PDA

View Full Version : Stafi DardaniaLive.Com ju uron Fiter Bajramin


arTanibb
24-11-03, 23:31
Stafi DardaniaLive.com, gjith besimtarve musliman ju uron festen e shenjetė te fiter Bajramit

Zana
26-11-03, 13:03
Flm. Artan, te uroj edhe une festen e shenjetė te fiter Bajramit.

LIBERO_78
26-11-03, 18:37
edhe libero te gjithe besimtareve te imponuar islam ua uron festen e madhe te fiter bajramit me deshiren qe kjo feste te jete udherrefyese per te qene gjithmone tebashkuar dhe te respektuar me njeri -tjetrin...ME RESPEKT NGA LIBERO 2003

-----------------------------------------------

Jacko^vaR^
27-11-03, 23:18
Edhe une ju pershendes shume edhe ju Uroj Festen e Fiter Bajramit tegjithve... jete sa me te lumtur knquni sa jeni te ri se kur te plakeni nuk keni dobi .... ;)