PDA

View Full Version : TI PERSHENDESIM VUSHTRRIASIT


vushtrria
17-08-04, 18:32
pasi qe ne forum kemi nje numer te madh nga vushtrria andaj edhe ne presim pershendetje

Murgesha
17-08-04, 18:45
Vushtrria te pershendes se pari ty e pastaj te gjithe Vushtrriasit ne ket forum.
More per ty e Shejtonken e di qe jeni te asaj ane, a paskemi edhe tjere a??

Barbaroza
17-08-04, 18:59
Pershendes Vushtrria(nick)dhe te gjithe vushtrriasit kudo qe te jene!

Honesty^uk.
17-08-04, 19:20
pasi qe ne forum kemi nje numer te madh nga vushtrria andaj edhe ne presim pershendetje


Pershendetje i nderuari "vushtria"
dhe te gjithe bashkvendasit tuaj, suksese dhe vec te mira ne jete
tung
Honesty

ShEjToNkA
17-08-04, 19:53
Vushtria , Tė pėrshndes pikė sė pari Ty.
E pastaj njė pėrshndetje specilale dhe shumė tė forėt pėr qytetin mė tė mirin pra Vushtria ,dhe tė gjithė Vushtriasit/et ku do qė janė,duke ju dėshiruar gjithė tė mirat nė jetė!

vushtrria
17-08-04, 20:02
MURGESHA, BARBAROZA, HONESTY,SHEJTONKA JE TE PERSHENDETUR EDHE NGA ANA IME DHE JU UROI TE GJITHA TE MIRAT

ME NDERIME

Naki
17-08-04, 20:06
Mitrovica pershendet Vushtrrin,pranoni pershendetjet me te sinqerta qe te kaloni sa me mire ne forumin Dardania .de
me 9 gusht isha ne vushtrri,dite e hene ne sallonin e frizurave se bashku me lazdranin une isha shofer i qiftit te ri,kjo le te jete nje suprize nga dasma e lazdranit.
me nderime Naki

ShEjToNkA
17-08-04, 22:53
Mitrovica pershendet Vushtrrin,pranoni pershendetjet me te sinqerta qe te kaloni sa me mire ne forumin Dardania .de
me 9 gusht isha ne vushtrri,dite e hene ne sallonin e frizurave se bashku me lazdranin une isha shofer i qiftit te ri,kjo le te jete nje suprize nga dasma e lazdranit.
me nderime Naki

Po ashtu edhe unė nė emrėr tė Vushtria shfyrtėzoj rastin tė pėrshndet Mitrovicėn ,e veqanarisht Juve z-Naki ,duke ju dėshiruar gjithė tė mirat.

Sa i pėrket asaj dite qė paske treguar pėr Vushtri ,kur lexova fjalėt e Juaja ,pėr njė castė mu kujtua c'do gjė dhe ndjeva njė nostalgji,ku ndoshta ishte shkas edhe i kėti postimi qė ju kthve pėrshndetjet Mitrvicės nė emėr tė Vushtris!

progoni
18-08-04, 21:53
Unė kam arsye me pėrshendet Vushtrrin,
sot extra pėr Ty edhe vushtrriasėt,qe besa edhe unė nuk jam shum largė.

Ju kemi ndėr qytetin mė tė vjetėr .

E meritoni

vushtrria
20-08-04, 13:10
PROGONI jeni edhe ju i pershendetur nga vushtrriasit ju urojme shendet dhe te gjitha te mirat ne jet

me nderime vushtrria

Murgesha
20-08-04, 15:05
Edhe nje pershendetje per Vushtrriasit.

ShEjToNkA
20-08-04, 16:07
Ektra sot me shumė mallė pėr qytetin tim Vushtrin, njė Pėrshndetje tė veqanėt dhe shumė tė fortė!

ShEjToNkA
20-08-04, 16:15
Edhe nje pershendetje per Vushtrriasit.

Murgesha , tė flm edhe ju mbeteni e pėrshndetur nga Ne

fisniku
20-08-04, 16:25
Po e shfrytezoj rastin dhe po i pershendes te gjithe ata qe e kan pershendet Vushtrrin apo Vicianumin (emeri i vjeter i Vushtrris).

ShEjToNkA
20-08-04, 16:58
Po e shfrytezoj rastin dhe po i pershendes te gjithe ata qe e kan pershendet Vushtrrin apo Vicianumin (emeri i vjeter i Vushtrris).

Fisniku , tė flm edhe ne tė pėrshndesim ty. Dhe tė themė tė drejtėn me kėtė emrin Vicianum mė bėrė paksa tė mėrzitur se pėr njė qastė m'u kujtuan shumė gjėra! Ku do qė je tė pėrshėndes!

aferdita
21-08-04, 06:57
Pershendes te gjithe Vushtrriasit, gjthashtu edhe vushtria(nick)

vushtrria
21-08-04, 12:07
AFERDITA njashtu jeni e pershendetur dhe e nderuar nga ana e vushtrris

me nderime

ShEjToNkA
21-08-04, 12:15
Sot enkas pėr vendasin tim Vushtria njė pėrshndetje speciale , ku do qė je kalofėsh sic ėshtė mė sė miri!

vushtrria
21-08-04, 21:48
SHEJTONKA gjithashtu nje pershendetje special per juve

lazdrani
22-08-04, 10:20
Vushtrria pershendetje nga kujshia Mitrovicalite :wink:

vushtrria
22-08-04, 17:23
o lazdrani edhe ju nga kojshit e juaj vushtrria dhe shejtonka jeni te pershendetur si dhe pershendessim te gjith mitrovvicalit

ShEjToNkA
24-08-04, 12:11
Njė pėrshndetje speciale pėr qytetin time Vushtria .
Po ashtu pėrshndes edhe vendasim tim (NIck) Vushtria.

vushtrria
25-08-04, 16:58
shjtonka edhe une ju pershendes shum shum ku do qe jeni oj e nderuar

fisniku
26-08-04, 20:47
Pershendetje per te gjithe ata qe i kan pershendet Vushtrriasit.
Per Shejtonken dhe nikun vushtrri pershendetje e veqant.

ShEjToNkA
26-08-04, 21:07
Fisniku , tė flm ,edhe unė tė pėrshndes ty ku do qė je ,kalofsh bukur!

vushtrria
31-08-04, 18:58
fisniku jeni i pershendetur edhe ju shoki nga ne vushtrriasit

Vera
31-08-04, 19:14
vushtria te pershendes ty dhe e gjith vushtriasit. Interesant qe Vushtrua nje qytet aq i vogel po aq simpatik qe ka njerz shum shum te mir.

vushtrria
31-08-04, 19:31
ooooooojj vera e nderuar ne ju pershendesim shum shum per keto fjal te bukura qe i keni andaj je shum shum e nderuar nga vushtrria

turisti
31-08-04, 22:17
pasi qe ne forum kemi nje numer te madh nga vushtrria andaj edhe ne presim pershendetje

I pershendes te gjithe Vushtrriasit ne krye me Vushtrria dhe ju deshiroj jete te gjate,shendet,suksese ne ēdo lami te jetes dhe lumturi familiare dhe shoqerore. :wink:

Honesty^uk.
31-08-04, 22:50
shoki "vushtria " te pershendes ty se bashku me te gjithe bashvendasit tuaj
jete te kendeshme dhe pa brenga kalofshi ju dhe i gjithe populli i vishtruse

Honesty

vushtrria
01-09-04, 19:33
honesty dhe turisti edhe nga ana i me jeni te pershendetur ku do qe jeni ....... qofshi te nderuar

turisti
01-09-04, 23:27
honesty dhe turisti edhe nga ana i me jeni te pershendetur ku do qe jeni ....... qofshi te nderuar
Faleminderit Vushtrria.Te pershendes gjithashtu. :wink:

ShEjToNkA
02-09-04, 14:20
Njė pėrshndetje tė madheeeeeeeee pėr qytetin tim tė dashurė dhe kur tė pa haruar!

Po ashtu pėrshndes edhe vendasin tim Vushtria ,kalofsh bukur!

vushtrria
02-09-04, 19:13
shejtonka oj e nderuar jeni e pershendetur ku do qe jeni nga vendasiiiiiiii

fisniku
05-09-04, 15:44
Po i pershendes te gjithe vushtrriasit kudo qe jane, e sidomos anetaret e forumit qe jan prej ketij qyteti historik.

aferdita
05-09-04, 18:48
Vushtrria te pershendes ty dhe gjithe vushtrriasit :wink:

Gentiana
06-09-04, 11:03
Edhe un sot e pata nje Pershendetje per Vushtrrien (qytetin) gjithashtu edhe Vushtrrien e Forumit.


Gjdo te mir.
Genta

vushtrria
06-09-04, 19:24
fisniku,aferdita,gentiana jeni te pershendetur edhe nga ana ime ju uroi se ku do qe jeni gjithmon nje shendet te mir dhe fat fat fat e lumturi ne jet

Agroni22
06-09-04, 22:50
vushtria te pershendet mitrovica ju duam se ju kemi afer .

vushtrria
07-09-04, 18:49
[quote="Agroni22"]vushtria te pershendet mitrovica ju duam se ju kemi afer .[/quoteAgroni22 gjithashtu ju pershendes edhe une dhe ju uroi shendet dhe fat oooooooooj mitrovic

lazdrani
08-09-04, 11:29
Jeni gjithmone i pershendeture i nderuari Vushtrri :wink:

ShEjToNkA
09-09-04, 16:15
Njė pėrshndetje pėr qytetin tim,dhe vendasit e mi .
E njė pėrshndetje tė veqnėt pėr vendasin tim Vushtria.

vushtrria
09-09-04, 20:58
lazdrani ju respektojne dhe ju nderojne vushtrriasit shendet ku do qe je dhe fat ne jet

vushtrria
09-09-04, 21:02
shejtonka ju sa her qe vini te na vizitoni ne vendasit e tu mendojme se jemi ne qytetin ton te bukur vicianum ehehhehehehehe

ShEjToNkA
09-09-04, 21:07
shejtonka ju sa her qe vini te na vizitoni ne vendasit e tu mendojme se jemi ne qytetin ton te bukur vicianum ehehhehehehehe

Po aaaaaaaaaaaa, oki mė vjen mirė do vi mė shpesh pra hahahaaaa

vushtrria
12-09-04, 09:55
sot i pershendes vushtrriasit e ketij forumi shejtonken,veren dhe fisnikun ku do qe jan jo uroi shendet dhe fat ne jet

fisniku
13-09-04, 21:20
Vushtrri flm per pershendetje,edhe une te pershendes te deshiroj pune te mbare dhe gjithe te mirat.Poashtu i pershendes edhe Shejtonken dhe Veren.
tung,tung,Fisniku :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 23:32
Vushtria , Fisniku , tė falm ,edhe ju mebtėni tė pėrshndetur nga unė.

vushtrria
14-09-04, 19:15
hajde mir se na erdhe prap e ishalla nuk na ik moj se qkamos po flasin oj shejtonka ...... te pershendes

ShEjToNkA
14-09-04, 22:30
hahahaaaa Vuashtria ,ama tybe se kam besu qė mė ndodhin tėrė ato gjera nėse mungoj haaaaa, edhe unė tė pėrshndes Ty.


Njė pėrshndetje speciale kam pėr tifozit e KF: Kosova e Vushtris ,FORZA jeni mė tė mirėt.

fisniku
17-09-04, 21:36
I pershendes te gjithe vushtrriasit kudo qe jane e posaqerisht nikun vushtrria anetarin e forumit.

vushtrria
17-09-04, 21:42
oooo fisniku jeni edhe ju i pershendetur kudo qe jeni i nderuar

Barbaroza
18-09-04, 14:36
Pershendetje per vushtrriasit kudo qe te ndodhen!

Gentiani
18-09-04, 16:58
Pėrshėndetje dhe Urime pėr Vushtrriasit dhe Vushtriaset e Vushtrrisė kudoqofshin dhe kudo qė janė!

Njoh Vushtrias/e nga pėrditshmėria qė kam takuar - i kam fqinjė, dhe kam rrespekt tė jashtėzakonshėm pėr njerėz tė tillė!

P.S. Vushtrria me vonesė, por kur po hyjė tek tema e urimeve, uro aty e uro kėtu, po mė hargjohen urimet dhe me shkruar me pak urime me uruar, nuk ma mirrte mendja :lol: :lol: :lol:

vushtrria
18-09-04, 19:50
barbaroza dhe gentiani jeni te pershendetur edhe nga ana e vushtrriasve dhe personalishte nga une shendet dhe fat ne jet

vushtrria
26-09-04, 19:56
pershendes te gjith vushtrriasit ku do qe ndodhen, si dhe qytetin tim antik vushtrrin zoti ju dhashte shendet dhe fat.

ShEjToNkA
07-10-04, 10:18
Njė pershndetje shumė tė zjarėt per qytetin timė tė dashurė Vushtria dhe per vandasit/et e mi. Qė aq shumė po mė mungonė nė kėto momente :(
Ju dėshiroi gjithė tė miartė!

mickoja
07-10-04, 11:14
Shejtonka dhe un te pershendes cuklajk..shum shum deri ne maximum

Kercovari
07-10-04, 11:31
Eshte kenaqsi dhe ndere te komunikosh me Vushtrriasit,por edhe nje kenaqsi me e madhe te pergezosh Vushtrriasit.
Zoti u bekofte,O Motra dhe Vllezer te mi,kudo qe te jeni.
Ju don me gjithe zemer Kercovari.

ShEjToNkA
07-10-04, 11:45
Shejtonka dhe un te pershendes cuklajk..shum shum deri ne maximum

Mickojaaaaaa shkekoo , edhe unė tė falenderoi ty deri nė maximum pėr kėtė pėrshndetje ,dhe gjithėashtu mbetėsh e pershndetur nga unė.

mr_beni
07-10-04, 11:46
Ipershendes te gjith vushtrriasit kudo qe gjinden, gjithashtu i pershendes dy vushtrriasit e forumit Vushtrrin dhe shejtanken

ShEjToNkA
07-10-04, 11:49
Eshte kenaqsi dhe ndere te komunikosh me Vushtrriasit,por edhe nje kenaqsi me e madhe te pergezosh Vushtrriasit.
Zoti u bekofte,O Motra dhe Vllezer te mi,kudo qe te jeni.
Ju don me gjithe zemer Kercovari.Kėnqesia ėshtė edhe e jona.
Kėrcovari , mė lejo qė nė emėr timin personal dhe tė gjithė Vushtris tė falnderoi pėr kėtė pershndetje dhe per kėto fjalė tė bukura.
Njėherit edhe tė pershndes Ty dhe Kėrcovėn e bukur, gjithė tė mirat!

aftbardha
07-10-04, 14:42
E pershednes mikeshen time FATBARDHEN nga Vushtria ,refugjaten time... :wink:

kadria
07-10-04, 14:44
e pershendes motren time FATBARDHEN : moter a ktu koke a...a te kujtohet kur ishim refugjate...mire ja kalojshe :wink: m...

buqja
07-10-04, 14:46
bardha ,kadri: edhe ju ktua :edhe un erdha valla..quppp kadri!! :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 15:33
Ipershendes te gjith vushtrriasit kudo qe gjinden, gjithashtu i pershendes dy vushtrriasit e forumit Vushtrrin dhe shejtankenmr_beni, tė falemderit ,edhe ti je i pėrshndetur nga unė vendas apo gjysėm vendas s'i tė duash.
Gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
07-10-04, 15:35
aftbardha ,kadria, buqja , pershndetje dhe mirė se paski ardhė. :wink:
A mos iu patėm nga Vushtria edhe juve ?????????

vushtrria
11-10-04, 13:09
Ipershendes te gjith vushtrriasit kudo qe gjinden, gjithashtu i pershendes dy vushtrriasit e forumit Vushtrrin dhe shejtanken
o mr-beni shoki edhe juve ju pershendesim ku do qe jeni shendet dhe paqe ne familjen e juaj.....mr beni jeni i sheklqyeshem :lol: :lol:

vushtrria
21-10-04, 19:33
pershendes qytetin tim shum te bukur vushtrrin, si dhe vushtrriasit kudo qe gjinden VUSHTRRIA VENDI IM I DASHUR :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-11-04, 11:38
Sot dua ta pėrshėndes kend tjetėt pos vendėlindjen time tė dahsurė dhe mė tė bukuren :arrow:Vushtria!

Barbaroza
19-11-04, 15:13
Pershendetje per Vushtrrine,Shejtonken dhe te gjithe vushtrriasit pasi kam edhe lidhje miqesie me ta!

Naki
19-11-04, 18:17
Pershendetje Fqinjeve te mi Vushtris dhe Shejtonkes,Ku do qe te jeni jeni te pershendetur nga ana ime-Naki

ShEjToNkA
19-11-04, 22:24
Pershendetje per Vushtrrine,Shejtonken dhe te gjithe vushtrriasit pasi kam edhe lidhje miqesie me ta!


Flm Barbaroza, gjithashtu!

ShEjToNkA
19-11-04, 22:25
Pershendetje Fqinjeve te mi Vushtris dhe Shejtonkes,Ku do qe te jeni jeni te pershendetur nga ana ime-Naki


Z.Naki ,ju falemnderit. Gjithėherė i pėrshndetur dhe i nderuar jeni nga ana ime. Ku do qė je ,gjithė tė mirat!

turisti
19-11-04, 22:35
VUSHTRRIASIT TE NDERUAR ,kudo qe te jeni, TURISTI ju pershendet nga zemra. :wink:

ShEjToNkA
19-11-04, 22:42
VUSHTRRIASIT TE NDERUAR ,kudo qe te jeni, TURISTI ju pershendet nga zemra. :wink:


Turisti , nė emėr tė Vushtriasve dhe nė emrin tim pėrsonal tė falenderojėdhe gjithashtu tė pėrshndes!

turisti
20-11-04, 00:02
VUSHTRRIASIT TE NDERUAR ,kudo qe te jeni, TURISTI ju pershendet nga zemra. :wink:


Turisti , nė emėr tė Vushtriasve dhe nė emrin tim pėrsonal tė falenderojėdhe gjithashtu tė pėrshndes!

Faleminderit Shejtonka pozitive.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Kercovari
20-11-04, 10:17
Nje mpuq te ngrohte te gjithe Vushtrriasve sabahile nga Kercovari.

ShEjToNkA
20-11-04, 17:06
Nje mpuq te ngrohte te gjithe Vushtrriasve sabahile nga Kercovari.


Vushtriasit/et dukė falendėru Kėrcovarin , gjithashtu e pėrshėndetėn me njė mpuuqq akshamlie motroro-vllazror!

Honesty^uk.
20-11-04, 17:42
Nje persehdnetje te forte , per "Vushtrine" dhe te gjithe vushtriasit.

Honesty

Mafiozi
20-11-04, 18:50
Pershendetje te perzemerta per Vushtriasjėn ShejToNka dhe
gjith Vushtriasit ku do qe jan :P :P

:wink:

Gentiana
20-11-04, 18:53
Mbase rash kendej,thash te ju pershendes edhe un juve Vushtrrias-it e keti forumi dhe gjith te tjeret. ēdo te mire.
Genta

ShEjToNkA
21-11-04, 22:39
Mafiozi & Genta , ju falemnderit pėr kėto pėrshnėndetje. Gjithashtu edhe ju jeni tė pėrshėndetur nga unė ku do qė jeni, gjithė tė mirat!

Mafiozi
21-11-04, 23:34
Mafiozi & Genta , ju falemnderit pėr kėto pėrshnėndetje. Gjithashtu edhe ju jeni tė pėrshėndetur nga unė ku do qė jeni, gjithė tė mirat!

:P :P :P :P :wink:

Gentiani
22-11-04, 17:05
Pėrshėndetje pėr Vushtrriasit dhe Vushtriaset e edhe Vushtrrinė :lol: :lol: :lol:


Gentiani!

ShEjToNkA
22-11-04, 22:03
Vushtria si dhe Vushtriasit/et duke e falėnderu Gentiani ,gjithashtu edhe pėrshėndetėn! :lol: :lol:
Gjithė tė mirat!

vushtrria
10-12-04, 19:06
honesty,kercovari,gentiani,mafiozi,gentiana edhe ju jeni te pershendetur nga vushtrriasit.

Gentiana
11-12-04, 16:00
Pershendetje per Vushtrrien, dhe Vushtrriasit e forumit, Vushtrrien dhe Shejtonken.
Dite te kendshme

lazdrani
11-12-04, 17:35
Pershendetje per Vushtrrien, dhe Vushtrriasit e forumit, Vushtrrien dhe Shejtonken.
Dite te kendshme
Kete urim i kacavjerrem edhe une :wink:

ShEjToNkA
12-12-04, 21:35
Genta & Lazdrani , ju falmnderit, edhe ju mbetėni tė pėrshėndetur!

fisniku
23-01-05, 13:14
Pershendetje per vushtrriasit kudo qe jane ,e sidomos anetart e forumit qe jane prej Vushtrrise.

Gentiana
23-01-05, 13:59
Edhe un i pershendes te gjith vushtrriasit ku do qe jan edhe forumistat,sidomos vushtrrien.

Murgesha
24-01-05, 11:08
Pėrshėndetje pėr vushtrrinė dhe Shejtonkėn.
Gjithashtu pėrshėndes edhe tė tjerė vushtrrias qė mund tė ndodhen nė forumin tonė.

vushtrria
25-01-05, 11:33
fisniku,gentiana simpatia e forumit dhe murgesha ylli i forumit edhe nga vushtrriasit jeni gjithmon te pershendetur dhe te nderuar :lol: :lol:vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat ne jet :lol: :lol:

halla e madhe
25-01-05, 15:48
Pershendetje per Vshtrrine!!

vushtrria
25-01-05, 20:39
Pershendetje per Vshtrrine!!
halla e madhe qofshe e nderuar gjithmon dhe vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat ne jet :lol: :lol:

ShEjToNkA
28-03-05, 22:16
Nė kėto orė tė vona tė mbrėmjės pėrshėndes vendin mė tė mirė dhe tė bukur ku po tė ndodhėsh nė kėto orė atje ,ėshtė vėrtet kėnaqėsi nga shoqėrimi qė ke pėr rrethė.
Pėrshėndetje qytetin im i dashurė dhe i ėmbėl ,ku vetėm aty gjejė ngrotėsin e shpirtit.

Pėrshėndetje Vushtria ime e dashurė

turisti
28-03-05, 23:18
Pershendetjet e perzemerta per Vushtrriun dhe Vushtrriasit gjithmone nga te gjitha meredianet e botes dhe

TURISTIT.

turisti
28-03-05, 23:20
Pershendetje speciale edhe per Shejtonken dhe Vushtrriasit te nderuar.

Me respekt,
TURISTI.

Diana007
29-03-05, 11:50
Pershedes gjith vushtriasit e ne veqanti Shejonken ton :wink:

Me rsemekt Diana :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 18:50
Turisti dhe Dianna , ju falmnderit shumė.
Jeni tė pėrshėndetur nė emrin tim dhe tė qyteti tim.

vushtrria
29-03-05, 19:18
turisti dhe diana gjithmon qofshi te nderuar,dhe pershendetje kudo qe jeni te nderuar :lol: :lol:


shendet nga vushtrriu

Naki
30-03-05, 10:54
Nje pershendetje Pranverore Fqinjeve Vushtris dhe Shejtonkes.

Naki

vushtrria
30-03-05, 17:08
Nje pershendetje Pranverore Fqinjeve Vushtris dhe Shejtonkes.

Naki


naki edhe vushtrriu ju pershendet dhe te gjoitha te mirat ne jet i nderuar :lol:

ShEjToNkA
30-03-05, 18:35
Nje pershendetje Pranverore Fqinjeve Vushtris dhe Shejtonkes.

Naki


Ju falmnderit Naki.
Pranoni edhe jue pėrshėndetje tė ngrohta pranverore nga fqinja juaj Shejtonka.

Tote.

ShEjToNkA
02-05-05, 21:19
Pėr cka hyra moreeeeee....??? Ahh ,po njėmendė hyra me pėrshėndet vendėlindjėn time dhe me i thėnė se ditėt po mė afrohen pėr tė parė :D :D

Pėrshėndetje vendėlindja ime e dashurė dhe bashkėvendasit/et e mi.

turisti
02-05-05, 21:40
mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Turisti dhe Dianna , ju falmnderit shumė.
Jeni tė pėrshėndetur nė emrin tim dhe tė qyteti tim.

_________________
Pėrherė Nė Tėnde!!

Mbrapsht nė krye


vushtrriaAnėtarėsuar: 09 Mar 2004
Mesazhe: 2829
Vendodhja: zvicer
Postuar: Tue Mar 29, 2005 7:18 pm Titulli i mesazhit: tung

--------------------------------------------------------------------------------

turisti dhe diana gjithmon qofshi te nderuar,dhe pershendetje kudo qe jeni te nderuar


shendet nga vushtrriu
_________________


Faleminderit juve dhe ju pershendes prap sepse shume e keni merituar nga zemra. :P :P

TURISTI. :wink: