PDA

View Full Version : tema esht pak si palidhje mirpo e nderlikuar ehhehe!!!!!!!!!


canabis
04-06-04, 00:27
Qka kishit ber nese dashuroheni te shoqja ose te shoki i juaj me i ngusht qe njiheni prej se jeni lindur mirpo te dy palet duheni a ska shanse te tregohen ndjenjat mes jush????

qika_pr
04-06-04, 14:43
AAAAIIIIIIIIIIII
ka shum pak njerez ne bot qe i mshefin ndjenjat sidomos ne keto raste
Une per vete e ksiha marr hapin e pare indirekt dhe nese ai kish ra ne ate ateher me garancion ish ba i imi

canabis
06-06-04, 11:04
qika_pr mir ok e ben hapin e pare indirekt mirpo ju tere jeten mendoj prej se njiheni jeni marr me fjal kinse jeni te dashuruar edhe pse jeni e dashuruar e kur vie puna per te treguar te verteten nuk beson ne ato fjal qe i thua.Ne ato momente qfar duhet te beni?Une per vete mendoj se duhet te shkoj nje kohe e gjat deri sa te vertetohet qe kto fjal qe i thua jane me plotkuptim te verteta mirpo ke disa raste qe nuk esht e realizuar ajo dashuri.....ashtu un mendoj....!!!!!!!!

anna
06-06-04, 12:12
ne fund te fundit njeri nga palet duhet te beje hapin e pare sja vlen qe ndjenjat te fshihen .......aq me mire qe eshte shoku juaj bile e njeh ma mire nejse ky eshte mendimi im .... :D :D :D

qika_pr
06-06-04, 20:53
canabis shruajti
qika_pr mir ok e ben hapin e pare indirekt mirpo ju tere jeten mendoj prej se njiheni jeni marr me fjal kinse jeni te dashuruar edhe pse jeni e dashuruar e kur vie puna per te treguar te verteten nuk beson ne ato fjal qe i thua.Ne ato momente qfar duhet te beni?Une per vete mendoj se duhet te shkoj nje kohe e gjat deri sa te vertetohet qe kto fjal qe i thua jane me plotkuptim te verteta mirpo ke disa raste qe nuk esht e realizuar ajo dashuri.....ashtu un mendoj....!!!!!!!!
_________________

:lol:

nezi
06-06-04, 21:46
Se cmu kujtua nje rast, i ngjajshem pak a shume me ket:
Si gjimnaziste, kisha nje shoqe, qe shume ishte e lidhur me nje shok te klases, ajo e dinte per vella, ai poashtu, e rrespektonte si moter.. ! Pas perfundimit, te gjimnazit, u regjistruam, ne universitet ne drejtime te ndryshme,... Shoku yne i kl,u regjistrua ne Ekonomik, ishte nje nxenes shume intelegjent, qe mendohej se do arrinte shume ne studime.. Pore ndodhi e kunderta, pas nje viti, ne studime i shpalli dashurin shoqes "motres"... Shoqja ime kishte perjetuar nje SHOK, pas asaj, qante , me dite te tera, per te ishte e pamundur ky kalim i shoqeris ne dashuri , Dhe ata nga ajo dite kurre me nuk u pane.. ish shoku yne i kl. i leshoi studimet dhe u kthye ne fshat, Sot ka ngelur nje " bujk" punon token.. Per te ardhur vertet keq..!!!! Andaj duhet patur shume kujdes, sepse munde te humbesh nje shok_ shoqe te mire... !?

canabis
07-06-04, 20:20
anna me te drejt e ke ashtu eshte edhe un mendoj se me mire esht te jesh me ndonje qe e njeh dhe din gjithcka per shokun apo shoqen se sa me u dashuru te ndokush qe nuk e njeh shum mire.......edhe Nezi ajo shoqja e cila esht deshpruar ndoshta edhe ka pas te drejt mirpo un nuk dij se sa jan njohur ne shpirt se egziston mundesija qe sjan njohur mire sipas mendimit tim ajo ka gabu shum qe ka reagu mendoj esht shoku se sesht shok nje gje e till aq prej meje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!