PDA

View Full Version : Pershendetje per ju te gjithé nga MUZIKANTI


Muzikanti_GER
13-09-04, 14:05
Pershendes te gjithé anetaret e keti web-siti shumé te mrekullueshem,posaqerisht administratoret qe na mundesojn ne te komunikojm me lehtas njeri me tjetrin,ju uroj puné te mbar dhe suksese ne te ardhmen,


Respekt per te gjithé,
Muzikanti_Ger[color=blue][/b]

Barbaroza
13-09-04, 18:04
Pershendetje Muzikanti,mire se na erdhe dhe kalo bukur me ne!

Naki
13-09-04, 18:40
Pershendetje Muzikanti,mire se na erdhe dhe kalo bukur me ne!
edhe une i bashkangjitem keti Urimi-Naki

Mirlind-Kosova
13-09-04, 23:48
pershendetje muzikanti,te deshiroj miréseardhje,

kisha pasur deshiré per deshiren e anetarve ketu njeher vallen e shotes...kalle krejt hiq mos ta ndien

turisti
14-09-04, 12:46
Muzikanto_GER- te pershendes dhe te deshiroj argetim te kendshem. :wink:

Muzikanti_GER
23-09-04, 22:54
Ju faleminderit te gjithve per mirpritjen....!
jeni te mrekullueshem....!suksese te gjithve dhe ju deshiroj disponim te miré ketu ne forumin e mrekullueshem..!

anna
24-09-04, 11:41
pershendetje vetem per ju nga anna :wink: