PDA

View Full Version : Kerkoj nga Stafi


Honesty^uk.
19-04-04, 21:54
Pershendetje ADMIN


Duke pare gjuhen dhe degjenerimin e shume temave qe po behen nga disa anetar te forumit, do te kisha kerkuar ty dhe stafit drejtues, qe te veproni ose vendosni ndonje rregull, ne menyre qe forumi te shkoje ne shtimin dhe jo pakesimin e anetareve.

Me respekt
Honesty^uk.

qorrilazi
25-04-05, 15:34
Kerkoj nga admini qe nikun Ylberi_be ta qbllokoj ose per ndryshe zonja murgesha do te pergjigjet per largimin esaj.

e diri sa ai nik nuk kthehet Zonja murgesha sdo te ket ketu vend
le te shkon ne dreq te mallkum

Honesty^uk.
25-04-05, 17:37
Kerkoj nga admini qe nikun Ylberi_be ta qbllokoj ose per ndryshe zonja murgesha do te pergjigjet per largimin esaj.

e diri sa ai nik nuk kthehet Zonja murgesha sdo te ket ketu vend
le te shkon ne dreq te mallkum


Njeriun gjithmone goja e ka bere te keq, ia ka ulur autoritetin e ka bere qe te tjeret ta shikojn me gisht, pra goja e ka bere qe te duket si delja e zeze ne mes te bardhave, keshtu qe edhe niku Ylberi_be me gojen Haram e pat bere veten qe jo vetem te dallohen ndryshe nga te tjeret por beri pergaditje dhe mundim te shumte per ta larguar nga Forumi, per kete nuk keni pse te akuzoni asnjerin pos vetes suaj dhe sjelljes suaj te pa pergjegjshme.
Keshtu qe me rrugen qe ke nisur ti zoteri dhe me fjalorin Banal qe mund te degjohet tek halja e shoqerise njerezore, jo qe keni bere largimin e Nikut Ylberi_be, por do te degradoni personalitetin tuaj dhe ne jeten e perditshme.


Mbetesh me shendet dhe mendje te kthjellet
Honesty

K-man
25-04-05, 19:29
une e kam nje kerkese/ankim:

pse ne antaret e thjeshte nuk kemi te drejte me hap tema qe kane t'bejne me votime dhe sondazhe ('polls' shkurt)?

K-man
27-04-05, 16:33
a keni pergjegje ose zgjedhje?

Gentiana
27-04-05, 22:02
K-Man kjo mundesi ka qen per te gjith,por disa nga anetaret e kan keqperdor kte,dhe per ket tani esht be vetem per moderatoret e asaj rubrike te hapin sondazhe.
Por si ta kesh ndonje sondazh qe don ta hapesh, hape si tem,dhe zgjidhjet per votime,pastaj moderatoret e asaj rubrike e hapin si sondazh.
Mendoj se ky nuk esht problem,sepse deri me tani ashtu kan ber te gjith...

Me nderime
Genta

florian
03-05-05, 19:35
KISHANJE PYETJE PER STAFIN , NE KOHET E FUNDIT KAM SHIKUAR QE JAN SHTUAR CA MODERATOR NE FORUM DHE DESHA TA DIJA CILAT JAN KRITERET E NJE MODERATORI DHE KUSH I ZGJEDH MODERATORET NE FORUMIN DARDANIA .

Honesty^uk.
31-05-05, 21:56
Pershendetje ADMIN


Duke pare gjuhen dhe degjenerimin e shume temave qe po behen nga disa anetar te forumit, do te kisha kerkuar ty dhe stafit drejtues, qe te veproni ose vendosni ndonje rregull, ne menyre qe forumi te shkoje ne shtimin dhe jo pakesimin e anetareve.

Me respekt
Honesty^uk.

Ndersa tani do te bie ne kundershtim me vetveten , sepse qenka idiotesi dhe mekat te mundohesh per mire

Shpresoj se nuk do te paraqitet BONDI me reagime, por ndonje koke mbushur tjeter

florian
07-06-05, 21:46
ku esht drejtesia ne kete forum ku nuk mund te shkruash as ate qe mendon ku vajti tema qe hapa cpar kush e fshiu

dr1ta
07-06-05, 21:50
Sonte nuk dojn as fakt as argumente gjithcka clyhet

florian
07-06-05, 21:51
ndruar staf drejtues pyetja qe shtroj esht kjo ;;;; nese prezenca ime esht ber e bezdisshme me tregoni dhe un largohem por ne rast te kundert kerkoj qe temat dhe shkrimet te mos shlyhen pa kriter sic me ka ndodhur ne shum raste qe nuk kishte arsye te qart.

Artisti
09-12-05, 18:05
Kerkoj Nga Stafi qe te percjell gjuhen Diskutuese te Moderatorit

MemphisX

dhe te ndermerr masa ne lidhje me kete gjuhe.


Artisti

MemphiSx
09-12-05, 18:23
Kerkoj Nga Stafi qe te percjell gjuhen Diskutuese te Moderatorit

MemphisX

dhe te ndermerr masa ne lidhje me kete gjuhe.


Artisti

Sė pari se paske cek cilen gjuhe me nderru,e mandej me i shiqu se cfare masa me ndermarr ndaj meje.
Nese mendons e lejohen tylifar matrapazi ta njollosin DARDANIN,dhe t'flasin marrina te shumta per Flamurin te cilen e mban po te njejtin emer,ateher je gabuar rende qe ki marr nje hap te till.
Edhe mediat e Kosoves e kan pas nje far Bordi qe merrej me denimin e Gazetes Bota Sot,vetem e vetem qe qdo her e fliste te verteten ne lidhje me ngjarjet ne Kosove.
Ne ate Bord merrnin pjes njerzit qe kan qen bashkepuntor te UDB-se si psh Baton Haxhiu.
Per fat te mir DARDANI ende ska formu ksi bordi,e ndoshta do t'kishe kerku te jesh anetar i ktij bordi qe t'leshosh denime te shumta,kunder meje e te gjith atyre qe shkruajn drejt,e ty e te tjerve qe ju dhemb,skem qka me ju bo ;)

Makaveli
09-12-05, 19:43
Te nderuar administrator te ketij forumi.
Un jam nje anetar i rregullt i tematikave Filozofi/Psikologji...
dhe kam nje keqkuptim ne mes te nje moderatori...
ju lus qe ti hudhni pak sy temes VETEDIJA DHE NENVETEDIJA
dhe te percaktoni udherrefyesin e temes,te vazhdoj un apo aj quni atje i cili as nuk vazhdon vet as nuk le qe te vazhdoj tematiken ... :(

Me nderime:Makaveli

Bond
09-12-05, 19:52
I nderuar Artisti,

Stafi drejtues i faqes Dardania nxjerr ketė rregullore.

Forumi Dardania si njė faqe neutrale ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare, ju ofron tė gjithė diskutuesve ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjenit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm tė mendimit, ndergjegjės dhe besimit, por tė limituar nė kufijt, tė cilėt anėtarėve tjerė tė kuvendit u sigurojnė gėzimin e tė drejtave tė barabarta.

- Secili diskutues pa marr parasysh seksin, bindjen politike e krahinore, besimin; ėshtė i lirė tė shprehė mendimet dhe idetė e tij pa u penguar.

- Ēdo anėtar ėshtė i pėrgjegjshėm vetė pėr atė qė shkruan, e kurrsesi stafi drejtues.

Pra edhe moderatoret kan tė drejtė tė shprehin mendimin e lirė.

Nėse ndonjeni nga moderatoret i cenon tė drejten e shprehjes sė lirė dikujt apo edhe nėse bie ndesh me rregullat, ne e diskutojme atė por jo publikisht.Me nderime Bond.

Bond
09-12-05, 20:01
I nderuar Makaveli, unė po ju lė njė porosi mu atje tek tema, besoj se do tė hasim nė mirėkuptim.Me nderime Bond

Artisti
09-12-05, 20:14
I nderuar Artisti,

Stafi drejtues i faqes Dardania nxjerr ketė rregullore.

Forumi Dardania si njė faqe neutrale ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare, ju ofron tė gjithė diskutuesve ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjenit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm tė mendimit, ndergjegjės dhe besimit,por tė limituar nė kufijt, tė cilėt anėtarėve tjerė tė kuvendit u sigurojnė gėzimin e tė drejtave tė barabarta. - Secili diskutues pa marr parasysh seksin, bindjen politike e krahinore, besimin; ėshtė i lirė tė shprehė mendimet dhe idetė e tij pa u penguar.

- Ēdo anėtar ėshtė i pėrgjegjshėm vetė pėr atė qė shkruan, e kurrsesi stafi drejtues.
Pra edhe moderatoret kan tė drejtė tė shprehin mendimin e lirė.

Nėse ndonjeni nga moderatoret i cenon tė drejten e shprehjes sė lirė dikujt apo edhe nėse bie ndesh me rregullat, ne e diskutojme atė por jo publikisht.Me nderime Bond.


I nderuari Bond ,


Do te isha shume i gezuar,nqofse Moderatori ne fjale e respekton kete rregullatore sa e respektoj une.

Sa per shkresen ,nese kam lendu Stafin drejtues me kete kerkes ,kerkoj falje.!!!!!


me RespektArtisti

Guri i madh
23-12-05, 19:01
une e kam nje kerkese/ankim:

pse ne antaret e thjeshte nuk kemi te drejte me hap tema qe kane t'bejne me votime dhe sondazhe ('polls' shkurt)?


nuk kemi te drejt se ather po bahen dy blloqe pakti veri atlantik edhe aj i
varshaves

Arbėri
10-01-06, 22:49
Pershendetje per stafin e Dardania.de.

Kisha dashte te di: Pse eshte mbylle tema tek pershendetjet per Arbėrin?!

doGzona
10-01-06, 22:54
Arberi sa di une, dhe ashtu me duket qe aty eshte,
vetem qe u jane nderruar titujte :wink:

:arrow: Arberi
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=3738

Zana_ch
11-01-06, 12:45
Kerkoi nga stafi drejtues nje sqarim :

para dy apo tri ditve kam hap nje tem tek DISKUTIMET SHOQEROR .....tash po e kerkoi ate tem dhe nuk po e gjej fare a ka mundesi nje sqarim mem dhane pse eshte largue ajo tem.
tema ka pase titullin :Si e imagjinoni naten e pare te marteses?


P.S nuk eshte hera e par qe me largohen temat ......se paki nje lajmerim ne pv se duhet te largohet tema .....shpresoi se nuk kam kerkue .Me nderime
Zana _ch

Bond
11-01-06, 13:52
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?p=413264&highlight=#413264

krijuesiii
11-01-06, 20:08
...I nderuar Stafi i Forumit kame nje kerkes te thjeshte nga ju:

A ka ndonje mundesi real qe nikat Reana dhe (clintoni espreso e portokalli) qe jane i njeti persone tiu ndalohet mundesia e qoute - zimit te mesazheve te mija se jane shume ofendues dhe te merzitshem kalojn nga temat e kane nje sjella shume idiotike, Une kam kerkuar ne menyren shume njerzore sidomos nga Reana qe ajo te mos e beje kete po ajo vazhdon me te njejtin stil, pra nese ka mundesi...


si do qe te jete pune te mbare
tungiii[/quote]

Espresso
12-01-06, 15:36
Shume te shpejt ishit (kushdo qe te jeni Ju)! Ajo shkrese e mesiperme ju ju pengon, ndersa ajo e poshtmja ju pengoj. Po dhet pse!!!! Sepse e permneda Barbarozen.

kame bere gabime ne fjalet me shkronja te trashs. Kame menduar: Ju s'ju pengon dhe e dyta: Po dihet pse.

Kaq

Reana
12-01-06, 18:49
...I nderuar Stafi i Forumit kame nje kerkes te thjeshte nga ju:

A ka ndonje mundesi real qe nikat Reana dhe (clintoni espreso e portokalli) qe jane i njeti persone tiu ndalohet mundesia e qoute - zimit te mesazheve te mija se jane shume ofendues dhe te merzitshem kalojn nga temat e kane nje sjella shume idiotike, Une kam kerkuar ne menyren shume njerzore sidomos nga Reana qe ajo te mos e beje kete po ajo vazhdon me te njejtin stil, pra nese ka mundesi...


si do qe te jete pune te mbare


tungiii[/quote]

:lol: :lol: :lol:

me falni,
po ju jeni femer apo mashkull??? :lol:

Portokalli
14-01-06, 20:44
Rreptėsisht ndalohet lakimi i emrave (nofkave) tė diskutuesve apo IP adresave si p. sh. ky shkruan edhe me ketė nofkė, paraqitet nga ketu, e ngjashėm.

Domethane se kjo rregull spo vlejka per te gjithe. Si per Barbarozen Krijuesin dhe Kerqovarin!!!!! :roll:
Ashtu asht Bond qetash e tregove sinqeritetin tan.

Artisti
02-02-06, 08:15
I nderuari Staff,

Pasi qe ende nuk mora pergjigje qoft negative apo pozitive,per shkrimin tim qe eshte fshire te tema ,,Thaqi ne IS ne Greqi takohet....,,
po e zgjedhi kete teme te pyes edhe njehere:

Ka qene shkrimi im ofendues ??


Sa per rikujtim:

Shkrimi im kishte te beje me verejtje per Moderatorin MemphiSx i cili sjell linqe serbe ne Forumin DARDAN.

Pyetja tjeter per Zotri MemphiSx,pasi qe edhe ai ben pjese ne Staff:

Zotrote a mos ushqehesh ti me ato linqe dhe me ate gjuhe ?


Staff i nderuar,mendoj se kam te drejt ta di per shkrimet e mia qe fshihen a jane ofenduese apo vetem ashtu fshihen sepse nuk i pelqen dikujt.

Ju lutem te me informoni dhe nese une gaboj apo ofendoj ju lutem me thuani ose me shkruani ,sepse qdo njeri gabon,e une si djal i ri ndoshta gaboj edhe me shpesh se sa disa qe jane me te vjeter.

Me Sinqeritet dhe shprese se do te marre nje pergjigje


Artisti

Zana_ch
03-02-06, 21:28
Pershendetje

Te nderuar moderator te rubrikes Kultura Kombėtara para dy diteve kam sjell nje shkrim kur tash nuk ekziston ma ai shkrim ......a mos ka qen diqka ofendues ai shkrim.....mundesisht kerkoi nje sqarim


Me nderime dhe respekt
Zana_ch

doGzona
03-02-06, 21:46
Zana, nese e ke fjalen per kete tem,
Identiteti kombėtar dhe procesi i globalizimit ,aty eshte nuk e ka
prekur askush syn! :wink:

:arrow:

http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=7028

Artisti
04-02-06, 13:51
doGzona e nderuar,a ke edhe per mua pergjigje,per shkrimin tim gjegjesisht per pyetjen time me lart se a ka qene shkrimi im ofendues ?

Ose nese ke mundesi ti lajmrosh ne Staff,se me siguri nuk e kane shiquar kete teme qe moti.


Artisti

Psikologu
04-02-06, 14:15
Pershendetje i nderuari Artisti!

Kam lexuar edhe me heret shkrimin e juaj dhe nuk kisha kohė tė kyqem aq sa duhet , ja se edhe kohen e kam te shkurter tash pėr disa rrethana tė mija tė matutjeshme ne jetė.
Vetem deshirova tė ju bejė me dije , se asnje shkrim nuk mundet tė fshihet dhe nuk ėshtė fshirė nese nuk ka poseduar ndonjė ofendim , pra mos e merrni atė sikur qe ju keni ofenduar , por edhe njė gjė duhet tė jeni i bindur si ju dhe si cdo anetar ketu ,se tė drejtat janė sikur pėr mua si moderator e sikur pėr njė antetar qe shkruan dhe assesi nuk do tė merrte pėrkrahje askush nga une edhe nese jemi koleg moderator ketu se bashku .
Jo ashtu jo , ketė ju premtoj dhe ta keni tė sigurtė ketė punė, pra vetem drejtesia duhet tė dominoj.
Ne fakt nese ti , une ai e ajo nuk pėrputhemi me mendime , edhe nuk ėshtė edhe mirė tė kemi mendime tė njejta sepse mbesim mbrapa, une mendoj qe edhe ti e Mempisx , kur debatoni , sdo tė thotė qe ai ka pėrparesi me shumė se ju vetem qe ėshtė moderator , aspak jo , u thash ehde me heret , tė gjithė trajtohemi njejtė ne cdo hap.
Edhe atij , mua e shumė tė tjerve u janė fshi shkrimet, pra janė fshi me tė drejtė gjykimi dhe me tė drejtė vlersimi , edhe pse cdo kush ka te drejtė tė ankohet e tė ndjej veten si tė trajtuar padrejtesishtė,edhe jashta forumit , ne jeten private e atė shoqerore, por njė gje tė tillė binduni sa i perket forumit se nuk jemi tė trajtuar padrejtesishtė.

Ketė ua themė me bindje te madhe , e nese posedoni dicka faktike , atehere u lutem paraqitni mirė e kjartė , edhe pse pėr veten time e ruaj cdo postim timin edhe nese e postoj e pastaj i behet fshirja.
Cdo tė mirė e shendet nga ;Psikologu

Artisti
04-02-06, 21:31
Shume i nderuari Psikologu,

se pari te pershendes pastaj te falenderoj shume qe ke marre kohen ti shkruash keto fjali ,por pergjigjen ende se kam marre nga asnje Moderator apo Admin.

Shkrimi i juaj i nderuari vella,nuk eshte pergjigjeja ne pyetjen time !!!.

Pyetja eshte :

A ishte shkrimi im ofendues ?

Te perkrah me tere fuqine kur thua se nuk kemi mendime te njejta,por zotri MemphiSx ka sjellur linqe serbe ne DARDANI e shkrimi im ishte nje verejtje per MemphiSx i cili tentoi ta beje DARDANIN plote linqe serbe.

Une jam fajtor qe nuk e kam memoruar shkrimin tim,ketu ke te drejte plotesisht,por qdo shkrim qe fshihet,dergohet ne arkiv apo ?.

Dhe pse nuk lajmerhohet Moderatori i cili ka fshi ate shkrim ,quditem ?!!

Nuk jam asgje kunder fshirjes,une jam ai qe qdo here ka shkruar se duhet te jeni me rigoroz por shkrimet te cilat nuk jane ofendime,nuk duhet fshire apo ?.


Vetem deshirova tė ju bejė me dije , se asnje shkrim nuk mundet tė fshihet dhe nuk ėshtė fshirė nese nuk ka poseduar ndonjė ofendim , pra mos e merrni atė sikur qe ju keni ofenduar....


I nderuari Psikologu,ai shkrim i imi aspak nuk ka patur ofendime,per ate edhe deri tash nuk eshte prononcuar asnje Moderator ketu te me jap pergjigje,sepse nuk kane fakte qe kam ofenduar.

Per ate aresye po me intereson ,pse eshte fshire,kujt i shkon pershtati nje fshirje e nje shkrimi qe i qet ne pah njerezit te cilet me goje jane dy here Rugove ,e me veprime jane dy here shkije.

E nqofse DARDANIA posedon kesi Moderatori vaj halli per ne !!!!.


Me Sinqeritetin me te madh


Artisti

Bond
04-02-06, 22:26
I nderuari Artisti, po kėrkon pėrgjigje e nuk po e veren se pėrgjigja tė ėshte dhėnė, e si ėshtė dhėnė, kur nuk ka pergjigje aty shifet se injorohet ajo pyetje, pra injorimi ėshte pergjigja me e mirė.

Ti nuk paske shiquar fare se aty jan fshi shkrimet e Psikologut, Murgeshes, e shum tjerve qė nuk po i permendi.

Shkrimi yt nuk ishte ofendues por ėshte shum shkrim qesharak pėr ne, sepse nuk kishte tė bente me temen por me diskutuesin e jo vetem njiher por secilen here qė shkruan i njejti diskutues ti ndėrhyn.

Ti mendon qe t’ia imponon dikujt se si tė mėndoj si tė shkruaj si tė shprehet, apo mė thjeshtė qė t’ia ndalosh dikujt tė shkruaj apo tė mendoj, shprehet si mendon vet pa marr parasysh e ka gabim apo drejt.

Tė pengon:
Memfis
Dilaver
Urata
Arb

Nuk me kujtohen tė gjithė por ka pas edhe tjer diskutues e pėr momentin nuk po mė kujtohen.

Ti kėrkon tė distancohen diskutuesit nga ndonjeni prej diskutuesve e ke harruar fare se ka ikur koha e distancimeve e diferencimeve.

Ti kėrkon qe tė bojkotohet forumi e ku ta di unė duke ftuar diskutuesit nė mesazhe private, pse ky shkroi kėshtu e ky shkroi ashtu.

Tė gjitha keto i bėn e asnjiherė nuk tė ėshte cenuar e drejta e shprehjes sė mendimit tė lirė.
Ketė herė tė ėshte fshi njė shkrim e nė tė ardhmen secili shkrim qė mirre me diskutues do tė fshihet.

- Secili diskutues pa marr parasysh seksin, bindjen politike e krahinore, besimin; ėshtė i lirė tė shprehė mendimet dhe idetė e tij pa u penguar.

- Ēdo anėtar ėshtė i pėrgjegjshėm vetė pėr atė qė shkruan, e kurrsesi stafi drejtues.

Duke mbyllur kėtė shkrim mė duhet tė njoftoj sė nė lidhje me ketė ankes tėnden nuk tė pėrgjigjet kush mė dhe para sė tė regjistrohe ke pas rast tė lexosh ” Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre” dhe kėte ėshtė dashtė tė konfirmosh duke klikuar nė butonin ” I pranoj kėto kushte dhe jam mbi 13 vjec”.

Si tė gjithė diskutuesit tjerė edhe ju keni tė drejtė qė tė shprehni mendimin tuaj e jo tė luani rolin e policit pse shkroi ky kėshtu e pse ai ashtu dhe tė kerkoni diferencime, distancime e bojkotime.


Me nderime Bond

Artisti
04-02-06, 23:04
I nderuari Bond,

se pari te falenderoj per kete shkrim dhe spjegim.

Une jam nje person ,qe kur Historia e popullit tim Shqiptar ,kur bijte e bijat me te shquara te popullit shqiptar ,krahasohen me nje ... te Rugoves ,ateher une reagoj dhe kam te drejte te kerkoj nga qdo bashkebisedues se a i pelqen bashkebiseduesit ky krahasim .

Une jam nje person,qe kur shoh linqe serbe ne DARDANI,reagoj dhe e kritikoj ate njeri i cili ka sjellur ato linqe serbe.

Une jam nje person i cili kur nje bashkebisedues hap nje teme ,,Beteje Afishimesh,, e ne ate teme kritikon te tjeret se veq po shkruajn e po bjene gara se kush po ben me teper afishime,pastaj po ky person veq shkruan ,, ahahahahaaghagagaaaaaahhhhhhhhhahaaaaahh,, e nuk e heton se po ai person ben afishime te panumerta.

Nqofse ty i nderuari Bond ,keto gjera nuk te brengosin apo edhe ndoshta nuk te lene pershtypje sikur p.sh.

Krahasimi i Historise
Sjellja e linqeve serbe ne Dardani

atehere je nje person qe toleron keso gjerash.


Shkrimi yt nuk ishte ofendues por ėshte shum shkrim qesharak pėr ne, sepse nuk kishte tė bente me temen por me diskutuesin e jo vetem njiher por secilen here qė shkruan i njejti diskutues ti ndėrhyn.

Edhe pse nuk ishte ofendues ,duhet te fshihet sepse e ka kritikuar nje Moderator i cili ka sjellur linqe serbe ,eshte per tu quditur !!!!!!!!!.

Shkrimi ishte qesharak per ne !!!!!!!!

Per kend i nderuari Bond,jo per te gjithe Moderatoret !!!!!!

Ti mendon qe t’ia imponon dikujt se si tė mėndoj si tė shkruaj si tė shprehet, apo mė thjeshtė qė t’ia ndalosh dikujt tė shkruaj apo tė mendoj, shprehet si mendon vet pa marr parasysh e ka gabim apo drejt.

Askujt nuk dua dhe nuk tentoj t“ia imponoj ndonje gje,une kam te drejt ta pyes secilin se a mendon se krahasimi i Historise ashtu si eshte krahasuar Historia ,eshte ne rregull ?

Mua s“me pengon asnjeri i nderuari Bond,une reagoj ndaj shkrimeve te cilat deshirojn ta bejne DARDANIN me linqe serbe.

Ti kėrkon tė distancohen diskutuesit nga ndonjeni prej diskutuesve e ke harruar fare se ka ikur koha e distancimeve e diferencimeve.

Ai i cili eshte distancuar,qofte ne privat,qofte ne publik eshte distancuar i nderuari Bond,nuk jam nje njeri i cili i qet shkrimet private ne publik,por ti ke munguar ne distancim apo prononcim ,kur eshte bere krahasimi i Historise--ta them me keqardhje se kam respekt te madh per ty.Ketė herė tė ėshte fshi njė shkrim e nė tė ardhmen secili shkrim qė mirre me diskutues do tė fshihet.

Psikologu e ka shkruar se ,,drejtesia do te dominoj ne DARDANI,,

Drejtesia eshte kur shkrimet qe nuk jane ofenduese te mos fshihen,por ne kete rast keni fshi nje shkrim qe nuk ka qene ofendues,qe e the edhe ti i nderuari Bond.

Ti mundesh te gjitha shkrimet mi fshi,nuk eshte kurfare problemi,mundesh edhe te me bllokosh edhe kjo nuk eshte problem fare.


Ti kėrkon qe tė bojkotohet forumi e ku ta di unė duke ftuar diskutuesit nė mesazhe private, pse ky shkroi kėshtu e ky shkroi ashtu.


Une kerkoj qe te bojkotohet forumi !!!!!
Kur dhe ku kam kerkuar ashtu ejj ?

Ti nese ben leximin e mesazheve private,atehere po e kuptojm ku jemi.Por do te isha mirenjohes ta paraqitesh ne publik nje shkrim timin ku kam kerkuar qe te bojkotohet ky forum,vetem le te jete origjinal,jo i kurdisur,siq bente edhe anetari Alb_Muslim me mesazhet qe ti drejtojke kinse ty.


Si tė gjithė diskutuesit tjerė edhe ju keni tė drejtė qė tė shprehni mendimin tuaj e jo tė luani rolin e policit pse shkroi ky kėshtu e pse ai ashtu dhe tė kerkoni diferencime, distancime e bojkotime.

Nga besimi i madh qe kam ndaj anetareve me te cilet diskutoj kam te drejte ti pyes dhe te kerkoj distancim apo diferencim ,per nje shkrim qe une mendoj se eshte i gabuar si ne rastin e krahasimit te Historise,e kush ti ka derguar ty mesazhet private,atehere le te mbetet ne ndergjegjen e tij,ose ke edhe mundesin qe je Moderator te kesh qasje ne mesazhet private.


Me Sinqeritet nga

Artisti

Urata
05-02-06, 01:10
Historia ka fillue e po vajton...

MemphiSx
06-02-06, 14:54
I nderuari Staff,

Pasi qe ende nuk mora pergjigje qoft negative apo pozitive,per shkrimin tim qe eshte fshire te tema ,,Thaqi ne IS ne Greqi takohet....,,
po e zgjedhi kete teme te pyes edhe njehere:

Ka qene shkrimi im ofendues ??


Sa per rikujtim:

Shkrimi im kishte te beje me verejtje per Moderatorin MemphiSx i cili sjell linqe serbe ne Forumin DARDAN.

Pyetja tjeter per Zotri MemphiSx,pasi qe edhe ai ben pjese ne Staff:

Zotrote a mos ushqehesh ti me ato linqe dhe me ate gjuhe ?


Staff i nderuar,mendoj se kam te drejt ta di per shkrimet e mia qe fshihen a jane ofenduese apo vetem ashtu fshihen sepse nuk i pelqen dikujt.

Ju lutem te me informoni dhe nese une gaboj apo ofendoj ju lutem me thuani ose me shkruani ,sepse qdo njeri gabon,e une si djal i ri ndoshta gaboj edhe me shpesh se sa disa qe jane me te vjeter.

Me Sinqeritet dhe shprese se do te marre nje pergjigje


Artisti


Me fal Artisti se se kam vrejt ket ankes tenden.

Po t'them edhe njeher se kur eshte ne pyetje Kosova,Ibrahim Rugova me nje fjale kombetarizmi harroj se jam Moderator.
Nese eshte problem per ty qe jam Moderator,ska problem e hjeki ket Nofk qe me shkruan Moderator edhe perballem me ty ne cilen do menyr qe te pelqen ty.
Flet per Histori e Historin Shqiptare se din.
Une aty kam sjell fakte te pa mohueshme se qka mendojn vllazerim-bashkimat e juaj,si e respektojn ate etj.
Une hy ne gjitha forumet dhe zbuloj cdo gje qe do iu prish pune juve.
Edhe ato linqe iu kan prish pune sepse cdo dit po zbulohet fytyra e padronit tuaj(Tacit) e une per ket skam faj,ti vec mu
Kaq kisha per ty i riu Artisti.

Barb|Ka
06-02-06, 16:30
ncncnc tmerr :cry:

emine
29-10-11, 20:48
Pershendetje i nderuari Artisti!

Kam lexuar edhe me heret shkrimin e juaj dhe nuk kisha kohė tė kyqem aq sa duhet , ja se edhe kohen e kam te shkurter tash pėr disa rrethana tė mija tė matutjeshme ne jetė.
Vetem deshirova tė ju bejė me dije , se asnje shkrim nuk mundet tė fshihet dhe nuk ėshtė fshirė nese nuk ka poseduar ndonjė ofendim , pra mos e merrni atė sikur qe ju keni ofenduar , por edhe njė gjė duhet tė jeni i bindur si ju dhe si cdo anetar ketu ,se tė drejtat janė sikur pėr mua si moderator e sikur pėr njė antetar qe shkruan dhe assesi nuk do tė merrte pėrkrahje askush nga une edhe nese jemi koleg moderator ketu se bashku .
Jo ashtu jo , ketė ju premtoj dhe ta keni tė sigurtė ketė punė, pra vetem drejtesia duhet tė dominoj.
Ne fakt nese ti , une ai e ajo nuk pėrputhemi me mendime , edhe nuk ėshtė edhe mirė tė kemi mendime tė njejta sepse mbesim mbrapa, une mendoj qe edhe ti e Mempisx , kur debatoni , sdo tė thotė qe ai ka pėrparesi me shumė se ju vetem qe ėshtė moderator , aspak jo , u thash ehde me heret , tė gjithė trajtohemi njejtė ne cdo hap.
Edhe atij , mua e shumė tė tjerve u janė fshi shkrimet, pra janė fshi me tė drejtė gjykimi dhe me tė drejtė vlersimi , edhe pse cdo kush ka te drejtė tė ankohet e tė ndjej veten si tė trajtuar padrejtesishtė,edhe jashta forumit , ne jeten private e atė shoqerore, por njė gje tė tillė binduni sa i perket forumit se nuk jemi tė trajtuar padrejtesishtė.

Ketė ua themė me bindje te madhe , e nese posedoni dicka faktike , atehere u lutem paraqitni mirė e kjartė , edhe pse pėr veten time e ruaj cdo postim timin edhe nese e postoj e pastaj i behet fshirja.
Cdo tė mirė e shendet nga ;Psikologu
deshmija qe artisti so psikollogu,edhe qe artisti koka kan anku ktyneherit

lovely
29-10-11, 22:15
deshmija qe artisti so psikollogu,edhe qe artisti koka kan anku ktyneheritti, sante nime polic koke bo jaran hahahahaha:biggrin:

emine
29-10-11, 22:17
ti, sante nime polic koke bo jaran hahahahaha:biggrin:nuk ban me ju shpif gjinve bre jaran hahhaha,o dejm jam kan po sma keni vnu menen

e-uritura
18-11-11, 22:27
Mirėmbrėma staf.

Ngushėllime pėr Murgeshėn.


Pika e dytė dhe ajo mė e rėndėsishmja,

Iu lutem, Kodra ose Lojetari (Lojtari),

Kush dhe pse mė fshiu postimet tek tema ; mendime momenti dhe mendimet pėr antarin sipėr jush?

Prapė tentojnė tė mė ndryshojnė mendimet e mia nė kokėn time.

Me tė vėrtetė po del qė keni moderatorė jo tė drejtė, moderatorė tė cilėt nuk janė tė aftė pėr moderim. Moderatorė tė cilėt moderojnė sipas qejfit tė ditės.
Moderatorė tė cilėt fshijne postime sepse njė antarė e kėrkon kėtė.
Moderatorė tė cilėt nuk janė tė aftė tė mendojnė me kokat e tyre!

O tė mjerė, nuk fshihet postimi vetėm pse mundesh.
Ke marrė pėrgjegjsinė e njė moderatori, tregoje veten, tani e ke mundsinė.

Me shpresė se do mirret parasysh kėrkesa ime me seriozitetin mė tė madh tė mundshėm,


Iu falėnderoj paraprakisht!

jadore
18-11-11, 22:36
Mirėmbrėma staf.

Ngushėllime pėr Murgeshėn.


Pika e dytė dhe ajo mė e rėndėsishmja,

Iu lutem, Kodra ose Lojetari (Lojtari),

Kush dhe pse mė fshiu postimet tek tema ; mendime momenti dhe mendimet pėr antarin sipėr jush?

Prapė tentojnė tė mė ndryshojnė mendimet e mia nė kokėn time.

Me tė vėrtetė po del qė keni moderatorė jo tė drejtė, moderatorė tė cilėt nuk janė tė aftė pėr moderim. Moderatorė tė cilėt moderojnė sipas qejfit tė ditės.
Moderatorė tė cilėt fshijne postime sepse njė antarė e kėrkon kėtė.
Moderatorė tė cilėt nuk janė tė aftė tė mendojnė me kokat e tyre!

O tė mjerė, nuk fshihet postimi vetėm pse mundesh.
Ke marrė pėrgjegjsinė e njė moderatori, tregoje veten, tani e ke mundsinė.

Me shpresė se do mirret parasysh kėrkesa ime me seriozitetin mė tė madh tė mundshėm,


Iu falėnderoj paraprakisht!

mirembrema nga stafi ..
mirembrema e uritura

me seriozitetin me te madh te mundshem, ne si staf ju pergjigjemi qe postimet e juaja do ju fshihen cdo here qe ato ne vehte kane tendenca ofendimi , dezinformimi , revanshizmi, si dhe pauschallizmi apo destabilizimi debati qe nuk perkojne me teme ..

me shprese qe ndihesh e e pershendetur nga Ne ,shpresojme o ne mirekuptimin tuaj o ne permisimin tuaj ..

e-uritura
18-11-11, 22:41
mirembrema nga stafi ..
mirembrema e uritura

me seriozitetin me te madh te mundshem, ne si staf ju pergjigjemi qe postimet e juaja do ju fshihen cdo here qe ato ne vehte kane tendenca ofendimi , dezinformimi , revanshizmi, si dhe pauschallizmi apo destabilizimi debati qe nuk perkojne me teme ..

me shprese qe ndihesh e e pershendetur nga Ne ,shpresojme o ne mirekuptimin tuaj o ne permisimin tuaj ..A ishte ky kėrcėnim?

Shkruajta shqip, Kodra ose Lojtari.

Jadore, me gjithė respektin,

provo dhe shih pak tej syzeve tua.

jadore
18-11-11, 22:47
A ishte ky kėrcėnim?

Shkruajta shqip, Kodra ose Lojtari.

Jadore, me gjithė respektin,

provo dhe shih pak tej syzeve tua.

e uritura ,
me gjithe respektin per ju , a nuk e kuptuat ! ...une ti fshiva , une u pergjigja , ska ketu pse jep koment as Murgesha as Lojetari e as Kodra .

p.s.
dhe ju e dini pse ..! shpresoj qe aq te pakten ,po !

e-uritura
18-11-11, 22:56
e uritura ,
me gjithe respektin per ju , a nuk e kuptuat ! ...une ti fshiva , une u pergjigja , ska ketu pse jep koment as Murgesha as Lojetari e as Kodra .

p.s.
dhe ju e dini pse ..! shpresoj qe aq te pakten ,po !


Kėtė gjė e kuptoi edhe Valiii.
Unė e dija, para se tė shkruaje ti. Duke e ditur se ti gjithmonė mbron kėta muslimanėt e fortė.

Fuqishėm besoj se Kodra dhe Lojtari gjykojnė arsyeshėm.

Apo ke frikė mos ata po pajtohen me mua dhe u ngute tė mė pėrgjegjesh?

jadore
18-11-11, 23:00
Kėtė gjė e kuptoi edhe Valiii.
Unė e dija, para se tė shkruaje ti. Duke e ditur se ti gjithmonė mbron kėta muslimanėt e fortė.

Fuqishėm besoj se Kodra dhe Lojtari gjykojnė arsyeshėm.

Apo ke frikė mos ata po pajtohen me mua dhe u ngute tė mė pėrgjegjesh?


e uritur ,

je per nje darke , eja bashkangjitu ,paraprkishte te kerkoj falje ne tryezen time nuk gjene mish jam vegetariane ,te kompenzon djathi !
cfare thua ..?

e-uritura
18-11-11, 23:02
e uritur ,

je per nje darke , eja bashkangjitu ,paraprkishte te kerkoj falje ne tryezen time nuk gjene mish jam vegetariane ,te kompenzon djathi !
cfare thua ..?


Bravo Jadore.


Jo faleminderit, po pres Kodren ose Lojtarin.

jadore
18-11-11, 23:03
Bravo Jadore.


Jo faleminderit, po pres Kodren ose Lojtarin.

ke kohe te humbasesh , e dashur! .. ju perkujtoj , koha eshte flori !

e-uritura
18-11-11, 23:17
E Uriture ose je lope ose je ka e luan rolin e lopes (me gjase, te danimarkes)...
Kerkove shpjegim per shlyerjen e postimeve, tu lajmrua moderatorja qe t'i ka shly me nje spjegim te saj. E tash ēka ka lidhje e gjithe kjo mesele me mbrojtjen e muslimaneve?


Valiii, ti ne kėtė forum, nuk ke tjetėr punė, pėrpos tė mbrosh herė njėrėn e herė tjetrėn antare, qė pėr ty janė dama ne katrora, mos harro, pėr ty.

Kėto damat nė katrora, tė mbrojnė ty kur tė nevojitet ty ndihmė, kėshtu qė mbeteni 1=1.

Pse i fut hundėt kur nuk e din pėr cilat postime po bėhet fjalė?

Unė kam shkruar; Do tė ha mish derri nė privat, pasi qė, herėn e fundit kur e bėra nė publik, mė dhanė bann njė javor. Paramedno, vetėm pse me Lugaten s`bashku, u ulėm dhe hėngrėm mish derri.

Pastaj erdhi shoku yt Hajra, dhe mė tha; Haje ti derrin, por mos e emito (imito) shtazėn qė e han.

Unė ia ktheva; A do tė thotė kjo se ti je viq edhe lopė?
Pasi qė ai e han viqin edhe lopėn.


Do tė thotė tė gjitha kėto postime, kanė tė bėjne indirekt me fenė muslimane, kjo gjė nuk i pėlqen Jadores.

Paramendo Valiii, nėse dikush pin kafe nė kėtė forum, dhe t`i fshihet postimi sepse Jadores nuk i pėlqen ajo kafe.

Paramendo Valiii, kėtė punėn e mishit tė thiut, nėse unė e ha mishin e thiut, Jadore e merr kėtė punė shumė ofenduese, e merr si destabilizim debati, ndėrsa mpuqat gjithė ditėn, e hahahaha-tė, janė shumė mė debat-larta.

Ti, ēka po han?

e-uritura
19-11-11, 00:53
Ėshtė bėrė shprehi e keqe , gati sėmundje,qė ēdo debat tė pėrfundoj me viktima .Kjo nėnkupton nivelin e diskutuesve . Ja unė ja ti .Ėshtė pėr tė tė ardhė keq se si po keqpėrdoret forumi ,pėr tė treguar muskujt mendorė tė vetfryrė nga inati , padituria , frika ,mllefi ,pasiguria .....Mendja normale ėshtė e detyruar tė zbres te pacenzura pėr tė zhveshė debatin deri nė leckėn e fundit sepse nuk i ka mbetė vendė nė sofėr .....shenja ti kijamitit duhet tė jenė kėto ........Unė jam mjaft e kėnaqur me kėtė pėrgjegjje!

Faleminderit Lojtari!

taraku-1
19-11-11, 07:44
Unė jam mjaft e kėnaqur me kėtė pėrgjegjje!

Faleminderit Lojtari!

Po rri ti shkruaj nuk o problem..., por mos i ngacmo muslimanet ne forum fol shlire qka dush po kah feja mos i nguc...,besoj as ty fen nuk ta ngucin ..

Qe don me debatue normal ndjeke shembullin e atyre qe kan interesim per dije si Guri Sylaj, pyet por edhe komenton herp as here don me kuptue ma mire te verteten..

Ju mejher po kapni te shamia..., jo une veshi miniq jo une seksi jo mu ma han meshkujt ti kallesh ti je arabe ti keshtu une jam shqiptare... po qfar lesh shqiptarje desh cipridoncullak.

Direkt po i ofendoni ato qe mbulohen apo qe kan deshire te jetojn me parime islame.....

Se keshtu me kqyr mar e mifre ton lypum qi none se asnjo sjem ne tok buke

Hajra
19-11-11, 09:58
.......me me qu ne deti nja dy jav dite, edhe ate pak si shpejt nese ka mundesi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
19-11-11, 11:00
per cdo muje 1000 evra qe po vizitoi forumin,nese nuk aprovohet kerkesa ime,ateher do futem me nik tjeter ne te ardhmen:tongue:

jadore
19-11-11, 11:10
per cdo muje 1000 evra qe po vizitoi forumin,nese nuk aprovohet kerkesa ime,ateher do futem me nik tjeter ne te ardhmen:tongue:


te kryme e keni .
veq pritni ti e hajra sa ta privatizojme ptk e trepqen, e me qato para deshirat e te gjitheve do ti plotesojme ..

p.s.
une deshta veq tri jave dikush le te me zavendsoj ne pune ..kurgjo ma shume , edhe pa pare rrnoj .haha

Daglasi
19-11-11, 11:13
Me bllokue nofken e Winones,se zemra po don me me leshue,kur po e sho kesajde:biggrin::biggrin:

jadore
19-11-11, 11:21
edhe une kerkoj nga stafi ,
veq sot mos te me bone qiky telefon , spo du cingerrime me ndi bre , se egjel po done me mu bo ..

Murgesha
19-11-11, 11:29
Pėrshėndetje!

Ne stafi morėm vendim:

Ju hap gojėn e parashtro kėrkesa ne menjėherė nė akcion pėr plotėsimin e tyre.

25 orė nė ditė jemi online ksajde, urdhėroni mos hezitoni.

Pak nė emėr tė stafit e ma shumė nė emrin tim personal u inkuadrova edhe unė nė kėtė temė tė ēudirave asi kėrkesave nga ato mė interesante deri te ato jo interesante shumė, po ja qė ju anėtarė tė nderuar po merrni mundimin e po i parashtroni. :biggrin:

Zero Cool
19-11-11, 11:31
Pėrshėndetje!

Ne stafi morėm vendim:

Ju hap gojėn e parashtro kėrkesa ne menjėherė nė akcion pėr plotėsimin e tyre.

25 orė nė ditė jemi online ksajde, urdhėroni mos hezitoni.

Pak nė emėr tė stafit e ma shumė nė emrin tim personal u inkuadrova edhe unė nė kėtė temė tė ēudirave asi kėrkesave nga ato mė interesante deri te ato jo interesante shumė, po ja qė ju anėtarė tė nderuar po merrni mundimin e po i parashtroni. :biggrin:

Kerkoj nga Administratoret, qe dimri te merr i bute, mundesisht me temperature rreth 30 grade :cool:

Daglasi
19-11-11, 11:33
Me i shly qeto shenja:cool:

valiii
19-11-11, 11:36
Murgeshe qa ke qajo forrja palidhje qe demek ti ke vdeke... I ashtuquajturi mbreti dardan nuk na dha asnje sqarim shtese... A bon vaki qe ai me te urituren e kane inskenu veq me shiqu reagimin e anetareve... Veq po thom a din !

Murgesha
19-11-11, 11:36
Zero Cool ja dėrgova njė telegram tė gjithėfuqishmit, kėrkesa jote pranohet dhe realizohet, pasha ty kshtu ma kthyen pėrgjigjen.


Daglas mė vjen mirė qė e parashtrove kėtė kėrkes, po vlla tė paqa bjeri pishmon, se na merr nė qafė, kurr nuk dijmė mo si me i shpreh ndjenjat tona pa figurat tona shumė tė ēmuara.

Murgesha
19-11-11, 11:42
Murgeshe qa ke qajo forrja palidhje qe demek ti ke vdeke... I ashtuquajturi mbreti dardan nuk na dha asnje sqarim shtese... A bon vaki qe ai me te urituren e kane inskenu veq me shiqu reagimin e anetareve... Veq po thom a din !

E gjitha ishte njė mungesė quote nga Lazdrani dhe e keqkuptuar nga e-uritura, tybe edhe vet u tuta kur e pash se hiq nuk mė rajke nė mend kur jom vdekė!

Antika
19-11-11, 11:46
Kerkoj nga stafi qe ,kerkesa me interesante te shperblehet me postime falas !:biggrin:

Murgesha
19-11-11, 11:48
Kerkoj nga stafi qe ,kerkesa me interesante te shperblehet me postime falas !:biggrin:

Pse a nuk i kemi kėrkesat falas a??


P.s Mė fal kam deshtė me thonė postimet bre he e marrtė e mira e marrtė.

Daglasi
19-11-11, 11:51
Daglas mė vjen mirė qė e parashtrove kėtė kėrkes, po vlla tė paqa bjeri pishmon, se na merr nė qafė, kurr nuk dijmė mo si me i shpreh ndjenjat tona pa figurat tona shumė tė ēmuara.

Falimenderit motrushe/virtuale per keshillen:wink: se tel ne dore e pata,me thirre ndihmen e shpejt:biggrin:po ja qe fati qe e lexova kete shkrim tendin,edhe e lash.

jadore
19-11-11, 11:54
staf , a jeni ka pun oni a ,cka po boni , a po ma plotsoni qit kerkesen teme urgjentisht , a e theva qit telefon ..anulomni thirrjet aman , nje dite le te me lone rehat , kurgjo ma shume spo du ne kete dynja

..ju bjen keq juve mandej .
hahahah

Murgesha
19-11-11, 11:59
staf , a jeni ka pun oni a ,cka po boni , a po ma plotsoni qit kerkesen teme urgjentisht , a e theva qit telefon ..anulomni thirrjet aman , nje dite le te me lone rehat , kurgjo ma shume spo du ne kete dynja

..ju bjen keq juve mandej .
hahahah

Hala po tė cingėrron a??

Tė lutem mė ler nė dispozicion 5 minuta sa ti boj do thirrje, nėse tė cingėrron edhe pas 5 minutave pėr siguri tėnde Jadore hap dritaren dhe lumturoja ditėn dikujt me njė ajfon :wink:

Antika
19-11-11, 12:10
E tash pernime e kam nje kerkes ksishne...


Lena bre pak kohe t'i bim pishman (editu) per shkrimet, Sa eshte ajo kohe dhe a ka mundesi te jete bile nja 2 dite ?:biggrin::biggrin:

Dallandyshja_718
19-11-11, 18:15
...me i ēua gjysen e jetyne postime te kafja e forumit:smile:

Virti
19-11-11, 18:18
disave t'u siguroje pushim vjetor! :cool:

Hajra
19-11-11, 18:26
....me ma siguru msn--nin e Dallendyshes, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


....gati harrova, edhe nja dy tendera per sivjet,http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qika^Me^Kule
19-11-11, 18:52
...me i ēua gjysen e jetyne postime te kafja e forumit:smile:


Ke te drete Dallendyshe , perderisa kjo teme per mendimin tim me duket qe asht teme serioze...

P/s. A po baika ne cdo teme te baime chit-chat a?? se goxha me keni pase shku per nerva me kete fjale "chit-chat , amo veten nuk po e shihni a??

Antika
19-11-11, 18:55
...me i ēua gjysen e jetyne postime te kafja e forumit:smile:

..pse ,fjale te kafeve te duken kerkesat tona a?!:biggrin:

Dallandyshja_718
19-11-11, 19:17
..pse ,fjale te kafeve te duken kerkesat tona a?!:biggrin:

Kukuuuu po ē'mu desht kjo pune, :biggrin: t'ja gjysen thaē more, e bash ajo jotja nuk hi n'thes me kto ē'i kam lyp vet...

P.S. Antika, m'duket se i ke 15-20 min kohe per editim, pasi t'a postojsh, por jo me shume...:smile:
Qika Me Kule, besa edhe vet boll i zanat t'zeze e kam me chit-chat :smile::biggrin:

Zero Cool
19-11-11, 21:02
Zero Cool ja dėrgova njė telegram tė gjithėfuqishmit, kėrkesa jote pranohet dhe realizohet, pasha ty kshtu ma kthyen pėrgjigjen.


Daglas mė vjen mirė qė e parashtrove kėtė kėrkes, po vlla tė paqa bjeri pishmon, se na merr nė qafė, kurr nuk dijmė mo si me i shpreh ndjenjat tona pa figurat tona shumė tė ēmuara.

Mos ban rrejshem bé n`mu se mgjon najsend :tongue:

lovely
19-11-11, 22:26
Do chipsa ne poker:biggrin:

Dreqi i kuq
19-11-11, 22:52
Do chipsa ne poker:biggrin:

hahahahahah chipsa

uck_aksh
19-11-11, 22:54
Do chipsa ne poker:biggrin:

po sa po don lovely mos lyp naj sen tjeter

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/korabipoker.jpg

lovely
19-11-11, 22:58
po sa po don lovely mos lyp naj sen tjeter

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/korabipoker.jpgwoooow Korab, veq 38 milion a? hahahahahaha

eee ma kujtove kur jom kan milionere, mi 200 miliona:biggrin:

tash jam ra ne 400 mije :(

tipi engjellor
19-11-11, 23:25
kerkoj nga stafi ....kam mbet pa qift eeeeeee mos ka mbet ndonje nga stafi sikur une bre......