PDA

View Full Version : A KANE DESHIRE VAJZAT KOSOVARE TE LIDHEN ME DJEM SHQIPETARE


koliqi79
15-10-04, 00:25
HAJT PRA MO

hasreti
31-10-04, 13:13
Pasi qe nuk jam vajzė nuk e di. Por njė gjė e di qe vajzat shqiptare kanė mė shumė deshirė qe tė lidhen me italian, grek, etj. se sa me djem nga Shqipėria dhe Kosova.
Por edhe pytja jote ishte dashur te behej ndryshe se edhe kosovaret (si i quan ti) janė shqipėtare (ne qoftė se ke mendue per to) apo ndoshta ke mendue per te gjitha: magjupet, romet, shkinat, etj.
Se pari perpiloje pyetjen si duhet e pastaj shtroje. :twisted:

Reana
18-04-05, 09:41
me djem po, me dreqer jo! :lol:

fatekeqesisht disa djem shqipetare po e fshehin mire gezofin e DREQIT....derisa po ju dalin dhembet e gjate dhe fytyrat e shemtuara...

prandaj mos u befaso se disa femra shqipetare kane krijuar neveri dhe preferojne te mos kene me pune me DREQER te fshehur!!! :wink:

fundi i fundit ky eshte problemi personal i secilit....cka don ti???
pergjegjje ne nivel kombetar ne lidhje me kete?? :shock:

ncuk, ncuk

Gjumashja
16-05-05, 09:47
ska kush na zgidh tani ma mire spo lidhem hiq :P

besniku
11-07-05, 10:04
femrat shqiptare i dojn mashum te huajt se sa shqiptaret arsyjet jan te qarta sepse nuk asht problemi qe nje shqiptar nuk din ti ofroj dashuri apo diqka tjeter po problei asht se shqiptari i gjor nuk ka para e aj i huaji ka shum para edhe ja ben jeten me te lumtur se kshtu mendojn femrat gjithmon thoj nersy se nuk asht paraja asgje as pasurija po dashurija po ato vertet luftojn per nje njeri te pasur qka do qe te jet a magjup a shka a italjan e tje...

besniku
11-07-05, 10:09
ket jo qe e them une me mendim timin po kjo edhe pondodh ne Kosov..
do te kisha fol nje fjal ndoshta pak banale po me falni duhet te perballemi me ralitet ne..Ne shqiptarve smet kush pa na hyp 500 vejt durku tani serrbi na majt tani kan ardh qefut turlifare tu na hyp krejt dyjeja po na hypin neve hajmedet perneve qe kush po don po na hyp .....

rafet llapjani
11-07-05, 22:49
Ne ket tem kisha me shtu diqka se bjen fjala siq eceku Besniku se femrat shqiptare i doj mashum te hujit se sa shqiptaret,du te them se ketu ne perndim ne degjom shpesh her kso bisedash.Por me gjith ato thash e te thane nuk mujm te gjithave femrave shqiptare te jav mveshim keto itiket se femra shqiptare jan nanat tona motrat,grat femit etj se ato qe bajn ashtu me te hujt jan krejt nje perqindje evogel e shumicen nuk mujm me pakic te krahasojm ,me mir kishqen te shkruhet titulli Disa femra shqiptare ejo ti perlyjm te gjithat femrat shqiptare.

Flaka_1
14-07-05, 20:55
une me shiptare natyrisht
per vashat qe kan mendjen te lidhen me te huaj
porosia shkon :
DASHURO DJALIN SHQIPTARE SE VETEM SHQIPTARI DIN TA SHQIPTOJ ME MEBELSI FJALEN T E = D U A :idea:
me respect Flaka

arbias
15-07-05, 16:15
VALLA FLAK MIR E KE FJAL E DUR E KAM T LUMSHIN QASHTU BRE VEQ MOS U NGUT A DAL NGA DAL E JO ME U NGUT E TANI DJEMVE ME JU THAN ( D...) AJO QE NGUTET SKA DJAL SHQIPTAR T MIR PER TE

:lol: TE DUA EDHE MOS ME DAFSH MUA TE DUA SE JE SHQIPTAR :wink:

Engjelli_London
07-08-05, 18:04
Chatista , pasni hap nje teme pa lidhje fare fare . Kujdes kur flitni per gocat Shqiptare shikoni pak edhe ato Kosovaret se nuk jan te ndershme pasi sa kom nejt me Kosovare nuk kam nejt ( as me familjen teme ) . Un i pelqej Kosovaret sepse jan si yll drite jan 1njeshe fare.Kam respect edhe per cunat e Kosoves se ka qe jan te beses.Po ja se disa ketu ne forum nuk qenkan te beses.Keshtu qe ju them mos shani gocat Shqiptare sepse edhe vet jam Shqiptar dhe e mora ofendues kete teme .Ju puth juve vajzave KOSOVARE sepse jeni engjell fare.Bye bye.

Flaka_1
02-09-05, 21:07
VALLA FLAK MIR E KE FJAL E DUR E KAM T LUMSHIN QASHTU BRE VEQ MOS U NGUT A DAL NGA DAL E JO ME U NGUT E TANI DJEMVE ME JU THAN ( D...) AJO QE NGUTET SKA DJAL SHQIPTAR T MIR PER TE

:lol: TE DUA EDHE MOS ME DAFSH MUA TE DUA SE JE SHQIPTAR :wink:


ARBIAS QKA E PASKE MNESHTJELL ASGJE SE KUPTOVA SQAROJE ME MIRE TE LUTEM :?:

Krokodilli
03-09-05, 08:08
Chatista , pasni hap nje teme pa lidhje fare fare . Kujdes kur flitni per gocat Shqiptare shikoni pak edhe ato Kosovaret se nuk jan te ndershme pasi sa kom nejt me Kosovare nuk kam nejt ( as me familjen teme ) . Un i pelqej Kosovaret sepse jan si yll drite jan 1njeshe fare.Kam respect edhe per cunat e Kosoves se ka qe jan te beses.Po ja se disa ketu ne forum nuk qenkan te beses.Keshtu qe ju them mos shani gocat Shqiptare sepse edhe vet jam Shqiptar dhe e mora ofendues kete teme .Ju puth juve vajzave KOSOVARE sepse jeni engjell fare.Bye bye.

more rracist i ndjer,,,,, na prishe chatin me te mirin shqiptar more rracist,, nuk e meriton ti te jetosh,, lema te jesh ne kete chat,,,,,

QKA NA BEN TI NEVE KOSOVARVE MORE RRACIST,,, EDHE NE JEM SHQIPTAR,, QE THU MOS FOLNI PER SHQIPTARE,, PO FOLNI PER KOSOVARE

IK SHKO NE GREQI RRACIST ,, TI PER MU JE NJE ARMIK JO MIK,, QE NDAN POPULLIN SHQIPTAR

Krokodilli
03-09-05, 08:12
une me shiptare natyrisht
per vashat qe kan mendjen te lidhen me te huaj
porosia shkon :
DASHURO DJALIN SHQIPTARE SE VETEM SHQIPTARI DIN TA SHQIPTOJ ME MEBELSI FJALEN T E = D U A :idea:
me respect Flaka

te lumt goja Flaka_1 , po ske kujna i jep porosi,, ka vajza qe me embel ju doket lekura e zez se shqiptari qe flet shqip...... hiq ma larg se ku jetoj une,,,,, 1000 te zeza,, kur te vjen puna per martes kthehen kah shqiptari,,, edhe ne der te shpis bile te pret dhe te lutet,, se i ka mbush 30 e sa vjet se merr kush,,,,,
pa keqkuptime, eshte nje numer i vogel,, por i tepert per ne si Komb i vogel qe jem

Flaka_1
04-09-05, 00:03
une me shiptare natyrisht
per vashat qe kan mendjen te lidhen me te huaj
porosia shkon :
DASHURO DJALIN SHQIPTARE SE VETEM SHQIPTARI DIN TA SHQIPTOJ ME MEBELSI FJALEN T E = D U A :idea:
me respect Flaka

te lumt goja Flaka_1 , po ske kujna i jep porosi,, ka vajza qe me embel ju doket lekura e zez se shqiptari qe flet shqip...... hiq ma larg se ku jetoj une,,,,, 1000 te zeza,, kur te vjen puna per martes kthehen kah shqiptari,,, edhe ne der te shpis bile te pret dhe te lutet,, se i ka mbush 30 e sa vjet se merr kush,,,,,
pa keqkuptime, eshte nje numer i vogel,, por i tepert per ne si Komb i vogel qe jem

Ehhhhhh i nderuari Krokodill
Vajzave te tilla e meritojne tua kallim token kah e shkelin flake_flake :roll:
Kam degjuar gjera te tilla vete nuk i kam pa, po si e mendon 1 vash Kosovare te ardhmen e saj kur ne te perditshmen nuk le gje pa be :?:
Ajo nuk e meriton, ti falet dashuria, ti falet liria, ajo meriton: vetem gjera te keqija :!:
Thjesht mendimi im :arrow:
Pa keqkuptime
Me dashuri
Flaka

Arb
04-09-05, 00:08
Ehhhhhh i nderuari Krokodill
Vajzave te tilla e meritojne tua kallim token kah e shkelin flake_flake :roll:
Kam degjuar gjera te tilla vete nuk i kam pa, po si e mendon 1 vash Kosovare te ardhmen e saj kur ne te perditshmen nuk le gje pa be :?:
Ajo nuk e meriton, ti falet dashuria, ti falet liria, ajo meriton: vetem gjera te keqija :!:
Thjesht mendimi im :arrow:
Pa keqkuptime
Me dashuri
Flaka

Bre cka po lun kaq shume flake...