi te bejm me njerz te kulturuar ne Chat edhe me shum njerz simpatik besoj se edhe Operatoret e dhomes #dardania jan shum korrekt edhe te mir se jemi nej shpirt nej zemer dhe nje Gjak...Kisha pas deshir qe te kemi edhe vretje nga Chatuesit se besoj se cdonjeri nga na i cili miret me @operator gabon ndonjeher Po asgje me dashje apo per ndonje qellim te keq...Thjesht ne @Operatoret e dhomes #Dardania Jemi sherbetor e juaj e asgje me teper jemi njerz edhe Do knaqemi der sa te ekzistoj wWw.Dardania.De ...Me Respekt per gjith ju Vizitor dhe ju shqiptar te mir...

CoMaNdO
16-09-04, 04:52
Valla une po Shkruj diqka i cili nje Opratroe me nick,DaNgEr. A qysh hamomin e ka nick, sma len qaren ja pra qka dodhi me 16.08.2004 me mu .
* DaNgEr sets mode: +b *!*@*3168624F.IP
[19:50] * DaNgEr sets mode: -b *!*@3168624F.IP
Qe Kqyre BANED se ka ba pa arsy veq qe kam fol Pulik, e une me fol diqka me TONI20 kam desht kqyre .
[19:52] <CoMaNdO> Hahahahahahahahahahaha jes de qyH =P
#dardania Jeni te banned (#dardania)
[19:53] <CoMaNdO> ev
#dardania Jeni te banned (#dardania)
[19:57] <CoMaNdO> a
[19:57] <CoMaNdO> a
#dardania Jeni te banned (#dardania)
[19:57] * Gola ooooooooooooooo kush me don breeeeeeeeeeee :((((((
[19:57] <BaToN> hahah hahah hahah
#dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:02] <TONI20> CoMaNdO spot nihet zani bre ma
[20:02] * Quits: Arian ([email protected]) (leaving)
[20:02] * DaNgEr sets mode: -b *!*@Knaqu-17BA6483.vie.surfer.at
[20:03] * Joins: HuGo^ ([email protected])
[20:03] <CoMaNdO> ahha
#dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:03] <CoMaNdO> snihet se baned
#dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:03] <TONI20> CoMaNdO
[20:04] <Artanii> hhahahahahah
[20:04] <HuGo^> ani nga po lajm Lindaa_Ch
[20:04] <Lindaa_Ch> Ch
[20:04] * Joins: FLORIANI ([email protected])
[20:04] <HuGo^> shum
[20:04] * STUPCI_Fr Linda_Ch,baju e shko ne dener a :)
[20:04] <Lindaa_Ch> ???
[20:04] <HuGo^> ani si po kalon ne ket koh
[20:04] * Gola slaps ty me DardaniaScripT Lindaa_Ch ;)

E pra qka ju doket TONI20 pret Pergjigje nga une kurse une i pergjigjna ne pv.

[20:03] <CoMaNdO> 20:02] <TONI20> CoMaNdO spot nihet zani bre ma
[20:03] <CoMaNdO> [20:02] * Quits: Arian ([email protected]) (leaving)
[20:03] <CoMaNdO> [20:02] * DaNgEr sets mode: -b *!*@Knaqu-17BA6483.vie.surfer.at
[20:03] <CoMaNdO> [20:03] * Joins: HuGo^ ([email protected])
[20:03] <CoMaNdO> [20:03] <CoMaNdO> ahha
[20:03] <CoMaNdO> #dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:03] <CoMaNdO> [20:03] <CoMaNdO> snihet se baned
[20:03] <CoMaNdO> #dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:03] <TONI20> kush me kaba mu a bannd breaa
[20:05] <TONI20> ama edhe bannd net mabn more apet ska qameba aj
Une sju kam pergji ma ne PV TONIT20

qe canii nje shok tjetre smuj me ju pergjigj arsyja jam BAnedd pa dit per qka jam :(, Kurse une Hy ne #ndihme me pyt pse, Kurse asn nje Oprator sme jep Voice don me thon sme jep ndihme edhe DaNgeri me jep me ne dund me ni BAned. [19:53] * You were kicked from #ndihme by DaNgEr ( Banned!)

I rrasna Goles ne pv i shkreti Gola BAnedine huj smunet me hek.
[19:52] <CoMaNdO> a po
[19:52] <CoMaNdO> jep ndihme
[19:52] <CoMaNdO> ajo
[19:54] <CoMaNdO> [19:53] * You were kicked from #ndihme by DaNgEr ( Banned!)
[19:54] <Gola> :S
[19:54] <Gola> shka mi bo
[19:55] <CoMaNdO> ja
[19:55] <CoMaNdO> ja baj une ja qes
[19:55] <CoMaNdO> ne forum
[19:55] <Gola> se di

Qe ne ktot momete se kesh tuj qit me shkrun TONI20 ne PV.

[20:03] <CoMaNdO> 20:02] <TONI20> CoMaNdO spot nihet zani bre ma
[20:03] <CoMaNdO> [20:02] * Quits: Arian ([email protected]) (leaving)
[20:03] <CoMaNdO> [20:02] * DaNgEr sets mode: -b *!*@Knaqu-17BA6483.vie.surfer.at
[20:03] <CoMaNdO> [20:03] * Joins: HuGo^ ([email protected])
[20:03] <CoMaNdO> [20:03] <CoMaNdO> ahha
[20:03] <CoMaNdO> #dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:03] <CoMaNdO> [20:03] <CoMaNdO> snihet se baned
[20:03] <CoMaNdO> #dardania Jeni te banned (#dardania)
[20:03] <TONI20> kush me kaba mu a bannd breaa
[20:05] <TONI20> ama edhe bannd net mabn more apet ska qameba aj
[20:48] <TONI20> CoMaNdO lokqo kam bannd valla
[20:48] <TONI20> CoMaNdO lokqo kam bannd valla
[20:48] <TONI20> CoMaNdO lokqo kam bannd valla
[20:48] <TONI20> CoMaNdO lokqo kam bannd valla
[20:50] <CoMaNdO> jo
[20:51] <CoMaNdO> une kom baned bre

Nejse Ju dini qka bani tashti veq kam qef arsyn me dit nese eshte e munshme ju pershendes :P

CoMaNdO
16-09-04, 04:55
Me falni per ni sen se sjave spjegova.

[19:50]
[19:50] * DaNgEr sets mode: +b *!*@*3168624F.IP :Ktu ka fut Baned ip tem kurse me psht e ka hek se ka ber gabim
[19:50] * DaNgEr sets mode: -b *!*@3168624F.IP Ktu ka ber gabim

Ndoshta e kuptoni....

arTanibb
16-09-04, 18:34
Osht e munshme qe dikush qe ka IP-adresen sikur tuaj dhe nuk ka rrespektu rregullat ka marr ban, ne at rast keni qen te bllokun edhe ju. Se operatort nuk majn inat me asnjerin prej vizitorve.

Ju pershendes.

CoMaNdO
17-09-04, 00:08
Pershendetje...

artanibb je shum gabim me fal qe pot them po inati ka gjithkush me njeri tjetrin edhe ti ja ke inatin dikujt nejse, sa per ata ndoshta muj me ta deshmu se veq per mu ka jep ban kurr far pengesa ska pas i kam Login dikun ni dit qe me ka shkru pv nese i gjej do ti qes ktu forum ndoshta do bindesh,besa bes ti e din shum mir se qdo webmaster munet mi lexu pv e pulik se veq ka pak pun teper edhe duhet koh ma shu se sa lexon forumin hihihi nejse pra do shikoj ne login rujtjene bisedes edhe do ti qes ktu qkam ak thon pv;) nese gjej

arTanibb
19-09-04, 11:39
Une askujt nuk i kam inat, dhe mos mendo se jan krejt njerz njejt.
Ti mundesh ndoshta me lexu e me bo gjithqka, veq ktu te na nuk ekziston nje mundesi e till, e per login at qka thu mos e qit hiq se nuk du t`qes pun deri sa ta bon at montazh.

CoMaNdO
20-09-04, 13:59
Hahahah Valla ma Ratanibb Skam Koh me hi me montu asi sene po ne logi smujta me gjet se formatizu pc sjam asi me motu login po flm prej juve :)

dren gashi
19-01-06, 16:18
dashta me dit qka po bahet qe kur po hi ne chat spo muj me rrall kaniher po hi spe di qka po bahet hiq nase dini naj sen rreth ksaj ju kisha lut me mdihmu

Murgesha
19-01-06, 18:25
dashta me dit qka po bahet qe kur po hi ne chat spo muj me rrall kaniher po hi spe di qka po bahet hiq nase dini naj sen rreth ksaj ju kisha lut me mdihmu

Si duket moti koh se paske vizituar www.java.com :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
19-01-06, 20:08
dashta me dit qka po bahet qe kur po hi ne chat spo muj me rrall kaniher po hi spe di qka po bahet hiq nase dini naj sen rreth ksaj ju kisha lut me mdihmu

a sun po hin a...bann e ki sagllam :lol: