PDA

View Full Version : sot e kam ditelindjen


Marv_pimp
31-08-04, 14:54
njerz sot e kam ditelindjen,nese doni me ma uru uromani nese jo ska gajle

Djal_rugove
31-08-04, 19:03
urime ditelindja dhe shumė fatė dhe shendet ne jetė.
edhe pse nuk njifemi ne te dy, te urojmė mundemi. kaloni nje ditė te lumtur dhe me gezime, pasoftė jeta ma e hareshme se deri me tani.

Naki
31-08-04, 21:31
shume urime per ty,fate dhe knaqesi ne jeten tuaj-Marv-pimp.
mire se erdhe ne forumin dardan

turisti
31-08-04, 22:08
njerz sot e kam ditelindjen,nese doni me ma uru uromani nese jo ska gajle

Te deshiroj krejt qka i deshiron vetvetes ( vetem gjerat pozitive)- URIME, URIME, URIME, URIME, URIME, URIME, URIME, URIME, URIME, URIME, URIMEEEEEEEEEEEEEEEEE :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Honesty^uk.
31-08-04, 23:02
njerz sot e kam ditelindjen,nese doni me ma uru uromani nese jo ska gajle


urime per ditelindjen kalofsh edhe 100 pranvera te bukura
fat dhe lumturi ne jete
tung

Gentiana
31-08-04, 23:15
njerz sot e kam ditelindjen,nese doni me ma uru uromani nese jo ska gajle

Urime Marv Pimp, dhe i befsh 100vite tjera te mira, dhe me deshira te plotesume.

Genta

Tomori
31-08-04, 23:59
-Urime Marvi ditlindjen u befsh me niper e sternipa Urime

Cool_Boy
01-09-04, 00:14
Urime Urime Marv_pimp ditelindjen ju deshiroj qdo te mire ne jete


Cool_Boy

Marv_pimp
01-09-04, 01:19
Flm te gjitheve qe ma uruat ditelindjen edhe ju kalofshi sa ma mir.

drenousha
01-09-04, 08:35
perhajr ditelindja :wink:

anna
01-09-04, 10:21
epo gezuar atehere :wink: edhe 10000000000 te tjera

aferdita
02-09-04, 20:09
njerz sot e kam ditelindjen,nese doni me ma uru uromani nese jo ska gajle


Marv_pimp urime ditelindjen edhe 100 tjera :wink:

Marv_pimp
02-09-04, 22:29
flm te gjithve

Kullerka
06-11-04, 23:44
Urime loqka ime te deshiroj shum fat jeten me shum gezime te lumtur e te gjate!!!
Urime 100 te tjera kalo bukur tung tung!

PAOLINA
07-11-04, 00:38
HEYYYYY MARV_pimp I WISH U ALL THE BEST


http://www.kikisweb.de/eigenesweb/avatare/bday6.gif


http://www.kikisweb.de/eigenesweb/avatare/feier.gif


Pershendetje nga PAOLiNA

Buli_00
07-11-04, 01:19
Datėlindjen e gėzofsh pėr jetė e mote. Fat, suksese dhe lumturi!

Kercovari
07-11-04, 12:58
njerz sot e kam ditelindjen,nese doni me ma uru uromani nese jo ska gajle

Urime!Shendet dhe jete gjate deri ne pleqeri.