PDA

View Full Version : Pershendetje me Foto!!


Gentiana
04-08-04, 21:21
Hajde edhe nje rend pershendetjeve, po ksaj radhe ndryshe. Po pershendesim, si anetaret ashtu edhe te afermit, me ndonje foto te bukur, apo edhe qesharake, vetem te jet pa keqkuptime....

Un per fillim pershendes Shejtonken, me ket foto te bukur :wink:

http://www.bdp.it/~limm0001/befana.jpg

aferdita
04-08-04, 21:29
http://images.google.at/images?q=tbn:Mav40mm5pdQJ:wallpaper.com-wallpaper.com/Jessica_Alba_wp2.jpg

un pershendes genten me kete foto :wink:

Gentiana
04-08-04, 21:33
Ok, e un ty pra me ket foto :wink:

http://www.silverteacup.com/images/roseglobe.gif

aferdita
04-08-04, 21:41
http://www.restena.lu/primaire/lamadelaine/photogallery/photo12661/comic_damien.jpg

me kete foto pershendes Honsty^uk. se gjithe me duket qe eshte pak i shtir

Honesty^uk. pakez hajgare a,pa keqkuptime :wink: :lol:

Gentiana
04-08-04, 21:42
Nje pershendetje speciale per Lazdranin dhe Zemren e tina, me ket foto te bukur.... :wink:

http://www.bastelshop.com/seiten/knorrprandell/hochzeit/109hochzeitspaare/935-8008094.jpg

aferdita
04-08-04, 22:04
edhe un pershendes Lazdranin me nusen e tij
http://www.seelis.de/hochzeit/geblaesehalle1_klein.gif

ShEjToNkA
04-08-04, 23:10
Hajde edhe nje rend pershendetjeve, po ksaj radhe ndryshe. Po pershendesim, si anetaret ashtu edhe te afermit, me ndonje foto te bukur, apo edhe qesharake, vetem te jet pa keqkuptime....

Un per fillim pershendes Shejtonken, me ket foto te bukur :wink:

http://www.bdp.it/~limm0001/befana.jpg


ahhhahahahahhahaahhahhhaahhahhahahaahaahaahahahaha ahaahhaahahaha

Genta a s'gjete sis diq ma tė keqe aaaa ahahahhah.., oki si do qė tė jet flm nga ti qė tė ka shu mendja mem pėrshndet tė pareØn muaaa ..., Flm sis ahhahahahaahhha :wink:

Gentiana
04-08-04, 23:23
ahhhahahahahhahaahhahhhaahhahhahahaahaahaahahahaha ahaahhaahahaha

Genta a s'gjete sis diq ma tė keqe aaaa ahahahhah.., oki si do qė tė jet flm nga ti qė tė ka shu mendja mem pėrshndet tė pareØn muaaa ..., Flm sis ahhahahahaahhha :wink:

Shejtonka, ja per ty ja per askend. :wink:

ShEjToNkA
04-08-04, 23:27
Oki Genta sis , flm shumė ,edhe mė beso lotė mė kan dal tu kesh kur e kam pa ahahhaahahaahahah ..., flm sis......... :wink:

Honesty^uk.
05-08-04, 07:02
http://www.restena.lu/primaire/lamadelaine/photogallery/photo12661/comic_damien.jpg

me kete foto pershendes Honsty^uk. se gjithe me duket qe eshte pak i shtir

Honesty^uk. pakez hajgare a,pa keqkuptime :wink: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

une i veshtir a :?: :?: :?: :?:
pasi ti e paske kuptuar, mos e ban te madhe me e kuptuar Princesha ime :wink:
te pershendes perzemersisht aferdita

Murgesha
05-08-04, 17:12
Me kete foto e pershendes vogelushen Genta.
Shihne sa e pafajshme dhe e pa djallezuar duket :wink:

http://www.eidmubarak.com/graphics/grad/grad1_im.jpg

Murgesha
05-08-04, 17:14
Lazdranin e pershendes dhe per martese ja dergoj kete dhurate.
Po gaboni e po e hapni kur une nuk jam ketu. :wink:

http://www.aura4laura.dk/Pics/Indpakning/65102_130x130.jpghttp://www.interflora.dk/flowers/102236_3.jpg

Murgesha
05-08-04, 17:16
Ndersa per Honestyn kam pershendetje te veqante.
Si merakli i Veres (pijes jo Veres se forumit):

http://www.interflora.dk/flowers/102246_3.jpg

Nje dhurate te vogel. :wink:

Gentiana
05-08-04, 18:18
Me kete foto e pershendes vogelushen Genta.
Shihne sa e pafajshme dhe e pa djallezuar duket :wink:

http://www.eidmubarak.com/graphics/grad/grad1_im.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: A jam si kjo, apo vetem dukna keshtu??? :? :?

Honesty^uk.
05-08-04, 22:10
Ndersa per Honestyn kam pershendetje te veqante.
Si merakli i Veres (pijes jo Veres se forumit):

http://www.interflora.dk/flowers/102246_3.jpg

Nje dhurate te vogel. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:
te falenderoj shume per dhuraten dhe 100 hete te falenderoj qe
e paske cilesuar se ne cilen vere jam merak
se do ta kishte pas puna jeme :wink:

aferdita
05-08-04, 22:14
Sonte pershendes gjilanin tim http://www.kk-gjilan.org/portal/html/images/gjilani_foto1.gif

lazdrani
06-08-04, 09:40
edhe un pershendes Lazdranin me nusen e tij
http://www.seelis.de/hochzeit/geblaesehalle1_klein.gif :wink: :wink: danke susse :wink:

Barbaroza
06-08-04, 10:37
Se pari dua ta pershendes Murgeshen me kete lule te bukur :)

http://gallery.photo.net/photo/2585778-lg.jpg

aferdita
06-08-04, 11:08
Barbaroza te pershendes me ket buqet lulesh
http://www.ernst-fuchs.at/6aktuell/neuegalerie/blumen.jpg

Barbaroza
06-08-04, 11:31
Flm Aferdita,edhe une te pershendes me kete pikture te bukur!
http://gpsn.artselect.com/perl/frG?a38599+m1480+f391+w258+h313

Barbaroza
06-08-04, 11:39
Ndersa me kete pikture,pershendes Genten!
http://members.aol.com/j9hallg/dollpics/holybals.jpg

Gentiana
06-08-04, 11:51
Barbaroza un po te pershendes me ket foto te bukur!

http://www.cartolinevirtuali.tv/images/Amore/cuor.gif

Barbaroza
06-08-04, 11:52
Pershendetja e radhes shkon per Shejtonken :)

http://members.aol.com/j9hallg/dollpics/harleys.jpg

Gentiana
06-08-04, 11:52
Cool_Boyn e pershendes me ket foto, dite te kendshme ku do qofsh!

http://www.celebritywonder.com/mp/2003_Pirates_of_the_Caribbean/2003_pirates_of_the_caribbean_007.jpg

Barbaroza
06-08-04, 12:08
Flm Genta.
Tash pershendetja e radhes i takon Lazdranit,mbretit tone, dhe zemres se tij!
http://www.getmarriedohio.com/shop/images/crt004.jpg

aferdita
06-08-04, 19:46
Flm Aferdita,edhe une te pershendes me kete pikture te bukur!
http://gpsn.artselect.com/perl/frG?a38599+m1480+f391+w258+h313

flm Barbaroza me te vertet shume foto e bukur :wink:

aferdita
06-08-04, 19:49
pershendes Murgeshen kete foto
http://www.sammler-bonn.de/online-shop/ansichtskarten/motive/frauen/frauen-15.jpg

aferdita
06-08-04, 19:50
me kete foto pershendes veren
http://www.postkartencity.net/karten/blumen/rose.jpg

aferdita
07-08-04, 12:33
Me kete foto pershendes Cool_boy
http://www.soapsworld.de/soaps/reichundschoen/img/caps/cj3.jpg

Barbaroza
07-08-04, 16:49
Me kete foto,pershendes specialisht Princin tim!
http://www.1lovecards.com/cards/images/romanticpic.jpg

Barbaroza
07-08-04, 16:51
Kesaj fotoje ia bashakngjes edhe textin:

Sometimes in this lifetime,
we meet a special soul,
who fills our very essence,
to almost overflow,
we drink the cup of friendship,
it tastes like ruby wine,
and you know within your heart,
this meeting was Divine.

This soul that lives within your heart,
no distance can prevail,
an inner spark, within the heart,
becomes a Holy Grail,
the starting of a journey,
in which you both shall be,
a reflection of each other,
for all eternity.

Cool_Boy
07-08-04, 17:54
Me kete foto pershendes Cool_boy
http://www.soapsworld.de/soaps/reichundschoen/img/caps/cj3.jpg


ahahhah falm qiki

Gentiana
10-08-04, 17:10
Me ket foto prap e pershendes Shejtonken, dhe i flm shum gjith at pun se ma ka qit :evil:

Pa shikojeni edhe kur duket e urt, prap se prap shikon vetem ku mundet me ba diqka berrebat...

http://www.posternow.org/images/imagel/g/g14351.jpg

ShEjToNkA
10-08-04, 17:32
Genta tė flm pėr pėrshndetje!

E sa pėr falenderim ,me nder qofėsh sis ,tybe hiq s'pritoj me tė nxjer punė e me ba bėrbatė ahahahhahahah :wink:

E urtė de jam qyy ,edhe urėt kur tė riri unė sherr baj opsss desha tė them baj sende tė mara ahahahaaaha

Gentiana
10-08-04, 17:36
Kurse me ket foto e pershendes sot Murgeshen, se e kam per qefi pasha Mamin.... :wink:

http://www.virtualflorist.com/en/act/images/items/kisy.gif

Gentiana
10-08-04, 17:49
Me ket Foto e pershendes Barbarozen...

http://www.indianchild.com/images/baby100.gif

Murgesha
10-08-04, 22:18
Kurse me ket foto e pershendes sot Murgeshen, se e kam per qefi pasha Mamin.... :wink:

http://www.virtualflorist.com/en/act/images/items/kisy.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te falenderoj shume Genta. Edhe mua me ka marre malli per ty, dhe po ti kthej me kamate Kissat :wink:

Honesty^uk.
10-08-04, 22:20
Kurse me ket foto e pershendes sot Murgeshen, se e kam per qefi pasha Mamin.... :wink:

http://www.virtualflorist.com/en/act/images/items/kisy.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te falenderoj shume Genta. Edhe mua me ka marre malli per ty, dhe po ti kthej me kamate Kissat :wink:


mos u kurse per te
nese po leshona ne te tjereve nje ze se ti japim kissat hua :wink: :lol: :lol:


kukuku ishalla nuk i sheh qika jeme
:wink:

Murgesha
10-08-04, 22:30
Hahhahaahahhah Honesty. A po thua hyn fjale kah dole????
O ka me i pa edhe mire qika jote, se bash si CIA eshte. :wink:

Barbaroza
11-08-04, 09:59
Kush nuk rri urte ketu,aaaaa :twisted: http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/031.gif

Murgesha
20-08-04, 15:13
Kush nuk rri urte ketu,aaaaa :twisted: http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/031.gif

Jo moj te gjithe te urte jemi.
Por u lodha duke ja kthyer kissat Gentes, e Honesty si gjentelmen qe e kemi me erdhi ne ndihme. :wink:

Gentiana
30-08-04, 17:24
Me ket foto pershendes vehten time.... :) :wink:

http://utenti.lycos.it/kefren/riflessi.jpg

Gentiana
30-08-04, 17:28
Kurse me ket foto te bukur sonte pershendes te gjith ata qe dojn te jen te pershendetur...

http://imagecache2.allposters.com/images/ARG/23016.jpg

Gentiana
30-08-04, 17:32
Kurse me ket foto pershendes Murgeshen dhe Lazdranin.
Edhe pse te rrall ende paska asi djem, qe yzt i zbresin nga qielli per at person qe don... APO?? :) :wink:
http://grignottine.free.fr/galerie/images/acrobate-2.jpg

Barbaroza
30-08-04, 17:46
WoooooooW Genta,shume nice picture.Por krejt mu duk se qenka e vizatuar moj :(

Gentiana
30-08-04, 17:49
WoooooooW Genta,shume nice picture.Por krejt mu duk se qenka e vizatuar moj :(

A thua?? :roll: :roll:

Barbaroza
30-08-04, 17:56
WoooooooW Genta,shume nice picture.Por krejt mu duk se qenka e vizatuar moj :(

A thua?? :roll: :roll:
Jo veq qe po them,por ashtu eshte :( :cry: :wink:

isa
31-08-04, 21:19
Pyetje :?: Kush na qenka ky qifte ....
hahahhahahttp://www.dardania.de/v2/board/memberlist.php

isa
31-08-04, 21:38
http://www.dardania.de/v2/board/posting.php?http://www.dardania.de/v2/board/posting.php?

ShEjToNkA
22-10-04, 01:22
Njė pėrshndetje speciale pėr ciftin mė simaptik:

Genta & Genti
http://zauberbrauts-welt.de/wasserspiegelungen/wasser5.gif
SP. Amani iu koftė kujdesni se ka po sillet kjo farė zemre ku qenkeni hyp mos po thehni nė pėrmjet pahiri!!??? :roll:

Krokodilli
22-10-04, 03:58
ju pershendes te gjithve me nje foto timen,, kur kam qen i vogel sa shum i kam dasht lodrat..

http://www-db.stanford.edu/~widom/photos/crocodile.jpg

uliksi31
22-10-04, 07:11
ju pershendes te gjithve me nje foto timen,, kur kam qen i vogel sa shum i kam dasht lodrat..

http://www-db.stanford.edu/~widom/photos/crocodile.jpg

A mos eshte Steve Irwin me beben e tij :shock: I mean crocodile hunter :lol:

Gentiana
22-10-04, 08:31
Njė pėrshndetje speciale pėr ciftin mė simaptik:

Genta & Genti
http://zauberbrauts-welt.de/wasserspiegelungen/wasser5.gif
SP. Amani iu koftė kujdesni se ka po sillet kjo farė zemre ku qenkeni hyp mos po thehni nė pėrmjet pahiri!!??? :roll:

Pasha Mamin loqkum te kam, me ne fund pranove se jemi qifti me simpatik i forumit. Hejni njerez, nese e pranon Shejtonka, qkeni ju se nuk e pranoni?? :wink:
Shejtonka, deshta tet pershendes me nje foto se esht nje Mpuq dikund, po nuk e gjeta :( Keshtu qe po te mpuuuuuuuuuqi kshtut!!

Barbaroza
22-10-04, 15:51
http://www.onegreetings.com/afkiss.html

Barbaroza
22-10-04, 15:52
http://www.onegreetings.com/afkiss.html

Gentiana
16-12-04, 15:39
Me ket foto i pershendes te gjith qiftat e keti forumi, dhe gjith ata qe jan te dashurum... :wink:

http://www.patriziashomepage.de/engelherz[1].gif

Barbaroza
16-12-04, 15:54
Genta,me le pa text para kesaj nice picture. :)

Barbaroza
16-12-04, 16:12
Pershendetje per te dashuruarit e forumit. :) :wink:
http://www.patriziashomepage.de/pic3007[1].jpg

Kercovari
16-12-04, 16:22
Pershendetje per te dashuruarit e forumit. :) :wink:
http://www.patriziashomepage.de/pic3007[1].jpg
Besa ky urim edhe per postierin eshte i rende!
Flm.Barbaroza,por un nuk jam i dashuruar.Fukara,akoma s`e kam gjatur!

Barbaroza
16-12-04, 16:47
E cka po pret Kercovari?Aeroplanin sikur une @ :?: :) :wink:

Kercovari
16-12-04, 18:44
E cka po pret Kercovari?Aeroplanin sikur une @ :?: :) :wink:
Te lumte,paske gjete dashuri ne hava!.
Po kure u bene stjuardes moj?!.

Barbaroza
16-12-04, 19:03
E cka po pret Kercovari?Aeroplanin sikur une @ :?: :) :wink:
Te lumte,paske gjete dashuri ne hava!.
Po kure u bene stjuardes moj?!.


Hahahahahaaaaa,s'eshte fjala per dashuri ne hava se une eci njehere per toke,e tek ne fund vie aeroplani. :wink:

Kercovari
16-12-04, 19:10
E cka po pret Kercovari?Aeroplanin sikur une @ :?: :) :wink:
Te lumte,paske gjete dashuri ne hava!.
Po kure u bene stjuardes moj?!.


Hahahahahaaaaa,s'eshte fjala per dashuri ne hava se une eci njehere per toke,e tek ne fund vie aeroplani. :wink:
Nuk dyshoj ne aftasit e tua Barbaroza,se dikujt do te i ja lidhesh kembet,bile shkele edhe ne fyte me mpuqa ate fatlum.Haahaahaaah!

Barbaroza
16-12-04, 19:16
Me shkele edhe me mbyte me mpuqa valla e kam ndermend ,sa mos me i ra ne mend per tjeter,hahahahahahahahahahahhahahaaaaa. :wink:

Mafiozi
16-12-04, 21:53
Me ket foto i pershendes te gjith qiftat e keti forumi, dhe gjith ata qe jan te dashurum... :wink:

http://www.patriziashomepage.de/engelherz[1].gif


:wink: :wink:

spirl_girls
17-12-04, 00:03
Mafiozi le bre se na preke keq tash aii edhe ata qe jane et dashurum :cry:

Kercovari
17-12-04, 17:12
Mafiozi le bre se na preke keq tash aii edhe ata qe jane et dashurum :cry:
Po moj zonje,kjo e keqe te gjet dhashte zoti!Haaaahaaaa!Edhe mua bile!

Kercovari
17-12-04, 17:17
Me shkele edhe me mbyte me mpuqa valla e kam ndermend ,sa mos me i ra ne mend per tjeter,hahahahahahahahahahahhahahaaaaa. :wink:
Beni cka te duash,nuk te hidherohet jo, esa per ate tjetren mvaret shume prej teje.Muratori kerkon gurin qe e do edhe vendi.Haahaahaaaha!