PDA

View Full Version : Pershendetje skuadres Shqiptare


Tomori
04-09-04, 20:24
Vllezer dhe motra ne momentin jemi ne avantazh me dy gola hahaha
Pra Shqiperi-Greqi 2:0 urime urime urime

aferdita
04-09-04, 20:26
Vllezer dhe motra ne momentin jemi ne avantazh me dy gola hahaha
Pra Shqiperi-Greqi 2:0 urime urime urime


urime pra, ishalla edhe do te jete keshtu :wink:

Barbaroza
04-09-04, 21:43
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Honesty^uk.
04-09-04, 21:50
Si perfundim fituam 2-1
pra SHQIPERIA mundi kampionen e europes
JU LUMTE DJEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
suksese te metutjeshme

Gentiana
04-09-04, 21:51
Urime....

Murgesha
04-09-04, 22:22
Vetem perpara.
Urime djelmoshave Shqiptare....

Vera
04-09-04, 22:23
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Agroni22
04-09-04, 22:54
urime shqiperia ma kini knaqur zemren dhe jam kan i bindum qe do te fitojm.

Cool_Boy
05-09-04, 00:39
Pershnsteje per te gjith skuadren tan te nderuar dhe me se shumti e eprshdnes MURATin......................

Lojtari me i preferuari nga une i kombetares se Shqiperis........

Murati Nuk me ke kurit kesaje here hajt ishalla te hec gjithe here keshtu me gola spekakulare...............


Cool_Boy

Tomori
05-09-04, 02:54
Si perfundim fituam 2-1
pra SHQIPERIA mundi kampionen e europes
JU LUMTE DJEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
suksese te metutjeshme

Po Hunesty fituam perfundimisht 2-1 te perqafoj fort per fitoren Shqiperi Shqiperi Shqiperi hehehe edhe ty e paske zerin e nalte te lumt bre vllai im po bertasim pra Shqiperi Shqiperi Shqiperi.....
Honesty ka qen nje fest e madhe ne gjith hapsiren shqiptare me beso e kam ndjer Shqiperin etnike festa madheshtore Tirane Prishtine Tetove Preshev Ulqini dhegjith qytetet tjera anemban kosoves ilirides dhe shqiperis na lumte neve shqiptarve per diten e sotit qe ishim te bashkuar anemban uroj qe te jemi te bashkuar ne te ardhmen si ne diten e sotit pra fitore per shqiperin etnike....Hynesty me fale se e di se e kam tepruar por qka te beje jam shum shum ne disponim te pershendes perzemersisht ....

Tomori
05-09-04, 02:54
Si perfundim fituam 2-1
pra SHQIPERIA mundi kampionen e europes
JU LUMTE DJEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
suksese te metutjeshme

Po Hunesty fituam perfundimisht 2-1 te perqafoj fort per fitoren Shqiperi Shqiperi Shqiperi hehehe edhe ty e paske zerin e nalte te lumt bre vllai im po bertasim pra Shqiperi Shqiperi Shqiperi.....
Honesty ka qen nje fest e madhe ne gjith hapsiren shqiptare me beso e kam ndjer Shqiperin etnike festa madheshtore Tirane Prishtine Tetove Preshev Ulqini dhegjith qytetet tjera anemban kosoves ilirides dhe shqiperis na lumte neve shqiptarve per diten e sotit qe ishim te bashkuar anemban uroj qe te jemi te bashkuar ne te ardhmen si ne diten e sotit pra fitore per shqiperin etnike....Hynesty me fale se e di se e kam tepruar por qka te beje jam shum shum ne disponim te pershendes perzemersisht ....

vushtrria
05-09-04, 07:23
URIME URIME OOOOPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

lazdrani
05-09-04, 14:09
A i pet Djelmoshat kuq e zi si ikam pregaditure :wink:

Oh ju prifte e mbara edhe te merkuren ne Georgi me nje fitore :wink:

Naki
05-09-04, 17:55
A i pet Djelmoshat kuq e zi si ikam pregaditure :wink:

Oh ju prifte e mbara edhe te merkuren ne Georgi me nje fitore :wink:
Keti urimi i bashkangjitem edhe une,Kjo ishte supriza me e embel duke ditur se Kampioni evropian u deklasua nga kombetarje shqiptare.

Engjellushja
05-09-04, 18:44
Urime urime urime..............................

Por dikund duhen SHQIPETARET me fitu ahahahahahahah

turisti
05-09-04, 21:40
URIMEEEEEEEEE!!!!! :P :P :P :P :P