PDA

View Full Version : Koha sot (weather), ne vendin qe jetoni per momentin ?????


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Luana
16-09-04, 17:57
Ne Canada eshte
(cloudy) :arrow: me vronsira
(current temp) :arrow: temperatura e tashme 25 *C

Barbaroza
16-09-04, 18:09
Edhe me vranesira edhe 25*C a?Cudi tybe.Valla te ne po ngjan qe eshte 21 Marsi :P

Luana
16-09-04, 18:11
Barbaroza humidity eshte ketu 33*C vdiqa nga nxehti

turisti
16-09-04, 18:24
Paj termometer nuk kam,po simbas dores qe kum qit per dallapi,duhet mu kon 18-19 grade,dhe dielli po shifet me do vica dhe hajgare.
Kaq nga atje ku po jetoj une.tung. :wink:

Luana
16-09-04, 18:28
ahahhahhaahahhhh i lumi ti qfar kohe te mire paskeni , a te vij edhe une aty ku je ?

turisti
16-09-04, 18:30
Qy,qy,mos u mundo sepse ti je ku jam une- JASHTE,a ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Luana
16-09-04, 18:34
Une nuk jam ne Nederland :roll:

turisti
16-09-04, 18:40
Jo,une nuk jam ne CANADA,ha,ha,ha :wink:

vushtrria
16-09-04, 19:20
me vranesira besa edhe ftoft

Barbaroza
16-09-04, 19:22
Jo,une nuk jam ne CANADA,ha,ha,ha :wink:

Dreq Turist je tybe :wink:

Luana
16-09-04, 19:22
po ku ashtu vushtrrija :?:

Luana
16-09-04, 19:23
Dreq e per tej dreqi barbaroz :lol: :lol: :lol:

lazdrani
16-09-04, 20:07
Sot ka qene koha me dielle,neser po ashtu por ju kisha luture qe ti merrni Qadrat me veti se si dihet....Punet e zotit nuk bene ti perzihemi :lol: :lol: :lol: :wink:

aferdita
17-09-04, 07:49
sot eshte me diell,por diell i ftoft
gati 22°C

turisti
17-09-04, 08:14
Jo,une nuk jam ne CANADA,ha,ha,ha :wink:

Dreq Turist je tybe :wink:

Falemderit per kompliment,Barbaroza,ha,ha,ha,ha,ha,ha, te pershendes. :wink:

turisti
17-09-04, 08:15
Dreq e per tej dreqi barbaroz :lol: :lol: :lol:

Mos moj,mos mi jep aq KARAKTERISTIKAT E MIRA- ha,ha,ha,ha,ha,ha :wink:

turisti
17-09-04, 08:17
Momentalisht te une eshte koha e kthjellet-posa u zgjova nga gjumi - ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

nitushe
17-09-04, 09:33
shume e vront, temperatura 15grad :x

Barbaroza
17-09-04, 09:44
Te ne vranet por jo shume ftohte,as shi ska!

Albanam
17-09-04, 10:17
me vranėsira...

ShEjToNkA
17-09-04, 11:54
Moti sot ka tė bėjė me shi ,bor dhe frym ,mirė pio parashikohet se pas dite do tėndryshoj bukur shumė se do filon kokėriz e nė mbrėmje me diell :shock:

turisti
17-09-04, 15:26
Te une,parashikohet me shume pergjegje,shume postime dhe shume disponime ,ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

turisti
17-09-04, 15:29
E nderuara Luana,kerkoj falje dhe shfrytezoj rastin qe tash ta baj perhair temen e re ( KETE ) qe e ke hapur.Mendoj se eshte shume interesante. Te pershendes. :wink:

Luana
17-09-04, 15:41
Nitushe ,barbaroza, turisti , albanam dhe me ne fund e dashura shejtonk ju falemenderoj per prezentimin e juaj temes se re qe e kam hap , eshte knaqsi qe te dijm diqka rrethe botes se q'po ndodhe , po ashtu gezohem qe komunikojm se bashku ,
sot eshte koha ne Canada me vransira dhe temp.. eshte 15 * C
ishalla mos po bahet ma mire :roll:


turist baby ty nji muqqqq te vogel :P

fisniku
17-09-04, 16:05
Ne qytetin ku une po jetoj,sot eshte kohe shume e mire-me diell.

Luana
17-09-04, 16:12
uuhhh sa mire Fisnik , thuaj atij diellit qe te vijn pak ne canada :wink:

fisniku
17-09-04, 16:17
Ndoshta ma leht kishe me ardhe ti ne Evrope :!: se sipas parashikimeve atje te ju ka me zgjat koha e keqe.

Luana
17-09-04, 16:21
Ndoshta ma leht kishe me ardhe ti ne Evrope :!: se sipas parashikimeve atje te ju ka me zgjat koha e keqe.ahhh sikur te kisha ardhe :roll: , e kisha ba nji lakes pak ne Nederland :D edhe tani isha ardhe ne Kosove Fisnik :wink:

turisti
17-09-04, 16:30
:P welkom, HA,HA,HA,HA,HA,HA, :P

Luana
17-09-04, 16:32
:P welkom, HA,HA,HA,HA,HA,HA, :Puhhhhhh turist po e preki hunden mos te marr msysh se bash paske fillue me e msue arabishten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
17-09-04, 16:37
shume keq :cry:

turisti
17-09-04, 21:48
Shume e mire,si gjithmone ku jam une. :P :wink:

Naki
18-09-04, 11:05
Tani ne mesdite kohe shume e mire me diell

ShEjToNkA
18-09-04, 11:06
Shumė e Vrenjtur

vushtrria
18-09-04, 11:20
shum koha e mir me diell

ShEjToNkA
18-09-04, 11:29
Vushtria ,tė lumtė ju ,pa bina be do diell kėndej edhe neve

vushtrria
18-09-04, 11:31
aahhaahahh normal ku je ti duhet me nxe dielli por nuk e di qka u be keshtu ahhaha

ShEjToNkA
18-09-04, 11:33
Hahahahaha e qe de edhe unė ashtu po them po ..,jaaaaaaaaaa tybe ja filloj edhe dielli me nxehė e lumja unė Vushtria ti na e solle diellin , tė flm

vushtrria
18-09-04, 11:36
ahahhahaha po normal oj princesh a po don edhe hanen me ta prue poshte ahahhahaha

ShEjToNkA
18-09-04, 11:38
hahahahahahah Vushtria , jo hėnėn jo atė sillle pėr veti ,pėr mua njė ylll e zbretė poshtė ahhaahahhahhaa

Tomori
18-09-04, 12:31
Shum shi bie me bubullim,,,,,

turisti
18-09-04, 13:03
vrant,po pikron shiu-gati fillon vjeshta. :(

aferdita
18-09-04, 13:35
ketu sikur ne vere eshte :wink: :lol:

Barbaroza
18-09-04, 16:14
Ne mengjes kam verejtur vese,pastaj ka qene vranet derisa ka filluar te bie shi qe po vazhon akoma me nje ritem te zvogeluar!

DannyAus
18-09-04, 16:36
MOTI SOT NE AUSTRALIA

MELBOURNE, VIC 18-24 ME VRENESIRA
PERTH, WA 20-26 DIT ME DIEL
DARWIN, NT 32-36 DOT ME DIEL
SYDNEY, NSW 18-24 ME VRENESIRA, HERE PAS HERE SHI
BRISBAN, QUE 24-28 DIT ME DIEL

turisti
18-09-04, 21:23
:P welkom, HA,HA,HA,HA,HA,HA, :Puhhhhhh turist po e preki hunden mos te marr msysh se bash paske fillue me e msue arabishten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mvaret nga - mesuesja - :lol: :lol: :lol:

turisti
18-09-04, 21:25
E eresuar... :wink:

vushtrria
18-09-04, 21:26
koha eshte shum e mir

aferdita
18-09-04, 21:27
ketu ftoft valla, u merdhinem

MemphiSx
18-09-04, 21:42
Valla edhe n'Gjakove krejt dita me shi :)

ShEjToNkA
18-09-04, 22:26
Koha pėr momentin tek ėshtė mirė ,dieli po nxen hėna po rrexon ,yjet po ndiqojn :lol: :lol:

Murgesha
18-09-04, 22:28
Sot tė katėr stinėt i kam pa ketu ku jam.
Sa diell, shi, mjegull, ja kurgjo smora vesh nga kjo ditė.

vushtrria
19-09-04, 11:03
koha me vranesira besa edhe ftoft

Luana
19-09-04, 12:02
edhe ketu ne Canada u merdhina , e kam leshu shporetin me ma nxeh dhomen se do te bana koqan :shock:

MemphiSx
19-09-04, 12:07
Luana gjynah bre mu ngri ti :D A ki ble dru bilem :)

Ktu n'Gjakove eshte pak me mir se dje ;) Te pakten shi spo bjen :)

ShEjToNkA
19-09-04, 12:57
Koha mosdevet aaaaa , kokėrriz ,borė ,breshėr sgi tonat veri po fynė jugu andej phaaaaaaaaaaaaaa :roll: :roll:

Mirlind-Kosova
19-09-04, 14:08
Parashikimet e motit ne vendin toné,shkaqet per te cilat mendojn banoret e vendit ishin Hh2 dhe asaj te HoZ/2 te cilat karburohen ne dioksidin e sulfurit i cili perbehet ne distancat molokulare dhe shperthejn ne nivelin e karbonit i cili perbehet me dioksid natyral dhe qarkullon ne rrymen e ajrit kshtu qe te gjitha me anté te masave neotrale qe qarkullojn neper mes ujrave toksore dhe behet avullimi i tyre pastaj formohen ne re dhe ato paraqesin municipilitetin e nivelit toksor met asaj ajror dhe me anen e masave te fuqishme molekulare mbi qelizat jo narkotike i shtyejn ret lart tokes dhe me anen e dioksidit qe nuk vepron asgje kunder tyre per shkaqe defekti fillojn te mblidhen ne qiell dhe qysh tham edhe me heret me anen e zhvillimit te substancave formohen ret dhe i dalin djellit para....kshtu qe sot ishte temperatura ne vendin ton sipas te dhenave nga banoret e vendit diku nga 14 grad C deri ne 21 Grad C.

Qishtu komentohet se jo sikur ju p,sh... :lol: :lol: :lol: .....Sot mir....sot keq....duhet me dit se per qka nuk eshte mir per qka nuk eshte keq....a i keni pae metorologet se si spjegojn per kohen.....flasin si bilbila nga 100 fjal ne minut ti qesin..... :wink:

vushtrria
19-09-04, 14:54
koha sot mos vet shi e ftofte

turisti
19-09-04, 17:48
Te une me diell,koha fantastike per shatitje.... :P

Luana
19-09-04, 18:10
Te une me diell,koha fantastike per shatitje.... :P


edhe te une eshte koha me diell po pak era e leht dhe e fresket .
hajde turist po dalim me u shetit se spo me rrihet diqka ne shtepi :D

DannyAus
19-09-04, 18:23
WESTERN AUSTRALIA, DITE ME DIEL 32-34 *C
VICTORIA, AUSTRALIA DITE ME DIEL 28-30

turisti
19-09-04, 20:13
Te une me diell,koha fantastike per shatitje.... :P


edhe te une eshte koha me diell po pak era e leht dhe e fresket .
hajde turist po dalim me u shetit se spo me rrihet diqka ne shtepi :D

Hajde Luana,mire e ke,hahahaha. :wink:

ShEjToNkA
19-09-04, 20:21
Pėr momentin koha mjaftė me diell , na mbyti vapa krejt :lol:

Murgesha
19-09-04, 21:37
Pėr momentin koha mjaftė me diell , na mbyti vapa krejt :lol:

Moj mos je duke jetuar nė Ecuador??? :shock: :shock:

ShEjToNkA
19-09-04, 21:40
Pėr momentin koha mjaftė me diell , na mbyti vapa krejt :lol:

Moj mos je duke jetuar nė Ecuador??? :shock: :shock:

Mos u shoko bijo , se c'fart Ecuadori qyyyy , po jam t'u jetu nė vendin mė tė nxehėt nė Botė ,diku nė Skandinavi :shock:

Murgesha
19-09-04, 21:42
Pėr momentin koha mjaftė me diell , na mbyti vapa krejt :lol:

Moj mos je duke jetuar nė Ecuador??? :shock: :shock:

Mos u shoko bijo , se c'fart Ecuadori qyyyy , po jam t'u jetu nė vendin mė tė nxehėt nė Botė ,diku nė Skandinavi :shock:

Hahahahhahahahahah pėr ate edhe tė veta. Se kojshike jemi, e thash mos ja msyre Ecuadorit?????

ShEjToNkA
19-09-04, 21:44
ncukkkkk Murgesha ,nuk ia mėsyj unė Ecuadorit e mė lėnė tanė keØtė nxehėtėsi kėtu hahaahaahahaaha

turisti
19-09-04, 23:26
[quote=ShEjToNkA]Pėr momentin koha mjaftė me diell , na mbyti vapa krejt :lol:

Moj mos je duke jetuar nė Ecuador??? :shock: :shock: [/quote

Hahahahahahahahahaha, pershendetje per pergjegjjen fenomenale,hahahahaha. :wink:

Luana
20-09-04, 04:38
WESTERN AUSTRALIA, DITE ME DIEL 32-34 *C
VICTORIA, AUSTRALIA DITE ME DIEL 28-30


uuhhhhhhh very nice I should come to live there than huh :?:

Luana
20-09-04, 04:40
Parashikimet e motit ne vendin toné,shkaqet per te cilat mendojn banoret e vendit ishin Hh2 dhe asaj te HoZ/2 te cilat karburohen ne dioksidin e sulfurit i cili perbehet ne distancat molokulare dhe shperthejn ne nivelin e karbonit i cili perbehet me dioksid natyral dhe qarkullon ne rrymen e ajrit kshtu qe te gjitha me anté te masave neotrale qe qarkullojn neper mes ujrave toksore dhe behet avullimi i tyre pastaj formohen ne re dhe ato paraqesin municipilitetin e nivelit toksor met asaj ajror dhe me anen e masave te fuqishme molekulare mbi qelizat jo narkotike i shtyejn ret lart tokes dhe me anen e dioksidit qe nuk vepron asgje kunder tyre per shkaqe defekti fillojn te mblidhen ne qiell dhe qysh tham edhe me heret me anen e zhvillimit te substancave formohen ret dhe i dalin djellit para....kshtu qe sot ishte temperatura ne vendin ton sipas te dhenave nga banoret e vendit diku nga 14 grad C deri ne 21 Grad C.

Qishtu komentohet se jo sikur ju p,sh... :lol: :lol: :lol: .....Sot mir....sot keq....duhet me dit se per qka nuk eshte mir per qka nuk eshte keq....a i keni pae metorologet se si spjegojn per kohen.....flasin si bilbila nga 100 fjal ne minut ti qesin..... :wink:Mirlind-Kosova :lol: :lol: :lol:
Ne jemi te pa shkualluar , kur te diplomojm te tregojm :wink: :wink:

Luana
20-09-04, 04:41
me fal per gabim shtypin "shkolluar " :wink:

DannyAus
20-09-04, 07:14
WESTERN AUSTRALIA, DITE ME DIEL 32-34 *C
VICTORIA, AUSTRALIA DITE ME DIEL 28-30


uuhhhhhhh very nice I should come to live there than huh :?:

TUNG LUANA,, QKA PO PRET QIKI,, KA VEND SA TE DUSH,, OF COURSE YOU SHOULD COME HERE...lol

TODAY 20/09/2004 EDHE MA NXET 36*C WESTERN AUSTRALIA,,, vICTORIA-MELBOURNE 28*C

DannyAus
20-09-04, 07:17
NESER PRITET 40* NE PERTH WESTERN AUSTRALIA, TA SHOHIM,, JO ISHALLA SE MU KALLET KASHTA QE E KOM PER LOP ME HANGER GJAT DIRMRIT.... NE DOR TE ZOTIT

nitushe
20-09-04, 07:52
Sot vransina ftoht brrrrr u ngrinem e hajt :P

turisti
20-09-04, 15:11
Dreq e per tej dreqi barbaroz :lol: :lol: :lol:


Hahahaha,Luana,po i hargjon te gjitha komplimentet ,por ne ēdo rast- falemderit. :wink:

turisti
20-09-04, 15:16
Koha ketu -sot me shi dhe ere.Ideale per ne shtepi duke e ndegjuar muziken dhe shiquar se si bie shiu. :P :wink:

lazdrani
20-09-04, 16:12
Koha sot ka qene me ere dhe shiiiiiii :wink:

Luana
20-09-04, 19:41
WESTERN AUSTRALIA, DITE ME DIEL 32-34 *C
VICTORIA, AUSTRALIA DITE ME DIEL 28-30


uuhhhhhhh very nice I should come to live there than huh :?:

TUNG LUANA,, QKA PO PRET QIKI,, KA VEND SA TE DUSH,, OF COURSE YOU SHOULD COME HERE...lol

TODAY 20/09/2004 EDHE MA NXET 36*C WESTERN AUSTRALIA,,, vICTORIA-MELBOURNE 28*C
DannyAus
Jo , se i rash pishman me ardhe ne Aus.... shume larg :(
next time I guess :wink:

Luana
20-09-04, 19:44
Koha sot ka qene me ere dhe shiiiiiii :wink:


sa mire kur ka shi edhe gjumi ma i shijshem eshte :lol: :lol:

by the way edhe ketu eshte koha sot me diell 20 *C

ShEjToNkA
20-09-04, 21:03
Sot parshihet tė mbajė moti me ngjyra tė ndyshme.
Kėshtu nė vendin tonė mjaftė e ftohėt me dielll..., kėtu tek kojshia me shi edhe erė.Por do ketė edhe reshje tė diellit.
Mė largė nė kosovė thanė borė e nxehėt dikund 22 grad C. lart nė vendet e nxehėta do mbaje motė me rrexe tė diellit por bora s'do ndalet deri nė orėt e vona, e pasnje do vazhdojė edhe shiu, ku parashikohet se do ketė njė vetim dhe murmurim tė fort sa qė mundė tė paraqitet ndonjė acarė i vėrtet.
Era do fryej nga jugu , andej nga ne edhe nga veriu , do fryj besa kėndej mė lartė do fyrej edhe murlani
temperaturat si ato minimalo po ashtu edhe ato maximale do siellen dikund nga 40 - 22 grad C.

ja kėto ishin tė dhėnatė metroelogjike , deri nė misionet e ardhėshme mirėmbetshi :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
20-09-04, 21:11
AHAHAHAHHAHHAAHHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti je njiherit ma e mira dhe shume qesharake :lol: :lol: :lol:
kuku po paske studiju mori shume , qa po me dhimesh se koke lodhe e koke tesh oj qik nga koha cncncncnc :roll:
a per qata po te thirrin tash kta shejtonk huh ?Te pershendes me ne fund me nji mpuqq ne faqe :wink:

ShEjToNkA
20-09-04, 21:20
Hahahahaaaahahaahh Luana , po be jam lodhė shumė t'u studiu ,dhe mu pėr atė po mė quajnė ashtu.


Tė flm pėr pėrshndetje edhe unė pėrshndes me njė mpuqqqqqq nė faqe sis :wink:

turisti
20-09-04, 23:42
Sot parshihet tė mbajė moti me ngjyra tė ndyshme.
Kėshtu nė vendin tonė mjaftė e ftohėt me dielll..., kėtu tek kojshia me shi edhe erė.Por do ketė edhe reshje tė diellit.
Mė largė nė kosovė thanė borė e nxehėt dikund 22 grad C. lart nė vendet e nxehėta do mbaje motė me rrexe tė diellit por bora s'do ndalet deri nė orėt e vona, e pasnje do vazhdojė edhe shiu, ku parashikohet se do ketė njė vetim dhe murmurim tė fort sa qė mundė tė paraqitet ndonjė acarė i vėrtet.
Era do fryej nga jugu , andej nga ne edhe nga veriu , do fryj besa kėndej mė lartė do fyrej edhe murlani
temperaturat si ato minimalo po ashtu edhe ato maximale do siellen dikund nga 40 - 22 grad C.

ja kėto ishin tė dhėnatė metroelogjike , deri nė misionet e ardhėshme mirėmbetshi :lol: :lol: :lol: :lol:

Shejton-meteorolog, te pershendes - komenti i mire. :P :wink:

Mirlind-Kosova
21-09-04, 00:51
Sot sipas te dhenave te Treinerit te futbollit zotrit Kopaqka ne vendin toné mbajti mot i jashtzakonisht i rreshiqshem ne mesin e fushes se futbollit....!
Qe nga oret e para te mengjesit lojtaret e ndiejshin vehten te molisur (U kotshin ne fushé)nga koha e dobet me vransira maximale te cilat jashtzakonisht formohen nga aksidi i cili ka nje sasi te lart dioksidi i perber me HZo dhe i cili reagon ne 78,6 MgH dhe pastaj formohet Era e fuqishme kshtu qe ne oret e pasdites Me ndihmen e Duhanpirésve dhe me tymin e uzinave(Kombinateve) qe filluan tju bashkangjiten reve moti u ndryshua ne vransira mesatare
Ashtu siq edhe shikuasit e ndeshjes mendojn se temperatura ne stadion eshte teper e ftohet dhe mund te jet nga 11 Grad deri ne 15 Grad.

Kjo ishte e tera per sot direkt ne stadiumi Olimpik i Futbollit(Lujna me Top)

Per te interesuarit e Futbollit: Ekipi RRYMA Fitoj kunder Ekipit UJI me rezulltat 3:1

Ne javen tjeter takohen 6 Ekipet e liges se paré:

1) FLAKA : ERA Derbi E Merkure Ora 11:59min
2) DUSHKU : SHKREPSA Derbi E Héne Ora 21:36min
3) BORA : DIELLI Derbi E Shtune Ora 22:42min

Ndeshjet mund ti ndiqni Drejtperdrejt ne programin Satalitor (Dardania1)

A jeni te kenaqur me komentin.... :wink:

Luana
21-09-04, 03:15
Sot sipas te dhenave te Treinerit te futbollit zotrit Kopaqka ne vendin toné mbajti mot i jashtzakonisht i rreshiqshem ne mesin e fushes se futbollit....!
Qe nga oret e para te mengjesit lojtaret e ndiejshin vehten te molisur (U kotshin ne fushé)nga koha e dobet me vransira maximale te cilat jashtzakonisht formohen nga aksidi i cili ka nje sasi te lart dioksidi i perber me HZo dhe i cili reagon ne 78,6 MgH dhe pastaj formohet Era e fuqishme kshtu qe ne oret e pasdites Me ndihmen e Duhanpirésve dhe me tymin e uzinave(Kombinateve) qe filluan tju bashkangjiten reve moti u ndryshua ne vransira mesatare
Ashtu siq edhe shikuasit e ndeshjes mendojn se temperatura ne stadion eshte teper e ftohet dhe mund te jet nga 11 Grad deri ne 15 Grad.

Kjo ishte e tera per sot direkt ne stadiumi Olimpik i Futbollit(Lujna me Top)

Per te interesuarit e Futbollit: Ekipi RRYMA Fitoj kunder Ekipit UJI me rezulltat 3:1

Ne javen tjeter takohen 6 Ekipet e liges se paré:

1) FLAKA : ERA Derbi E Merkure Ora 11:59min
2) DUSHKU : SHKREPSA Derbi E Héne Ora 21:36min
3) BORA : DIELLI Derbi E Shtune Ora 22:42min

Ndeshjet mund ti ndiqni Drejtperdrejt ne programin Satalitor (Dardania1)

A jeni te kenaqur me komentin.... :wink:


Te dhenat e tua ishin te shkelqyeshme , ska se si behet ma mire , :wink:
te pershendes :P

DannyAus
21-09-04, 08:00
TE DHENAT METEOROLOGJIKE 21/09/2004
****AUSTRALIA
PERTH A 16*C DIT ME DIEL - FILLOJ MU BA FTOFT
MELBOURNE 24*C DIT ME DIEL
DARWIN 34*C DIT ME DIEL NORMAL...
****ZELANDA E RE
WELLINGTON 16*C DIT ME DIEL
****USA (SHBA)
NEW YORK 24*C
NEW ORLEANS 28*C
SAN FRANCISKO 23*C
****CANADA (KANADA)
OTTAWA 23*C
VANCOUVER 18*C
****EUROPE
LONDON 18*C
ROME 28*C
ATHENS 29*C
PARIS 19*C
OSLO 13*C

nitushe
21-09-04, 08:36
Sot mire po duket me kane po Dielli me dhom o :D

turisti
21-09-04, 08:40
Ketu ne Holand- me erė dhe shi,brrrrrrrrrr. :?

Gentiana
21-09-04, 12:37
Ketu ne CH moti me dielle, por shum ftoht.... :evil: :evil:

turisti
22-09-04, 09:11
Nederland-njesoj si dje,hahahaha- per hair ju qoft -VJESHTA,hahahaha. :P :? :( :cry:

Mirlind-Kosova
23-09-04, 02:52
BERLIN:

Sot ne vendin toné mbajti kohé e ftohet...fryente eré e fort nga ana e jugut..meterologet pohojn se ka pasur déme materiale ne cytet....vozitesit nga (BVG) njoftojn se ka pasur palosje dhe viktima ne njerz qe udhtonin me linjet e komunikacionit mbitoksor...shumé udhetar duke u perpjekur per tju mbrojtur eres i kané hypur autobusave ne drejtime te kunderta meqen se nuk mundeshit ti qilnin syt dhe ti shikonin numrat e autobusave se a ishin te saktit per udhtimin e tyre per ku ishin nisur te udhtonin ata...shumé nga ta u kapen nga kontrolla e biletave dhe u denuan me nga 60€ fletpages!

Temperatura sipas meteorologve sot ishte 11*C deri 15*C

Neser.....Dita e re nafaka e Re... :roll:

aferdita
23-09-04, 06:36
Sot eshte koha shume e keqe,me shi,era po fryen,te ne eshte nisur dimri me ardh :wink: :lol:

DannyAus
23-09-04, 06:50
WESTERN AUSTRALIA, DITE ME DIEL 32-34 *C
VICTORIA, AUSTRALIA DITE ME DIEL 28-30


uuhhhhhhh very nice I should come to live there than huh :?:

TUNG LUANA,, QKA PO PRET QIKI,, KA VEND SA TE DUSH,, OF COURSE YOU SHOULD COME HERE...lol

TODAY 20/09/2004 EDHE MA NXET 36*C WESTERN AUSTRALIA,,, vICTORIA-MELBOURNE 28*C

LUANA KUSH TE THA ME ARDH NE KEMBE QE PO THU LARG,, PER QKA JON AEROPLANAT QIKI,, QY LARG,, HAJT SE PER 20 ORE KETU JE :P
MOTI SOT PERTH WESTERN AUSTRALIA 30*C DIT ME DIEL
MELBOURNE VICTORIA, 28*C
DannyAus
Jo , se i rash pishman me ardhe ne Aus.... shume larg :(
next time I guess :wink:

turisti
23-09-04, 07:41
Ketu,momentalisht pa shi,thate,pa ere..... :wink:

nitushe
23-09-04, 07:55
Sot mire me diell 8)

ShEjToNkA
23-09-04, 08:06
Kuku katstrof sa i pėrket motit ėshtė , Dielli na mbyti temeraturat jan mjaftė tė larta ,sa qė aq vrėntė dhe miegull ėshtė qė tybe kurgja s'po shifet.
Parashikohėt qė nė orėt e mesidtės tė mbajė motė me rreshje tė rrezeve nga hėna. E pas orėve tė mesidtės ,atėher pra nga mbrėmja duhet tė nxei dielli ,i pėrciellur me kokėrra tė breshėrit.
Ku mundet sa pėr me ajros motin tė ket edhe njė fyrmė tė lehtė tė pėrciellur nga Jugu.

Tempertaurat do tė sillen rrethė 30 grad C - -5 grad C
Lagėshtia e Ajrit do tė jet 99%
Dukshmėria deri -1 Km /h
:roll: :roll: :roll:

Kėto ishin tė dhėnatė e moti pėr sotė, e pėr nesėr tybe se kena iden ,pade tė shofim se si fillonė nesėr moti e pasnadej ju tregojmė.

Lozonjarja
23-09-04, 10:04
Ketu ku ndodhem une,eshte vjeshte :wink:

Muzikanti_GER
23-09-04, 22:36
Tek ne po e nxejmi kohen veht me nxemje......i kemi qit nxemjet neper balkona e po e nxejmi temperaturen......lulet kan filluar per se dyti me qelé.... :lol: :lol:

Luana
24-09-04, 00:58
Tek ne po e nxejmi kohen veht me nxemje......i kemi qit nxemjet neper balkona e po e nxejmi temperaturen......lulet kan filluar per se dyti me qelé.... :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po e shoh muzikant se eshte ka me vjen nxeht ama nuk po e di prej nga eshte ka me vjen ky nxeht e spo e di , sidomos eshte ka me vjen nxeht ka sabahi :wink:

turisti
24-09-04, 01:32
Une nxej edhe NE LARGESI- Hahahahahahahahahahaha. :(

Luana
24-09-04, 02:35
Une nxej edhe NE LARGESI- Hahahahahahahahahahaha. :(


hahahahaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mos u mrrol bre se skesh ty tu tradhtu , hiq mos ta nin , veq po e nguci pak Muzikanti_GER :wink:

turisti
24-09-04, 03:09
Hahahahahahahahahahaha,ani de-viq pak,hahahaha. :wink:

DannyAus
24-09-04, 09:41
GJENDEM NE NJE BREGDET TE INDONEZIS,, - BALI - KOHA SHUM E MIRE

36*C GJENDET NE UJDHESEN SURABAYA

turisti
24-09-04, 21:26
Nederland- me shi dhe fryme te forte- irituese. :( :? :(

Mirlind-Kosova
25-09-04, 00:21
Sonte ju komentoj direkt nga LAS PALMAS(Gran Kanarien), :wink:


Sot ne ishullin spanjoll (LAS PALMAS)i cili gjendet ne oceanin atlantik koha eshte mjaft e nxeht temperatura sipas te dhenave te meteorologve arrit deri ne 28*C deri ne 32*C fatkeqsia per te gjithé banoret e vendit te cilet jetojn ne keté ishull dhe atyre qe kané ardhur ti shijojn pushimet neper plazhe te bregdetit eshte que eré e fuqishme (wintsturm)e cila vjen nga sahara e afrikes dhe nuk ka njeri pse del jasht ne oborr se leje me i qit teshat ne vig mu teré....prej pluhurit te madh i cili e ka kaplosur mbar ishullin....!per neser meteorologet parashikojn nje kohé pa eré edhe mua me kenaqi ky lajm sepse u friksova se pom shkon pushimi koté ktu pa u lae n“deti.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ishit te kenaqur me komentin.. :wink: ....ju falenderoj per leximin

Luana
25-09-04, 06:16
Edhe ketu ne Canada eshte ber katastrof , prit se po vjen dimri , dimer ska :shock: na myti zhegu ncncncn haj me det per neve , veq me qarqafa po flejm :wink:

Naki
25-09-04, 12:09
Koha mos vete hiq me riga shiu e ndryshueshme :wink: :wink: :wink:

Gentiana
25-09-04, 12:55
Koha ne CH :evil: :evil: :evil: Shi, vranesira. temperatura me e uleta 4c, kurse ajo me e larta 7c. Si me pas qen ne dimer... :( :( :(

nitushe
25-09-04, 13:11
Koha me shi palidhje :( pa temperatura valla brrr na erdh dimri e hajt :roll:

DannyAus
25-09-04, 14:11
ende gjendem ne Bali ne Indonesia,, temperatura 36*C edhe femra te bukura sa te dush po shtohet temperatura edhe 4*C,, do te thot 40*C ne Bali

turisti
25-09-04, 15:15
Nederland - shi,shi,shi.... :cry: :cry: :cry:

nitushe
26-09-04, 10:18
Shi,lloq,ftoht marum :(

turisti
26-09-04, 11:01
Holanda- mire,pa ere,pa shi...... :P :P :P

mickoja
26-09-04, 11:07
ne ch koha me vrendsira e ftofet..pra ju lutna mos dilni jasht pa jakne dhe pa kapuqa se ju kap naj virus i keq e qe kshtu per siguri dhe ombrellat mos i harroni se po ju zen per rrug naj breshen apo naj kokerrizč e jav qanč kokat praaa kujdes si te dilni nga pragu i deres ju kshillon mickoja...vetem per te miren e juaj e kamč

vushtrria
26-09-04, 11:28
Koha ne CH :evil: :evil: :evil: Shi, vranesira. temperatura me e uleta 4c, kurse ajo me e larta 7c. Si me pas qen ne dimer... :( :( :(

me vranesira era e fort shi e gazep :twisted: :twisted:

Murgesha
26-09-04, 11:30
Brrrrrrrrrrrrrrrr Ftohtė shumė.

vushtrria
26-09-04, 11:32
Brrrrrrrrrrrrrrrr Ftohtė shumė.
po de murgesha ftoft edhe je hyp ne kabriolet ruju moj ahahahahhahaha

Murgesha
26-09-04, 11:35
Edhe ketu ne Canada eshte ber katastrof , prit se po vjen dimri , dimer ska :shock: na myti zhegu ncncncn haj me det per neve , veq me qarqafa po flejm :wink:

Shumė keq pra. Paska me ju nataliteti nė zero. :wink:

Luana
26-09-04, 11:51
ne ch koha me vrendsira e ftofet..pra ju lutna mos dilni jasht pa jakne dhe pa kapuqa se ju kap naj virus i keq e qe kshtu per siguri dhe ombrellat mos i harroni se po ju zen per rrug naj breshen apo naj kokerrizč e jav qanč kokat praaa kujdes si te dilni nga pragu i deres ju kshillon mickoja...vetem per te miren e juaj e kamč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mickoje ani pra se po i marr kshillat e tua se valla mire e ke , hiq ski faj hoooo :lol: :lol: :lol:


Ketu nuk ka diell por eshte shume nxeht :evil:
diqem oj murgesh :cry: :cry:

Murgesha
26-09-04, 11:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mickoje ani pra se po i marr kshillat e tua se valla mire e ke , hiq ski faj hoooo :lol: :lol: :lol:


Ketu nuk ka diell por eshte shume nxeht :evil:
diqem oj murgesh :cry: :cry:

Ihalla me imon oj Luana. Besoj se Zoti do ju konsideroj si martirė tė vapės. :wink:

Naki
26-09-04, 11:57
koha e fresket me rreze sporadike te diellit

Gentiana
26-09-04, 12:44
:( :( :( Ftoht.

Naki na i jep do rreze te diellit kendej kah Zvicrra???

ShEjToNkA
26-09-04, 12:47
koha e fresket me rreze sporadike te diellit


Edhe tek neve ,mu kėshtu ėshtė.

Naki
26-09-04, 12:56
:( :( :( Ftoht.

Naki na i jep do rreze te diellit kendej kah Zvicrra???

Genta po flase me meteorologet qe diellin te kthejne kahe ju,po eja ti me lehte tek ne

Gentiana
26-09-04, 13:11
:( :( :( Ftoht.

Naki na i jep do rreze te diellit kendej kah Zvicrra???

Genta po flase me meteorologet qe diellin te kthejne kahe ju,po eja ti me lehte tek ne

Tybe nuk e ke keq. Vetem shpresoj se nuk largohen ato rreze te diellit sapo te vij un atje?!

Barbaroza
26-09-04, 16:01
Shiu po troket ne xhama :wink:

ShEjToNkA
26-09-04, 21:33
Dielli na mbyti :roll:

dr1ta
27-09-04, 00:09
:twisted: STORM :twisted: quhet nikolai

Luana
27-09-04, 06:46
nxeht :D

vushtrria
27-09-04, 06:48
eshte ftohet ne ket mengjes.....por kthjellet

turisti
27-09-04, 08:25
Momentalisht vrenjtur por thate..... :?

DannyAus
27-09-04, 08:41
momentalisht shum vap e madhe 36*C :evil:

aferdita
27-09-04, 08:43
DannyAus,po hajt na sjell pak te nxeht edhe kendej evropes, ketu eshte sikur dimrit valla ftoft

DannyAus
27-09-04, 08:59
DannyAus,po hajt na sjell pak te nxeht edhe kendej evropes, ketu eshte sikur dimrit valla ftoft
TE PERSHENDES AFERDITA :wink: PO TA KISHA ATE MUNDESI DO TA BEJA VETEM PER TY,,

ShEjToNkA
27-09-04, 09:02
Vetim ,murmurim , shi ,borė , breshėr ,kokėrriz

Barbaroza
27-09-04, 14:57
Dielli ka hapur gojen per te treguar dhembet! :wink:

Luana
27-09-04, 17:20
Vetim ,murmurim , shi ,borė , breshėr ,kokėrriz:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oj shejtonk a kurr te ti nuk po ndreqet koha a ?

Luana
27-09-04, 17:21
Dielli ka hapur gojen per te treguar dhembet! :wink:a i kishte bile dhembet e bardha :wink:

Barbaroza
27-09-04, 18:12
Dielli ka hapur gojen per te treguar dhembet! :wink:a i kishte bile dhembet e bardha :wink:
Jo ,bile qysh e pashe nuk i kish pastruar qe nga dimri i kaluar :lol:

Luana
27-09-04, 18:39
ahahhaahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gjunahit :( spaska pas pare me ble toothpaste :cry:

Barbaroza
27-09-04, 18:42
ahahhaahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gjunahit :( spaska pas pare me ble toothpaste :cry:

Shuj moj mos qesh se gjynah :wink: :wink: :(

turisti
27-09-04, 23:20
Nata e qete me eren e lehte perplot nostalgji ketu ne Holande :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
27-09-04, 23:30
Nata e qete me eren e lehte perplot nostalgji ketu ne Holande :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pse a nė Holandė qenke pėr pushime tani?????
Ik more therrja diku nė vende tė ngrohta. :lol: :wink:

turisti
27-09-04, 23:34
Nata e qete me eren e lehte perplot nostalgji ketu ne Holande :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pse a nė Holandė qenke pėr pushime tani?????
Ik more therrja diku nė vende tė ngrohta. :lol: :wink:

O,tungi,tungi - zogu i notes -,hahahahah.Po,une vetem i mbylli syte dhe jam ku me don zemra,por jam diqka nostallgjik,ndoshta qe po e ndegjoj TRIXIN :arrow: " kenga e fundit per ty ".
Pershendetje Murgeshe nga ZEMRA E PIKLLUAR. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
27-09-04, 23:41
Nata e qete me eren e lehte perplot nostalgji ketu ne Holande :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pse a nė Holandė qenke pėr pushime tani?????
Ik more therrja diku nė vende tė ngrohta. :lol: :wink:

O,tungi,tungi - zogu i notes -,hahahahah.Po,une vetem i mbylli syte dhe jam ku me don zemra,por jam diqka nostallgjik,ndoshta qe po e ndegjoj TRIXIN :arrow: " kenga e fundit per ty ".
Pershendetje Murgeshe nga ZEMRA E PIKLLUAR. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nėse mundem tė bėj diēka pėr tė tė larguar kėto mendime tė zymta qė tė paskan kapluar sonte urdhėro e mė trego. Ndoshta do tė mund tė tė ofroja njė ndihmė solide.

turisti
27-09-04, 23:57
Nata e qete me eren e lehte perplot nostalgji ketu ne Holande :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pse a nė Holandė qenke pėr pushime tani?????
Ik more therrja diku nė vende tė ngrohta. :lol: :wink:

O,tungi,tungi - zogu i notes -,hahahahah.Po,une vetem i mbylli syte dhe jam ku me don zemra,por jam diqka nostallgjik,ndoshta qe po e ndegjoj TRIXIN :arrow: " kenga e fundit per ty ".
Pershendetje Murgeshe nga ZEMRA E PIKLLUAR. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nėse mundem tė bėj diēka pėr tė tė larguar kėto mendime tė zymta qė tė paskan kapluar sonte urdhėro e mė trego. Ndoshta do tė mund tė tė ofroja njė ndihmė solide.

Jo,falmderit Murgeshe. Shume e respektoj ndihmen e ofruar,por gabimi eshte i natyres personale sepse jam i lindur si - budalla nostallgjik - te cilin mundet nje kenge e TRIXIT me shtye me qajt...... :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
28-09-04, 11:36
Pak ftoht, po dielli po rrezon. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8)

nitushe
28-09-04, 11:55
vront,diell-diell,vront palidhje :evil:

livoreka bicio
28-09-04, 12:13
ME DIELL DHE ME SHI :wink:

anna
28-09-04, 12:46
shi jo.... diell jo ......vranet jo.......ftohte sa dush :wink:

turisti
28-09-04, 12:52
Gati shi,hahahaha. :cry: :cry:

DannyAus
28-09-04, 12:55
dita shum e mire sod,,, 26 me diell,, jo shum nxet jo ftoft.............

Luana
29-09-04, 01:16
dita shum e mire sod,,, 26 me diell,, jo shum nxet jo ftoft.............


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: koke vesh kogja mire :wink:

DannyAus
29-09-04, 07:20
dita shum e mire sod,,, 26 me diell,, jo shum nxet jo ftoft.............


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: koke vesh kogja mire :wink:

:) hehe Jom ka pregaditna me shku ne pushime ne Hene.....
:wink:

turisti
29-09-04, 07:39
Ketu nuk i dihet kohes.Per ēdo rast - ēadrem me vehti,hahahahahaha. :wink:

nitushe
29-09-04, 07:53
Shiii ftoht u ngrinem :? brrrrrrrrr

DannyAus
29-09-04, 07:59
Shiii ftoht u ngrinem :? brrrrrrrrr

marove nitushe,, boll po me dhimesh,, sa her te shkrun ne ket forum tu ba brrrrrrrrrr..... po a spo ki dru mu nxe a qka bre :) :) :) :) :wink:
te pershendes

aferdita
29-09-04, 08:05
sot ka ardh dielli me na vizitu pak :lol:

Naki
29-09-04, 08:06
tani ne keto oret e mengjesit,dita e fresket po me rreze dielli.

Gentiana
29-09-04, 13:09
Me pak diell, dhe nuk esht ftoht. jupiiiiiiiiiiiiiiiii 8) 8)

ShEjToNkA
29-09-04, 13:16
Koha me vapė
Dielli na mbytiiiiiiiiiiiiiiiii

Gentiana
29-09-04, 17:35
Prap ftoht! :evil: :evil: :evil: :evil:

Barbaroza
29-09-04, 17:50
Bora po mbulon pullazet :)

mr_beni
29-09-04, 18:01
Shi dhe vetem Shi

Luana
29-09-04, 20:31
Shi dhe vetem Shi


gjunahit :cry:

Luana
29-09-04, 20:32
Ketu diell , mire eshte pak era e fresket :wink: mire eshte me dal me u shetit me turistin :D

turisti
30-09-04, 00:11
Sot mire,hahahahahahah-ner reflektorat,hahahaha. :P :wink:

turisti
30-09-04, 07:49
ME diell-shyqyr,hahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P :P

nitushe
30-09-04, 08:15
Diell super :wink:

Barbaroza
30-09-04, 09:00
Me heret mjegull,e tash shume mire :)

DannyAus
30-09-04, 11:00
hmmmmmmm e kunderta,,, ka ra shi sod,, me keni marr ne sysh,, per dit tu than dill dill,,,, po shum mire,,,,, ku me marr me ra shi,, se kena met pa i la kerret,,

Luana
30-09-04, 11:52
hmmmmmmm e kunderta,,, ka ra shi sod,, me keni marr ne sysh,, per dit tu than dill dill,,,, po shum mire,,,,, ku me marr me ra shi,, se kena met pa i la kerret,,


ahhahahahah ishalla mos po i pshton do pare prej car wash :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DannyAus
30-09-04, 12:05
hmmmmmmm e kunderta,,, ka ra shi sod,, me keni marr ne sysh,, per dit tu than dill dill,,,, po shum mire,,,,, ku me marr me ra shi,, se kena met pa i la kerret,,


ahhahahahah ishalla mos po i pshton do pare prej car wash :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha jo bre Luana me ke keqkuptu.... nuk mund ti lajm kerret puna qe ska uj,,,, WA eshte nje vend qe ka munges te ujit te pijshem,, sidomos kete vit nuk ka ra shi,,,,, as car wash nuk mund te perdorit,,,
thash ishalla bjen shi e mund ti pastrojm kerret lirisht,,,, :lol: :wink: te pershendes

Luana
30-09-04, 12:12
hmmmmmmm e kunderta,,, ka ra shi sod,, me keni marr ne sysh,, per dit tu than dill dill,,,, po shum mire,,,,, ku me marr me ra shi,, se kena met pa i la kerret,,


ahhahahahah ishalla mos po i pshton do pare prej car wash :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha jo bre Luana me ke keqkuptu.... nuk mund ti lajm kerret puna qe ska uj,,,, WA eshte nje vend qe ka munges te ujit te pijshem,, sidomos kete vit nuk ka ra shi,,,,, as car wash nuk mund te perdorit,,,
thash ishalla bjen shi e mund ti pastrojm kerret lirisht,,,, :lol: :wink: te pershendes

hajt se po ta qojm do shi nga Canada to Australia se po me vjen gjunah qe skeni shi :wink:

dr1ta
30-09-04, 12:12
Dielli 8)

DannyAus
30-09-04, 12:16
hmmmmmmm e kunderta,,, ka ra shi sod,, me keni marr ne sysh,, per dit tu than dill dill,,,, po shum mire,,,,, ku me marr me ra shi,, se kena met pa i la kerret,,


ahhahahahah ishalla mos po i pshton do pare prej car wash :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha jo bre Luana me ke keqkuptu.... nuk mund ti lajm kerret puna qe ska uj,,,, WA eshte nje vend qe ka munges te ujit te pijshem,, sidomos kete vit nuk ka ra shi,,,,, as car wash nuk mund te perdorit,,,
thash ishalla bjen shi e mund ti pastrojm kerret lirisht,,,, :lol: :wink: te pershendes

hajt se po ta qojm do shi nga Canada to Australia se po me vjen gjunah qe skeni shi :wink:

thanx girl,, your so generous... :) .... te pershendes,,,,

Nita_ch
30-09-04, 12:45
Sod koha ne zvicer esht shum e bukur ka dill edhe esht nxet. :D :D

Gentiana
30-09-04, 13:52
Pas nje kohe te gjat, prap super!!

Barbaroza
30-09-04, 14:09
Me diell :)

DannyAus
01-10-04, 06:11
29*C dit me diell,,,,, perfect day

Honesty^uk.
01-10-04, 07:00
Dite me mjegull dhe reshje te vogla shiu

nitushe
01-10-04, 08:58
Diell,diell dhe vetem diell 8)

ShEjToNkA
01-10-04, 10:25
Me rreze tė vogla dielli

Barbaroza
01-10-04, 11:20
Koha eshte fenomenale ashtu sikur une sot :wink:

Luana
01-10-04, 11:43
hala terr eshte spo doket se qfar kohe ka me qen :P :P

mr_beni
01-10-04, 12:33
Shi dhe vetem Shi


gjunahit :cry:

Qa me bo luana me ndal nuk po mundem . :(

DannyAus
01-10-04, 13:55
Melbourne dita shum e mire per plazh 30*C

DannyAus
01-10-04, 13:56
[b]Melbourne dita shum e mire per plazh 30*C

http://www.jccv.org.au/images/melbourne.jpg

Gentiana
01-10-04, 18:06
Tybe ketu ne CH super ka qen sot koha....

aferdita
01-10-04, 18:55
Koha ka qene shume e mire,pakez me dielle

Barbaroza
01-10-04, 19:21
Momentalisht po e shoh ylberin :)

Artan_9
01-10-04, 19:32
e ka bo zoti kiamet sot e hajt :(

turisti
01-10-04, 19:42
Mire :P :P :P :P :P

livoreka bicio
01-10-04, 20:29
PAK E FTOHET :wink:

vushtrria
01-10-04, 20:33
koha shum e mir sot ka qen :) :)

ShEjToNkA
01-10-04, 22:18
Pėr momentin koha gjendėt kėshtu:

Me rreze tė Hėnės ,me rreze nga Shiu, ndėrsa edhe diell po bie nga pak, ku po po pėrciellet edhe mė tė rreshura Breshėri.

Kėto ishin tė dhėnat metrologjike tė moti i cili po mbretėron nė kėto momente :roll: :roll:

Mirė u dėgjofėshim nė edicionet e ardhėshme metreologjike :lol: :lol:

DannyAus
02-10-04, 07:05
Melbourne 30*C dita shum e mire,, me diell

http://www.mcss.com.au/Images/Melbourne.jpg

nitushe
02-10-04, 08:47
Sot shume e mire me Djell 8)

Naki
02-10-04, 10:05
Uvaaaaaaaaaaa,ftohte

mr_beni
02-10-04, 10:16
Sot kan ardh rezet e diellit per te na vizituar pas ter atij shiu te djeshem.

turisti
02-10-04, 10:23
Mire. :P

vushtrria
02-10-04, 10:26
ftofte qe besa :( :(

livoreka bicio
02-10-04, 14:11
PO RREZON DIELLI POR ESHT SHUM FTOHET. :wink:

Gentiana
02-10-04, 16:11
Pak ftoht qebesa!! :x

vushtrria
02-10-04, 17:35
Pak ftoht qebesa!! :xftofte boll po duket se nuk jemi large une ti gantiana :lol: :lol:

Bukuroshi_38
02-10-04, 18:03
Ketu ne Ket toke te zotit te madh ati kofshim fal ka marr kohź e veshtir sa del dielli sa ja fut shi,me von dredhet e t'ja fut bor deri n gu masnej temperatura te hatashme,nxehtsi e madhe une per veti bash qetash u kalla krejt ishalla bahet mir.

Si antar i ri ju pershendes te gjitve. :D

Luana te pergezoj per temen !! :D

Gentiana
02-10-04, 18:19
Pak ftoht qebesa!! :xftofte boll po duket se nuk jemi large une ti gantiana :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mirlind-Kosova
03-10-04, 00:53
Nona sot po pjek flia ne oborr me saq dhe temperatura ne oborrin toné arrit deri ne 25*C mbas dite...! :lol: :lol: :lol:

DannyAus
03-10-04, 03:58
Melbourne 32*C dita shum e mire,, me diell

http://www.mcss.com.au/Images/Melbourne.jpg

turisti
03-10-04, 09:47
momentalisht me diell :P

Honesty^uk.
03-10-04, 10:40
pasi tere naten ra shi tani kane dalur disa rreze dielli

nitushe
03-10-04, 10:55
Koha e mire, por un sjam mire :?

Honesty^uk.
03-10-04, 12:21
Koha ne londer sothttp://www.photomediashop.com/images/medium/94-london-08.jpg

Gentiana
03-10-04, 12:30
Ne CH, tybe qenka me diell dhe super.....

Murgesha
03-10-04, 13:36
Po mė pengon Dielli sot.
Mos mi ka parė najkush syzet e Diellit???

Gentiana
03-10-04, 13:42
Murgesha, ja i gjeta Syzet tua. tani mirru vesh me ket femij, nese ti kthen?!
http://images.google.ch/images?q=tbn:9cKj6dUQRfcJ:www.leon-benedict.de/Leon%2520mit%2520cooler%2520Sonnenbrille.jpg

Murgesha
03-10-04, 13:46
Murgesha, ja i gjeta Syzet tua. tani mirru vesh me ket femij, nese ti kthen?!
http://images.google.ch/images?q=tbn:9cKj6dUQRfcJ:www.leon-benedict.de/Leon%2520mit%2520cooler%2520Sonnenbrille.jpg

U Genta sa simpatik qenka.
Po mbasi nuk po dua me e shti me qajtė kėtė fėmiun, tė lutem mi blej njė palė se asgjė nuk po shoh.

Naki
03-10-04, 14:21
Nje pas dite me rreze dielli

Gentiana
03-10-04, 14:31
U Genta sa simpatik qenka.
Po mbasi nuk po dua me e shti me qajtė kėtė fėmiun, tė lutem mi blej njė palė se asgjė nuk po shoh.

Murgesha sot e diell, dhe gjitha shitoret jan te mbyllne (dite pushimi) po ja, po ti fali nje par syza te mij, mbase nuk po don me e ba ket femi me qajt!!
http://images.google.ch/images?q=tbn:r4I7lXqvUkYJ:www.herrenausstatter.de/produkte/7/7930_norm.jpg

vushtrria
03-10-04, 15:42
koha me dilell e mir boll :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-10-04, 16:05
U Genta sa simpatik qenka.
Po mbasi nuk po dua me e shti me qajtė kėtė fėmiun, tė lutem mi blej njė palė se asgjė nuk po shoh.

Murgesha sot e diell, dhe gjitha shitoret jan te mbyllne (dite pushimi) po ja, po ti fali nje par syza te mij, mbase nuk po don me e ba ket femi me qajt!!
http://images.google.ch/images?q=tbn:r4I7lXqvUkYJ:www.herrenausstatter.de/produkte/7/7930_norm.jpg

Oh Genta ēka do tė bėja po mos tė kisha ty???? :wink:

Barbaroza
03-10-04, 16:10
Mjegull,spo shoh asgje :roll:

Murgesha
03-10-04, 16:21
Mjegull,spo shoh asgje :roll:

Hjeki syzet moj se po ta qesin pak si me mjegull. :wink:

Barbaroza
03-10-04, 16:50
Ok Murgesha,por tjera here kur te mi huazosh syzet,pastroi pak :wink:

Gentiana
03-10-04, 18:13
U be pak ftoht tybe! :x :x

Luana
03-10-04, 19:23
Barbaroza , Genta , Murgesha , Shejtonka jeni te mrekualluar me "Kohen sot " :D me te vertet po e dispononi Forumin , ju pershendes juve me nji dite te mire me diell :wink:

Diell , era e ftohet :( u merdhinemmmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll:

Murgesha
03-10-04, 19:26
Barbaroza , Genta , Murgesha , Shejtonka jeni te mrekualluar me "Kohen sot " :D me te vertet po e dispononi Forumin , ju pershendes juve me nji dite te mire me diell :wink:

Diell , era e ftohet :( u merdhinemmmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll:

Hajde moj edhe ti te Dielli jonė.
A ngusht po je me nejtė nė atė erė tė ftohtė.
Ruaju hej....

Barbaroza
03-10-04, 19:31
Barbaroza , Genta , Murgesha , Shejtonka jeni te mrekualluar me "Kohen sot " :D me te vertet po e dispononi Forumin , ju pershendes juve me nji dite te mire me diell :wink:

Diell , era e ftohet :( u merdhinemmmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll:

Luana,eja moj te ne se e kemi leshu nxemjen ,s'ka me te ra ne mend me u largu prej nesh,ani edhe Turisti kur te vjen,atmosfera behet explozive :)

Luana
03-10-04, 19:33
Barbaroza , Genta , Murgesha , Shejtonka jeni te mrekualluar me "Kohen sot " :D me te vertet po e dispononi Forumin , ju pershendes juve me nji dite te mire me diell :wink:

Diell , era e ftohet :( u merdhinemmmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll:

Hajde moj edhe ti te Dielli jonė.
A ngusht po je me nejtė nė atė erė tė ftohtė.
Ruaju hej....


Ahhhh sikur te kisha ardhe njiher , nuk isha kthyer me :wink:

Murgesha
03-10-04, 19:38
Barbaroza , Genta , Murgesha , Shejtonka jeni te mrekualluar me "Kohen sot " :D me te vertet po e dispononi Forumin , ju pershendes juve me nji dite te mire me diell :wink:

Diell , era e ftohet :( u merdhinemmmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll:

Hajde moj edhe ti te Dielli jonė.
A ngusht po je me nejtė nė atė erė tė ftohtė.
Ruaju hej....


Ahhhh sikur te kisha ardhe njiher , nuk isha kthyer me :wink:

O stė kishim lėshuar as ne jo.
Si mike sė pari tė kishim majtė. :wink:

ShEjToNkA
03-10-04, 20:46
Barbaroza , Genta , Murgesha , Shejtonka jeni te mrekualluar me "Kohen sot " :D me te vertet po e dispononi Forumin , ju pershendes juve me nji dite te mire me diell :wink:

Diell , era e ftohet :( u merdhinemmmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll:

Hajde moj edhe ti te Dielli jonė.
A ngusht po je me nejtė nė atė erė tė ftohtė.
Ruaju hej....


Ahhhh sikur te kisha ardhe njiher , nuk isha kthyer me :wink:

O stė kishim lėshuar as ne jo.
Si mike sė pari tė kishim majtė. :wink:


Po de pėr njė kohė tė shkurtė si mike ,e pasandej ta kishim gjetė dikend se s'kishm pas logari gjithė si mike me tė mbajtė.

Luana
04-10-04, 01:30
Ahhhh sikur te kisha ardhe njiher , nuk isha kthyer me :wink:[/quote]

O stė kishim lėshuar as ne jo.
Si mike sė pari tė kishim majtė. :wink: [/quote]


Po de pėr njė kohė tė shkurtė si mike ,e pasandej ta kishim gjetė dikend se s'kishm pas logari gjithė si mike me tė mbajtė.[/quote]valla skini llogari me me mbajt se une ha veq mish te qingjit te ri :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
04-10-04, 10:03
Era e madhe,veq kur tum shifni ne polin e veriut,hahahaha-ose ne CANADA- hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Krokodilli
04-10-04, 10:26
Koha ne Perth WA per momentin 32*C

aferdita
04-10-04, 10:32
sot eshte koha me diel te ffoft
gati 22°C

Luana
04-10-04, 13:18
Na mbyti shi e murmurim http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/026.gif

Gentiana
04-10-04, 13:23
Para dite ftoht, me 12'C kurse mbas dite 23'C. Jo keq jo!! :D :D

Luana
04-10-04, 14:21
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/h016.gif

mr_beni
04-10-04, 15:45
Valla kha ne münchen veq me ba zoti ver u knaqem, temperatura eshte 24°

ShEjToNkA
04-10-04, 15:52
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/h016.gif


Gentaaaaaaaaaaa , sis hajde a po vjen se unė u kėnaqa nė psuhimė qė mė dėrgove mbramė :lol: :lol: :wink:

Gentiana
04-10-04, 16:35
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/h016.gif


Gentaaaaaaaaaaa , sis hajde a po vjen se unė u kėnaqa nė psuhimė qė mė dėrgove mbramė :lol: :lol: :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: Po a??? hajde pra, te kenaqt Zoti gjith. Qy qy, edhe ne pushim edhe po shkruan ne forum a?? :?: :?: :twisted: :wink:

vushtrria
04-10-04, 17:59
[bshum koha e mir :lol: [/b]

turisti
05-10-04, 08:07
Mire...... :wink:

Gentiana
05-10-04, 11:38
Super, me rreze te diellit, po tybe pak ftoft!! :x :x

lazdrani
05-10-04, 14:13
Dielle i nxehte :wink:

Barbaroza
06-10-04, 12:58
Pranvere e vertete! :P

turisti
06-10-04, 12:59
Me shume diell dhe pak fryme,hahahaha. :wink: :P

Gentiana
06-10-04, 13:04
Pa diell, po shyqyr ftoft nuk esht! :)

Luana
06-10-04, 13:20
Na myti shiu hmm http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/a009.gif

turisti
06-10-04, 13:42
Na myti shiu hmm http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/a009.gif

Qa po kukat,qadren e ke,hahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: