PDA

View Full Version : PERSHENDETJE PAOLINES


Tomori
30-10-04, 18:35
-Paolina, te uroj mirseardhje, ne forumin dardania te deshiroj qaste te kendeshme, Paolina un jam Tomori, dot me njohesh ,,,, tash per tash kaq kisha tungji Paolina :wink:

PAOLINA
31-10-04, 15:36
FLM shum Tumori, shpresoj se do te njihemi........................................... ..........................

CiAoooo.... :D

livoreka bicio
31-10-04, 16:35
PAULINA, TE, PERSHENDES, DHE TE UROJ GJDO TE MIRE NE JETE, DHE SUKSESE. :P :wink:

PAOLINA
31-10-04, 18:45
Gracias, gjithashtu edhe ty suskese....

:D :D :D :D

turisti
31-10-04, 22:52
PAOLINA, te pershendes dhe te deshiroj momentet e lumtura ne mesin tone.

Me respekt,TURISTI.

PAOLINA
01-11-04, 21:20
FLM Turisti gjithashtu

:D :D :D :) :) :lol: :lol: :wink: :wink: :D :D :D

Murgesha
01-11-04, 21:44
Njė Tetovare nė forum.
Po plotėsohet forumi jonė me anėtar nga tė gjitha trojet, e them kėtė Paolina se na ka munguar njė vajzė Tetovare nė forum.
Tė dėshiroj mirėseardhje argėtim dhe kėnaqėsi nė forumin tonė.

Tomori
01-11-04, 22:06
-Paolina a esht e vertet kjo qe thote Murgesha se je Tetovare, te lutem konfirmoje kte te dhen qe thot Murgesha, se te pakten me duhen keto informacione se mua me hyn ne pune,,, he moj Paloma nuk me njeh akoma, kaq kisha me njofto mundesisht ,,,,tungji :wink:

Murgesha
01-11-04, 22:09
Paolina tė kėrkoj falje, pėr cilėsimin tėnd si Tetovare. :oops: Unė gjithė kam menduar tė tė them njė Shqiptare nga Maqedonia e mu paska pėrvjedh Tetovare.
Uroj qė tė jesh pra prej Tetove.

PAOLINA
02-11-04, 13:43
FLM shum Murgeresh, edhe une kam shum kenaqesi qe gjendem ne mesin e shqiptarve nga vendet e ndrishme. Eshte shum interesant kur njoftohesh apo kontakton me gjakun tend nga viset e ndrishme...Me shum sdi se cka te them, shum me pelqen se ki Forumi na bashkon ku do qe te jemi.....Po nejse mos e zgjati shum ju pershendes krejtve nga TETOVARJA :lol:

Tomori
02-11-04, 19:20
Po nejse mos e zgjati shum ju pershendes krejtve nga TETOVARJA :lol:
-Oj tetovare, po gjid bon si je a je majr, hahaha Paolin

PAOLINA
02-11-04, 19:41
hehhhehee TOMORI po dish tetovarce a !!!!

Majr majr taj majr ije, far ka deni t`rija ka taj????

Te pershendes

blusky
05-11-04, 00:56
Paolina pėrshėndetje,tė deshiroj ēdo te mirė nė jetė :wink:

turisti
05-11-04, 16:41
FLM Turisti gjithashtu

:D :D :D :) :) :lol: :lol: :wink: :wink: :D :D :D

:wink: :wink: :wink: :wink:

Tomori
09-11-04, 21:21
hehhhehee TOMORI po dish tetovarce a !!!!

Majr majr taj majr ije, far ka deni t`rija ka taj????

Te pershendes

-Moj e majra e holl e gjat
ma ke shtatin si bajrak :wink:

- Po taj maj cauc, a e ke shtatin si bajrak
majr ije majr hahahahahaha :wink: :wink: :wink:

PAOLINA
09-11-04, 22:14
hehhhehee TOMORI po dish tetovarce a !!!!

Majr majr taj majr ije, far ka deni t`rija ka taj????

Te pershendes

-Moj e majra e holl e gjat
ma ke shtatin si bajrak :wink:

- Po taj maj cauc, a e ke shtatin si bajrak
majr ije majr hahahahahaha :wink: :wink: :wink:


Po valla si bajrak e kam :wink:

Une majr jem flm taj far ben, je hup krejt!!!!!!!!!!!!!

te prsh.

:wink:

Tomori
10-11-04, 00:55
[quote=PAOLINA]hehhhehee TOMORI po dish tetovarce a !!!!

Majr majr taj majr ije, far ka deni t`rija ka taj????

Te pershendes

-Moj e majra e holl e gjat
ma ke shtatin si bajrak :wink:

- Po taj maj cauc, a e ke shtatin si bajrak
majr ije majr hahahahahaha :wink: :wink: :wink:


Po valla si bajrak e kam :wink:

Une majr jem flm taj far ben, je hup krejt!!!!!!!!!!!!!

te prsh

-Ma ke sajnin si filgjan
mi ke vetllat si gajtan

-Paolina a esht e vertet kjo???
tungji te pershendet fort Tomori

PAOLINA
11-11-04, 23:00
Hej Tomori, bash si filgjan jo, a vetllen e ka me te vertet si gajtan hehhehhehehhe.............

Gjithashtu te PRSH :wink:

Kercovari
12-11-04, 12:57
Xhit ben moj Paolina
Herdha te pershenes ene un me ni llaf te mejr,e shyqyr xhi na ke erdhe ne shtepejn ton,ishalla do na jesh berqetlije ene me kesmet.
Te pershenet komsheu pi anes Kercoves,atyj pi ka Zajazi bijo.

Tomori
12-11-04, 18:12
Hej Tomori, bash si filgjan jo, a vetllen e ka me te vertet si gajtan hehhehhehehhe.............

Gjithashtu te PRSH :wink:

-Shum mir Paolina, po te propozoj qe te jemi qifti i forumit,,, si thua ty moj bukuroshe,,,, shum mir po tingllon PAOLINA-TOMORI!!!
-Aj si thua moj ashikja Tomorit,,,,jam ne pritje :wink:

PAOLINA
12-11-04, 19:50
Kercovari ēe taj far ben???? Faleminderit per pershendetjen, prano pershendetje ene nga une, ishalla taj si thaue zoti te negoft, ene per tauj ishalla me ni kismet sa me t`majr :wink:


Kalofsh majr

PAOLINA
12-11-04, 19:54
hmhmhmmh Tomori se di bre valla qish me the mmhmhmmhhm

po une ste njof ty aspak bre, hajt tregom pak si kush ngjan pak????????
[/list][/quote]

Tomori
12-11-04, 20:15
hmhmhmmh Tomori se di bre valla qish me the mmhmhmmhhm

po une ste njof ty aspak bre, hajt tregom pak si kush ngjan pak????????
[/list][/quote]
-Te kuptova PAOLINA me vjen mir qe pranove, oferten time.
-Paolina te betohem se dot jemi qifti ma ideal ne forum.
-PAOLIN pra prej tash e tutje po e shpallim publikisht, lidhshmerin ton te shejte !!!
-PAOLIN tash ngel qe edhe ti ta verifikojsh ket lidhjen ton pra sqarohu formalisht te pershendet TOMORI YT tungji :wink:

PAOLINA
16-11-04, 21:04
Po ku mbetet o popull a nuk doni te me pershendetni me a????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????

Tomori
18-11-04, 20:51
Po ku mbetet o popull a nuk doni te me pershendetni me a????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????

-Qke ti moj me popullin, ja ku me ke mua e dashura ime PAOLIN.... :wink: P o te pershendes me nje mpuqqqqqqqq,,,,,te fort :wink:

PAOLINA
19-11-04, 16:23
Gjithashtu te pershendes edhe une nga damari i zemres :wink:
FrOm PaOlInA
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kercovari
20-11-04, 10:31
E une pak me shume Paolina.Ndjenjat zgjojn nga gjumi zemren.

PAOLINA
20-11-04, 12:41
Kercovari :wink: :wink: :wink:

Tomori
21-11-04, 13:07
Gjithashtu te pershendes edhe une nga damari i zemres :wink:
-O damari zemres oojjjjj Paolin, te pershendes me gjith loqken e zemres TOMORI yt,,,,,te mpuqi fort :wink:

FrOm PaOlInA
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PAOLINA
15-12-04, 16:12
oooooo boll me me ato puthje se me mbyte :wink: :wink:


:lol: :lol: :lol:

Gjumashja
17-12-04, 10:36
Paolina mireseerdhe ne forum shpresoj qe do tew kalojsh bukur

PAOLINA
17-12-04, 11:30
FLM prej teje Gjumashe gjithashtu kalo edhe ty sa ma bukur :wink::D

Tomori
19-12-04, 17:48
oooooo boll me me ato puthje se me mbyte :wink: :wink:


:lol: :lol: :lol:
-Qysh bre u mbite moj fisnike???!!! Un per veti skam nij njeri me u mbyt prej tputhmes,,,,,kadal nja her se je e re moj e dasura por kur dot mar per grue tek atehere ke me e pa punen :wink: tungji PAOLA

PAOLINA
19-12-04, 20:31
:shock: :o :shock: :o :shock: :o


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tomori
24-12-04, 14:21
:shock: :o :shock: :o :shock: :o


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
-He zemer qke,,, eja nje her dot mpuqi mpuqqqqqq,,,, qashtu moj PAOLA ah e dashura ime sa je lezetshmE!!! tungji me njofto :wink:

PAOLINA
24-12-04, 19:30
zemer mos bre ashtu se krejt Forumi e murr vesht se cka jemi tuj ba ne dy, fofofofofofof :oops: :oops:

Barbaroza
24-12-04, 19:51
Per koke te mamit,me pas dijte per keshtu,kurre s'kisha hy te lexoj :oops: :oops: :oops: :oops:

dr1ta
24-12-04, 20:50
Paolina Mire se erdhe couco , kalofsh shum mire ketu me neve :) :P

Tomori
25-12-04, 21:36
Per koke te mamit,me pas dijte per keshtu,kurre s'kisha hy te lexoj :oops: :oops: :oops: :oops:

Hahaha moj Barbaroz e di ket pun!!!
Po besa edhe un betohem per koke te Paolines! se kjo qe thua ti esht mese e vertet.
-Barbaroz te pershendes se besa ka koh qe nuk kemi komunikuar, tungji e nderuara Barbaroz. Shfrytzoj rastin te va uroj vitin e ri ju deshiroj fat e lumturi ne vitin qe vijon :wink:

Barbaroza
25-12-04, 21:51
Te falenderoj Tomori per urimin,edhe une ju uroj Vitin e Ri.
E ,vazhdo ti me PAOLINEN se ju pengova pak,shume sorry. :oops: :wink:

Tomori
25-12-04, 22:40
Te falenderoj Tomori per urimin,edhe une ju uroj Vitin e Ri.
E ,vazhdo ti me PAOLINEN se ju pengova pak,shume sorry. :oops: :wink:

E moj Barbaroz, pash nerin po ku e gjete ket peshkaqen! Me duket se e shoh veten time duke kafshuar Paolinen, Vallahi bash qekshtu jam duke e kafshuar Polen, pranaj ajo po thot O Tomor po mbyte krejt?!!! hahaha
-E Tomor peshkaqeni gajret bre burr,,,,freno pak hahaha

PAOLINA
27-12-04, 23:41
D1rita FLM shum, gjithashtu edhe t1 kalo sa ma bukur :wink:


O jo bre Barbaroz eja kur te dush, se s`na ke pengu asgje, Tomori ani se thot por nuk eshte e vertet, se ne sjemi tuj be asgje e din ti ai vec po lazdrohet nga pak posacerisht kur kemi misafyr ja nxjer fundin, cka me ba ja kam terheq verejtjen por kot cdo her me :oops:


Ju prsh dhe ejani sa me shpesh per vizite se me behet qejfi kur e pime nga nje kafe se bashku :wink:

Mafiozi
01-01-05, 23:09
Gezuar vitin e ri PaolinaTe shpresoj dashuri dhe lumturi te fort ne ket vit. :lol:

Te pershendesMafiozi

PAOLINA
04-01-05, 16:17
Mafiozi FLM shume prej Teje edhe 100 her ma shum te urroj cdo te mir ne jete..

zOTI i plotesoft deshirat e tua, dhe gjith familjes tende lumturi, gezim dhe harmoni ..

:D :wink:

Gjithashtu te pershendes

:arrow: PaolinA

turisti
04-01-05, 16:20
Gezuar viti iri :P 2005 :P me shendet,prosperitet ne te gjitha fushat e jetes dhe lumturi.


Me respekt,

TURISTI.

PAOLINA
04-01-05, 16:42
Turisti gjithashtu edhe ty urime Viti i ri 2 :lol: :lol: 5 , le te jete ky vit viti ni plotesimeve te deshirave tua, te deshiroj Fat te jete, ne trup te deshiroj shendet, ne pune Vullnet, ne familje harmoni, ne te ardhem lumturi si dhe shum Fat ne Dashuri.

:wink: :wink:

Mbeteni i pershendetur
nga

Paolina

Honesty^uk.
08-01-05, 21:41
Paolina< GEZUAR 2005
shendet dhe lumturi paste sjel per ju ky vit i ri.

Tung
Honesty

PAOLINA
09-01-05, 13:51
FLM shume per Urimin tend i nderuari Honesty, gjithashtu nga zemra ju uroj krejt te mirat ne jeten tuaj si dhe inshallah deshirat e tua ne 2005 do te realizohen... :wink:

PRSH

[email protected][email protected]