PDA

View Full Version : A duhet te Fshihen Nje DiT Te Gjitha Postimet Nga Forumi


betimi_15
28-05-04, 10:32
Une e bana ket tem qe po du me dit se a i fshijn nje dit te gjitha postimet kur te behen shum tema shum Shkrime.
Ju Mirpres per mendimet e juaja ne ket tem.
Nga BeTiMi

Vera
28-05-04, 16:46
betimi_15 unenuk mendoj qe disa tema mund te shlyyhen sepse jan shum t emira dhe te vizituara nga forumistat, por disa tema qe edhe vet moderatoret e dardanis dhe forumasit ketu e shofin qe nuk vizitohet ajo tem shpesh cka me lon ate e kisha shlyer menjeher. Ne pergjithsi nuk mendoj qe do shlyhen temat.

Me kenaqsi Vera

Gentiana
01-06-04, 17:00
Betimi nuk jam e sigurt a kuptova Temen (pyetjen) tende, po sidoqoft... Un mendoj se nese nuk esht i vizituar ky forum, apo edhe nese nuk do te ket me ket sukses se e ka tani, ateher me siguri do te mbyllet, po un as qe mundem ta mendoj ket, duke marr parasysh se sa i vizituar esht, sa shkrime, e sa interes te madh ka ky forum. Po nese ndodh nje gje e tillė me siguri se jo vetem un,po te gjith do te ndjejn nje far pikellimi, kur te mendojm se sa koh kemi shkruar, sa mesazhe dhe qfar shoqerie jemi ber ketu. Un i lutem Zotit qe kjo mos te ndodh, ndoshta esht vetem Forum, po per mua esht ber pjes e jetes sime, dhe pa te nuk mundem as ta paramendoj jeten.....


Genta

ArMMeNDii
02-06-04, 01:02
Betimi nuk jam e sigurt a kuptova Temen (pyetjen) tende, po sidoqoft... Un mendoj se nese nuk esht i vizituar ky forum, apo edhe nese nuk do te ket me ket sukses se e ka tani, ateher me siguri do te mbyllet, po un as qe mundem ta mendoj ket, duke marr parasysh se sa i vizituar esht, sa shkrime, e sa interes te madh ka ky forum. Po nese ndodh nje gje e tillė me siguri se jo vetem un,po te gjith do te ndjejn nje far pikellimi, kur te mendojm se sa koh kemi shkruar, sa mesazhe dhe qfar shoqerie jemi ber ketu. Un i lutem Zotit qe kjo mos te ndodh, ndoshta esht vetem Forum, po per mua esht ber pjes e jetes sime, dhe pa te nuk mundem as ta paramendoj jeten.....


Genta

hahaha Gentijana shum qudi edhe shum interesante koka kjo qe paske shkru ti qaq shum sa tu paska be pjes e jetes forumi qas ka po mos te ishe ti edhe shum te tjer me siguri nuk do te egzistonte ky forum nuk jam kunder ama te behet pjes e jetes Forumi eshte Apsurd per mu pershendetje nga un Armendi

Gentiana
02-06-04, 10:17
.....hahaha Gentijana shum qudi edhe shum interesante koka kjo qe paske shkru ti qaq shum sa tu paska be pjes e jetes forumi qas ka po mos te ishe ti edhe shum te tjer me siguri nuk do te egzistonte ky forum nuk jam kunder ama te behet pjes e jetes Forumi eshte Apsurd per mu pershendetje nga un Armendi

Armend Esht e vertet se duket absurde, dhe kur ta kqyrish ne tjetren an, un pa ket forum kam qen dhe ndoshta mundem edhe te rri, po esht se ketu kam gjetur shoqeri dhe pa ket shoqeri nuk mundem me e mendu Jeten, dhe poashtu me shkrimet e dikujna jam mesuar dhe besoj se do tme me mungojn. Keshtu qe sot per sot nuk mundem me e paramendu Jeten pa keto. Mendimet jan keshtu, po me mendime nuk duhet ecur fort, sepse kam menduar shum gjera dhe nuk jan plotesuar, besoj se jo vetem tek un, po edhe tek shum te tjer. Te pershendes.

Genta

ArMMeNDii
02-06-04, 16:10
Armend Esht e vertet se duket absurde, dhe kur ta kqyrish ne tjetren an, un pa ket forum kam qen dhe ndoshta mundem edhe te rri, po esht se ketu kam gjetur shoqeri dhe pa ket shoqeri nuk mundem me e mendu Jeten, dhe poashtu me shkrimet e dikujna jam mesuar dhe besoj se do tme me mungojn. Keshtu qe sot per sot nuk mundem me e paramendu Jeten pa keto. Mendimet jan keshtu, po me mendime nuk duhet ecur fort, sepse kam menduar shum gjera dhe nuk jan plotesuar, besoj se jo vetem tek un, po edhe tek shum te tjer. Te pershendes.

Genta[/quote]

Genta sorry nese jemi keqkuptuar ndonje gje un dhe ti ama te pakten ashtu mendobva une dhe mu duk apsurd ajo qe shkrujte ti me siguri sjemi keqkuptu ndonje send heheheh bye Armendiiii