PDA

View Full Version : urime tete marsi


aferdita
08-03-04, 08:54
urime tete maris te gjithe nenave qe gjenden ne kosov dhe ne diaspor

Murgesha
08-03-04, 09:07
Aferdita te falenderoj. Ishit ju e para qe me uruat ket feste.
Edhe une po i bashkangjitem urimit tend me po te njejtat deshira :lol:

anna
08-03-04, 11:34
edhe une i bashkangjitem urimit per festen e 8 marsit gezuar gezuar

Barbaroza
08-03-04, 14:49
Gezuar,gezuar 8 Marsin :D

lazdrani
08-03-04, 17:43
Ju uroje te gjitha nenave ,vajzave shqiptare 8Marsin. :wink: