PDA

View Full Version : Cka keni bre??


dr1ta
23-11-04, 00:16
Ka shum shum anetera ce me shkruajn dicka shum keq mesazhe private :twisted:

Nese ke dicka ne zemer thuje teku!!!!

turisti
23-11-04, 00:26
Te pershendes shume,dr1ta.

Me respekt,TURISTI. :wink:

dr1ta
23-11-04, 00:35
Flm turisti te perdhendes edhe un ty :) :wink:

RRUSHI
23-11-04, 07:01
Siq duket logoja juaj po i terheq ... :wink:


Rrespekt DRITA

Murgesha
23-11-04, 13:20
dr1ta problem si tendin me pranim te mesazheve fyese kemi pothuajse te gjithe.
Menyra me e mire per ti ndale te tillet eshte nese i denoncon ata qe te shqetesojne.
Sigurisht se do te mirret masa ndaj tyre.
Shkruaji ne privat adminit ose cilitdo nga moderatoret dhe problemi juaj do te zgjidhet.

ShEjToNkA
23-11-04, 14:22
Po dr1ta , tė gjithė thuje se kemi tė tilla mesazhe. E kėtu nė veqanti po flasė pėr veti, se vėrtet kam pas tė tilla mesazhe ( ndoshta Nick i ka pas fajet) ,mirėpo mėnyra mė e mirė ėshtė qė ta injorojmė duke mos i kthyer fare pėrgjegjėje nė as nė mėnyrė! Se fundja dėrgonė njė apo dy eventualisht tre mesazhe ,dhe kur te shefė se s'po i kthehėn ato mesazhe , patjetėr se edhe ai/ajo do e ndėrpen njė gjė tė till!
Ku pėrderisa pajtohėm edhe me propzimin e Murgesha. Ku e ka cek se mundesh edhe ta denoncojshė. Ku gjithėsesi edhe kjo mėnyrė ėshtė e mirė.

dr1ta
23-11-04, 14:38
Shejtonka dhe Murgesha flm per propozimet, me kan nevrikos shum do do duhet dicka te bej :roll:


RRushi :P :P

livoreka bicio
23-11-04, 20:00
DRITA TE PERSHENDES, JE SHUM E SINQERET. :P :P :P :wink:

Honesty^uk.
23-11-04, 20:16
Ka shum shum anetera ce me shkruajn dicka shum keq mesazhe private :twisted:

Nese ke dicka ne zemer thuje teku!!!!

Pershendetje Drita mundohem te kuptoj gjendjen tuaj qe ti e ke shfaqur me keto fjale , e kuptoj se perseri ka DEBILA te tille qe vet kenaqen kur me idiotesite e tyre arrijne te ssjellin shqetesime tek dikush, por me se miri mos ua ver veshin dhe injoranti gjithmone duhet injoruar.

Me respekt
Honesty

dr1ta
23-11-04, 20:20
DRITA TE PERSHENDES, JE SHUM E SINQERET. :P :P :P :wink:BICIO flm te pershendes eshe tyhttp://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/fk/daisy.gif

dr1ta
23-11-04, 20:23
Ka shum shum anetera ce me shkruajn dicka shum keq mesazhe private :twisted:

Nese ke dicka ne zemer thuje teku!!!!

Pershendetje Drita mundohem te kuptoj gjendjen tuaj qe ti e ke shfaqur me keto fjale , e kuptoj se perseri ka DEBILA te tille qe vet kenaqen kur me idiotesite e tyre arrijne te ssjellin shqetesime tek dikush, por me se miri mos ua ver veshin dhe injoranti gjithmone duhet injoruar.

Me respekt
Honesty

Pershendetje honesty

Mire thua ti ja kan arrit qellimit te rreagoj ne ket menyre .

Honesty^uk.
23-11-04, 20:33
Pershendetje honesty

Mire thua ti ja kan arrit qellimit te rreagoj ne ket menyre .

Ateher qe ata te plasin nga inati mos u merr me ta fare.
Kur njeriu flet nje fjale te poshter, ai veten e poshteron ose pa e pyetur tregon se kush eshte.
Durimi eshte Kyci i fitores.

Toni_4Ever
31-03-05, 16:37
Ka shum shum anetera ce me shkruajn dicka shum keq mesazhe private :twisted:

Nese ke dicka ne zemer thuje teku!!!!

ahhahahahah por cka kerkojn ata

te pershendes shum