PDA

View Full Version : mr_beni


Vera
17-05-04, 17:32
e pershendes vellaun tim shum dhe i uroj mirseardhje ne forum i deshiroj argetim te kendshem mr_beni tash po dufka ma pak me fooooool heheh. mr_beni kush ta tregoj rrugen vllau jem a ?

mr_beni
18-05-04, 06:11
oj motrushe nje mpuq nga une dhe rrugen e gjeta me ndihmen tende, te falenderoj shum dhe flm per pershendetjen

i joti vllaushi mr_beni

Barbaroza
18-05-04, 08:07
Pershendes mr_beni,vellain e Veres dhe i deshiroj argetim te kendshem me neve!

Murgesha
18-05-04, 10:59
E lumja ti oj Vere qe te erdhi vellau, tani je e sigurt se askush s´guxon me te nguce ne forum. Ej djema keni kujdes me Veren tani :wink:

une_jam
18-05-04, 13:07
Hiq mos ta ndin Murgesha se tani e tutje do te kemi kujdes te veqant per Veren...edhe te tjerat vajza normalisht...

Murgesha
18-05-04, 15:08
S´thashe me u kujdes per te, perndryshe kujdeset vellau i saj, ama ju djemt runu se kuku kercet dajaku ne forum. Kush duron me ja nguc dikush motren :wink:

Cool_Boy
18-05-04, 15:45
Vera a duhet me qene me i kujdeseshem une atshti apo jo???hahhah

Vera
18-05-04, 16:15
ju pershendes te gjithve, por tybe sa per vellaun tim me rrembej krejt se i ngrati eshte me i vogel se une e nuk mund te bej asgje por a e dini shka une vellaun tim e kam shokun me te mir te jetes askujt nuk i besoj me shum se mr_benit dhe e dua shum

:wink: Vera

Cool_Boy
18-05-04, 16:15
Pershdnetje per te gjithe


************************************************** ***********
Vetem deshta tju them qe mos te dilni jasht nje teme kur dikush pyet diqka apo thot diqka dhe mos ja nisni mu ngrid me fjal se perndryshe do tju feshijen mesazhat e juaj ...
************************************************** ***********

Me respekt,Cool_Boy

Vera
18-05-04, 17:36
kuku Cool_Boy po i rrept tek koke djalo :evil:

Cool_Boy
18-05-04, 19:06
ju pershendes te gjithve, por tybe sa per vellaun tim me rrembej krejt se i ngrati eshte me i vogel se une e nuk mund te bej asgje por a e dini shka une vellaun tim e kam shokun me te mir te jetes askujt nuk i besoj me shum se mr_benit dhe e dua shum

:wink: Vera

Vera hajt qiki mos ke gajle se uen te ruaj apo??Beni mos ta nin shokit se kush ta rremben motren une errembej ate me pare ahah.

Cool_Boy
18-05-04, 19:07
kuku Cool_Boy po i rrept tek koke djalo :evil:


Vera jam i rrept se nuk kam qef te del nje pyetje/pershndetje katastrof ketu per ate ok..

tung

aferdita
19-05-04, 06:46
mire se erdhe mr_beni

Honesty^uk.
20-05-04, 16:29
mr_beni te uroj mireseardhjen ne mesin tone
kalofsh caste te kendshme

lazdrani
20-05-04, 20:59
mr_beni gjithmone kenaqesi ne forum te deshiroje vllaqko :wink:

mr_beni
21-05-04, 14:15
ju pershendes te gjithve prej zonjushes Barbaroza, Murgesha, aferdita, dhe zotrit une_jam, Honesy°uk,dhe Cool_Boy pre pershendetjet e tyre qe mi paskan be, edh eune mendoj qe do kaloj mir me njerz te mir.

:shock: mr_beni