PDA

View Full Version : Cili djalė i forumit ju pėlqen mė shumė?


Murgesha
02-05-04, 14:46
Ju lutem votoni ne menyre demokratike :lol: :lol:

hana
02-05-04, 14:49
po bre murgesh me ne fund :lol: :lol: :lol:

Zana
02-05-04, 14:51
:arrow: Artanibb

Murgesha
02-05-04, 15:07
Lazdraaaaaaaaaaaaaaaaaaani :lol: :lol:

mendim
02-05-04, 16:45
Mendimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii 8) 8) 8) 8) 8) 8) .

Murgesha
02-05-04, 20:54
Edhe diqka murgesha, boll e ke prej meje qe te kam mesu me qit at shenjen e dardanise ne emer te firmes :wink: :wink: te kam mesu ne menyre indirekte mos harro :D

Hahahaha Zero_cool, une e kam shenjen me te mire se ti :lol: :lol:

sexybrikenda
03-05-04, 07:32
Lazdrani :wink:

Zana
03-05-04, 12:43
yeahhhhhhhhhhhh Artanibb 16 vota.. :P

Sonila
04-05-04, 11:57
S-h-e-t-a :P

mendim
04-05-04, 12:09
Ju lutem votoni ne menyre demokratike :lol: :lol:
:P :P :P PSE QYSH PO VOTOJM

Murgesha
04-05-04, 20:06
Hhahahahaha Mendim.
Paj shqiptar jemi bre e kemi deshire me ba pak me hile :idea: :lol:

aferdita
05-05-04, 06:17
:arrow: SHETA :wink:

Anonymous
05-05-04, 11:28
artanibb eshte hek nga votimi, po i vjen marre me fitu :)

anna
05-05-04, 12:12
artanibb eshte hek nga votimi, po i vjen marre me fitu :)

qe kur keshtu hahahhaha :lol: :lol: :wink: :wink:

yllka
05-05-04, 17:06
Pse po i vidhni votat more....Qy qy ani kush qenka i pari,nejse spo flase... :D Lazdran&arTanibb jane me te mirit pa komente edhe pike.

hana
05-05-04, 17:13
Pse po i vidhni votat more....Qy qy ani kush qenka i pari,nejse spo flase... :D Lazdran&arTanibb jane me te mirit pa komente edhe pike.

jo bre yllk se krejt djemt jan te mir njoni ma i mire se tjetri :wink: :wink:

Gentiana
05-05-04, 18:23
artanibb eshte hek nga votimi, po i vjen marre me fitu :)


:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Pse a ke fitorja e sigurt a?? jo send tybe nuk po kuptoj,sidoqoft ka me te mir more se arTanibb i jon :wink:

sexylady
05-05-04, 19:23
Normal more e dina krejt tash nuk ashte Artani ma..pra ma i miri ashte LAZDRANI myyyyyyyyyy bruderherz..hehe :wink:

sexylady
05-05-04, 19:24
normal ashte Lazdrani Bruderhez von Zana vec edhe une e kam bruderhez

lazdrani
05-05-04, 19:34
normal ashte Lazdrani Bruderhez von Zana vec edhe une e kam bruderhez
hahahah Pse moj Zana nuk ke treguar se kemi noch eine Schwester :wink:

SheTa
05-05-04, 21:19
:( :o The best OfF DardaniA

SheTa
05-05-04, 21:22
Lazdran Te Preshdes :P se une jam Demokrat :) edhe tamon Imbemrin
Rugova :) ahahaha keshtu qe po ti fali kret votat :PSheta ik ahahah
Ladrani go ahahah :P eshte qu nano berisha ahahahahah :)

arTanibb
05-05-04, 22:26
Gentiana skena faj na pse ty sta rrok asnjeher, fajet i ka intergralli i trrunit t`vogel, po mos u merzit dikur i kupton krejt kerkush ska lind i meqem kshtu qe edhe ti i mson qka nuk din ;)

sexybrikenda
06-05-04, 09:27
Lazdran Te Preshdes :P se une jam Demokrat :) edhe tamon Imbemrin
Rugova :) ahahaha keshtu qe po ti fali kret votat :PSheta ik ahahah
Ladrani go ahahah :P eshte qu nano berisha ahahahahah :)
Sheta loja veq sa ka fillua,pse po derzohesh hahaha,Lazdrani eshte me i bukuri edhe pse po ja i vidhni votat :wink: :D Bile Loqkaman eshte bre syte une atije :D :D :D Only you Lazdrani.......kiss you

SheTa
06-05-04, 13:22
sexybrikenda hehe ska inat ketu kerkush nuk mundet me i vjedh votat
sory nuk e di qka je ka fol njes :) keshtu qe pa inat e me demokraci qysh ka thon... e madhja jon Murgesha :)


edhe sexybrikenda Nuk desona kurr :) mos ta nin hiq ty :)
edhe pse fitorja eshte ne one tem :).... cio qiki mames :)Artanibb ka mo mir se u largu se mu kon se kishum marr ase ni vote :)
eshte qe dihet se eshte ma i keq si une ahahhaha artanibb my father :) aahahahhahahha

Gentiana
06-05-04, 13:46
Gentiana skena faj na pse ty sta rrok asnjeher, fajet i ka intergralli i trrunit t`vogel, po mos u merzit dikur i kupton krejt kerkush ska lind i meqem kshtu qe edhe ti i mson qka nuk din ;)

A thua per kte un sen nuk po kuptoj, keq tybe,se nuk po ki mundesin mem msu ti :evil:

Vera
06-05-04, 18:02
S-h-e-t-a vetem perpara se ma i miri je dhe hmmmmmmm i embel hahah

SheTa
06-05-04, 18:10
Vera hehe flm :) edhe ti ashtu :) je

Per ty
08-05-04, 18:13
Lazdrani

betimi_15
09-05-04, 12:51
Sjam dakord me juve qe i kini qit keto kshtu per me votu per cillin djal se ka ma te mir shum tepri bile se kta qao :arrow:

anna
11-05-04, 14:39
Sjam dakord me juve qe i kini qit keto kshtu per me votu per cillin djal se ka ma te mir shum tepri bile se kta qao :arrow:

po kush jan ata :lol:

lazdrani
16-05-04, 19:10
NAKI :wink:

Barbaroza
17-05-04, 09:07
Gjithashtu :arrow: Naki

anna
20-05-04, 12:56
te gjithe jan te mire veq une e kam dhene tashme voton time per nje nga ju :D :D

yllka
25-05-04, 11:55
LAZDRANI,RRUSHI,NAKI,FLORI DHE PROBLEMATIKU :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:43
HONESTY :wink:

Zana
31-05-04, 13:16
LAZDRANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII dhe PIKKKKKKKKKK. :D

Vera
31-05-04, 13:29
Te gjith jeni te mir :wink:

Cool_Boy
31-05-04, 13:46
mua askush nuk po me dojka a? hyhy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si gjithe here :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
01-06-04, 09:42
LAZDRANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII dhe PIKKKKKKKKKK. :D :wink: :wink: :wink: :wink: Ah schwester herz :P HDGDL

Murgesha
01-06-04, 17:57
Lazdrani 17 Vota. Juhuuuuuuuuuuuuuuuu e kam ditur une se cilin me e zgjedhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ARMANI
07-06-04, 15:51
Lazdrani 17 Vota. Juhuuuuuuuuuuuuuuuu e kam ditur une se cilin me e zgjedhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Moje Murgeshe ruje kete Lazdran se veshtire e ke se Bolle LLokum e dreq,e Bukuroshe kishe pase nafake 8) Lazdran cool njeri ishe dhe je 8)

isa
08-06-04, 15:42
LAZDRANI 8)

Murgesha
08-06-04, 15:47
Lazdrani 17 Vota. Juhuuuuuuuuuuuuuuuu e kam ditur une se cilin me e zgjedhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Moje Murgeshe ruje kete Lazdran se veshtire e ke se Bolle LLokum e dreq,e Bukuroshe kishe pase nafake 8) Lazdran cool njeri ishe dhe je 8)

Armani te falenderoj per keshillen e pa nevojshme. :wink: Lazdrani me kohe e ka deshmuar veten dhe une nuk kam kurrfare droje per te.
Lazdran je, je me i miri, hiq mos ta nin ty. :wink:

lazdrani
16-06-04, 11:22
Lazdrani 17 Vota. Juhuuuuuuuuuuuuuuuu e kam ditur une se cilin me e zgjedhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Moje Murgeshe ruje kete Lazdran se veshtire e ke se Bolle LLokum e dreq,e Bukuroshe kishe pase nafake 8) Lazdran cool njeri ishe dhe je 8)

Armani te falenderoj per keshillen e pa nevojshme. :wink: Lazdrani me kohe e ka deshmuar veten dhe une nuk kam kurrfare droje per te.
Lazdran je, je me i miri, hiq mos ta nin ty. :wink:
SE BASHKU ME TY E NDERUARA MBRETERESHE :P :wink:

Mirdita
20-06-04, 15:08
Qesharak :arrow: Lazdran po me pelqen dhe te dhashe voten ty :oops:

Vera
20-06-04, 19:00
po kush ka me kon ketu Cool_Boy eshte Nr.1 ketu hahahah :wink: :wink:

Gentiana
20-06-04, 19:57
po kush ka me kon ketu Cool_Boy eshte Nr.1 ketu hahahah :wink: :wink:


Vera e dim se CoolBoy per ty esht NR 1 :wink:

Cool_Boy
20-06-04, 21:19
po kush ka me kon ketu Cool_Boy eshte Nr.1 ketu hahahah :wink: :wink:


Vera e dim se CoolBoy per ty esht NR 1 :wink:

Genta qte bejm Vera me e shpejt ke ahahahha..........

Cool_Boy FOR LIFE

Gentiana
21-06-04, 17:18
po kush ka me kon ketu Cool_Boy eshte Nr.1 ketu hahahah :wink: :wink:


Vera e dim se CoolBoy per ty esht NR 1 :wink:

Genta qte bejm Vera me e shpejt ke ahahahha..........

Cool_Boy FOR LIFE

:roll: :roll: :roll: :?: :?: CoolBoy harrove se te pata fal me dy duart Vere's :wink:

Cool_Boy
21-06-04, 22:58
qiki qiki mos gjelozo moj qy,asgje nuk e kam Veren fare i lire jam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cool_Boy :wink:

aferdita
22-06-04, 06:47
djemt e mire i ka mitrovica
se qka i kam pa do djem wow :wink:

Gentiana
22-06-04, 08:19
qiki qiki mos gjelozo moj qy,asgje nuk e kam Veren fare i lire jam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cool_Boy :wink:Djali djali nuk kuptove qka desha te them... :wink:

Murgesha
22-06-04, 08:46
Per mua me i miri eshte Lazdrani, e ju tjerat copa u bafshi :wink:

Barbaroza
22-06-04, 16:01
Pse moj me u be copa :wink: ,s'na intereson neve aspak c'fare te dikton ty zemra jote :wink: :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:59
:P :P :P :P :P LAZDRANI NR 1 :P :P :P :P :P

lazdrani
23-06-04, 17:15
:P :P :P :P :P LAZDRANI NR 1 :P :P :P :P :PJO PER TY :arrow: VETEM PER MURGESHEN :P

Murgesha
23-06-04, 17:42
Lazdrani nr I vetem per mua. :lol:

Cool_Boy
23-06-04, 20:45
qiki qiki mos gjelozo moj qy,asgje nuk e kam Veren fare i lire jam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cool_Boy :wink:Djali djali nuk kuptove qka desha te them... :wink:

qiki te kuptova por vetem deshta te nguci pak ok

SheTa
24-06-04, 20:29
Uf uf genta Te lumte goja se mir paske fol bre :) .......
deri dje kesh une ma i miri per do presona tash e ndrun :) ahahah
po apet mbeta ne ate poziten time :).... me gjithse mi pasken vjedh votat pakes :) e shqyr se sjom ka di qka eshte ka bohet ne ket forum :)The best off Gjakova City :)

florian
24-07-04, 16:53
[pash zotin mu mi kan dhan 4 vota a bahet me dit cilat jan ato qe ma kan dhan voten e ti falenderoj nje nga nje .[/b][/i]i][b]

Barbaroza
24-07-04, 17:54
Flori,une tybe po te pershendes shume se voten ia kam dhene Princit tim :P

ShEjToNkA
26-07-04, 00:01
Mė nė fundė edhe unė votova .

A e dini pėr kend ?????? :arrow: pėrrrrrrrr................

Jo tybe ma mirė s'po tregoj se pasnej kallet flak forumii...., kėshtu ma mirė tė heshtii.., :!:

Agroni22
03-08-04, 17:21
Pasi Lazdrani e kam shoke te vertete te dhashe voten llokumi i mitrovices :wink: tung goni :wink:

anna
20-08-04, 19:40
SA KEQ QE NUK ESHTEKETU EMRI I TIJ :cry:

Honesty^uk.
20-08-04, 21:26
SA KEQ QE NUK ESHTEKETU EMRI I TIJ :cry:

Tregona emrin dhe po e vendosim ne konkurim :wink: :lol: :lol:

anna
23-08-04, 16:58
SA KEQ QE NUK ESHTEKETU EMRI I TIJ :cry:

Tregona emrin dhe po e vendosim ne konkurim :wink: :lol: :lol:


ja ja ska ma mas pilafit :twisted: :twisted:

nitushe
08-09-04, 10:12
Lazdrani&Cool_Boy

sexybrikenda
10-09-04, 17:11
Lazdrani :wink:

Nexhati
13-09-04, 12:55
Lazdrani :wink:
Sexybrikenda po pajtohem me ty :D

anna
14-09-04, 11:12
lista duhet te ndryshohet :wink:

Loloku
14-09-04, 11:26
lista duhet te ndryshohet :wink:

Valla mire e ke anna edhe une jam dakord, jo qe po dua une te hy ne liste, por shume deshira te vajzave kane mbete jashte listes!

Mirlind-Kosova
18-09-04, 01:42
Per mua....askush nuk dot voton.....! :?

anna
18-09-04, 13:48
lista duhet te ndryshohet :wink:

Valla mire e ke anna edhe une jam dakord, jo qe po dua une te hy ne liste, por shume deshira te vajzave kane mbete jashte listes!


psh deshirat e mia :cry: :cry:

Agroni22
25-09-04, 18:34
he more lazdran po dihet se ma i miri je veq masi sjom une se mu nuk kishe mujt mema shku .por prap se prap si me kan une se ti e din a .

lazdrani
26-09-04, 14:19
he more lazdran po dihet se ma i miri je veq masi sjom une se mu nuk kishe mujt mema shku .por prap se prap si me kan une se ti e din a . :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
01-10-04, 18:22
he more lazdran po dihet se ma i miri je veq masi sjom une se mu nuk kishe mujt mema shku .por prap se prap si me kan une se ti e din a . :lol: :lol: :lol: :lol: EJ QASHTU ESHTE O LAZDRANO. :wink:

Zana
05-10-04, 18:25
Ma i miri ashte Lazdran Bruderherz pershendessssssssssss!

lazdrani
05-10-04, 19:27
Ma i miri ashte Lazdran Bruderherz pershendessssssssssss!
Schwesterherz te falenderoje shume süsse....Ku mbete moje se na ke humbure....Wir vermissen dich :cry: :cry: :cry: HDL :wink:

Zana
06-10-04, 16:25
Bruderherz valla spo kam kohe shum per i-net...veq ju duaaaaaaa! :wink:

4peace
06-10-04, 18:42
Lazdrani 32% [ 26 ]Cool_Boy 8% [ 7 ]Florian 6% [ 5 ]caki 1% [ 1 ]S-h-e-t-a 21% [ 17 ]4peace 2% [ 2 ]Honesty^uk. 20% [ 16 ]Naki 7% [ 6 ]


----------------------------------------
Pershendetje
Me gjase, fale "Murgeshes", paskam hyre edhe une ne TOP 10 e ketij sondazhi. Meqe sillem pak si rralle ketej, ndodhi keshtu qe kete ta verej vone, gjegjesisht dje. S'kam asgje kunder, megjithese nuk jam me cdo kusht "pro" futjes sime ketu... Une kesaj here vendosa ta bej nje liste tjeter ne baze te shkrimeve. M'u duk mjaft interesant. Mjaft identike me listen e mesiperme (pernga perqindja).


Anėtarėsuar: 20 Nov 2003-Lazdrani
Nr. total i mesazheve: 4005
[6.21% i totalit / 12.52 mesazhe nė ditė]Anėtarėsuar: 12 Oct 2003 Sh-e-t-a
Nr. total i mesazheve: 466
[0.72% i totalit / 1.30 mesazhe nė ditė]

Anėtarėsuar: 30 Sep 2003 Cool_Boy
Nr. total i mesazheve: 1728
[2.68% i totalit / 4.65 mesazhe nė ditė]Anėtarėsuar: 27 Dec 2003 Honesty^uk
Nr. total i mesazheve: 1968
[3.05% i totalit / 6.93 mesazhe nė ditė]
Anėtarėsuar: 30 Sep 2003 Naki
Nr. total i mesazheve: 1211
[1.88% i totalit / 3.26 mesazhe nė ditė]


caki
Nr. total i mesazheve: 296
[0.46% i totalit / 1.22 mesazhe nė ditė]


Anėtarėsuar: 28 Feb 2004- florian
Nr. total i mesazheve: 1219
[1.89% i totalit / 5.52 mesazhe nė ditė]

Anėtarėsuar: 01 Oct 2003-Une
Nr. total i mesazheve: 373
[0.58% i totalit / 1.01 mesazhe nė ditė]Cdo te mire!***

SpAnJoLLI
07-10-04, 13:23
Murgesh ma ki bo me hile ksi heri :(

hahahhaaha :D :D :D

Gjumashja
29-10-04, 09:13
Honesty^Uk :wink: :wink:

Honesty^uk.
29-10-04, 18:48
Honesty^Uk :wink: :wink:

Gjumashja, mbetesh e pershendetur nga Honesty

Gjumashja
30-10-04, 00:30
Honesty^Uk :wink: :wink:

Gjumashja, mbetesh e pershendetur nga Honesty
:shock: :shock: flm edhe ti nga une :wink: :wink:

Mirlind-Kosova
31-10-04, 03:51
Met njofshem a........! :oops:

Rudi_1
04-11-04, 00:38
Ladran te pershendes
Ti tani e ke flamurin ne duar nuk ke pse te kthehesh prapa...
Urime MA I MIRIIIII 8) 8) 8)

Agroni22
11-06-05, 20:18
MUKI

anna
05-07-05, 22:33
Lazdrani...Coolboy....caki etj :wink:

dr1ta
11-07-05, 11:42
Cili me pelqen me shume ?? asnjoni nuk e kisha martu :lol: por me pelqen Auberoni dhe Honesty :wink:

Barbaroza
27-10-05, 18:33
Lazdrani,gjithmone!Djale per merak!

Sy_kaltra
17-11-05, 20:40
Nuk qenka i renditur ne list :lol: :wink:

Agroni22
17-11-05, 20:54
Nuk qenka i renditur ne list :lol: :wink:jo :wink:

Sy_kaltra
17-11-05, 21:09
Nuk qenka i renditur ne list :lol: :wink:jo :wink:Jo tybe nuk ish kan se pata me ja dhan voten nven :lol: :lol:

MemphiSx
17-11-05, 22:12
Nuk qenka i renditur ne list :lol: :wink:


N'list tjeter jam moj :D ;)

M_u_k_i
23-11-05, 17:18
Nuk qenka i renditur ne list :lol: :wink:jo :wink:Jo tybe nuk ish kan se pata me ja dhan voten nven :lol: :lol:po de po veq qyrni temat kerkun ne list sjom po ska lidhje se pe disha se pasna simpatizus edhe pse nuk me shenojn ne list sy_kaltra flm shum edhe ti agroni ju pershendes te dyve

Sy_kaltra
25-11-05, 20:10
:roll: More MemphiSx & M_u_k_i nuk e kisha fjalen per asnjanin prej juve se :? hahahahhah oooo per pricin e f/d-s e pata fjalen bre ahhahaha :lol: :lol: :lol: :wink:

GURI SYLAJ
27-11-05, 19:21
Vallha me e dite kush asht qaj princ edhe une pa ia gjete princeshen nuk e la. Msitnija m'shkon fort per dore...........

aferdita
28-11-05, 15:25
te gjithe jan te mire,secili me i mire se tjetri
:wink:

Barbaroza
28-11-05, 15:34
Ndoshta te gjithe jane te mire per dikend,por une veqoj Lazdranin.Djale per m'sysh,djale i sjellshem,djale qe nuk din ta lendoje askend,pika e djalit me nje fjale!

anna
28-11-05, 22:03
valla drejt me kallxu .....AsNjO :D

Dreni30
27-05-07, 15:41
Nuk qenkam i renduar ne liste fare, hahahahaah korupcioni nuk humb krejt kurr tek ne shqiptaret, hahahahaahahahahaah

rilinda
27-05-07, 15:44
Nuk qenkam i renduar ne liste fare, hahahahaah korupcioni nuk humb krejt kurr tek ne shqiptaret, hahahahaahahahahaah

Murgesha i ka hap dy sondazhe per vajza, bone hapin e parė edhe hapi per djem ti... :D

p.s. mos harro edhe vetin me fut konkurim :D:D

selvija
27-05-07, 15:53
Hala asnje spo i njofsha..duhet kohe ,,pastaj per votim...:wink:

egi
27-05-07, 15:57
askend nuk e njof keshtu qe s'muj me fol hehe

rilinda
27-05-07, 16:01
Fitues i kėtij sondazhi qė ėshtė hapur nė vitin 2004 ėshtė LAZDRANI