PDA

View Full Version : cilen do ta zgjidhnit?????????????????????????


anna
23-01-04, 12:51
ateher cilen do ta zgjidhnit per ju meshkuj nje femer te bukur apo nje femer inteligjente :?: :?: ndersa per ju femra nje nje djal te bukur apo nje djal inteligjent ma qart se kaq ska ku shkon 8) 8) 8) pra kush ka ma shume rendesi bukuria apo inteligjenca :?: :?: :?:

Barbaroza
23-01-04, 12:54
Pershendetje Anna.
Qe te dyja jane te mira,por pasi po u dashka te zgjedhim njeren,atehere une isha percaktuar per intelegjencen.Thone se meshkujve nuk duhet shikuar fort bukurine :wink:

anna
24-01-04, 12:22
ashtu pra barbaroza 8) 8) 8)

LIBERO_78
24-01-04, 13:01
:wink: :wink: TUNG ANA UNE E DUA TE BUKUREN..SEPSE E BUKURA ESHTE ART Z.EMER..............SEPSE KU ESHTE BUKURIA NE TE SHUMTEN E RASTEVE ESHTE EDHE INTELEGJENCA VETEM DUHET ZBULUAR ATE NESE DERI ATEHERE NUK I KA RA DIKUSH NE GJURME ZONJUSHA E MIRE E TE LUTEM TY DHETE TJERET QE TE BEHEN SHUME MA TE SINQERT DHE MOS TE MASHTROJNE VETEN............................................. .A PO KUPPTON A JO NESE JO ATEHERE PROVO TA KUPTOSH NE QETESI..TUNG NGA alias..libero :?:

Lona
29-01-04, 19:34
Te jet i bukur e kam qejf po edhe mend te ket,por te dyja rrallehere ndodhin,por intelegjenca ka rendesi me se shumti.. :roll: :roll:

blerina
30-01-04, 01:22
me qen intelegjent eshte ma mir se edhe mos me kan qaq i mir mu pa ai di shum sene edhe ma mir se me pas nja te bukur e qe nuk din se
bre

blerina
30-01-04, 01:23
ma mir intelegjent
a

CrAzY-BoY
30-01-04, 03:25
valla br kush lyp shum jet pa hiq :P hahaha
po kshyrni gjeni qfare tju pelqejn vet po sma merr mendja qe budall e mirni :P e tash ju dini ;) a ndeshi per mashkull qe ku jam me dyjat :P
hahahahaha

kaloni mire !

BlertaB
30-01-04, 12:05
Sa me perket mua ma me rendesi asht intelegjenta se sa bukuria,se bukuria vjen e shkon.
Sot je e bukur ndoshta neser jo??
Ama per qefin tim kishte me qen edhe bukuria me rendesi.
Pra mas miri edhe mu kan i bukur edhe intelegjent ai djal i cili do te martona me ta.
Shum tem e bukur anna te lumt se vallah kaniher ketu do ne forum nuk po ja qillojn hiq se qfar temash po qesin.
Tung ju pershendes une Blerta kalofshi bukur.

BlertaB
30-01-04, 12:19
CrAzY-BoY a per nimea je me te dyjat a a kuku medet po qysh nuk e kam dit ma perpara se tybe kurr nuk e kisha lan pa te dashuru po tash qka me bo e kam gjet ni zhyllan tjeter nashti asht pak ma i keq se ti po nuk ka dert a??

Gentiana
30-01-04, 15:08
Te dyjat :roll: :roll: Po nese me qet dikush me gjidh ateher menqurin, se bukuria nuk esht e vlefshme aq shum. Kur nuk ka mend e me pas bukuri ateher e ja hup vleften vetit, edhe nese esht miss-ter :roll:

anna
30-01-04, 17:30
tung te gjithve per opinionet meqe ra fjala po te ishin te dyja edhe inteligjenca edhe bukuria do te ishte super :wink: :wink: :wink:

Loloku
31-01-04, 10:42
Po ju them nje shprehje krahasuese per bukurin dhe menqurine, me vie keq qe behet per femrat dhe do te kekroja ndjesen e te gjatha atyre qe mund te ndjeheshin papershtatshem ne kete krahasim!
Thone: "me mire nje femer kurve se budallaqe"!

Barbaroza
31-01-04, 15:44
Po ju them nje shprehje krahasuese per bukurin dhe menqurine, me vie keq qe behet per femrat dhe do te kekroja ndjesen e te gjatha atyre qe mund te ndjeheshin papershtatshem ne kete krahasim!
Thone: "me mire nje femer kurve se budallaqe"!


Loloku,po ketu nuk eshte fjala per,me falni ne shprehje,kurva,por per bukurine dhe menqurine.Mund te jete nje femer edhe kurve edhe budallaqe.Atehere,a me mire nje vajze me pak te bukur e te menqur apo nje kurve budallaqe :?: :wink:

Zero Cool
04-02-04, 12:18
Nėse egziston ndonjė qė ėshtė edhe e bukur edhe inteligjente, atė do ta zgjidhja unė... :wink: :wink: :wink:

Gentiana
04-02-04, 12:24
Zero Cool nese gjen diqka me te mir se keto dyja,me trego se ate do ta zgjedhi ateher edhe un,ok???
Genta

lazdrani
05-02-04, 11:52
anna te pershendes dhe kompliment per temen,mendimi im eshte:
Vajza te jete intelegjente dhe Bukuria duhet te jete se edhe vete be jam i bukure...... :wink:

anna
05-02-04, 18:45
hahahah :lol: :lol: 8) :lol: bre lazdran nuk kam dyshim qe je i bukur edhe une si pjesa me e madhe e pergjigjeve jam dakord qe inteligjenca duhet te jete primare tung nga anna

Zero Cool
05-02-04, 19:03
U bo Genta
Nuk ka dyshim qė nėse i gjej do tė tė lajmėroj , u morėm vesh.
Pėrshėndetje :wink: :wink: :wink:

lazdrani
02-04-04, 10:49
Intelegjente si Murgesha e bukure si Murgesha :wink:

Gentiana
03-04-04, 13:39
Uhaaaaaaaaaaaaa qudi Moj Murgesha, sa shum po te don Djali, a po me tregon se qka i ke be bre??? ma trego trikun, nese ben....

Genta

lazdrani
05-04-04, 09:53
Pse mos deshte ortake te behesh me Murgeshen ah hahahahahahhaah :wink:

Gentiana
05-04-04, 09:57
Joooooooooooooooooooooooo jo jo, nuk mendova kte un, po ti u tranove mbas Murgeshes, dhe deshta te die se ku esht Triku, ta bej ndonje djal tjeter (e jo ty) te tranohet mbas meje :wink:
Ortake me Murgeshen, jo jo, se ate e kam shoqe, edhe ti nuk po nxan vend, kehstu qe qutitem ne Mugeshen, se si mundet te duron,po dashurija edhe te verbon :wink: :wink:

lazdrani
11-04-04, 11:39
Oj Genta qysh moj dashuria te verbon :lol: :lol: :lol:

ani
15-06-04, 18:48
Oj Genta qysh moj dashuria te verbon :lol: :lol: :lol:Intelegjente si Murgesha e bukure si Murgesha INTILIGJENTE SI ANNA E BUKUR SI ANNA

anna
21-06-04, 19:18
Oj Genta qysh moj dashuria te verbon :lol: :lol: :lol:Intelegjente si Murgesha e bukure si Murgesha INTILIGJENTE SI ANNA E BUKUR SI ANNA


opop njeri une ashtu jam jam :lol:

Vera
21-06-04, 19:29
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:

anna
21-06-04, 19:30
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:

hahah klik te tema :lol:

Gentiana
22-06-04, 08:34
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:


(edhe pse kemi dal paksa jasht teme) esht pyetja Inteligjencen apo bukurin e Njeriut, cila vlen per ne?? Po nese ke zgjedh ndonje antar, na trego :wink:

Murgesha
22-06-04, 08:42
As une skuptova gje ketu. :shock: :shock:

lazdrani
22-06-04, 14:37
Uhaaaaaaaaaaaaa qudi Moj Murgesha, sa shum po te don Djali, a po me tregon se qka i ke be bre??? ma trego trikun, nese ben....

GentaProvo,Tri here mundesh te ja qelloshe :wink:

ani
22-06-04, 21:20
As une skuptova gje ketu. :opop njeri une ashtu jam jam shock: :shock: PO KOT NUK TE KAM ZGJEDHUR TY MOJ ANNA :P KURSE MURGESHA ESHTE PER 8) 8) 8)

ani
22-06-04, 21:22
As une skuptova gje ketu. :opop njeri une ashtu jam jam shock: :shock: PO KOT NUK TE KAM ZGJEDHUR TY MOJ ANNA :P KURSE MURGESHA ESHTE PER SHEMBULL PER MIR 8) 8) 8)

Cool_Boy
23-06-04, 13:22
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:


O mua duhet mum zgjedh oj Vera a nuk po e din a???

Vera
23-06-04, 15:07
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:


O mua duhet mum zgjedh oj Vera a nuk po e din a???


po ty po Cool_Boy por nuk e disha se per cka eshte fjala.

ahahah o or Princi im ty te kam zgjedh me heret :wink:

Loloku
23-06-04, 15:59
[quote="Barbaroza"
Loloku,po ketu nuk eshte fjala per,me falni ne shprehje,kurva,por per bukurine dhe menqurine.Mund te jete nje femer edhe kurve edhe budallaqe.Atehere,a me mire nje vajze me pak te bukur e te menqur apo nje kurve budallaqe :?: :wink:[/quote]

Ok, Barbaroza, as unė nuk jam aq budalla sa dukem, por kjo duhet kuptuar se Inteligjenca nuk ka alternativė dhe tė gjitha tė tjerat, qoftė edhe kurvėria, mund tė tejkalohen nė shėrbim tė menqurisė...

ani
23-06-04, 21:48
[quote="Barbaroza"
Loloku,po ketu nuk eshte fjala per,me falni ne shprehje,kurva,por per bukurine dhe menqurine.Mund te jete nje femer edhe kurve edhe budallaqe.Atehere,a me mire nje vajze me pak te bukur e te menqur apo nje kurve budallaqe :?: :wink:

Ok, Barbaroza, as unė nuk jam aq budalla sa dukem, por kjo duhet kuptuar se Inteligjenca nuk ka alternativė dhe tė gjitha tė tjerat, qoftė edhe kurvėria, mund tė tejkalohen nė shėrbim tė menqurisė...[/quote] :arrow: :arrow: lexoj prej fidhimit se me duket ja ke nis von or burr :P :P :P :P

ani
23-06-04, 21:52
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:


O mua duhet mum zgjedh oj Vera a nuk po e din a???po ku jeni ti more ckapodi ti thuje o figure :oops: :oops: :oops: curse ti vera mir ja kie ba si ekie zgjedhur heret :shock: :shock: :shock:

Honesty^uk.
24-06-04, 09:24
ateher cilen do ta zgjidhnit per ju meshkuj nje femer te bukur apo nje femer inteligjente :?: :?: ndersa per ju femra nje nje djal te bukur apo nje djal inteligjent ma qart se kaq ska ku shkon 8) 8) 8) pra kush ka ma shume rendesi bukuria apo inteligjenca :?: :?: :?:

pershendetje "anna"

po te tregoj nje ndodhi te vjeter
ne nje vend te kosoves, me duket ne anen e Prizerenit
e kishin pas pyetur nje njeri te moshuar
A TE PELQEJN GROSHET (pasulet) :?: ---- dhe ai pergjigjet PO
PERSERI E PYESIN -- po me qene me mish :?:
plaku pergjogjet = ohohohohohoho

Pra desha te them se ku ta marresh qe partneri juaj ti gezoj te dyja keto veti,
por per mua ka me rendesi INTELIGJENCA, se bukuria nuk jeton shume

Cool_Boy
24-06-04, 09:59
une sen nuk po kuptoj, cka duhet me zgjedh ketu brre njerz a :?: :shock:


O mua duhet mum zgjedh oj Vera a nuk po e din a???


po ty po Cool_Boy por nuk e disha se per cka eshte fjala.

ahahah o or Princi im ty te kam zgjedh me heret :wink:

Vera po e di moj Princesh qe moti e keni vendos nese heren tjetr nuk kuptoni diqka mua me pyetni ok......

ani,nuk e di shokit qka duash te thuash por mos na nguc fort ok :wink: :wink:

Barbaroza
24-06-04, 17:08
ateher cilen do ta zgjidhnit per ju meshkuj nje femer te bukur apo nje femer inteligjente :?: :?: ndersa per ju femra nje nje djal te bukur apo nje djal inteligjent ma qart se kaq ska ku shkon 8) 8) 8) pra kush ka ma shume rendesi bukuria apo inteligjenca :?: :?: :?:

pershendetje "anna"

po te tregoj nje ndodhi te vjeter
ne nje vend te kosoves, me duket ne anen e Prizerenit
e kishin pas pyetur nje njeri te moshuar
A TE PELQEJN GROSHET (pasulet) :?: ---- dhe ai pergjigjet PO
PERSERI E PYESIN -- po me qene me mish :?:
plaku pergjogjet = ohohohohohoho

Pra desha te them se ku ta marresh qe partneri juaj ti gezoj te dyja keto veti,
por per mua ka me rendesi INTELIGJENCA, se bukuria nuk jeton shume

Edhe une mendoj sikur Honesty!

Murgesha
24-06-04, 17:19
http://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gif

Barbaroza pasi po pajtohesh me mendimet e Honestys edhe une e nisa dasmen me def e tupana :wink:

Barbaroza
24-06-04, 17:28
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim..

Murgesha
24-06-04, 17:37
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim..

WoooooooooooooW me ra te fiket nga ky tekst Barbaroza.

http://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gif

ani
27-06-04, 19:05
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim.. per ka e kie fjalen bre cik auuuaaaaaa :roll: :roll: :roll:

ani
27-06-04, 19:07
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim..

WoooooooooooooW me ra te fiket nga ky tekst Barbaroza.

http://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/musik/2587a.gif :P edhe mue murgesha :idea:

Vera
27-06-04, 20:29
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim..

Mos te ju bie te fiket fare se shum vargje te bukura

Honesty^uk.
11-07-04, 17:39
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim..


behu e fort , behu trime
dhe shijoje pranin time
mos jeto vec me merak
se meraku te ben plak :wink: :lol:

Barbaroza
11-07-04, 19:12
Hajt pra se edhe une po kendoj ne percjellje te instrumenteve Murgesha:


Dua ti them fjalet qe kurre nuk t'i thashe,
Dua qe t'i jap ato qe s'ti dhashe
Dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim
Po si duket sonte nuk po kam guxim..


behu e fort , behu trime
dhe shijoje pranin time
mos jeto vec me merak
se meraku te ben plak :wink: :lol:

Flm Honesty per keto vargje,besoj se do t'u permbahem tash e tutje :wink:

turisti
20-08-04, 18:52
Une votoj per INTELIGJENCEN. :wink:

anna
20-08-04, 19:21
Une votoj per INTELIGJENCEN. :wink:


BRAVOOOO :wink:

turisti
20-08-04, 20:49
Faleminderit ANNA,dmth dhe ti je per INTELIGJENCĖN.Zgjidhja e mirė.Tė pėrshėndes. :wink:

ShEjToNkA
20-08-04, 22:34
ateher cilen do ta zgjidhnit per ju meshkuj nje femer te bukur apo nje femer inteligjente :?: :?: ndersa per ju femra nje nje djal te bukur apo nje djal inteligjent ma qart se kaq ska ku shkon 8) 8) 8) pra kush ka ma shume rendesi bukuria apo inteligjenca :?: :?: :?:


Patjetėr ,se do zgjedhėja inteligjėncėn.

turisti
26-08-04, 13:49
Pershendetje juve.Nuk eshte i keq dhe KOKTELI-BUKURIA/INTELIGJENCA! :wink:

dr1ta
07-09-04, 12:13
Pra Intelegjenca esht me rendesi , bukuria nje dit e dy.... humbet me kohe.

Loloku
07-09-04, 12:27
Menquria (inteligjenca) edhe te shemtuarin e bene te bukur, kurse bukuria, thone, t'i merr mendėt!
Me qenė tė dyja, nuk hahet prej se embli!
Pasi jane te ndara per zgjedhje une i kisha kombinu: Mashkulli inteligjent me nje bukuroshe!

Naki
08-09-04, 02:11
Pra Intelegjenca esht me rendesi , bukuria nje dit e dy.... humbet me kohe.
ndaj mendimin me ju-naki

Kullerka
08-09-04, 15:45
tung tung Ana kjo tem qe e paske hap shume pome pelqen
Per mu eshte intelegjenca e e vlefshme po natyrisht se edhe bukuria
Mir kish me qen me i pas te dyjat .......xxx.......
tung tung :wink: :wink:

Kullerka
08-09-04, 15:46
tung tung Ana kjo tem qe e paske hap shume pome pelqen
Per mu eshte intelegjenca e e vlefshme po natyrisht se edhe bukuria
Mir kish me qen me i pas te dyjat .......xxx.......
tung tung :wink: :wink:

nitushe
09-09-04, 11:44
valla intelegjenca e kisha zgjedh se bukuria shkon e vjen veq normal se paku bile simpatik me kane :P :P :P

aferdita
09-09-04, 19:54
un do te zgjidhesha intelegjencen, kurse bukuria- njeriun karakteri,sjellja dhe intelegjenca e bejne te bukur...

me ka ra rasti te shohe shume djem e vajza te bukura te cilet kryet perpjet e mbajshin,por qka kan arritur tash asgje kan mbetur as andej as kendej!!

vushtrria
09-09-04, 20:29
edhe une jam i atij mendimi aferdita bukuria nuk luan rol intelegjenca eshte me rendesi dhe per mendimin tim nuk ka as femra as meshkuj te kqinje qdo njeri ne at stilin e vet eshte i bukur por ndoshta njeriu vdes edhe nuk din ta rregulloi pamjen e vet per ata po them se intelegjenca eshte shum me rendesi.

turisti
09-09-04, 22:47
Mes bukurijes dhe inteligjences,une kisha zgjidh mesin. :wink:

Luana
11-09-04, 00:08
edhe une e kam zgjedhe mesin moti kohe :D :wink:

turisti
11-09-04, 00:14
edhe une e kam zgjedhe mesin moti kohe :D :wink:
E ajo eshte??? :?:

Luana
11-09-04, 00:19
ahahhahahha ajo eshte ?
hmmmm :roll: Ti e din :D

turisti
11-09-04, 00:32
ahahhahahha ajo eshte ?
hmmmm :roll: Ti e din :D

E qysh me e dit kur e ke zgjedhe ti ? :(

Luana
11-09-04, 00:51
Te kam zgjedhe ty po kon tjeter :?: :twisted:

turisti
11-09-04, 00:55
Te kam zgjedhe ty po kon tjeter :?: :twisted:

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,me te vertet ,- ke stil,por nuk eshte fjala per mua,por mes INTELIGJENCES dhe BUKURIJES. :wink:

Luana
11-09-04, 01:10
Po ti ke mjaft intelegjenc po me duket dhe stil , si Turist ma , a ka ma mire :wink:

turisti
11-09-04, 01:34
Po ti ke mjaft intelegjenc po me duket dhe stil , si Turist ma , a ka ma mire :wink:

Une kam stil pa stil,a edhe ti ke stil -SHPEJTE U KTHEVE NGA PUNA :wink: -,por nejse,te pershendes. :wink:

nitushe
11-09-04, 13:17
kisha zgjedh intelegjencen po skish prish edhe i bukur me kon valla :lol: :lol:

turisti
11-09-04, 19:51
BUKURIA DHE SEXI KALOJNE-INTELIGJENCA JET. :P :P :P :wink:

Murgesha
11-09-04, 21:29
BUKURIA DHE SEXI KALOJNE-INTELIGJENCA JET. :P :P :P :wink:

Fatkeqėsisht ke tė drejtė. :lol:

turisti
12-09-04, 16:06
BUKURIA DHE SEXI KALOJNE-INTELIGJENCA JET. :P :P :P :wink:

Fatkeqėsisht ke tė drejtė. :lol:

Falemderit per kompliment,Murgeshe. :wink:

Gjumashja
16-10-04, 11:06
ne rend te pare kisha zgjedh intelegjencen tani bukurin dhe tjerat

Kaltrushi
18-10-04, 14:58
Me qejf te dyjat. :wink: Por nese nuk bane ndryshe inteligjencen natyrisht.

Pershendetje!!!

MemphiSx
18-10-04, 16:06
Bukurin shpirtrore

DEA
18-10-04, 19:30
Bukurin shpirtroreS`kam nevoj te shtoj me.

Krokodilli
21-10-04, 05:10
ne kerkim te bukuris per ta gjet menqurin :wink:

turisti
22-10-04, 16:36
- IN SPACE - :P :P :P :P :P

Barbaroza
25-10-04, 09:30
Te gjithe qe e ben nje djale te perkryer,karakterin,qendrimin,ecjen,inteligjencen, aftesine,gjentilencen,kujdesin....!!!!!!!

turisti
25-10-04, 10:27
Te gjithe qe e ben nje djale te perkryer,karakterin,qendrimin,ecjen,inteligjencen, aftesine,gjentilencen,kujdesin....!!!!!!!

Barbaroza e nderuar,karakteristikat e tua te larte permendura me sume i perkasin ROBOTIT se djemve te sodit.

Me nderime,TURISTI. :wink:

uliksi31
25-10-04, 10:27
Te gjithe qe e ben nje djale te perkryer,karakterin,qendrimin,ecjen,inteligjencen, aftesine,gjentilencen,kujdesin....!!!!!!!

Ai quhet "evlia".Per ta arritur at shkalle djalit i duhen 40 vjet,ndersa vajzes 40 dite. :lol: :lol: Jo,jo vec hajgare e pata :lol:

Barbaroza
25-10-04, 10:37
Te gjithe qe e ben nje djale te perkryer,karakterin,qendrimin,ecjen,inteligjencen, aftesine,gjentilencen,kujdesin....!!!!!!!

Ai quhet "evlia".Per ta arritur at shkalle djalit i duhen 40 vjet,ndersa vajzes 40 dite. :lol: :lol: Jo,jo vec hajgare e pata :lol:


E di Uliksi31 dhe Turisti,por shkrova ashtu nga zemra e plasur,pse veq djemte shqiptare nuk jane te tille? :cry:

turisti
25-10-04, 10:43
Te gjithe qe e ben nje djale te perkryer,karakterin,qendrimin,ecjen,inteligjencen, aftesine,gjentilencen,kujdesin....!!!!!!!

Ai quhet "evlia".Per ta arritur at shkalle djalit i duhen 40 vjet,ndersa vajzes 40 dite. :lol: :lol: Jo,jo vec hajgare e pata :lol:


E di Uliksi31 dhe Turisti,por shkrova ashtu nga zemra e plasur,pse veq djemte shqiptare nuk jane te tille? :cry:

Po Barbaroza,po te kuptoj ,por une e mora shembullin robotin,por nuk don te thote se nuk ka djem te tille. - DASHURIA ESHTE MOZAIKU I KRIJUAR SIMBAS DESHIRES TONE, DHE , BUKURIA E DASHURIS VARET PREJ INVESTIMIT DHE DESHIRES TONE -.

P,T

uliksi31
25-10-04, 10:48
Te gjithe qe e ben nje djale te perkryer,karakterin,qendrimin,ecjen,inteligjencen, aftesine,gjentilencen,kujdesin....!!!!!!!

Ai quhet "evlia".Per ta arritur at shkalle djalit i duhen 40 vjet,ndersa vajzes 40 dite. :lol: :lol: Jo,jo vec hajgare e pata :lol:


E di Uliksi31 dhe Turisti,por shkrova ashtu nga zemra e plasur,pse veq djemte shqiptare nuk jane te tille? :cry:

Barbaroza,nuk munda pa me u kthye edhe nje here ksajde.Vertet nese ka femer qe e meriton nje djal te atille, ju jeni ajo.E them kte duke u bazuar ne;shkrimet tua,sinqeritet,butsi,urtesi,siellje njerzore,humor te embel,dituri dhe shume vertyte tjera.Pra e luti Zotin e Madhnueshim qe te ju plotsoi deshirat tuaja.Mos harro se me avdes jame duke e ber kte lutje :)

Barbaroza
25-10-04, 10:51
Uliksi31,te falenderoj per lutjet e tua adresuar mua.Beso se me ke prekur thelle ne shpirt.Kjo eshte lutja me e mire per mua qe ma ka adresuar dikush qe nje kohe mjaft te gjate!
Mbetesh i pershendetur,cdo te mire ne jeten tuaj!

Barbaroza
25-10-04, 10:52
Turisti,vetem shpresa per nje te ardhme me te mire na mban ne jete.Shpresoj per te gjithe njerezit ne bote nje ardhmeri te lumtur!

turisti
25-10-04, 11:03
Turisti,vetem shpresa per nje te ardhme me te mire na mban ne jete.Shpresoj per te gjithe njerezit ne bote nje ardhmeri te lumtur!

Shpreso,sepse ai qe shpreson, :arrow: ai dhe REALIZON.

TURISTI

Jeton M
25-10-04, 11:15
Turisti,vetem shpresa per nje te ardhme me te mire na mban ne jete.Shpresoj per te gjithe njerezit ne bote nje ardhmeri te lumtur!

Te felendero dhe te respektoj per kto fjal te embla... :P
Keto shpresa ti kthej me gjith qef Barbaroza... :wink:

adrioni
25-10-04, 12:40
Sigurisht qe intelegjencen e pastaj bukurin...mirepo kur vie fjala te vajzat qe thone intelegjencen se pari kur ti'u bie rasti me dal me meshkuj qofte lidhje afatgjate apo afatshkurter ndrrojne mendjen dhe thone intelegjent qenka po i bukur s'qenka keshtu qe nuk do ta pranoj!!!!

Gjumashja
05-12-04, 10:22
intelegjent ma shume e bukuri ne nivel :wink:

turisti
14-01-05, 00:50
Pssssssstttttttttttttttttttttttttt. :wink:

Murgesha
07-07-05, 01:29
Mė mirė me qenė i bukur dhe pak i ēmendur, se kam frigė mos nga intelegjenca e tepėrt harron qė ėshtė me mua, duke u marrė me intelegjenc, e kėshtu pak i ēmendur nuk i rrihet vetėm e mė kėrkon tėrė kohėn qė tė grindemi. :lol: :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 03:36
mbi te gjitha vetem mirkuptimin

Arb
07-07-05, 04:00
te dyjat... a e kemi ndonje ksajde?

rafet llapjani
07-07-05, 04:01
po moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Luana
07-07-05, 04:01
e kisha zgjedhe nji person qe me kupton dhe e kuptoj :wink:

Arb
07-07-05, 04:03
e kisha zgjedhe nji person qe me kupton dhe e kuptoj :wink:

a e ke zgjedh hala?

Luana
07-07-05, 04:07
a e ke zgjedh hala?

Mendova dhe besova , por JO :roll:

Arb
07-07-05, 04:39
a e ke zgjedh hala?

Mendova dhe besova , por JO :roll:

Zgjedh edhe nje here...

e_martumja
07-07-05, 19:57
Mos shikoni bukurin ose pasurin se jeta eshte e gjate, nese ke mendjen dhe sjelljet e ben, bukurin dhe pasurine.Pra mendoj qe intelegjeta te nje njeriu eshte e nevojshme kurse bukurija shkon e vjen.

Kercovari
12-07-05, 08:15
Mos shikoni bukurin ose pasurin se jeta eshte e gjate, nese ke mendjen dhe sjelljet e ben, bukurin dhe pasurine.Pra mendoj qe intelegjeta te nje njeriu eshte e nevojshme kurse bukurija shkon e vjen.Aiiiiii sa mire e kethen,edhe une ashtu mendoj. :lol: :wink:

Prishtinasja_
12-07-05, 08:27
Eshte bukur mi pas te dyjat , por une personalisht mendoj se Inteligjenca lun nje rol me te madh !!

Sy_kaltra
18-11-05, 18:24
Intelegjenca 8)