PDA

View Full Version : MIRDITA ....


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

anna
28-05-04, 12:26
miredita pra ...... :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
28-05-04, 12:29
Ani de :wink:

anna
28-05-04, 12:31
Ani de :wink:


ani pra qe mirdita edhe nje here :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
28-05-04, 12:33
Hajt pra Mirdita per te paren here :)

anna
28-05-04, 12:38
hehe epo hajde mirdita per te treten her :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-05-04, 12:41
Nuk po kuptoj bash, po hajt Mir Dita edhe nga ana ime

anna
28-05-04, 12:43
Nuk po kuptoj bash, po hajt Mir Dita edhe nga ana ime


epo hajt mirdita :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
28-05-04, 12:45
Genta,qellimi i kesaj teme eshte qe deri sa te vie mbremja duhet ta pershendesim njeri-tjetrin me Mirdita :)

Gentiana
28-05-04, 12:45
:?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: E deri kur duhet me then ne Mir dita, po mendoj deri kur shkon kjo Lojė??

Gentiana
28-05-04, 12:46
Genta,qellimi i kesaj teme eshte qe deri sa te vie mbremja duhet ta pershendesim njeri-tjetrin me Mirdita :)

:idea: :idea: Ahaaaaaaaaaaa, ok te flm se po me tregon, Mir Dita pra edhe nje her.

anna
28-05-04, 12:48
epo tash u hap tema mirmengjesi dhe tema naten e mire pse mos mu hap per mirdita :wink:

Gentiana
28-05-04, 12:50
Tani na Mungon vetem edhe Tema: Diten e mir, dhe krejt i kemi!!

florian
28-05-04, 19:17
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAA

lazdrani
29-05-04, 10:55
Miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiii upsssssssssss Mireditaaaaaaaa :wink: :wink:

Gentiana
29-05-04, 10:59
Mir ditaaaaaa Dardani, mir dita edhe juvet antar

anna
29-05-04, 13:16
mireditaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink:

Barbaroza
29-05-04, 13:32
Mirdita Anna,edhe ngadale moj mos bertit se te degjova :wink:

anna
29-05-04, 13:37
Mirdita Anna,edhe ngadale moj mos bertit se te degjova :wink:


sorry :oops:

Murgesha
29-05-04, 13:39
Miredita te gjitheveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Gentiana
29-05-04, 13:41
Miredita te gjitheveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Mirdita Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

Cool_Boy
29-05-04, 13:43
Mirediat te gjithve dhe mire se ju gjeta

Cool_Boy

Vera
29-05-04, 14:18
kuku poter po e qojshi ketu ju vallahi
hajt se edhe une po ju them Mirdtaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Honesty^uk.
29-05-04, 16:37
Miredita
qyqyqqyy
me duket se te gjithe i paskan lene veshet ose i paskan veshet ne sherbim :lol:
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAA

hana
29-05-04, 16:52
Miredita
qyqyqqyy
me duket se te gjithe i paskan lene veshet ose i paskan veshet ne sherbim :lol:
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAA


hahahahahha po vallla honesty uk :lol: :lol: :lol: nejse mirdita krejtve

florian
29-05-04, 17:39
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O NJEREZ

Gentiana
29-05-04, 17:57
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O NJEREZ


Hey more me pate shurdhu! :evil: Doktorrrrrrrrr :(

Honesty^uk.
29-05-04, 18:00
po me duket vetja ne MULLI dhe jo ne kafe :lol:
shyqyr qe erdhe ti Genta dhe po degjojshe mire

florian
29-05-04, 18:33
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O NJEREZ


Hey more me pate shurdhu! :evil: Doktorrrrrrrrr :(

KTUSPO ME NIE KURRKUSH .

MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAA DOKTORR :?:

Honesty^uk.
29-05-04, 18:35
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O NJEREZ


Hey more me pate shurdhu! :evil: Doktorrrrrrrrr :(

KTUSPO ME NIE KURRKUSH .

MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAA DOKTORR :?:
O flori
eja brenda se prej ne oborr nuk kemi si me te degjuar
ti a po don me na thene neve MIREDITA apo je duke e thirrur zanin :lol: :lol: :lol:

Murgesha
30-05-04, 15:07
Mirdita Lazdran.
Si duket qenkemi vetem :lol: :wink:

lazdrani
30-05-04, 15:19
Nuk prishe pune Murgesha ime,nuk vonohet shume dhe kemi plote mysafire,te pushojme pake nga ta se na mbyten :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
30-05-04, 15:44
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaa

Honesty^uk.
30-05-04, 15:48
Miredita Murgesha , Lazdrani,Vera
argetim te kendshem

Honesty^uk.
30-05-04, 15:56
MIREDITA AAAAAAAAAAAAAAAA O MILETTTT

Murgesha
30-05-04, 16:14
Kuku po shum po bertet bre. Sa rame te bejme pushimin e mesdites. :twisted:

Honesty^uk.
30-05-04, 16:59
Kuku po shum po bertet bre. Sa rame te bejme pushimin e mesdites. :twisted:


o fleni fleni bre ishalla ngihi gjume diten e gjume naten :wink:

aferdita
30-05-04, 17:03
miredita te gjitheve

Vera
01-06-04, 17:23
Mirdita Dardani
Mirdita Familja ime e madhe
Mirdita pallati mbretnor
Mirdita populli shqiptar i shendosh porsi moll :wink:

lazdrani
01-06-04, 18:36
Mirdita Vera,Murgesha ............miredita Dardani :wink:

Murgesha
01-06-04, 18:39
Mirdita Lazdran e Genta.
More diqka me eshte bere e dyshimte Genta. Sa her qe une me Lazdranin hyme ne kafe edhe Genta patjeter duhet te jet aty. :shock:

lazdrani
01-06-04, 18:50
Murgesha e di pse Ajo po i vjen marre nga se RRUSHI eshte po ashtu ketu ne mesin tone e ka rroke pake frika :D

Gentiana
01-06-04, 18:58
Mirdita Lazdran e Genta.
More diqka me eshte bere e dyshimte Genta. Sa her qe une me Lazdranin hyme ne kafe edhe Genta patjeter duhet te jet aty. :shock:


Jo bre Murgesha, se nuk kam shtek te ju ruaj juvet, po pse gjith kur jam un jeni edhe juvet, me jau marr lakmi se jeni ju dy bashk a?? :evil: :wink:

Murgesha
01-06-04, 18:58
Po a????
RRushi hec more jep deklaraten ketu. Cka eshte kjo une tani?

Gentiana
02-06-04, 10:20
Mir Dita Dardani...

anna
02-06-04, 10:39
genta pse po tutesh loqki bertit mos ta nin qy :wink: :wink: MIREDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ashtu pra me mesuesen :lol: :lol: :lol:

Gentiana
02-06-04, 10:44
genta pse po tutesh loqki bertit mos ta nin qy :wink: :wink: MIREDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ashtu pra me mesuesen :lol: :lol: :lol:


Pse Anna a nuk me degjuan a??

anna
02-06-04, 10:46
genta pse po tutesh loqki bertit mos ta nin qy :wink: :wink: MIREDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ashtu pra me mesuesen :lol: :lol: :lol:


Pse Anna a nuk me degjuan a??


po me duket se jo :( :(

Murgesha
02-06-04, 10:50
Mirdita. :lol:

Barbaroza
02-06-04, 10:52
Mirdita se qenka bere mesdite gati pa e verejte hiq :wink:

anna
02-06-04, 10:54
miredita qika :lol: :lol:

Naki
02-06-04, 11:12
Mire dita te gjithve,nje dite te qete me shume supriza-ju deshirone Naki

Cool_Boy
02-06-04, 14:30
Miredita te gjithve juve qe jeni online dhe ju qe e vizitoni kete faqe,nje dite te bukur ju uroj...

Cool_Boy

Vera
02-06-04, 14:57
Mirdita te gjithve, nje pasdite te kendshme ua uroj te gjithve


,,,,,,Vera :wink:

florian
04-06-04, 16:30
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAA O POOOOOOOOOOPULL

Vera
04-06-04, 17:29
Mirdita ooooooo Milet

aferdita
05-06-04, 14:25
Miredita te gjitheve

anna
06-06-04, 13:03
miredittaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
06-06-04, 13:06
Mirdita DARDANI

lazdrani
06-06-04, 15:12
Miredita te dashurit e mi :wink:

Vera
06-06-04, 17:52
:P Mirdita te gjithve :P

loli9
06-06-04, 18:26
Mirdita ooooooo Milet

Naki
07-06-04, 14:02
Miredita,ju qe skeni ngrene drek ju befte mire :!:

Murgesha
07-06-04, 14:08
Falemnderit Naki sa edha nga puna e jam tuj hanger dreke. :lol:

Naki
07-06-04, 14:12
Ju befte mire,gjyshi im me thente tu befte tul e vjam haaaaaaaaa une po theme ju befte vital.

ARMANI
07-06-04, 14:48
Miredita mire se ju gjeje 8)

Murgesha
07-06-04, 14:57
Ju befte mire,gjyshi im me thente tu befte tul e vjam haaaaaaaaa une po theme ju befte vital.

Valla Naki te falenderoj qe sme urove si gjyshi jot, Se tul e vjam spo mi nxen lekura me. :wink: E per vitalitet te falenderoj shume. :lol:

Cool_Boy
07-06-04, 14:59
Miredita dhe pershndetje per te gjith ju uroj nje dite te kendshme...

Cool_Boy

Vera
07-06-04, 16:22
Mirdita :lol: :lol:

aferdita
08-06-04, 12:02
miredita

hana
08-06-04, 17:23
pershendetje te gjitheve.................................. 8)

anna
09-06-04, 14:47
mireditaaaaaaaaaaaaa

Gentiana
10-06-04, 11:25
Mir Dita Dardani, ku jeni more?? :roll:

anna
10-06-04, 12:18
miredittttttaaaaaaaaaaa o njerz :D :D

lazdrani
10-06-04, 13:43
Miredita Dardani,ah koha e nxehte i ka fajet hahahahah te gjithe ne Bazena ah :lol: :lol: :lol: 8)

Vera
10-06-04, 14:40
Mirdiat ooo njerz, ja qe veq sa u ktheva nga liqeni per drek :lol: :lol: :lol:

Gentiana
11-06-04, 13:29
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa :evil:

Vera
11-06-04, 15:08
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa

Gentiana
13-06-04, 18:29
Mirdita Dardani,nje pershendetje te gjithve...

florian
13-06-04, 19:48
PERSHENDETJE TE GJITHVE JU QE JENI ON LINE :wink:

MIRDITA

Gentiana
14-06-04, 13:22
MIRDITA!!!!

betimi_15
14-06-04, 13:37
......

anna
14-06-04, 14:46
miredita :wink:

Gentiana
18-06-04, 12:53
Mirdita DARDANI, dhe nje pershendetje sot extra per ty...

Murgesha
18-06-04, 13:07
Mirdita DARDANI, dhe nje pershendetje sot extra per ty...

Cka u ba Genta me ket Extra sot? Mos je edhe ti diqka EXTRA sot?

Barbaroza
18-06-04, 13:16
Mirdita te gjitheve :)

hana
18-06-04, 13:19
MIRDITA :lol: :lol: :lol:

Vera
18-06-04, 16:08
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Gentiana
18-06-04, 17:49
Mirdita DARDANI, dhe nje pershendetje sot extra per ty...

Cka u ba Genta me ket Extra sot? Mos je edhe ti diqka EXTRA sot?


Ndoshta jam.... :wink:

VARDARI
18-06-04, 18:19
Mirdita qika si jeni qka jeni a u lodhet a su lodhet

Naki
19-06-04, 12:38
MIRE DITA DARDANI;SE PARI MBRETERIS;PASTAJ PRINCESHAVE DHE PRINCAVE TE FORUMIT DHE TE GJITHE ANETARVE TJERE:
JU QE SKENI NGRENE DREKE JU BEFTE MIRE-JU DESHIRONE NAKI

Gentiana
19-06-04, 13:02
Mirdita Dardani, nje te shtune te kendshme ju uroj.

lazdrani
19-06-04, 13:32
Mirdita Genta :wink:

Gentiana
19-06-04, 13:34
Hajde Lazdran mir se vjen... :wink:

lazdrani
19-06-04, 13:48
Hajde Lazdran mir se vjen... :wink:
E mira te kapte per qafe Gentiana Simpatike :wink:

Gentiana
19-06-04, 13:52
Hajde Lazdran mir se vjen... :wink:
E mira te kapte per qafe Gentiana Simpatike :wink:


Mo more se po me kop kund?? :wink:

Honesty^uk.
19-06-04, 14:25
Miredita juaj
si po ju shkon kjo dite
hallall ua bafte zoti se i keni vene punet per terezi
vetem kafeve po rrini

Gentiana
19-06-04, 14:27
Miredita juaj
si po ju shkon kjo dite
hallall ua bafte zoti se i keni vene punet per terezi
vetem kafeve po rrini


Se paku keshtu mundemi me qen pak a shum bashk me Antart e forumit. :roll:

Barbaroza
19-06-04, 14:48
Mirdita te gjitheve :)

Gentiana
20-06-04, 11:33
Mirdita te gjithve edhe nga ana ime. :P

mr_beni
20-06-04, 11:40
mirdita Dardani
mirdita o popull 8)

Gentiana
20-06-04, 11:41
mirdita Dardani
mirdita o popull 8)


Na u kan ber gjumosha kta,siq me duket ende te gjith ne gjum...

mr_beni
20-06-04, 11:44
mirdita Dardani
mirdita o popull 8)


Na u kan ber gjumosha kta,siq me duket ende te gjith ne gjum...

po po qysh po e shof edhe une kokan ne gjum te gjith veq nasht, po ti koke ketu ahehehe :wink: 8)

lazdrani
20-06-04, 11:50
Mirdita Dardani :wink:

Murgesha
20-06-04, 14:52
Miredita Lazdran, miredita Dardani.

Gentiana
21-06-04, 12:38
Mirdita DARDANI...

Barbaroza
21-06-04, 12:41
Mirdita Genta,ku ishe moj deri tash,ne gjume a?

Gentiana
21-06-04, 12:43
Jo more ka koh se jam zgjuar, po nuk pata koh te hy fill ne Forum!!!! edhe pse me mbet merak, se paskeni qen te gjith :roll: nejse... Mir se te gjej Barbaroza

aferdita
21-06-04, 12:47
miredita te gjitheve

Cool_Boy
21-06-04, 14:26
miredita dhe mire se ju gjej ne dardania forum.........

mr_beni
21-06-04, 14:31
ju pershendes te gjotheve dhe ju uroj qaste te lumtura

Cool_Boy
21-06-04, 14:32
ju pershendes te gjotheve dhe ju uroj qaste te lumtura

mr_beni,mr_problemi mire se na erdhe..............

Vera
21-06-04, 18:58
Mirditaaaaaaaaaaa (kah akshami hahah)

Murgesha
22-06-04, 09:56
Miredita. A jeni mire?

Naki
22-06-04, 11:01
Mire Dita o njerez,haaaaaaaaaaa,i gjori une duhet te punoje ne ndrrimin e pasdites.
nje dite te mire per ju-Naki :!:

Vera
22-06-04, 12:57
oo mirdita juve :wink:

lazdrani
22-06-04, 14:26
Mirdita Dardani.Mirdita te Nderuarit e mi..... :wink:

mr_beni
22-06-04, 15:09
mirdita Dardani
mirdita te gjith cka jeni ne online 8)

aferdita
22-06-04, 16:52
miredita te gjitheve
si po kaloni, a jeni mire

Gentiana
22-06-04, 17:56
Mirdita juvet, dhe pershendetje per te gjith qe jan online!!

lazdrani
22-06-04, 18:06
Miredita Genta,mire se erdhe zonjushe :wink:

anna
22-06-04, 18:11
mireditaaaaaaaaaaaa

lazdrani
22-06-04, 18:14
mireditaaaaaaaaaaaa :roll: :roll: anna spaske ngren dreke ah se nuk po te shkojka zeri :lol: :lol: :lol: :lol: Mirdita zonjushe :wink:

Gentiana
26-06-04, 11:29
Mirdita te gjithve. hey more hala ju ne gjum a?? nc nc nc, mos thuani ateher se jeni te vyer, kur fleni krejt diten!!

Murgesha
26-06-04, 15:35
Mirdita te gjithve. hey more hala ju ne gjum a?? nc nc nc, mos thuani ateher se jeni te vyer, kur fleni krejt diten!!

Mirdita Genta. Kush te ka moj ty faj qe bjen me fjet me pula e zgjohesh me knusa?
Hajt se erdha pa dil pak te shoh se ma ke prishe gjumin. :evil:

Gentiana
26-06-04, 15:38
Murgesha ja ku jam, a mujte ti.... mos me u pa zgjuar edhe tash dro me fol krejt forumi keq per ty. ncncncnc :wink:

lazdrani
26-06-04, 15:58
Miredita Te Afermit e Mi :wink:

Gentiana
29-06-04, 13:02
Mirdita juvet! qka ju paska gjet more sot??? :?

aferdita
29-06-04, 17:51
miredita te gjitheve! si jeni sot :?: :wink:

Barbaroza
29-06-04, 17:57
http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/052.gif

lazdrani
29-06-04, 18:25
Murgesha Miredita ku do qe te jeshe tani per tani :cry: :cry: :cry:

mickoja
29-06-04, 18:54
Mirmbrema te gjithve

Barbaroza
29-06-04, 19:16
Mirembrema.Ju ftoj ne kafen e forumit te gjitheve se sonte kemi party :)

yllka
29-06-04, 21:26
Murgesha Miredita ku do qe te jeshe tani per tani :cry: :cry: :cry:Lazdran pashe mamin cka u be djalo me kete lote,shume ke qajte koheve te fundit :?

Murgesha
30-06-04, 15:28
Murgesha Miredita ku do qe te jeshe tani per tani :cry: :cry: :cry:

Miredita Lazdran. Ja ketu jam. :lol: :lol: Po ti ku me mbete se? :cry:

Vera
30-06-04, 15:30
Mirdita Dardani

Mirdita cka jeni ne online

Mirdita veqanerisht per Murgeshen :wink:

Barbaroza
30-06-04, 16:19
Mirdita :)

lazdrani
30-06-04, 17:26
Murgesha Miredita ku do qe te jeshe tani per tani :cry: :cry: :cry:

Miredita Lazdran. Ja ketu jam. :lol: :lol: Po ti ku me mbete se? :cry:Te kam premtuar qe ku do qe te jeshe aty me ke.Mirdita Mbreteresha ime :wink:

Gentiana
01-07-04, 15:26
Paskna harruarr me ju then: Mirdita

lazdrani
02-07-04, 10:54
Miredita te nderuarit Kosovar:Urime festa e 2 Korrikut :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 10:56
Miremengjesi lazdrani falm per urimet tuaj gjithashtu edhe une ju uroj 2 Korrikunty dhe te gjith Kosovarve dhasht zoti qe vitin tjetr te festojm KOSOVEN E PAVARUR TE NJOHUR NDERKOMBETARISHT.....

Gentiana
02-07-04, 11:04
Mirdita Dardani

lazdrani
02-07-04, 11:09
Tag Genta :wink:

Gentiana
02-07-04, 11:11
Tag Genta :wink:

Hallo, geht's gut??

lazdrani
02-07-04, 11:12
Tag Genta :wink:

Hallo, geht's gut??
Pasha Mamin sehr gut :wink: Bei Dir?

Gentiana
02-07-04, 11:15
Pasha mamin po me vjen mir per ty. Bei mir, na ja, könte besser sein, aber egal!

mickoja
02-07-04, 11:31
Mirdita te gjithve

Murgesha
02-07-04, 12:46
Miredita te gjithe ju qe jeni online tani.

Barbaroza
02-07-04, 12:57
Mirdita de :)

Murgesha
02-07-04, 13:08
Ok Barbaroza, Miredita dhe njeher!!!!!!!!!!! 8)

Gentiana
02-07-04, 17:40
Mirdita (mirmbrema) si te doni, dhe sa her te doni.

Vera
02-07-04, 18:16
mirdita 18:16 :(

mickoja
03-07-04, 10:35
tung te gjithve

Cool_Boy
03-07-04, 10:43
Pershndetje per te gjithe

kosova_lady
03-07-04, 11:08
Mir dita te gjithve!

lazdrani
03-07-04, 11:10
Mirdita juve :wink:

NAIM_d
03-07-04, 11:51
mirdita juaj ju pershendeti nga zemra dhe ju uroj nj vikend te kondeshem nga naimi per gjermanies tung

NAIM_d
03-07-04, 11:53
[sije]

Vera
03-07-04, 12:04
mirdita

NAIM_d pershendetje dhe mir se vjen ne Forumin Dardania :D

Gentiana
15-07-04, 14:29
Miredita te gjithve....

ShEjToNkA
16-07-04, 14:00
MIrė Dita pėr tė gjithė !

Njė Pasdite tė Kendshme dhe Plotė Befasi Ju Dėshiron "shejtonka"..........

aferdita
20-07-04, 12:05
Miredita te gjitheve

Barbaroza
20-07-04, 16:15
Mirdita :)

ShEjToNkA
20-07-04, 18:02
Mirė Ditaa jarabilaleminitina kalofshi qush ėshtė keq e ma keq opsssssssssss :oops: desha tė them sic ėshtė mirė e ma mirėeeeeeeeeeeeee............ahhahhahahah......... . :wink:

Gentiana
20-07-04, 18:04
Mirė Ditaa jarabilaleminitina kalofshi qush ėshtė keq e ma keq opsssssssssss :oops: desha tė them sic ėshtė mirė e ma mirėeeeeeeeeeeeee............ahhahhahahah......... . :wink:

Oj ShEjToNkA qik pse je nervoz ti, askush nuk te ka faj!! :P :wink:

lazdrani
20-07-04, 19:33
MIRDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

mr_beni
20-07-04, 19:39
MIRMBREMA TE GJITHEVE

Gentiana
26-07-04, 12:44
Mirdita te gjithve, nje javė te kendshme...
Genta

ShEjToNkA
26-07-04, 13:58
Mirė Dita Dardani dhe ju forumista ....,Njė ditė tė mbarė pėr tė gjithė!

Loloku
27-07-04, 09:05
Mirėdita pėr tė gjithė! Sot ėshtė njė ditė me shi nė Prishtinė edhe pa rrymė, prandaj uroj tė jetė e mirė. Desha tė ju pėrshėndes me mirėmėngjes, por tė gjithė qenkeni akoma fjetė! Gjithė tė mirat pėr tė gjithė!

still_tripping
27-07-04, 09:11
MIRDITA FORUMISTA
Ne Tiron ka ra nje shi i papam por tani per tani rryma s`na mungon.
Hajde zgjohuni se po humbni minuta kot duke fjetur( si paralitika)

aferdita
27-07-04, 10:58
MIredita te gjitheve dhe ju uroj nje dit te mbar

Loloku
27-07-04, 11:21
Me ty aferdita gjithesesi kemi mbaresine...

Gentiana
27-07-04, 12:11
Mirdita te gjithve!

Murgesha
27-07-04, 13:41
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gentiana
27-07-04, 13:49
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Murgesha mos vikat moj ashtu, se ja nxerr gjumin Shejtonkes... :P

Murgesha
27-07-04, 13:52
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Murgesha mos vikat moj ashtu, se ja nxerr gjumin Shejtonkes... :P

Mos ke dert Genta se si Shejtonke qe e kemi nuk zgjohet tani ajo! ;)
Eshte rrezik te bertasesh pas ores 24 ateher normal se zgjohet

Gentiana
27-07-04, 13:54
Ok, ateher vikat sa te duash deri 24h!! :P

ShEjToNkA
27-07-04, 14:12
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Murgesha mos vikat moj ashtu, se ja nxerr gjumin Shejtonkes... :P

Mos ke dert Genta se si Shejtonke qe e kemi nuk zgjohet tani ajo! ;)
Eshte rrezik te bertasesh pas ores 24 ateher normal se zgjohet


POoooooooooo qė ėshtė puna juve ore qė vikatni kaq shumė e shefni qė me zgjuatt e juve s'di qa ju kofėt ............. :wink:

MIrė Ditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa

Loloku
27-07-04, 14:16
Plaq! ShEjToNkA, ēa je qu kaq heret si lugat e na cmende krejtve nuk na la me ba nje llaf rehat, po vie me potere veē per sherr, o sherri ty mis te zente kurre!

ShEjToNkA
27-07-04, 14:18
Plaq paq !Loloku o nuk isha zgju kaq herėt po ju ma prishėt gjumin e pasnej u bėra nėrvoz e ju erdha me ju disponu pakk hahahaa se e disha qė mė pritini hastret .............,e sheri ishalla s'na zen as njėve

Murgesha
27-07-04, 14:21
Plaq paq !Loloku o nuk isha zgju kaq herėt po ju ma prishėt gjumin e pasnej u bėra nėrvoz e ju erdha me ju disponu pakk hahahaa se e disha qė mė pritini hastret .............,e sheri ishalla s'na zen as njėve

Prej gojes tende e ne vesh te Zotit, Shejtonka!!!!!!!! Upss a i ndegjon more Zoti deshirat e shejtonve????? :shock:

ShEjToNkA
27-07-04, 14:26
Plaq paq !Loloku o nuk isha zgju kaq herėt po ju ma prishėt gjumin e pasnej u bėra nėrvoz e ju erdha me ju disponu pakk hahahaa se e disha qė mė pritini hastret .............,e sheri ishalla s'na zen as njėve

Prej gojes tende e ne vesh te Zotit, Shejtonka!!!!!!!! Upss a i ndegjon more Zoti deshirat e shejtonve????? :shock:


Murgesha sis ,mos u shoko ,se patjetėr qė i dėgjon Zoti fjlaėt e mia .......,edhe pse po mė thoni shejton.......... :wink:

aferdita
28-07-04, 10:48
Mirėdita tė gjitėve dhe ju uroj nje ditė te mbarė

Loloku
28-07-04, 12:16
Miredita Aferdita se vetem ti paske ardhe dhe kalofsh nje dite me te bukur se dje dhe me pak te bukur se neser...

Qonu o popull se nuk mahet forumi keshtu a!

Gentiana
28-07-04, 12:35
Mirdita DARDANI!

lazdrani
28-07-04, 17:31
Mire Ditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

aferdita
29-07-04, 12:19
Mirėdita

lazdrani
29-07-04, 14:04
Te gjitheve ne online Miredita :wink:

aferdita
29-07-04, 14:06
Miredita Lazdran dhe mire se erdhe :wink:

lazdrani
29-07-04, 14:12
Miredita Lazdran dhe mire se erdhe :wink:Mire se te gjeje Aferdita simpatike :wink:

mr_beni
29-07-04, 17:13
Oooooooooooooooo Mirdita per te gjith

aferdita
30-07-04, 11:01
Miredita te gjitheve

Barbaroza
30-07-04, 11:46
Mirdita :)

Loloku
31-07-04, 11:15
E mirė dita valla sot dhe qoftė e mirė pėr tė gjithė!

aferdita
31-07-04, 11:59
Mirėdita

Gentiana
31-07-04, 15:46
Mirdita te gjithveeeeeeeeeeeee

ARMANI
02-08-04, 15:00
mirdita te gjithveeee

aferdita
02-08-04, 15:11
o mirdita edhe juve

Loloku
02-08-04, 16:10
O, tė mirė ditėn e paqi tė fjithė!

Gentiana
03-08-04, 13:10
Mirdita Dardani. :P

Vera
03-08-04, 13:53
Mirdita te gjithve :wink: :lol:

Gentiana
04-08-04, 11:06
Mirdita Dardani, ende ju ne gjum a?? nc nc nc

aferdita
04-08-04, 13:47
Mirėdita te gjitheve, Mirėdita Shejtonka

Gentiana
05-08-04, 18:19
Mirdita Dardani. Qka ju ka gjet more, se paskeni ra te gjith Mazun?? :roll:

aferdita
06-08-04, 11:09
Miredita te gjitheve dhe ju uroj nje dite te mbare

Gentiana
06-08-04, 11:33
Mirdita juvet.

turisti
06-08-04, 15:57
MIRE SE ERDHET TE GJITHE!!! :P

aferdita
07-08-04, 12:06
Miredita te gjitheveeeeeeee

Gentiana
07-08-04, 12:15
Mirdita DARDANIA

ARMANI
08-08-04, 11:26
Mirdita te gjithveeeeeeeee

Gentiana
08-08-04, 12:39
Mirdita te gjithve, dhe nje te Diell te kendshme jau uron:

Genta

aferdita
08-08-04, 12:45
Mire dita genta,edhe ti nje dite te mbare dhe me shume diell :wink:

ARMANI
09-08-04, 14:06
Mirdita te gjithve ju pershendes 8) 8) 8) 8)

Agroni22
09-08-04, 16:27
Mire dita genta,edhe ti nje dite te mbare dhe me shume diell :wink: AFERDIT une te uroj nje dite te mbar dhe te qet me plot lumturi

Gentiana
09-08-04, 18:10
Mire dita genta,edhe ti nje dite te mbare dhe me shume diell :wink: AFERDIT une te uroj nje dite te mbar dhe te qet me plot lumturi

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

aferdita
09-08-04, 18:53
AFERDIT une te uroj nje dite te mbar dhe te qet me plot lumturi

Miredita goni, flm edhe ty te uroj nje dite me plot lumturi :wink:

ARMANI
10-08-04, 13:49
Ju pershendes te gjithve

Gentiana
10-08-04, 13:57
Mirdita Dardani...

ShEjToNkA
12-08-04, 01:13
Mirė dita ,zgjouni more se marut tu fjetė se u ba dreka e ju fjetun don me err akshomi qyyy ,po zgjohuni se nuk jav pa shpija harin kurr veq fjetun rrin qyyyyyyyy

Murgesha
12-08-04, 10:08
Mirė dita ,zgjouni more se marut tu fjetė se u ba dreka e ju fjetun don me err akshomi qyyy ,po zgjohuni se nuk jav pa shpija harin kurr veq fjetun rrin qyyyyyyyy

Cka dreqin qenke zgjuar kaq heret sot Shejtonka?????:shock: :shock:

ShEjToNkA
12-08-04, 18:47
Mirė dita ,zgjouni more se marut tu fjetė se u ba dreka e ju fjetun don me err akshomi qyyy ,po zgjohuni se nuk jav pa shpija harin kurr veq fjetun rrin qyyyyyyyy

Cka dreqin qenke zgjuar kaq heret sot Shejtonka?????:shock: :shock:

Mos u shoko bijo qyy ,qy s'jamė zghuar hiq ,po s'kam fjet hiq bile qyy :wink:

Honesty^uk.
12-08-04, 21:08
Mirė dita ,zgjouni more se marut tu fjetė se u ba dreka e ju fjetun don me err akshomi qyyy ,po zgjohuni se nuk jav pa shpija harin kurr veq fjetun rrin qyyyyyyyy

Cka dreqin qenke zgjuar kaq heret sot Shejtonka?????:shock: :shock:


oj murgesh ku ke pa ti lanet qe flen naten

po me dukesh si te je ne jerem
shko laj syte pak

ShEjToNkA
12-08-04, 21:35
ncncnccncncn ,po ku me mbyjt more me fjetė nga kėrhamėzat e juve qyy :?: Phaaaaaaaaaaaaaaa tėrė natėn vetėm kėrhatni cncncnccncncn , pasandej ec e mund me fjet qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :?

Gentiana
13-08-04, 13:18
Mirdita Dardani, Mirdita Lazdran

lazdrani
13-08-04, 13:29
Mirdita Dardani, Mirdita Lazdran
Mire se ju gjeje Genta.Miredita te dashurit e mi :wink:

mickoja
15-08-04, 11:28
Mirdita te gjithve

lazdrani
15-08-04, 11:30
Pershendetje nga Kosova :wink:

Gentiana
15-08-04, 12:13
Mirdita

aferdita
16-08-04, 12:37
Mirėdita te gjitheve dhe nje dite te bukur te gjitheve ja uron aferdita

Gentiana
16-08-04, 12:41
Mirdita juvet. A fjet hiq?? :?

aferdita
16-08-04, 12:43
Miredita Genta, une shume mire kam fjet .... po ti a ke fjet mire :?:

Gentiana
16-08-04, 12:45
Pai as un nuk mund te ankohem!!! :wink:

Naki
17-08-04, 11:23
Nje dite te mire per ju Dardani,ju deshirone Naki :!:

Barbaroza
17-08-04, 14:17
Mirdita Dardani dhe ju dardanė!

Gentiana
17-08-04, 15:34
Mirdita Dardani, mirdita Barbaroza..

turisti
17-08-04, 16:39
Mire se ju gjeta. :P

aferdita
18-08-04, 18:19
Mirėdita dhe Mirėmbrema te gjitheve

vushtrria
18-08-04, 19:10
MIR MBREMJA TE GJITHVE OJ DARDANI

turisti
18-08-04, 22:41
DARDANI,TĖ PĖRSHĖNDET- TURISTI. :P

Gentiana
19-08-04, 10:21
Mirdita dhe pershendetje per te gjith...

lazdrani
19-08-04, 10:26
Dardania .de :arrow: Miredita :wink:

ShEjToNkA
19-08-04, 10:30
:shock: Qyy kėta mirė dita , :roll: Po c'farė mirė dita ende mėngjes qyyy :wink:


Mirė Dita tė gjithve ,duke ju dėshiruar njė ditė tė mbarė!

mickoja
19-08-04, 10:55
Mirdita...

Murgesha
19-08-04, 12:16
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :evil:

mickoja
19-08-04, 12:17
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :evil: Mirdita inxhe qka keni moj qe sod veq qenkeni tu bertit e zoti ju rujt!

Murgesha
19-08-04, 12:21
Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :evil: Mirdita inxhe qka keni moj qe sod veq qenkeni tu bertit e zoti ju rujt!

Mickoja skam fjet shume mire. Jam pak e nervozuar dhe shume e pergjumur. :wink:

turisti
19-08-04, 12:23
Zgjohuni,koha eshte.... :P

Gentiana
20-08-04, 12:47
Mirdita...

Murgesha
20-08-04, 14:41
Mirdita...

Mirdita Genta :evil: Cka na humbe keshtu :idea: :arrow: :?:

ShEjToNkA
20-08-04, 16:10
Miiiiiiiiiiiirė Diiiiiitaaaaaaaaaaaaaa


s.p sa po mė qeshėt kur po hy me thanė mirė dita se po mė kujtohet kur ishim nė klasėn e parė dhe e zgjatshim zoni pėr ta pėrshndetur mėsuesin