PDA

View Full Version : MIREMBREMA...


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Mafiozi
02-11-04, 22:33
Erdha vetem per me ju than mirmbrema se qedy tri dit nuk kam hy ne forum, e pash qe nuk esht kjo tem...

Mirmbrema te gjitheve... :wink:

Gentiana
02-11-04, 22:35
Mirmbrema Mafiozi, mirembrema edhe juve tjerve...

mickoja
02-11-04, 22:41
MIrčmbrema me bariqolla burra dhe gra :wink:

Gentiani
02-11-04, 22:42
Mirėmbrėma, po edhe Natėn e mirė mundet tė thuhet nė kėtė kohė :lol:

turisti
02-11-04, 23:01
Erdha vetem per me ju than mirmbrema se qedy tri dit nuk kam hy ne forum, e pash qe nuk esht kjo tem...

Mirmbrema te gjitheve... :wink:

Mirembrema shoki. E pershendes hapjen e kesaj teme ,sepse shume here mi ka humbur postimet,por nejse... Ty dhe te tjerve ju deshiroj mirembrema ne kete - aksham-. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:

livoreka bicio
02-11-04, 23:02
MIREMBRAMA :wink:

Luana
02-11-04, 23:04
Mire mbrema Turist , Mafioooooooozzzzzzz urime tema e re ishalla e gezojm :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

turisti
02-11-04, 23:07
Mire mbrema Turist , Mafioooooooozzzzzzz urime tema e re ishalla e gezojm :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Mirembrema LUANUSHE,tash te pash. :wink:

Luana
02-11-04, 23:08
Hiq mos u merzit se tash sa erdha :wink:http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Mafiozi
02-11-04, 23:12
Erdha vetem per me ju than mirmbrema se qedy tri dit nuk kam hy ne forum, e pash qe nuk esht kjo tem...

Mirmbrema te gjitheve... :wink:

Mirembrema shoki. E pershendes hapjen e kesaj teme ,sepse shume here mi ka humbur postimet,por nejse... Ty dhe te tjerve ju deshiroj mirembrema ne kete - aksham-. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:

Tė falenderoj shoki Turisti... :wink:

Mafiozi
02-11-04, 23:14
Mire mbrema Turist , Mafioooooooozzzzzzz urime tema e re ishalla e gezojm :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Faleminderit Luana, me vjen mir qe ju gjej..
Nuk jam kan ketu pari hiq qe tri ditė, mė keni mungu... :oops: :P

Ju pėrshėndes shokėt Luana&Turisti, edhe te tjerėt

turisti
02-11-04, 23:15
:wink:

Luana
02-11-04, 23:18
Valla bre Mafioz na ke munguar edhe ti Neve , por as une nuk jam hy aq shpesh se pune pune , e qeshtu , ti pe din mo :?


kalofshim bukur ne temen tende :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Mafiozi
02-11-04, 23:25
Valla bre Mafioz na ke munguar edhe ti Neve , por as une nuk jam hy aq shpesh se pune pune , e qeshtu , ti pe din mo :?


kalofshim bukur ne temen tende :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

E di shum mir Luana, puna esht vullneti njeriut, e din ti :wink:
Ani ju kam mungu :oops: :oops: :wink: Mo bre :P

Shpresoj se kalomi mir, si pėrher ne forum.. :P :wink:

Luana
02-11-04, 23:29
Valla bre Mafioz na ke munguar edhe ti Neve , por as une nuk jam hy aq shpesh se pune pune , e qeshtu , ti pe din mo :?


kalofshim bukur ne temen tende :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

E di shum mir Luana, puna esht vullneti njeriut, e din ti :wink:
Ani ju kam mungu :oops: :oops: :wink: Mo bre :P

Shpresoj se kalomi mir, si pėrher ne forum.. :P :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po de me ke mungu ,pse a jo a :roll:

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Mafiozi
02-11-04, 23:45
Valla bre Mafioz na ke munguar edhe ti Neve , por as une nuk jam hy aq shpesh se pune pune , e qeshtu , ti pe din mo :?


kalofshim bukur ne temen tende :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

E di shum mir Luana, puna esht vullneti njeriut, e din ti :wink:
Ani ju kam mungu :oops: :oops: :wink: Mo bre :P

Shpresoj se kalomi mir, si pėrher ne forum.. :P :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po de me ke mungu ,pse a jo a :roll:

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Po de, po te besoj :oops: :oops: :oops: :wink:

ShEjToNkA
03-11-04, 00:39
Erdha vetem per me ju than mirmbrema se qedy tri dit nuk kam hy ne forum, e pash qe nuk esht kjo tem...

Mirmbrema te gjitheve... :wink:Volla be Mafiozi, edhe unė erdha vetėm pėr me iu thonė mirėmbrėma , apo mė mirė me thonė mirėmesnata :lol:


Miiiiiiiiiiiiiiiiiirė Mbramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mafiozi
03-11-04, 01:03
Miiiiiiiiiiiiiiiirmbraaaaaaaaaama ShejToNka :P :P :wink:

turisti
03-11-04, 17:44
Mirembrema. :P

Murgesha
03-11-04, 17:46
Mirtėmbrėma pra. Agjėruesve Zoti ja u bėftė kabull agjėrimin. :D

Mafiozi
03-11-04, 18:37
Mirmbrema tė gjithėve...
Shpresoj qe edhe sonte kalojm nje mbremje te bukur... :wink:

Maca
03-11-04, 18:43
Miremrama...
Ju lus juve qe e lexoni kete,qe te hyni ne diskutime shoqerore dhe te jepni mendimin tuaj ne teme e re ''PRO ose ''CONTRA''...

aferdita
03-11-04, 19:00
Mirembrema te gjitheve
Mafiozi mire paske bere qe e paske hapur kete teme :wink:

blusky
03-11-04, 19:27
Mirėmbrėma,ju dėshiroj nje natė tė bukurė

vushtrria
03-11-04, 19:30
mirmbrema te gjithve :lol:

livoreka bicio
03-11-04, 20:06
NJE MIRE MBRAMA, PER TE GJITH. :P

Naki
03-11-04, 21:07
NJE MIRE MBRAMA, PER TE GJITH. :P

Flm Livereka bicio,edhe per juve nje mbremje te mire

ShEjToNkA
04-11-04, 17:07
Miiiiiiiiiiiiiiiiiiirė Mrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gjumashja
04-11-04, 19:07
Mirenata kejtve :twisted:

vushtrria
04-11-04, 19:10
mirmbrema te gjithve
:lol:

livoreka bicio
04-11-04, 21:09
MIREMBRAMA TE GJITHVE :P

Gentiana
05-11-04, 22:21
Mirembremja juvet qe jeni online!!

vushtrria
05-11-04, 22:49
mir mbrema genta, mirmbrema te gjithve :lol:

ShEjToNkA
05-11-04, 22:52
Edhe nga unė Mirėmbrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mafiozi
05-11-04, 23:38
Mirmbrema ShejToNka, Gentiana, edhe te tjereve po nuk qenkem shum...

:wink: :wink:

Gentiana
05-11-04, 23:44
Mirmbrema ShejToNka, Gentiana, edhe te tjereve po nuk qenkem shum...

:wink: :wink:

Mirembrema edhe ty Mafiozi. Pse a nuk po te mbushim syrin ne qe jemi a???? :twisted: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
05-11-04, 23:47
Mirmbrema ShejToNka, Gentiana, edhe te tjereve po nuk qenkem shum...

:wink: :wink:


Mirėmbrėma edhe ty Mafizoi.
Nime ku je qe sa ditė s'je kėtu pari????? Thashė mos dole serishė pėr tė na ardhė me Nick tjtėr???!! :wink:

Mafiozi
05-11-04, 23:53
Mirmbrema ShejToNka, Gentiana, edhe te tjereve po nuk qenkem shum...

:wink: :wink:


Mirėmbrėma edhe ty Mafizoi.
Nime ku je qe sa ditė s'je kėtu pari????? Thashė mos dole serishė pėr tė na ardhė me Nick tjtėr???!! :wink:

Hahahahaaa mir e ki ShejToNka... po jo ket nikname nuk e nderroj me..
Jam kan shum keq qeto dit shoqe ShejToNka..

Me keni mungu shum.. :cry: :wink:

ShEjToNkA
05-11-04, 23:58
Hahahahaaa mir e ki ShejToNka... po jo ket nikname nuk e nderroj me..
Jam kan shum keq qeto dit shoqe ShejToNka..

Me keni mungu shum.. :cry: :wink:

:lol: :lol: :lol:
Ok Mafiozi ,hiq mos e ndrro kėtė Nicm se edhe po tė shkonė pėr fytre ,shumė mirė po tė rrinė :wink:

Ok inshalla tė kalojnė kėto ditėt e kėqija

Mafiozi
06-11-04, 00:02
Hahahahaaa mir e ki ShejToNka... po jo ket nikname nuk e nderroj me..
Jam kan shum keq qeto dit shoqe ShejToNka..

Me keni mungu shum.. :cry: :wink:

:lol: :lol: :lol:
Ok Mafiozi ,hiq mos e ndrro kėtė Nicm se edhe po tė shkonė pėr fytre ,shumė mirė po tė rrinė :wink:

Ok inshalla tė kalojnė kėto ditėt e kėqija

Oooooooo me vjen mir :P vetem pėr ty nuk e nderroj ket nicm :wink:
Gjith nderimet pėr ty ShejToNka 8)

Mafiozi
06-11-04, 19:45
Mirmbrema te gjithve.... :P :P :wink:

Luana
06-11-04, 22:59
Mirembrema :P

DEA
06-11-04, 23:02
Mirembrema

time-bomb
06-11-04, 23:30
Mirembrema edhe nga une dhe deshiroj qe te kaloni sa me mire!!!!

Buli_00
07-11-04, 02:46
Mirėmbrama dhe mirėdita!

MemphiSx
07-11-04, 18:42
Mirmbrema

turisti
07-11-04, 20:30
` :P MIREMBREMA. :P

aferdita
07-11-04, 21:11
Mirembrema te gjitheve

ShEjToNkA
07-11-04, 21:20
Mirė Mbrėma edhe nga unė

Barbaroza
08-11-04, 16:57
Mirembremaaaaaa :P

livoreka bicio
08-11-04, 17:29
MIREMBRAMA :P

aferdita
08-11-04, 18:15
Mirėmbrėma te gjitheve

MemphiSx
08-11-04, 18:18
Mirėmbrėma te gjitheveMirmbrema e Mir se erdhe

Naki
08-11-04, 19:12
Mirembrema te gjithe juve qe jeni ne keto momente Online

turisti
08-11-04, 20:07
Mirembrema, :P

Zjarri
08-11-04, 20:21
Mirėmbrėma dhe mirė kalofshi!!!

Barbaroza
09-11-04, 16:35
Mirembrema :wink:

turisti
09-11-04, 16:37
Mirembrema te gjithve O/JASHTĖ- line. :wink:

Zjarri
09-11-04, 16:45
Mirmbrėma dhe, njė pėrshėndetje pėr tė gjithė juve. Pėr juve nė online dhe pėr ata qė janė jashtė. Pėr tė gjithė shoqėrinė e mrekullueshme tė dardania.de.

loni19
09-11-04, 18:26
mirmbrema si jeni si kaloni ju pershendes nga zemra gjitheve.

aferdita
09-11-04, 18:49
Mirėmbrėma

Agroni22
09-11-04, 19:14
mirembrama te gjithve.

vushtrria
09-11-04, 20:14
mbremja e mir te gjithve :lol:

Naki
09-11-04, 22:17
Nje mbremje te mire argetuese per te gjithe ju qe jeni ne keto momente ne online

Barbaroza
10-11-04, 16:39
Mirembremaaaa :)

vushtrria
10-11-04, 20:27
mreja e mir te gjitheve juve qe jeni ketu :lol:

Naki
10-11-04, 22:39
mirembrema dhe mire se ju gjeje

ShEjToNkA
10-11-04, 22:47
Edhe nga unė mirėmbrėmaaaaa

turisti
10-11-04, 23:01
Mirembrema. :P

turisti
11-11-04, 18:52
:P MIREMBREMA,hahahahahahha. :wink:

Kercovari
11-11-04, 19:20
:P MIREMBREMA,hahahahahahha. :wink:

Mirembrema shoki
Lume te lumit ato gra qe te njehin,ti u dhuron lule ato ty orhideja.
Per sot i mblodhe a!?

Mafiozi
11-11-04, 19:44
Mirmbrema te gjithve...

Mbremje te bukur forumista.... :wink:

turisti
11-11-04, 20:05
:P MIREMBREMA,hahahahahahha. :wink:

Mirembrema shoki
Lume te lumit ato gra qe te njehin,ti u dhuron lule ato ty orhideja.
Per sot i mblodhe a!?

Jo shoki i nderuar.Shkelqimi shumehere ne jete eshte MASHTRUES,besom.


Me respekt,TURISTI. :wink:

Gjumashja
11-11-04, 21:10
miremroma

Naki
11-11-04, 21:31
Mire se ju gjeje dhe nje mbremje te mire per te gjithe ju qe jeni duke shfletuar faqen e dardanis

MemphiSx
12-11-04, 16:17
Mirmbrema dhe mbremje te kendshme ne Forumin Dardan :)

Murgesha
12-11-04, 17:10
Mirėmbrėma!!!!!

livoreka bicio
12-11-04, 17:43
MIREMBREMA GJITHEVE.. :wink:

Gjumashja
12-11-04, 22:16
mirembrema

Mafiozi
12-11-04, 23:10
Mirmbrema... 8)

aferdita
12-11-04, 23:17
Mirembrema te gjithve

vushtrria
12-11-04, 23:21
mir mbrema ku je oj aferdita si ja kalon moj qe moti nuk te kam pa aahahahaha

ShEjToNkA
13-11-04, 00:13
Miiiiiiirė Mesnataaaaaaaaa

MemphiSx
13-11-04, 20:20
Mirmbrema:)

Gentiana
13-11-04, 21:59
Mirembrema. :P

Kercovari
13-11-04, 22:05
Miremrama edhe nga une!

Mafiozi
13-11-04, 22:37
Mirmbrema e mir se ju gjej... :P

livoreka bicio
14-11-04, 20:16
MIREMBREMA :P

ShEjToNkA
14-11-04, 20:53
Mirė Mbrėmaaaaaaaaa

Naki
14-11-04, 21:53
Mire Mbrema dhe me fate Festa e Bajramit

ARMANI
14-11-04, 21:57
Mirmbremaaaaaaaaaaaaaa

Mafiozi
15-11-04, 23:44
Mirmbrema te gjitve.... :P

turisti
16-11-04, 16:56
:P Mire mbrema te gjithve. :P

Kercovari
16-11-04, 17:28
Mirembrema.A erdhe Tursti?.

Naki
16-11-04, 17:46
Mire mbrema Kercovari dhe gjithe ju qe jeni ne keto momente ne online.

Kercovari
16-11-04, 17:54
Flm.Naki.
Gjithashtu.

ShEjToNkA
16-11-04, 17:55
Edhe nga unė Mirė Mbrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
16-11-04, 18:17
Mirembrema Dardani dhe ju o dardane!

Honesty^uk.
16-11-04, 18:32
Mirembrema DARDANI, sonte qenka nata e Moderatoreve, kush u paska dhene urdher keshtu te dalin te gjithe sheshit :wink:

Gentiani
16-11-04, 19:06
Mirėmbrėma edhe njėherė!

Mafiozi
16-11-04, 19:12
:P :wink:

MemphiSx
16-11-04, 19:34
Mirmbrema edhe nga une :(

lazdrani
16-11-04, 20:49
Miermbrema per te gjithe ju qe jeni ne online

aferdita
16-11-04, 22:53
Mirembrema edhe juve

Mafiozi
17-11-04, 18:58
Mirmbrema loqka e loqkana, kaloni mir sonte :wink:

Gentiana
18-11-04, 19:48
Mirmbrema Dardani.

Mafiozi
18-11-04, 19:48
Mirmbrema loqka e loqkana, kaloni mir sonte :wink:

:P :wink:

Barbaroza
18-11-04, 20:10
Mirembrema popull Dardan!

vushtrria
18-11-04, 20:39
mirmbrema oooo yjezit daradan :lol:

Honesty^uk.
18-11-04, 20:41
mirmbrema oooo yjezit daradan :lol:

Mirembrema o i uruar

Kullerka
18-11-04, 20:55
Mirmbrema forumgjinjet e dardanis!
Mirmbrema per te gjithe!

Gjumashja
18-11-04, 21:38
Mirembrema :wink:

ARMANI
18-11-04, 21:50
Mirmbrama

turisti
19-11-04, 19:52
:P Mirembrema. :P :wink:

Luana
19-11-04, 19:55
:P Mirembrema. :P :wink:

a mun erdhe Turist http://www.mainzelahr.de/smile/medien/pc4.gif

turisti
19-11-04, 20:01
:P Mirembrema. :P :wink:

a mun erdhe Turist http://www.mainzelahr.de/smile/medien/pc4.gif

Po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:

Barbaroza
19-11-04, 20:09
Mirembrema! :wink:

Gentiana
19-11-04, 20:11
Nimend, se per pak harrova. Mirembrema edhe nga une!!

ARMANI
19-11-04, 21:41
Mirmbrema

Mafiozi
19-11-04, 22:24
Mirmbrema 8)

Mafiozi
20-11-04, 23:09
Mirmbremaaaaaaaaa :P

Gentiana
21-11-04, 18:47
Mirembrema te gjithve

Barbaroza
21-11-04, 18:49
Mirembrema ju deshiron Barbaroza! :wink:

Mafiozi
21-11-04, 19:44
:P Mirmbrema te gjithve :P

MemphiSx
21-11-04, 20:30
Mirmbrema :)

livoreka bicio
21-11-04, 21:28
MIREMBREMA. :wink:

Naki
21-11-04, 22:25
Argetime te mire ne keto ore te mbremjes.

Honesty^uk.
21-11-04, 22:41
Argetime te mire ne keto ore te mbremjes.

Gjithashtu edhe ju i nderuar POeti i forumit tone

Gentiana
21-11-04, 22:41
Mirembrema

ARMANI
21-11-04, 23:39
MirembremaMirembrama ylli i nates :wink:

livoreka bicio
22-11-04, 20:31
MIREMBREMA :wink:

Barbaroza
22-11-04, 20:38
Tani mirembrema! :wink:

MemphiSx
22-11-04, 20:41
Me Ne Fund Mirmbrema :)

Murgesha
22-11-04, 20:59
Mirėmbrėma tė gjithėve.
Kaloni ēaste sa mė tė bukura nė forum.
Ju pėrshėndes me kėngėn "Dil e shif moj bijo" nga Adelina. :lol:

Naki
22-11-04, 21:24
Mirėmbrėma tė gjithėve.
Kaloni ēaste sa mė tė bukura nė forum.
Ju pėrshėndes me kėngėn "Dil e shif moj bijo" nga Adelina. :lol:Faleminderit edhe juve ju deshiroje nje mbremje te mire

ShEjToNkA
22-11-04, 21:48
Ok ,edhe nga unė Mirėmbramaaaaaaaaaaaaaa

vushtrria
23-11-04, 17:28
mir mbrema te gjithve, mir mbrema shejtonka :lol: :lol:

turisti
23-11-04, 18:16
Mirembrema,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
23-11-04, 18:18
Mirembrema,hahahahaahahahahahahahahahaa. :wink: (po e imitoj Turistin pak)

livoreka bicio
23-11-04, 19:44
ha,ha MIREMBREMA. :wink:

Honesty^uk.
23-11-04, 19:45
Mirembrema

Gentiana
23-11-04, 19:54
Mirembremaaaaaaaaa

Gentiani
23-11-04, 22:25
Mirėmbrėma tė gjithė Juve, qė gjindeni online!


Gentiani!

turisti
24-11-04, 20:24
Mirembrema,hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Barbaroza
24-11-04, 20:32
Mirembrema,hahahahahahahaahahahahahahahhaahahaa.

turisti
24-11-04, 20:43
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha- tingellon mire. :wink: ( te qeshurit eshte SEMUNDJE NGJITESE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink: ) :wink:

Barbaroza
24-11-04, 20:44
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha- tingellon mire. :wink: ( te qeshurit eshte SEMUNDJE NGJITESE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink: ) :wink:

Veq u infektova une tash,hahahahahahaahhaahahahahahahaa.

Mafiozi
24-11-04, 20:59
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha- tingellon mire. :wink: ( te qeshurit eshte SEMUNDJE NGJITESE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink: ) :wink:

Veq u infektova une tash,hahahahahahaahhaahahahahahahaa.

Edhe ti u infektove prej Turistit a :roll: :roll: :roll: shpresoj qe e ki barkin e fort :lol: :lol:

MemphiSx
24-11-04, 21:48
Mirmbrema Te Gjithve :)

livoreka bicio
24-11-04, 21:49
MIREMBREMA. :wink:

turisti
24-11-04, 21:51
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha- tingellon mire. :wink: ( te qeshurit eshte SEMUNDJE NGJITESE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink: ) :wink:

Veq u infektova une tash,hahahahahahaahhaahahahahahahaa.

:wink:

ShEjToNkA
24-11-04, 22:16
Mirė Mbrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
25-11-04, 17:15
Mirembrema! :)

Mafiozi
25-11-04, 17:33
Mirmbrema te gjitheve :wink:

Gjumashja
25-11-04, 18:12
mirembrema

livoreka bicio
25-11-04, 20:18
MIREMBREMA. :wink:

lazdrani
25-11-04, 21:59
Mirembrema ju qe jeni ne online :D

Mafiozi
26-11-04, 18:40
Mirmbrema :P

Gjumashja
26-11-04, 18:56
mirembrema :wink:

vushtrria
26-11-04, 19:02
mirmbrema o bilbilat e dardanis :lol: :lol:

Barbaroza
26-11-04, 19:19
Mirembrema sokola dhe sokolesha te Dardanise. :P

livoreka bicio
26-11-04, 21:27
MIREMBREMA. :wink:

DEA
26-11-04, 22:49
mirembrema

Mafiozi
26-11-04, 22:50
mirembrema

Mir se vjen DEA, moti koh qe nuk te kam pa ne forum :wink:

DEA
26-11-04, 22:51
mirembrema

Mir se vjen DEA, moti koh qe nuk te kam pa ne forum :wink:


Mirembrema mafiozi rrethanat ishin asisoji!

Mafiozi
26-11-04, 23:25
mirembrema

Mir se vjen DEA, moti koh qe nuk te kam pa ne forum :wink:


Mirembrema mafiozi rrethanat ishin asisoji!

Kryesorja esht qe mir qenke, dhe prap me ne :P
Pershendetje DEA 8)

Gentiani
26-11-04, 23:41
Njė Mbrėmje tė mirė tė gjithėve pak para mesnatės!

Mafiozi
26-11-04, 23:43
Njė Mbrėmje tė mirė tė gjithėve pak para mesnatės!

Te falenderoj Gentiani :D

Te uroj gjithashtu nje mbremje te bukur

8)

Gentiana
27-11-04, 18:25
Mirembrema juve

livoreka bicio
27-11-04, 18:46
MIREMBREMA NE TANSI. :wink:

Mafiozi
27-11-04, 18:47
Mirmbrema te gjithve :wink:

Barbaroza
27-11-04, 18:50
Mirembrema,nje mbremje te kendshme ju deshiron Barbaroza!

ARMANI
27-11-04, 19:35
Mirmbrema dardaniaaa

Gjumashja
27-11-04, 20:03
Mirembrema

Mafiozi
28-11-04, 20:58
Mirmbrema :wink:

livoreka bicio
28-11-04, 21:55
MIREMBREMA. :P :wink:

Gjumashja
29-11-04, 16:57
mirembrema te gjithve :wink: :wink:

Gentiani
29-11-04, 17:29
Mirėmbrėma tė gjithėve !

P.S Gjumashe a mujte ?! :wink: :lol:

Gjumashja
29-11-04, 17:35
Mirėmbrėma tė gjithėve !

P.S Gjumashe a mujte ?! :wink: :lol:
Qe u zgjova tash spo flej edhe shume si perpara komm perparu hahahahahhahahaha

Naki
29-11-04, 18:11
Mirembrema dardane dhe dardan :!:

aferdita
29-11-04, 18:18
Mirembrema te gjitheve

Gentiana
29-11-04, 18:46
Mirembrema....

Barbaroza
29-11-04, 20:00
Mirembrema,ora 20:00 :)

livoreka bicio
29-11-04, 20:06
MIREMBREMA GJITHEVE. :wink:

vushtrria
29-11-04, 20:22
mirmbrema o bilbila :lol:

Murgesha
29-11-04, 20:36
Mirė mbrėma!!! Po a jini a si jeni??? :D

turisti
29-11-04, 20:36
Mirembrema,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
29-11-04, 20:46
Mirmbrema :P

ShEjToNkA
30-11-04, 16:42
Mirė Mbrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

MemphiSx
30-11-04, 16:44
Mirmbrema:)

Mafiozi
30-11-04, 17:12
Mirmbrema te gjithve :wink:

Barbaroza
30-11-04, 18:01
Nje mbremje te kendshme per te gjithe! :wink:

Honesty^uk.
30-11-04, 18:54
mirembrema o milet

vushtrria
30-11-04, 19:35
mirmbrema te gjithve or bilbila :lol:

Gentiana
30-11-04, 19:55
Mirmbrema. 8)

Mafiozi
30-11-04, 19:58
Mirmbrema :wink:

livoreka bicio
30-11-04, 20:25
MIREMBREMA :wink:

Naki
30-11-04, 20:42
Mirembrema me plote Supriza :!:

Murgesha
30-11-04, 21:30
Mirėmbrėma!!!!!

aferdita
30-11-04, 21:51
Njė Mbrėmje te mire ju uroj te gjitheve[b]

turisti
30-11-04, 23:03
Mirembrema.hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Gentiani
30-11-04, 23:50
Mirėmbrėma !

Mafiozi
02-12-04, 17:57
Mirmbrema :wink:

turisti
02-12-04, 18:46
MIREMBREMA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a. :wink:

livoreka bicio
02-12-04, 20:31
MIREMBREMA. :wink:

Mafiozi
02-12-04, 20:40
:P Mirmbrema :P

Gentiana
02-12-04, 21:55
Hellooooooooooooooooo :P

ShEjToNkA
02-12-04, 22:13
Mirė Mbrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gentiana
03-12-04, 17:28
Mirembremaaaaaaaaa :?

Gjumashja
03-12-04, 17:59
Miremroma

Mafiozi
03-12-04, 18:35
Mirmbrema te gjithve :P

turisti
03-12-04, 19:07
:P Mirembrema,hahahahahahahahahahahahaha. :P :wink:

Naki
03-12-04, 19:32
Mirembrema urdheroni ne kafen e forumit nese jeni per qaje

livoreka bicio
03-12-04, 19:47
MIREMBREMA :P

Gentiani
03-12-04, 21:23
Mirėmbrėma

ShEjToNkA
03-12-04, 22:44
U njėmendė Mirė Mbrėma ,se gati pasna harru me ju thonė :lol:

vushtrria
03-12-04, 23:07
mirmbrema oooo bilbilat e dardanis :lol:

lazdrani
03-12-04, 23:14
Nje mbremje te hareshem per te gjithe qe jeni ne online :P

DEA
04-12-04, 00:05
Nje mirembrema te vone ju uroje te gjitheve

aferdita
04-12-04, 16:43
Mirembrema te gjitheve

ARMANI
04-12-04, 16:57
Mirembrama te gjithve

lazdrani
04-12-04, 17:09
Mirembrema ARMANI,Aferdita :wink:

aferdita
04-12-04, 17:12
Mirembrema edhe ty lazdran dhe armani

Mafiozi
04-12-04, 17:48
Mirmbrema :wink:

Kercovari
04-12-04, 18:25
Mirembrama!Pse jo?.

Gentiana
04-12-04, 18:45
Mirembrema

livoreka bicio
04-12-04, 19:08
MIREMBREMA :arrow: :!:

Naki
04-12-04, 21:18
Mirembrema Dardane dhe Dardan argetim te mire per ju :!:

Diana007
04-12-04, 21:27
Mirmbrama :oops: :oops: :oops:

MemphiSx
04-12-04, 21:29
Mirmbrema :)

Mafiozi
04-12-04, 21:47
Mirmbrema :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 22:38
Mirė Mbrėmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vushtrria
04-12-04, 23:52
mbremja e mire te gjithve :lol:

Gjumashja
05-12-04, 18:27
Mirembrema

Gentiana
05-12-04, 18:28
Mirembrema

turisti
05-12-04, 20:35
:P Mirembrema. :wink:

Naki
05-12-04, 20:44
:wink: Mirembrema

DEA
05-12-04, 21:44
Mirembrema

Mafiozi
06-12-04, 18:45
Mirmbrema :wink:

aferdita
06-12-04, 19:15
Mirėmbrema te gijtheve

vushtrria
06-12-04, 20:56
mr mbrema te gjithve, mir mbrema aferdita :lol: :lol:

livoreka bicio
06-12-04, 21:49
MIREMBREMA :wink:

Mafiozi
06-12-04, 23:13
Mirmbrema 8)

lazdrani
07-12-04, 01:19
Mirembrema juve qe jeni tani ne online :wink:

Mafiozi
07-12-04, 18:09
Mirbrema te gjithve :wink:

Barbaroza
07-12-04, 18:47
Mirembrema edhe nga une!

Honesty^uk.
07-12-04, 21:04
Mirembrema per ju qe ju gjeta ketu, dhe per ju qe do te vini pas meje

vushtrria
07-12-04, 21:10
mirmbrema or bilbila :lol: :lol:

livoreka bicio
07-12-04, 21:31
MIRMBREMA :wink:

Gentiana
07-12-04, 21:33
Mirembremaaaaaaaaaa