PDA

View Full Version : pershendes hanen .....dhe ....florin


anna
27-05-04, 15:47
kot po i pershendes :lol: :lol:

Gentiana
27-05-04, 15:49
Mbase po i pershendet ti kot, hajt edhe un i pershendes kot. :wink:

Murgesha
27-05-04, 15:49
Tybe sīpo te besoj hiq se e bere kot kete pershendetje.
Po hajt tregona se cka ju ka ndodhe qe i pershendete ne qift?

anna
27-05-04, 15:54
Tybe sīpo te besoj hiq se e bere kot kete pershendetje.
Po hajt tregona se cka ju ka ndodhe qe i pershendete ne qift?
po bash kot nuk eshte nejse hanes dhe florit i uroj fejsen amo ju mos e bani te madhe.... :wink: :wink:

mr_beni
27-05-04, 18:23
anna edhe une po ta pershendes motren tende hahen dhe florin te fejuarin e saj hahah a perime e kan qe jan feju a????

Murgesha
27-05-04, 19:09
Tybe sīpo te besoj hiq se e bere kot kete pershendetje.
Po hajt tregona se cka ju ka ndodhe qe i pershendete ne qift?
po bash kot nuk eshte nejse hanes dhe florit i uroj fejsen amo ju mos e bani te madhe.... :wink: :wink:

Jo, jo ma te madhe se dasem sdo ta bajme.
Hana & Florian ju uroj njeher fejesen, pastaj martesen e u trashegofshi me nje qerre femije.

Barbaroza
27-05-04, 19:49
A ky qenka qifti i ri qe po perflitet te Kafeja a :?: :wink: O Hajde urime,e u trashegofshin!

Gentiana
27-05-04, 20:01
A ky qenka qifti i ri qe po perflitet te Kafeja a :?: :wink: O Hajde urime,e u trashegofshin!


Jo oj Barbaroza per ket qift e kemi ditur qe sa koh, po esht edhe nje qift me i ri se ky! :wink:

Sidoqoft urime urime Floriani dhe Hana te na u trashegofshit.

Honesty^uk.
28-05-04, 00:13
Tybe sīpo te besoj hiq se e bere kot kete pershendetje.
Po hajt tregona se cka ju ka ndodhe qe i pershendete ne qift?edhe une po dyshoj se diqka po don me ju ngjit kjo :wink:
se badihava nuk te pershendet kush sot :lol: :lol:

lazdrani
28-05-04, 09:28
Pershendetje per Romeon dhe Xhuljeten :lol: :lol: :lol: :wink: Hanna bolle bukuroshe kishe zgjedhure Florin me tanat te mirat.... :wink: Flori te falenderoje per foton tuaj ne msn tim :wink: Ju uroje keti qifti pushime sa me te bukura ne Tropoje :wink:

anna
28-05-04, 12:33
Pershendetje per Romeon dhe Xhuljeten :lol: :lol: :lol: :wink: Hanna bolle bukuroshe kishe zgjedhure Florin me tanat te mirat.... :wink: Flori te falenderoje per foton tuaj ne msn tim :wink: Ju uroje keti qifti pushime sa me te bukura ne Tropoje :wink:


po ne foton ku do ta shohim :lol: :lol: :lol:

hana
28-05-04, 17:07
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

Gentiana
28-05-04, 17:11
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

Hana tash e more vesh edhe ti, urime fejesa :wink:

hana
28-05-04, 17:19
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

Hana tash e more vesh edhe ti, urime fejesa :wink:

hahahahha po de nejse flm krejtve :wink: :wink: :wink:
edhe pse sot e morra vesh kjo anna shum e prapt :wink:

Gentiana
28-05-04, 17:38
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

Hana tash e more vesh edhe ti, urime fejesa :wink:

hahahahha po de nejse flm krejtve :wink: :wink: :wink:
edhe pse sot e morra vesh kjo anna shum e prapt :wink:

Pse moj e prapt Anna, ajo tu u gezu per motren e vet, e ti thua keshtu. ncncncn

florian
28-05-04, 19:41
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:

hana
29-05-04, 16:55
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:


hahahahah a more Flori po per cka e kemi Annen qy :wink: :lol: :lol: :lol:

florian
30-05-04, 22:31
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:


hahahahah a more Flori po per cka e kemi Annen qy :wink: :lol: :lol: :lol:

ANNEN E KENA PER DESHMITARE NE DASEM TASH :wink:

anna
31-05-04, 08:54
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:


hahahahah a more Flori po per cka e kemi Annen qy :wink: :lol: :lol: :lol:

ANNEN E KENA PER DESHMITARE NE DASEM TASH :wink:hana nuk di si ti marr fjalet e tua si kompliment apo si ofeze nejse ti flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:


hana nuk di a me marr per kompliment apo per ofese ate qe the nejse flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:

florian
31-05-04, 20:59
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:


hahahahah a more Flori po per cka e kemi Annen qy :wink: :lol: :lol: :lol:

ANNEN E KENA PER DESHMITARE NE DASEM TASH :wink:
hana nuk di si ti marr fjalet e tua si kompliment apo si ofeze nejse ti flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:


hana nuk di a me marr per kompliment apo per ofese ate qe the nejse flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:

ANNA PSE CFAR TE KAM BER MA THUJ NJE HER E PERGJITHMON :?:

anna
01-06-04, 09:43
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:


hahahahah a more Flori po per cka e kemi Annen qy :wink: :lol: :lol: :lol:

ANNEN E KENA PER DESHMITARE NE DASEM TASH :wink:

hana nuk di si ti marr fjalet e tua si kompliment apo si ofeze nejse ti flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:


hana nuk di a me marr per kompliment apo per ofese ate qe the nejse flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:

ANNA PSE CFAR TE KAM BER MA THUJ NJE HER E PERGJITHMON :?:
cfare ske bere se :evil: :evil: :evil: :evil:

ani
04-06-04, 19:36
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

EI LOCKI MOS U MERZIT SE PER NETE DY KA MENUE ANNA , SE NUK MUJTI ME E MAJT HIC SEGRETIN . EDHE ASHT E FAMILIES :idea: O ME FALNI NE KTU NE FAMILIE JEMI .

JENI TE GJITH TE FTUAR NEFEJESEN TON :wink:


hahahahah a more Flori po per cka e kemi Annen qy :wink: :lol: :lol: :lol: :twisted: :evil: :arrow: AKA NDONJE PERSHENDETJE APO NDO NJE URIM APO NDONJE OFENDIM MAJ :idea: ANNA :idea: SE DO BEHEM 8) BAXHANAK ME KUSHON TEM
ANNEN E KENA PER DESHMITARE NE DASEM TASH :wink:

anna nuk di si ti marr fjalet e tua si kompliment apo si ofeze nejse ti flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:


hana nuk di a me marr per kompliment apo per ofese ate qe the nejse flori nqs vazhdon keshtu harroje annen si deshmitare :wink: :wink:

ANNA PSE CFAR TE KAM BER MA THUJ NJE HER E PERGJITHMON :?:
cfare ske bere se :evil: :evil: :evil: :evil:

anna
06-06-04, 12:52
flori eshte i pafajshem :D :D :D

ani
14-06-04, 21:30
hej o njerz kadal more qy vec une e Flori spo e dishmi per fejes :shock: :shock: :shock: :shock:

Hana tash e more vesh edhe ti, urime fejesa :wink:

hahahahha po de nejse flm krejtve :wink: :wink: :wink:
edhe pse sot e morra vesh kjo anna shum e prapt :wink:

Pse moj e prapt Anna, ajo tu u gezu per motren e vet, e ti thua keshtu. ncncncnJo, jo ma te madhe se dasem sdo ta bajme. PO AJU KAM THAN UNE SE KJO ANNA ESHTE SHUM E PRAPT NDEC MRAPSHT PO NEJSE JU U TRASHGOFSHI :oops: E SESHPEJTI ME NDONJE KUSHO TE VOGEL