PDA

View Full Version : Cila anėtare ju pėlqen mė shumė???? (-II-)


Gentiana
04-09-04, 00:25
Pershendetje. Mbase shum gjera kan ndryshuar ne ket forum, dhe kemi anetar/e te reja qe me tvertet shkruajn mir, po ashtu mendoj se nje sondazh i ri do tna bente mir,.
Pra prap vlen ajo, vajzat te cilat jan me aktive...


Pra jepni votat e juaja...

bxboy
04-09-04, 01:42
I dont think I'm going to vote because my favorite is not on the list above.

Gentiani
04-09-04, 13:08
e pėr cilėn po thua me votuar moj Gentiana? :lol: :lol: :lol:

unė votova, por nuk e dij kujt i dhashė votėn more! ajo qė ka shumė vota, le ta dijė se njė votė ėshtė nga Gentiani :wink:

pak keq e paskeni bėrė, qė nuk ka mundėsi njeriu me i dhėnė 10 vota, sepse kėshtu i mbetet borxh sė paku edhe nja 5 vetave kėtu :lol: :lol:

Barbaroza
04-09-04, 20:18
Edhe une e dhashe voten per nje anetare qe kahere me ka pervetesuar me sjelljet e saja te mira dhe aktivitetin e saj!
Por,de facto te gjitha e kane nga nje vote nga une sepse te gjitha jane te mrekullueshme!

aferdita
04-09-04, 20:25
ju falenderoj atyre qe kane votuar per mua,jeni te mrekullueshem :wink:
ju pershendes

lazdrani
05-09-04, 13:48
Mickojes ja dhashe voten edhe pse te gjitha jane te mrekullueshem :wink:

vushtrria
05-09-04, 14:20
te gjitha jan te shkelqyeshme por............. shejtonka ma morri voten ahhaahaha

Gentiana
06-09-04, 12:51
ju falenderoj atyre qe kane votuar per mua,jeni te mrekullueshem :wink:
ju pershendes

http://www.kurts-smilies.de/applaus.gif http://www.kurts-smilies.de/applaus.gif http://www.kurts-smilies.de/applaus.gif http://www.kurts-smilies.de/applaus.gif http://www.kurts-smilies.de/applaus.gif

kosova_lady
07-09-04, 16:59
un ja japa voten aferdites, e gzofsh voten aferdita

tung tung nga Vali

aferdita
07-09-04, 20:37
un ja japa voten aferdites, e gzofsh voten aferdita

tung tung nga Vali

Vala te falm shume prej teje

edhe nga ana ime je shume e rrespektuar
te pershendes

Honesty^uk.
07-09-04, 21:11
Aferdita duke u nisur nga shkrimet tuaja
nuk po me dridhet dora fare per kete vote qe po ta jap
se me te vertet e meriton

Cool_Boy
07-09-04, 22:05
VERA dhe SHEJTONKA me te mirat


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
07-09-04, 23:00
AFERDITA vallain ma e mira.

GjIlAnAsI_cSi
08-09-04, 09:01
Aferdita - Vec emeri si e ka do te thot qe eshte Yll Bote :D

Mpuqq. :D

aferdita
09-09-04, 07:01
Aferdita - Vec emeri si e ka do te thot qe eshte Yll Bote :D

Mpuqq. :D

Gjilanasi_csi flm shume per voten tende :wink:
yll bote nuk dua te jeme :lol: :lol:

te pershendes

boy&beach
09-09-04, 09:12
Valla voten sen nejta pata dhan ty se je shum simpatike dhe shkrun edhe do tema te bukura tung ishalla dal epara ne vota fitoreeeeeeeeeeeeeee

Loloku
09-09-04, 18:25
Mosni more mos i rritni namin aferdites he mozo ca me ka zne taksirati qe nuk po di me mbeshtet edhe une apo jo?

aferdita
09-09-04, 18:30
Mosni more mos i rritni namin aferdites he mozo ca me ka zne taksirati qe nuk po di me mbeshtet edhe une apo jo?


Loloku nuk jam ashtu,secili e ka mendimin e vet edhe mundet me shkru te lire
te pershendes :wink:

ShEjToNkA
09-09-04, 20:50
Wowww , me qenė se s'kam qenė kėndej pari ka kohė ,tash e diktova kėtė temė, dhe desha t'i falenderoj tė gjithė atė qė mė kan vutuar.
T'ju themė tė drejtėn paska u emocionova, ku nė mesin e tėrė kėtyre vajzave qė janė shumė tė mrekullueshme ,pasna marė bukurė vota ku i pėrshndes tė gjithė dhe njėherit i falenderoj pėrzemėrsishtė.

Gjithė tė mirat!

Tomori
09-09-04, 21:32
-Un ja jap voten Engjulleshes se shkruan jashtzakonisht shum mire dhe vazhdimisht esht e perqendrume ne teme.
Pra voten time ja jap Engjulleshes ne radhe te pare per intiligjencen qe posedon....besoj ce edhe ne pamjen fizike duhet te jet e bukur...se vet pseudoni i tregon te terat,,,ENGJULLESH

Loloku
10-09-04, 10:21
Mosni more mos i rritni namin aferdites he mozo ca me ka zne taksirati qe nuk po di me mbeshtet edhe une apo jo?


Loloku nuk jam ashtu,secili e ka mendimin e vet edhe mundet me shkru te lire
te pershendes :wink:

E di moj aferdite e di dhe bash per ate je ba taksirati im i kendshem, qofsh edhe me e mire se dukesh dhe votimet i ke me merit sigurisht, po prape po te them mos te rritet shume mendja se pak eshte mire dhe me sens qysh e ke ti!

anna
10-09-04, 11:02
ej flm votuesit edhe pse nuk kam qene aktive keto muaj te gjitha jeni te mrekullueshme :wink: ju persh te gjithave

sexybrikenda
10-09-04, 17:10
Hana se nuk kishte asnje pike :wink: :wink: :wink:
Te gjitha jeni te bukura :wink:

nitushe
11-09-04, 19:02
tanat me pelqeni spo ju veqoj astenjonen :wink:

ShEjToNkA
14-09-04, 08:41
Kuku jo inshalla , krejt po mė duket qė paska filluar fushta parazgjedhore ,po hajdeni more japni edhe nja 10-20-30 vota po qa jeni t'u pritė phaaaaaaa

aferdita
18-09-04, 17:31
hajde djema e vajza,votoni votoni se nuk eshte vone :wink: :lol: :lol:

SheTa
23-09-04, 22:51
Valla Spo di kuj me ja dhon voten :) edhe ni preson skoka ketu :) mu kon ja kisha jap :) ICeGIrl :)

bxboy
24-09-04, 12:28
I dont think I'm going to vote because my favorite is not on the list above. Hm, I guess that makes two votes for IceGirl. :wink:

Rudi_1
06-11-04, 22:51
Aferdita e gezofsh edhe nje vote nga une...jeni e mrekullueshme.
Te pershendes...... 8)

aferdita
07-11-04, 21:50
Aferdita e gezofsh edhe nje vote nga une...jeni e mrekullueshme.
Te pershendes...... 8)Rudi_1 flm prej teje shume...
te pershendes gjithashtu :wink:

Rudi_1
07-11-04, 23:36
Aferdita e gezofsh edhe nje vote nga une...jeni e mrekullueshme.
Te pershendes...... 8)Rudi_1 flm prej teje shume...
te pershendes gjithashtu :wink:
Ska problem Aferdita.Meritoni edhe me teper por..... ska lidhje
Tani per tani ua dhash voten time...e gzofsh.
Gjithashtu pershendetje...caste te mira

loni19
29-11-04, 12:21
une kam votuar per aferditen.aferdita hallall te qofte vota ime se e ke meritu.pershendetje te ngrohta loni19.

Ylberi_be
29-11-04, 13:04
Un votova per jehonen veq pse paska ma pak vota dhe shpresoj te jet ma aktive dhe i mbeshtes ata te c :wink: ilet qe me mundsit e veta kan dhan maksimumin e vet

IceGirl
10-01-05, 19:49
Valla Spo di kuj me ja dhon voten :) edhe ni preson skoka ketu :) mu kon ja kisha jap :) ICeGIrl :)

Falemnderit s-h-e-t-a

IceGirl
10-01-05, 20:01
I dont think I'm going to vote because my favorite is not on the list above. Hm, I guess that makes two votes for IceGirl. :wink:

Thank you bxboy

experti_lu
20-01-05, 11:19
gentiana.tregom ti mu cilla eshte ma e bukura,qajo me pelqen mu!!hahahahaha....jo gjithsesi ti ma pelqen mase shumti.hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
20-01-05, 12:13
Mua me pelqejne te gjitha,po a u pelqej une se??????!Haaaahaahaaha1

Rudi_1
21-01-05, 00:00
Mua me pelqejne te gjitha,po a u pelqej une se??????!Haaaahaahaaha1

Hahahaha Kercovari.Po si nuk te pelqejne bre,po nuk tregojn prej zemres se pjaset hahahahahahahahahahah (cka jan vajzat hmmm)

Gentiana
21-01-05, 00:09
gentiana.tregom ti mu cilla eshte ma e bukura,qajo me pelqen mu!!hahahahaha....jo gjithsesi ti ma pelqen mase shumti.hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tybe Expert,kjo Shejtonka Llokum qike esht,edhe Aferdita,edhe edhe edhe.

Po nuk kemi bre anetare te kqija na. :twisted: :wink:

Rudi_1
21-01-05, 00:14
gentiana.tregom ti mu cilla eshte ma e bukura,qajo me pelqen mu!!hahahahaha....jo gjithsesi ti ma pelqen mase shumti.hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tybe Expert,kjo Shejtonka Llokum qike esht,edhe Aferdita,edhe edhe edhe.

Po nuk kemi bre anetare te kqija na. :twisted: :wink:

hahaha po valla krejt tmira jeni,per LEVDRATA te shumta jeni :lol:

ShEjToNkA
21-01-05, 11:36
gentiana.tregom ti mu cilla eshte ma e bukura,qajo me pelqen mu!!hahahahaha....jo gjithsesi ti ma pelqen mase shumti.hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tybe Expert,kjo Shejtonka Llokum qike esht,edhe Aferdita,edhe edhe edhe.

Po nuk kemi bre anetare te kqija na. :twisted: :wink::shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll:

experti_lu
31-01-05, 04:30
GENTIANA po thu se e meritoni ju me shkru une me juve a??hahahahahahaha.
valla SHEJONKA po me doket si mu kan e njofshme me doket e kam pa ne filma!!gagagagaga
ty GENTA te kam pa autostop e nuk te kam marr!!hahahahahahaha

anna
05-07-05, 22:36
Vera 8)

Gjumashja
06-07-05, 09:52
te gjitha i pelqej veqse vota ime shkoj per shejtanlleqen e forumit pra per SHejtonka

dr1ta
11-07-05, 11:33
Pervec shejtonkes keto tjerat kurre nuk i kam lexu , po get jan penzionu te gjitha :DVotoj per Reanen :D

ARVANITI
11-07-05, 20:24
Votoj per Reanen

bum
19-09-05, 15:57
Free Anonymous proxy list download: http://www.socksproxylist.com

Krokodilli
22-09-05, 14:44
Gentiana
Diana_007
Urata
Luana
Domira
Rilinda
Kaltrushi
Reana
dr1ta
DoGzona
Sy_kaltra
Anna
Gjumashja
Flaka_1 etj etj qe spo me kujtohen per momentin

Kaltrushi
22-09-05, 15:02
Gentiana
Diana_007
Urata
Luana
Domira
Rilinda
Kaltrushi
Reana
dr1ta
DoGzona
Sy_kaltra
Anna
Gjumashja
Flaka_1 etj etj qe spo me kujtohen per momentin


olaaaaa flitet per konkurenc........

djelmosha folni te verteten qe une po ja nisi e para
kaltrushi natyrisht esht antare e mire


p
o
r

motrushet tjera jane me te mira............. :wink:

e_martumja
22-09-05, 17:00
nuk te koka saskund ne list ajo qe e preferoj :wink:

Zero Cool
30-07-06, 17:38
Nese ban me votu per nja 10-20 po votoj ndryshe jo

rilinda
30-07-06, 18:43
Nese ban me votu per nja 10-20 po votoj ndryshe jo

hajt trego per kend kishe votu se mendjen me t'padit nuk e kemi :P:D

Zero Cool
30-07-06, 22:47
hajt trego per kend kishe votu se mendjen me t'padit nuk e kemi :P:D
E di e nderuar por eshte edhe nje problem teknik, nese i rendis ato 20 apo 30 qe me pelqejne prap do te jete keq sepse ndoshta nuk do ti vendosi mire sipas numrave (po mendoj ndoshta ate qe e respektoj ma se shumti do te jete ne numrin 5-6 ) dhe keshtu do te kam kokeqarje keshtu qe te gjithave ju respektoj dhe te gjitha me pelqeni.

Zana_ch
01-08-06, 14:15
nuk te koka saskund ne list ajo qe e preferoj :wink:


heheh e di moj qe me kane une ne liste do isha e para .....per ate nuk me kane vene ne liste fare :redface:

Domira
01-08-06, 15:52
heheh e di moj qe me kane une ne liste do isha e para .....per ate nuk me kane vene ne liste fare :redface:
Me drejte e ki Zanushe do t'ia zishe venin Gentes:wink: :biggrin:

Guri i madh
01-08-06, 17:31
per mua jan tri qe nuk mundem me i nda


LUANA

URATA

REANAi pershendes te triat

e_martumja
01-08-06, 17:37
A thu i pelqej edhe une dikujt ????

Per ne realitet e di per nje person mbasi i kam hy ne zemer dhe me ka hy :biggrin:

laliloli
02-08-06, 21:11
A thu i pelqej edhe une dikujt ????

Per ne realitet e di per nje person mbasi i kam hy ne zemer dhe me ka hy :biggrin:

Niku i ka fajet :biggrin: :biggrin:

e_martumja
02-08-06, 21:20
Niku i ka fajet :biggrin: :biggrin:Te them te drejten me nje Forum tjeter me nick E_LEZETshmja_CH krejt ndryshe i kam punt ahhahaha ma shuem oferte ahaha

Ska dert mjafton per mu ata qe i dua ketu me dojn!!!!Pershendetje nga Lezetja ehehehe

Murgesha
02-08-06, 22:37
Te them te drejten me nje Forum tjeter me nick E_LEZETshmja_CH krejt ndryshe i kam punt ahhahaha ma shuem oferte ahaha

Ska dert mjafton per mu ata qe i dua ketu me dojn!!!!Pershendetje nga Lezetja ehehehe


Hec moj mė shpjet mbush formularin dhe ban kėrkesė pėr ndėrrim niku nė Dardani. :tongue: :tongue:

Lijanna
03-08-06, 15:32
Unė nuk votova pėr asnjėrėn, ngase nuk i njoh dot...
Dhe nė ēdo gjė dua tė jem e saktė, kėshtuqė nuk votova kot, po pres votojė me vonė, kur t'i njoh mė mirė kėto vajza !
Megjithatė shpresoj qė gjitha janė tė mira.

Ciao...

M_u_k_i
14-02-07, 03:57
Lazdraniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiii

Fshatari
21-07-07, 16:57
... qė nuk figuroka emri i forumistės qė mė pėlqen mė sė shumti : legendaaa.
A kishe mujt me shtue edhe kėtė emėn ?!
Ma kishe bo qejfin tej masės.
Nuk due me thon se tjerat nuk ... por kjo e fundit me len gjithėmonė pa fjalė... ndjehem i shtangun kur e lexoj.
Fshatari i ngurosun!

Paradox_13
21-07-07, 17:08
... qė nuk figuroka emri i forumistės qė mė pėlqen mė sė shumti : legendaaa.
A kishe mujt me shtue edhe kėtė emėn ?!
Ma kishe bo qejfin tej masės.
Nuk due me thon se tjerat nuk ... por kjo e fundit me len gjithėmonė pa fjalė... ndjehem i shtangun kur e lexoj.
Fshatari i ngurosun!

Mos u nguro o lume Fshatari,kerko per pak me teper dhe do gjesh emrin te cilin preferon..
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21929
Me respekt Paradoxi...

Fshatari
21-07-07, 18:05
A e shihni se "katuni ma i mire nė botė" (paradoxi 13) ia gjet ilaēin hallit tim.
Solidaritet i katunit me fshatarin...!
Shkova, e lexova, e gjeta emnin e legendės, u qetėsova...!
Flm paradox!
Fshatari i "ēnurosun"!