PDA

View Full Version : A ka ketu njeri mė tė fortė se unė?


Problematiku
21-05-04, 21:11
Pa, pa, pa, pa asnjė vend i lirė!

Qka qenka puna e kesaj kafehane?

Ooooo milet!

A ka ketu njeri mė tė fortė se unė?

Murgesha
21-05-04, 23:18
Problematiku nuk po kuptoj se per cka e ke fjalen?
Je i forte ne shkrime, apo fizikisht apo me menquri apo si?
Nese do tregohesh i forte ne dije urdhero e shtyhemi.
Me nervoze nga Murgesha.

Gentiana
21-05-04, 23:45
Problematiku nuk po kuptoj se per cka e ke fjalen?
Je i forte ne shkrime, apo fizikisht apo me menquri apo si?
Nese do tregohesh i forte ne dije urdhero e shtyhemi.
Me nervoze nga Murgesha.

Murgesha pse moj po behesh nervoz kaq kollaj, ani pa dit se per qfar e ka fjalen, mos mendo se ta kalon ty kollaj kush jo. :wink: ta shofim se qka po thot ky djali?!

Problematiku
21-05-04, 23:46
Aj, aj, aj, aj qė nė start me u konfrontu me njė femėr, ani edhe moderatore!

Jo moj jo Murgesha nuk ėshtė nė pyetje shkrimi a menquria, por forca, pra kush ėshtė mė i fortė se unė fizikisht, se po shof ketu mbrenda qenkan bukur do pelivana e herkulesa per ata e kam fjalen e nese e ndien vetėn si tė fortė fizikisht si amazonkat apo Zejna mund tė lajmėroheni edhe ju z. Murgesha.

Murgesha
22-05-04, 00:02
Ej Problematiku me mua nuk mund te matesh jo. Se djemte e forumit japin koken per mua. Kur te duash masim forcat, ama nuk pranoj pa publik :wink:

Problematiku
22-05-04, 00:51
O bre shum llafe na bėre oj Murgesha, unė vetėm kam pyetur kush ėshtė mė i fortė se unė le tė paraqitet, dhe nese ti e ndien vetėm mė tė fortė se unė urdhėro e del se po kerkoj dhe tė tjerė.

E sa i perket asaj se djemt e forumit japin koken per ty, qka po mendon ti se unė nuk jam djalė aaaa, edhe unė jam djal i forumit :wink:

E sa i perket publikut patjetėr se do tė ketė publik!

Ja pra njė kandidat e sigurova;

1. Murgesha

2. ?

Tė shofim kush ėshtė nė radhė.

uliksi31
22-05-04, 02:05
Une jam ekspert ne xhuxhitsu (judo player).Por gjithqysh ty ta leshoj rrugen.Po ti ishe i trent bre.Rujem Zot prej tejet.
Kqyr se po has ne ndonje hun leshur e ta hjekin flamen.Hahahahaha
Se neve na ke bo me fol me veti me qat web site tend. Lol

vushtrria
22-05-04, 08:35
pershendetje te gjithve e problematiku me et vertet na ka qit pun edhe uen kogja do ushtrime te forta i kam krye po nuk e di problematiku a ben une me marr uliksin31 e nashta ta bajna qaren diqysh ahaahahhahaha


me nderime vushtrria

Barbaroza
22-05-04, 08:58
Une pranoj te jem publik,por vetem ne anen e Problematikut se me duket qenka i vetem :wink:

Murgesha
22-05-04, 09:02
Hajdi more cka po prisni, jo jam "ekspert ne xhuxhitsu (judo player)".
Tjetri thojka "kogja do ushtrime te forta i kam krye" e kendej nuk hykan ne liste.
Edhe ti Barbaroza menjeher e ne publik per Problematikun.

Lista, lista, shenonu aty po ja u majti :wink:

lazdrani
22-05-04, 09:28
O bre shum llafe na bėre oj Murgesha, unė vetėm kam pyetur kush ėshtė mė i fortė se unė le tė paraqitet, dhe nese ti e ndien vetėm mė tė fortė se unė urdhėro e del se po kerkoj dhe tė tjerė.

E sa i perket asaj se djemt e forumit japin koken per ty, qka po mendon ti se unė nuk jam djalė aaaa, edhe unė jam djal i forumit :wink:

E sa i perket publikut patjetėr se do tė ketė publik!

Ja pra njė kandidat e sigurova;

1. Murgesha

2. ?

Tė shofim kush ėshtė nė radhė.
Problematiku mua me ke Kandidat te pare :twisted: Lazdrani-Mbreti :wink:

Murgesha
22-05-04, 09:34
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq Lazdran, e kam dijte se me del ne krah. Shiqo cka kane shkruar keta tjeret.
He Problematiku te thash une se mua me ofrohet ndihme me shume.

fisniku
22-05-04, 10:02
Une po bohna mjeku i gares,per ata qe lendohen me jau dhan ndihmen e pare.Veq si po doket ne kete rrahje masive ka me pas shume te lendum keshtu qe kisha me kerku perforcime ne ekipin mjekesor :!:

Problematiku
22-05-04, 10:57
Hajde me hajr na koftė kjo punė se po dalin po dalin myshteri 8)

1. Murgesha

2. Uliksi31

3. Vushtrria

4. Mbreti i lazdrum

5.

Hajde milet hajde edhe ndonji.....

Barbaroza tė falenderoj qe paske kaluar nė anėn time dhe besoj se nuk do tė zhgėnjehėsh.

Fisniku vetėm na trego se a je i fortė dhe a mirresh me far sporti qe kerkon muskuj tė zhvilluar si p. sh. shahu, cicmici, pokeri, dominat etj.

P. s. mos harroni klikoni nganjiherė dhe shiqoni Websiten shtepinė time!

Gentiana
22-05-04, 11:07
Wowwww Murgesha ja si te dolen krejt krah teje, sa mir! Po more se nuk pritojn hiq kte vetem qtash e pash. Sidoqoft, edhe un jam ne publik, vetem valla ben bre edhe pa u rreh... po si te doni si te doni!

Vera
22-05-04, 12:16
Problematiku edhe mua me ka Murgesha ne kra po shuj se veq une ty te dal boll ooooooooo problematk ncncncn, ti i fort :!: nashta veq nuk po besoj shum a

ok edhe Vera eshte ne mbrojtje te mbretreshes Murgesha

Murgesha
22-05-04, 12:21
Jam shume e mocionuar nga mbrojtjet e ofruara :cry: :cry:

Ju falenderoj te gjitheve qe po me dilni krah :lol: :lol:

Barbaroza
22-05-04, 12:25
O kot e keni te gjithe,veq une e Problematiku u dalim boll te gjitheve,pale te shohim kush do t'i bashkangjitet rradheve tona akoma 8) :wink:

Problematiku
22-05-04, 12:50
O.K. nė rregull e nderuara Vera po ti me qfar sporti mirresh, se tė paraqitesh patjetėr duhet tė mirresh me njė sport si p. sh. me i kqyr filxhanat, me komuniku nė paltalk 15 min pa nderpre, me zgjedh fjalėkryq, me dijt emrin e mbiemrin tėnd permendsh pa e ngatrru me ndonji nickname tė forumeve etj.

O. K. edhe nji kandidat potencial u paraqit.

1. Murgesha

2. Uliksi31

3. Vushtrria

4. Mbreti i lazdrum

5. Vera

6. ........

Shkojmė mė tutje se nuk mjaftojnė vetėm keta.

Barbaroza motrushė edhe njėherė ju falenderoj per perkrahje dhe ndihmė.

lazdrani
22-05-04, 12:51
Hajde me hajr na koftė kjo punė se po dalin po dalin myshteri 8)

1. Murgesha

2. Uliksi31

3. Vushtrria

4. Mbreti i lazdrum

5.

Hajde milet hajde edhe ndonji.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza tė falenderoj qe paske kaluar nė anėn time dhe besoj se nuk do tė zhgėnjehėsh.

Fisniku vetėm na trego se a je i fortė dhe a mirresh me far sporti qe kerkon muskuj tė zhvilluar si p. sh. shahu, cicmici, pokeri, dominat etj.

P. s. mos harroni klikoni nganjiherė dhe shiqoni Websiten shtepinė time!

fisniku
22-05-04, 14:01
Problematik,puna qe ja caktova vetit nuk lyp me i pas muskujt qaq te forte,po mos u bo merak se nese e shoh qe po don me ra ne nokaud e nderprej meqin(nuk te lo me u bo hor) :lol:

Cool_Boy
22-05-04, 15:05
Problematiku-Dash me fitu mishteri shokit mua me thret ketu krejt vashat kan me te ardh tani e qe don me then tani djemt nja ka nje si peshku ne det kan mu ardh ketu....ahahahah


Cool_Boy

anna
22-05-04, 17:03
Pa, pa, pa, pa asnjė vend i lirė!

Qka qenka puna e kesaj kafehane?

Ooooo milet!

A ka ketu njeri mė tė fortė se unė?


po SUPERMENI :D :D :D :D

florian
22-05-04, 17:17
per c'far force flitet more :arrow:

vushtrria
22-05-04, 18:14
O ULIKSI KU JE MORE SHOKI SE PROBLEMATIKU PO PRET PASKAN ARDHE PLOT SHIKUES PO UNE DIQKA NUK TE KOKNA MIR O ULISKI HAJDE JA BAJME DIQUSH JA I DALIM NJERIT OSE JA DHAJME DOREN E PRANOJME SA NJERI KOKA BA SA ZHURMA PO SHKOJKA AVAVAVAVVAAVAV

uliksi31
22-05-04, 18:26
Vushtrria,a din qka; Po ja leshojm qeto qika te rrehin e te sakatojn.Se edhe ashtu paska ushtrua cic-mic shah domina e poker.Nashti pe rrehin grat,e na veq po e shiqojm.

Problematiku
23-05-04, 00:20
O. K. edhe nji kandidat potencial u paraqit.

1. Murgesha

2. Uliksi31

3. Vushtrria

4. Mbreti i lazdrum

5. Vera

6. ........

Shkojmė mė tutje se nuk mjaftojnė vetėm keta.Ju lutem unė kam pyetur kush ėshtė mė i fortė se unė le tė paraqitet sikur keta qe janė paraqitur.

Zotėri Fisniku ju falenderoj per interesimin dhe kurajon, por po me duket se do tė fus nė listė se bashku me pseudonimin anna.

Cool_Boy gjithashtu ju falenderoj, mendohu edhe njihere e si duket po don me hy nė listė :wink:

Honesty^uk.
23-05-04, 08:37
Hajde me hajr na koftė kjo punė se po dalin po dalin myshteri 8)

1. Murgesha

2. Uliksi31

3. Vushtrria

4. Mbreti i lazdrum

5.

Hajde milet hajde edhe ndonji.....

Barbaroza tė falenderoj qe paske kaluar nė anėn time dhe besoj se nuk do tė zhgėnjehėsh.

Fisniku vetėm na trego se a je i fortė dhe a mirresh me far sporti qe kerkon muskuj tė zhvilluar si p. sh. shahu, cicmici, pokeri, dominat etj.

P. s. mos harroni klikoni nganjiherė dhe shiqoni Websiten shtepinė time!
Pershendetje PROBLEMI :lol: ti a nuk e din bre burre se shqiptareve me ju kerkuar paqe nuk te bashkohen ;;;ndersa per sherr te gjith te dajin ne MEJDAN :wink:
hajde ishalla ju ndihmon zoti 2 pareve :lol: :lol:

Barbaroza
23-05-04, 09:06
Lista kundershtare:

1.Problematiku
2.Barbaroza
3.....

Murgesha
23-05-04, 09:09
Kuku e shkrujkan vetem emrin ketu e po ikin njerezia.
Hajde more te caktojme daten se kur do te mbahet Dueli.
Ju fansat e mij mos mungoni rastesishte kur te vija koha :lol:

vushtrria
23-05-04, 10:04
nejse situata nuk eshte mir dikush duhet me hy ndermjet e me perfundue ne menyr paqsore sepse ju qe keni lyp mejdan nuk jeni kah lshoni pe ne nuk kemi lyp mejdan ne veq treguam se kemi ba do ushtrime ju tani jo po dalim jo andej jo kendej ne kerkojme paq nga ju problematiku me shoket qe ju perkrahin por nese nuk doni paq ne nuk kem ku shkojme edhe ne do te dalim ne mejdan ahahahhahahahaahahhahahhh

me nderime vushtrria

Problematiku
23-05-04, 15:27
O milet bre qonju nė kėmbė i madh e i vogėl i fortė e i butė, qytetar e katunar, se kam mbetė nė baltė!
Me ka mbetė makina (kerri) nė baltė (lloq) e nuk po mundem me nxjerr vetė e per atė po kerkoj njeri mė tė fortė se unė.
E keta qe u paraqiten vullnetar nuk po munden as qrrėk me ja ba.
Po sa tė nxjerrim makinen prej balte e keni fjalėn time se tė gjith do pijnė sonte nė llogari time deri sa tė bėhėn drrasė e as shpinen e vet tė mos e shofin.

Murgesha
23-05-04, 15:39
Bukur e bane Problematiku, te lumte.
hahahahahahahahahahahahahahah.

Vera
23-05-04, 15:48
O.K. nė rregull e nderuara Vera po ti me qfar sporti mirresh, se tė paraqitesh patjetėr duhet tė mirresh me njė sport si p. sh. me i kqyr filxhanat, me komuniku nė paltalk 15 min pa nderpre, me zgjedh fjalėkryq, me dijt emrin e mbiemrin tėnd permendsh pa e ngatrru me ndonji nickname tė forumeve etj.

O. K. edhe nji kandidat potencial u paraqit.

1. Murgesha

2. Uliksi31

3. Vushtrria

4. Mbreti i lazdrum


hahah Problematiku mos mendo qe femrat kan edhe shum forc sa per te goditur, por ato me mencurin qe kan te shetojn ok dhe mos shti kry ti fort me vajza ok5. Vera

6. ........

Shkojmė mė tutje se nuk mjaftojnė vetėm keta.

Barbaroza motrushė edhe njėherė ju falenderoj per perkrahje dhe ndihmė.

lazdrani
23-05-04, 15:54
O milet bre qonju nė kėmbė i madh e i vogėl i fortė e i butė, qytetar e katunar, se kam mbetė nė baltė!
Me ka mbetė makina (kerri) nė baltė (lloq) e nuk po mundem me nxjerr vetė e per atė po kerkoj njeri mė tė fortė se unė.
E keta qe u paraqiten vullnetar nuk po munden as qrrėk me ja ba.
Po sa tė nxjerrim makinen prej balte e keni fjalėn time se tė gjith do pijnė sonte nė llogari time deri sa tė bėhėn drrasė e as shpinen e vet tė mos e shofin.
Hehe Promlematiku shiqo si fshefet nga e Verteta po pse nuk po tregone Se ke humbure Duelin mbrem me Mua :wink: Po burrat si ti qe nuk shtroje doren Fituesit jesin ne Balte po nejse mos u frikeso se nuk te beje me lendime po merre doren time Se do te qese jashte se po sharron me felle e po te hane dreqi.......Edhe nje duashe te perkulesh para Mbretereshes Murgesha u kuptuam kerkim falje....RRi ulur ketu,dy ushtaret e mi do te qojne ne pastrim e pastaj ne Spital per sherim :wink: Mbreti Lazdrani 8)

Murgesha
23-05-04, 15:58
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te kam xhan, Lazdran.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq :oops:

uliksi31
23-05-04, 16:03
Po problematiku eshte semur nga virusat,ata nuk kan sherim edhe neve na i dha do virusa.Mos ja jep doren Lazdran se kush e din qa pot gjon.Por gjuja litarin e ngrehe.Shka thash more, mendova terheqe prej lloqit.

udhetari_be
22-01-05, 02:24
Aj, aj, aj, aj qė nė start me u konfrontu me njė femėr, ani edhe moderatore!

Jo moj jo Murgesha nuk ėshtė nė pyetje shkrimi a menquria, por forca, pra kush ėshtė mė i fortė se unė fizikisht, se po shof ketu mbrenda qenkan bukur do pelivana e herkulesa per ata e kam fjalen e nese e ndien vetėn si tė fortė fizikisht si amazonkat apo Zejna mund tė lajmėroheni edhe ju z. Murgesha


Oooo Problem ?
Ishalla ste ka qit gruja perjashna ne kete ,,zemerij''(kohe e veshtire), qe po me doet se per qata po i rreh gjoksat!!!??
Qka te kena bo na ,,kafegjit'' te mjeret qe po don me i shty xekrrat me neve Aaa?![/code][/list][/url]

Urata
09-09-05, 06:32
Pa, pa, pa, pa asnjė vend i lirė!

Qka qenka puna e kesaj kafehane?

Ooooo milet!

A ka ketu njeri mė tė fortė se unė?


Zot mos e bjer...!

GURI SYLAJ
09-09-05, 09:46
Po per cka po te duhet , kallxo njehere e mandej ndoshta edhe gjindet ndonje.

turisti
30-09-05, 15:48
Pa, pa, pa, pa asnjė vend i lirė!

Qka qenka puna e kesaj kafehane?

Ooooo milet!

A ka ketu njeri mė tė fortė se unė?

Une. :P

Kupid
30-10-05, 20:34
nuk di a jam o s'jam me forte se ti, veq di une jam "undefeated". dmth champion i rruges.

ps: ve nje rrotull te pishė edhe nxjerr makinen me litar.

loni19
30-10-05, 20:45
hajde de pra dalim i provojme forcat..
ose i thejme krahet..

rilinda
30-10-05, 21:32
une jom bre problematik ma e fort se ti :lol: ishalla nuk te bjen mi provo forcat me mu se kokeulur ke me u kthy ka ke ardh :P :lol: :lol:

loni19
30-10-05, 21:35
une jom bre problematik ma e fort se ti :lol: ishalla nuk te bjen mi provo forcat me mu se kokeulur ke me u kthy ka ke ardh :P :lol: :lol:


ah problematiku duhet me pranu valla, se me e forte eshte rilinda.
me ba me te shti ne dore...ku ku kejt ne papuce te rren..

rilinda
30-10-05, 21:37
ha de qe kqyre Lonin se ka provu edhe pe din kur t'ju rrehi jo me papuqe more se te ligshta jan papuqet po me stupca :arrow: te bejsbollit :lol: :lol: :lol:

loni19
30-10-05, 21:40
ha de qe kqyre Lonin se ka provu edhe pe din kur t'ju rrehi jo me papuqe more se te ligshta jan papuqet po me stupca :arrow: te bejsbollit :lol: :lol: :lol:hej qysh more e Prizrenit kaq e prapt...
a mos je aty te lumi, te ura e po te vjen ftohte...
Valla e forte eshte...

rilinda
30-10-05, 21:43
eee qka menut ju qe jemi na te Prizrenit? Melaqe a??? Ooo na gaca te mlume jemi bre :lol: :lol: :lol: edhe te omel krejt jemi-sherbet bre sherbet :lol:

loni19
30-10-05, 21:50
eee qka menut ju qe jemi na te Prizrenit? Melaqe a??? Ooo na gaca te mlume jemi bre :lol: :lol: :lol: edhe te omel krejt jemi-sherbet bre sherbet :lol:


o jo be sjeni sherbet ju...
jeni am te ambel se sherbeti...
vec edhe qyteti juaj eshte sherbet...

rilinda
30-10-05, 21:52
:lol: :lol: :lol: :lol: qysh jane njerzit qashtu e bojn edhe qytetin :wink:

loni19
30-10-05, 21:56
:lol: :lol: :lol: :lol: qysh jane njerzit qashtu e bojn edhe qytetin :wink:


PO thua a?
Epo ruju se po bahet nxet e paska mu shkri krejt Prizreni..
se krejt sheqr qenkeni...

rilinda
31-10-05, 11:00
jo se na e mposhtim edhe nxehtesine :lol: :arrow: qaq te fort qe jemi :lol: e Problematiku po mendon se eshte me i fort se prizrenalit :) haj medet haaj :lol: :lol:

loni19
31-10-05, 11:12
jo se na e mposhtim edhe nxehtesine :lol: :arrow: qaq te fort qe jemi :lol: e Problematiku po mendon se eshte me i fort se prizrenalit :) haj medet haaj :lol: :lol:Eh pra veshtire, qenka me ju.
Zaten jeni qyteti me i nxehte ne Kosove.
Epo dimrit ta shohim sa jeni te forte...

rilinda
01-11-05, 01:02
o ndash veres e ndash dimrit... po ka met more Problematiku :roll: a bovaki qe si erdha une ai u tut edhe ka ik?? :lol: aiii tucani tani e ka qel temen kishe ai i fort nc nc nc :lol: :lol: :P :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
01-11-05, 01:07
njeriu ma fort sonte jam une se e kam festen time :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :twisted: :evil:

GURI SYLAJ
01-11-05, 08:12
More masi e kie veq nje dite -nasht.

Veq me mu mos u zatet,
se cka t'baj s'e di as vet.

Sy_kaltra
01-11-05, 20:01
More masi e kie veq nje dite -nasht.

Veq me mu mos u zatet,
se cka t'baj s'e di as vet.spot njohin hanez :roll: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
01-11-05, 20:14
Sy-Kaltra kallxoju qi i zen belaja...........

Sy_kaltra
01-11-05, 20:15
Sy-Kaltra kallxoju qi i zen belaja...........jo more spo ju kallxoj...ma mir det binden me kfalitetin tond hahahahah :wink:

GURI SYLAJ
01-11-05, 20:18
Veq rrim ngat se si dihet , ka tulifare e pom merr n'qafe kush.............

Sy_kaltra
01-11-05, 20:20
qy rrim nga .....e ne prehen kond e ki qy :roll:

hajt ti se hmm me guzu kush prej meje ...si maca ju gjuhna :lol:

Honesty^uk.
01-11-05, 20:21
Veq rrim ngat se si dihet , ka tulifare e pom merr n'qafe kush.............

O te marrt e MIRA ne qaf e ne gryk
vec ruju shkalleve :lol: :lol:

GURI SYLAJ
01-11-05, 20:23
Per qata une edhe shes trimni , e s'ma nine cka thon hallku.

Sy_kaltra
04-11-05, 19:40
jo bre edhe je trim... nuk shet shum trimni ti jo ...

GURI SYLAJ
04-11-05, 19:55
Jo , pasha Kuranin , kur te kam ngat bash nuk ma nin per kerkan ho de eeeeeeeeeeee........

Sy_kaltra
04-11-05, 20:34
hahaha hooo de se sjan ato dy shpiunkat hahahah :wink:

doGzona
13-04-06, 02:08
Une, per nga zemra !:wink:

Paradox_13
13-04-06, 11:47
Duket qe te gjith qenkan me te forte se une...!

Domira
14-04-06, 20:00
Jo valla problematiku ti qenke ma i forti qitu:biggrin:

Paradox_13
21-12-06, 14:02
Jo valla problematiku ti qenke ma i forti qitu:biggrin:

Ku mbeten te fortit..??:biggrin:

Domira
21-12-06, 14:09
Ku mbeten te fortit..??:biggrin:

Me gjase u dobesuan Paradox_13:confused:

Paradox_13
21-12-06, 14:13
Me gjase u dobesuan Paradox_13:confused:

Ne dore te zotit....ishalla bejn me mire.....:biggrin:

Domira
21-12-06, 14:17
Ne dore te zotit....ishalla bejn me mire.....:biggrin:

Si te jet hajr Paradox:smile:

GURI SYLAJ
31-12-06, 09:29
Per kete une edhe jam me i forti se ,kur i them -o Guri Sylaj ndalu- nuk ka qare pa me ndigju e me u ndal ne ven!

vjeshta
02-01-07, 00:23
Une, per nga zemra !:wink:

Une per nga koka ...:tongue:

Agolli
02-01-07, 22:16
Une per nga koka ...:tongue:


Te femra gjitheqka eshte zemer, bile edhe koka :biggrin: :tongue:

Artisti
03-11-07, 19:52
Nuk ka me te forte se Problematiku.

lovely
28-05-08, 12:03
Vushtrria,a din qka; Po ja leshojm qeto qika te rrehin e te sakatojn.Se edhe ashtu paska ushtrua cic-mic shah domina e poker.Nashti pe rrehin grat,e na veq po e shiqojm.hahahahahahahahaahahhaahahhaah

o Uliksi, edhe ky baba jyt koka kan problem si ti hahahahahahahahahahaha


e per qet problematikun boll mire paske thane se grate e rrehin :tongue: .... qe eshte nevoja une po i dal ne dyluftim, qe eshte kun gjalle.. veq sipas t gjitha gjasave tutz duhet me kan hahahahahahahahhahahahahahaha

Murgesha
28-05-08, 21:46
hahahahahahahahaahahhaahahhaah

o Uliksi, edhe ky baba jyt koka kan problem si ti hahahahahahahahahahaha


e per qet problematikun boll mire paske thane se grate e rrehin :tongue: .... qe eshte nevoja une po i dal ne dyluftim, qe eshte kun gjalle.. veq sipas t gjitha gjasave tutz duhet me kan hahahahahahahahhahahahahahaha


Rri moj urtė e mos lyp sherr. Bani tė shtini Problematiku tek web faqja e vet o ke me nejt aty e kurr mo nė dardani nuk vjen hahahahahahahahaahahah

lovely
28-05-08, 21:58
Rri moj urtė e mos lyp sherr. Bani tė shtini Problematiku tek web faqja e vet o ke me nejt aty e kurr mo nė dardani nuk vjen hahahahahahahahaahahah


qka kish aty alllahile??:biggrin:

valla bre s besoj qe ka kush qe m hjek prej dardanise

Murgesha
28-05-08, 22:02
qka kish aty alllahile??:biggrin:

valla bre s besoj qe ka kush qe m hjek prej dardanise


O tybe moti s`kam qenė nė atė faqe, se ndaē me e ditė edhe Problematiku na ka humb dikah hahahahahahahahahaha. Veq njėherė jom konė po tėrė natėn ndejta aty, ska kush qė po tė hiqke nėse hyn atje hahahahahaahahahahahahaha.

Njėmend so kon keq me ja qu njė selam te oda e kėmbimeve e nashta po na vjen edhe hahahahahahahahahahaha

lovely
28-05-08, 22:05
O tybe moti s`kam qenė nė atė faqe, se ndaē me e ditė edhe Problematiku na ka humb dikah hahahahahahahahahaha. Veq njėherė jom konė po tėrė natėn ndejta aty, ska kush qė po tė hiqke nėse hyn atje hahahahahaahahahahahahaha.

Njėmend so kon keq me ja qu njė selam te oda e kėmbimeve e nashta po na vjen edhe hahahahahahahahahahaha


kallxom ku eshte oda se shkova me thirr :biggrin:

Murgesha
28-05-08, 22:08
kallxom ku eshte oda se shkova me thirr :biggrin:


Aty ku u myte tuj i ftu anėtarėt e humbur moj, te letėrkėmbimi hahahahahahahaha

SheTa
28-05-08, 22:10
A'je qe bon veten t'fort :) eshte ma i dopti :)

I forti qendron dhe hesht .

i doti fol dhe ik.:)

Melania
29-05-08, 18:13
ma t'fort se une? ncuk bre, qfarti!

DritonPR
29-05-08, 18:23
ma t'fort se une? ncuk bre, qfarti!

me bo me ta fut nje boks te qoj te zoti! haha hajgare

Melania
29-05-08, 18:24
me bo me ta fut nje boks te qoj te zoti! haha hajgare

me prapanic t'kuj e perdor ti at "dhun" ndaj meje? provo niher nta majt :wink: hahaahhaa

DritonPR
29-05-08, 18:28
me prapanic t'kuj e perdor ti at "dhun" ndaj meje? provo niher nta majt :wink: hahaahhaa

me prapanic te babes BUSH kishe

pse nuk e perdori dhunen? ja fus ne koke do flok fallc te gata, lyna me shminka, me fustana, edhe dingaooooooooo nje boks 9 metra e gjysm permas, 9 jetet qe i ki ne trup pernjeher ti fluturoj :D

Melania
29-05-08, 18:59
me prapanic te babes BUSH kishe

pse nuk e perdori dhunen? ja fus ne koke do flok fallc te gata, lyna me shminka, me fustana, edhe dingaooooooooo nje boks 9 metra e gjysm permas, 9 jetet qe i ki ne trup pernjeher ti fluturoj :D

le se fjal keni ju... punt kerkah si keni ju meshkujt... :tongue::biggrin:

DritonPR
29-05-08, 19:01
a po do ferrr aaaaaa hajde kur dush, ndesh edhe me dore mu shty ta thej doren!

Oqeani
29-05-08, 19:02
le se fjal keni ju... punt kerkah si keni ju meshkujt... :tongue::biggrin:

Pse nime ka duhet me i pasur?

Melania
29-05-08, 19:02
a po do ferrr aaaaaa hajde kur dush, ndesh edhe me dore mu shty ta thej doren!

po de po, fjal sa tdush e punt kerkun :wink: :biggrin:

DritonPR
29-05-08, 19:07
po de po, fjal sa tdush e punt kerkun :wink: :biggrin:

spo ki prapanic mu shty a :P

Melania
29-05-08, 19:11
spo ki prapanic mu shty a :P

hahahahaha

valla prapanic kom sat dush :wink: haahahaha

ik bre se tboj llom :biggrin:

DritonPR
29-05-08, 19:13
hahahahaha

valla prapanic kom sat dush :wink: haahahaha

ik bre se tboj llom :biggrin:

mos deshe me thon LLOKUM a?

bile edhe me prapanic ta kaloj, ani qysh mu ka bo e rrumullakt prej fitnesit, prom e kqyra, kaka cfar rrumullaka i kom, po u tranojshfin femrat e ktuhit

Melania
29-05-08, 19:14
mos deshe me thon LLOKUM a?

bile edhe me prapanic ta kaloj, ani qysh mu ka bo e rrumullakt prej fitnesit, prom e kqyra, kaka cfar rrumullaka i kom, po u tranojshfin femrat e ktuhit

qe, ja nisi mu livdu ky cipiripi :cool:

DritonPR
29-05-08, 19:19
veq po te tregoj more qy, ec shkruj ktu forcat fizike tua ne cka ma kalon? bile a po do edhe me gjoksa kush i ka ma te mdhaja, a din se une si ata keqera ta boj me gjoksa, i livriti nalt e posht sikur me ta bo me sy :P

Melania
29-05-08, 19:21
mos ja nis me fol pallavra :wink:

DritonPR
29-05-08, 19:25
haha pernime se jo mahi :D

Qika^Me^Kule
04-11-09, 19:57
Po j'au la trimave dhe trimreshave se une per ket teme jam E lodhet:biggrin:

Peja-Boy
13-11-09, 20:55
Po j'au la trimave dhe trimreshave se une per ket teme jam E lodhet:biggrin:

:rolleyes::smile:

Qika^Me^Kule
13-11-09, 20:58
:rolleyes::smile:

Kan than E Lodhta me te Lodhtin... krejt diqysh ( Shkokurdhavt):biggrin:

premium
13-11-09, 21:13
Kam me ushtru mir, e mir ... mas ni muje dokna prap !!!.;

Idila
13-11-09, 21:54
Sikurse hapėsi i temės, ashtu edhe tema!

emine
13-11-09, 23:18
po ka more,jan gjith qata trimat e trimneshta me shoke shume,qe i mledhin udhes edhe ju thojne hyj e shaje qata e qetu e qeshtu,d.m.th trima me germa ki ne shumicen e rastev e ata trimat rrin si palute se kan ba kerdi ne shkije jane lodhe ubu skan vakth me gjujte certana naper forume:tongue:

trim me kercenu e shajte tjetrin nuke eshte askush ,ajo linde nga friga dhe eshte gjest i frigacakut....

Murgesha
14-11-09, 01:17
Oj Emine, ky Problematiku nuk eshte prej atyne qe mbledhin rrugev, por ky na mbledhke me nje faqe e si na shtike aty mo shkishe shance me dal pa i mshu grusht kompjuterit.

I pat do pytje ne faqen e tij e ne shosh e dermon na qitke, kur i thonim o boll se me lodhe, u keshke e na thojke po ty a stu duru pa ardhe ktu a ha,hgahaahahahahahahaahaha

shfletuesi_
14-11-09, 10:05
Jo valla ska ma te fort se ty... Edhe i vetmi je ti qe me te than - rroke murin me kry ti e rrok.

premium
14-11-09, 10:13
jo ee s'mundet .. murri asht ma fort ???

shfletuesi_
14-11-09, 10:15
jo ee s'mundet .. murri asht ma fort ???

Po po ky e then... Ky edhe kerrit i gra pa drita naten hahaha...

premium
14-11-09, 10:23
Aki pa qysh kam thy at tavolinė ??? ku eshte tavolina .. s'osht mo ..
po edhe kerrit i grahi natėn pa drita plus me syza diellit ;)

a' mjafton me kto se jam fort ??
apo..apo duhet edhe diēka tjetėr mi bo pėr mu kan ma fort ???

shfletuesi_
14-11-09, 10:35
Jo po ka qysh s'kaa haha... me shty kerrin ne perpjetze te samaforat Uhh

Albonita
14-11-09, 10:45
Gjdo person asht i fort , nese e ruan Karkterin e vet..e mbi te gjitha.. kur ka durim e sinqerite Ai / Ajo ..ASHT E FORTE.!!..se me shit men , me germa as Ajo / AI.... NUK ASHT I FORTE....GJEJA me e fortet asht Sinqeriteti edhe Durimi...

Sen ma mire ska mos mi zhy duart me askon ...del ma i fort se i forti.:smile:

Rozafa
14-11-09, 11:11
Gjdo person asht i fort , nese e ruan Karkterin e vet..e mbi te gjitha.. kur ka durim e sinqerite Ai / Ajo ..ASHT E FORTE.!!..se me shit men , me germa as Ajo / AI.... NUK ASHT I FORTE....GJEJA me e fortet asht Sinqeriteti edhe Durimi...

Sen ma mire ska mos mi zhy duart me askon ...del ma i fort se i forti.:smile:

Jete te lumte per shkrimin e bukur bukuroshe.

Me kete virtyt ne kohen e fundit duhet t'kesh kujdes me kend ke te besh...jep aq sa merre,me te sinqertitn e sinqert,me injorantin,injorante :wink:

Albonita
14-11-09, 11:15
Jete te lumte per shkrimin e bukur bukuroshe.

Me kete virtyt ne kohen e fundit duhet t'kesh kujdes me kend ke te besh...jep aq sa merre,me te sinqertitn e sinqert,me injorantin,injorante :wink:


Faliminderit per thenjen tende....!


Fal Zotit ai asht se na jep forc te gjithve..:smile:

jEtA_1
14-11-09, 11:17
Ka ka njerz te forte po ende nuk ke hasur ne ta nuk eshte interesante me te re me grushta cka eshte keq me bo me te re dikush me fjal ishe me zi se me dajak

Qika^Me^Kule
14-11-09, 11:23
Ka ka njerz te forte po ende nuk ke hasur ne ta nuk eshte interesante me te re me grushta cka eshte keq me bo me te re dikush me fjal ishe me zi se me dajak

Ket e kam degju dhe une, por shum e sakt asht, Ai / ajo qe kupton rehet me fjal e jo me forc ( Dajak)

vertet postim shum domethanje asht...

Peja-Boy
17-11-09, 14:08
http://cinematropolis.files.wordpress.com/2009/06/rambo.jpg

LaCoStA
17-11-09, 14:48
Ma t'fort se kush breee?

Peja-Boy
17-11-09, 14:49
Ma t'fort se kush breee?

Se Rambo ?

LaCoStA
17-11-09, 14:51
Se Rambo ?

Po more, Roki eshte :biggrin:

Peja-Boy
17-11-09, 14:54
Po more, Roki eshte :biggrin:

Edhe Brus Lee kom ndi :smile:

roadrunner
17-11-09, 14:56
Qiky peja me ta ngjit per flok kejt ti nuk hahaha

Edhe Brus Lee kom ndi :smile:

Peja-Boy
17-11-09, 14:58
Qiky peja me ta ngjit per flok kejt ti nuk hahaha

Jo bre skapna per flok une se mes pot dhamin :tongue:

roadrunner
17-11-09, 14:59
valla kurr mos thuaj kurr

Jo bre skapna per flok une se mes pot dhamin :tongue:

Peja-Boy
17-11-09, 15:00
valla kurr mos thuaj kurr

Jo jo nuk them Kurr se em ka ra puna edhe per flokve me kap ... Pi permasit tu ja ngre,deri sa mu mbushin grushtat flok :tongue:

roadrunner
17-11-09, 15:03
ahhaah a tka knaq bilem


Jo jo nuk them Kurr se em ka ra puna edhe per flokve me kap ... Pi permasit tu ja ngre,deri sa mu mbushin grushtat flok :tongue:

Peja-Boy
17-11-09, 15:05
ahhaah a tka knaq bilem

Auuu si ndijke dhimt e flokve hiq...

roadrunner
17-11-09, 15:07
Koka kon e qart hahaah

Auuu si ndijke dhimt e flokve hiq...

Peja-Boy
17-11-09, 15:08
Koka kon e qart hahaah
E smut a... edhe sa mujke me krye per muri ...po se nijke !!


P/s Tu kallt MP-ja Hoooo

premium
17-11-09, 15:11
une.....
njėzet e dymbdhjet veta kam rre pėrniher ;D

shfletuesi_
17-11-09, 16:25
qe ma i fort se -premium- ska jo eshte e kot... mos t'dalt perpara se t'ka shtillovat mire.

roadrunner
17-11-09, 16:37
Mos e nem more se gjyna qyh, u kall moti hala pa shkru ti hahahahah.....ankohu te staffi per at pune, sun po rri un veq tuj fshi

E smut a... edhe sa mujke me krye per muri ...po se nijke !!


P/s Tu kallt MP-ja Hoooo

teutaA
18-11-09, 22:25
hahahha prej femrave krejt llom ti boj po kto nje mi 56 kg nuk ishin aiii qka me ju ba djemve se:smile:

LaCoStA
18-11-09, 22:28
hahahha prej femrave krejt llom ti boj po kto nje mi 56 kg nuk ishin aiii qka me ju ba djemve se:smile:

Per djem kallzoj Rafetit, ti rrok llabut, n'kurriz i then :biggrin: