PDA

View Full Version : Qka paraqet ORA njė mbi njė


SpAnJoLLI
26-08-04, 14:56
Mendon dashnija per ty :P

Gentiani
26-08-04, 17:06
ėshtė ndalė ora dhe nuk punon! defekt, duhesh me e dėrguar te orėtari pėr riparim, pėrndryshe mbetesh duke i pyetur njerėzit sa ėshtė ora ?! :wink: :lol:

Gentiana
26-08-04, 17:07
ėshtė ndalė ora dhe nuk punon! defekt, duhesh me e dėrguar te orėtari pėr riparim, pėrndryshe mbetesh duke i pyetur njerėzit sa ėshtė ora ?! :wink: :lol:

hahahahahahahahah

SpAnJoLLI
30-08-04, 14:20
hahahahahahha valla qysh kom ni une qe Ora njo mi njo do me thon qe dashnija ose simpatija n`qat moment mendon per Ty:p po edhe noshta munet edhe me tu prish :(

Tomori
30-08-04, 19:28
don me thone qe tja fillojsh sex-it perseri ske qka ben ashtu ka ra puna pra ne aksion para djema e qika ku jeni e ku nuk jeni uraaaaaaaaaaaa

lazdrani
31-08-04, 11:45
hahahahahahha valla qysh kom ni une qe Ora njo mi njo do me thon qe dashnija ose simpatija n`qat moment mendon per Ty:p po edhe noshta munet edhe me tu prish :(
Eh more Spanjoll qe me ke shti gazin hahahahha.Eshte e vertet ajo qe e ceket se me kujtove rinin time hahahahha.Edhe diqka a te kujtohet kur ndoshta vajzat takoni ndonje zonjushe shtatezane dhe menjehere shoqes apo shokut i thojshin cake -cake me dore kuptohet.Arsyeja ishte se do ta takone Simpatin apo Dashurin e Saj-Tij :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
31-08-04, 12:53
u myta tu e zan more :D :D a thua cili po me mendon :?: :?: :lol:

Vera
31-08-04, 13:33
hahahahahahha valla qysh kom ni une qe Ora njo mi njo do me thon qe dashnija ose simpatija n`qat moment mendon per Ty:p po edhe noshta munet edhe me tu prish :(
Eh more Spanjoll qe me ke shti gazin hahahahha.Eshte e vertet ajo qe e ceket se me kujtove rinin time hahahahha.Edhe diqka a te kujtohet kur ndoshta vajzat takoni ndonje zonjushe shtatezane dhe menjehere shoqes apo shokut i thojshin cake -cake me dore kuptohet.Arsyeja ishte se do ta takone Simpatin apo Dashurin e Saj-Tij :lol: :lol: :lol: :wink:

ahahahah valla per or e dita e per qet forene lazdranit kurr ne jet nuk kam degju ihiiiiiiii po dufka edhe une me ja bo qashtu tash hihihihi

Djal_rugove
31-08-04, 19:13
ora vajti 6 ose 11 ose 16 ose 22 ose 26 ose32 ose 37 ose42 ose 46 ose ose 52ose57 0se00:1nga ora e plotė, ps 1 ,2 ,3, 4, 5, 6, ,7 ,8, ,9, 10, 11,12,13,14,15,16, 17,18.19.20.21.22.23.24. hahahhaha