PDA

View Full Version : Syt


Diana007
13-10-04, 12:59
Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:

turisti
13-10-04, 13:07
Nderimet e mija Diana oo7 dhe pershendetje per temen e re.

Une i kam jeshile/kafe. Deshira ime eshte t'i kem katėrqosheli, hahahahahahahaha.
TURISTI.

Kaltrushi
13-10-04, 13:39
Ngjyren e syve e kam te perzier kaltert dhe gjelbert. Kur veshi diqka te gjelbert me riflektojn edhe gjelbert, ashtu kur veshi diqka te kaltert me riflektojn kaltert. E perndryshe te perzier.

Po me deshir i kisha pat te kaltert sikur qielli.


pershendetje diana007

tung

qika_pr
13-10-04, 14:53
Edhe une i ka te ngjajshem me te kaltrushit po te une ka edhe ngjyre te kafet,nuk mundem mu percaktu ne nje ngjyr por dominon e kalterta

Nita_ch
13-10-04, 15:00
Pershendetje qika_pr. Edhe un i kam si te kaltrushit te perzier kaltert dhe gjelbert. Dimrit i kam masshum te gjelbert a Veres i kam ma shum te kaltert. :wink:

mickoja
13-10-04, 18:46
te kaltert si qielli :shock: po kisha deshir ti kem te zi :wink:

Krokodilli
13-10-04, 19:36
PERSHENDETJE ,
Na falni por nuk e di qfar ngjyre te syve kam,, sepse pasqyren e kam te vjeter ,, bardh e zi,,

hmmmm ne te vertet si paska pas fajet pasqyrja por syt i kam te zi :wink:

Naki
13-10-04, 20:20
Kurr drite nuk kame nevoje te kyqi,syte e mi bejne drite haaaaaaaaaaa
me tha nje mike para 18 viteve,ajo mendonte se po te kesh sy te kalterte
keku ska nevoje te prodhoje rryme haaaaaaaaaaa.

Maca
14-10-04, 01:07
mmmm syt i kam te kaft me te gjelbert perzim...
E kam deshir ti kem ose te gjelbert shum te qelt,ose te kaltert si dita kur esht e fresket ose ngjyrhiri si ata qent Husky mmm!
Shpesh perdori lensa te kaltert... :wink:

Gentiani
14-10-04, 01:13
Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:

Hmm :roll: nuk e dijė saktėsisht, por si duket ashtu edhe unė i paskam!

e unė nuk po i ngjyrosi fare, po i lė ashtu si janė :lol: :lol: :lol: edhe mirė qė nuk ka ngjyrė pėr sy, se ēka me ble njeriu mė sė pari ngjyrė pėr kėpucė, pėr flokė etj, etj :lol: :lol: :lol:

Diana007
14-10-04, 07:50
Pershendeje dhe faleminderi per pergjigjje ,o Zot u kan qyj kesh :lol: qfar pergjigjje te mira i keni dhen ,
pershendeje Turist, Gentian, Krokodilli e te gjith se jen pergjigj
kalofshit mir :wink:

Seari
14-10-04, 10:21
met kallzu drejt qekjo tem pom doket palidhje aaa e sa i perket syve i kom hiq pa ngjyr se kur kum le kishin harru me mi ngjyros

anna
14-10-04, 13:03
i kam te kaft por do kisha pasur deshire mi pase te gjelbert :wink:

Elena
14-10-04, 14:19
Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:

Diana shume lehte e ki me thjerreza mundesh mi bo qfare dush :wink:

pershendetje

nitushe
15-10-04, 08:38
Te ngjajshem me te Turistit i kam ama kisha pas qef me i pas te verdh :P

Gjumashja
15-10-04, 16:31
Te ngjajshem me te Turistit i kam ama kisha pas qef me i pas te verdh :P
Te njejt i paskem moj sis

Diana007
19-03-05, 15:57
Te ngjajshem me te Turistit i kam ama kisha pas qef me i pas te verdh :P
Te njejt i paskem moj sis


Mos ju kan nderru moj rastesisht syt :lol: :lol: :lol: :lol:

Bukuroshja_
19-03-05, 16:25
ashtu si mi ka fal zoti

dembelica
19-03-05, 20:51
Te kaltert :wink:

laliloli
19-03-05, 21:42
jam regjistruar keto di t ne dardani pak po me duket e koklavitur ndersa syt i kam te kalter dhe nuk kisha dashur ti kem ndryshe

IceGirl
19-03-05, 21:47
Te shkruar :wink:

Dali!Keq
19-03-05, 22:05
Kurr drite nuk kame nevoje te kyqi,syte e mi bejne drite haaaaaaaaaaa
me tha nje mike para 18 viteve,ajo mendonte se po te kesh sy te kalterte
keku ska nevoje te prodhoje rryme haaaaaaaaaaa.

A dhe ateher para 18 viteve,paska pas KEK a?!
Pershendetje..

Un i kam Syt te kalter metalizirt. :P

Domira
19-03-05, 23:10
Te kaltert i kam syt

Naki
20-03-05, 21:39
Te kaltert i kam syt

Kush mesysh nuk do te na bie,haaaaaaaaa

Kavaleri
20-03-05, 23:48
Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:

Pershendetje...
Kam Sy te Kalter dhe jam i knaqn haha.

dr1ta
22-03-05, 00:51
Gjelbert mbyllt dhe kafe me pika pika :lol:

Kavaleri
22-03-05, 01:38
Gjelbert mbyllt dhe kafe me pika pika :lol:

kuku qfar syni mshallahhhhh.ani pika pika hmmmm

Diana007
22-03-05, 08:58
Pershedeje per tgjith qe jen pergjigjur ne ket tem , pa tgjith gati i pasket ngjyrn qe mu me pelqen << te kaltert >> kush po mi huazon bre vem per naj dit :lol: :lol: :lol: :lol:


Nje dit te bar ju deshiron Diana007 :wink:

Engjellushja
22-03-05, 09:24
nuk d.m.th ngjyra e syve, dhe as c m pelqen t zgjedhi njerat nga ato....


Por : Tek Syt vetem SHIQIMI M PELQEN :wink:

Tek Syt"shiqimi fillon gjithcka.................. :wink:

turisti
22-03-05, 11:43
nuk d.m.th ngjyra e syve, dhe as c m pelqen t zgjedhi njerat nga ato....


Por : Tek Syt vetem SHIQIMI M PELQEN :wink:

Tek Syt"shiqimi fillon gjithcka.................. :wink:

Respekt per koment. :P :wink:

engjelli_pe
22-03-05, 21:21
Unė i kam tė gjelbert me te kaltert te perzier po ma shumė reflektojn nė tė gjelbert.mvaret edhe se qka veshi pėr tė reflektuar ne tė gjelbert apo nė tė kaltėrt


respekt

Gjumashja
22-04-05, 09:06
per vete i kom si te verdh ne te kaft veq me thon qe kam sy karakterisik

trimi30
22-04-05, 14:15
une syt i kam krejt jeshil dhe skisha pas deshir ti kem ndryshe se ky lloj i syve eshte shume i rrall ne bot.krejt qeto 705 femra qa i kom pas deri me tani jane nga shiqimi
i par me kta sy te gjelbert. prandaj une fort i dua syt e mi.

Luana
22-04-05, 14:33
per vete i kom si te verdh ne te kaft veq me thon qe kam sy karakterisik

Nuk e besoj qe i ke syt ma te mira se te miat http://www.dreamstime.com/thumbimg_7/110981004444okMp.jpg

Diana007
22-04-05, 14:39
per vete i kom si te verdh ne te kaft veq me thon qe kam sy karakterisik

Nuk e besoj qe i ke syt ma te mira se te miat http://www.dreamstime.com/thumbimg_7/110981004444okMp.jpg

Wowow qfar sy te bukur :D :D :wink:

Luana
22-04-05, 14:43
Wowow qfar sy te bukur :D :D :wink:

Ishalla kush s'me merr msysh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
22-04-05, 14:46
Wowow qfar sy te bukur :D :D :wink:

Ishalla kush s'me merr msysh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IShalla jo , por nuk ma merr mendja se i paske te kaltert :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
22-04-05, 14:49
Nuk e besoj qe i ke syt ma te mira se te miat http://www.dreamstime.com/thumbimg_7/110981004444okMp.jpg

Syri i keq mos te pafte :wink:

Luana
22-04-05, 15:05
Syri i keq mos te pafte :wink:

Amin bre Naki , po kqyr se si shpesh po me marrin msysh , Mos i ke edhe ti asi lloj syri te keq a :?: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
22-04-05, 23:23
Mashallah mashallah syni i keq mos ju paft.
Me syt e mi nuk ka as kush.
Mos mendoni qe po livdona veq se mem kqyr 1 sekond ne sy te ka lsu spilti per mu. :wink:

Luana
22-04-05, 23:29
Mashallah mashallah syni i keq mos ju paft.
Me syt e mi nuk ka as kush.
Mos mendoni qe po livdona veq se mem kqyr 1 sekond ne sy te ka lsu spilti per mu. :wink:


Mosssssssss pash zotin se me leshoj shpirti http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k020.gif

Gjumashja
22-04-05, 23:31
per vete i kom si te verdh ne te kaft veq me thon qe kam sy karakterisik

Nuk e besoj qe i ke syt ma te mira se te miat http://www.dreamstime.com/thumbimg_7/110981004444okMp.jpg


eh moj Luana ska skener qe mi skanon fotot e syve te mije :wink:

Dreni30
22-04-05, 23:33
per vete i kom si te verdh ne te kaft veq me thon qe kam sy karakterisik

Nuk e besoj qe i ke syt ma te mira se te miat http://www.dreamstime.com/thumbimg_7/110981004444okMp.jpg

mashalla luana se sy te mire paske, vetem ruaj se per msysh i paske valla.

turisti
22-04-05, 23:34
per vete i kom si te verdh ne te kaft veq me thon qe kam sy karakterisik

Nuk e besoj qe i ke syt ma te mira se te miat http://www.dreamstime.com/thumbimg_7/110981004444okMp.jpg

Ne natyre,syte e tu nuk krahasohen me keto.

Respekt per syt e tu. :P :wink:

Dali!Keq
22-04-05, 23:41
Mashallah mashallah syni i keq mos ju paft.
Me syt e mi nuk ka as kush.
Mos mendoni qe po livdona veq se mem kqyr 1 sekond ne sy te ka lsu spilti per mu. :wink:


Mosssssssss pash zotin se me leshoj shpirti http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k020.gif


http://www.cosgan.de/images/more/schilder/131.gif


hahahahahahahahahahhahahahah a po e she qfar Romantik jam shiqo syrin cpiltin ta hangca...

Luana
22-04-05, 23:44
Gjumashe :lol: :lol: :lol: :lol: une e kam skenerin speciale ti skenon edhe syt e tua , vetem me trego se kur je gati :wink:

Dreni ,
jam duke e mbajt ne qaf nji shenj te mavit , hiq mos u tut :wink:Turisti ,
Flm shume per komplimente e tua , qofsh i nderuar gjithemon :wink:

Luana
22-04-05, 23:47
hahahahahahahahahahhahahahah a po e she qfar Romantik jam shiqo syrin cpiltin ta hangca...

Sen nuk morra vesh , qka po ma han :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
22-04-05, 23:52
hahahahahahahahahahhahahahah a po e she qfar Romantik jam shiqo syrin cpiltin ta hangca...

Sen nuk morra vesh , qka po ma han :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahah ti mu se un nuk muj me kan ra dhamt ne tok hahahah

kqyle qfal bukuloqiiiiiiiii jam.> http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif

turisti
22-04-05, 23:53
Gjumashe :lol: :lol: :lol: :lol: une e kam skenerin speciale ti skenon edhe syt e tua , vetem me trego se kur je gati :wink:

Dreni ,
jam duke e mbajt ne qaf nji shenj te mavit , hiq mos u tut :wink:Turisti ,
Flm shume per komplimente e tua , qofsh i nderuar gjithemon :wink:

Kjo eshte mese e vertete e nderua. :P

Luana
22-04-05, 23:57
Hahahah ti mu se un nuk muj me kan ra dhamt ne tok hahahah

kqyle qfal bukuloqiiiiiiiii jam.> http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif

Sa keq :roll: une nuk e ha te thiut se jam Muslimane :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
22-04-05, 23:57
Gjumashe :lol: :lol: :lol: :lol: une e kam skenerin speciale ti skenon edhe syt e tua , vetem me trego se kur je gati :wink:

Dreni ,
jam duke e mbajt ne qaf nji shenj te mavit , hiq mos u tut :wink:Turisti ,
Flm shume per komplimente e tua , qofsh i nderuar gjithemon :wink:

Kjo eshte mese e vertete e nderua. :P

E din ti vet se mi ke pa syt live :wink:

Dali!Keq
22-04-05, 23:58
Hahahah ti mu se un nuk muj me kan ra dhamt ne tok hahahah

kqyle qfal bukuloqiiiiiiiii jam.> http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif

Sa keq :roll: une nuk e ha te thiut se jam Muslimane :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahah a po e shef se je dashuruar ne mua qe me thua; Sa keq ndjehesh e penduar apo?

Mos u frigo se dhe un jam si ti MUSLIMAN.

Vetem se Syt i kam me te Bukur se ti. :wink:

Dali!Keq
22-04-05, 23:59
Hahahah ti mu se un nuk muj me kan ra dhamt ne tok hahahah

kqyle qfal bukuloqiiiiiiiii jam.> http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif

Sa keq :roll: une nuk e ha te thiut se jam Muslimane :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahah a po e shef se je dashuruar ne mua qe me thua; Sa keq ndjehesh e penduar apo?

Mos u frigo se dhe un jam si ti MUSLIMAN.

Vetem se Syt i kam me te Bukur se ti. :wink:

A po ma han mishin e Mzatit hahahahah?

Qfyr Syri ka ai a e ke par a?

Luana
23-04-05, 00:31
Hahahah a po e shef se je dashuruar ne mua qe me thua; Sa keq ndjehesh e penduar apo?

Mos u frigo se dhe un jam si ti MUSLIMAN.

Vetem se Syt i kam me te Bukur se ti. :wink:


ahhhh qka meeeeeee jam dashuru ne ty sa qe as gjumi i nates nuk eshte ka me zen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


mpuqqqqqqqqqqqqqqq dali!keq http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d015.gif

Dali!Keq
23-04-05, 00:38
Hahahah a po e shef se je dashuruar ne mua qe me thua; Sa keq ndjehesh e penduar apo?

Mos u frigo se dhe un jam si ti MUSLIMAN.

Vetem se Syt i kam me te Bukur se ti. :wink:


ahhhh qka meeeeeee jam dashuru ne ty sa qe as gjumi i nates nuk eshte ka me zen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


mpuqqqqqqqqqqqqqqq dali!keq http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d015.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c001.gif

hahahahahahahah ncncncncncnc

Luana
23-04-05, 00:41
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c001.gif

hahahahahahahah ncncncncncnc

Ohh ska bre si syt e mia http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a060.gifmpuqqqqqqq dali!keq http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a025.gif

Dali!Keq
23-04-05, 00:52
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s015.gif

un i kam ma te mir shuj se te ha pa pjek hahahah

Jo ju femrat te bukur i keni valla dhe at nja qka e keni rezerv hmmmm

Luana
23-04-05, 00:55
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s015.gif

un i kam ma te mir shuj se te ha pa pjek hahahah

Jo ju femrat te bukur i keni valla dhe at nja qka e keni rezerv hmmmm


Cila eshte rezerva more , se spo e di http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/k030.gif

Mos u mundo me luftu se kot e ki , kurr si syt e mia nuk mundesh me i pas :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 01:05
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s015.gif

un i kam ma te mir shuj se te ha pa pjek hahahah

Jo ju femrat te bukur i keni valla dhe at nja qka e keni rezerv hmmmm


Cila eshte rezerva more , se spo e di http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/k030.gif

Mos u mundo me luftu se kot e ki , kurr si syt e mia nuk mundesh me i pas :wink:


Oj Hanife e di qe i kini te mira bile ndashe me dit jau kisha mpuq krejtve Granimit te FD-s hahahahahah m`uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pa kadal ta kqyri syrin ty kuku nuk koka i fort hahahah

Un e kam qerpikun e mire :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 01:07
img]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s015.gif[/img]

un i kam ma te mir shuj se te ha pa pjek hahahah

Jo ju femrat te bukur i keni valla dhe at nja qka e keni rezerv hmmmm[/quote]


Cila eshte rezerva more , se spo e di http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/k030.gif

Mos u mundo me luftu se kot e ki , kurr si syt e mia nuk mundesh me i pas :wink: [/quote]


Oj Hanife e di qe i kini te mira bile ndashe me dit jau kisha mpuq krejtve Granimit te FD-s hahahahahah m`uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pa kadal ta kqyri syrin ty kuku nuk koka i fort hahahah http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a035.gif

Un e kam qerpikun e mire

Rezerva esht me ta shti kranen me posht e shef hahahaha

Luana
23-04-05, 01:18
pa kadal ta kqyri syrin ty kuku nuk koka i fort hahahah http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a035.gif

Un e kam qerpikun e mire
Paske shkretu boll , prit kur ta qesin ne kanten e berllogut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kujdes ne fjalor Djali i mire :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 01:24
ncncncn nuk e paske kuptu a po e shef kranen tu ta shti un veq kater sy i bona nuk kam shkretu as gje ajajajaj :shock:

Luana
23-04-05, 01:28
ncncncn nuk e paske kuptu a po e shef kranen tu ta shti un veq kater sy i bona nuk kam shkretu as gje ajajajaj :shock:

Nuk mundesh se i kam syt e bukur http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g150.gif

Dali!Keq
23-04-05, 01:34
ncncncn nuk e paske kuptu a po e shef kranen tu ta shti un veq kater sy i bona nuk kam shkretu as gje ajajajaj :shock:

Nuk mundesh se i kam syt e bukur http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g150.gif

po a ta ha syrin ty a nite hahahaha

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c005.gif

Luana
23-04-05, 01:37
Nuk mundesh se i kam syt e bukur http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g150.gif

po a ta ha syrin ty a nite hahahaha

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c005.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif

Dali!Keq
23-04-05, 01:41
Nuk mundesh se i kam syt e bukur http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g150.gif

po a ta ha syrin ty a nite hahahaha

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c005.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c026.gif

Gentiani
23-04-05, 01:50
Tema ka marrė kahje tė kundėrt dhe nuk do lejohet pėr diskutim tė mėtutjeshėm!

Dali!Keq, herave tjera provo nė msn ta vazhdosh me diskutime tė tilla!


Gentiani