PDA

View Full Version : Mos!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Loloku
17-09-04, 11:07
Cili do tė shte mendimi, porosia, kėshilla, sygjerimi, vėrejtja, keqardhja, disponimi qė mund ta shprehni pėrmes bazės sė fjalė MOS si mesazh mė tė plotė, mė tė dėshirueshėm, mė tė kėndshėm dhe mė tė pėrshtatsjhėm nė rrethanat dhe situatat qė mund tė gjendesh nė pėrditshmėrinė tėnde?

Ja njė shembull me tė cilin do ta filloja unė:

Mos i kurseni idetė nė forumė, se ato janė frymėmarrja jetėdhėnėse e dardanisė!

Respekt pėr tė gjithė!

MemphiSx
17-09-04, 11:11
Mos e humbni Kohen Kote por kyquni ne Forumin me te madh Shqipetare www.dardania.de

nitushe
17-09-04, 11:36
Mos ma tesh :P

Tanushi
17-09-04, 11:48
Mos bertit kur nuk te dhemb!

ShEjToNkA
17-09-04, 11:49
Mos nguroni as hezitoni ,por shkrime nė forum postoni.

Murgesha
17-09-04, 12:22
Mos u lavderoni shume ju tjeret, se me e mira ne ket forum jam une. :wink:

ShEjToNkA
17-09-04, 12:24
Mos tė lutėm ashtu , se mė e mira je ama pas meje :wink:

Loloku
17-09-04, 12:47
Mos u vetelavederoni si plakat!

ShEjToNkA
17-09-04, 12:48
Mos thuajė vetėlavdime ,se tybe tė vėrteta janė

Barbaroza
17-09-04, 13:06
Mos thuani se nuk jam me e mira ketu :)

Barbaroza
17-09-04, 13:16
Mos i merrni fjalet e mia me bishta se te verteten po e them!

Loloku
17-09-04, 13:21
Mos i merrni fjalet e mia me bishta se te verteten po e them!

Jo, dardha e ka bishtin vet edhe ti mos ja hjek!

florian
17-09-04, 13:24
EJ QETESOHUNI SE DARDANI KA BUKUROSHE TE PA PARA .PO DESHT ME E DIT KUSH ASHT MA E BUKURA ????????????????????????

Barbaroza
17-09-04, 13:26
EJ QETESOHUNI SE DARDANI KA BUKUROSHE TE PA PARA .PO DESHT ME E DIT KUSH ASHT MA E BUKURA ????????????????????????

Florian,mos mendo se nuk e dijme se ne jemi bukuroshe,hahahahahaaaa

Tanushi
17-09-04, 13:34
EJ QETESOHUNI SE DARDANI KA BUKUROSHE TE PA PARA .PO DESHT ME E DIT KUSH ASHT MA E BUKURA ????????????????????????

Sa shume bre djale t'paska verbu bukuria, sa dhe temen mos me e pa!

MemphiSx
17-09-04, 13:47
MemphiS sets mode: +b floriani MosPerdore fjal fyese:D:P

ShEjToNkA
17-09-04, 14:42
mempfisx ,MOs tėrjek vrehtėn tė tjerve palidhje.

Luana
17-09-04, 16:23
MOS e teproni ne dardani se barbaroza e mbyll me dry :evil:

mr_beni
17-09-04, 18:48
Mos gjykoni ne jet askend

Loloku
17-09-04, 18:58
MOS e teproni ne dardani se barbaroza e mbyll me dry :evil:

ShEjToNkA ja ka fsheh drynin, fol e mos ta nin!

vushtrria
17-09-04, 19:05
mos ma keni pa shetonken ju lutem

aferdita
17-09-04, 20:08
Mos ngurroni,por shkruani si duhet

ShEjToNkA
17-09-04, 20:56
mos ma keni pa shetonken ju lutemMos e ka pash ndokush Vushtrin ,ju lutėm

Loloku
17-09-04, 22:26
Mos hani molla - poni duhan!

Luana
17-09-04, 22:38
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin

Murgesha
17-09-04, 22:40
Luana nuk ban ti thuash Askujt Mos u dashuro.

turisti
17-09-04, 22:41
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Loloku
17-09-04, 22:41
Kur nuk mund te rregullosh, te paktem mos prish!

turisti
17-09-04, 22:42
Luana nuk ban ti thuash Askujt Mos u dashuro.

RESPEKT per foren e mire Murgesha. :wink:

Murgesha
17-09-04, 22:43
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!

ShEjToNkA
17-09-04, 22:46
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!


Luana ,pse MOS deshe tė dashurohėsh ti nė Vushtrin

vushtrria
17-09-04, 22:47
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin


luana mos po dhimbet shejtonka ahahhahah

aferdita
17-09-04, 22:48
MOS u perlani per djem se nuk bene :wink: :lol: :lol: :lol:

Luana
17-09-04, 22:49
Luana nuk ban ti thuash Askujt Mos u dashuro.

RESPEKT per foren e mire Murgesha. :wink:

po mori murgesh a e kemi martu mori shejtonken :?:
pse po me thua MOS fol ashtu

Luana
17-09-04, 22:50
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!


Luana ,pse MOS deshe tė dashurohėsh ti nė Vushtrin


shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:

ShEjToNkA
17-09-04, 22:54
shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
17-09-04, 22:57
shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Mosni ju lutem, Mos dilni prej teme. :wink:

Luana
17-09-04, 23:00
MOS me shtin me ba be se ashtu eshte vallahin :cry:
edhe Mos qeshni oj qika

turisti
17-09-04, 23:03
MOS me shtin me ba be se ashtu eshte vallahin :cry:
edhe Mos qeshni oj qika

Qfare be? Ti mos ban vet vrasje,a per tjerat mos u merakos. :wink:

Loloku
17-09-04, 23:03
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!


Luana ,pse MOS deshe tė dashurohėsh ti nė Vushtrin


shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:

Mos deshte me thene si ai jo plaka qe iu ka ngaterruar gjuha pa dhembe dhe ne vend se te thot pus une e pus plakuj ja bajke puth une e puth plaku veq ti e paske rrotullu per qef te moshes qe ke!

ShEjToNkA
17-09-04, 23:04
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!


Luana ,pse MOS deshe tė dashurohėsh ti nė Vushtrin


shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:

Mos deshte me thene si ai jo plaka qe iu ka ngaterruar gjuha pa dhembe dhe ne vend se te thot pus une e pus plakuj ja bajke puth une e puth plaku veq ti e paske rrotullu per qef te moshes qe ke!


Loloku ,MOS folė ma se kur ma mirė s'ke folė.

Murgesha
17-09-04, 23:05
Mos deshte me thene si ai jo plaka qe iu ka ngaterruar gjuha pa dhembe dhe ne vend se te thot pus une e pus plakuj ja bajke puth une e puth plaku veq ti e paske rrotullu per qef te moshes qe ke!


Hahahahhahhahahahahahahahahaahah!!!!!

Luana
17-09-04, 23:08
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!


Luana ,pse MOS deshe tė dashurohėsh ti nė Vushtrin


shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:

Mos deshte me thene si ai jo plaka qe iu ka ngaterruar gjuha pa
dhembe dhe ne vend se te thot pus une e pus plakuj ja bajke puth une eputh plaku veq ti e paske rrotullu per qef te moshes qe ke!


hahhahhahhahhahhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kon me puth bre , amaaaaaaaaaaaannnnnnn :roll: :roll:

Murgesha
17-09-04, 23:12
hahhahhahhahhahhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kon me puth bre , amaaaaaaaaaaaannnnnnn :roll: :roll:

Plakun de. Qe ani kishe spo e din se kėnd???? :lol: :lol:

Loloku
17-09-04, 23:14
Shejtonk mos u dashuro ne Vushtrrin
E psee moo ??? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Mos Turisti. Mos harro!!!!!


Luana ,pse MOS deshe tė dashurohėsh ti nė Vushtrin


shejtonk une kaher jam dashuru e jam pusu :cry:

Mos deshte me thene si ai jo plaka qe iu ka ngaterruar gjuha pa
dhembe dhe ne vend se te thot pus une e pus plakuj ja bajke puth une eputh plaku veq ti e paske rrotullu per qef te moshes qe ke!


hahhahhahhahhahhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kon me puth bre , amaaaaaaaaaaaannnnnnn :roll: :roll:

Mire e ke ShEjToNkA, po ku mos me fole qe prape ka dale nga tema Luana dhe e ka harru fjalen Mos kishe pahiri dhe ne vend se ka mendu kon mos me puth i ka dale kishe kon me puth bre...

Albanam
17-09-04, 23:59
Phaaa!
Ēfarė kallaballėku qenka bėrė te kjo temė pėr njė kohė tė shkurtėr! Mė mirė do tė ishte sikur MOS ta kisha hapur fare!

Loloku
18-09-04, 08:51
Valla mire e ke qe nuk e ke hap, kallaballek si ne pazar ku shet e blen e mos me harxhu sen.
Po njemend paska qellu dite pazari ne Vushtrri dje dhe koka ba pazar i madh edhe ketu a! Sot ne Gjilan, Ferizaj, Mitrovice edhe ne Presheve besa, ta shohim ēka po bahet!

ShEjToNkA
18-09-04, 10:53
hahaha Loloku ,mė mirė se nė Vushtri s,bėhėt askund MOS u mondoni kot bile.

Naki
18-09-04, 10:59
Mos u beni merake,nese jeni sot ne mitrovice eshte dite Pazari, Mos u shtyeni per qmime haaaaaaaaaa

ShEjToNkA
18-09-04, 11:02
MOS shkoni askund tjeter ,pra po ejani nė Motrovic se ėshtė mirė,Por MOS haroni nė Vushtri shumė mė bukur hahahaa

vushtrria
18-09-04, 11:32
pra MOS hezitoni ejani vizitoni keto dy qytete

turisti
18-09-04, 13:06
MOS e prishni lumturine.... :wink:

Loloku
18-09-04, 14:08
Mos me shtini shume me shkru se po t'i shkruhet pastaj me u ba mbret pa qene trashegimtar!

aferdita
18-09-04, 14:09
nese nuk don te behesh mbret,MOS shkruaj hiq

vushtrria
18-09-04, 14:12
MOS pretendo te jesh mbret pa e meritue

Loloku
18-09-04, 14:42
Joooo, une e di qe e meritoj mreterine e shkronjava, por mos me shtini shume me fole e me u ba mbrete edhe pa shkolle!

vushtrria
18-09-04, 14:45
MOS e merr per vete ahahaahahha

Loloku
18-09-04, 14:55
Nese nuk don te verbohesh, mos e shiko diellin me sy!

nitushe
18-09-04, 15:03
ateher, Mos me shiko as mua :P

DannyAus
18-09-04, 15:19
a din qka???? MOS KTA MOS ATA,, MOS MA THI SHUM

vushtrria
18-09-04, 15:20
MOS e tepro ti shoki

nitushe
18-09-04, 15:25
Mos duaj te tjetet po veten

Barbaroza
18-09-04, 15:46
Mos u beni te pavlere kur ka mundesi te jeni i dobishem :wink:

Loloku
18-09-04, 15:50
Mos u beni te pavlere kur ka mundesi te jeni i dobishem :wink:

Bravo barbaroza, mos me qene te pavleret nuk arrine ta kuptosh rendesine e vleres kurre!

nitushe
20-09-04, 19:24
Mos ma prish tymin, se ta thej oxhakun :P

vushtrria
20-09-04, 20:34
MOS u merrni me pun te kota me qka sot nuk mirret bota

Loloku
21-09-04, 10:56
Mire qe po e dishe, por mos harro se edhe per ty duhet te vleje kjo porosia jote qe nuk mjafton vetem ta kuprosh...

anna
21-09-04, 11:04
mos shkruani shume se lodheni ahahahah :lol: :lol:

Tomori
21-09-04, 11:25
Mos thuaj se te kam haruar!!!! :wink:

Albanam
21-09-04, 12:06
Mos u bėni mohues i dhuntive tė Zotit, ngase mosnjohja e tė mirave tė Tij ėshtė shenjė dalluese e mosbesimtarit.

lazdrani
21-09-04, 12:19
Mos thuaj jo te lutem vetem sonte.... :wink:

Loloku
21-09-04, 12:39
mos shkruani shume se lodheni ahahahah :lol: :lol:

Qysh mos me shkru moj qe po na ka anna, bile nuk po mjafton dita e po na shkon kajhere tu shkru edhe nata!

platori
21-09-04, 21:46
Me mire eshte me shkru dicka edhe kur nuk di se mesohesh, sesa mos me shkru kishe mjaft je i dishem!

nitushe
22-09-04, 08:09
Mos ndegjo te tjeret, por zemren tende :wink:

Loloku
22-09-04, 08:23
Mos shko, mos ik Aferditaaaaaaaaa!!!

Albanam
23-09-04, 17:01
Mos ma zini pėr tė madhe, por disi po mė duket se puna e fjalės mos sikur ėshtė bėrė kos! :wink:

lazdrani
23-09-04, 19:16
Mos se me tranove :!:

RRUSHI
23-09-04, 19:39
MOS---IK

Murgesha
23-09-04, 19:41
Mos, mos, me lere veē i imi dua tė jesh.

vushtrria
23-09-04, 20:03
MOS u brengosni per gjerat qe nuk qojne pesh :lol: :lol:

mujo
23-09-04, 20:21
:oops: 8) 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :evil: :shock: :shock: :oops: :oops:

ShEjToNkA
23-09-04, 21:46
Lozonjarja tė lutėm MOSma merė veturėn

Naki
24-09-04, 00:10
Shejtonka mos vozit kaq shume se benzina shtrenjet.

ShEjToNkA
24-09-04, 00:14
Naki Mos ke dertė se pa dhimtė ėshtė se pėrndyshe s'kisha vozotė pa ndalė

Barbaroza
24-09-04, 12:19
Mos,mos,mos....deti u befte kos :wink:

Murgesha
24-09-04, 12:21
Mos,mos,mos....deti u befte kos :wink:

E kund Lugė Mos u gjettė pėr me hangėr....

Barbaroza
24-09-04, 12:25
Mos,mos,mos....deti u befte kos :wink:

E kund Lugė Mos u gjettė pėr me hangėr....

As kurre MOS mbette plot :wink:

dita girl
24-09-04, 16:22
Mos me beni te qeshem shume,se kam frike mos po shkrihem :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Loloku
24-09-04, 20:18
Mos ma perzini me kos!

Murgesha
24-09-04, 22:22
Mos ma perzini me kos!

Mos deshte dhallė (llallė, ajron)?????

uliksi31
25-09-04, 01:31
Mos e dvet se kallzon vet...

Luana
25-09-04, 06:22
Mos te ishte Forumi nuk do ta njihja , murgeshen , genten , shejtonken edhe Turistin :wink:

Loloku
25-09-04, 07:55
Mos ma perzini me kos!

Mos deshte dhallė (llallė, ajron)?????

Jo po jogurt se ajron dje kam pi ne "Bujana" Mos te ardhte merzi!

nitushe
25-09-04, 14:36
Mos u lodhni me gjera te kota 8)

dita girl
25-09-04, 15:03
Mos u lodhni me gjera te kota 8)

MOS u brengos per ne nitushe,gjerat e kota nganjehere behen me vlerė!!!

Loloku
26-09-04, 09:25
Mos e thuaj fajlėn nga e cila mund tė skuqesh nesėr!

uliksi31
26-09-04, 09:38
Mos e thuaj fjalen e fundit te paren :wink:

vushtrria
26-09-04, 11:26
MOS mendo se jam i lutur nese une kendoi :lol: :lol:

Murgesha
26-09-04, 11:31
Mos e the zemrėn e huaj, se herė do kur do tė thyhet edhe e jotja!!!!!!

turisti
26-09-04, 11:40
Mos,mos mi dallashitni idejat,hahahahaha,ju lus,ju dua dhe ju pershendes. :P :P

Luana
26-09-04, 11:54
Mos e the zemrėn e huaj, se herė do kur do tė thyhet edhe e jotja!!!!!!Murgesha :evil:

Mos e merr askend ne at kerr , po merrem veq mua :P :P :P :P

Murgesha
26-09-04, 11:56
Mos Luana mos mu lut kaq shumė. Se ky kerr krejt me grip ėshtė. Ani si tė duash mos me tu hjek kurrė gripi eja.

vushtrria
26-09-04, 11:59
MOS ua shit tjerve nje grip, :lol: :lol: por hedhe dikud jashte :lol:

Luana
26-09-04, 12:01
Mos Luana mos mu lut kaq shumė. Se ky kerr krejt me grip ėshtė. Ani si tė duash mos me tu hjek kurrė gripi eja.


Mos e ke pas Vushtrrin aty a :shock: se ai e ka pas gripin :lol:

Murgesha
26-09-04, 14:03
Mos Luana mos mu lut kaq shumė. Se ky kerr krejt me grip ėshtė. Ani si tė duash mos me tu hjek kurrė gripi eja.


Mos e ke pas Vushtrrin aty a :shock: se ai e ka pas gripin :lol:

Ta hongt dleqi klyt Luana. Ti a po do me mė shti nė sherr me Shejtonkėn e Lazdranin a????

ShEjToNkA
26-09-04, 14:45
Mos Luana mos mu lut kaq shumė. Se ky kerr krejt me grip ėshtė. Ani si tė duash mos me tu hjek kurrė gripi eja.


Mos e ke pas Vushtrrin aty a :shock: se ai e ka pas gripin :lol:

Ta hongt dleqi klyt Luana. Ti a po do me mė shti nė sherr me Shejtonkėn e Lazdranin a????

Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll:

MOS mė thuani se ėshė e vėrtet.

Barbaroza
26-09-04, 14:52
Mos hyni me grip ne forum se kam frike mos infektohem :wink:

Loloku
27-09-04, 07:30
Mos qaj ShEjToNkA, te lutem se po na trishton, se te ishte per me qa une moti do te kisha shkri syrin me lot!

ShEjToNkA
27-09-04, 09:11
Loloku , MOS ke dert se nuk qajė unė , se kam fikė MOS po mė pirishet teni i ftyrės.

Barbaroza
27-09-04, 20:31
Mos folni kodra mbas bregut :wink: :wink:

Loloku
27-09-04, 22:32
Mos i tregoni aferdites per vdekjen time!
Dhe ti ShEjToNkA mos ke merak me per tenin e fytyres se ta ka mbuluar pudra e dheut qe nuk do te tretesh si shenjtore!

ShEjToNkA
27-09-04, 22:45
MOS e mbani vetėm njė tė pame pėr mua,por dy se dėgjova se dy herė kisha vdekė dhe mė takojn.

Loloku ,Hahhaahahahah ,po be mė ka mbuluar pudra e dheut e MOS mė mbuloftė mua mė hė.

turisti
27-09-04, 23:04
MOS -u mashtroni,hahahaha. :wink:

dita girl
28-09-04, 10:12
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: Mos mi prekni se i kam renis per qejfi!!!

Gentiana
28-09-04, 11:34
Mos fleni more kaq shum, dhe mos behi dembela.... :lol: :wink:

livoreka bicio
28-09-04, 12:22
MOS U DASHURONI HA,HA,HA, :P :P :P

nitushe
28-09-04, 12:24
Mos levizni :P

Lozonjarja
28-09-04, 15:33
Mos genjeni se e genjeni veten se pari:wink:

Maca
28-09-04, 17:49
MOS u boni kishe s'po jau kona...Edhe Pse Sju Len Nona...
MOS ban hop para se me hyp ne kal...

lazdrani
28-09-04, 17:56
Mos se me kallet...... :D

Barbaroza
28-09-04, 18:16
Mos ia nxirr fundin bre Lazdran :wink:

lazdrani
28-09-04, 18:23
Mos Barbaroza se e thirra ........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
28-09-04, 18:26
Mos kujto Lazdran se po me frikeson :lol:

vushtrria
28-09-04, 18:29
MOS beni tollovi ju lutem :lol: :lol:

Barbaroza
28-09-04, 20:05
Mos thuaj ashtu Vushtrria,qy :(

nitushe
29-09-04, 08:33
A Mos u lodhet :P

DannyAus
29-09-04, 08:46
MOS NA PYT SE NE NUK LODHEMI

Barbaroza
29-09-04, 10:27
Mos me pyesni a jam neser k'sajde :wink:

Gentiana
29-09-04, 12:11
Edhe nese te pyesim ti >MOS< u pergjigj!!

Barbaroza
29-09-04, 12:15
Mos thuaj ashtu Genta se s'ka kuptim :wink:

Gentiana
29-09-04, 12:17
Mos gabova kund??? :? :wink:

Barbaroza
29-09-04, 12:18
Mos pyet hiq,me mire :wink:

Gentiana
29-09-04, 12:19
Mos u lodhe hiq ti??? :wink:

Barbaroza
29-09-04, 12:28
Mos me thuaj keshtu Genta kur e din se une jam punetore :wink:

livoreka bicio
29-09-04, 12:30
MOS PO GABON NDOSHTA. :wink:

Gentiana
29-09-04, 12:33
Mos me thuaj keshtu Genta kur e din se une jam punetore :wink:

Mos e lavdero vehten se nuk ka kuptim, po lena tet lavderojm ne....

Barbaroza
29-09-04, 12:35
Mos me detyro ta pi nje whisky Genta :wink: :wink:

MemphiSx
29-09-04, 12:41
Mos Perlahi

Barbaroza
29-09-04, 12:43
Mos bre MemphiSx,mos thuaj ashtu se me Genten jemi shoqe te mira,veq ndonjehere zihemi sa per mesysh :lol:

Murgesha
29-09-04, 12:46
Mos u zini moj, po hadje beni kafet me shpejt.

Barbaroza
29-09-04, 12:50
Mos na detyroni te zihemi tash me te vertete,qy :wink:

livoreka bicio
29-09-04, 12:50
MOS TE JAV NIJE HIQ COPA BENENI :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
29-09-04, 12:51
Mos fol ashtu Livoreka se po ta futi shpulle :evil:

Gentiana
29-09-04, 12:53
Mos te dhimbset hiq, dhe kur te duhet ndihm me thirr.... :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
29-09-04, 12:56
Mos Genta,mos ma ben qejfin per ndihmen e ofruar :P

ShEjToNkA
29-09-04, 13:04
MOS thonė qė jeni tė vyme kurse nuk jeni nė gjendje me ma pėrgati njė kafe

Barbaroza
29-09-04, 13:17
Mos pi shume kafe Shejtonka se te bejne zarar :(

ShEjToNkA
29-09-04, 13:19
Jo MOS ke dertė Barbaroza se i kam me tė njofshėm dhe nuk mė bėjnė zarar :lol:

Murgesha
29-09-04, 13:32
Mos moj, se ndoshta najherė tė dalin tė panjohura.

Barbaroza
29-09-04, 13:47
Mos hy llugave Murgesha me Shejtonken se tybe mbetetesh aty :wink:

ShEjToNkA
29-09-04, 14:43
Mos moj, se ndoshta najherė tė dalin tė panjohura.

MOS se edhe kur tė mė dalin tė panjohura ,me njėherė i bėjė tė njohura.

nitushe
30-09-04, 10:59
Mos luaj me ndjenja te tjerve :twisted:

lazdrani
30-09-04, 11:03
Mos shiko televizionin nje muaj dite.

lazdrani
30-09-04, 11:04
Mos i perdore fjalet me ..."per shembull"apo "e di ti" :wink:

lazdrani
30-09-04, 11:06
Mos urre te metat e tua te cilat te bejne te jesh i vecante :wink:

lazdrani
30-09-04, 11:07
Mos shite mende se ke 50.000euro per investim...

lazdrani
30-09-04, 11:09
Mos ke frike nga bodrumet e errta dhe meso si nderrohen siguresa e djegur :D

Barbaroza
30-09-04, 14:32
Mos u hutoni,por lexojini me vemendje rregullat qe ka shkruar Lazdrani :wink:

lazdrani
30-09-04, 15:11
Mos nguro...Trego sinqerisht si e ndien veten.

Barbaroza
30-09-04, 15:12
Mos genjeni,por i tregoni realisht Lazdranit si po ndjeheni :idea:

lazdrani
30-09-04, 15:12
Mos kaperce permbi problemet te pazgjedhura

lazdrani
30-09-04, 15:13
Mos i merr te gjitha seriozisht. :wink:

lazdrani
30-09-04, 15:14
Mos u hamend,ki kujdes te marresh kontrrollin gjate situatave te rrezikshme

lazdrani
30-09-04, 15:16
Mos fli gjithe naten duke biseduar me ndoke.

lazdrani
30-09-04, 15:17
Mos u qudite!Pi qumesht qe eshte i pasur me kalcium,dy dite para menstruacioneve.Do te beje mire.

lazdrani
30-09-04, 15:18
Mos u lazdrao,meso nga gabimet e tua :wink:

Barbaroza
30-09-04, 15:20
Mos u qudite!Pi qumesht qe eshte i pasur me kalcium,dy dite para menstruacioneve.Do te beje mire.


Mos Lazdran se :oops:

lazdrani
30-09-04, 15:21
Pagezoje nje yll me emrin e mikut-mikes sate...Mos mendo ne EX :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
30-09-04, 15:23
Mos u qudite!Pi qumesht qe eshte i pasur me kalcium,dy dite para menstruacioneve.Do te beje mire.


Mos Lazdran se :oops:
Mos Barbaroza mos u skuq...Meso ta tregosh barcoleten ne gjuhe te huaj :wink:

nitushe
01-10-04, 09:17
Dashurin dhe iluzionin Mos e ngatro

Loloku
01-10-04, 14:20
Mos iu gėzo dėshprimit tė tjetrit, sepse nėn gėzim tė dėshpėruar do tė mbetesh tėrė jetėn!

Barbaroza
01-10-04, 15:13
Mos ia beni tjetrit ate cka nuk ia deshironi vetes sepse Zoti perkujdeset t'ua ktheje!!!

livoreka bicio
01-10-04, 15:22
MOS MENDONI SE NUK ESHT LEHT TE DASHUROHESH NE NJE PERSON :wink:

Barbaroza
01-10-04, 15:37
Mos mendo se ka njerez sikur Barbaroza ne kete bote :)

dita girl
01-10-04, 15:47
MOS MENDONI SE NUK ESHT LEHT TE DASHUROHESH NE NJE PERSON :wink:


Mos mendo qe eshte kaq e lehte te dashurosh dikend....

livoreka bicio
01-10-04, 16:05
MOS MENDONI SE NUK ESHT LEHT TE DASHUROHESH NE NJE PERSON :wink:


Mos mendo qe eshte kaq e lehte te dashurosh dikend....MOS MENDO QE KE TE DREJT dita gril se nuk esht ashtu :wink:

Loloku
01-10-04, 16:10
Mos mendo se ka njerez sikur Barbaroza ne kete bote :)

A mos ėshtė i tepėrt edhe si pretendim ky moj Barbaroza?!

Gentiani
01-10-04, 16:18
Mos e keni tepruar pak :wink: :lol: :lol: :lol:

Artan_9
01-10-04, 16:27
Mos e keni tepruar pak :wink: :lol: :lol: :lol:Mos fillozofo shum gentian se ka kush fillozofon mos ke frik 8)

Loloku
01-10-04, 16:35
Mos e keni tepruar pak :wink: :lol: :lol: :lol:

Edhe kur e tepron, mjafton te mos jesh i tepert, Kushooo!

Artan_9
01-10-04, 16:38
Mos pash te madhin zot mos na shtin me qajt ha,ha,ha, :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 17:05
Mos Artan,mos na ben me gaz :lol:

Gentiani
01-10-04, 17:09
Mos e keni tepruar pak :wink: :lol: :lol: :lol:

Edhe kur e tepron, mjafton te mos jesh i tepert, Kushooo!

Mos thuaj ashtu kusho mos!

Barbaroza
01-10-04, 17:23
Nipqe,mos e kundershto kushen se nuk ka kuptim :oops:

vushtrria
01-10-04, 17:30
MOS mendo barabaroza se nuk e kan seriozishte kushet.... :lol: :lol:

Artan_9
01-10-04, 17:31
Mos Artan,mos na ben me gaz :lol: MOS me shtyn me qesh tash barbaroza dhe mos me dit me u ndal hahhahhahahahhahahahh :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 17:41
Mos u ndal pra Artan :lol: :lol:

Artan_9
01-10-04, 17:47
MOS esht ka te qeshet edhe ty barbaroza dret me trego :P

Gentiana
01-10-04, 18:09
MOS mendo, MOS u mashtro, se zemren ma pushtove... :twisted:

Artan_9
01-10-04, 19:08
MOS mendo, MOS u mashtro, se zemren ma pushtove... :twisted:MOS gentiana se po me tranon naj kah mos mos mos :oops:

livoreka bicio
01-10-04, 20:32
MOS mendo, MOS u mashtro, se zemren ma pushtove... :twisted:MOS gentiana se po me tranon naj kah mos mos mos :oops:MOS U TRANO DHE MES TE VJEN MARRE :P :P :P

vushtrria
01-10-04, 21:07
MOS u dashuroni shpejt, sepse ajo edhe ik shpejt :lol: :lol:

Gentiana
01-10-04, 21:11
MOS u dashuroni shpejt, sepse ajo edhe ik shpejt :lol: :lol:

MOS na frigo! :wink:

vushtrria
01-10-04, 21:13
MOS u dashuroni shpejt, sepse ajo edhe ik shpejt :lol: :lol:

MOS na frigo! :wink:
ok MOS u frigoni pra vetem vazhdoni :D :D

livoreka bicio
01-10-04, 21:15
MOS u dashuroni shpejt, sepse ajo edhe ik shpejt :lol: :lol:

MOS na frigo! :wink:MOS JENI IDHERUAR NDOSHTA, DHE NESE PO MOS SE GABIM JENI DIT, DHE NAT :wink:

Barbaroza
01-10-04, 21:15
MOS u dashuroni shpejt, sepse ajo edhe ik shpejt :lol: :lol:

Mos thuani keshtu se nuk eshte e vertete,qy :wink:

Loloku
01-10-04, 21:17
Per mua me leht eshte me dasht se mos me dasht!

Barbaroza
01-10-04, 21:23
Mos i bini te mires me shqelm se ju ha dreqi :twisted:

vushtrria
01-10-04, 21:30
MOS ashtu moj barbaroza ne ket nat melaqe kofshin me ty :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 21:39
Mos me thuaj ashtu Vushtrria sepse e di qe e kam mire :lol: :lol:

vushtrria
01-10-04, 21:44
ne rregull MOS u zemroni :lol:

livoreka bicio
01-10-04, 22:20
MOS genjeni shum por beheni te sinqert :P :P :P

dita girl
02-10-04, 10:08
MOS MENDONI SE NUK ESHT LEHT TE DASHUROHESH NE NJE PERSON :wink:


Mos mendo qe eshte kaq e lehte te dashurosh dikend....MOS MENDO QE KE TE DREJT dita gril se nuk esht ashtu :wink:


MOS thuaj ashtu livoreka bicio,qe nuk kam te drejte,sepse te pakten une ashtu mendoj...

Artan_9
02-10-04, 11:03
MOS genjeni shum por beheni te sinqert :P :P :PMOS thuaj ashtu, Livoreka bicio se ja ke qyllu valla. :P

Loloku
02-10-04, 13:02
Kėshilla mė e mirė ėshtė tė mos e kėshillosh askė pėrpara vetes!

livoreka bicio
02-10-04, 13:16
MOS genjeni shum por beheni te sinqert :P :P :PMOS thuaj ashtu, Livoreka bicio se ja ke qyllu valla. :PMOS je ty Artan njeri nga ata qe genjen.ha-ha-ha- :lol:

livoreka bicio
02-10-04, 13:21
[quote=livoreka bicio]MOS MENDONI SE NUK ESHT LEHT TE DASHUROHESH NE NJE PERSON :wink:


Mos mendo qe eshte kaq e lehte te dashurosh dikend....MOS MENDO QE KE TE DREJT dita gril se nuk esht ashtu :wink:


MOS thuaj ashtu livoreka bicio,qe nuk kam te drejte,sepse te pakten une ashtu mendoj...[/quot ,,MOS,, mendo se nuk ish nje komentim, por vetem nje sugjeriment. :P :P :P

nitushe
02-10-04, 19:53
Mos fleni po rrini zgjuar :shock:

vushtrria
02-10-04, 23:17
MOS rrini kot shfytezojeni jeten

ShEjToNkA
02-10-04, 23:25
Kush tė tha ty qė jena duke ndejtur kot. pse MOS je duke ndejtur ti kot.

vushtrria
02-10-04, 23:31
jo MOS mendo se une jam i kot MOS vall ju po rrini kot

Loloku
03-10-04, 13:38
Kur nuk ke ēka bėn, mos e luaj derėn!

Barbaroza
03-10-04, 16:13
Mos mendoni se nuk di t'ua lexoj mendimet :wink:

vushtrria
03-10-04, 16:19
MOS mendo se din te na i lexosh mendimet :lol: :lol:

Murgesha
03-10-04, 16:22
Mos mendoni se nuk di t'ua lexoj mendimet :wink:

Mos e paraqitė veten tė tillė, se nuk mendojmė mė.

Barbaroza
03-10-04, 16:40
Mos mendoni pra keq per mua :x

livoreka bicio
03-10-04, 20:58
Mos mendoni pra keq per mua :x MOS,, ke frig Barbaroza se te gjith te deshirojm mire. :wink:

ShEjToNkA
03-10-04, 21:02
A po mė dukėt a MOS jeni ka folni jerum.

Murgesha
03-10-04, 21:25
A po mė dukėt a MOS jeni ka folni jerum.


O jo bre. Mos u bėn kishe spo e di????

ShEjToNkA
03-10-04, 21:31
MOS tė lutėm MOS mė thuajė ashtu ,se s'jam ka bona kishe spo di kurgja ,ama vėrtet s'jam ka di.

Murgesha
03-10-04, 21:34
Hajt moj se mė mirė Mos me e ditė qy. :wink:

ShEjToNkA
03-10-04, 21:35
Jo pasi qenka ashtu se mė mirė MOS me dit atėherė po e le, ama ta dishė se pata qejfė me dit.

Loloku
03-10-04, 21:36
Edhe mos me dote eshte njerezore!

vushtrria
04-10-04, 19:47
edhe MOS me pas nuk eshte marre :D :D

Honesty^uk.
04-10-04, 22:40
MOS kundershto kur ske argumenta

Loloku
05-10-04, 09:04
Nga shpulla e femres mos qaj se e han tjetren edhe me te forte!

Barbaroza
05-10-04, 12:03
Mos u beni nervoz pa patur nevoje :wink:

Loloku
05-10-04, 12:14
Mos u beni nervoz pa patur nevoje :wink:

Mos paq nevojė kurrė pėr nervozė!

lazdrani
05-10-04, 14:07
Mos,mos ,mos bre edhe ti pse po ma shine gishtin ne vesh qy :lol: :lol: :lol:

dita girl
05-10-04, 16:24
edhe MOS me pas nuk eshte marre :D :D


MOS te eshte lodhur kemba pahiri :?: :?: :?:

vushtrria
05-10-04, 18:43
edhe MOS me pas nuk eshte marre :D :D


MOS te eshte lodhur kemba pahiri :?: :?: :?:

dita girl MOS je be pa u krehun ratesishte MOS ngurro trego qiko nuk eshte marre :lol: :lol:

Loloku
06-10-04, 08:07
Mos,mos ,mos bre edhe ti pse po ma shine gishtin ne vesh qy :lol: :lol: :lol:

Kur te kruhet (veshi) mos bertit se edhe une po gudulisem pastaj hahahahahahha...

Artan_9
06-10-04, 12:34
MOS mendo barbaroza se nuk jeni edhe aq te bukura :P

livoreka bicio
06-10-04, 21:37
MOS ME QEN TY ARTAN KETU NUK DO TE KISHTE KRITIKA :P :P :P

RRUSHI
07-10-04, 04:34
MOS VAJTONI TE KALUAREN - ARDHMERIA ESHTE NE DUART TUAJA :arrow:

turisti
07-10-04, 07:50
Mos dashuroni teper...... :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 08:52
MOS mė thuani se akoma jeni duke fjetur.

mr_beni
07-10-04, 13:17
MOS mė thuani se akoma jeni duke fjetur.

MOS ta nin shejtonka se te gjith jemi zgjuar

Gentiana
07-10-04, 13:25
Mos fol ashtu Mr_Beni, se tani Shejtonka esht ne gjum!! :lol: :wink:

mr_beni
07-10-04, 14:16
Mos fol ashtu Mr_Beni, se tani Shejtonka esht ne gjum!! :lol: :wink:

Po a nuk e paskna verejt pra, Mos beni zhurem se po na zgjohet shejtanka

dita girl
07-10-04, 14:50
edhe MOS me pas nuk eshte marre :D :D


MOS te eshte lodhur kemba pahiri :?: :?: :?:

dita girl MOS je be pa u krehun ratesishte MOS ngurro trego qiko nuk eshte marre :lol: :lol:
MOS te vie inati tashi vushtria,une veqsa te pyeta,asgje te keqe nuk ka...

ShEjToNkA
07-10-04, 15:39
Mos fol ashtu Mr_Beni, se tani Shejtonka esht ne gjum!! :lol: :wink:

Po a nuk e paskna verejt pra, Mos beni zhurem se po na zgjohet shejtanka


MOS mė thuani se mr_beni & Genta ma prishėn gjumin sot nga zhurma.

Gentiana
07-10-04, 15:53
Pse moj kush te tha, edhe nese esht ashtu, a MOS po te duket qe fjete pak??? :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 15:56
Jo mojj s'mė tha askush ama ashtu ma murė mendja duke u bazuar nė MOS qetsin e juajė.
Pse a MOS t'u dukė qė shumė pasna fjet aa???????

Gentiana
07-10-04, 16:00
MOS flej tjerave her kaq shum, se po frigohem MOS po te ben keq!!!

ShEjToNkA
07-10-04, 16:03
MOS ke dertė mojj se s'do mė bėnė keq gjumi!
Por me gjithatė do ta kem kėtė kėshillė parasyshė dhe tjera herė do zgjohėm akoma mė vonė ,por iu lutėm MOS boni zhurmė per tė ma prishurė gjumin sikur se sot!!

Gentiana
07-10-04, 16:06
MOS ke dert ti hiq, se edhe mu qaj dert i joti me ka kap, a po fjen ti shum a pak.... :twisted: :twisted:

Barbaroza
07-10-04, 16:14
Mos ma prishni qetesine :x

mr_beni
07-10-04, 16:59
Mos ma prishni qetesine :x

pse mos jeni edhe ju flejt a

qika_pr
07-10-04, 17:06
Mos jeni lodh duke shkru,sa shum paski shkru