PDA

View Full Version : Gjakova


Gentiana
25-04-04, 14:39
Meqe te gjith po i pershendesin her kte e her ate, un thash ti pershendes te gjith gjakovarėt e keti Forumi,posaqerisht Shoqen Jehonen, arTanibb dhe te gjith tjert, e jo vetem te keti forumi po te gjith gjakovaret an e mban Botes :wink:

aferdita
25-04-04, 14:42
pershendetje genta edhe un po i pershendes gjakovaret shum

Murgesha
25-04-04, 14:44
Genta pershendetje per ty dhe Gjakovaret :lol: :lol:

lazdrani
25-04-04, 14:44
GJAKOVE A NDIVE!!!!!PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NGA WIESBADENI :wink:

Barbaroza
26-04-04, 09:36
Pershendes Gentianen,Gjakoven dhe gjithe gjakovaret ne forum dhe ne bote.

Gentiana
27-04-04, 11:31
Ju flm per Pershendetje.

SheTa
27-04-04, 17:03
Flm pėr Preshndetje :) edhe gjith gjakova ju preshndet juve shummm..
keshtu qe Preshndes Citizanen Aferditen veren :PThe best off Gjakova :)

Naki
27-04-04, 21:44
Edhe une i bashkohem pershendetjeve per Gjakovaret dhe per ju Genta

florian
27-04-04, 22:03
GENTA PERSHENDETJE TE SINQERTA PER JUVE DHE PER GJITH GJAKOVARET NE BOT URIME . TUNGJATJETA GJAKOV :wink:

aferdita
28-04-04, 06:33
flm SHETA edhe un te pershendes ty

yllka
28-04-04, 18:53
Gentiana te fala ty dhe krejt Gjakoven :wink:

SheTa
29-04-04, 14:07
Preshendtje te gjithve :) Genta a gjakovare je :P
se kam dit

Lena
29-04-04, 14:17
Edhe un i pershendes gjakovart,te kti forumi dhe te gjith tjert.

Sheta ti gjakovar je?

SheTa
02-05-04, 12:30
Lena po valla edhe une Gjakovar jam :)
JU preshndesh te gjithve :) ne ni kiss!

Gentiana
12-06-04, 10:58
Hajde po e pershendes sot Gjakoven, dhe gjith gjakovart ku do qe te jen!!!

Pershendetje nga:

Genta

Vera
12-06-04, 11:39
Genta te pershendes ty dhe Gjakoven tende te bukur

Vera :wink:

Gentiana
12-06-04, 12:24
Genta te pershendes ty dhe Gjakoven tende te bukur

Vera :wink:

FLM Vera, ke te drejt, Gjakova ime e bukur. :wink: :wink:

ani
14-06-04, 21:20
Genta te pershendes ty dhe Gjakoven tende te bukur

Vera :wink:

FLM Vera, ke te drejt, Gjakova ime e bukur. :wink: :wink: EDHE UNE PERSHENDES TY DHE GJAKOVEN TENDE TE BUKUR DHE GJITH KOSOVEN

Gentiana
14-06-04, 21:23
Ani te flm per Pershendetjet tua. Ok un sonte po pershendeti Krejt Kosoven, kurse Jehonen special diqka!!! :wink:

ani
23-06-04, 22:33
Ani te flm per Pershendetjet tua. Ok un sonte po pershendeti Krejt Kosoven, kurse Jehonen special PPO diqka!!! :wink: PO UNE JAM PREJ MALSIS GJAKOVS CIKO TUNG

Gentiana
27-06-04, 12:03
Hajde, thash ta pershendes Gjakoven sot, se me ka marr malli per te, dhe JEHONEN!! Oj Jehonaaaaaaaaa Ich vermisse dich :( :(

kosova_lady
02-07-04, 21:42
Edhe une dua sot ta pershendes Gjakoven time :wink:
Gjakovvvvvvvvvv te pershendes :wink: :wink:

MemphiSx
02-07-04, 22:54
E shyqyr kuj i paska ra ndermend per Gjakove Ju Boft Vorri Forum :D

Edhe une Po ju pershendes krejt ata qe e kan Pershendet Gjakoven
E une po e pershendeti edhe rrethinen e Gjakoves hahaha :D;)

Gentiana
11-07-04, 11:19
Askush nuk e paska pershendet Gjakoven sa nuk kam qen un ktu.

Ok nje pershendetje te madheeeeeeeeeeeeeeeeeeee per ty Gjakovė sot nga Genta

lazdrani
12-07-04, 12:12
Genta pasi qe jeni ne online te pershendes ty dhe Gjakoven tuaj te bukure :wink: Schöne grüsse an Jehona :wink:

Gentiani
19-07-04, 13:04
Gentiana, desha edhe unė ti bashkangjitem pėrshėndetjeve tė radhės pėr Gjakovėn, qytetin tuaj dhe tė pėrshėndes Gjakovaret e Gjakovarėt e kėtij forumi.

Edhe pse nuk kam qenė asnjėherė nė Gjakovė, por nuk i dihet fallit, ndoshta mė del rruga andej ta vizitoj :wink: :lol: :lol:

Gentiana
28-07-04, 12:49
Gentiana, desha edhe unė ti bashkangjitem pėrshėndetjeve tė radhės pėr Gjakovėn, qytetin tuaj dhe tė pėrshėndes Gjakovaret e Gjakovarėt e kėtij forumi.

Edhe pse nuk kam qenė asnjėherė nė Gjakovė, por nuk i dihet fallit, ndoshta mė del rruga andej ta vizitoj :wink: :lol: :lol:
Gentiani, do te ishte keq nese nuk e viziton, dhe ke te drejt fatit nuk i dihet :wink:

Mbase askujt nuk po i bjen ndermend me ma pershendet gjakoven, po e pershendes veht. Pra pershendetje Gjakov, dhe Gjakovaret ku do qofshit... Dit te kendshme.

Genta

Barbaroza
28-07-04, 15:55
Pershendes Genten(me ne fund me ra ne mend :oops: ),gjakovaret dhe Gjakoven :P

Gentiana
28-07-04, 16:00
Pershendes Genten(me ne fund me ra ne mend :oops: ),gjakovaret dhe Gjakoven :P

Barbaroza flm!! :P

aferdita
28-07-04, 19:50
genta süsse edhe un te pershendes ty dhe gjakoven tende :wink:

Murgesha
02-08-04, 13:18
Pershendetje Gjakove!!!!!! :lol: :lol:
E po ashtu pershendetje edhe per ty Genta, qe je vajza me e bukur dhe mbreteresha me e kendshme e forumit Dardan!! :D :D :D

Gentiana
02-08-04, 13:26
Flm Murgesha per pershendetjet tua, dhe gjithashtu per komplimentet! :)

ShEjToNkA
23-08-04, 22:51
Njė pėrshndetje pėr Gjakovėn dhe Gjakovarėt/et
E veqanarisht njė pėrshndetje pėr Gentėn ,duke tė dėshiruar ,gjithė tė mirat nė jetė!

s.p Mos piskat qė ta prisha gjumin se shumė kadale fola :wink:

Gentiana
24-08-04, 11:12
Njė pėrshndetje pėr Gjakovėn dhe Gjakovarėt/et
E veqanarisht njė pėrshndetje pėr Gentėn ,duke tė dėshiruar ,gjithė tė mirat nė jetė!

s.p Mos piskat qė ta prisha gjumin se shumė kadale fola :wink:

Loqkejk tani fole mir tybe,as nuk vikate, nejse gjumin ma prishe,po ja paska vlejt per ket pershendetje te bukur.

Genta

Barbaroza
24-08-04, 15:02
Genta po te pershendes edhe une ty dhe Gjakoven se kahere s'kam qene k'sajde :wink:
Mpuuuquqqqqqqqqq :P[/b]

vushtrria
24-08-04, 16:47
pra edhe nga vushtrria jeni te pershendetur ku do qe jeni ju gjakovar

Naki
24-08-04, 18:30
Pershendetje Qytetarve te Gjakoves e posaqerishte anetareve te forumit-Dardania.de

Gentiana
25-08-04, 12:21
Genta po te pershendes edhe une ty dhe Gjakoven se kahere s'kam qene k'sajde :wink:
Mpuuuquqqqqqqqqq :P[/b]

Barbaroza flm, edhe per pershendetjen tende, edhe per mpuqin tend....

Gentiana
25-08-04, 12:23
Vushtrria dhe Naki gjithashtu ktyre pershendetjeve ju bashkangjitem edhee un.

Gjakovaaaaaaa nje pershendetje per ty,dhe gjith gjakovaret, ku do qe te jen..

Genta

mickoja
25-08-04, 16:33
dhe un e pershendes Gjakoven shum

Gentiana
03-09-04, 11:59
Sot prap nje Pershendetje te fort per >>Gjakoven<<

vushtrria
05-09-04, 08:03
e pershendes gjakoven si qytet dhe te gjith gjakovaret ku do qe jan

Loloku
11-09-04, 22:45
Selam Gjakoves a!

Agroni22
12-09-04, 17:10
GJAKOVA ju jeni boshti kryesor i KOSOVES ju pershendes me gjithe zemer.

ShEjToNkA
15-09-04, 14:34
Njė pėrshndetje pėr Gjakovėn ,dhe Gjakovarėn tonė ,Genta.

Genta sis , aka mundėsi mem ma pėrciell edhe njė pėrshndetje pėr Pejėn ,me qenė se nuk tė bjen larg nga aty :wink:

aferdita
18-09-04, 18:14
Nje pershendetje te ngroht per gjakoven edhe per antaret e forumit
ne veqanti Genten te pershendes shume süsse

vushtrria
19-09-04, 11:49
pershendetje gjakoves por me se shumti gentianen kudo qe eshte shendet dhe fat

livoreka bicio
24-09-04, 20:52
Hajde po e pershendes sot Gjakoven, dhe gjith gjakovart ku do qe te jen!!!

Pershendetje nga:

Genta GENTA niashtu i pershendes dhe un te gjith gjakovaret dhe ty... :wink:

Gentiana
25-09-04, 13:02
Livoreka te flm per pershendetjet tua.

Edhe un sot e pershendes Gjakoven, dhe gjith Gjakovart. Pershendetje edhe per MemphiSx, mbase siq me duket esht i Gjakoves?!!

lazdrani
26-09-04, 14:24
Pershendes Genten dhe Gjakoven e saje te bukure :P

Gentiana
26-09-04, 16:16
Pershendes Genten dhe Gjakoven e saje te bukure :P

Lazdrani te flm, gjithashtu te pershendes.

Genta (me Gjakoven e saj te bukur) :wink:

Barbaroza
26-09-04, 17:59
Pershendetje per Genten dhe Gjakoven :P

Gentiana
26-09-04, 18:02
Pershendetje per Genten dhe Gjakoven :P

Flm Barbaroza. Nje mbremje te kendshme te uroj.


Genta

Gentiana
10-10-04, 12:07
Sot e pata nje pershendetje per Gjakoven dhe gjith Gjakovart, ku do qe jan.

progoni
19-10-04, 18:34
Pėrshendetje pėr Gjakovėn.

Diku lexova se Gjakova ka vajzat e bukura,valla edhe djemėt,
valla MemphiSx lezet djalė LDK LDK shokut,si duket kjo ėshtė ajo qė
gjakovaret nuk largohen nga Gjakova,krejt ilake.

Nuk e dij veq ky Gentiani ,djal i mirė e mbarė veq hijen nė Gjakovė ja
ka lėn kėsaj Gentės.
Gentiani tė pėrshendeta afėr Gentės,po rrin bukur pėrshendetja.

Pėrshendetjet e mija,sė bashku me respektin
pė Ju

Gentiana
25-10-04, 22:51
Progoni, ju flm per ket pershendetje qe ja pasket dhen Gjakoves.

Edhe un e pershendes Sonte Gjakoven, dhe gjith Kosoven.


Genta

po vjen GJAKOVARI
27-10-04, 12:20
Meqe te gjith po i pershendesin her kte e her ate, un thash ti pershendes te gjith gjakovarėt e keti Forumi,posaqerisht Shoqen Jehonen, arTanibb dhe te gjith tjert, e jo vetem te keti forumi po te gjith gjakovaret an e mban Botes :wink:

ohhhhhhhh faliminderit GENTIANA edhe na Gjakovaret te pershendesim ty :P

Kercovari
27-10-04, 16:35
Gjakova,Klina,dhe e terre Kosova jeni te pershendetur nga Kercovari.

qeqa&zana
06-11-04, 09:41
flm per pershendetjet

Buli_00
06-11-04, 12:24
Njė pėrshėndetje tė veqantė edhe unė pėr Gjakovėn e krenarive tona, pėr tėrė Dukagjinin, pėr forumistėt e dardanisė, pa pėrjashtim dhe, posaqėrishtė, pėr Gentėn e mrekullueshme.

Gentiana
08-11-04, 00:26
Njė pėrshėndetje tė veqantė edhe unė pėr Gjakovėn e krenarive tona, pėr tėrė Dukagjinin, pėr forumistėt e dardanisė, pa pėrjashtim dhe, posaqėrishtė, pėr Gentėn e mrekullueshme.

Buli_00 flm per ket pershendetje,dhe flm edhe per ket kompliment ne konto timin.
Gjakova gjithashtu te pershendet ty.
Nate te qet.

Genta

Buli_00
09-11-04, 00:23
Njė pėrshėndetje tė veqantė edhe unė pėr Gjakovėn e krenarive tona, pėr tėrė Dukagjinin, pėr forumistėt e dardanisė, pa pėrjashtim dhe, posaqėrishtė, pėr Gentėn e mrekullueshme.

Buli_00 flm per ket pershendetje,dhe flm edhe per ket kompliment ne konto timin.
Gjakova gjithashtu te pershendet ty.
Nate te qet.

Genta

Kam respekt Gentiana. Gjumė tė rehatshėm!

Gentiana
12-11-04, 12:05
Pershendetje per Gjakoven sot. Qe me ka marr malli per te shuuuuuum :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
12-11-04, 12:46
Genta
Shpeshhere kam pershendet ty dhe Gjakoven tende,por pasi e do aq shume te pershendes edhe njeher i bindur se ty me Gjakoven s`te lidh vetem lindja,ndoshta dicka me teper apo jo?.

Gentiana
13-11-04, 01:33
Kerēovari esht e vertet se me lidh diq me shum se vetem lindja me Gjakoven, kend jo me qytetin e vet te dashur. Me tvertet kam shum gjera qe me lidh me Gjakoven dhe njera nder shum arsye esht se ne Gjakove jan shum njerez qe i dua....

Kercovari
13-11-04, 17:24
I dua.........!Genta
Qeto pika disi me shtyne te mendoj mos valle eshte lumi qe s`do te ecesh ne kembe,apo ura ne ndertim! Suksese!

MemphiSx
18-11-04, 17:20
Qka u bo bre qe u harru Gjakova nyc nyc

Pershendetje pra per krejt Gjakoven ;)

ShEjToNkA
18-11-04, 17:48
Jo be MempfiSx , nuk ėshtė puna qė e kemi harru Gjakoven me pėrshėndet ama keshty tybe s'po del edhe aq rendė m'u dokė kėtu pari. :lol:
Po pasi mė qiti rruga kėndej pari thashė hajtė pra t'hy t'iu pėrshėndeti pak, jo qė iu ndiva t'u e pėmend ama vet ashtu m'u kujtu. :D
Pra njė pėrshėndetje pėr Gajkoven dhe Gajkoverėt/et, e veqnarushtė pėr kėta qė i kemi nė FD ,Genta & MempfiSx.

Gjithė tė miratė!

MemphiSx
18-11-04, 18:03
Spaske lon Bakshish kurgjo a :D Qfare Fikejke ahahahaha :D

ShEjToNkA
18-11-04, 18:36
Spaske lon Bakshish kurgjo a :D Qfare Fikejke ahahahaha :D


Shife ,shife Gajkoverin , a pak po iu dukėt qė ju pėrshėndeta veq edhe bakshish deshet aa :evil: :evil:

Kercovari
20-11-04, 10:36
Spaske lon Bakshish kurgjo a :D Qfare Fikejke ahahahaha :D


Shife ,shife Gajkoverin , a pak po iu dukėt qė ju pėrshėndeta veq edhe bakshish deshet aa :evil: :evil:

Po moj Shejtonka
Pse a s`ke dite se bakshishet i marin politikanet a?
Nje pershendetje s` čshte e mjaftueshme por une s`kam me shume!.

vushtrria
20-11-04, 10:52
i pershendes te gjithe gjakovaret,gjakoven e bukur si qytet, si dhe gentianen e ketij forumi qe na e dhuroi gjakova kaq te vyme dhe te ndershme.


me nderime vushtrriu

Gentiana
20-11-04, 12:12
i pershendes te gjithe gjakovaret,gjakoven e bukur si qytet, si dhe gentianen e ketij forumi qe na e dhuroi gjakova kaq te vyme dhe te ndershme.


me nderime vushtrriu

Gjakova te pershendet poashtu, sidomos une, dhe te flm per ket pershnedetje.
qe nje koh nuk t'kemi pa ne Forum, apo gabohem??? :roll: :?

Gentiana
20-11-04, 12:15
Edhe juvet tjerve qe paskeni pershendet Gjakoven ju pershendes,dhe GJakoven me gjith Gjakovart ku do qe jan,
Genta

adrioni
20-11-04, 13:24
Gjithashtu pershendetje nga une per Gjakoven e kuqe.....por nje pershendetje exlusive shkon per Gentianen....edhe me i ndegju tuj fol qikat e Gjakoves knaqesh se folin shume lezetshem........... :wink: :wink:

Gentiana
29-11-04, 12:13
Gjithashtu pershendetje nga une per Gjakoven e kuqe.....por nje pershendetje exlusive shkon per Gentianen....edhe me i ndegju tuj fol qikat e Gjakoves knaqesh se folin shume lezetshem........... :wink: :wink:

Adrioni flm per pershendetje, dhe pershendetje edhe per ju!

Gentiana
29-11-04, 12:14
Se kesh ka harroj, Pershendes prap Gjakoven.
:(

Mafiozi
29-11-04, 14:05
Nje pershendetje speciale per Gjakovaren simpatike Genten
dhe gjith Gjakovaret ku do qe jan.

8) :wink:

Gentiani
29-11-04, 19:09
Pėrshėndetje edhe pėr Gentėn e Gjakovės :wink: :lol:

Gentiana
11-12-04, 15:58
Flm juve per pershendetje.


Dhe une e pershendes sot Gjakoven,dhe gjith Gjakovart,veqanerisht pershendetje per: arTanibb dhe MemphiSx dhe gjith Gjakovart tjer te Forumit....

MemphiSx
12-12-04, 21:47
A mos keni harru me pershendet Gjakoven :D

Pershendetje per te gjith Qytetart e Gjakoves qka jan n'Forum edhe jashte Forumit :D

Gentiana
05-01-05, 01:06
Sonte pata me e pershendet Gjakoven,se m'ka marr malli shum per te.

Pershendetje pra per ty dhe gjith Gjakovart ku do qe jan.

Mafiozi
05-01-05, 01:45
Nje pershendetje te fort me gjith zemer per gjakovaren Genta dhe
shokin gjakovar MemphiSx.

Gjithashtu edhe per gjith gjakovaret ku do qe jan :wink:


Kaloni mir :wink:

halla e madhe
05-01-05, 12:25
Mafiozi_mos harro se ka akoma Gjakove..hahahah :wink: Pershendetje te gjithe ata qe e kujtuan Gjakoven :!: :!:

Gentiana
05-01-05, 12:42
Mafiozi_mos harro se ka akoma Gjakove..hahahah :wink: Pershendetje te gjithe ata qe e kujtuan Gjakoven :!: :!:

Oj Halla a madhe, te pershendes :wink:

halla e madhe
05-01-05, 17:55
Gentiana_Pershendetje edhe per ty Loqki i Gjakoves :!:

Mafiozi
06-01-05, 20:17
Mafiozi_mos harro se ka akoma Gjakove..hahahah :wink: Pershendetje te gjithe ata qe e kujtuan Gjakoven :!: :!:


Halla e madhe, me fal por tybe nuk e kam dit qe je gjakovare edhe ti,
se nuk kisha mbet pa te pershendet.

Te pershendes tash me gjith zemer hall gjakovare, kaloh si esht me mir per ty.


Me respekt

Mafiozi

halla e madhe
07-01-05, 13:03
Mafiozi_flm :oops: tash e morre vesh edhe ti qe jame Gjakove :idea: Pershendetje pra per TY :!:

turisti
07-01-05, 13:07
Mafiozi_flm :oops: tash e morre vesh edhe ti qe jame Gjakove :idea: Pershendetje pra per TY :!:

Pershendetje per te gjithe qe jan te Gjakoves. :wink:

halla e madhe
07-01-05, 13:19
Turisti_je edhe Ti i pershendetur nga Halla personalisht :wink: :!:

turisti
07-01-05, 13:21
Turisti_je edhe Ti i pershendetur nga Halla personalisht :wink: :!:

Faleminderit shume,"hallushe",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

Mafiozi
07-01-05, 16:59
Mafiozi_flm :oops: tash e morre vesh edhe ti qe jame Gjakove :idea: Pershendetje pra per TY :!:


:P :P :P :P :P :wink:

experti_lu
30-01-05, 23:22
pershenetje per JAKOVA-GJAKOVA,tash pake rreklame per gjakoven
-GJAKOVA RREPUBLIKE ahahahahahaha..

Gentiana
04-05-05, 23:55
Nje pershendetje sonte pata per Gjakoven.

Genta

Murgesha
05-05-05, 00:18
Nje pershendetje sonte pata per Gjakoven.

Genta


Edhe unė tė pėrshėndes ty dhe Gjakovarėt kudo qė janė.

Psikologu
06-05-05, 09:09
Pershendtje Ty e nderuara Genta dhe Gjakoves ne pergjithesi.

EXTRA PER GJAKOVEN


Ne luftė , ne tym e ne flakė
je lindur qdo here e kurrė sje mplakė
dera e hapur e bujaris
Gjakova e jonė zemra e Malsis.

Me pend ne dorė e me pushkė ne krah
su dorzua kurrė , as ne gjunjė nuk ra
koken lartė afer shqipes ne flamur
vatere e trimit , te madhit Bajram Curr.

Bijat tua te shkruara ne histori
trimat e renditur njė nga njė
bujaria e juaj nder e shiptaris
barut armikut , e nder krejt miqasis.

Brez pas brezi qofshi te nderuar
ne histori faqet i keni shkruar
per ju do te kendohet gjithmon kenga
Qdo te mirė ju deshiroj:
Nga shpirti dhe zemra.

florian
06-05-05, 19:56
GJAKOVARE TI JE
GJAK SHQIPEARI KE
KESHTU QE MOTRA IME JE .
PERSHENDETJE E NDERUAR DHE JA KALOFSH BUKUR NE KET FUND JAVE.

Daja POLIC
07-05-05, 07:47
Gentiana i pershendes edhe une GJAKOVARET e sidemos QUMILIN_ BUKIN_ BESIMIN edhe ty Gentiana :lol: kojshi jemi mos harro une jam prizrenas gjakov-prizren kojshi a :lol: :lol:

experti_lu
09-05-05, 17:36
edhe 1x pershendetje per gjakoven e dashur,vendlindjen time.

halla e madhe
10-05-05, 18:17
Falendrime te perzemerta te gjithe atyre qe pershendeten qytetin tim legjendar :!:

Ex_Burri
18-05-05, 17:40
Qy-qyyyyy ani per Gjakoven a-a-aaaaaa hmmmmmmmm nje Pershendetje te ngrohte pra SPECIALE-EXTRA per GJAKOVEN KRESHNIKE si dhe pak me se shummmmmmmmti Bllokin e Ri mmm :wink: gjitheashtu te gjithe GJAKOVARVE ku do qe ndodhen,,nje pershendetje perzemersishte Rrnofte GJ-A-K-O-V-A...Krenare :lol:

Ex_Burri
18-05-05, 17:40
Qy-qyyyyy ani per Gjakoven a-a-aaaaaa hmmmmmmmm nje Pershendetje te ngrohte pra SPECIALE-EXTRA per GJAKOVEN KRESHNIKE si dhe pak me se shummmmmmmmti Bllokin e Ri mmm :wink: gjitheashtu te gjithe GJAKOVARVE ku do qe ndodhen,,nje pershendetje perzemersishte Rrnofte GJ-A-K-O-V-A...Krenare :lol:

Gentiana
18-05-05, 20:28
Pershendetje per Gjakoven,dhe gjith Gjakovart.

Gentiana
18-05-05, 20:28
Pershendetje per Gjakoven,dhe gjith Gjakovart.

Dali!Keq
31-05-05, 16:33
pershendetje per republiken e Gjakovs.

Arb
31-05-05, 18:25
Pershendetje per GJAKOVEN, dhe Gjakovaret, kudo qe jane!

Pershendetje e vecante per Gjakovaret e Forumit!

experti_lu
22-07-05, 02:58
evvvvvvvvvvvvvv,evvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
pooooooooooooo ku jeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
gjakovar/eeeeeeeeeeeeeeeee????????????
pershendejteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
me piskam po jupershendesssssssssssssssssssssssssssssssssss.

Gentiana
27-07-05, 18:07
Nje pershendetje deri te Gjakova, dhe gjith Gjakovarve ku do qofshin.

Genta

Arb
27-07-05, 22:51
Pershendetje per Genten, Gjakovaret e tjere te Forumit dhe Gjakoven ne pergjithesi!

MemphiSx
28-07-05, 10:43
Ni Pershendetje Extra per Gjakoven me Gjakovar e Katunar :D :D

Extra Pershendetje per Genten :)

Gentiana
28-07-05, 12:13
Pershendetje per Genten, Gjakovaret e tjere te Forumit dhe Gjakoven ne pergjithesi!

Flm Arb. Pershendetje edhe per ju nga une, ne emer te krejt Gjakovarve. :wink:

Gentiana
28-07-05, 12:14
Ni Pershendetje Extra per Gjakoven me Gjakovar e Katunar :D :D

Extra Pershendetje per Genten :)

Flm O Vendas, ani per ket pershendetje qe ishte extra. :wink:

Pershendetje edhe per ty dhe dite te kendshme te uroj.

Agroni22
29-07-05, 00:25
pershendetje per GJAKOVEN edhe te gjithe GJAKOVARET

laliloli
29-07-05, 00:32
Pershendetje e sinqert per Gjakoven dhe te gjithe gjakovaret kudo qe gjenden,ju uroj suksese dhe prosperitet ne te gjitha sferat e jetes.

Flaka_1
31-07-05, 16:34
Pershendetje ************ GJAKOVES****************

Bleta
11-08-05, 13:33
Pershendetje per gjakoven e dashur dhe te gjithe gjakovaret ju dua shume bleta

Arb
14-08-05, 07:11
Pershendetje per GJAKOVEN dhe GJAKOVARET e forumit!

Gentiana
24-08-05, 16:34
Ju qe na paskeni pershendetur ju flm, pershendetje edhe per gjith ju.


Dhe nje pershendetje per Gjakoven per te cilen me ka marr malli shum. :cry:

Genta

experti_lu
18-09-05, 23:32
:arrow: :arrow: papappapap..
e paskam harru ore qytetn tim te bukur
gjakoven me pershendete!!!!hmmm :cry: :cry:
pershendetje per gjakovar/et ku do qe jan ne kete bote.

experti_lu
20-09-05, 00:02
GJAKOVA------LEGJENDARE.

http://img379.imageshack.us/img379/7913/gjakova106ab.jpg (http://imageshack.us)

experti_lu
20-09-05, 00:04
GJAKOVA---LEGJENDARE

http://img379.imageshack.us/img379/1553/gjakova149zj.jpg (http://imageshack.us)

experti_lu
20-09-05, 00:07
GJAKOVA---LEGJENDARE

http://img373.imageshack.us/img373/3674/20030811gjakova037pr.jpg (http://imageshack.us)

experti_lu
20-09-05, 00:09
GJAKOVA-----LEGJENDARE


http://img373.imageshack.us/img373/201/gjakova0xw.jpg (http://imageshack.us)

Gjumashja
20-09-05, 08:57
Pershendetje per forumistat Gjakovar :wink:

AXHA
20-09-05, 15:20
Shum selam edhe pej AXHE Gjakova.
Krejtve selam po mas shumti atyne famileve tGjakovs qi poi priten mat dashnit e tyne meu kthye,edhe atyne qi u erdhen tdekun pej shkinis.

halla e madhe
20-09-05, 15:52
Shum selam edhe pej AXHE Gjakova.
Krejtve selam po mas shumti atyne famileve tGjakovs qi poi priten mat dashnit e tyne meu kthye,edhe atyne qi u erdhen tdekun pej shkinis.

AXHA_Ju falendroj per ngushllimet tua per familjet tona qe jane akoma ne ankth. :cry:
me rrespekt :halla e madhe

GURI SYLAJ
20-09-05, 17:51
Pershendetje per Gjakoven dhe rrespekt per ekspertin e ketyre fotografive te bukura .

Gentiana
30-12-05, 04:10
Pershendetje per Gjakoven dhe gjith Gjakovarve ku do qe jan.

Edhe gezuar vitin e ri te gjithve.

Genta.

PS: Expert gezuar vitin e ri edhe per ty. :P

Zana_ch
31-12-05, 18:48
Pershendetje per Gjakoven,
Gjakovar dhe Gjakovare ku do qe jeni
Urime dhe gezuar 2006en

Kalt
31-12-05, 23:56
Gjakova e dashur,

Pershendetje per kete vit te ri qe po vjen dhe ju uroj me gjithe zemer qe viti 2006 te jete nje vit kthese per Kosoven dhe Gjakoven sepse keto vite sikur kemi ngel pak prapa.
Do Zoti qe me ne fund te jemi shtet i pavarur e te nise rruga e prosperitetit!
Kudo qe jeni ngrejeni nje gote raki dhe uroni njeri-tjeterin vellazerisht Gezuar!

jadore
01-01-06, 08:12
-------per ty Gjakova Ime !!--

ne mengjesin e kesaj dite te pare te keti Viti te Ri
dua te uroj ty -Gjakova ime,- nje urat te madhe ,te madhe, aq sa largesia jone aq sa vitet na ndajne ..te madhe aq sa jane deshirat e mija te medha per ty- Vendlindja ime-!!!
pra te uroi nje- nje nisme te re ne nje Vite te Ri -!!

sukses dhe jetesi!!

lazdrani
22-01-06, 22:17
Genta moter e nderuar!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

Zana_ch
25-01-06, 15:28
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

Gentiana
12-11-06, 14:48
Phaaaaa paska koh te gjat qe nuk e kam pershendetur Gjakoven time, dhe vendasit.

Pershendetje gjith ata qe jan nga Gjakova, e diqka veqant pershendes Memphis, te cilin moti koh nuk e kam takuar ne Dardani.
Genta

Arb
12-11-06, 15:37
Pershendetje Gjakoves, Gentes, e Gjakovareve te tjere!

Dashte Zoti e fillon ky qytet me e marr veten, se edhe pas 7 vitesh ne Gjakove nuk verehej ndonje zhvillim... Dukej se ish ba shume pak ne ate qytet...

Edhe po ashtu bani dicka e Vellaznimi te mbetet ne Superlige...

jadore
01-01-09, 23:23
atebote kur deshirat ishin te kapshme , ,atebote kur kenge pas kenge gjeje rrugen per ne shtepi te percjellur nen eren e jaseminit ne ajer. Ne kishim ndjesine qe frymoje shlirshem Gjakova ime

...sot ne ndrrim vitesh nuk pres mrekullira per Ty , uroj vetem qe kenga te te percjell dhe me pas..

''thone ''qe kenga shpreh dhe dhembje, une deshiroj te mendoj qe kenga shpreh vetem gezim

jo rastesishte e gjeta kete keng
http://www.youtube.com/watch?v=KmrR4U6oa2U&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=KmrR4U6oa2U&feature=related)
eshte kenga qe me percolli rruge me rruge te femirise sime , sa e sa femiri tjera do kete shoqerur ..?