PDA

View Full Version : Pershendetje per Maskat e forumit........!!!!


Honesty^uk.
05-10-04, 20:50
Pershendetje per te gjithe ata qe futen me maska ne forum, (ndoshta u vjen turp ose edhe frigesohen, po e them kete se njehere me ka ndoshur edhe mua keshtu);)
kalofshi sa me bukur ne boten tuaj te mbyllur :lol: :lol: :lol:

turisti
05-10-04, 21:21
Falmderit Honesty i nderuar.Une jo qe futem me maske,por edhe me pizhama.Ngushlluese eshte siq e ceka dikun neper temat ( nuk e tash se ku ),qe shumica i perdsorin maskat andej dhe ana tjeter e medaljes eshte si - ZORO DISKUTIME -,hahahahahahaha.
Te pershendes. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 10:16
Edhe tė maskuar kemi kėtu aa ??????????????
Phaaaaaaaaaaa, hajtė pra se po e pėrshndes edhe unė tė gjithė ata qė janė me maska.
Me prosin mosni be mos hyni me maska se tybe krejt urt jena ka rrrina dhe s'keni nevojė me na friku. :lol: :lol: :lol:

Njė keshillė pasi qenka puna kėshtu: Ju lutėm antarė tė nderuar tashe tutje ejani dhe hyni tė armatosur se sic po shifet qenkemi nė rrezikė pasi paska edhe tė maskuar. :roll:

Honesty^uk.
09-10-04, 17:42
"Turisti" dhe shejtanka ,jeni te pershendetur nga ana ime
se me te vertet jeni shume aktiv dhe merrni pjese ne analizat dhe diskutimet e te gjitha temave.
Respekt per ju
Honesty

turisti
09-10-04, 18:01
Falmderi ,o MBRETI i nderuar.

Te pershendes gjithashtu. :wink:

Honesty^uk.
09-10-04, 22:49
Pershendetje per te gjithe ata qe futen me maska ne forum, (ndoshta u vjen turp ose edhe frigesohen, po e them kete se njehere me ka ndoshur edhe mua keshtu);)
kalofshi sa me bukur ne boten tuaj te mbyllur :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
13-10-04, 22:47
Perseeeeeeeeeee o njerezzzzzz :?: :?: :?: :?:

ShEjToNkA
15-10-04, 23:03
kalova kėndje pari dhe thashė t'i pėrshndes Maskat e forumit , ku me sa e diktova s'qenkan as njė sontė kėndej pari :lol: :lol:

Honesty^uk.
15-10-04, 23:21
Kjo do te thote se pershendetja nen titullin" maskat " nuk po ju pelqen

turisti
16-10-04, 23:23
Kjo do te thote se pershendetja nen titullin" maskat " nuk po ju pelqen

Hahahahahahahaha,Honesty i nderuar,po a nuk e kuptove-a ? Me e pas titullue temen " Pershendetje per/nen sex " te gjithe ishin pergjegjur,keshtu, e shef edhe vet,por mos u demoralizo sepse jan frigue prej pyetjes tende,hahahahahahahahahahahaha.

Me nderime, TURISTI. :wink:

Honesty^uk.
16-10-04, 23:39
Kjo do te thote se pershendetja nen titullin" maskat " nuk po ju pelqen

Hahahahahahahaha,Honesty i nderuar,po a nuk e kuptove-a ? Me e pas titullue temen " Pershendetje per/nen sex " te gjithe ishin pergjegjur,keshtu, e shef edhe vet,por mos u demoralizo sepse jan frigue prej pyetjes tende,hahahahahahahahahahahaha.

Me nderime, TURISTI. :wink:


HAHAHHAHAHAH
cdo koment tjeter eshte i pa vlere vlere

turisti
16-10-04, 23:47
Kjo do te thote se pershendetja nen titullin" maskat " nuk po ju pelqen

Hahahahahahahaha,Honesty i nderuar,po a nuk e kuptove-a ? Me e pas titullue temen " Pershendetje per/nen sex " te gjithe ishin pergjegjur,keshtu, e shef edhe vet,por mos u demoralizo sepse jan frigue prej pyetjes tende,hahahahahahahahahahahaha.

Me nderime, TURISTI. :wink:


HAHAHHAHAHAH
cdo koment tjeter eshte i pa vlere vlere

Nese don tash pergjegjen e maskave - banjav pyetjen prej anes tjeter. :wink:
Pershendetje- TURISTI.

Barbaroza
17-10-04, 18:03
O tybe une kur dua e ve masken e kur nuk dua nuk e vej dhe s'kam asnje frike e asnje turp nga askush.Po qejf eshte kjo o njerez.Dikush ashtu e dikush keshtu :wink:


:lol: :lol:

Gentiani
19-10-04, 10:13
Ha,hahahaaaaaaaaa Honesty! dje e kuptova punėn e maskave nė forum :lol: :lol: :lol: kur e pata lexuar titullin e temės pata menduar pėr ēfarė maska po flitet :lol: :lol: :lol:

Mua mė ka ndodhur tė shoh shembull postimin e personi qė shkruan nuk ėshtė askund online! phaa mendova me postė po i dėrgojnė postimet kėtu :lol: :wink:

sido qė tė jetė, nuk ėshtė edhe ajo punė e madhe, se ndoshta nuk ka vend pėr paraqitje tė gjitha emrave nė forumė :lol: :lol:

Loloku
19-10-04, 10:30
Pershendetje per te gjithe ata qe futen me maska ne forum, (ndoshta u vjen turp ose edhe frigesohen, po e them kete se njehere me ka ndoshur edhe mua keshtu);)
kalofshi sa me bukur ne boten tuaj te mbyllur :lol: :lol: :lol:


Flm per pershendetjen, por njelloj eshte kjo pershendetja jote sikur kur i pershendet te gjithe, sepse te gjithe jane te maskuar ketu pas emrave te perzgjedhur me preference, me perjashtim te atyre qe edhe emrin e vertet e kane sipas shijes se vete! Pstaj keshtu behet me interesant a, me duket si ne karnevale!
Fikni dritat i heqim maskat!

Maca
19-10-04, 12:03
Une nuk i takoj kesaj theme,edhe skam qfar komenti te japi vetem se skeni qka me ju bo atyre qe hyn me maska hehe,net bojn more qka te dojn,kryesorja po na bojn muhabet e spo na ofendojn a eeeee Gentiani i fühl mi ned agsproche gäll kolega! :wink:

Murgesha
19-10-04, 12:18
Une nuk i takoj kesaj theme,edhe skam qfar komenti te japi vetem se skeni qka me ju bo atyre qe hyn me maska hehe,net bojn more qka te dojn,kryesorja po na bojn muhabet e spo na ofendojn a eeeee Gentiani i fühl mi ned agsproche gäll kolega! :wink:

Oj Maca shumė mirė e paske thėnė.
Mė mirė me maskė me hy e stė shef dot kush se a po qesh a po qan.
Ps. Mos e ndjej moj vet keq. :lol:

Maca
19-10-04, 12:22
Une nuk i takoj kesaj theme,edhe skam qfar komenti te japi vetem se skeni qka me ju bo atyre qe hyn me maska hehe,net bojn more qka te dojn,kryesorja po na bojn muhabet e spo na ofendojn a eeeee Gentiani i fühl mi ned agsproche gäll kolega! :wink:

Oj Maca shumė mirė e paske thėnė.
Mė mirė me maskė me hy e stė shef dot kush se a po qesh a po qan.
Ps. Mos e ndjej moj vet keq. :lol:

Murgesha po jo bre,disi shume ligje ketu haha! Po un u myta tu kesh kur sjam mire hy ne forum lexoj,vica edhe qeshem! A me mask,a pa mask puna jeme osht,kryesorja po ju shkruj edhe jau boj ni nder se borgj se kam me shkru ketu hahaha!
Jo bre Murgesha se nuk e djej veten keq,per kaq pak a,jam jam pak e ndjeshme mire e paske vrejt,por zdo te thot se nuk esht kaluse hhaha!
kizzzz Murgesha :wink:

Honesty^uk.
19-10-04, 19:42
Ha,hahahaaaaaaaaa Honesty! dje e kuptova punėn e maskave nė forum :lol: :lol: :lol: kur e pata lexuar titullin e temės pata menduar pėr ēfarė maska po flitet :lol: :lol: :lol:

Mua mė ka ndodhur tė shoh shembull postimin e personi qė shkruan nuk ėshtė askund online! phaa mendova me postė po i dėrgojnė postimet kėtu :lol: :wink:

sido qė tė jetė, nuk ėshtė edhe ajo punė e madhe, se ndoshta nuk ka vend pėr paraqitje tė gjitha emrave nė forumė :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: edhe kjo mundet te jete, por po te ishte se kush po i zen vendet i pari do i kishe pare emrat te bere cope cope , duke u shtyre se cili te dalin per tu dukur :wink:

Mbetesh i perdhendetur

Honesty^uk.
19-10-04, 19:52
Flm per pershendetjen, por njelloj eshte kjo pershendetja jote sikur kur i pershendet te gjithe, sepse te gjithe jane te maskuar ketu pas emrave te perzgjedhur me preference, me perjashtim te atyre qe edhe emrin e vertet e kane sipas shijes se vete! Pstaj keshtu behet me interesant a, me duket si ne karnevale!
Fikni dritat i heqim maskat!

eshte e vertet se te gjithe jemi te maskuar ose identifikuar me nofka, por disa po i bejn maskim edhe nofkes, por une kam bere kete pershendetje per ta se me eshte dukur se po ngelin te papershendetur asnjehere, dhe jo qe me mungon mua maskimi i askujt.

Dritat i fikim kur te vijne qirinjet :wink:

Honesty^uk.
10-11-04, 13:50
Une nuk i takoj kesaj theme,edhe skam qfar komenti te japi vetem se skeni qka me ju bo atyre qe hyn me maska hehe,net bojn more qka te dojn,kryesorja po na bojn muhabet e spo na ofendojn a eeeee Gentiani i fühl mi ned agsproche gäll kolega! :wink:

meqenese ti nuk i takon kesaj teme , nuk je e pershendetur pra ketu :wink: :lol:

Gentiani
13-11-04, 23:55
Ha,hahahaaaaaaaaa Honesty o ashtu shkruan Maca po e dijė unė qė ėshtė agsproche edhe atė shumė gäll Maca :wink: :lol: :lol:

Gentiani!

Mafiozi
14-11-04, 17:36
E vertet esht qe te gjithet jam te maskuar, esht gje normale ( per gjerat e jashtme te nje personi, emrin, photo, mosha, etj...). Per ket sicili mundet me hjek masken nese don, esht tema "prezentoni vetėn"...

Esht kryesore, mos me qen i maskuar ne mendimet qe i kem, ne postimet tona duhet te jem 100% te sinqert, ne ket menyr e njohem anėtarin se si esht...

Te kuptoj me respekt ne mendimet e tua, Honesty^uk...

Pėrshėndetje :D

Honesty^uk.
20-11-04, 17:38
E vertet esht qe te gjithet jam te maskuar, esht gje normale ( per gjerat e jashtme te nje personi, emrin, photo, mosha, etj...). Per ket sicili mundet me hjek masken nese don, esht tema "prezentoni vetėn"...

Esht kryesore, mos me qen i maskuar ne mendimet qe i kem, ne postimet tona duhet te jem 100% te sinqert, ne ket menyr e njohem anėtarin se si esht...

Te kuptoj me respekt ne mendimet e tua, Honesty^uk...

Pėrshėndetje :D

Shkrimi juaj vlen te pershendetet.
Mbetesh i pershendetur

Honesty

Kercovari
20-11-04, 18:23
Pse doni te mbeteni te maskuar?
Keni galerin personale ku mund te postoni te pakten nje foto nese s“doni te identifikoheni me emer dhe mbiemer.
Do te ishte vertet shume interesante te dinim se me cilin person jemi ne diskutime.Bile do te na jepeshte mundsija qe nese takohemi diku rastesisht ne rruge,te pakten te pime nga nje kafe.

Honesty^uk.
12-12-04, 21:22
Pershendetje per te gjithe ata qe futen me maska ne forum, (ndoshta u vjen turp ose edhe frigesohen, po e them kete se njehere me ka ndoshur edhe mua keshtu);)
kalofshi sa me bukur ne boten tuaj te mbyllur :lol: :lol: :lol:

turisti
12-12-04, 22:04
Pse doni te mbeteni te maskuar?
Keni galerin personale ku mund te postoni te pakten nje foto nese s“doni te identifikoheni me emer dhe mbiemer.
Do te ishte vertet shume interesante te dinim se me cilin person jemi ne diskutime.Bile do te na jepeshte mundsija qe nese takohemi diku rastesisht ne rruge,te pakten te pime nga nje kafe.


JO more, " nga nje foto " e pastaj ma lyp dhe AUTOGRAMIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

aferdita
13-12-04, 09:03
Pershendetje per te gjithe ata qe futen me maska ne forum, (ndoshta u vjen turp ose edhe frigesohen, po e them kete se njehere me ka ndoshur edhe mua keshtu);)
kalofshi sa me bukur ne boten tuaj te mbyllur :lol: :lol: :lol:


Honesty^uk. te pershendes edhe un gjithashtu :wink: :lol:

Honesty^uk.
13-12-04, 21:07
Pershendetje per te gjithe ata qe futen me maska ne forum, (ndoshta u vjen turp ose edhe frigesohen, po e them kete se njehere me ka ndoshur edhe mua keshtu);)
kalofshi sa me bukur ne boten tuaj te mbyllur :lol: :lol: :lol:


Honesty^uk. te pershendes edhe un gjithashtu :wink: :lol:

Me te vertet ka lezet kur njerezit tregohen te sinqert, sic jeni treguar ju e nderuar
Gjithashtu mbetesh e pershendetur Aferdita

Honesty

Mafiozi
13-12-04, 22:13
Qka jan maskat bre :lol: :lol: un nuk i njoh :D :D :D :wink:

ShEjToNkA
13-12-04, 22:17
Qka jan maskat bre :lol: :lol: un nuk i njoh :D :D :D :wink:


A vėrtet nuk e dinė se cka janė maskat aa????? :roll:

Ok nejse ,pasi hyra kėtu po i shofė nja dy Maska dhe ua dėrgojė njė pėrshėndetje! :wink: :lol:

Mafiozi
13-12-04, 22:22
Qka jan maskat bre :lol: :lol: un nuk i njoh :D :D :D :wink:


A vėrtet nuk e dinė se cka janė maskat aa????? :roll:

Ok nejse ,pasi hyra kėtu po i shofė nja dy Maska dhe ua dėrgojė njė pėrshėndetje! :wink: :lol:

Po moj e di qka jan te tjeret, por un nuk kam eksperienc me maska :D :D :D :wink:

Nje pershendetje per maskat :lol: edhe nga ana ime, me ShejToNken :lol: :wink:

Honesty^uk.
15-12-04, 23:55
Pershendetje per ju qe ju vjen marre me dal ne shesh :lol:

Mafiozi
16-12-04, 00:04
Pershendetje per ju qe ju vjen marre me dal ne shesh :lol:

Haahahahhahhahhaahahahahhaahahaaa
I bashkangjitem kesaj pershedetje :D

livoreka bicio
16-12-04, 00:25
CIAOOOO MAFIA,HAHAHAHAH. TE UROJE TEJKALIMINE E 2000 POSTIMEVE TE TUAJA. TE CILATE MENDOJE QE TE KAN MARRE MJAFTE KOHE DHE MUNDIM..,POR DHE ARGETIMI KA QENE FENOMENAL... :wink: TI U BEFSHE PLAKU ME I MIRE I KATUNDITE HAHAHAHAHHAHH :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: TE PERSHENDESE :wink:

uliksi31
16-12-04, 01:01
Si kisha mundur edhe une me vendose nje maske,spo di :!: Mendova,hajt thash ush, ush si gjithkush :shock:

livoreka bicio
16-12-04, 01:14
CIAOOOO MAFIA,HAHAHAHAH. TE UROJE TEJKALIMINE E 2000 POSTIMEVE TE TUAJA. TE CILATE MENDOJE QE TE KAN MARRE MJAFTE KOHE DHE MUNDIM..,POR DHE ARGETIMI KA QENE FENOMENAL... :wink: TI U BEFSHE PLAKU ME I MIRE I KATUNDITE HAHAHAHAHHAHH :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: TE PERSHENDESE :wink: MAFIOZE TE KERKOJE FALJE SE KY SHKRIM ISHTE PERE NE ROBRIKEN TENDE POR E KAM GABUARE ROBRIKENE NE VENDE TE ASAJE E KAM SHTYP KETU MENDOJE QE KE MIREKUPTIME... :wink: CIAO :P

dr1ta
16-12-04, 01:21
Me mire do te ishte me i hjek ato shamija :idea: :?

ShEjToNkA
16-12-04, 12:36
Me mire do te ishte me i hjek ato shamija :idea: :?Jo be dr1ta ,se po i rrespketojmė tradita e vjetra si kėtynehera a! Me shamija mė mirė :wink: :lol: :lol:

Murgesha
16-12-04, 13:50
Me mire do te ishte me i hjek ato shamija :idea: :?Jo be dr1ta ,se po i rrespketojmė tradita e vjetra si kėtynehera a! Me shamija mė mirė :wink: :lol: :lol:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
A pėr shamija paska qenė kjo temė a??????
Hej oj qika hajde moj hiqni se ska efekt shamija kur tėrė ditėn flasim me djem tė huaj. :wink:

Barbaroza
16-12-04, 14:41
Une jam pa :arrow: "havale". :wink:

Mafiozi
16-12-04, 21:07
CIAOOOO MAFIA,HAHAHAHAH. TE UROJE TEJKALIMINE E 2000 POSTIMEVE TE TUAJA. TE CILATE MENDOJE QE TE KAN MARRE MJAFTE KOHE DHE MUNDIM..,POR DHE ARGETIMI KA QENE FENOMENAL... :wink: TI U BEFSHE PLAKU ME I MIRE I KATUNDITE HAHAHAHAHHAHH :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: TE PERSHENDESE :wink:

Te falenderoj shum Livoreka bicio.

Mjaft koh ndoshta por un nuk e kam ndi fare me bisedad dhe argetimin
ton te shkelqyer. Kuuu shoki mos me fol per pleqeni njeher :lol: te arrij
te pleqenia esht mir, edhe me qen me i keq nuk ka dert. :lol: :lol: :lol:

Mbet gjithmon i pershendetur shoki
Kaloh mir :wink:

PS: Kam deshir qe moderatoret te vendosin ket pershendetje te gabuar
ne temen e pershtatur, per repsktin e shokut Livoreka bicio.
Ju falenderoj per mirkuptim :wink:

dr1ta
17-12-04, 00:54
Me mire do te ishte me i hjek ato shamija :idea: :?Jo be dr1ta ,se po i rrespketojmė tradita e vjetra si kėtynehera a! Me shamija mė mirė :wink: :lol: :lol:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
A pėr shamija paska qenė kjo temė a??????
Hej oj qika hajde moj hiqni se ska efekt shamija kur tėrė ditėn flasim me djem tė huaj. :wink:


Valla ke te drejt, sa flirtat behen ne forum e kishe me shamija he he he

Kercovari
17-12-04, 09:07
Flirti i forumit i ngjashem me ato"Tava ne zjarr e lepuri ne male" e gjuetaren/in e ka kafshu zagari!

dr1ta
17-12-04, 14:02
Flirti i forumit i ngjashem me ato"Tava ne zjarr e lepuri ne male" e gjuetaren/in e ka kafshu zagari!


:shock: :shock: :roll:

Loloku
17-12-04, 15:00
Jo valla vetem shamia, por edhe dimiat hiqni se germat nuk kan havale!

Pershendetje te maskuar per lakuriqat!

dr1ta
17-12-04, 15:07
Jo valla vetem shamia, por edhe dimiat hiqni se germat nuk kan havale!

Pershendetje te maskuar per lakuriqat!Bile ty duhesh me hjek :P

Loloku
17-12-04, 15:16
S'po kam ku me vjerre, as s'po ka kush ma mane, ma mire po e maj vete!

Murgesha
17-12-04, 16:36
S'po kam ku me vjerre, as s'po ka kush ma mane, ma mire po e maj vete!

Kėtė do ta kemi parasysh. Ne stafi i Dardanisė sė shpejti do tė vendosim edhe vjerrset, pėr me i vjerrė diskutuesit shamijat, maskat, dimijat, e ēka jo tjetėr. :lol: :wink:

lazdrani
17-12-04, 21:34
S'po kam ku me vjerre, as s'po ka kush ma mane, ma mire po e maj vete!

Kėtė do ta kemi parasysh. Ne stafi i Dardanisė sė shpejti do tė vendosim edhe vjerrset, pėr me i vjerrė diskutuesit shamijat, maskat, dimijat, e ēka jo tjetėr. :lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Loloku
18-12-04, 10:22
S'po kam ku me vjerre, as s'po ka kush ma mane, ma mire po e maj vete!

Kėtė do ta kemi parasysh. Ne stafi i Dardanisė sė shpejti do tė vendosim edhe vjerrset, pėr me i vjerrė diskutuesit ... :lol: :wink:

Per stafin e di qe keni varse dhe mendoni edhe per ne bile, por ne nuk duam varjen se...

Murgesha
18-12-04, 12:55
S'po kam ku me vjerre, as s'po ka kush ma mane, ma mire po e maj vete!

Kėtė do ta kemi parasysh. Ne stafi i Dardanisė sė shpejti do tė vendosim edhe vjerrset, pėr me i vjerrė diskutuesit ... :lol: :wink:

Per stafin e di qe keni varse dhe mendoni edhe per ne bile, por ne nuk duam varjen se...

Mos e bini punėn, se edhe kėtė do ta bėjmė :lol: :wink:

Murgesha
19-12-04, 01:44
Shejtonka hajde vjerre shaminė kėtu. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-12-04, 01:48
Shejtonka hajde vjerre shaminė kėtu. :lol: :lol: :lol:


Ncncncnccccccccc :evil: :evil: Kush mojjjjjjjjj ma bėri kėtė??????????????????? :roll:
O se heki shamin mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kurrė :lol: :lol:

Murgesha
19-12-04, 02:17
Shejtonka hajde vjerre shaminė kėtu. :lol: :lol: :lol:


Ncncncnccccccccc :evil: :evil: Kush mojjjjjjjjj ma bėri kėtė??????????????????? :roll:
O se heki shamin mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kurrė :lol: :lol:

Ta hjekim me zor. :wink: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-12-04, 02:22
Ta hjekim me zor. :wink: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

Kercovari
19-12-04, 09:02
Ta hjekim me zor. :wink: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :wink:
Jo jo!Shum me simpatike eshte me shami,mu per qato te gjithe ngarendin pas Barbarozes!?.

ShEjToNkA
19-12-04, 21:44
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
19-12-04, 21:47
Ta hjekim me zor. :wink: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :wink:
Jo jo!Shum me simpatike eshte me shami,mu per qato te gjithe ngarendin pas Barbarozes!?.

Kercovari,mos e ke paske gabuar adresen,hahahahahahaahahahaha.Une jam pa :arrow: havale! :lol: :lol:

Murgesha
19-12-04, 21:52
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


O kot e ki, se sta jap shaminėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė me e ditė qė ples sonte. :evil:

halla e madhe
19-12-04, 21:54
Kercovari_a mos tu perzi me hallen havalja :?: :wink:

Barbaroza
19-12-04, 21:56
Kercovari_a mos tu perzi me hallen havalja :?: :wink:

Hahahahahahahahahaa,ndoshta e ka pas me ty se ke grumbulluar shume simpatizues pas vetes.Havalja jote i paska fajet,sa terheqese! :wink:

ShEjToNkA
19-12-04, 21:58
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


O kot e ki, se sta jap shaminėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė me e ditė qė ples sonte. :evil:


Pse mojjj ma hekė shaminn se po mė vjenė marė me dalė pa shamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiii :evil: :evil: :wink:

Kercovari
20-12-04, 08:14
Ta hjekim me zor. :wink: :lol: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :wink:
Jo jo!Shum me simpatike eshte me shami,mu per qato te gjithe ngarendin pas Barbarozes!?.

Kercovari,mos e ke paske gabuar adresen,hahahahahahaahahahaha.Une jam pa :arrow: havale! :lol: :lol:

Qe moti e kam gabuar adresen Barbaroza,epasi s`ke havale ta falim nje duvak,eme ne funde hudhi te dyja.haaaahaahaaha!

Kercovari
20-12-04, 08:17
Kercovari_a mos tu perzi me hallen havalja :?: :wink:
Jo moj halla e madhe,me eshte perzi antena e beretkes me havalen tende.Haaaahaaahaaah!

Loloku
20-12-04, 09:30
Jo valla vetem shamia, por edhe dimiat hiqni se germat nuk kan havale!

Pershendetje te maskuar per lakuriqat!Bile ty duhesh me hjek :P


Pse moj pu dashka bash une me hjeke? Hajt se po e hjeki pak per hatrin tend, po tutna mos tremet kush...

ShEjToNkA
20-12-04, 22:15
Ojjj juve me shamiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:
O ja dilni ja tybe pa shamiaaa keni me pas me mua punė sonteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :evil: :evil:

Gentiana
20-12-04, 22:16
O po dal po dal,se tybe nuk dua te kem sonte pun me ty. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :twisted:

ShEjToNkA
20-12-04, 22:21
O po dal po dal,se tybe nuk dua te kem sonte pun me ty. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
20-12-04, 22:58
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , apo vjenė ngadalė me vy shaminė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?????? :evil:

Honesty^uk.
21-12-04, 20:29
Mos u mundoni me i zevendesu MASKAT me shamija :lol: :lol

ShEjToNkA
21-12-04, 21:15
:? :? Ma be se jo qė po i zėvendsojm ama mė bukur po delė me thonė shamijaaa :wink: :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-12-04, 22:54
Pershendetje per ju njerez qe su lejohet ta zbuloni fytyren, kujdesni mos shkoni ne shtepi ashtu se ateher i shikoni robt e shtepis duke dalur per dritaresh :lol: :lol: se dera nuk i zen

Honesty^uk.
28-12-04, 21:31
Pershendetje per masken e vetme ne forum sonte: aferdita

aferdita
28-12-04, 21:38
Pershendetje per masken e vetme ne forum sonte: aferdita


flm Honesty, te pershendes gjithashtu dhe te uroj nje mbremje te cete :wink:

Honesty^uk.
09-01-05, 11:06
Nuk di kush ma paska trembur "hallen e madhe "se sot po maskohet,por po ja dergoj nje pershendetje a mos po del ashiqare :lol: :lol:
Pershendetje per ty "hallo"

halla e madhe
09-01-05, 11:16
Honesty_jo more nuk me tremb kush mua aq lehte :wink: te flnd.per kujdesin qe paske ndaj meje :roll: Honesty...mos harro se halla asht paka para teje ne kete toke te huaj..skemi maska jooo..veq kush rrehet :wink:

Honesty^uk.
09-01-05, 11:50
Honesty_jo more nuk me tremb kush mua aq lehte :wink: te flnd.per kujdesin qe paske ndaj meje :roll: Honesty...mos harro se halla asht paka para teje ne kete toke te huaj..skemi maska jooo..veq kush rrehet :wink:


:o :o :o :shock: :shock: :arrow: :?: :?: :?:

turisti
09-01-05, 13:01
Maskat jane te domosdoshme. :wink:

IceGirl
10-01-05, 01:56
Kush jan ata me maska more pa dilni te ju shoh pak :?: :)

Honesty^uk.
10-01-05, 23:54
Pershendetje maska e mbremjes

ShEjToNkA
10-01-05, 23:56
falmnderittttttttttttttt :lol:

Honesty^uk.
11-01-05, 00:06
falmnderittttttttttttttt :lol:


A ti ishe a?

Sonte zbulova se si te di se kush eshte me mask, nje pershendetje dhe tregon vet :lol:

ShEjToNkA
11-01-05, 00:08
falmnderittttttttttttttt :lol:


A ti ishe a?

Sonte zbulova se si te di se kush eshte me mask, nje pershendetje dhe tregon vet :lol:


Jo more s'isha unė po desha me thonė pėrshėndetje :lol: :lol: e gabovaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Honesty^uk.
11-01-05, 00:21
falmnderittttttttttttttt :lol:


A ti ishe a?

Sonte zbulova se si te di se kush eshte me mask, nje pershendetje dhe tregon vet :lol:


Jo more s'isha unė po desha me thonė pėrshėndetje :lol: :lol: e gabovaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:


Hajt se po bej gjoja te besova

Honesty^uk.
15-01-05, 00:13
Pershendetje per ju qe ju vjen marre me dal ne shesh :lol:

ShEjToNkA
15-01-05, 00:39
Edhe nga unė kan pėrshėndetje tė gjitha ata me maska :lol: :lol:

Gentiana
15-01-05, 00:53
Edhe nga unė kan pėrshėndetje tė gjitha ata me maska :lol: :lol:
Edhe nga une nje pershendetje per Maskat e forumit... :wink:

Dreni30
15-01-05, 00:55
Njiashtu edhe nga une nje pershendetje per maskat e forumit.

Honesty^uk.
17-01-05, 23:26
Pershendetje per 6 maskat e forumit, sonte paskan aksion, po duket se done me grabit ndonje qike :wink:

DEA
18-01-05, 22:32
Sonte asnje maske yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

ShEjToNkA
18-01-05, 22:36
Sonte asnje maske yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

Po pra Deaaa ,sonte s'ka maska se unė kam dhėnė rudhėr qė sonte tė hynė tė gjithė pa maska!!? :evil: :evil: :lol:

DEA
19-01-05, 17:03
Shumica kane vene havalen e po i pershendes me kengen "HAVALE" Armendi me duket se e kendon :wink:

Honesty^uk.
20-01-05, 00:02
Sonte asnje maske yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

Sonte asnje pa maske pervec meje, edhe une po iki se ku me e dit cka dreqin e paskan ndermend me ba .
Nuk jam ka ju pershendes , vec ju hendeshin ata :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:15
Pėrshėndetje pėr juve me shamiaaa aa!
Ose dilėni pa to ose do keni probleme me mua sonte , e kjrattttttttttt??????????????? :evil: :evil: :evil:

DEA
20-01-05, 22:17
qka e ki njet me na bo :mrgreen:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:23
qka e ki njet me na bo :mrgreen:


Qyy ,qyy a ti qenke aa???? :roll: Asgjė s'pata me ju bė pėrveq me ju detyru me u lajmru kėtu ata/o qė jan tė mbullume?! :evil: :lol: :lol:

DEA
20-01-05, 22:31
Qe e hjeka a u knaqe aaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
20-01-05, 22:35
Qe e hjeka a u knaqe aaaaaaaaaaaaaaa


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :wink:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:41
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:

Gentiana
20-01-05, 22:45
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Qka te gjet moj. A mos deshte me me pershendet?? :lol: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:49
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Qka te gjet moj. A mos deshte me me pershendet?? :lol: :twisted: :wink:


Jo me tė pėrshėndet jo por vetėm desha me ditė nė je ti o jo?! :evil: :lol: :lol:

Gentiana
20-01-05, 23:51
Jo me tė pėrshėndet jo por vetėm desha me ditė nė je ti o jo?! :evil: :lol: :lol:

PO po,une kesh,pse??? :roll:

ShEjToNkA
20-01-05, 23:52
Jo me tė pėrshėndet jo por vetėm desha me ditė nė je ti o jo?! :evil: :lol: :lol:

PO po,une kesh,pse??? :roll:


Sepse isha kurreshtare me ditė se kush ėshtė?! :wink: :evil:

Gentiana
21-01-05, 00:02
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
21-01-05, 00:03
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Cka ke mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?????? ?? :roll: :roll:

Gentiana
21-01-05, 00:07
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Cka ke mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?????? ?? :roll: :roll:

Moj ka u mshefe tani ti???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
21-01-05, 22:26
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Cka ke mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?????? ?? :roll: :roll:

Moj ka u mshefe tani ti???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Cka ke mojjjjjjjj???????? Po cfartė tė fshehurii qyy?! Ti a s'po me shef pa shami jammmmmmmmmm :evil: :lol: :lol:

Gentiana
21-01-05, 22:31
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Cka ke mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?????? ?? :roll: :roll:

Moj ka u mshefe tani ti???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Cka ke mojjjjjjjj???????? Po cfartė tė fshehurii qyy?! Ti a s'po me shef pa shami jammmmmmmmmm :evil: :lol: :lol:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Gentiana
21-01-05, 23:02
Nimend Shejtonkaaaaa se kesh ka harroj.
Hajde ta pershendesim qat person qe esht ka rrin vetem,me at mask... OK??? :wink: :twisted:

ShEjToNkA
21-01-05, 23:06
Nimend Shejtonkaaaaa se kesh ka harroj.
Hajde ta pershendesim qat person qe esht ka rrin vetem,me at mask... OK??? :wink: :twisted:Po si joo ,loqkummmmm. Mirė qė ma kujtove?!
Edhe ka njė kallabėllėk pėrshėndetje nga unė ,bile bile nė qoftė i njofshhmm po i dėrgoi edhe selamm qė le tė dell sa mė parė pa maskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :evil: :wink:

Dreni30
22-01-05, 08:28
Nimend Shejtonkaaaaa se kesh ka harroj.
Hajde ta pershendesim qat person qe esht ka rrin vetem,me at mask... OK??? :wink: :twisted:Po si joo ,loqkummmmm. Mirė qė ma kujtove?!
Edhe ka njė kallabėllėk pėrshėndetje nga unė ,bile bile nė qoftė i njofshhmm po i dėrgoi edhe selamm qė le tė dell sa mė parė pa maskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :evil: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
22-01-05, 13:23
Ende me maska jeni a kuuuuuuuuuuuuuu :twisted: :twisted: :P

DEA
22-01-05, 14:08
I pershendes maskat e dilni mo ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Honesty^uk.
22-01-05, 18:11
Hajde mashalla ju qofte , shume qenkeni bere sonte.
Mire Mafija, por ju tjeret pse :wink:

DEA
22-01-05, 18:12
Hajde mashalla ju qofte , shume qenkeni bere sonte.
Mire Mafija, por ju tjeret pse :wink:

kemi darsem :wink:

Mafiozi
22-01-05, 18:42
Hajde mashalla ju qofte , shume qenkeni bere sonte.
Mire Mafija, por ju tjeret pse :wink:


Mashalla ju qoft tybe, edhe pa mua bile.

Se besa as nuk di si mundemi me hi me maska as nuk po me intreson :wink:
Po nejse, po i pershendes edhe maskat, me mask 8) :lol:

ShEjToNkA
22-01-05, 23:20
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Pėrshėndetja shkonnnnnnnnnnnnn pėr ato e dinė vetė. Me porosin ejanni sa mė parė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

DEA
22-01-05, 23:21
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Pėrshėndetja shkonnnnnnnnnnnnn pėr ato e dinė vetė. Me porosin ejanni sa mė parė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Per ku e ke fjalen moj :wink:

Gentiana
23-01-05, 01:01
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Pėrshėndetja shkonnnnnnnnnnnnn pėr ato e dinė vetė. Me porosin ejanni sa mė parė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Per ku e ke fjalen moj :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

DEA
24-01-05, 22:40
Pershendetje per maskat.......................................hajt nxirrne pak kryet te ju shohim se kush jeni............... :wink: :P :P :P :P

Honesty^uk.
24-01-05, 22:44
Pershendetje per maskat.......................................hajt nxirrne pak kryet te ju shohim se kush jeni............... :wink: :P :P :P :P
:arrow: :arrow: :arrow:

ShEjToNkA
24-01-05, 22:45
Pershendetje per maskat.......................................hajt nxirrne pak kryet te ju shohim se kush jeni............... :wink: :P :P :P :P


Deaa lokqummmmmmm, sa moti s'tė pasna parė?! Si tė kam loqkummmmmmm?????????? :lol:

DEA
24-01-05, 22:45
Qysh sme pave mori une pa shymi
kryshplut :lol: hahahahahahah

ShEjToNkA
24-01-05, 22:49
Qysh sme pave mori une pa shymi
kryshplut :lol: hahahahahahah


:lol: :lol: :lol: Jo mojj s'tė pava askudn edhe bolll shiqovaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll: :roll:

DEA
24-01-05, 22:50
o une jam ketu, edhe mire jam, po ty si te kam zemrush :wink:

ShEjToNkA
24-01-05, 22:52
o une jam ketu, edhe mire jam, po ty si te kam zemrush :wink:


Edhe unė mirė shumė jam ,flm!
Edhe me trego tani a po dukem mirė pa shamiiiiii????????????? :lol:

DEA
24-01-05, 22:56
Ashtu pra vajze e mbare skem nevoj moj te mbulohemi ne hahahah gjithe kete bukuri qe na e ka dhene zoti na me e mshef, ncuk nuk bene mire ja bone qe e hjeke

Gentiana
24-01-05, 22:58
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

ShEjToNkA
24-01-05, 22:59
Ashtu pra vajze e mbare skem nevoj moj te mbulohemi ne hahahah gjithe kete bukuri qe na e ka dhene zoti na me e mshef, ncuk nuk bene mire ja bone qe e hjeke


O be Deaaa , tybe pėr asgjė s'po e lė ama se di i kam merka shumė shamijatt e pėr atėeeeeee :roll: :lol: :lol:

Murgesha
25-01-05, 00:13
Moj ēka i paska gjetė Shejtonkėn dhe Gentianėn qė paskan ardhė sonte pa shamia??????????? :roll: :roll: :roll: :wink:

ShEjToNkA
25-01-05, 00:17
Moj ēka i paska gjetė Shejtonkėn dhe Gentianėn qė paskan ardhė sonte pa shamia??????????? :roll: :roll: :roll: :wink:


:lol: :lol: A po donė me dit pse ????????????????

Murgesha
25-01-05, 00:23
Moj ēka i paska gjetė Shejtonkėn dhe Gentianėn qė paskan ardhė sonte pa shamia??????????? :roll: :roll: :roll: :wink:


:lol: :lol: A po donė me dit pse ????????????????

E di moj, si po mendon ani, ti me e ditė e unė mos me e ditė aaaaaaaaa??????????????????

ShEjToNkA
25-01-05, 00:24
Moj ēka i paska gjetė Shejtonkėn dhe Gentianėn qė paskan ardhė sonte pa shamia??????????? :roll: :roll: :roll: :wink:


:lol: :lol: A po donė me dit pse ????????????????

E di moj, si po mendon ani, ti me e ditė e unė mos me e ditė aaaaaaaaa??????????????????

Ani cka qenka praa ashtuu?????? hajtė tregonaaa?!

Murgesha
25-01-05, 00:30
Ani cka qenka praa ashtuu?????? hajtė tregonaaa?!


Ke hi me shami, dhe pa prit pa kujtu tė ka humbė. :lol: :lol:

ShEjToNkA
25-01-05, 00:32
Ani cka qenka praa ashtuu?????? hajtė tregonaaa?!


Ke hi me shami, dhe pa prit pa kujtu tė ka humbė. :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: Jo mojjjjjjjj vetė e humbaaaaaaaaaa qyy se ma s'du me dalė me shamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :evil: :evil:

Gentiana
25-01-05, 16:13
Pershendetje per te gjith ju qe qenkeni me shami. :wink:

DEA
25-01-05, 16:14
Pershendetje per te gjith ju qe qenkeni me shami. :wink:

Jo tybe une jam sot pa havale :wink:

Murgesha
25-01-05, 17:02
Pershendetje per te gjith ju qe qenkeni me shami. :wink:

Jo tybe une jam sot pa havale :wink:

E lumja ti Dea, mua mi kanė ngjitė do havale tė rėnda. :(

aferdita
25-01-05, 20:34
hajt se edhe un po i pershendes sot maskat, ju pershendes edhe pse nuk po ju njoh :lol: :lol:

mua m'a kan hjek masken dhe m'a kan djeg :evil:

Honesty^uk.
30-01-05, 18:36
Tash un ika po dal jashta
plot forumin po e le me maska
na jan ba sikur te shkret
po kan qef me i pershendet
kesaj radhe shume shendet
tha Honesty dhe u tret

Honesty^uk.
15-03-05, 22:37
Tash un ika po dal jashta
plot forumin po e le me maska
na jan ba sikur te shkret
po kan qef me i pershendet
kesaj radhe shume shendet
tha Honesty dhe u tret

dr1ta
22-03-05, 01:03
Pershendtje per mahallen me afganistancave selam alejkum :wink: :lol:

DEA
24-03-05, 23:15
Tung Mace me fale maske :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
25-03-05, 00:16
Pershendtje per mahallen me afganistancave selam alejkum :wink: :lol:

edhe ti ēka i kishe fjalėt dr1ta :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
16-04-05, 23:34
Pėrshėndetje pėr maskat e forumit :lol: :lol:

Honesty^uk.
17-04-05, 00:04
Pershendetje per te pa shpluarit :wink:

Diana007
22-04-05, 12:42
Peshendeje per masklat e forumit

Dali!Keq
23-04-05, 05:07
Nuk po ma rrok puna qytyne maskerav por po i pershendes se ndoshta dhe ata e ato jan Vllezrit tan.

Tash Veres me Maska pak Zheg.

Mire Mengjesi t`gjithve.

aferdita
25-04-05, 11:33
ju falenderoj per ju qe na keni pershendet
ne emer te tjerve me maska ju pershendes shume :wink:

Diana007
25-04-05, 11:35
ju falenderoj per ju qe na keni pershendet
ne emer te tjerve me maska ju pershendes shume :wink:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Vera
25-04-05, 13:01
hej pershendetje per maskat e forumit por une nuk po i njo0f a :oops: :shock:

Dali!Keq
25-04-05, 13:39
As un vallah nuk po i njof kush jan ata bre a?!!!!!!!!!!!

aferdita
25-04-05, 13:49
shume mire i njihni por vetem qe i kemi Maskat dhe nuk mundeni me dite se kur jemi online

Dali!Keq
25-04-05, 13:51
shume mire i njihni por vetem qe i kemi Maskat dhe nuk mundeni me dite se kur jemi online

ahahaaaaaaaaaaaaaaa si kur un ma heret qe isha tu ju kqyr seri hahahah

thanx per skjarimin..

Psikologu
26-04-05, 05:04
Pershendetje nga maska , per maskat dhe qdo te mirė ju deshiroj maskave.
Por pershendtje pa maska , te ngrohta vllazerore.
Kalofshi mirė.

Honesty^uk.
05-05-05, 21:47
Maskave ju deshiroj maskim te perhershem dhe caste maskuese

Reana
06-05-05, 08:57
MASKAVE DO T'IU GRISEN MASKAT, SEPSE NUK PO IU SHKON KUNGULLI MBI UJE :wink:
MEGJITHATE DIKUSH SHEH EDHE PERTEJ MASKIMIT, FYTYREN E VERTETE TE HIPOKRIZISE :shock: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-05-05, 19:22
Tash un ika po dal jashta
plot forumin po e le me maska
na jan ba sikur te shkret
po kan qef me i pershendet
kesaj radhe shume shendet
tha Honesty dhe u tret

florian
06-05-05, 19:42
Tash un ika po dal jashta
plot forumin po e le me maska
na jan ba sikur te shkret
po kan qef me i pershendet
kesaj radhe shume shendet
tha Honesty dhe u tret

BASHK ME FLRIN :wink:

DEA
14-05-05, 22:39
Pershendetje maskave, se sonte qenkan kallabllak, :wink:

mjellma
19-05-05, 15:49
pershendetje per maskat e forumi edhe pse nuk po dij se kush jan !

mjellma
19-05-05, 15:49
pershendetje per maskat e forumi edhe pse nuk po dij se kush jan !

Dali!Keq
19-05-05, 15:50
hahahahahpershendes maskat me ka ni shkelum ke kush ke hahahah

Dali!Keq
19-05-05, 15:50
hahahahahpershendes maskat me ka ni shkelum ke kush ke hahahah

dr1ta
10-06-05, 12:39
MASKAVE DO T'IU GRISEN MASKAT, SEPSE NUK PO IU SHKON KUNGULLI MBI UJE :wink:
MEGJITHATE DIKUSH SHEH EDHE PERTEJ MASKIMIT, FYTYREN E VERTETE TE HIPOKRIZISE :shock: :lol: :lol: :lol:

KUKU none :lol: :lol: :lol:Pershendetje per maskat e fd

turisti
06-07-05, 12:41
:P Maskat,ju pershendes. :wink:

Diana007
06-07-05, 12:44
:P Maskat,ju pershendes. :wink:

Flm Turist :lol: :wink:

turisti
06-07-05, 13:03
:P Maskat,ju pershendes. :wink:

Flm Turist :lol: :wink:

Me nder qofsh shoqe... :wink:

Honesty^uk.
22-10-05, 21:01
Pershendetje per maskat e Dukagjinit :oops: Ashtu forumit

Flaka_1
22-10-05, 21:05
Pershendetje te flakta per plot me shkrumb e hi per te maskuarit & te maskuarat e kesaj ane !
me dashuri flaka!