PDA

View Full Version : Pershendejte Staffit


arTanibb
29-09-03, 23:33
Pershendejte gjithve :)

arTanibb
29-09-03, 23:34
Nickut S-h-e-t-a i uroj ditlindjen nje jet te gjat dhe te lumtur :)

Mbretėresha
30-09-03, 09:48
Edhe e pershendes stafin e forumit dhe ketij nickut Sheta i uroj datelindjen.

amelda
01-10-03, 10:11
desh dhe une te bashkangjitem kesaj pershndetje gjithahstyu dhe urimit te ditlindjes jete te gjate nickut sheta dhe te gjitha endrat ju realizoheshin

doni
02-10-03, 12:38
urime ditlindja sheta :)

arTanibb
07-10-03, 00:18
Pershendetje gjithve dhe ne veqanti Nick-ut Jacko^VaR^ dhe njeherit i uroj ditlindjen nje jet t'gjat dhe te lumtur urime Astrit.

doni
13-10-03, 18:59
Edhe une ju pershendes gjith stadin dhe jaskovarit ditlindjen ja uroj urime njeri :D

MaLoKi
21-10-03, 09:08
tung tung ej hajt se edhe une po ja uroj ditelindjen happy birthday to you...

Jacko^VaR^ ishalla i bon 100 vjetRRnofsh Dardanialive.comMe RRespeCT *MaLoKi*

djana
25-10-03, 07:33
Edhe une ju pershendes gjith stadin dhe jaskovarit ditlindjen ja uroj urime njeri :D

tung doni te pershendes shum si ia kalon ore lal

Beni_gjk
02-11-03, 18:07
Jacko^var e paske pas ditelindjen a heheh urime pra e ishalla tjetren me ni nuse krkrkrkkr

Gentiana
30-01-04, 18:14
Edhe un pershendes stafin e Dardania.de
Per problemet se i kemi pasur koheve te fundit ne forum,apo me mir te them se nuk kemi mundur te him fare ne te, esht kan paksa quditshme,por prap mbasi u be dhe nuk ka ndryshuar fare ju pershendes dhe shpresoj se kjo mos te ndodh me! se un jam mesuar tash me te e nuk mundem pa te.

Genta

arTanibb
31-01-04, 12:53
Edhe un pershendes stafin e Dardania.de
Per problemet se i kemi pasur koheve te fundit ne forum,apo me mir te them se nuk kemi mundur te him fare ne te, esht kan paksa quditshme,por prap mbasi u be dhe nuk ka ndryshuar fare ju pershendes dhe shpresoj se kjo mos te ndodh me! se un jam mesuar tash me te e nuk mundem pa te.

Genta


Pershendetje Gentiana, dhe nga ana ime dhe gjith staffi dardania.de, na vjen keq nje her kishim problem dhe na humben gjitha shenimet mirpo ksaj rradha ja arritem qe mos ti humbim shenimet. Dhe ne po ashtu mendojm dhe shpresojm se zdot ket ma probleme te tilla.

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 04:52
Edhe Mue Um Vjen Keq qe kena pasen disa probleme po DNS ishin perzi n`Pazar diqka edhe u prish vetem edhe une e pershndes Staff-in me te mire ne Gjakov. Dardnia.De

Kalofeshi Mire @ll :))

arTanibb
04-02-04, 18:28
Stafi Dardania, ja uron Nick-ut BeeP Ditelindjen jet tė gjat dhe tė lumtur.. :)

caki
02-03-04, 17:00
Pershendejte gjithve :)

hahah arTanibb ne staff nuk marr pjese vetem se hajt se po e pranoj pershendetjen, edhe na ty krejt kta ēka po na shef ma te vogel, te pershendesem :P :P :P

florian
02-05-04, 10:00
pershendtje stafit qe me duket se kohet efundit eshte rritur me antare te ri pershendetje jeni te mrekullueshem vazhdoni keshtu :lol:

Vera
12-05-04, 17:51
vetem se jeni te mrekullueshem ju pershnde e gjith staffin nga loqka e zemres

me rrespekt Vera

Murgesha
12-05-04, 18:10
Ne emer te stafit dhe timin te falenderoj Vera e te deshiroj suksese. :lol:

Cool_Boy
12-05-04, 20:10
vetem se jeni te mrekullueshem ju pershnde e gjith staffin nga loqka e zemres

me rrespekt Vera


Vera ruje moj zemern per vete moa naj jeo neve qyyy...hej mire e ke se nuk kam zemer e me vyn nje ahhaha..

Tung ju perhsndes te gjithve jeni te mrekullueshem,ama zemern po e ruaj per veti kesaj here Vera ahhah

Vera
12-05-04, 21:07
Cool-boy mua nuk mu dhimt zemra e ty pseeeeee ncnccnnc :( ani per mua

Cool_Boy
13-05-04, 11:05
Vera po zemer une me ta dhene tani nuk mundem me jetu me :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vera
13-05-04, 18:38
po nuk ta kerkova zemren Cool_boy se e di qe ti je tahmaqar ncncncn po tash veq nje pershendetje nga zemra nuk po e ban qyyyyy :wink:

SheTa
19-06-04, 00:22
Artanibb Flm per Preshndetjen edhe urimin :)

Keshtu qe edhe une te Preshndes ty :P edhe te gjith staffin e Dardania.de
dhe ***************** :) keshtu veq te vazhdojum se ma te mirt jemi :P

My father :) Artanibb

SpAnJoLLI
24-10-04, 23:51
Pershendetje ... ;)

Pėrshėndes gjithė Staffin e Dardan-ve (Dardania.de , ***************** , DardaniaLIVE.com ) Vetėm kshtu vazhdoni se jemi mė t`mirėt ;) )

Barbaroza
25-10-04, 09:40
SpAnJoLLI,te falenderoj ne emer te staffit,edhe ti mbetesh i pershendetur!