PDA

View Full Version : Qfar ndodhi me Lazdranin dhe Murgeshen???


Gentiana
22-06-04, 23:32
Shpresoj te mos jet e vertet,ndegjova se Lazdrani dhe Murgesha ishin ndar. gjerat jan ende te pa kjarta, vetem shpresoj se kta te na tregojn me hollsisht....
Si mbret dhe mbreteresha mendoj se nje spjegim na keni me borxh....

Genta

mickoja
23-06-04, 10:36
Kuku qysh moj Genta kush te paska genjy se edhe kta dyt me u nda paska me u ba naj katastrof ne forum po shuj se sa nuk te ka ni askush

Gentiana
23-06-04, 10:38
Jo oj Mickoja jam me shum se e sigurt, dhe nese kta ende nuk kan shkruar dhe then se si esht puna, nuk keni qka tme akuzoni mua... :wink:

lazdrani
23-06-04, 10:38
Kuku qysh moj Genta kush te paska genjy se edhe kta dyt me u nda paska me u ba naj katastrof ne forum po shuj se sa nuk te ka ni askushJam ra ne halle as buka nuk po me hahet,mjerisht Genta ka te drejte.......Une po vuaj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mickoja
23-06-04, 10:41
hhhhhhmmmmmm...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: o zot bashkoj prap Inxhen Murgesh dhe Bacin Lazdran :cry: :cry:

lazdrani
23-06-04, 11:02
hhhhhhmmmmmm...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: o zot bashkoj prap Inxhen Murgesh dhe Bacin Lazdran :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Asgje nuk do te doja vetem e dhe nje Shance te me jape Murgesha :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy
23-06-04, 11:07
O Mbreti i 1 edhe ti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????haj kuku qka e paska gjet familjan mbreterore :evil: :evil: :evil: :evil:

lazdrani
23-06-04, 11:16
O Mbreti i 1 edhe ti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????haj kuku qka e paska gjet familjan mbreterore :evil: :evil: :evil: :evil:Eh cka te beje Mbreti i II.Shiqo sa gazetaret presein jashte do te behet jeta ime Dinasti tani po edhe ne jemi njerze dhe gabojme :( :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 11:18
O Mbreti i 1 edhe ti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????haj kuku qka e paska gjet familjan mbreterore :evil: :evil: :evil: :evil:Eh cka te beje Mbreti i II.Shiqo sa gazetaret presein jashte do te behet jeta ime Dinasti tani po edhe ne jemi njerze dhe gabojme :( :wink:

Lazdran Urime Urime bilem edhe ti tashti mu bashkangjite mua dhe cili ta gjen prej nesh nje Mbreteresh i pari do te behet Mbret Numero Uno amigo,dakord??

Murgesha
23-06-04, 11:21
Ju lutem mos i kushtoni shume rendesi kesaj se jeta edhe pse me dhimbje :( vazhdon :(

mickoja
23-06-04, 11:22
O Mbreti i 1 edhe ti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????haj kuku qka e paska gjet familjan mbreterore :evil: :evil: :evil: :evil:Eh cka te beje Mbreti i II.Shiqo sa gazetaret presein jashte do te behet jeta ime Dinasti tani po edhe ne jemi njerze dhe gabojme :( :wink:

Lazdran Urime Urime bilem edhe ti tashti mu bashkangjite mua dhe cili ta gjen prej nesh nje Mbreteresh i pari do te behet Mbret Numero Uno amigo,dakord?? O Lazdran hiqmu cool boyt po un po te them kthev te Inxhja Murgesh dhe mos u drzo ok

Cool_Boy
23-06-04, 11:29
Ju lutem mos i kushtoni shume rendesi kesaj se jeta edhe pse me dhimbje :( vazhdon :(

Hajde ta shiqojm cili mundet ta harron njeri tjetrin me pare ok.....

mickoja edhe ti ike si Mbretresha...........

Oj Mbretri ju deshiroj ndarje se ma te shpejt se jo bashkim hahahhahh e keqyren kurtalisne tjetr kende,merren tjetr kende qe famijla jon te beht edhe me e pasur ok ahhahhahah................ :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Barbaroza
23-06-04, 14:19
O Milet,ju lutem mos beni panike,se kjo ka qene veq nje mosmarreveshje e rastit qe rendom u ndodhe qifteve,keshtu qe edhe Murgesha dhe Lazdrani jane keqkuptuar pak dhe jane hidheruar,por kjo besoni se nuk do te zgjase gjate,keta se shpejti do te jene ne perqafimin e njeri-tjetrit :wink: :)

mickoja
23-06-04, 14:21
:lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
23-06-04, 14:42
haj kuku cka paska ndodh :( :shock: :( :( :( Tash me ak hyr tuta edhe mua qe po ndahem me Princin time se :? :? :?

E ishalla bashkoheni sa me shpejt :cry: :cry: :cry: :cry:

sexybrikenda
23-06-04, 16:14
Ju lutem mos i kushtoni shume rendesi kesaj se jeta edhe pse me dhimbje :( vazhdon :( KURRE ME MIRE SKE FOLE!!!! E TASHE ME KUPTON TI MUA MIRE SA DHIMBJET MI KE BERE :evil: LAZDRAN TE GJITHA DHIMBJET QE TI KA BERE MURGESHA DO TI SHEROJE UNE LOQKE.MARRJA E ZOTIT ANI SHUPLAKE MI KE RA LAZDRANIT :x :x :x

Murgesha
23-06-04, 16:28
Oj Brikenda shyqyr bre qike qe te paska gezuar zoti ne ket dite te sotit. Por me sa e njoh une Lazdranin ai me mire shkon e mbytet dikund se sa te merr ty. :evil:

Barbaroza
23-06-04, 16:33
Ke te drejte Murgesha.Lazdrani me para e merr me te keqen botes sesa kete Sexybrikenden :wink:

lazdrani
23-06-04, 17:06
Ju lutem mos i kushtoni shume rendesi kesaj se jeta edhe pse me dhimbje :( vazhdon :( :roll: :roll: Ty te mbaje ne zemer gjithmone :wink:

Gentiana
23-06-04, 17:34
Uroj Murgeshes&Lazdranit, se jo vetem se jan mbreter ton te mrekullueshem, po jan po ashtu edhe aktor fantastik, kjo e gjith ke vetem nje prov, qe edhe Murgesha e Lazdrani e kan luajtur rolin e tyre si ska me mir. Ket tem e pata per shaka, dhe ja vlejti, se u pa kush jau don te miren ktyre dyve e kush jo!!!!
dua te them se kjo histori me kaq u mbyll, dhe ne besnikrin e tyre nuk dyshojm dhe as qe kemi dyshuar.

Brikenda me vjen shum shum keq, qe gjith ai gezim,dhe gjith ato shpulla kot se koti....


Hajdeni ta festojm ne Caffen e Forumit :P :P

Murgesha
23-06-04, 17:37
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
23-06-04, 17:38
Siaps informatave me te reja,Sexybrikenda ish nisur drejt bunarit me te afert :lol: :lol: :lol:

lazdrani
23-06-04, 17:57
Siaps informatave me te reja,Sexybrikenda ish nisur drejt bunarit me te afert :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
23-06-04, 18:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
23-06-04, 18:07
Genta pasi qe kjo ishte vetem nje shaka te lutem ta mbyllesh ket teme. :wink:

Gentiana
23-06-04, 18:10
Ok Mbretersha jon :P :wink:


Meqe kjo ishte vetem nje shaka, siq tha edhe Murgesha e mbylli ket tem.


Genta