PDA

View Full Version : Qfare po beni momentalisht??


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123

Gentiana
16-10-04, 21:09
Tregoni se qfar po beni momentalisht. Un po shkruaj me nje shoqe ne MSN, po shkruaj nga pak edhe ketu.
Ah se kesh ka harroj, dhe po ndegjoj Musik!! :wink:
Po ju??

livoreka bicio
16-10-04, 21:24
DIHET NE NET... :wink:

turisti
16-10-04, 21:24
Jam ka kqyr neper kompjuter......

Naki
16-10-04, 21:27
Jame duke pi qaje,dhe po shfletoje temat ne forum

Murgesha
16-10-04, 21:27
Jam ka kqyr neper kompjuter......

Kurse unė mbrapa kompjuterit se mė kupi sonte, po mė nxjerr shpesh prej netit. :(

dr1ta
16-10-04, 21:33
Jam ka kqyr neper kompjuter......

Kurse unė mbrapa kompjuterit se mė kupi sonte, po mė nxjerr shpesh prej netit. :(



Futja nje kabell qaty:)

dr1ta
16-10-04, 21:34
Un po mundohem ti ndihmoj murgeshes :lol: :)

Murgesha
16-10-04, 21:36
Jam ka kqyr neper kompjuter......

Kurse unė mbrapa kompjuterit se mė kupi sonte, po mė nxjerr shpesh prej netit. :(



Futja nje kabell qaty:)


Hahahahhaahahha se ke keq pasha mamin.

Honesty^uk.
16-10-04, 21:36
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ashtu si ti diēka. :lol: :lol:

edhe une si ju por pak me ndryshe :wink: :wink:

Gentiana
16-10-04, 21:37
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ashtu si ti diēka. :lol: :lol:

edhe une si ju por pak me ndryshe :wink: :wink:

:roll: :roll: :roll: :?

Honesty^uk.
16-10-04, 21:40
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ashtu si ti diēka. :lol: :lol:

edhe une si ju por pak me ndryshe :wink: :wink:

:roll: :roll: :roll: :?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nga stili i bisedes mendova

Honesty^uk.
16-10-04, 21:41
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ashtu si ti diēka. :lol: :lol:

edhe une si ju por pak me ndryshe :wink: :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:


ishalla po shpetojm :lol: :lol: :lol:
mendova se une po flisja ne gjuhe tjeter dhe jo shqip
edhe ju vetem keq mendoni :lol:

Honesty^uk.
16-10-04, 21:48
Nuk ke faj Motrushe se sot ka ecur shume perpara shkenca, dhe ................ :lol: :lol:

Murgesha
16-10-04, 21:49
Nuk ke faj Motrushe se sot ka ecur shume perpara shkenca, dhe ................ :lol: :lol:


...Gjėrat qė dikur dukeshin absurde sot nuk janė tė pamundshme. :wink:

Honesty^uk.
16-10-04, 21:51
Nuk ke faj Motrushe se sot ka ecur shume perpara shkenca, dhe ................ :lol: :lol:


...Gjėrat qė dikur dukeshin absurde sot nuk janė tė pamundshme. :wink:


Mos spjego me gjate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-10-04, 21:53
Nuk ke faj Motrushe se sot ka ecur shume perpara shkenca, dhe ................ :lol: :lol:


...Gjėrat qė dikur dukeshin absurde sot nuk janė tė pamundshme. :wink:


Mos spjego me gjate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Ok spo jap mė tepėr spjegime. :wink:

ShEjToNkA
16-10-04, 22:28
Pėr momentin jamė duke lexuar!

Gentiana
16-10-04, 22:35
Pėr momentin jamė duke lexuar!

shyqyr nuk je ka pisket sonte!! :lol: :wink:

ShEjToNkA
16-10-04, 22:38
Pėr momentin jamė duke lexuar!

shyqyr nuk je ka pisket sonte!! :lol: :wink:



O lumė unė qė tė kam ty ,edhe gjithė njė mė rrin afėr ,dhe mė tregon se s'i po sillem. :lol: :wink:
Po tė ishe kon bile e gjinis tė kundėrt tanė kėtė kujdes s'kish pa kriz pėr mua :wink:

aferdita
16-10-04, 22:41
genta te pershendes
ne kete moment jam ne forum dhe msn

Honesty^uk.
17-10-04, 09:03
Po mundohem te bej nje caj per veten :wink:

lazdrani
17-10-04, 15:43
Ne mesin e juaj....Dardani te dua :wink:

Luana
17-10-04, 15:47
Jam me pixhama , syt pa la drejt ne dardani :wink: edhe ne msn :P

Murgesha
17-10-04, 15:48
Jam me pixhama , syt pa la drejt ne dardani :wink: edhe ne msn :P

Kalo bukur Luana. :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
17-10-04, 15:49
Jam me pixhama , syt pa la drejt ne dardani :wink: edhe ne msn :P

Kalo bukur Luana. :lol: :lol: :lol: :lol:


flm gjithashtu edhe ti kalo buqkur :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
17-10-04, 16:11
Vetem ne forum dhe msn :wink:

Murgesha
17-10-04, 17:18
Vetem ne forum dhe msn :wink:

Pse moj vetėm, ēka u ba??? :roll:

vushtrria
17-10-04, 17:20
tani vetem ne forum :D

Barbaroza
17-10-04, 17:25
Momentalisht.... :wink:

Gentiana
17-10-04, 17:28
tybe qetu ne MSN me nje shok mbeta, kurse te tjeret ka me thrrasin me honger dark! :wink:

Naki
17-10-04, 17:36
deri tani musafir,e tani u kyqa ne forum

Luana
17-10-04, 18:30
une mbeta ne forum te dardanis :? nuk ka shume kohe qe jam zgju nga gjumi dhe ende me hapet goja http://www.cosgan.de/images/midi/muede/a005.gif siq po e shoh do ti a futi edhe pak gjume , bile nja 1 ore ose 2 http://www.cosgan.de/images/kao/muede/015.gif

livoreka bicio
17-10-04, 18:36
PO E SHFLETOJ FORUMIN MOMENTALISHT... :wink:

Barbaroza
17-10-04, 20:21
Momentalisht jam duke pritur kafen e Gentes,po e rregulloj taken qe mu prish :( dhe po e shfletoj forumin :)

Gentiana
17-10-04, 20:58
Tybe veq po rri. ah kesh ka harroj, edhe me maus te PC-s po behna nervoz, se qenka prishhhhhhhhhhh :evil: :evil:

Barbaroza
17-10-04, 21:07
Po bisedoj me Genten,Honestyn dhe Murgeshen ne msn!

ShEjToNkA
17-10-04, 21:24
Po pi kafe dhe po lexoi ,besa edhe po shkuajė 8)

livoreka bicio
18-10-04, 19:29
PO KONTAKTOJ NE ,MSN, DHE PO I SHFLETOJ TEMAT NE FORUM... :wink:

Barbaroza
18-10-04, 19:31
Po shkruaj ne forum,po ha pak qokolade,po pij uje mineral dhe po shkruaj me Honesty-n!

Honesty^uk.
18-10-04, 19:47
une po pres sa ti haje barbaroza cokollatat dhe te me beje nje kafe

Barbaroza
18-10-04, 19:47
une po pres sa ti haje barbaroza cokollatat dhe te me beje nje kafe

Eja ta bej kafene se e hengra qokoladen :)

DEA
18-10-04, 20:00
po e shfletoj Forumin naty rishte se edhe po shkruaj diqka e njekohesisht po mundohem ta shikoj dhe "WER WIRD MILIONER"

Maca
18-10-04, 20:07
Jam ka e shfletoj forumin dhe i lexoj pergjigjet!

Gentiani
18-10-04, 20:15
Jam ka e shfletoj forumin dhe i lexoj pergjigjet!

garant je duke shkruar prej Ilegalitetit Maca, se mė habite edhe mua u postua teksti yt, pa qenė prezente fare! :lol: :lol: :lol:

tani e kuptova shtosin me maskat e forumit Ha,hahahahaaaaaaa

Honesty^uk.
18-10-04, 20:22
Po flas me Genten,Barbarozen dhe po shkruaj ne forum

Murgesha
18-10-04, 20:24
Po flas me Genten,Barbarozen dhe po shkruaj ne forum

Unė po shfletoj forumin.
Ps. Honesty pėrshėndete pra Gentėn dhe Barbarozėn nė emrin tim. :wink:

Luana
18-10-04, 21:06
jam ka baj hulumtime ne forumin e dardanis , sjam ka flas me askend ne msn :roll:

ShEjToNkA
18-10-04, 21:13
Jam ka e shfletoi forumin, dhe u bėra pak nervoz me ni dreqq ARMANIN qė ma paska lėnė kilen ,ani nga Kosova se?!

Urata
18-10-04, 21:22
Po rrugavna neper forum!

Gentiana
18-10-04, 21:43
Po shkruaj ne MSN me Murgeshen, dhe po shfletoj Forumin, po shikoj se ku pasket shkretuar ksaj radhe!! :twisted: :wink:

ShEjToNkA
18-10-04, 21:46
Po shkruaj ne MSN me Murgeshen, dhe po shfletoj Forumin, po shikoj se ku pasket shkretuar ksaj radhe!! :twisted: :wink:


Dhe?????????
Paskan shkretu o jo , cka po ta merrė mendja??????????????

Gentiana
18-10-04, 21:48
Po shkruaj ne MSN me Murgeshen, dhe po shfletoj Forumin, po shikoj se ku pasket shkretuar ksaj radhe!! :twisted: :wink:


Dhe?????????
Paskan shkretu o jo , cka po ta merrė mendja??????????????

Uhaaaaaa, si jo moj, qysh ja keni zanat, sidomos ti!!! :twisted: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
18-10-04, 21:50
Po shkruaj ne MSN me Murgeshen, dhe po shfletoj Forumin, po shikoj se ku pasket shkretuar ksaj radhe!! :twisted: :wink:


Dhe?????????
Paskan shkretu o jo , cka po ta merrė mendja??????????????

Uhaaaaaa, si jo moj, qysh ja keni zanat, sidomos ti!!! :twisted: :twisted: :wink:


E volla tashė mė detyrove me tė thonė se po gėnjen!!
Se bashė sot tėrė ditėn jo me shkretu ama as me shkru s'kam
shkru :evil:
Edhe e dita se ashtu ke me thonė :evil: :evil: :wink:

Gentiana
18-10-04, 21:52
E volla tashė mė detyrove me tė thonė se po gėnjen!!
Se bashė sot tėrė ditėn jo me shkretu ama as me shkru s'kam
shkru :evil:
Edhe e dita se ashtu ke me thonė :evil: :evil: :wink:

:? Po ja ketu shkretove, se per keto fjal e pata edhe un fjalen. :twisted: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
18-10-04, 21:53
E volla tashė mė detyrove me tė thonė se po gėnjen!!
Se bashė sot tėrė ditėn jo me shkretu ama as me shkru s'kam
shkru :evil:
Edhe e dita se ashtu ke me thonė :evil: :evil: :wink:

:? Po ja ketu shkretove, se per keto fjal e pata edhe un fjalen. :twisted: :twisted: :wink:


Po aaaaaaaaaaa?????????
Pse ti pėr shkretime tė ardhme po flet apo pėr tė tashmet????????? :evil:

Gentiana
18-10-04, 22:01
Per te dyja de!! :twisted:

ShEjToNkA
18-10-04, 22:04
Per te dyja de!! :twisted:

:? :? :? :? :? :? :? :wink:

Maca
18-10-04, 23:03
Jam ka e shfletoj forumin dhe i lexoj pergjigjet!

garant je duke shkruar prej Ilegalitetit Maca, se mė habite edhe mua u postua teksti yt, pa qenė prezente fare! :lol: :lol: :lol:

tani e kuptova shtosin me maskat e forumit Ha,hahahahaaaaaaa


Gentiani mundet te jet e vertet,por un nuk merem bre me shtosa qy,edhe valla azilante nuk jam hehe,legal jam mos um korrit qy? Po edhe mos mu kan legal,qka po te interesson ty se? :wink: Mask e forumit sjam se ket friz qe kogja nje kohe e kam edhe nijet se kam me ndru e as me hy me nje tjeter se,spo kam koh me nejt me ket mask e ku ma me mar nje tjeter aihhh leje bre mos u hargjo qy hahahah! Byeee

Urata
19-10-04, 03:12
Nuk po m'flihet dhe po gjviloj faqe t'dardanise!

Murgesha
19-10-04, 07:30
Sa u zgjova, dhe drejt e nė dardani. :lol:

Gentiani
19-10-04, 10:31
Jam ka e shfletoj forumin dhe i lexoj pergjigjet!

garant je duke shkruar prej Ilegalitetit Maca, se mė habite edhe mua u postua teksti yt, pa qenė prezente fare! :lol: :lol: :lol:

tani e kuptova shtosin me maskat e forumit Ha,hahahahaaaaaaa


Gentiani mundet te jet e vertet,por un nuk merem bre me shtosa qy,edhe valla azilante nuk jam hehe,legal jam mos um korrit qy? Po edhe mos mu kan legal,qka po te interesson ty se? :wink: Mask e forumit sjam se ket friz qe kogja nje kohe e kam edhe nijet se kam me ndru e as me hy me nje tjeter se,spo kam koh me nejt me ket mask e ku ma me mar nje tjeter aihhh leje bre mos u hargjo qy hahahah! Byeee

Unė a! isha duke e lexuar mesazhin qė e paska pas shkruajtur Maca

Äuuäää Maca, voll daneben, dallash e paske kuptuar valla, po nejse :wink: :lol: shko saora te tema Maskat e forumit dhe e kupton

e pse ty po tė intereson, se pse mua mė intereson a? :lol: :lol: :lol:

mos harro a ?E Keqja Vjen Shpejt,Kurse E mira Me Ngadal... :wink: :lol: vehtė e ke shkruar

Gentiana
19-10-04, 11:47
Po e pij nje Kaffe, dhe ngapak ne forum! 8)

Barbaroza
19-10-04, 12:12
Vetem ne forum!

Maca
19-10-04, 12:13
No comment! Sjam ka flas,veq po kqyriiiii! Genta te beft mire kafja!

Luana
19-10-04, 12:27
Ne ket mengjes sa erdha nga puna :? vrapppppppppppp bana prej dere ne computer http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h005.gif :lol: :lol: :lol:

Urata
19-10-04, 12:53
Ne ket mengjes sa erdha nga puna :? vrapppppppppppp bana prej dere ne computer http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h005.gif :lol: :lol: :lol:

Sa keq per turistin, shoqja po i punojka NATEN! Oj Luanesh krejt po m'duket se edi ku punon pasha kryt e nanes hahaha hahaha hahaha............................................ ................................................

Luana
19-10-04, 12:57
Ne ket mengjes sa erdha nga puna :? vrapppppppppppp bana prej dere ne computer http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h005.gif :lol: :lol: :lol:

Sa keq per turistin, shoqja po i punojka NATEN! Oj Luanesh krejt po m'duket se edi ku punon pasha kryt e nanes hahaha hahaha hahaha............................................ ................................................


hajt ne mujsh me e qellu bre se ti je genius valla :lol: :lol: :lol: :lol:

edhe mos ta nin per Turistin se nuk po e la keq hiq :wink:

Nita_ch
19-10-04, 12:58
Momentalisht jam ne pun dhe po shiqoj si po bje shi :cry:

Kaltrushi
19-10-04, 13:00
Jam ne Praktike qe ka lidhje me computera. Pra ngapak dhe shpejtasi po shikoj se qka po ndodh ne forum. sikur qitash

:wink:

Urata
19-10-04, 13:11
Ne ket mengjes sa erdha nga puna :? vrapppppppppppp bana prej dere ne computer http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/h005.gif :lol: :lol: :lol:

Sa keq per turistin, shoqja po i punojka NATEN! Oj Luanesh krejt po m'duket se edi ku punon pasha kryt e nanes hahaha hahaha hahaha............................................ ................................................


hajt ne mujsh me e qellu bre se ti je genius valla :lol: :lol: :lol: :lol:

edhe mos ta nin per Turistin se nuk po e la keq hiq :wink:

Hahaha u KNAQEM!

Barbaroza
19-10-04, 14:06
Po qeshem dhe po shkruaj! :)

Gentiana
19-10-04, 15:36
Po shkruaj me Murgeshen ne MSN :oops:

vushtrria
19-10-04, 15:41
po shkruaj ngapak, po lexoi ngapak, edhe nje program te punes jam tuj e be per neser ngadale :lol:

aferdita
19-10-04, 18:20
jam duke e lexuar forumin dhe po shkruaj diqka

livoreka bicio
19-10-04, 19:07
PO SA MBAROVA BISEDEN NE ,MSN,DHE TASH PO E SHFLETOJ FORUMIN. :wink:

Gentiana
19-10-04, 19:49
Mbase i patem du musafir, erdha dhe hyra ne MSN, dhe ketu ne Dardani po shfletoj!! :wink:

Barbaroza
19-10-04, 19:53
Njesoj sikur Genta,por une pa musafire :lol: :lol:

Gentiana
19-10-04, 19:55
Njesoj sikur Genta,por une pa musafire :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Jo moj, deshta te them, mbase shkuan musafiret, po ja me keqkutpove!! :wink:

Honesty^uk.
19-10-04, 20:04
po shfletoj forumin, po bisedoj me Barbarozen & Genten

Luana
19-10-04, 20:28
eshte 15:28 po shfletoj forumin edhe une jam ka qeshi , dhe po i shikoj sa antar jan ne lidhje e saj jan te mshehur , spo muj me e kuptu pse mshefen :roll: secret ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-10-04, 21:01
Cka po bėjė momentalisht?????????

Pasha mamin pos qė jam duke e shruarė kėtė mesazhė asgjė tjetėr!

Murgesha
19-10-04, 21:47
Kam zėnė njė qoshe tė mirė dhe po pres kush po fiton Shejtonka apo Honesty??? :lol:

Honesty^uk.
19-10-04, 21:49
Po grindem me shejtanken

Gentiana
19-10-04, 21:50
Edhe un si Murgesha, jam ulur dhe po shikoj se kush po fiton!!

ShEjToNkA
19-10-04, 21:50
Po pres rundin e parė qė t'ia fillonė!

dr1ta
20-10-04, 00:29
Po i kruj syt :roll:

Luana
20-10-04, 01:11
Po i kruj syt :roll:

pse qik , a tash u zgjove nga gjumi a :shock:

Urata
20-10-04, 01:40
Po e shiqoj Luanen (avatarin) se si spo ndalet fare tu vrapue mbas turisti!

turisti
20-10-04, 01:53
Po e shiqoj Luanen (avatarin) se si spo ndalet fare tu vrapue mbas turisti!

Po ti pse po vrapon mbas neve ????hahahahahahahahahaha- te zunaaaaaaaaaaaaaaaaaa,hahahaha. :wink:

Urata
20-10-04, 01:57
Po hamamin !!!

ShEjToNkA
20-10-04, 10:27
Kurgja volla pos qė po endem posht e ndaltė, po mė pihet njė kafeeeeeeee ,por kotttt s'kam shancė me pi njė herė.
Kėshty qė u kyca kėtu thashė helbete noshti po shkon koha mė shpejt! :lol:

Gentiana
20-10-04, 18:43
Po shkruaj me shoqerin nga kosova ne MSN dhe ngapak ketu ne Forum!!

Naki
20-10-04, 18:47
Po shfletoje dhe lexoje disa postime te postuar keto dy ditete e fundit,dhe jame ne msn me nje anetare te familjes.

Barbaroza
20-10-04, 18:49
Forum dhe msn! :wink:

Gentiana
20-10-04, 19:17
E gjeta ket Pellumb ne net, veq per inat te Shejtonkes!!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

aferdita
20-10-04, 19:52
edhe un forum dhe msn

livoreka bicio
20-10-04, 19:56
edhe un forum dhe msn NIASHTU SI AFERDITA EDHE UNE. :P :wink:

aferdita
20-10-04, 19:58
aha shume mire livoreka,po me kend po shkruan ashtu :wink:

livoreka bicio
20-10-04, 20:30
aha shume mire livoreka,po me kend po shkruan ashtu :wink: HAHAHAHA KESHA PAS DESHIR ME TY ME SHKRUAR HAHHAH TE PERSHENDES :P :wink:

Luana
20-10-04, 20:33
Po bej darken dhe nderkohe po hallakati ne forum mos ka diqka te re :wink:

Barbaroza
20-10-04, 20:45
Po me dhemb koka,po lexoj dhe shkruaj ne forum dhe po e pyes diqka Honestyn ne msn!

turisti
20-10-04, 20:49
Po bej darken dhe nderkohe po hallakati ne forum mos ka diqka te re :wink:

Normal qe edhe une ju bashkangjitna. :wink:

ShEjToNkA
20-10-04, 21:10
E gjeta ket Pellumb ne net, veq per inat te Shejtonkes!!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink:


Mirė ke ba sis , se pasi e ke ti si me pasė edhe unė, e marė kur tė dua :wink: :evil:

Urata
20-10-04, 21:16
Kot a, po e njeki me fjale Turistin!

Murgesha
20-10-04, 21:19
Sa u ktheva nga udhėtimi dhe po lexoj se a mos mė ka pėrmend najkush.

turisti
20-10-04, 22:11
Po hamamin !!!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah. :wink: :? :wink: :wink: :P :P :P :P :P

dr1ta
21-10-04, 00:24
pO lexoj postime :roll:

Luana
21-10-04, 17:26
pO lexoj postime :roll:

jam hy ne folum me u dleqnu edhe po me keqet qum moli http://www.cosgan.de/images/midi/frech/060.gif

Barbaroza
21-10-04, 17:58
Si zakonisht forumin dhe msn :)

Vigani
21-10-04, 18:01
Une tybe treqin tybe i kam frye syte si bualli n'puse e po e shikoj ketefare Barabarozen sa amel po keshet de,me demek po i pariti syte qaty.

Barbaroza
21-10-04, 18:06
Une tybe treqin tybe i kam frye syte si bualli n'puse e po e shikoj ketefare Barbarozen sa amel po keshet de,me demek po i pariti syte qaty.


Mos Vigan,se po me vjen :oops:

aferdita
21-10-04, 18:44
ne forum dhe po e shikoj TV.

livoreka bicio
21-10-04, 19:51
NE FORUM DHE MSN. :wink:

Gjumashja
21-10-04, 21:19
po e shfletoj forumin :wink: :lol: :lol:

Vigani
21-10-04, 21:23
Qe de jam tuj pi kafe taze se veq sa na i maroj Barbaroza nga nje kafe mua edhe po me duket asaj qiks qe u zgjua nga gjumi.

ShEjToNkA
21-10-04, 21:55
Pėr momentin jam dukesh shikuar nė kėtė shtėpi ,se mos po e shofė ndokund Murgeshėnnnn

dr1ta
21-10-04, 23:42
pO lexoj postime :roll:

jam hy ne folum me u dleqnu edhe po me keqet qum moli http://www.cosgan.de/images/midi/frech/060.gif


moli ciko ngadal moj se po halgjohesh :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
22-10-04, 04:27
po ndegjoj muzike dhe shfletoj forumin......

nuhi lika
22-10-04, 08:14
shka je tu bė a je mirė prej kajit vje n ti moj qik tė fala na dashnjorin ytė

nuhi lika
22-10-04, 08:15
[quote="nuhi lika"] unė jam njė djall nga kaqaniku

Diana007
22-10-04, 08:41
Po ndegjoj muzik dhe po rri vetem sa nuk me ka zen gjumi se jam pa gjum sot hehehhhhehehheheh

Gjumashja
22-10-04, 08:59
Qe valla po i ndigoj dhimt :?

Barbaroza
22-10-04, 10:58
Ne forum!

turisti
22-10-04, 11:11
Pakez lla-lla-lla ne forum,hahahahahahahaha. :wink:

Gentiana
22-10-04, 11:14
Ne Forum!

ShEjToNkA
22-10-04, 13:03
Po shkrujė dhe po kėndoj barabarė me radio

adrioni
22-10-04, 13:07
Kuptohet ne Dardania dhe degjoj muzik....per momenmtin kendon ABBA money money..kenge shume super.

turisti
22-10-04, 16:37
Ja ,po lypi drejtepeshim ketu.... :wink:

Luana
22-10-04, 17:09
Une ,, po ndegjoj muzik dhe po shfletoj forumin e dardanis plus ne te njejten kohe po i ndreqi thonjet http://www.mainzelahr.de/smile/haushalt/nail.gif

Barbaroza
22-10-04, 17:41
Ne forum,msn dhe po shfletoj diqka!

livoreka bicio
22-10-04, 20:41
JAM DUKE SHFLETU FORUMIN. :wink:

Barbaroza
22-10-04, 20:45
Ne forum dhe dikund tjeter :wink:

vushtrria
22-10-04, 20:54
ne forum edhe jam duke ber nje rapot javore te punes ne MSN me do shok :lol:

Luana
22-10-04, 21:03
Ne forum dhe dikund tjeter :wink:

edhe ku tjeter :shock:

Barbaroza
22-10-04, 21:16
Luana,mos mi merr fjalet me bishta,qy :wink:

ShEjToNkA
22-10-04, 21:28
Jam duke shikuar a mos ėshtė kėndje pari ndokush me ma pėrgatit njė kafeeeeee :evil:

Naki
22-10-04, 21:32
jame duke lexuar disa postime te fundit

DEA
22-10-04, 21:38
po ju lexoj dhe po e ha nje toast :roll:

livoreka bicio
22-10-04, 21:41
PO SHKRUAJ NE, MNS, DHE NE FORUM :P

lazdrani
23-10-04, 15:27
Po ha fara luledielli :wink:

Luana
23-10-04, 21:17
jam ne forum , jo ne msn :( dhe po pij cigare ne ket moment http://www.mainzelahr.de/smile/cool/smoke.gif

turisti
23-10-04, 21:21
Po luftoj ne te gjitha anet,hahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink:

livoreka bicio
23-10-04, 21:25
JAM NE FORUM :wink:

Luana
23-10-04, 21:32
Per qfar je ka lufton oooo Turist :?: http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/txtloves.gif




http://www.mainzelahr.de/smile/tiere/feet.gif

Barbaroza
23-10-04, 21:35
Ne forum! :P

Luana
23-10-04, 21:39
Ne forum! :P


veq aaa :shock:




http://www.mainzelahr.de/smile/tiere/feet.gif

Jeton M
23-10-04, 22:01
Ne Forum edhe un...

Po e kam njoftuar ket para dy dite, shum mir esht....

Pershendetje :wink:

ShEjToNkA
23-10-04, 22:47
Po shkruajė dhe po lexoi! Po ashtu, jam edhe duke priturė qė tė bėhėt ora 00:00 ,per t'ia uruarė Murgeshės pėrvjetorin e antarėsimit!!

MemphiSx
24-10-04, 00:51
oooooo njerz shum jam gzushem lumturushem Ne keto momente po festojm ne zyret e LDK-se per fitoren e madheeeeeeeeeeeee
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee

DEA
24-10-04, 00:55
http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/hello.gif

Gentiani
24-10-04, 00:55
oooooo njerz shum jam gzushem lumturushem Ne keto momente po festojm ne zyret e LDK-se per fitoren e madheeeeeeeeeeeee
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nė ardhtė Hashimi atje, ju tregon juve si festoni :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-10-04, 00:59
Po lexoj forumin, po gezohem per fitoren e LDK dhe po flas me Shejtonken ne msn. :lol:

DEA
24-10-04, 01:00
Po lexoj forumin, po gezohem per fitoren e LDK dhe po flas me Shejtonken ne msn. :lol:

Qysh eshte shejtonka boni te fala

MemphiSx
24-10-04, 01:08
oooooo njerz shum jam gzushem lumturushem Ne keto momente po festojm ne zyret e LDK-se per fitoren e madheeeeeeeeeeeee
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nė ardhtė Hashimi atje, ju tregon juve si festoni :lol: :lol: :lol:



O Gentiani ka me t'marre malli me pa Hashimin n'TV e le mo te une :)

Merrna ka nje birre e te pime e te nreme dolli deri ne mengjes ;) Te fala keni nga Kryetari i LDK-se ne Gjakove Aqif Shehu t'gjithve DHe Urime Fitorja
Tani ne Keto momente jam ketu dhe po festojme bashkarishte ;)

Murgesha
24-10-04, 01:20
Po lexoj forumin, po gezohem per fitoren e LDK dhe po flas me Shejtonken ne msn. :lol:

Qysh eshte shejtonka boni te fala


Dea, Shejtonka pėr momentin ėshtė shumė mirė, edhe ajo po tė ban tė fala me thes.
Ps. Mos mendo se nė jetėn private ėshtė Shejtonkė sikur nė dorum, pėrkundrazi ėshtė shumė qikė e mirė dhe shumė e bukur. :wink:

DEA
24-10-04, 01:22
Po lexoj forumin, po gezohem per fitoren e LDK dhe po flas me Shejtonken ne msn. :lol:

Qysh eshte shejtonka boni te fala


Te gjitha jemi te mira :lol:


Dea, Shejtonka pėr momentin ėshtė shumė mirė, edhe ajo po tė ban tė fala me thes.
Ps. Mos mendo se nė jetėn private ėshtė Shejtonkė sikur nė dorum, pėrkundrazi ėshtė shumė qikė e mirė dhe shumė e bukur. :wink:

Krokodilli
24-10-04, 04:51
ka 2 dit qe nuk kam ber gjum ne sy,,,, isha me nje qytet 5.000 km larg nga ku jetoj une me aeroplan,,,,,, sa erdha ne shtepi,, ne vend se me ra me flejt une drejt ne forumin dardania,,,,,, :wink: ncncncnc

Gentiana
24-10-04, 11:30
:shock: :shock: :shock: :shock: :P :P :P Paska fituar LDK-ja a??? wowwwwwwww.

Qfar po bej momentalisht??
Asgje, veq u knaqa tu nejt!! :P :wink:

Naki
24-10-04, 11:41
Jame duke lexuar disa postime,me gezoje lajmi qe Ldk kishte fituar.
jame ne shoqeri ne msn me nje anetar te forumit

DEA
24-10-04, 14:24
po festojmehttp://www.mainzelahr.de/smile/essen/yu3.gif

aferdita
24-10-04, 16:15
po e lexoj forumin edhe po bisedoj ne msn

livoreka bicio
24-10-04, 19:05
PO E SHFLETOJ FORUMIN DHE PO SHKRUAJ :P

ShEjToNkA
25-10-04, 02:03
Po sa pėrfundova intervistėn me Naki dhe jam ulur po e pi njė kafe se paska u lodha duke folur!!!
Edhe po e lexio intervistėn e Murgeshės qė ka bėrė me mua!!

Barbaroza
25-10-04, 08:24
Po shkruaj ne forum! :)

Diana007
25-10-04, 08:45
Po ndegjoj muzik edhe ne forum .

turisti
25-10-04, 10:30
Po e skenoj intervisten e Shejtonkes.... :wink:

livoreka bicio
25-10-04, 12:12
JAM DUKE E PYER NJE KAFE DHE PO SHFLETOJ FORUMIN :P

dr1ta
25-10-04, 12:33
JAM DUKE E PYER NJE KAFE DHE PO SHFLETOJ FORUMIN :P


te beft mire kafja :)




Me ka shku mendja per kafe por skam momentalisht pritoj me shku deri ne dugoj :roll: :)

ShEjToNkA
25-10-04, 15:45
Jamė ulurė pranė PC-ės ,po shfletoi nė forum dhe po shkruajė. Pėr me kaluar kohėn me shpejtė , e me ardhė iftari e me pi njė kafe se marova :(

aferdita
25-10-04, 15:58
po e lexoj forumin edhe ne msn po bisedoj

Vigani
25-10-04, 16:49
Une i shkreti sa po muj po shpurdhi me gjete naj nuse ,se me ka thene Barbaroza me shpurdhe shume.hahahahahaha

DEA
25-10-04, 16:57
Kafe po pi.......................edhe po elexoj e shkruaj ngapak.

livoreka bicio
25-10-04, 19:35
JAM DUKE E PYER NJE KAFE DHE PO SHFLETOJ FORUMIN :P


te beft mire kafja :)




Me ka shku mendja per kafe por skam momentalisht pritoj me shku deri ne dugoj :roll: :)FALEMINDERIT dr1ta...PO PSE NUK ME TREGUAT DHE JU KISHA SIELL UNE KAFE SE SHPEJTI ME AGJENSIN,,(DHL),,HA,HA,HA,HA,dr1ta,MBETENI E PERSHENDETUR... :P :P :P

Gentiana
25-10-04, 19:37
Po ndegjoj musik, po e shkruaj nje dokument, dhe ngapak ne forum!!! :wink:

ShEjToNkA
25-10-04, 21:00
Po ndegjoj musik, po e shkruaj nje dokument, dhe ngapak ne forum!!! :wink:


hyra nė forum po shkruajė dhe po e lexoi pikėrishtė kėtė shkrimė. Ku vėrtet mė paska marrė malli me i pa kėto germa tė Gentės!!!

Luana
25-10-04, 21:10
Asgje nuk ka ndryshime e njejta gje per qdo dite ,
pune , shtepi , forum :roll:

http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Gentiana
25-10-04, 21:15
Po ndegjoj musik, po e shkruaj nje dokument, dhe ngapak ne forum!!! :wink:


hyra nė forum po shkruajė dhe po e lexoi pikėrishtė kėtė shkrimė. Ku vėrtet mė paska marrė malli me i pa kėto germa tė Gentės!!!

Shejtonka, edhe ju mua po me mungoni,sidomos ti, me kafet tua!! :wink:

turisti
26-10-04, 00:24
Po e perfundoj per sonte. :wink:

Murgesha
26-10-04, 09:04
Po lexoj forumin dhe muzika po mė shoqėron.

Gentiana
26-10-04, 12:53
Po lexoj ne Forum!!

Barbaroza
26-10-04, 12:57
Po qeshemmmmmmmmmmmm dhe po shkruajjjjjjjjjj :P :lol:

aferdita
26-10-04, 14:50
Po lexoj ne forum dhe muzik po ndegjoj

turisti
26-10-04, 15:46
" po lexoj muziken dhe e ndegjoj forumin ". :wink:

Gentiana
26-10-04, 15:47
" po lexoj muziken dhe e ndegjoj forumin ". :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :? :? :? :?

Gjumashja
26-10-04, 16:34
Qe po ri po e shfeletoj forumin edhe po flase ne msn edhe kshtu :wink:

Barbaroza
26-10-04, 17:14
Po luaj me Murgeshen dhe Genten.
http://www.smily.at/smily/smily0009.gif

Gentiani
26-10-04, 17:27
U kyēa nė forum, tė lexoj ndonjė risi...

livoreka bicio
26-10-04, 18:58
JAM DUKE SHFLETUAR FORUMIN :wink:

ShEjToNkA
26-10-04, 20:44
Cka po bėni pėr momentin?????????

E moj Genta , po pėrmomentin jam duke shkru pasha mamin kėtė mesazhė!

Barbaroza
26-10-04, 20:50
Ne forum dhe msn dhe po e degjoj nje kenge :wink:

Murgesha
26-10-04, 20:54
Po flas me Barbarozėn nė msn, dhe po shfletoj ngapak forumin.

turisti
26-10-04, 22:17
Po baj gara me Tomoren,hahahahahhahahahahahaha :wink:

Gentiana
26-10-04, 23:09
Jam musafir, dhe po jau tregoj pak Forumin!!! edhe po shkruaj ne te!!

turisti
26-10-04, 23:12
" po lexoj muziken dhe e ndegjoj forumin ". :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :? :? :? :?

O,mos u ēudit GENTA,ashtu une kontrolloj se sa po me kontrolloni , hahhahahahahaha.

Te pershendes. :wink:

Maca
27-10-04, 22:20
Pi cigare,shfletoj forumin dhe mundohem ne disa tema qe me pelqejn te pergjigjem...Ah po edhe muziken e ndegjoj kuptohet...

Rudi_1
28-10-04, 00:29
[i]Per momentin e pershendes Genten... 8)

blusky
28-10-04, 03:33
Degjoj nje kėngė( SUMMER LOVE-REMEMBER),dhe po e shikoj orėn,kkkuuuu 04:32.

livoreka bicio
28-10-04, 12:18
JAM NE PAUZ, DHE PO E SHFLETOJ FORUMIN :P

lazdrani
28-10-04, 15:26
Oh ne Dardani live :wink:

anna
28-10-04, 15:36
po degjoj muzike dhe pak ne msn pak ne dardani :wink:

MemphiSx
28-10-04, 16:00
Po ndegjoj muzik edhe po e kqyri ni Filen ;) Normal se edhe en Dardani edhe en msn :P

Barbaroza
28-10-04, 16:06
Ne forum dhe po degjoj muzike!

Murgesha
28-10-04, 18:07
Po lexoj forumin, po ndėgjoj Radio diasporėn.

lazdrani
28-10-04, 19:24
Lexoje forumin,ndegjoi musike nga Sabri Fejzullahu :wink:

Tomori
28-10-04, 19:26
-Po mqeshet me do shkrime te forumit,,,hahaha

DEA
28-10-04, 19:37
Erdha nga jashte dhe hyra ketu tek ju edhe pak me vone do te shkoje prap

Gjumashja
28-10-04, 20:24
po e shfletoj forumin po flase ne msn ppo shkruj nje leter shoqes e kshtu edhe po du me u rezit edhe pak 8)

Barbaroza
28-10-04, 20:34
Po me mbyllen syte per gjume :roll:

Gentiani
28-10-04, 21:07
po lexoj shkrimet e postuara nė forum!

ShEjToNkA
28-10-04, 21:09
Deri tashė lexova , e tashė fillova tė shkruajė.

livoreka bicio
28-10-04, 21:44
PERPARA ,PC, DHE PO PRES NJE PERSON ME HY NE MSN... :P

blusky
28-10-04, 22:55
Po degjoj nje emision te natės, dhe po shfletoj forumin.

mickoja
28-10-04, 23:19
ne punč kujdestari,dhe nuk kemi punč dhe qe kshtu ne forum po e qojč kohen.. :?

Honesty^uk.
28-10-04, 23:21
Dola per te fjetur, por erdha perseri se s'me mori gjumi, dhe tani po lexoj

turisti
29-10-04, 08:45
Po ballafaqona me mendimet ,hahahahhahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
29-10-04, 09:57
Po degjoj muzike dhe po shkruaj. :)

Luana
29-10-04, 10:21
Po foli me Turistin ne privat dhe po behem gati te iku per ne pune ne ket mengjes :cry:


http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Diana007
29-10-04, 10:28
Po foli ne MSN me nje shok edhe po e shfletoj forumin edhe kanjeher po shkruaj

Nexhati
29-10-04, 14:54
po shkruj ne msn me shoke ,dhe po lecoj ne ferum

Honesty^uk.
29-10-04, 20:34
Po mendoj 8)

livoreka bicio
29-10-04, 20:58
PO BISEDOJ NE MSN, DHE NE FORUM NGA PAK PO LEXOJ... :wink:

Murgesha
29-10-04, 20:59
Po pres, dikend tė vijė nė msn. :(

ShEjToNkA
29-10-04, 21:50
Po lexoi dhe po shikoi c'ka tė reja kėtu!

Mafiozi
29-10-04, 21:52
Po ndegjoj muzik, edhe shiqoj ne forum me kenaqesi... :P

:wink:

Honesty^uk.
30-10-04, 07:45
Po shfletoj forumin, por tani po iki ne pune.

DEA
30-10-04, 07:52
Edhe une thash te shfletoj pak para se te iki ne pune :wink:

Diana007
30-10-04, 10:59
Po shfletoj forumin :P edhe ne MSN jam :lol:

livoreka bicio
30-10-04, 12:26
PO NDEGJOJ MUZIK,DHE PO SHFLETOJ FORUMIN. :wink:

Gjumashja
30-10-04, 13:37
Po shfletoj forumin :P edhe ne MSN jam :lol:
:wink: :wink:

Diana007
30-10-04, 14:16
Po shfletoj forumin :P edhe ne MSN jam :lol:
:wink: :wink:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

turisti
30-10-04, 14:26
Po drejtohem me kompjuterin , hahahahahahahahah. :wink:

Gjumashja
30-10-04, 14:27
Po shfletoj forumin :P edhe ne MSN jam :lol:
:wink: :wink:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

hehehehe jo moj diana ne MSN sjam se sjom ne dispnim e veq ne forum po rri :wink:

Luana
30-10-04, 14:29
Jam tu hulumtu neper Forum edhe ndegjoj music edhe ne MSN :wink:



http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Diana007
30-10-04, 14:30
Po shfletoj forumin :P edhe ne MSN jam :lol:
:wink: :wink:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

hehehehe jo moj diana ne MSN sjam se sjom ne dispnim e veq ne forum po rri :wink:


hehehehehehhh bash mir po ja bon Gjumashe hehehehehehheheh

Te pershendes Diana :wink:

Barbaroza
30-10-04, 14:31
Po lexoj,shkruaj,degjoj muzike dhe po mendohem. :wink:

livoreka bicio
30-10-04, 22:50
JAM, DUKE E SHFLETUAR FORUMIN :P :P

ShEjToNkA
30-10-04, 22:55
Nė forum dhe me Murgeshėn nė MSN!

Mafiozi
30-10-04, 23:25
Un po mendoj pėr ShejToNkėn... mė ka refuzuar diqka :cry: :arrow:

dr1ta
31-10-04, 01:14
Un po mendoj pėr ShejToNkėn... mė ka refuzuar diqka :cry: :arrow:


Ajt se behet mire :) :)

blusky
31-10-04, 08:59
Po lexoj shtypin ditorė.

livoreka bicio
31-10-04, 12:53
PO E SHFLETOJ FORUMIN, DHE NE MSN. :P :P

ShEjToNkA
31-10-04, 17:29
Po pi njė kafe dhe po shkio nė forum ,edhe po shkuarjė

Gentiana
31-10-04, 17:31
Po e shfletoj Forumin, dhe ka mundohna me e nreq nje Microfon :?

Barbaroza
31-10-04, 17:34
Ne forum,msn dhe po degjoj muzike. :P

Murgesha
31-10-04, 19:02
Po lexoj nė forum, e po kotem...

Maca
31-10-04, 19:52
Po knaqem me sakizin tim me shije qershije,edhe po lexoj nga pak ne forum...

Honesty^uk.
31-10-04, 19:56
une po jap leksione per ferkimet :lol: :lol: :lol: :lol: e fizikes :wink:

Barbaroza
31-10-04, 19:58
Forum,msn,fizike. :wink:

Honesty^uk.
31-10-04, 20:00
Forum,msn,fizike. :wink:

vemendja eshte e perqendruar ne fizike , keto tjerat jane dore e dyte :lol:

Murgesha
31-10-04, 20:25
Forum,msn,fizike. :wink:

vemendja eshte e perqendruar ne fizike , keto tjerat jane dore e dyte :lol:


Unė pak e lodhur duke spjeguar ligjet e fizikės. :lol: