PDA

View Full Version : Per ju dy ....


Urata
18-10-04, 04:00
Pershendetje dhe miretakim u deshiroj Gentianit dhe Gjebrailit! Kur u lexoj juve afrohem shume tek te gjithe te dashurit e mij familje, farefis dhe shoqeri!

Mallit i bie shqelem me knaqesin, afersin dhe qeshjet nga fjalet e juaja fisnike, cilesore dhe t'ambla!


Pershendetje dyfishore per ju dy!

Gjebraili
18-10-04, 13:58
Pershendetje dhe miretakim u deshiroj Gentianit gje Gjebrailit! Kur u lexoj juve afrohem shume tek te gjithe te dashurit e mij familje, farefis dhe shoqeri!

Mallit i bie shqelem me knaqesin, afersin dhe qeshjet nga fjalet e juaja fisnike, cilesore dhe t'ambla!


Pershendetje dyfishore per ju dy!


Heheheh, ewwww SHUME faleminderit bre Urata por, hahahahahaha, ma mire o kan me m'urue me GentiANEN, qyyyyyyy, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Edhe une ju pershendes TY Urata dhe te nderuarin GentianIN, hahahahahaha, te cilit per pak nuk ja nderrova gjinine, hahahahahaha, edhe pse i kish ra ma mire vallha hahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
18-10-04, 15:23
Edhe unė po i bashkangjitem kėsaj pėrshėndetjes tėnde Urata.
Me tė vėrtet janė njerėz qė i ēmoj shumė.

Ps. Gjebrail, lėre Gentianėn se tė piu sorra. :wink:

Barbaroza
18-10-04, 15:42
Edhe une i bashkangjutem fjaleve miradashese te Urates dhe Murgeshes!
Vertete nen pranine e shkronjave te tyre,njeriu s'ka si te mos ndjehet mire!

Gentiani
18-10-04, 16:26
URATA, MURGESHA, BARBAROZA E GJEBRAILI gjithashtu JU falėnderohem pėr kėto fjalė tė shkruara Tuajat dhe kam nderin dhe ėshtė njėkohėsisht privilegj i imi qė mė ra rasti tė njihem me JU pėrmes fjalės sė shkruar nė kėto mediume diskutimi.

RRESPEKT dhe NDERIME!

Gentiani

Urata
18-10-04, 21:04
Perzete o Gentiani ti kam leshue ne qafe te gjitha qefet vashore hahaha hahaha hahaha...........


I nderuar dhe respektuar je gjithemon!

ps: u knaqem !!!!

Urata
20-10-04, 18:30
Pershendetje madhore, zgjanore dhe trashore per ty GENTIAN! Se Gjebraili, sot i zanun e kena prish bojlerin mbreme hahaha hahaha hahaha.....

Barbaroza
20-10-04, 18:47
Pershendetje madhore, zgjanore dhe trashore per ty GENTIAN! Se Gjebraili, sot i zanun e kena prish bojlerin mbreme hahaha hahaha hahaha.....

:shock: :shock:

Gentiani
20-10-04, 18:49
Ha,hahahaaaaaaaa Urata! Ju falemnderit dhe ju pėrshėndes gjithashtu e nderuar!

Hė Bojlerin :lol: :lol: :lol: masi nuk e paska zėnė ndonjė rrymė, paska shpėtuar e tani le ta rregullojnė :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
20-10-04, 21:46
Pershendetje madhore, zgjanore dhe trashore per ty GENTIAN! Se Gjebraili, sot i zanun e kena prish bojlerin mbreme hahaha hahaha hahaha.....


Opaaaaaaaa, luja lujaaaaaaa Urata breeeeeeee :x :?

A qashtut e ka dashnija a? Si ta kethej koken tjweter kah, ti menjehere: "madhore, ZGJANORE, TRASHORE" a!!!!!!!! :x :?

Ani ani, une bojlerin e kam rregullue vetem nje po ta them: tybe treqin tybe n'tja ke ba CUC n'ate bojler qyyyyyy :P :P :P

Urata
20-10-04, 21:54
Po se bana une CUC kush tjeter ateher! Mos u ba si kta burrecat e forumit pse me kqyr tjetrin, pse me i fol tjetrit , pse me pershende tjetrin e keshtu e ashtu se une nuk te njof per burrec po per BURRE,qy!

OP OP BOJLERI SONTE I RIPARUAR.....

Murgesha
20-10-04, 22:02
Oj Urata mos u gėzo shumė se me sa mora vesh unė, bojlerin e kish rregulluar po mjeshtrit i kish rėnė dalta dhe e kish shpuar kadėn, pėr mungesė kohe sonte skish mujt me riparu. :lol: :lol:

Gjebraili
20-10-04, 22:04
Ha,hahahaaaaaaaa Urata! Ju falemnderit dhe ju pėrshėndes gjithashtu e nderuar!

Hė Bojlerin :lol: :lol: :lol: masi nuk e paska zėnė ndonjė rrymė, paska shpėtuar e tani le ta rregullojnė :lol: :lol: :lol:


Oooooooo Gentian, po rri more urte e kqyr punen tende e, heheheh, se boll XEHER m'paska ba Urata e qysh jam nervoz, hahahahahahahaha, pasha Mamin n'dhe e shtifsha sahora e ha ne vend te Urates, qyyyyyyyy :wink: :)

Urata
20-10-04, 22:07
Oj Urata mos u gėzo shumė se me sa mora vesh unė, bojlerin e kish rregulluar po mjeshtrit i kish rėnė dalta dhe e kish shpuar kadėn, pėr mungesė kohe sonte skish mujt me riparu. :lol: :lol:

Ani de se s'behet nami mos me u la nje dite me bjler! E vlojme nje kusi uje dhe ia grahim me pocerrk, qy! Duhet me shplu hamamgjikin, haj dreqi e hongert!

Gjebraili
20-10-04, 22:18
Po se bana une CUC kush tjeter ateher! Mos u ba si kta burrecat e forumit pse me kqyr tjetrin, pse me i fol tjetrit , pse me pershende tjetrin e keshtu e ashtu se une nuk te njof per burrec po per BURRE,qy!

OP OP BOJLERI SONTE I RIPARUAR.....


Jo bre e dashur, qyyyyyyyyy, nuk thash se tjeterkush do te pastrohet ne ate bojler :x po disi merdh pak si NXEHT qe ju ke tregue gjith botes per te se :wink: :cry: :(

Vallha po tutna se, qysh ja ke nise, mos po tregon edhe per DONET qe mu kan shkoq, qyyyyy, se sesht gajlja e bojlerit :wink: :lol:

Urata
21-10-04, 00:01
Dreqo, dreq a po don mu kallxu te para t'tjereve qe une po t'du shume a.....dhe prej lezeti ti shkoqa donet......

hahaha hahaha..........

Gjebraili
21-10-04, 23:24
Dreqo, dreq a po don mu kallxu te para t'tjereve qe une po t'du shume a.....dhe prej lezeti ti shkoqa donet......

hahaha hahaha..........


Heheheh, joooooooo moj, donet i kam shkoq vet, tu u ngut belivallha, se prej dashnis TEME, qyyyyyyyy :) :) :) :lol: :lol: :lol:

Ti bile e din qe mezi pres te "bashkohemi edhe pse nuk kam qef me dite krejt dynjaja, qyyyy :wink: :) :P :P :P

Barbaroza
22-10-04, 12:07
:lol: :lol: :lol:

Tomori
22-10-04, 15:01
Dreqo, dreq a po don mu kallxu te para t'tjereve qe une po t'du shume a.....dhe prej lezeti ti shkoqa donet......

hahaha hahaha..........


Heheheh, joooooooo moj, donet i kam shkoq vet, tu u ngut belivallha, se prej dashnis TEME, qyyyyyyyy :) :) :) :lol: :lol: :lol:

Ti bile e din qe mezi pres te "bashkohemi edhe pse nuk kam qef me dite krejt dynjaja, qyyyy :wink: :) :P :P :P


-Ej GJEBRAIL, MUK ESHT FJALA PER DONET E TUJA,,,A ME KUPTON
URATA MI KA SHKOQ PREJ LEZETI DONET E MIJA,,,,,OR GJEBRAILO QASHTU QENDRON PUNA, NER SA TPRESISH TI DBASHKOHESH,,,

EEEE URATA VEQ KYCET, E C"KYQET ME MUA!!!!

-GJEBRAIL, PRIT TI SA NASHTA DOT VIN KOHA JOTE, PRIT CASHTU SI JE TUE PRIT,,,,,,,

Urata
24-10-04, 19:38
GENTIANI dhe GJEBRAILI ju pershendes dhe ju uroj fitoren!

Gentiani
24-10-04, 21:41
Falemnderit Urata, e edhe Ty dhe Gjebrės Urime Fitorja dhe ju pėrshėndes shumė!

Gentiani

Urata
31-10-04, 14:47
O ju ma t'miret e forumit a jeni a si jeni a, po qysh i keni a qysh po i tretoni keta killerat Fadil,Shpat, dr.hektor , gjumqet e disa te tjere ?

ps: Shihne tani qysh do madhenohet GENTIANA, se ky njeri i saj ma i miri, bashke me Gjebren tim!!!

Urata
12-08-05, 02:19
Hello, helloooooooooooooooooooooooo...

Urata
07-09-05, 04:02
http://img.123greetings.com/eventsnew/pet_butterflyinsect/1021-006-10-1042.gif

Urata
07-09-05, 04:07
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejun_skyday/8218-001-11-1082.gif

U uroj tė dyve...

Urata
07-09-05, 13:01
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_youcare/1011-014-13-1040.gifSinqerishte,
Urata

Urata
15-10-05, 14:46
Gentian e Gjebrail pse po mungoni kaq shume...? :cry: :cry: :cry: :( :( :( :(