PDA

View Full Version : Cili ka qene hidhrimi..


Kullerka
18-09-04, 15:17
Cili ka qene hidhrimi ,apo kur jeni hidhereuar per her te fundit me ke ??dhe pse??
Vlene per te gjithe...trregoni ..
Une s'po ju trregoj se mbeteni pa tekst hahhaha pres pergjigjien tuaj tung tung

Barbaroza
18-09-04, 15:43
Jam hidheruar dje,por s'po tregoj :wink:

vushtrria
18-09-04, 18:35
barbaroza paske deshtue ne takim po me duket ahaahahahhh

Barbaroza
18-09-04, 18:53
barbaroza paske deshtue ne takim po me duket ahaahahahhh

Jo bre se ende s'kane filluar takimet :wink:

turisti
18-09-04, 19:41
Kum haruar,drejten me thone. :P

Kullerka
18-09-04, 21:04
Valla barabroza masi ja nise me trregu kallxona tash me kon je hidhru!!!
Nashta jo ne takim a?hahaha siq tha vushtria..
veq trregona se kurkujna si trregojme e mbajm sekret fshehtsine tone a mos ta ndin hahahhaha
:wink: :wink: :wink: :wink:

Qysh more me harru turistit mos me ju kujtu ncncnc hahah tung ntung

turisti
18-09-04, 21:17
Valla barabroza masi ja nise me trregu kallxona tash me kon je hidhru!!!
Nashta jo ne takim a?hahaha siq tha vushtria..
veq trregona se kurkujna si trregojme e mbajm sekret fshehtsine tone a mos ta ndin hahahhaha
:wink: :wink: :wink: :wink:

Qysh more me harru turistit mos me ju kujtu ncncnc hahah tung ntung


Une shume here jam vetem edhe - vezhgues - sepse dikush mundet me thene qysh une vuaj te dominoj,hahahaha- qe absolutikisht nuk eshte ashtu. :wink:

Kullerka
19-09-04, 12:16
Une shume here jam vetem edhe - vezhgues - sepse dikush mundet me thene qysh une vuaj te dominoj,hahahaha- qe absolutikisht nuk eshte ashtu

oki de turisti trregona be njeri bonu fer e trregona se kush t'ka idhnu per herre te fundit mos ban vaki femna hehehe me te lon aa??/kalofshe mirr :oops:

turisti
22-09-04, 09:18
Une shume here jam vetem edhe - vezhgues - sepse dikush mundet me thene qysh une vuaj te dominoj,hahahaha- qe absolutikisht nuk eshte ashtu

oki de turisti trregona be njeri bonu fer e trregona se kush t'ka idhnu per herre te fundit mos ban vaki femna hehehe me te lon aa??/kalofshe mirr :oops:

Hahahaha,Jo oj Kullerk-femna jo por,personat qe nuk kuptojne kur tjav perseritsh shume here nje gje + te bejne fajtor,hahahahaha.Te pershendes. :wink:

Gjumashja
05-11-04, 15:48
hiq ma larg se sot :evil:

Kullerka
05-11-04, 21:23
Kullerka shkruajti:
Une shume here jam vetem edhe - vezhgues - sepse dikush mundet me thene qysh une vuaj te dominoj,hahahaha- qe absolutikisht nuk eshte ashtu

oki de turisti trregona be njeri bonu fer e trregona se kush t'ka idhnu per herre te fundit mos ban vaki femna hehehe me te lon aa??/kalofshe mirr

Hahahaha,Jo oj Kullerk-femna jo por,personat qe nuk kuptojne kur tjav perseritsh shume here nje gje + te bejne fajtor,hahahahaha.Te pershendes.
oooooo vallah turisti ktu ke shume te drejt aa apsolutisht jam me ty!!Edhe ksi njerz ka shum bre qaty krejt problemiiiiiiii

Kullerka
05-11-04, 21:26
Gjumashja

hiq ma larg se sot


Kuku ma be loqk se shpirtin ma kalle --vallah qika e re mu idhnu keq a?hahaha po qka u ba sot more qe t'paskan idhnu mos ndoshta s'te kane lene me flejte ne gjume sa duhet !!haha te pershendes a?tung

Gjumashja
05-11-04, 21:57
Gjumashja

hiq ma larg se sot


Kuku ma be loqk se shpirtin ma kalle --vallah qika e re mu idhnu keq a?hahaha po qka u ba sot more qe t'paskan idhnu mos ndoshta s'te kane lene me flejte ne gjume sa duhet !!haha te pershendes a?tung

ehhh valla bash na trreajt po bahem nervoz shpejt, po bre tamon po flej pom thirrin bre ju raft zhuga gagagagagaggaga

Kullerka
05-11-04, 22:10
Gjumashja shkruajti:
Kullerka shkruajti:

Gjumashja

hiq ma larg se sot


Kuku ma be loqk se shpirtin ma kalle --vallah qika e re mu idhnu keq a?hahaha po qka u ba sot more qe t'paskan idhnu mos ndoshta s'te kane lene me flejte ne gjume sa duhet !!haha te pershendes a?tung

ehhh valla bash na trreajt po bahem nervoz shpejt, po bre tamon po flej pom thirrin bre ju raft zhuga gagagagagaggaga
_________________

Op vallah s'di ku op i keni mat qe gj'do minut veq bertitni hehe se une e vjeter(hajgare pak)ahahha gjumashe mos flej shum -se gjumi eshte i mire per thmi hahaha

Honesty^uk.
05-11-04, 22:35
kur po i shoh disa tema pa lidhjeeeeeeeee

Mafiozi
06-11-04, 00:24
kur po i shoh disa tema pa lidhjeeeeeeeee

A mundesh mi hjek bre, se edhe mu po me :twisted: :twisted: 8)

Kullerka
06-11-04, 13:36
Honesty^uk.
kur po i shoh disa tema pa lidhjeeeeeeeee


Opaaaaaa pse qka paske ti loqka jeme kunder temave t'mia!!Mosm thuj qe nise me ma pas inat agagagaga pershendetje!!!
Mafiozi
A mundesh mi hjek bre, se edhe mu po me

hahahha sa interesant more Mafiozi !!!
Qka pot mundon loqki temat palidhje aa?
nese s'te pelqejn lirisht mos shkruj bile mos hyn hiq..ok thenk's per mirkuptim
Salut depuis moi!!A bientot!

Luana
06-11-04, 23:02
Nuk e mbaj ne mend kur kam qen e hidheruar 8) sa per forum qe shkruajn pa lidhje nuk ma nin qoshja :wink:

Kullerka
06-11-04, 23:17
Luana
Nuk e mbaj ne mend kur kam qen e hidheruar sa per forum qe shkruajn pa lidhje nuk ma nin qoshja

Luana uff bash mire pra ishalla s'hidherohesh me hiq...e Bravo!qashtu de s'duhet me ta ndi qka shkrujn..me nis me ndegju fjalet e popullit qka than ishim mbet shum mbas apo..pershendetje te perzemerta KAlofshe mire!

Luana
06-11-04, 23:30
Luana
Nuk e mbaj ne mend kur kam qen e hidheruar sa per forum qe shkruajn pa lidhje nuk ma nin qoshja

Luana uff bash mire pra ishalla s'hidherohesh me hiq...e Bravo!qashtu de s'duhet me ta ndi qka shkrujn..me nis me ndegju fjalet e popullit qka than ishim mbet shum mbas apo..pershendetje te perzemerta KAlofshe mire!

Kullerka te pershendes edhe une ty dhe mire e the se me zan me u hidherue me njerzit e forumit ku me dite se qka behet , une skam kohe per keto llafesh , vetem kem deshir ta shikoj punen time :wink:

Honesty^uk.
07-11-04, 09:16
[quote="Kullerka"]Honesty^uk.
kur po i shoh disa tema pa lidhjeeeeeeeee


Opaaaaaa pse qka paske ti loqka jeme kunder temave t'mia!!Mosm thuj qe nise me ma pas inat agagagaga pershendetje!!!


quote]

Askujt nuk ju kam drejtuar personalisht, por kam shprehur mendimin tim ne pergjithesi, dhe ty kush ta past inati, I DALT I THATI

Kullerka
07-11-04, 15:23
Luana
Kullerka te pershendes edhe une ty dhe mire e the se me zan me u hidherue me njerzit e forumit ku me dite se qka behet , une skam kohe per keto llafesh , vetem kem deshir ta shikoj punen time '


plotsisht e mendimit tende!loqki jam edhe uen me ty a?
Te pershendes dhe flm.per shkrimin!KAlofshe mire!tung

Kullerka
07-11-04, 15:26
Honesty^uk.
Askujt nuk ju kam drejtuar personalisht, por kam shprehur mendimin tim ne pergjithesi, dhe ty kush ta past inati, I DALT I THATIagagaga flm.loqki edhe prej teje une hajgare bana a?
tung kalofshe sa me mire!

Barbaroza
07-11-04, 19:55
Honesty^uk.
Askujt nuk ju kam drejtuar personalisht, por kam shprehur mendimin tim ne pergjithesi, dhe ty kush ta past inati, I DALT I THATIagagaga flm.loqki edhe prej teje une hajgare bana a?
tung kalofshe sa me mire!

Kullerka,si po e quan princin e huaj Loqki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? :evil:
Kujdes Kullerka se te bej copa-copa(hahahahahahaahahhaaaa)

vushtrria
07-11-04, 20:03
Honesty^uk.
Askujt nuk ju kam drejtuar personalisht, por kam shprehur mendimin tim ne pergjithesi, dhe ty kush ta past inati, I DALT I THATIagagaga flm.loqki edhe prej teje une hajgare bana a?
tung kalofshe sa me mire!

Kullerka,si po e quan princin e huaj Loqki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? :evil:
Kujdes Kullerka se te bej copa-copa(hahahahahahaahahhaaaa)


ja pra ky eshte hidherimi ahahahahaha

Barbaroza
09-11-04, 09:51
Jo pasha mamin Vushtrria,por e pata me humor :)

Kercovari
09-11-04, 11:16
Jo pasha mamin Vushtrria,por e pata me humor :)

Po.Barbaroza
Humori ne sherbim te "Realitetit"noshta!?.

Barbaroza
09-11-04, 12:00
Jo pasha mamin Vushtrria,por e pata me humor :)

Po.Barbaroza
Humori ne sherbim te "Realitetit"ndoshta!?.

Ndoshta pra,hahahahahahaaaaaaa

MemphiSx
09-11-04, 21:30
Hidherimin me te madh e kam perjetu kur kam lind

Kullerka
09-11-04, 22:10
Barbaroza
Kullerka,si po e quan princin e huaj Loqki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???
Kujdes Kullerka se te bej copa-copa(hahahahahahaahahhaaaa)


hmmm oj barbaroz mos em nervozo aa (hajgare heheh)se une e quj loqki edhe princin e botes heheh !!!
Kend e ben moj ti copa-copa --ej hajde pash mamin mos t'ja nisim se s'dime me dal prej hidherimesh qy bash sot me hidheroj barbaroza hahhahahloqki barbaroza shum te pershendes kalo bukur!

Kullerka
09-11-04, 22:13
MemphiSx
Hidherimin me te madh e kam perjetu kur kam lind


av,av,av pse moree
qyqyy po ku dite ti kur ke lidn se qka eshte hidherimi heheh

Kullerka
09-11-04, 22:15
Barbaroza:
Kercovari shkruajti:
Barbaroza shkruajti:
Jo pasha mamin Vushtrria,por e pata me humor


Po.Barbaroza
Humori ne sherbim te "Realitetit"ndoshta!?.


Ndoshta pra,hahahahahahaaaaaaa


Op,op,op qysh ndoshta more heheh
Pasha mamin qetu diqka paska aa?

Murgesha
09-11-04, 22:47
Barbaroza:
Kercovari shkruajti:
Barbaroza shkruajti:
Jo pasha mamin Vushtrria,por e pata me humor


Po.Barbaroza
Humori ne sherbim te "Realitetit"ndoshta!?.


Ndoshta pra,hahahahahahaaaaaaa


Op,op,op qysh ndoshta more heheh
Pasha mamin qetu diqka paska aa?

Kullerka tupani po rreh per kon ka vesh. :lol: :wink:

Kullerka
10-11-04, 20:44
Murgesha
Kullerka tupani po rreh per kon ka vesh.


Op deee heheh edi e di...

Murgesh i lumi lazdrani qetka po intelegjente meniher i kupton punte qysh jane hehehe kalofshe mire loqki

turisti
14-01-05, 00:54
Nuk me kujtohe,sepse kaheret kan zon vend ne arkiven time......

Barbaroza
14-01-05, 10:44
Me kujtohen te gjitha,por here i kam mbyllur syte e here veshet.

Mafiozi
16-01-05, 14:55
Sot, ShejToNka nuk po me sherben nje kafe :twisted: :twisted: :twisted:

IceGirl
06-02-05, 01:59
Hidherim me te madhe se dje kurre nuk kam pas... qe kur jam zgjuar sot si gjysme e vdekur kam ndi vehten... nga nje genjeshter dikush qe ka bere :)

uliksi31
06-02-05, 02:02
Hidherim me te madhe se dje kurre nuk kam pas... qe kur jam zgjuar sot si gjysme e vdekur kam ndi vehten... nga nje genjeshter dikush qe ka bere :)

A ishte genjeshtra nga ketu ne Dardani,apo jasht :lol: Sidoqoft mos lejo me ra ne gracka te tilla.You should know that evil exist :(

ShEjToNkA
06-02-05, 02:06
Sot, ShejToNka nuk po me sherben nje kafe :twisted: :twisted: :twisted:


Jo mos gabo me u hidhru ,ja kafen sa ta sollaa bila nga gjygymattttttttttt :lol: :lol:

IceGirl
06-02-05, 02:09
Hidherim me te madhe se dje kurre nuk kam pas... qe kur jam zgjuar sot si gjysme e vdekur kam ndi vehten... nga nje genjeshter dikush qe ka bere :)

A ishte genjeshtra nga ketu ne Dardani,apo jasht :lol: Sidoqoft mos lejo me ra ne gracka te tilla.You should know that evil exist :(

Jo ketu ne DARDANI ....po mundohem te mos bie ne gracka por nganjeher te vjen nga e papritura :)

Ju faleminderit ...Ju pershendes :)