PDA

View Full Version : Temat palidhje


ArMMeNDii
24-10-04, 04:37
Pershendetje juve e nje pershendetje te veqant per adminin dhe Moderatorte keti forum sdi veq simbas mendimit tim ne rubriken a forumin Dashuria & Seksi sdi a jeni ka shifni ju moderatort qe per gjdo dit hapet nje tem e re me te njejtat kuptime ndersa Adminit ju kisha lut qe ti merr dhe ti kqyr pak kto punt se gati per 80 % e temave jan te njejta nese vqe doni te keni tema ma se shumti edhe te hyni ne librin e ginisit me keto ather tregoni bile te hapemi tema edhe ne antaret pa kufi qy ta dim qe www.dardania.de hyni ne Librin e ginisit me ma se shumti tema ....
Per mos me zgjat shum kisha pas nje lutje qe mundsisht per 80 % e ktyre temave ne rubriken Dashuria & Seksi te hiqen ose te arkivonen dikund .

Armendi

Murgesha
24-10-04, 13:29
Armendi te falenderoj per kritiken me vend qe keni bere.
Por nuk eshte faji tek ne moderatoret dhe admini i forumit.
Jane hjekur dhe hiqen cdo dite temat e perseritura, por persona te caktuar edhe pse ju eshte hjekur tema, edhe pse i eshte terhjekur verejtja kane hapur nga disa her te njéjten teme, bile ka pase raste kur kjo me qellim eshte bere nga ana e tyre.
Sa per ilustrim jo per mbrojtje te stafit drejtues po i paraqes disa shenime ketu.

Numri i postimeve: 72835 Postime nė ditė: 186.21
Numri i temave: 2698 Tema nė ditė: 6.90
Numri i anėtarėve: 3252 Anėtarė nė ditė: 8.31

Me 19 Tetor 2004, ora 11:51 paradite.
Dhe po te ofroj nje shenim shume te fresket:
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 70190 artikuj
Forumi ka 3195 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė NIA
17 pėrdorues online: 7 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm

Ndersa sot me 24 Tetor 2004 ora 14:26
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 72836 artikuj
Forumi ka 3252 anėtarė tė regjistruar

Keto statistika deshmojne se forumi dardan eshte forum shume i frekuentuar dhe i ddeshiruar nga diskutuesit.
Nese marrim parasysh se numri i atyre qe dalin jashte teme, qe nuk jane ne nivel te diskutimeve eshte shume i vogel. Andaj si te tille ndodh shpesh se injorohen ose ju fshihen shkrimet.
Me nderime Murgesha.