PDA

View Full Version : Cool_Boy


Cool_Boy
30-04-04, 13:55
Pershdnetje te gjithve,ju uroj qaste dhe argetim te kendeshme ketu ne forum...

Ju dua te gjithve jeni me te vertet te gjithe Cool

kalofshi bukur

Cool_Boy

drenousha
30-04-04, 14:05
mfl po nuk te kam harru cool_boy
ty te pershendes shuuuuuuuuuuum
:wink:

Cool_Boy
30-04-04, 14:22
falm drenousha gjithshtu ju pershdnes edhe une...

Murgesha
30-04-04, 17:34
Cool_boy flm per pershendetje e prano edhe perhsendetjet e mia per ju. :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
30-04-04, 18:02
Cool_Boy te pershendes edhe une ty Amigo ku do qe te jeshe :wink:

mickoja
01-05-04, 02:00
cooli boy shpresoj se dhe pčrshčndetjet e mija do ti pranoni me knaqčsi
tung nga mickoja

Cool_Boy
01-05-04, 14:10
Pershdnetje te gjithe sidomos juve qe me keni pershndet ketu:Drenousha,Murgesha,Lazdrani,Mickoja kudo qe gjindeni ne keto qaste ju uroj sukse te gjithve ......

kalofshi bukur,Cool_Boy

Vera
01-05-04, 14:16
Cool-Boy edhe une te pershendes nga zemra e mos thuj qe nuk me pershendeti vera


:wink: :wink: te gjitha te mirat suksese me kenaqsi Vera

Cool_Boy
01-05-04, 14:22
Vera me fal se na ka habit pranvera nje here ahhaha,e harrova veren stinene me te mire te vitit e qiken me te bukur te forumit!!! kuku nane.


Pershdnetje edhe per ju Vera nga une Cool_Boy-kalofshi bukur qaste te kendeshme

betii
05-05-04, 19:25
Une jam nga United Sates, po me erdh shum mir se na ki pershendet, Falimenderit

Know Love, Know happiness,
No Love, no happiness

:oops:

Vera
13-05-04, 06:55
Vera me fal se na ka habit pranvera nje here ahhaha,e harrova veren stinene me te mire te vitit e qiken me te bukur te forumit!!! kuku nane.


Pershdnetje edhe per ju Vera nga une Cool_Boy-kalofshi bukur qaste te kendeshme

Cool_Boy hajt bre se une jua baj ver edhe me kon dimri e lere mo pranvera heheh :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 11:06
Vera ti naj bene dimrin vere ama bore treons e ehste dimir ok ahaha

Naki
13-05-04, 18:46
Cool Boy,ju pershendes edhe une juve,jeni i mrekullueshem.
tung Naki

Cool_Boy
13-05-04, 19:10
Naki edhe une ju pershdnes shokit...

kalofshi bukur

mr_beni
21-05-04, 14:18
Cool_Boy edhe une te pershendes shoki

Cool_Boy
22-05-04, 16:01
Cool_Boy edhe une te pershendes shoki


Pershndetje edhe per ju mr_beni dhe mire se vini ne forumin me te bukur dardania...

Kalofshi bukur

lazdrani
01-06-04, 13:10
COOL BOY urime dhe tani ke mundesi te zgjedhesh nje Mbreteresh....
GENTEN apo VEREN :wink: Urime 1000postime tuja te bukura.Mbreti I lazdrani 8)

Cool_Boy
01-06-04, 13:18
lazdrani falminderit per pershndetjet dhe urimet tuaj shokit....

Cilin me zgjedh more mos po gaboj lazdrani me zgjedh njeren prej tyre ??ahhaha :wink: :wink:

Ju pershndes te gjithve ju dua shume,te gjith jeni te bukur

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

Genta Vera sot po mendoj ok :wink: :wink: :lol:

drenousha
01-06-04, 13:28
urime urime urime urime cool_boy
look deep in your heart and you will know wich one to choose :wink:

Gentiana
01-06-04, 13:28
Cool_Boy te pershendes, dhe te uroj per 1000shkrimet tuaja.
Kurse per me mendu, mos hek keq, ok?? :wink: se po ta fali Veren me 2duart :wink:

Cool_Boy
01-06-04, 13:35
urime urime urime urime cool_boy
look deep in your heart and you will know wich one to choose :wink:

drenousha i am already doing that and i hope to choose the best ,u can help me on this as well :wink: :lol: :lol:

Genat :wink: :wink: :wink: ,mos ke gajle qiki ahhaha

drenousha
01-06-04, 13:43
ti tashti vet e din se kan me e zgele (20vjet a?!) :wink:

mickoja
01-06-04, 13:52
ooo Cooli boy urime 1000 postimet e tua,vetem vazhdo keshtu se je me i miri dhe mbreti im :lol: :lol:

Cool_Boy
01-06-04, 14:22
mbreteresh ku te kam moj :wink: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-06-04, 14:27
A edhe kulerat po u bekan mbreter a :?: :P Ok,Cool_boy,urime Titulli mbreti II i Dardanise.
Mickoje ec moj me shpejt mos e le Mbretin II vetem :wink:

anna
01-06-04, 16:03
oho urime urime mbret :lol: :lol: :lol:

Vera
01-06-04, 16:05
Eeeeeeeee qeto nuk e paskna mendu kurr qe Coolerat bohen naj her mbreta po edhe qekjo vaki po bojka, hahahahahh :wink:


Cool_Boy te uroj per 1000 postimet e juaja te mrekullueshme, dhe sukse se te metejshme. Vetem vazhdo keshti se shum i mir je.

Uhhhhhhhhhhhh sa hije te paska kuroraaaaaa phaaaaaaaaaa :wink:

Murgesha
01-06-04, 17:22
Cool_boy, prano nje urim te sinqert nga ana ime per 1000 postimet tuaja te lezetshme. :lol:

Naki
01-06-04, 19:39
Gjithnje i gatshem dhe gjentelment ne shoqeri,nje dobesi e ka -simpatike ne shkrime dhe shoqerues i mrekullueshem,urime hyrja ne pallatin mbreterore me nje kaptine mbi 1000 postime,lazdrani dhe Cool Boy dy mbreter ne nje pallat ,gezuar.
me respekt naki

Cool_Boy
02-06-04, 14:08
Faliminderit te gjithe juve per keto pershndetje dhe komplimente qe mi uruat...


Ju dua te gjithve jeni te mrekellueshme.........

Me respekt e plot dashuri ju pershndet te gjithve Cool_Boy

:lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

florian
03-06-04, 21:37
pershendetje coolboy dhe un po i bashkangjitem urimeve te shoqerise urime e me nje mije postime te kendshme si keto te parat.

Cool_Boy
24-06-04, 10:08
Sot e pershndes:Veren :wink:,Drenoushen :wink: ,Aferditen :wink: ,lazdranin :wink: ,Murgeshen :wink: ketyre dyve te fundit ju dehsiroj bashkim sa me te shpejt ahhaah...........

kalofshi bukur Cool_Boy

aferdita
24-06-04, 19:38
Sot e pershndes:Veren :wink:,Drenoushen :wink: ,Aferditen :wink: ,lazdranin :wink: ,Murgeshen :wink: ketyre dyve te fundit ju dehsiroj bashkim sa me te shpejt ahhaah...........

kalofshi bukur Cool_Boy

flm cool_boy edhe te pershendes ty shum :wink:

Vera
24-06-04, 20:15
Sot e pershndes:Veren :wink:,Drenoushen :wink: ,Aferditen :wink: ,lazdranin :wink: ,Murgeshen :wink: ketyre dyve te fundit ju dehsiroj bashkim sa me te shpejt ahhaah...........

kalofshi bukur Cool_Boy

Cool_Boy shum flm dhe edh eunete pershendes ty shum shum :wink:

Cool_Boy
24-06-04, 20:18
Falm shume per pershendetjet e juaj edhe une ju pershndes te gjithve :wink:

Murgesha
24-06-04, 20:33
Cool_Boy te pershendes perzemersisht. :lol:

Barbaroza
24-06-04, 20:48
Cool_boy,te pershendes edhe dhe te deshiroj suksese!

drenousha
25-06-04, 11:24
une e pershendes cool_boyin nga zemra
(krokodil) :lol:

Cool_Boy
25-06-04, 11:26
Ju pershndes edhe une prej te parit deri ne te fundit.......

Ju dua te gjithve

Cool_Boy

drenousha
25-06-04, 11:27
a te gjitve i don cool_boy a :roll:

Cool_Boy
25-06-04, 23:04
a te gjitve i don cool_boy a :roll:

drenousha jo te gjith por ata qe me dojn dhe i dua i pershdnes ok...

IceGirl
29-06-04, 13:20
Pershendes Cool-Boy dhe te gjitheve kudo qe te jeni :)

Cool_Boy
30-06-04, 11:22
Pershendes Cool-Boy dhe te gjitheve kudo qe te jeni :)

IceGirl pershdnetje edhe nga une gjithashtu kudo qe te jeni ne keto momente...

drenousha
06-07-04, 13:00
une sot du me e pershendet cool_boyin nga zemra sepse eshte ni djale super
cool_boy nuk te harroj per jete :wink:

Vera
06-07-04, 14:02
cool_boy te pershendes, dhe apo tu rrihet hiq a jo ahahahahah :wink:

Cool_Boy
06-07-04, 19:40
une sot du me e pershendet cool_boyin nga zemra sepse eshte ni djale super
cool_boy nuk te harroj per jete :wink:

drenousha falm per komplimenet qiki dhe ju jeni nje shoqe me te vertet fantastike dhe gjithashtu edhe une ju pershndes shume dhe kurr nuk do tju harroj se nuk e meritoni tju harroj :wink: :wink: :wink: ............

Vera,pershdnetej edhe per ju qiki,per pyetjen tende do kish me thene keshtu;valla nuk po mu rrihet edhe aq bukur nuk e di pse ama :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Cool_Boy,ju pershndete me kengen rini oj rinj :wink: :wink: :wink:

drenousha
13-07-04, 08:05
per sot ni pershendetje te embell per cool_boy :wink:

Cool_Boy
13-07-04, 17:22
Pershdnetje edhe per ju drenousha,Cool_Boy

Vera
13-07-04, 17:37
Cool_boy edhe une te pershendes shum shum :wink:

Cool_Boy
13-07-04, 17:43
Cool_boy edhe une te pershendes shum shum :wink:


Vera e dini se gjith here jeni e pershendetur nga une 100%

Cool_Boy
14-07-04, 14:55
Sot dua ta pershdnes Veren shume shume dhe drenoushen :wink: :wink:

drenousha
14-07-04, 15:04
vera hajde edhe na dya te pershendesem ma te mirin djale ne kete forum
:arrow: COOL_BOY

Vera
14-07-04, 16:46
vera hajde edhe na dya te pershendesem ma te mirin djale ne kete forum
:arrow: COOL_BOY

drenpush o kacavirrem edhe une mendimit tend qiki, po e pershendes djalin me te mir ne forum COOL_BOY :wink:

Cool_Boy
29-07-04, 20:01
Pershndes Veren shume se ka humb dikund e nuk po di ku ka mbettttt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: VEraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gjithashtu e pershdnes drenoushennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :wink: :wink:

Cool_Boy

Barbaroza
30-07-04, 09:14
Vera moj,ku mbete,mos e le Cool_boy-n te qaj per ty :cry: :cry:

Cool_Boy
30-07-04, 23:58
Vera moj,ku mbete,mos e le Cool_boy-n te qaj per ty :cry: :cry:

Barbaroza me ndimo qiki,VERA :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

aferdita
01-08-04, 17:05
Cool_Boy edhe nje jave tani do te na vij vera prap

te pershendes :wink:
aferdita

lazdrani
18-06-05, 11:49
Cool-Boy kahere nuk te kam pershendetur,besoje qe ne jeten tuaj qdo gje ne rregulle.Shkruaj oh njeri se kuku per ty sa te ze :D Nje vikende te bukure per ju :wink:

turisti
05-07-05, 23:18
:P Cool_Boy,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
21-07-05, 10:14
Cool_Boy te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:

Diana :)

Bond
31-01-06, 08:57
Shkrime tė bartura.

***************************Cool_BoyAnėtarėsuar: 30 Sep 2003
Mesazhe: 1760
Vendodhja: UK
Postuar: Mon Jan 30, 2006 3:03 pm Titulli i mesazhit: Pershndetje

--------------------------------------------------------------------------------

Mbasi qe erdha kendaj deshta qe tju pershdnes te gjitheve ne kete forum dhe gjith popullin Shqiptar ane e mbar Botes..

Cool_Boy
turistiAnėtarėsuar: 25 Jul 2004
Mesazhe: 20150
Vendodhja: Nederland
Postuar: Tue Jan 31, 2006 1:08 am Titulli i mesazhit: Re: Pershndetje

--------------------------------------------------------------------------------


Mbasi qe erdha kendaj deshta qe tju pershdnes te gjitheve ne kete forum dhe gjith popullin Shqiptar ane e mbar Botes..

Cool_Boy

Faleminderit i nderuar.

Gjithashtu te pershendes shume.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
_________________
ĒDO GJĖ ĖSHTĖ E KALUESHME,A MĖ I KALUESHMI ĖSHTĖ NJERI.