PDA

View Full Version : Kosova!


Zana
21-11-03, 16:20
Ju Pershendes krejt nga Kosova,dhe mashum nga Mitrovica..dhe Besoni se jam merzhit shume per Kosov.. :cry:Po nashta mundem me ardh per Vitin e ri :D por nuk asht e sigurt! :?

PERSHENDETJE!Tung,Tung!Zana

Arsim19
07-01-04, 20:31
hi zana how are u? perse jeni merzitur

MemphiSx
11-01-04, 23:58
Zana ani valla ishalla vjen se qka na ka marre malli me te pa qe 5 vjet

Yha qka jemi merzit per ty :P HeHe Hajde gjitheqysh

Te pershendes