PDA

View Full Version : Ku dėshironi tė jeni nė kėtė moment dhe me kėnd?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Murgesha
01-06-04, 19:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
01-06-04, 19:17
Afer teje :wink:

RRUSHI
01-06-04, 19:25
Duke ju shiquar juve mshefun pas nje lisi ... :wink:

lazdrani
01-06-04, 19:33
Duke ju shiquar juve mshefun pas nje lisi ... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
01-06-04, 19:35
Rrushi une nuk do te deshiroja qe te perjetosh kete.
Kur dashuria buron nga zemra ateher eshte vrastare per syte e te tjereve. Ty te kam shok dhe ta dua te miren andaj mooooooooooooos :wink:

Naki
01-06-04, 20:23
do te deshiroja qe te jeme me te vertete ne nje kafeteri me ju qe jeni sonte ne kaffene forumit

Murgesha
01-06-04, 20:24
Naki beso qe te njejten deshire e kam edhe une momentalisht. :lol: :lol:

Naki
01-06-04, 20:32
ndoshta ne nje te aferme kjo deshire do te realizohet,ju besoje dhe jame i sigurt qe shume nga ne e presin nje takim te tille

mickoja
01-06-04, 20:48
Dua te jem tash afčr mbretit timč :lol: :lol:

Gentiana
01-06-04, 20:49
Dua te jem tash afčr mbretit timč :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll:

mickoja
01-06-04, 20:50
Genta qka po i hap syt moj qik?hahahahhaah

Gentiana
01-06-04, 20:51
Jo jo asgje, dhasht Zoti e tju bashkon sa me shpejt, nese esht keshtu. :wink:

mickoja
01-06-04, 20:53
Ishalla moj Genta por tash vetem po čndrroj te jem afer ti.....ncncncncnc

Honesty^uk.
01-06-04, 22:26
Afer Mbretereshes sime BARBAROZA :wink: se nuk e di ku me ka hup sot :lol: :lol:

Cool_Boy
02-06-04, 15:07
Dua te jem afer,o nuk po mundem me ja then emrin sepse po :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ..........Afer mbretershes sime qy a nuk po e dini a???

Cool_Boy :wink: :wink:

Vera
02-06-04, 16:08
ishalla ju plotsohen deshirat e te jeni pran mbeterve e mbretreshave tuaja.

Po uneeeee :shock: :shock: :shock:

Cool_Boy
02-06-04, 16:12
Vera mos ke gajle se edhe dikush tjter ka dehsir te jet pran teje ne kete moment mos keni gajle

drenousha
02-06-04, 16:17
COOL_BOY + VERA = COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :wink:

Cool_Boy
02-06-04, 16:21
drenousha a bash ashtu po ta merr mendja a? :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
02-06-04, 16:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drenousha
02-06-04, 16:24
po me merr mendja edhe mire po hajt banu bashk zoti e ka shkrujt per juve :lol: :D :lol: :D

Cool_Boy
02-06-04, 16:25
po me merr mendja edhe mire po hajt banu bashk zoti e ka shkrujt per juve :lol: :D :lol: :D


qiki qiki 8) 8) 8) 8) 8)

drenousha
02-06-04, 16:28
quki quki po po 8) 8) 8) 8)

Cool_Boy
02-06-04, 16:54
drenousha e di ku doni me qene ne kete moment ju ok qiki :wink: :wink: :wink: ju deshiroj sukse sa me te shpejt deh shkoni tek aje vend tashti ok

drenousha
02-06-04, 17:06
tlumt goja bre cool_boy ti se suuuuuuuuuuuuuuuuuper cooooooooooooooooooooooool

lazdrani
04-06-04, 10:27
Ne Qytetin tim Mitrovica :cry: :cry: :cry:

florian
04-06-04, 16:22
NE MAJEN E SHKELZENIT SE NGA ATY SHOF GJITH TROPOJEN . :(

Vera
04-06-04, 17:35
Vetem ne Kosov kisha deshiruar ne ket moment te gjindem, e ne cilin qytet tano do e kisha zgjedh :lol: :lol: :lol:

Naki
04-06-04, 21:09
Sikur do te beheja zog do te fluturoja deri te prinderit e mi ne kosove tju uroje nje gjume te mire.

Murgesha
04-06-04, 21:58
Eh sa do te deshiroja te isha me nje vend sonte, dhe me njerin. :lol: :wink:

Gentiana
04-06-04, 22:18
Eh sa do te deshiroja te isha me nje vend sonte, dhe me njerin. :lol: :wink:


A thua ku :roll: :roll: :roll: :wink:

Murgesha
04-06-04, 22:30
Eh sa do te deshiroja te isha me nje vend sonte, dhe me njerin. :lol: :wink:


A thua ku :roll: :roll: :roll: :wink:

Genta eshte sekret kjo. :wink: :lol:

Gentiana
04-06-04, 22:33
As mua nuk don tme tregosh a? :( po me duket e di keshtu e ashtu :wink:

Murgesha
04-06-04, 22:41
As mua nuk don tme tregosh a? :( po me duket e di keshtu e ashtu :wink:

E dija se keshtu do mendoje. :lol: :lol:

Gentiana
04-06-04, 22:43
As mua nuk don tme tregosh a? :( po me duket e di keshtu e ashtu :wink:

E dija se keshtu do mendoje. :lol: :lol:


E po.... Me ngjeh mir, dhe te ngjoh! :wink:

Murgesha
04-06-04, 22:46
Ke te drejte Genta. Kur i lexon dikujt 1700 shkrime, e bisedon edhe ne privat me te mendoj se e njeh mire ate person. :lol: :lol:

Honesty^uk.
04-06-04, 22:46
As mua nuk don tme tregosh a? :( po me duket e di keshtu e ashtu :wink:

E dija se keshtu do mendoje. :lol: :lol:


E po.... Me ngjeh mir, dhe te ngjoh! :wink:shume zhurem per asgje :wink:

Gentiana
04-06-04, 22:48
.....

E po.... Me ngjeh mir, dhe te ngjoh! :wink:shume zhurem per asgje :wink: [/quote]


:twisted: :twisted: :twisted:

loli9
04-06-04, 23:05
ne krahet e nje engjelli aty ku dhe zoti nuk ka me fuqi.

Honesty^uk.
04-06-04, 23:08
ne krahet e nje engjelli aty ku dhe zoti nuk ka me fuqi.
:shock: :shock: :shock:

loli9
04-06-04, 23:10
ca te gjet honesty :wink: a te meti gja ne fyt a :?: :shock: :shock: :shock:

Honesty^uk.
04-06-04, 23:17
ca te gjet honesty :wink: a te meti gja ne fyt a :?: :shock: :shock: :shock:u shokova nga fjalet tua loli9
atje ku ZOTI nuk ak fuqi;;;vetem dreqi ka pune
dhe mendova se a je mire sonte
apo e ke nga emocionet :wink:

loli9
04-06-04, 23:30
ca te gjet honesty :wink: a te meti gja ne fyt a :?: :shock: :shock: :shock:u shokova nga fjalet tua loli9
atje ku ZOTI nuk ak fuqi;;;vetem dreqi ka pune
dhe mendova se a je mire sonte
apo e ke nga emocionet :wink:

NUK EMOCIONOHEM KOLLAI JO PO HAAJT KTHEM PERGJIGJE TE KAFJA :wink:

Honesty^uk.
04-06-04, 23:35
ne dispozocionin tend jam sonte pasi je per here te pare
por e kam zakon qe mos me i munduar shume musaforet naten e pare :wink:

Vera
05-06-04, 09:52
Sot do te isha atje ne at sythin e nje molle ku pellumbi krahebardh me pret. :wink:

lazdrani
05-06-04, 10:46
Sot do te isha me qef te zoteri Flori :P

florian
05-06-04, 11:49
o mjeshter e shok i imi me gjith qef do kisha dashur te ishim bashk para nje birre e te nderronim mendimet tona :wink: kush e di mbase ndonjeher do ta bejme :lol:

Murgesha
06-06-04, 11:02
“Deshira ime shte qe sot te jem prane nje liqeni, duke u lare dhe rrezitur. Vape e madhe shume kendej. :lol: :lol:

lazdrani
06-06-04, 15:27
Sot me deshire do te isha nje llampe magjike dhe te gjitha deshirat e juve te jua realizoja :wink: Abrraka da brraka :wink:

Murgesha
06-06-04, 16:04
Si duket e deshirove me force te madhe kete gje Lazdrani.
Sa po u ktheva nga bazeni. "Kur ska shi ban edhe breshen" :lol: :lol:

lazdrani
06-06-04, 16:06
Si duket e deshirove me force te madhe kete gje Lazdrani.
Sa po u ktheva nga bazeni. "Kur ska shi ban edhe breshen" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

loli9
06-06-04, 16:35
NE MES JUSH :D

Gentiana
06-06-04, 16:51
NE MES JUSH :D


wowww sa mir e ke shkruar, edhe un do kisha dashur te bashkohemi te gjith :?

Vera
06-06-04, 17:38
Me besoni se tash do te isha ne nje kafe si te forumit ketu se bashku me juve :wink: :lol: :lol:

Murgesha
06-06-04, 17:41
Me besoni se tash do te isha ne nje kafe si te forumit ketu se bashku me juve :wink: :lol: :lol:

Deshira jote do te bahet realitet sonte. Urdhero e eja ne kafe. Sonte kemi qaj, per mas darke. :wink:

Barbaroza
06-06-04, 17:42
Edhe une sikurse juve,kisha dashur te jem sonte ne mesin tuaj :wink:

loli9
06-06-04, 18:27
Edhe une sikurse juve,kisha dashur te jem sonte ne mesin tuaj :wink:

HAJDENI MORE TA BAJM NI FEST :wink: :wink:

Vera
11-06-04, 15:34
Ne ket moment kisha dasht te jem ne Korsika hahahhah :lol: :lol:

hana
11-06-04, 17:01
o ne deti vec ne deti bre se shum shum zheg

Cool_Boy
11-06-04, 18:14
hana besoj se me mua ne deti apo???? :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-06-04, 21:31
Tani do te isha me qef te Murgesha pasha Nanen :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy
12-06-04, 08:47
lazdrani ju deshiroj suksee dhe ishala gjindesh sa ma shpejt tek Murgesha.kur se une ku kam deshir te jem tashti mos vet hiq ahhaha

anna
12-06-04, 09:39
ku don mu kan cool boy kallxo mos te vjen marre :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
12-06-04, 09:48
ku don mu kan cool boy kallxo mos te vjen marre :lol: :lol: :lol:

Spo me vjen marre ana por nuk e di nuk dua ta them e din vetem nje se per kende e kam fjalen..........

Vera
12-06-04, 11:45
Cool_Boy tregona ku de se tybe tash u bera kureshtare, ku don me qen djal ti hahahah :wink: :wink:

Edhe une pra nuk po tregoj veq shum qef kisha pas me qen ne at vend heheh :wink: :lol: :lol:

Murgesha
12-06-04, 12:00
Tani do te isha me qef te Murgesha pasha Nanen :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

VARDARI
12-06-04, 12:24
-Ne kete moment me qejf dote isha ne Tirane duke pire kafe te 2A -ja

Gentiana
12-06-04, 12:25
:cry: :cry: :cry: Un sot do te isha ne Gjakov, me shum se kurr....

Cool_Boy
12-06-04, 14:44
Cool_Boy tregona ku de se tybe tash u bera kureshtare, ku don me qen djal ti hahahah :wink: :wink:

Edhe une pra nuk po tregoj veq shum qef kisha pas me qen ne at vend heheh :wink: :lol: :lol:

Pran teje moj Vera pse po behesh qe nuk po e din a?

hana
12-06-04, 16:52
ah love love in the air.......................... :wink: :wink:

anna
12-06-04, 17:06
ahahahah hana loqki nuk te kokshe ne rrjedha se ky cift moti ka qene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
12-06-04, 17:13
hahahaha zemer e kisha fjalen ne pergjithesi.......................... :wink: :wink:

anna
12-06-04, 17:15
ska ketu pergjithesi se pastaj krijohen konflike :D

lazdrani
14-06-04, 20:48
:oops: Te ZEMRA IME :oops:

hana
15-06-04, 16:39
o ne Ibiza bre edhe une me zemren time :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
15-06-04, 18:06
Me mua hana ne Ibiza a?ahahha

lazdrani
16-06-04, 10:58
HANNA&FLORI :arrow: Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :wink:

Cool_Boy
16-06-04, 11:01
HANNA&FLORI :arrow: Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :wink:


PSe bre lazdran keshtu a???Vend se me ja marr mend hanna's mend e ma bashku me mua jo e leni me tjetr kend ehahahhahha....

tung :wink: :wink: :wink:

mr_beni
16-06-04, 17:35
Ne ket moment kisha desht et jem ne Kosov dh eme kend nuk eshte me rendesi :P

lazdrani
17-06-04, 11:43
HANNA&FLORI :arrow: Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :wink:


PSe bre lazdran keshtu a???Vend se me ja marr mend hanna's mend e ma bashku me mua jo e leni me tjetr kend ehahahhahha....

tung :wink: :wink: :wink:
Sorry por Florit kete nuk mundem te ja beje :wink:

Cool_Boy
17-06-04, 12:46
lazdrani a flori e paska nxan ate a>??kuku nane kesh ka sharroj e kush me mujt e mum nxjerr jo asi ti mor embret....


Flori lo siento amigo :wink:

lazdrani
18-06-04, 10:06
Ne keto momente me qef do te isha ne pllazhet e DETIT.....Me Murgeshen time 8) 8) 8)

Barbaroza
18-06-04, 11:07
Une ne nje ishull vetem me Mbretin tim :roll:

Cool_Boy
18-06-04, 11:48
Kisha deshir te jem pran Veres..................

Vera Princesh ku te kam???

:wink: :wink: :wink: :wink:

anna
18-06-04, 13:18
tash do doja te isha vetem :wink:

Vera
18-06-04, 16:10
Kisha deshir te jem pran Veres..................

Vera Princesh ku te kam???

:wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy edhe une do te isha me deshir pran teje princi im se nuk po mundem ta heqi nga koka takimin ton :wink: :lol:

drenousha
18-06-04, 16:21
qyre qa po bahet ketu me veren dhe cool_boy pasha nanen te kokan dashuruar
urime urime urime urime :lol: :lol: :lol: :lol:
kure po na bani ni darsem te madhe mos pritni shum se na ka marr malli per njo :wink: :wink: :wink: :wink:
ju pershendes,
drenousha

Gentiana
18-06-04, 19:05
Diku ne Deti, dhe me nje person se ja vlen... :oops: :oops: :oops: :wink:

Cool_Boy
18-06-04, 22:10
Kisha deshir te jem pran Veres..................

Vera Princesh ku te kam???

:wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy edhe une do te isha me deshir pran teje princi im se nuk po mundem ta heqi nga koka takimin ton :wink: :lol:

Gjithashtu Vera qiki ok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drenousah a nuk e din a??mos ta nin qiki se krejt krejt kujshiken nuk e harroj per me ftu ne darsem ok..........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

florian
19-06-04, 21:16
Diku ne Deti, dhe me nje person se ja vlen... :oops: :oops: :oops: :wink:


HAJDE MOJ QETU A DETI :!: :!:

florian
19-06-04, 21:19
lazdrani a flori e paska nxan ate a>??kuku nane kesh ka sharroj e kush me mujt e mum nxjerr jo asi ti mor embret....


Flori lo siento amigo :wink:

KUR JA NISA ME I LEXUE SHKRIMET THASH ME VETI A MOS A LUJT PAK MEC COOL-DJALI , PO PASKA HARRUE SE HANA A LOCKA JEME .

ANCHIO TI SENTO AMICO MOLTO AMICO.

LAZDRAN VLLACKO TE FALEMINERIT SHUM QE JA KUJTOVE .

KISHA DASHT ME KAN ME JU TE DY QITU PARA DETI ME NJA DY BIRRA E BE KUVENUE :wink:

lazdrani
20-06-04, 11:57
Gezuar Flori :wink:

florian
20-06-04, 12:51
Gezuar Flori :wink:

GEZUAR VLLACKO :wink:

lazdrani
20-06-04, 13:04
Mire se vjen vllaqko hajde ta qojme nje ne kafen tone :wink:

Bardha
21-06-04, 19:27
ne kete moment normal deshiroj te jem me te dashurin e se ku nuk di kudo qoft

lazdrani
01-07-04, 11:02
Ne kete moment do isha ne Plazhet e Ulqinit :wink:

mickoja
01-07-04, 11:07
o dhe un ne keto momente jam atje me menjde ne plazh te ulqinit :P

lazdrani
01-07-04, 11:08
o dhe un ne keto momente jam atje me menjde ne plazh te ulqinit :P :wink: :wink: 8)

Cool_Boy
01-07-04, 11:19
Me nje vend por as vet nuk e di se ku................

IceGirl
01-07-04, 14:50
ne kete moment kisha pas deshir te jem ne Gjakove...... :)

Murgesha
01-07-04, 22:20
Une do te doja te isha ne Gjilan :cry: :cry:

uliksi31
02-07-04, 04:05
o dhe un ne keto momente jam atje me menjde ne plazh te ulqinit :P

Ne plazhe te vogel a ne te madhen 8)

aferdita
02-07-04, 07:18
Une do te doja te isha ne Gjilan :cry: :cry:

edhe un Murgesha do te doja te isha ne gjilan, qe me ka marr malli shume :( :(

Cool_Boy
02-07-04, 10:36
Une do te doja te isha ne Gjilan :cry: :cry:

edhe un Murgesha do te doja te isha ne gjilan, qe me ka marr malli shume :( :(

aferdita mendova qe ke deshir me qene tek une e jo ne gjilan por nejse....

lazdrani
02-07-04, 10:47
Une do te isha me qef ne Prishtine :wink:

Cool_Boy
03-07-04, 10:16
Ku do isha ne kete moment :?: :?: :?: :?: :?: :?: me mire spo foli se di qe nuk muaj te shkoj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
03-07-04, 11:15
Une te Cool _Boy me ja fshi lotet :cry: :cry: :cry: :cry:

Vera
03-07-04, 11:23
Ku do isha ne kete moment :?: :?: :?: :?: :?: :?: me mire spo foli se di qe nuk muaj te shkoj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


cka ke Cool_Boy :roll: :roll: :roll: :roll:

Cool_Boy
03-07-04, 14:43
Une te Cool _Boy me ja fshi lotet :cry: :cry: :cry: :cry:

Mire se vini lazdrani ok ju pres pa durim.............

Vera qka te bej eshtu ngajhere e ka njeri :cry: :cry: :cry:

lazdrani
05-07-04, 16:41
Ne keto momente me qef do te isha te lumi Iber :wink: MITROVICE :(

mickoja
06-07-04, 17:19
Ne ket moment deshiroja te jem afčr babagjyshit tim dhe gjyshes time :arrow: te me tregonin nga jeta e tyre kur kanč qenč te ri..

Honesty^uk.
06-07-04, 17:32
Ne keto momente me qef do te isha te lumi Iber :wink: MITROVICE :(

Nuk po te durohet deri sa te shkosh a :?: :?:
o gajret burr se te del boll :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ndersa deshira ime do te ishte ne vendin ku linda dhe kalova vitet me te bukura te jetes sime

lazdrani
12-07-04, 21:47
Ne keto momente me qef do te isha te lumi Iber :wink: MITROVICE :(

Nuk po te durohet deri sa te shkosh a :?: :?:
o gajret burr se te del boll :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ndersa deshira ime do te ishte ne vendin ku linda dhe kalova vitet me te bukura te jetes sime
Po lehet e ke ti :cry: :cry: :cry: :wink:

Vera
13-07-04, 13:52
nuk po shkojne ditet hiq.

se ne kete moment do te isha ne kosove :cry:

Gentiana
14-07-04, 12:07
Ne Tahiti... :P

lazdrani
14-07-04, 13:15
Ne Tahiti... :P
Te kuptoi :arrow: RRUSHI :wink:

Gentiana
14-07-04, 14:02
Ne Tahiti... :P
Te kuptoi :arrow: RRUSHI :wink:

Psssssssssst. :oops: :wink:

lazdrani
14-07-04, 14:08
Ne Tahiti... :P
Te kuptoi :arrow: RRUSHI :wink:

Psssssssssst. :oops: :wink: :wink: 8) :P OK :D

Vera
14-07-04, 14:33
jo hiq mor pissssst valal se ai sowieso do ta kuptoj kur te shkosh qy, se mos po te plagos naj rrepel atje e haj medet moj Genta :wink:

Barbaroza
16-07-04, 09:58
Ne kete moment :arrow: ne Mars :wink:

aferdita
18-07-04, 11:38
do te isha ne kosov, gjilan

Cool_Boy
18-07-04, 13:01
Do isha pran VERES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
18-07-04, 15:08
Do isha pran VERES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ahahahah :lol: :lol: :lol: :wink:

Cool_Boy
18-07-04, 17:28
Do isha pran VERES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ahahahah :lol: :lol: :lol: :wink:


Ide e keqe VERA a??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
24-07-04, 23:51
Te Aferdita ne austri ,tja jeku merzine pake ...Ndoshta dikun ne nje mbremje argetuese vetem per dy ore pasi jeni nga gjilani :wink:

aferdita
25-07-04, 13:37
Te Aferdita ne austri ,tja jeku merzine pake ...Ndoshta dikun ne nje mbremje argetuese vetem per dy ore pasi jeni nga gjilani :wink:

ide e mire lazdran
bash mire kishe be me ardh :wink:

ShEjToNkA
25-07-04, 22:48
Nė kėtė moment kisha pas dėshir tė jam tek Murgesha dhe tė dėgjom muziken tė cilen ėshtė ka i "pėlqen shumė" ahhhahhahahahaah................ :wink:

Murgesha
25-07-04, 22:53
Nė kėtė moment kisha pas dėshir tė jam tek Murgesha dhe tė dėgjom muziken tė cilen ėshtė ka i "pėlqen shumė" ahhhahhahahahaah................ :wink:

O hadje sis, se per bese me gezon dhe me deshire do te isha tani me ty. Ti shjeton e une Murgeshe kishim ba se kah zanati si te njejta po me duket se jemi. :) :)

ShEjToNkA
25-07-04, 22:56
Nė kėtė moment kisha pas dėshir tė jam tek Murgesha dhe tė dėgjom muziken tė cilen ėshtė ka i "pėlqen shumė" ahhhahhahahahaah................ :wink:

O hadje sis, se per bese me gezon dhe me deshire do te isha tani me ty. Ti shjeton e une Murgeshe kishim ba se kah zanati si te njejta po me duket se jemi. :) :)


ahahahahhahhahaahahahahhahahaahahahahahahahhaahaha hahhaahahahahahahahahahaahahahah se ki keq sis kishim ba besoj disi ,shejtonk e murgesh ma hahahhahahhaahaha.......,besoj se po se thojn ni fjal dy atllar ni mullar s'lidhen ,kėshtu qė ma mer mendja kishim ba se sjemi tė njejta ,shejtonk e murgesh hahahahahhaahahahahhaahahaha...................... . :wink:

Gentiana
26-07-04, 12:47
Ne Antalija!

aferdita
27-07-04, 15:21
sot do te isha ne prishitn me lolokun duke pre kafe

Gentiana
27-07-04, 15:24
sot do te isha ne prishitn me lolokun duke pre kafe

hmmmmmmmm :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

aferdita
27-07-04, 15:28
Genta qka po i rrotollon syt

Gentiana
27-07-04, 15:29
Genta qka po i rrotollon syt


Jo jo,asgje Aferdita, vetem po dyshoj diqka, dhe po mendoj a esht e mundur.... :wink:

aferdita
27-07-04, 15:30
Genta qka po i rrotollon syt


Jo jo,asgje Aferdita, vetem po dyshoj diqka, dhe po mendoj a esht e mundur.... :wink:
jo genta nuk ka kurgje per te dyshuar :wink: :lol: :lol:

Gentiana
27-07-04, 15:32
jo genta nuk ka kurgje per te dyshuar :wink: :lol: :lol:

Po thua a?? hmmmmm veshtir me besu Genta!! :P

aferdita
27-07-04, 15:33
Nuk e di süsse :lol: :lol: :P

Gentiana
27-07-04, 15:37
Nuk e di süsse :lol: :lol: :P

Te nxuna pasha mamin.... :wink:


Qifti me i ri ne ket Forum

Loloku & Aferdita!!! :twisted: :twisted:

aferdita
27-07-04, 15:39
Genta a ti je njera prej te CIA a?

Gentiana
27-07-04, 15:41
Genta a ti je njera prej te CIA a?


SHSFD... :wink: Nuk e mohoj pasha mamin!!
Pak hajgare hey, vetem nuk do te ishit qift i keq jo...
Hajde pra te shofim qka po thot Loloku!!!

aferdita
27-07-04, 15:45
Loloku nuk eshte ketupari hiq,por besoj se do te jet i pajtimit :wink:

Gentiana
27-07-04, 15:48
Loloku nuk eshte ketupari hiq,por besoj se do te jet i pajtimit :wink:

Pasha Mamin u gezova....

hey mos harroni tani e tutje e kemi edhe nje Cift te ri, Loloku & Aferdita!!!

Loloku
27-07-04, 19:25
Loloku nuk eshte ketupari hiq,por besoj se do te jet i pajtimit :wink:

Erdha zemra erdha dhe kisha kenaqesine ne pritjen tende ne Prishtine, po leri llafet e hallkut se nuk nalen kurre sigur birat e gardhit qe nuk meshilen a, bile me duket se jane ba si ato katundarkat qe shikojne per gardhi e e kallin mahallen pastaj. Edhe une do te doja te isha Loloku me Aferditen ne prishtin sot, ani qysh eshte koh me shi, po isha shkri!

Barbaroza
27-07-04, 19:30
Loloku nuk eshte ketupari hiq,por besoj se do te jet i pajtimit :wink:

Erdha zemra erdha dhe kisha kenaqesine ne pritjen tende ne Prishtine, po leri llafet e hallkut se nuk nalen kurre sigur birat e gardhit qe nuk meshilen a, bile me duket se jane ba si ato katundarkat qe shikojne per gardhi e e kallin mahallen pastaj. Edhe une do te doja te isha Loloku me Aferditen ne prishtin sot, ani qysh eshte koh me shi, po isha shkri!

Jo tybe Loloku,une jam sheherlike,por interesant me interesojne punet e huaja,veq mbas gardhiqeve rri :wink: Po ani de se nuk e patem per te keq,veq u gezuam qe po na shtohet edhe nje qift i ri.Ejani se po ju qerasi me nga nje kafe :)

Loloku
27-07-04, 19:34
Flm Barbaroza, boll mire keni mendu dhe kush mendon mire te miren e perjetofte. Gezuar te gjitheve!

Loloku
27-07-04, 20:04
Ku qenka moj aferdita, mos i ka hyp fill aeroplanit e per prishtin, te dal ta pre me nje buqet lule ne aeropot!

lazdrani
27-07-04, 21:44
Ne Danimarke :wink:

Murgesha
28-07-04, 12:54
Te jem ne Danumarke sonte :wink:
Ne Danimarke :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
28-07-04, 17:32
Te jem ne Danumarke sonte :wink:
Ne Danimarke :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Pasha Buke e Krype po :wink:

Barbaroza
29-07-04, 11:21
Une ketu ku jam,ne Kosovėn time te dashur,me familjen time ku e gjej te vetmen qetesi

Gentiana
29-07-04, 11:24
Une ketu ku jam,ne Kosovėn time te dashur,me familjen time ku e gjej te vetmen qetesi


Ahhhhhh sa me deshir do te isha tani ne vendin tend!!! :cry:

Barbaroza
29-07-04, 11:26
Une ketu ku jam,ne Kosovėn time te dashur,me familjen time ku e gjej te vetmen qetesi


Ahhhhhh sa me deshir do te isha tani ne vendin tend!!! :cry:

Sa me vjen keq per ty Genta,beso,dhe per te gjithe mergimtaret.Ju uroj nje dite kthim te gjitheve ne atdhe,kuptohet atyre qe deshirojne!

Gentiana
29-07-04, 11:27
Une ketu ku jam,ne Kosovėn time te dashur,me familjen time ku e gjej te vetmen qetesi


Ahhhhhh sa me deshir do te isha tani ne vendin tend!!! :cry:

Sa me vjen keq per ty Genta,beso,dhe per te gjithe mergimtaret.Ju uroj nje dite kthim te gjitheve ne atdhe,kuptohet atyre qe deshirojne!

Flm per urim, dhe kte dite e pres me gezim, beso!!

Murgesha
29-07-04, 12:20
Une ketu ku jam,ne Kosovėn time te dashur,me familjen time ku e gjej te vetmen qetesi


Ahhhhhh sa me deshir do te isha tani ne vendin tend!!! :cry:

Barbaroza shume bukur e keni cekur deshiren e shum te tjereve qe nuk e posedojne kete mundesi. Andaj e kutoj edhe Genten dhe mallin e saj qe eshte edhe i imi :cry:

aferdita
29-07-04, 12:23
Une ketu ku jam,ne Kosovėn time te dashur,me familjen time ku e gjej te vetmen qetesi


Ahhhhhh sa me deshir do te isha tani ne vendin tend!!! :cry:

Barbaroza shume bukur e keni cekur deshiren e shum te tjereve qe nuk e posedojne kete mundesi. Andaj e kutoj edhe Genten dhe mallin e saj qe eshte edhe i imi :cry:

a qka do te isha edhe un ne vendin e barabozes :(

lazdrani
29-07-04, 14:04
Sot me qef te Honesty :wink:

Barbaroza
30-07-04, 09:04
Sot me qef te Honesty :wink:

Une sot :wink:

Gentiana
05-08-04, 18:22
Mbase te gjith tek princat, mbretat e vet, po them edhe un sot tek Rrushi :wink:

Honesty^uk.
05-08-04, 22:03
sonte une me shume deshir do te darkoja me LAZDRANIN

lazdrani
06-08-04, 09:31
sonte une me shume deshir do te darkoja me LAZDRANINHajde loqkaman se kemi vende sa te duashe :wink:

Cool_Boy
06-08-04, 09:37
A more lazdran me gjith deshire kisha qene tashti me nje vend, po ku spo ju tregojjjjjjjjjjjjj..................

lazdrani
06-08-04, 09:53
A more lazdran me gjith deshire kisha qene tashti me nje vend, po ku spo ju tregojjjjjjjjjjjjj..................Te vera ah :D

Cool_Boy
06-08-04, 09:54
A more lazdran me gjith deshire kisha qene tashti me nje vend, po ku spo ju tregojjjjjjjjjjjjj..................Te vera ah :D

lazdrani nak nak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-08-04, 16:11
Ne kete moment deshiroj te jem ne HONOLLULLU,NER NJI PALME ME NJI GJYGYM qaj dhe me.....he,he,he,s'trgoj :P :P :P :P

ARMANI
08-08-04, 11:31
Momentan werde ich gerne mit Genta zusammen sein und ein eiskaffe trinken

aferdita
08-08-04, 12:25
sot te isha te lazdrani ne darsem te tij

Gentiana
08-08-04, 12:39
sot te isha te lazdrani ne darsem te tij

Edhe un tybe. :(

Barbaroza
08-08-04, 15:11
Phaaaaaa,paskam harru me shku te lazdrani me gjithe ftesen qe e kam :(

Tomori
08-08-04, 16:34
Kisha pas deshir te jem me qikat e forumit ne plazh hehehe dot kenaqeshim ne zall

ShEjToNkA
08-08-04, 23:41
Kisha pas deshir te jem me qikat e forumit ne plazh hehehe dot kenaqeshim ne zall

Tomori ,pse s'po tregon drejt e mos me thanė me krejt qikat e forumit po me cek vetėm atan qe ke deshirė, e ajo ėshtė ...,jo nuk tregoj publikisht edhe pse e di EEEEEeeeeeeeeeen

mickoja
09-08-04, 18:12
ketu ku po gjindem tash se me paska marr malli te jem afer pc...

Gentiana
09-08-04, 18:15
ketu ku po gjindem tash se me paska marr malli te jem afer pc...

:lol: :lol: :lol: :lol: Thash mos te ka marr malli per ne, se sa per me qen afer PC-s :twisted: :wink:

mickoja
09-08-04, 18:18
:lol: :lol: :lol: :lol: jo moj po per juve e kam fjalen haj me det qka me ka gjet...per ty Genta ma se shumti me paska marr malli

Gentiana
09-08-04, 18:20
:lol: :lol: :lol: :lol: jo moj po per juve e kam fjalen haj me det qka me ka gjet...per ty Genta ma se shumti me paska marr malli

Ok ok, e dita se ket je ka mendon, po bera shaka. Danke dir, edhe mu me paska marr malli per ty!!!!! :wink:

lazdrani
13-08-04, 13:34
Te jem te Murgesha ne D........ :wink:

ShEjToNkA
13-08-04, 14:32
Te jem te Murgesha ne D........ :wink:

Tybe Lazdran s'kishe ba keq me qen te Murgesha se edhe ajo mbrėm na ka lodhė kryt t'uj thėnė kam dėshir tė jem te Lazdrani..... :wink:

Murgesha
13-08-04, 14:58
Te jem te Murgesha ne D........ :wink:

E une tek ti ne Kosove... :lol: :arrow: :lol:

mickoja
15-08-04, 11:39
Kam dčshir te jem aty ku po me flet zemra :D

lazdrani
15-08-04, 11:43
Kam dčshir te jem aty ku po me flet zemra :D
Amin :wink:

mickoja
15-08-04, 11:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
15-08-04, 12:16
Diku larg, dhe per momentin me qen vetem...

mickoja
15-08-04, 23:00
pak ma larg se ku jamč tash :wink:

Barbaroza
16-08-04, 09:53
Ne Jupiter!

mickoja
16-08-04, 11:05
Ne Jupiter!A ban te vi dhe unč me ty ne jupiter?

Barbaroza
16-08-04, 11:25
Ne Jupiter!A ban te vi dhe unč me ty ne jupiter?

O hajde Mickoja e shkojme, ndoshta e gjejme nje jete me interesante atje :P

Murgesha
16-08-04, 11:34
Ne Jupiter!A ban te vi dhe unč me ty ne jupiter?

O hajde Mickoja e shkojme, ndoshta e gjejme nje jete me interesante atje :P

A po me merrni edhe mua atje??? Se edhe une jam ba per Jupiter si duket. :(

Barbaroza
16-08-04, 11:58
Miresevjen edhe ti Murgesha e po shkojme veq ne vajzat e forumit :wink:

Murgesha
16-08-04, 12:01
Miresevjen edhe ti Murgesha e po shkojme veq ne vajzat e forumit :wink:

Ok Barbaroza, te lidheim besen e se marrim asnje djale te forumit.
As ti Honestyn e as une Lazdranin. Po i leme le ta shofin se sa keq mbeten pa neve :wink:
Oj vajza kush deshironi te jetoni pa shoqeri te djemve jeni te mireseardhura. :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
16-08-04, 12:03
Po Murgesha,mire e ke,s'po i marrim Princat hiq,le ta shohin se asnje minut s'mund te jetojne pa Princeshat e tyre :wink:

Murgesha
16-08-04, 12:06
Po Murgesha,mire e ke,s'po i marrim Princat hiq,le ta shohin se asnje minut s'mund te jetojne pa Princeshat e tyre :wink:

Ndoshta edhe eshte keshtu siq po thua.
Ose ndoshta rralle najher na kujtojne se na kane pas Princesa :wink:
Ku i dihet se cka mendon nje koke mashkulli.
Sa te ket afer shpirt e gjithcka, si tju largohesh menjeher hjedhin syte tjeterkah :roll: :roll: :roll:

Barbaroza
16-08-04, 12:11
Po hajt moj Murgesha mos u merzit se edhe ne Jupiter ndoshta ka Princa :wink: ,sa me shume qe t'i ledhatojme keta,aq me keq per neve.Une jam Princeshe e tille qe sa me kushton dikush vemendje,aq i kushtoj edhe une,perndryshe,harroj se ka ekzistuar dikush per mua ndonjehere.Bejuni si une vajza 8)

Murgesha
16-08-04, 12:14
Po hajt moj Murgesha mos u merzit se edhe ne Jupiter ndoshta ka Princa :wink: ,sa me shume qe t'i ledhatojme keta,aq me keq per neve.Une jam Princeshe e tille qe sa me kushton dikush vemendje,aq i kushtoj edhe une,perndryshe,harroj se ka ekzistuar dikush per mua ndonjehere.Bejuni si une vajza 8)

Valla Barbaroza Princi im me duket se me don tere kohen. Bash kisha dasht ta vej ne sprove :wink: :wink:

turisti
16-08-04, 12:22
Pershendetje. Ne kete moment,deshiroj te jem ne TAHITI me komplet forumin e DARDANIA.de. :P :P :P :P

Barbaroza
16-08-04, 12:32
Po hajt moj Murgesha mos u merzit se edhe ne Jupiter ndoshta ka Princa :wink: ,sa me shume qe t'i ledhatojme keta,aq me keq per neve.Une jam Princeshe e tille qe sa me kushton dikush vemendje,aq i kushtoj edhe une,perndryshe,harroj se ka ekzistuar dikush per mua ndonjehere.Bejuni si une vajza 8)

Valla Barbaroza Princi im me duket se me don tere kohen. Bash kisha dasht ta vej ne sprove :wink: :wink:
Une njehere e kam vene ne sprove Princin tim dhe e kam verejte se s'mundet hiq pa mua :wink: :wink: :shock:

ShEjToNkA
16-08-04, 13:54
Nė kėtė moment do tė doja tė jemė nė Londėr

Albanam
16-08-04, 14:04
Hmmm!

Nėse vajzat e kėtij Forumi paskan vendosur tė shkojnė nė Jupiter, atėherė ndoshta djemtė ėshtė mė mirė t'ja mbathin kah Saturni!

Hajde pėr hajr qoftė!

turisti
20-08-04, 21:16
Te gjithe jemi se bashku ne - ATLLAS. :wink:

mickoja
25-08-04, 16:43
Deshiroja te jem aty ku kam nxetesi :wink:

Murgesha
09-09-04, 09:07
Do te doja sot te isha ne Ferizaj te Barbaroza.
Me e pi njekafe se bashku :wink: se me mori malli per te. :lol:

Gentiana
09-09-04, 09:15
Do te doja sot te isha ne Ferizaj te Barbaroza.
Me e pi njekafe se bashku :wink: se me mori malli per te. :lol:

Edhe un se bashku me ju!?? :wink:

turisti
09-09-04, 09:38
Po ku eshte Barbaroza dhe pse s'po lajmerohat ?Tung.

sexybrikenda
10-09-04, 16:52
Te Naki :oops:

vushtrria
10-09-04, 19:31
sot kisha dashur te jem ne hatel pallas me lazdranin,nakin fisnikun do te kishte qen nje mrekulli

fisniku
10-09-04, 19:35
Vushtrri ndoshta ne nje te ardhme te afert kemi me realizu ate takim, po te pershendes ty, Nakin dhe Lazdranin.

nitushe
11-09-04, 13:30
ne sahar :P

MemphiSx
11-09-04, 13:51
nitushe po ftofesh me shku n'Sahare :P

nitushe
11-09-04, 14:02
so rrezik se kam klim :P

Murgesha
29-10-04, 21:16
Sonte me dėshirė tė madhe do tė isha nė Gjilan, sė bashku me....

Mafiozi
29-10-04, 21:48
Sonte me dėshirė tė madhe do tė isha nė Gjilan, sė bashku me....

Me vjen mir Murgesha, jam gjilanas po nuk besoj qe je tu mendu per mu... :wink: shpresoj... :P :P :wink:

Kaloh si esht me mir e nderuar Murgesha... :wink:

Murgesha
29-10-04, 21:53
Sonte me dėshirė tė madhe do tė isha nė Gjilan, sė bashku me....

Me vjen mir Murgesha, jam gjilanas po nuk besoj qe je tu mendu per mu... :wink: shpresoj... :P :P :wink:

Kaloh si esht me mir e nderuar Murgesha... :wink:

Keni tė drejtė Mafioz, nuk isha duke menduar pėr ty, kur e shpreha kėtė dėshirėn time. :wink:

MemphiSx
31-10-04, 16:22
Kisha pas qef me kan ne Bjeshke te Rugoves me aferditen ;)

livoreka bicio
31-10-04, 16:25
HMMM KU KISHA, DESHIRU ME QEN TASH, DHE ME KEND... :? :? :? :?:

ShEjToNkA
31-10-04, 17:36
Sinqerishtė do doja tė isha nė kėtė moment me Gentėn ,pėr ta pir nga njė kafe

Barbaroza
31-10-04, 17:50
Sonte ne Hene per te vertetuar diqka!

PAOLINA
31-10-04, 17:58
Ne kete moment do kisha patur qejf te jem ne vendlindjen time......... :!:[/i]

anna
31-10-04, 18:44
ne turki ahhhhhhhhhhhhhhhh :wink:

Barbaroza
31-10-04, 18:48
ne turki ahhhhhhhhhhhhhhhh :wink:

Edhe mua me ka marre malli. :roll:

anna
31-10-04, 18:53
ne turki ahhhhhhhhhhhhhhhh :wink:

Edhe mua me ka marre malli. :roll:ahahhahah barbaroza ty nashta ta ka marr malli per turkine amo mue per ate qe rri ne turki ahahhaha :lol: :lol:

Murgesha
31-10-04, 19:06
Pėr momentin do doja tė jem nė shtrat.

Honesty^uk.
31-10-04, 19:08
Pėr momentin do doja tė jem nė shtrat.

qyqyqqy shko pra moter ne shtrat , apo ta paskan zene :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
31-10-04, 19:10
ne turki ahhhhhhhhhhhhhhhh :wink:

Edhe mua me ka marre malli. :roll:ahahhahah barbaroza ty nashta ta ka marr malli per turkine amo mue per ate qe rri ne turki ahahhaha :lol: :lol:

Anna,jo valla mua per Turqine dhe te afermit se askend tjeter sikur ty nuk e kam atje. :wink:

Murgesha
31-10-04, 19:15
Pėr momentin do doja tė jem nė shtrat.

qyqyqqy shko pra moter ne shtrat , apo ta paskan zene :lol: :lol: :lol:

Hm, jo bre Honesty, tek ėshtė thatė pėr momentin spo mė shkohet. :lol:

Honesty^uk.
31-10-04, 19:23
Pėr momentin do doja tė jem nė shtrat.

qyqyqqy shko pra moter ne shtrat , apo ta paskan zene :lol: :lol: :lol:

Hm, jo bre Honesty, tek ėshtė thatė pėr momentin spo mė shkohet. :lol:

hahhahahaahhaha
jo une mendova se kush tu paska bere ortake :lol: :lol:

Murgesha
31-10-04, 19:26
[
hahhahahaahhaha
jo une mendova se kush tu paska bere ortake :lol: :lol:

Shuj djal mos mė ndjell kob. :lol: :lol: :wink: Se tybe nė gjum i kisha mbytė. :wink:

Honesty^uk.
31-10-04, 19:33
[
hahhahahaahhaha
jo une mendova se kush tu paska bere ortake :lol: :lol:

Shuj djal mos mė ndjell kob. :lol: :lol: :wink: Se tybe nė gjum i kisha mbytė. :wink:

ti me bere te mendoj ashtu :lol: :lol:

Maca
31-10-04, 19:48
Per momentin do te doja te jem ne pushim Wellnes kshtu me massage etj...Me nje djlosh qe e dua... :wink:

Murgesha
31-10-04, 19:51
Per momentin do te doja te jem ne pushim Wellnes kshtu me massage etj...Me nje djlosh qe e dua... :wink:

Maca dėshirė qė plotėsohet kjo. :wink:

Maca
31-10-04, 19:58
Per momentin do te doja te jem ne pushim Wellnes kshtu me massage etj...Me nje djlosh qe e dua... :wink:

Maca dėshirė qė plotėsohet kjo. :wink:

Murgesha jo bre nuk plotesohet,po te ishte ashtu ateher a do kishe mundur ti tma plotesosh pasi qe thua qe mundet te plotesohet mos harro se fjala esht per momentin mmm!

Murgesha
31-10-04, 20:10
Per momentin do te doja te jem ne pushim Wellnes kshtu me massage etj...Me nje djlosh qe e dua... :wink:

Maca dėshirė qė plotėsohet kjo. :wink:

Murgesha jo bre nuk plotesohet,po te ishte ashtu ateher a do kishe mundur ti tma plotesosh pasi qe thua qe mundet te plotesohet mos harro se fjala esht per momentin mmm!


Hmmmmm paske tė drejtė, se mendova pėr mė gjatė. :wink:

Krokodilli
01-11-04, 10:48
kete moment deshira me e madhe do te ishte te isha ne kosove,, edhe pse jam i Prishitnes kisha pas deshir te jem ne Gjilan
GJILANIN do ta ngjedhja pesh shum arsye :wink:

mickoja
01-11-04, 10:59
kete moment deshira me e madhe do te ishte te isha ne kosove,, edhe pse jam i Prishitnes kisha pas deshir te jem ne Gjilan
GJILANIN do ta ngjedhja pesh shum arsye :wink:hmmmm..Kroki mesiguri po te shtyn dashurija te shkosh ne Gjilan hehehe:roll: :wink:

livoreka bicio
01-11-04, 13:17
NE KETE MOMENT, KISHA DESHIRU TE JEM, ATY KU ARRITI ME, MSN... :P

dr1ta
01-11-04, 13:42
Ja erdha ne msn :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
01-11-04, 13:45
Ja erdha ne msn :lol: :lol: :lol:OK PO TE PRES PA DURIM HAHAHAHH. :P :P

dr1ta
01-11-04, 13:46
Ja erdha ne msn :lol: :lol: :lol:OK PO TE PRES PA DURIM HAHAHAHH. :P :P


hahaha :lol: :lol: :lol:

Naki
01-11-04, 14:19
ne keto momente do te doja te jeme prane prinderve te mi,dhe se bashku te benim Iftare

Kercovari
01-11-04, 14:29
Aty ku e kam strofullen per te me u rehatu shpirti.Large!Shum large!

A r d i t a
01-11-04, 15:58
kete moment deshira me e madhe do te ishte te isha ne kosove,, edhe pse jam i Prishtines kisha pas deshir te jem ne Gjilan
GJILANIN do ta ngjedhja per shum arsye :wink:hmmmm..Kroki mesiguri po te shtyn dashurija te shkosh ne Gjilan hehehe:roll: :wink:


hahhaha mickoja shum e menqur je me te vertet :wink: (shush mos e bo te madhe) :wink:

Krokodilli
01-11-04, 16:00
kete moment deshira me e madhe do te ishte te isha ne kosove,, edhe pse jam i Prishtines kisha pas deshir te jem ne Gjilan
GJILANIN do ta ngjedhja per shum arsye :wink:hmmmm..Kroki mesiguri po te shtyn dashurija te shkosh ne Gjilan hehehe:roll: :wink:


hahhaha mickoja shum e menqur je me te vertet :wink: (shush mos e bo te madhe) :wink:

haha qka keni more ju qikat e sodit,, une vetem thash se kisha pas deshir te jen ne Gjilan,,, per qfar arsye nuk e thash,,,,,, qy edhe ti mickoja :wink:

turisti
17-11-04, 12:31
Ne ket moment,deshiroj qe te jem kamera e kompjuterit te juaj.... :wink:

lazdrani
17-11-04, 12:50
Sinqerisht ne dy vende se pari te Murgesha ime :wink: Pastaj te Barbaroza :P

Murgesha
17-11-04, 12:55
Sinqerisht ne dy vende se pari te Murgesha ime :wink: Pastaj te Barbaroza :P

Mirė qė tha sė pari tek unė. :lol: Eja dhe pastaj me avionin privat shkojmė tek Barbaroza. :wink:

lazdrani
17-11-04, 13:00
Sinqerisht ne dy vende se pari te Murgesha ime :wink: Pastaj te Barbaroza :P

Mirė qė tha sė pari tek unė. :lol: Eja dhe pastaj me avionin privat shkojmė tek Barbaroza. :wink:
ncncncncncn u nisa :wink:

Gentiana
17-11-04, 13:02
More, a guxoj me ardh edhe un me ju??? :roll: :? :(

aferdita
17-11-04, 13:04
do te doja qe ne qe jemi online te jemi diku bashk dhe dhe te bisdojm dhe te pijm diqka

turisti
17-11-04, 13:07
do te doja qe ne qe jemi online te jemi diku bashk dhe dhe te bisdojm dhe te pijm diqka

Propozimi ideal Aferdita. Ndoshta do te takohemi per ēaj,por per te biseduar,mendoj se nuk mjafton koha e ēajit.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Kercovari
17-11-04, 13:08
Mire e ke Aferdita
flasim me germa,e gjithe cka shohim prape germa.

Kercovari
17-11-04, 13:10
do te doja qe ne qe jemi online te jemi diku bashk dhe dhe te bisdojm dhe te pijm diqka

Propozimi ideal Aferdita. Ndoshta do te takohemi per ēaj,por per te biseduar,mendoj se nuk mjafton koha e ēajit.

Me nderime,TURISTI. :wink:
Po shoki
Vetem dsma e sheikut Muxhiburrahman gjashte javeshe do te na qmallte.
Po mos cofte edhe pake!.

turisti
17-11-04, 13:25
Ishallah . :P

Mafiozi
17-11-04, 13:45
Ne ket moment kisha pas deshir te jem me murgeshen per nje bised
serioze dhe qesharake, duke pire nje kafe Lavazza :P

:wink: