PDA

View Full Version : pershendes VEREN dhe AFERDITEN .....


anna
31-05-04, 09:07
i pershendes se jan qika te mira :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
31-05-04, 09:33
anna flm per pershendetjen edhe une te pershendes ty shum dhe edhe ti je qik e mir heheh :wink:

,,,,,,,,Vera

Cool_Boy
31-05-04, 13:36
anna mua me pasni harru a??ani ani

edhe une i perhsndes veren dhe aferditen dhe te gjithat............

IceGirl
03-07-04, 16:28
Vera Aferdita ju pershendes kudo qe jeni :)

kosova_lady
03-07-04, 16:38
Vera dhe Aferdita edhe une po ju pershendes shummmmmmm
kalofshit sa ma bukur

vali

aferdita
04-07-04, 09:26
flm anna edhe ti shum qik e lezetshme
dhe ju te gjithe

lazdrani
04-07-04, 11:11
Vera&Aferdita :arrow: Nje mpuq ne faqe juve dyjat :wink:

Honesty^uk.
04-07-04, 11:28
Pershendetje per ju VERA & AFERDITA

Honesty^uk.
04-07-04, 11:30
Vera&Aferdita :arrow: Nje mpuq ne faqe juve dyjat :wink:

qyqyqyq edhe ti Lazdran ne sabah me mpuqa :lol:
:wink:

Naki
04-07-04, 12:54
Aferdita dhe Vera,dy emra me sinonim qe sjelin drite rreze,ndrrim stinesh
pershendetje - Jeni te dyjat te mrekullueshme.
me nderime Naki

aferdita
04-07-04, 16:57
Lazdran,Honesty^uk, Naki flm shum edhe ju jeni te mrekulllueshem
:wink:

Murgesha
04-07-04, 17:09
Edhe une i pershendes dy zonjushet simpatike, Veren dhe Aferditen :lol:

aferdita
04-07-04, 17:12
Edhe une i pershendes dy zonjushet simpatike, Veren dhe Aferditen :lol:

flm murgesha edhe ti e shum simpatike :wink:

Barbaroza
04-07-04, 17:19
Vera dhe Aferdita,jeni te pershendetura edhe nga ana ime.Me kohe keni fituar simpatine e te gjithe neve!

Vera
04-07-04, 17:33
lazdrani, Murgesha, Naki, Honesty, Barbaroza, kosova_lady, ju pershendes shum shum, dhe ju e keni nje respekt nga une qe te gjith, dhe ju jeni ata qe e beni forumin e merekullueshem pastaj ne nuk kemo qare pa kon te mira hahah. Ok ju dua te gjithve dhe ju pershendes.

Aferdita pershendetje edhe per ty shum.

drenousha
05-07-04, 07:57
edhe une po e pershendes edhe pse nuk i njo mire
:wink:

Cool_Boy
05-07-04, 10:08
Ju pershdnes te gjithve

drenousha :wink:

drenousha
05-07-04, 10:44
cool_boy mire se ti nuk me paske pas harru :roll:

aferdita
05-07-04, 12:32
barbaroza, drenousha, Cool_Boy, Kosova_Lady edhe unju pershendes shum
vera edhe un te pershendes shum :wink: :wink:

mr_beni
05-07-04, 13:21
i pershendes shum Veren dhe aferditen te dyjat jan te mrekullueshme per mendimin tim.

kosova_lady
05-07-04, 17:37
Flm aferdita edhe une po te pershendes ty edhe nje here :wink:

Vali