PDA

View Full Version : GEZUAR DITELINDJEN PRESIDENTI KLINTON!


lazdrani
20-08-04, 09:13
Urime 58 vjetori i lindjes ish presidenti i SHBA-Bill Klinton!Kontributin dhe meritat qe dha per popullin e Kosoves.Ju urojme zoteri president Klinton ditelindjen ne emer te popullit te Kosoves.Paqe....
Kete mund ta beni edhe permese imellit:[email protected] dhe [email protected] te gjithe ata njerzi qe deshirojne nje leter,mesazhe,shkrese falenderim....Pra Gezuar "Miqet e Amerikes.miqet e Bill Klintonit".

Barbaroza
20-08-04, 09:34
Edhe une me rastin e datelindjes,presidentit Clinton i uroj edhe shume vite tjera t'i jetoje i lumtur dhe i qete.E falenderoj per te gjitha qe ka bere per popullin e Kosoves!

mickoja
20-08-04, 09:42
Edhe une me rastin e datelindjes,presidentit Clinton i uroj edhe shume vite tjera t'i jetoje i lumtur dhe i qete.E falenderoj per te gjitha qe ka bere per popullin e Kosoves!gjithahstu dhe un i bashkangjitem keti urimi dhe i falenderoj per te gjitha qe na ka ndimuar,dhe i uroj dhe shum vite tjera te lumtura...

Murgesha
20-08-04, 15:04
Hajt se edhe une pe ja uroj Billit ditelindjen.

K-man
20-08-04, 22:06
bali klinton 58 vjeqar.... :cry:

vushtrria
21-08-04, 21:51
edhe une ja uroi balit klinton 58 vjetorin e lindjes

Honesty^uk.
21-08-04, 22:48
Urime per ditelindjen e Zoteri Klintonit
shpetuesit te mijera jete njerezve te kosoves
atij qe i tha goditjen perfundimtare vdekjeprurese sunduesit dhe okupatorit te popullit tone, tiranit te ballkanit.
Bill Klintoni do te mbetet idhulli i popullit Kosovar
Urime dhe jete te gjate sa malet .

Agroni22
22-08-04, 10:07
Edhe une e pershendes ish Presidentin Klinton.Urime per shume vite.Te fala Billi Gruas Hillary dhe Qikes simpatike Chelsa :wink:

lazdrani
22-08-04, 10:19
Edhe une e pershendes ish Presidentin Klinton.Urime per shume vite.Te fala Billi Gruas Hillary dhe Qikes simpatike Chelsa :wink:
Qyre ore Goni le ti Qiken e Billit rahat :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
23-08-04, 16:47
urime pra ishalla e prek 100 -shin

Gentiani
23-08-04, 19:14
Urime Billit ditėlindja dhe ti gėzoj dhe shumė e shumė tjera, mos tė harrojnė se e presim te kafja e forumit nė gosti dhe le tė bėhet gati ta paguajnė faturėn, se dėgjova se 10 milion USD ka fituar nga shitja e librit tė ri! :lol: :lol: :wink: