PDA

View Full Version : Esht e ndalur t hapim Teme t cilat na Interesojm dhe i dim?


Engjellushja
29-06-04, 20:55
Un mendoj c t gjith kan t drejt t shkruajn dhe t hapin Teme per at c din dhe c i Intereson, po edhe nese nuk i lexon askush, mendoj c nuk e sht e ndalume ...........!! Duhemi t shkruaj vetem at cfar juve ju Intereson, ska problem por si ta dim ???? Apo duhemi vetem t kommentojm ??? Apo vetem tju pergjigjem ???

Cfar mendoni ju.................a esht gabim t shkruajm per at c na intereson` dhe cka dim ?

yllka
29-06-04, 21:18
Un mendoj c t gjith kan t drejt t shkruajn dhe t hapin Teme per at c din dhe c i Intereson, po edhe nese nuk i lexon askush, mendoj c nuk e sht e ndalume ...........!! Duhemi t shkruaj vetem at cfar juve ju Intereson, ska problem por si ta dim ???? Apo duhemi vetem t kommentojm ??? Apo vetem tju pergjigjem ???

Cfar mendoni ju.................a esht gabim t shkruajm per at c na intereson` dhe cka dim ?
Engjellushja -me vjen keq por nuk po te kuptoje cka ke dashte me thane me kete teme.Edhe pse jam antare e re ne kete forum me shkrimet e mija dua ta them nje:Nuk ke shanca te gjejsh nje Forum aq simpatik si ku qe kemi tani Dardani.Kete duhet te kemi parasyshe duke ju falenderuar stafit te keti forumi dhe moderatoreve qe deri me tani nuk kam pare diq te keqe.Me siguri qe ata-ato bejne punen profesionale dhe atmosferen qe qdo kush nga ne te kemi argetim te mire mes njerit -tjetrit.Ju falenderoje shume per kete njerzeve simpatik siq kemi Lazdranin,Naki,Murgeshen,Barbarozen,Gentianen,Bond dhe te tjeret qe tani nuk me kujtohen jane ata qe kane meritat me te medhaja.Jam shume i kenaqyre ne kete mese te tyre.Nuk eshte e ndaluar te hapesh teme por edhe duhesh te shikosh mos ndoshta ka asi tema te aferta ....nejse te pershendes edhe pse kjo teme e juaj nuk po me pelqen d.m.th imigji i saj.tung kalofsh mire Yllka

Engjellushja
29-06-04, 23:09
Un mendoj c t gjith kan t drejt t shkruajn dhe t hapin Teme per at c din dhe c i Intereson, po edhe nese nuk i lexon askush, mendoj c nuk e sht e ndalume ...........!! Duhemi t shkruaj vetem at cfar juve ju Intereson, ska problem por si ta dim ???? Apo duhemi vetem t kommentojm ??? Apo vetem tju pergjigjem ???

Cfar mendoni ju.................a esht gabim t shkruajm per at c na intereson` dhe cka dim ?
Engjellushja -me vjen keq por nuk po te kuptoje cka ke dashte me thane me kete teme.Edhe pse jam antare e re ne kete forum me shkrimet e mija dua ta them nje:Nuk ke shanca te gjejsh nje Forum aq simpatik si ku qe kemi tani Dardani.Kete duhet te kemi parasyshe duke ju falenderuar stafit te keti forumi dhe moderatoreve qe deri me tani nuk kam pare diq te keqe.Me siguri qe ata-ato bejne punen profesionale dhe atmosferen qe qdo kush nga ne te kemi argetim te mire mes njerit -tjetrit.Ju falenderoje shume per kete njerzeve simpatik siq kemi Lazdranin,Naki,Murgeshen,Barbarozen,Gentianen,Bond dhe te tjeret qe tani nuk me kujtohen jane ata qe kane meritat me te medhaja.Jam shume i kenaqyre ne kete mese te tyre.Nuk eshte e ndaluar te hapesh teme por edhe duhesh te shikosh mos ndoshta ka asi tema te aferta ....nejse te pershendes edhe pse kjo teme e juaj nuk po me pelqen d.m.th imigji i saj.tung kalofsh mire Yllka

Mirmbrema Yllka , po un asgj dhe asken nuk e bera t keq, por shprehuni tjeraher dhe lexoni si duhet se askush nuk tha c dikush keq, ti m keqkuptove se dhe mua m pelqejn shkirem e moderatorve por un mendova c disa Forumist t ri ankohen se temet nuk i pelqejn , c keshtu me shkrimin ten e skjarove punen ! Dm.th : Se pata per Moderatoret, se perbadihava nuk quhen ashtu, por per kta Forumista t ri, c ankohen sikur TI
Tung e bofsh !!

Murgesha
30-06-04, 00:07
Engjellushja as une nuk po e kuptoj se perse e ke hapur ket teme. Ky forum eshte nder forumet me toleruese sa ju perket hapjes se temave. Nese ti e ke hapur ndonje teme dhe te eshte mbyllyr kjo eshte vetem ne rast se nje teme e njejte ka egzistuar. E jo per aresye se dikujt i pelqen apo nuk i pelqen tema ne fjale.
Nuk eshte aspak gabim te jipet mendimi per gjerat qe ju interesojne.
Ne fund prap po te them se nuk po te kuptoj se cfare qellimi ka kjo teme e jotja.

Tomori
30-06-04, 00:14
-Engjullesh te pershendes dhe keni hapur nje teme shum shum interesante radhe te pare duket si e pakuptimt.Po qendron e kunderta shume eshte me logjik kjo teme se ka te beje me shprehjen e lire te antareve te forumit. Se ju sjellni nje freski normal kush ju kupton?Se keni te beni per debat te individit qe ka nje interesim te shkruaj ose diqka qe i intereson qe ju i jipni nje mesazh te qarte qe te shprehen lirshem
Se nuk do ta kene gabim te shkruajne per at qe ju intereson.
Kjo tema juaj i stimulon antaret qe te hapin tema te reja per gjdo aspekt pa ndroje.
Ju lumte Engjullesh se duhet me te drejte do te kene lakmi per Intiligjencen qe e posedoni se mencuria nuk blehet ne pazar po esht dhurata e zotit.

-Ju pershendet
Tomori

Engjellushja
30-06-04, 06:43
Engjellushja as une nuk po e kuptoj se perse e ke hapur ket teme. Ky forum eshte nder forumet me toleruese sa ju perket hapjes se temave. Nese ti e ke hapur ndonje teme dhe te eshte mbyllyr kjo eshte vetem ne rast se nje teme e njejte ka egzistuar. E jo per aresye se dikujt i pelqen apo nuk i pelqen tema ne fjale.
Nuk eshte aspak gabim te jipet mendimi per gjerat qe ju interesojne.
Ne fund prap po te them se nuk po te kuptoj se cfare qellimi ka kjo teme e jotja.

Sm kuptoni ?? Ok pra do tju tregoj......sic esht pun !! Kam hapur disa teme psikologjike , dhe disa n gjuh t huaj, por aat e kam hapur n faqen "Flisni n gjuh t huaja, keshtu q u mundova ta verj gjdogj n vend t vet dhe t sillem KOREKT....Por jo disa prs u ankuan pse une shkruaj teme psikologjike !!! Se askujt si Intereson !! Per ket e hapa ket teme dhe mu duft t pyes paqare si mendon shumica per ti vazhdur Temet sic esht m se miri...

Kuptoni tash cfar kam?

Ju Pershendes

Murgesha
30-06-04, 13:57
Engjellushja ju mund te vazhdoni te hapni tema si gjer me tani. Atyre qe nuk i pelqejne temat tuaja mund te mos i lexojne fare, por nuk ka te drejte askush ti thote tjetrit keshtu si ne rastin tend. Une nuk e kam verejte se dikush te ka thene kete gje. Gjuhen gjermane nuk e kuptoj. Por me vjen keq qe dikush eshte sjell padrejtesisht me ty ne ket rast.
Te pershendes sinqerisht.

Barbaroza
30-06-04, 14:28
Engjellushja edhe une te pershendes dhe njeherit dua te te them se ju mund te hapni tema te reja cfare te deshironi pa marre parasysh a i pelqejne apo nuk i lexon dikush ato.
Me rendesi eshte qe temat te mos kene permbajtje te ngjajshme sepse tani behet nje grumbullim i panevojshem i temave me permbajtje te njejte!

lazdrani
30-06-04, 18:25
Un mendoj c t gjith kan t drejt t shkruajn dhe t hapin Teme per at c din dhe c i Intereson, po edhe nese nuk i lexon askush, mendoj c nuk e sht e ndalume ...........!! Duhemi t shkruaj vetem at cfar juve ju Intereson, ska problem por si ta dim ???? Apo duhemi vetem t kommentojm ??? Apo vetem tju pergjigjem ???

Cfar mendoni ju.................a esht gabim t shkruajm per at c na intereson` dhe cka dim ?
Ashtu eshte Engjellushja te gjithe kane te drejte te hapin tema per ate qe i intereson.Te shkruajme te komentojme,te pergjigjem....Nuk eshte e ndalushme asgje nese i keni respektuar rregullat e Forumit.
Une pajtohem plotesisht me Murgeshen dhe Barbarozen.Engjllushja te pershendes dhe njeherit ju jam mirenjohes per mundin tuaj qe po japni ne kete forum sidomos ne rubriken Poezia.Argetim te kendeshem Zonjushe....Lazdrani

Engjellushja
30-06-04, 21:25
Ju falenderoj shuuuuuuuuum shum t gjithve, per mirkuptim dhe per shprehje t Respektuar, megjithat m qetesuat dhe m japet ma shum vullnet per Temet e t ardhmes dhe ju uroj knaqesi dhe mirkuptime n leximet e temeve t mia si dhe ashtu t tjerve :wink:

Ju pershendet me Plot Respekt "Engjellushja"

turisti
28-07-04, 02:37
Ideja e mire Engjellushe, por une nuk jam CONCORD me i mrrije te gjithat temat(p.sh. tash eshte 3.36 pas mesnates)..... :wink: