PDA

View Full Version : JU LUTEM JEPNI MENDIMET E JUAJA PA REZERVE


LIBERO_78
17-10-03, 11:47
:D JU LUTEM TE NDERUAR MOS KAM GABUAR DIQKA THELLE NE KETE FORUM APO NUK IU KAM PERMBAJTE TEMAVE QE MU DREJTOHEM AKUZAT KAQ TE SHUMTA .............JEPNI MENDIMET E JUAJA NESE DO TE JENE ME SHUMICE KUNDERSHTUESE NDAJ MEJE DO TA BRAKTISE KETE FORUM DHE NUK DO TE JU PENGOJ ASPAK......TUNG NGA ALIAS LIBERALI... :wink:

TONINO
17-10-03, 16:54
NJ LUTJE? MOS E M'BUSH FORUMIN ME TEMA PA KURRFAR KUPTIMI, APO VEQ HAJT KISHE UNE DIKUSHI DHE QEL TEMA PALIDHJE, TI SJE KURKUSHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII HIQ. PO SHKO KU EKI VENDIN O MORR I COFT.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

jehona
17-10-03, 23:13
tonino bre shoki tu kisha lut gjdonjerin ketu ta rrespektojsh me fjalt, mendimet dhe veprat e tina, sepse askush nuk mundet dhe nuk e ka per obligim te gjithve me ja bo mir, edhe ne kete forum mundet te qel teme dhe ta jep mendimin gjdo njeri, pa kurrfar perjashtime...... apo jo??ps: gjdonjeri esht dikushi, e askush ne kete bote (le ma ne kete forum) nuk esht kerkushi!

Gentiana
18-10-03, 11:56
Mendimet e mija pa Rezerv, hmmmmmmmm. Ketu dua vetem te them se gjithkush ka te drejt ta shpreh mendimin e vet, por perpara te mendon 2x ateher te fol, tjert te behen tolerant paka a shum, kurse ata se nuk tolerojn mos te lexojn hiq, dhe mos te perzihet hiq nese i pengon.

Nuk di sa me kuptoni ama po ju them, e tepruat te dyt dhe tash as nuk esht me qesharake, se forum esht dhe esht per te gjith, prandaj ashtu edhe silluni.

Gentiana

LIBERO_78
20-10-03, 10:57
:wink: FALIMINDERIT PER KESHILLAT TUAJA DHE PER ATE TE TONINOS, NUK KA NJERI QE ESHTE I PERKRYER DHE QE NUK KA NDONJE TIP QE E KUNDERSHTON POR NUK KA PROBLEM PO MA THOT MENDJA TANI QE MUND TE VAZHDOJ ME MENDIMET E MIJA DHE KONTRIBUTIN TIM NE KETE FORUM...................IMER BERISHA KUR KA EQNE NE NORMALEN E ELBASANIT KA QENE NJE NDER NXENESIT ME TE MIRE ,DHE NE NJE HARTIM ME SHKRIM QE E BENE NJE HERE SHKRUAN ...NUK ESHTE ME RENDESI QE TA DUASH MIKUN..POR ME RENDESI ESHTE QE TI JA NJOHESH PIKEN E DOBET ARMIKUT............BESOJ QE MJAFTON KJO PER DISA A PO ?

Gentiana
20-10-03, 18:21
Bravo, ky tekst me pelqej, ama vetem esht pytje se kush athua esht Armiku i yt?? :wink: sidoqoft te pershendes dhe shpresoj se nuk me je hidheruar, as ti e as ai tonino, po nuk ka nevoj ashtu, ban edhe me fjal te mira, apo jo??

Genta