PDA

View Full Version : Ejani ta pershendesim njeri tjetrin


Kaltrushi
25-10-04, 14:47
Une po ja filloj.

Pershendes DEAn shum shum. Je e mrekullushme


Pra DEA mund ta pershendes dikend tjeter

DEA
25-10-04, 14:49
Dea patjeter qe te pershendet ty pikerisht atij qe hyne mbas meje :wink:

DEA
25-10-04, 14:50
Dea patjeter qe te pershendet ty pikerisht atij qe hyne mbas meje :wink:

Dea patjeter qe te pershendet ty (dhe) pikerishte ate qe hyne mbas meje

Diana007
25-10-04, 15:00
Te falenderoj Dea per pershendetjen , dhe un te pershendes Ty dhe gjith antare e forumit e pasaqerisht ate se do te vjen pas meje.

aferdita
25-10-04, 16:10
Pershendes Genten e cila moti nuk ka qene kendej
edhe ty diana gjithashtu te pershendes

Kaltrushi
08-11-04, 15:54
Nje pershendetje spezifike per mis_pejen.

turisti
08-11-04, 16:01
Ju pershendes te gjithve.
Me respekt,TURISTI. :wink:

Krokodilli
08-11-04, 17:06
Ju pershendes te gjithve.
Me respekt,TURISTI. :wink:

Turisti edhe mu me pershendetje a?? 8) flm
ju pershendes te gjithve

Barbaroza
08-11-04, 18:28
Nje extra pershendetje kam sot per Honesty! :P

Honesty^uk.
08-11-04, 18:49
Nje extra pershendetje kam sot per Honesty! :P


Many thanx honey, all the best 4 u
lots of hugs and kiss

Gentiana
08-11-04, 19:38
Nje extra pershendetje kam sot per Honesty! :P


Many thanx honey, all the best 4 u
lots of hugs and kiss

:roll: :roll: :roll: More a ban edhe ne ta dijm se qka i shkrove??

Edhe un i pershendes te gjith, dhe Süssen teme Aferditen. E dij qe moti nuk kam qen online, po ja qe nuk kam pas koh, sorry.
Mbremje te kendshme süsse.

Genta

vushtrria
08-11-04, 21:19
pra ne ket tem,ta pershendesim njeri tjetrin une se pari dua ta pershendes vendasen time shejtonken,tung vushtrriase kalofshe mirdhe tani te gjith antaret e forumit, prej ma te vogelit, e deri ne ma te madhin ju pershendet vushtrriu

Gentiani
08-11-04, 21:43
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 79531 artikuj
Forumi ka 3461 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė SkA_JeT
38 pėrdorues online: 5 anėtarė 1 tė fshehur 32 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Gentiani, Honesty^uk., LABI, turisti, vushtrria

I pėrshėndes kėta qė janė online pa maska, e edhe ata jashtė binės :wink: :lol: :lol:

turisti
08-11-04, 21:53
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 79531 artikuj
Forumi ka 3461 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė SkA_JeT
38 pėrdorues online: 5 anėtarė 1 tė fshehur 32 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Gentiani, Honesty^uk., LABI, turisti, vushtrria

I pėrshėndes kėta qė janė online pa maska, e edhe ata jashtė binės :wink: :lol: :lol:

Faleminderit Gentian,gjithashtu te pershendes .
Me respekt,TURISTI. :wink:

vushtrria
08-11-04, 21:59
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 79531 artikuj
Forumi ka 3461 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė SkA_JeT
38 pėrdorues online: 5 anėtarė 1 tė fshehur 32 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Gentiani, Honesty^uk., LABI, turisti, vushtrria

I pėrshėndes kėta qė janė online pa maska, e edhe ata jashtė binės :wink: :lol: :lol:


gentiani edhe ju jeni i pershendetur nga une shoki :lol: :lol:

Honesty^uk.
08-11-04, 23:14
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 79531 artikuj
Forumi ka 3461 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė SkA_JeT
38 pėrdorues online: 5 anėtarė 1 tė fshehur 32 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Gentiani, Honesty^uk., LABI, turisti, vushtrria

I pėrshėndes kėta qė janė online pa maska, e edhe ata jashtė binės :wink: :lol: :lol:

I respektuar dhe i nderuar mbeteshi nga

Honesty

Murgesha
08-11-04, 23:41
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 79574 artikuj
Forumi ka 3462 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Sylejman Abazi
31 pėrdorues online: 6 anėtarė 3 tė fshehur 22 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar alipasha, Bond, dr1ta, MemphiSx, Murgesha, Rudi_1, ShEjToNkA, turisti, zeshkani_i_embel
__________________________________________________ ________

Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni online pėr momentin.

ShEjToNkA
08-11-04, 23:44
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 79574 artikuj
Forumi ka 3462 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Sylejman Abazi
31 pėrdorues online: 6 anėtarė 3 tė fshehur 22 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar alipasha, Bond, dr1ta, MemphiSx, Murgesha, Rudi_1, ShEjToNkA, turisti, zeshkani_i_embel
__________________________________________________ ________

Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni online pėr momentin.Po ashtu edhe nga ana ime njė pėrshndetje speciale pėr tė gjithė.

Njė mbrėmje tė kėndėshme!

Kaltrushi
09-11-04, 12:39
Po ashtu edhe nga ana ime njė pėrshndetje speciale pėr tė gjithė.

Njė mbrėmje tė kėndėshme![/quote]


Gjithashtu edhe une te pershendes shum shejtonk ty dhe gjithe antaret e forumit. Une ju uroj nje dite te kendeshme. Ku po doni ma mire shejtonja mbremjen ja uroj e une diten. :wink:

PS: Mos harroni ketu mund te pershendetni at qe ju pershendet per momentin

Maca
09-11-04, 12:51
Ju pershendes te gjithve nga damari zemres...
Ju dua shumeeeeeeeeeeee :wink:

mis_peja
09-11-04, 12:56
Nje pershendetje spezifike per mis_pejen.


thanks kaltrush te pershendes edhe ma shum. Edhe nje mpuqqqq per ty motrushe.

bye


Gjithashtu pershendes se pari krejt motrat tjera ne forum dhe djemat tane te mire.

Agroni22
09-11-04, 19:26
I PERSHENDES TE GJITHE PA PERJASHTIME

Kercovari
09-11-04, 19:43
Derisa s`ju ka mare gjumi.Mirembrama te gjidhve!.

Kaltrushi
10-11-04, 14:13
I PERSHENDES TE GJITHE PA PERJASHTIME

qashtu bre agron. Kerkend nuk duhet me harru. edhe une te bashkatgjitna.

Diana007
10-11-04, 14:28
Nje pershendeje e madhe per te gjith :wink:

Kaltrushi
11-11-04, 09:04
Une per sot Dianen007 e pershendes shum edhe at nga :arrow: zemra. gjod here dikend tjeter do ta pershendes.

e ju tjerve: e dini qka ju kisha thon :wink:

Prishtinas28_ch
11-11-04, 09:11
Une ju pershendes te gjithėve
Ditė tė mbarė
Kaltrushe ty pak mė teper valla :oops:

Kaltrina
11-11-04, 09:29
Une e pershendes se pari veten e tani krejte forumin rend :wink: , atyre qe agjerojne agjerim te lehte, zoti qofte me ne...

Honesty^uk.
11-11-04, 12:18
Une per sot Dianen007 e pershendes shum edhe at nga :arrow: zemra. gjod here dikend tjeter do ta pershendes.

e ju tjerve: e dini qka ju kisha thon :wink:

jojo kaltrushe mos na thuaj hiq :lol:

Diana007
11-11-04, 12:34
Une per sot Dianen007 e pershendes shum edhe at nga :arrow: zemra. gjod here dikend tjeter do ta pershendes.

e ju tjerve: e dini qka ju kisha thon :wink:

Flm Kaltrushi , edhe nag un ke nje pershendeje te madheeeeeeeeeeeeee dhe kalofsh nje dit qysh don ti vet , pershendes dhe gjith forumin :wink:

Gentiana
13-11-04, 01:29
Nje pershendetje pata per Süssen time Aferditen. Süsse me ka marr malli me shkru me ty... :(
Gjum te embel.

Genta

Naki
13-11-04, 20:12
Pershendetje Aferdita dhe pushime te mire ne vendlindje,Pershendetje Gjilanit.

Naki
13-11-04, 21:27
Pershendetje te sinqerte per MUrgeshen ku do qe te jeni

Kercovari
13-11-04, 21:52
Pershendetje te gjidhve.

Zoti Naki
Ku i kemi forumsat sonte a po jen duke be Bajramin Ala Saudite.
Une nuk e di se kujt konfesioni i perkisni,por mbase festat fetare jen per gjithe ne te mbeshtetur ne besim tek Zoti.
Urime te perzemerta per festen e Bajramit te gjidhve po edhe juve Zoti Naki.
Me respekt Kercovari.

Ylberi_be
13-11-04, 22:08
Pershendetje

Pershendetje Motra dhe vllezer shqiptar ku do qe jeni Ju uroj festen e fiter bajramit gjith popullit shqiptar per me shum mirsi unitet Komtarizem.

Pershendetje te veqant _Kaltrushin_ dhe valza

Murgesha
13-11-04, 23:32
35 pėrdorues online: 7 anėtarė 2 tė fshehur 26 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar aferdita, Gentiana, Gentiani, lazdrani, Mafiozi, Mendo, Murgesha, ShEjToNkA


Pershendetje per te gjithe ju qe jeni online tani.
Gjithashtu me fat Festa e Bajramit.

Gentiani
13-11-04, 23:40
Falemnderit Murgesha dhe Ju pėrshėndes gjithashtu me tė njėjta dėshira edhe pėr Ju.

Gentiani!

ShEjToNkA
13-11-04, 23:51
35 pėrdorues online: 7 anėtarė 2 tė fshehur 26 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar aferdita, Gentiana, Gentiani, lazdrani, Mafiozi, Mendo, Murgesha, ShEjToNkA


Pershendetje per te gjithe ju qe jeni online tani.
Gjithashtu me fat Festa e Bajramit.


Falemnderit Murgesha ,gjithashtu edhe unė ju pėrshndeti dhe njėherit iu urojė festėn.

Me Fat Fitėr-Bajrami!

aferdita
14-11-04, 00:04
Genta flm te suesse,edhe mua me ka marre malli me shkru me ty :wink:

Naki flm shume

Murgesha me fat Bajramin edhe ty

Naki
14-11-04, 18:38
Me fate Festa e Bajramit te gjithe juve qe jeni ne keto momente Online,ora 18:38

Gentiani
16-11-04, 18:03
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 82216 artikuj
Forumi ka 3552 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė nistreti
44 pėrdorues online: 11 anėtarė 0 tė fshehur 33 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, dr1ta, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., Kercovari, mentor morina, Murgesha, Naki, rilinda, ShEjToNkA

Ju pėrshėndes tė gjithėve dhe ju dėshirojė mbrėmje tė kėndshme diskutimi e leximi nė Forum.

Gentiani!

Murgesha
16-11-04, 18:09
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 82216 artikuj
Forumi ka 3552 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė nistreti
44 pėrdorues online: 11 anėtarė 0 tė fshehur 33 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, dr1ta, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., Kercovari, mentor morina, Murgesha, Naki, rilinda, ShEjToNkA

Ju pėrshėndes tė gjithėve dhe ju dėshirojė mbrėmje tė kėndshme diskutimi e leximi nė Forum.

Gentiani!

Falemnderit Gentian, pėrshėndetje edhe pėr ty gjithashtu.

ShEjToNkA
16-11-04, 18:11
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 82216 artikuj
Forumi ka 3552 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė nistreti
44 pėrdorues online: 11 anėtarė 0 tė fshehur 33 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, dr1ta, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., Kercovari, mentor morina, Murgesha, Naki, rilinda, ShEjToNkA

Ju pėrshėndes tė gjithėve dhe ju dėshirojė mbrėmje tė kėndshme diskutimi e leximi nė Forum.

Gentiani!


me tė njėjtat dėshira ,edhe ju jeni i pėrshndetur nga unė!

Barbaroza
16-11-04, 18:12
Gentiani,prano edhe nje pershendetje nga ana ime!

Naki
16-11-04, 18:13
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 82216 artikuj
Forumi ka 3552 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė nistreti
44 pėrdorues online: 11 anėtarė 0 tė fshehur 33 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, dr1ta, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., Kercovari, mentor morina, Murgesha, Naki, rilinda, ShEjToNkA

Ju pėrshėndes tė gjithėve dhe ju dėshirojė mbrėmje tė kėndshme diskutimi e leximi nė Forum.

Gentiani!

Faleminderit Gentian te ftoje ne kafet te forumit te pijme se bashku nga nje kafe

Barbaroza
16-11-04, 18:30
54 pėrdorues online: 8 anėtarė 1 tė fshehur 45 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., i-liri, Murgesha, Naki, ShEjToNkA

WoW,une e para,e dini si thone:I pari=bajraktari 8)

Gentiani
16-11-04, 18:51
Falemnderit Barbaroza pėr urimin, ju pėrshėndes dhe ju pėrgėzoj pėr Festėn e Bajramit.

Gentiani!

Kaltrushi
30-11-04, 12:55
Se pari ju pershendes dhe ma qitni ndermend kur do i bej 500 Shkrime. Sepse do te ndalna nje moment dhe do ta mendoj kohen dhe shkikoj se sa dhe qka kam shkruar. Pra me trokitni ne krah moderatoret. Une nuk po shikoj numrin e postimeve para se te shkruaj. Nejse sidoqoft me njoftoni!!!!!!!!!!!!


Winki :wink:

Kaltrushi
01-12-04, 12:32
Se pari ju pershendes dhe ma qitni ndermend kur do i bej 500 Shkrime. Sepse do te ndalna nje moment dhe do ta mendoj kohen dhe shkikoj se sa dhe qka kam shkruar. Pra me trokitni ne krah moderatoret. Une nuk po shikoj numrin e postimeve para se te shkruaj. Nejse sidoqoft me njoftoni!!!!!!!!!!!!


Winki :wink:


NUK KA NEVOJ TASHT SE E KAM HETUAR VETE: TASHT I ARRITA 500 POSTIME: NDOSHTA DO PAUZOJ PAKEZ PERSHENDETJE

Agroni22
03-12-04, 16:10
une e pershendes KALTRUSHIN

Gentiana
03-12-04, 17:32
Un i pershendes te gjith ata qe jan dembelau kohev te fundit!! :twisted: :wink:

Naki
03-12-04, 19:14
Un i pershendes te gjith ata qe jan dembelau kohev te fundit!! :twisted: :wink:

Gripi i ka Fajet haaaaaaaaaaaaa,pershendetje Genta

Gentiani
03-12-04, 21:22
Pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni mė aktivė, nė emėr tė atyre dembelave dhe dembelicave tė Forumit :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani!

turisti
04-12-04, 00:17
Pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni mė aktivė, nė emėr tė atyre dembelave dhe dembelicave tė Forumit :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani!

Gentiani i nderuar,

Faleminderit shume,dhe mos harro se edhe ju jeni aktivė ne nenyren e juaj dhe se bashku e ndertojme mozaikun te ashtuquajtur DARDANIA.de.


Me nderime,TURISTI. :wink:

Diana007
04-12-04, 09:35
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Diana007, Luana, RRUSHI

Ju pershendes te dhe nje dit te mir ashtu siq doni vet. :wink:

Me respekt Diana

dr1ta
04-12-04, 20:58
JU pershendes :)

Diana007
04-12-04, 21:16
Pershendeje per te gjith nje nat te kendshme :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 22:36
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 90675 artikuj
Forumi ka 3737 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė leo_pz
13 pėrdorues online: 1 anėtar 1 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Mafiozi ,ShEjToNkA.
Ndėrsa ,Nr. Rekord i pėrdoruesve Offline ishte pa Nr tė caktuar (thuajse tė gjithė) mė Mon Dec 04 , 2004. 22:35 pm.

Ja edhe pėrshėndetja speciale e sontshme nga unė shkonė pra pėr tė gjithė ta qė janė offline! :lol: :lol: :lol:
Kalofshi caste tė kėndėshme!

Gentiana
04-12-04, 22:42
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 90675 artikuj
Forumi ka 3737 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė leo_pz
13 pėrdorues online: 1 anėtar 1 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Mafiozi ,ShEjToNkA.
Ndėrsa ,Nr. Rekord i pėrdoruesve Offline ishte pa Nr tė caktuar (thuajse tė gjithė) mė Mon Dec 04 , 2004. 22:35 pm.

Ja edhe pėrshėndetja speciale e sontshme nga unė shkonė pra pėr tė gjithė ta qė janė offline! :lol: :lol: :lol:
Kalofshi caste tė kėndėshme!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 22:47
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 90675 artikuj
Forumi ka 3737 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė leo_pz
13 pėrdorues online: 1 anėtar 1 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Mafiozi ,ShEjToNkA.
Ndėrsa ,Nr. Rekord i pėrdoruesve Offline ishte pa Nr tė caktuar (thuajse tė gjithė) mė Mon Dec 04 , 2004. 22:35 pm.

Ja edhe pėrshėndetja speciale e sontshme nga unė shkonė pra pėr tė gjithė ta qė janė offline! :lol: :lol: :lol:
Kalofshi caste tė kėndėshme!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Mos qeshė mojjj . :evil: Po pse mojj s'qėndrojshe Offline se kishe mbetė e pėrshėndetur nga unė?!! :wink: :lol:

Gentiana
04-12-04, 22:50
Hahahaha, jo moj offline kesh, qy, po mbase e ndegjova pershendetjen tende thash te vij mos te t'le vetem... :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 22:52
Ehh ok pra!! Do tė thotė pėrshėndetjen paske marrė edhe qenka ardhė. :wink:
Tani prite edhe njė pėrshėndetje speciale me njė mpuqqqqqqqqqqqqq :evil: :evil: :wink:

Gentiana
04-12-04, 22:54
Ehh ok pra!! Do tė thotė pėrshėndetjen paske marrė edhe qenka ardhė. :wink:
Tani prite edhe njė pėrshėndetje speciale me njė mpuqqqqqqqqqqqqq :evil: :evil: :wink:

Ehhh pra, ashtu duhet, a te kam loqkum a jo??!

Flm, edhe un te pershendes me nje mpuq, dhe me kengen hajde moj e majra..... :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 22:56
Ehhh pra, ashtu duhet, a te kam loqkum a jo??!

Flm, edhe un te pershendes me nje mpuq, dhe me kengen hajde moj e majra..... :wink:


Falmnderit!

Naki
05-12-04, 12:25
25 pėrdorues online: 5 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Engjellushja, Gjumashja, Mafiozi, Naki, raif

Pershendetje juve qe jeni ne keto momente ne online dhe atyre qe hyjne me vone,nje vikend te qete argetues

Diana007
06-12-04, 15:58
Anėtarėt e regjistruar DEA, Diana007, dinushi, Ermira, Luana, uliksi31

Pershendtje per te gjith ju qe jeni online :wink:

turisti
08-12-04, 13:07
Ju pershendes te gjithve ON/OF line,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Mafiozi
08-12-04, 13:08
25 pėrdorues online: 5 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Engjellushja, Gjumashja, Mafiozi, Naki, raif

Pershendetje juve qe jeni ne keto momente ne online dhe atyre qe hyjne me vone,nje vikend te qete argetues

Pershendetje Naki :wink:

Mafiozi
08-12-04, 13:10
Ju pershendes te gjithve ON/OF line,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes edhe un Turisti, tash jam ON por te pershendes edhe
kur jam OFF :D

Kaloh mir :wink:

turisti
08-12-04, 16:26
Ju pershendes te gjithve ON/OF line,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes edhe un Turisti, tash jam ON por te pershendes edhe
kur jam OFF :D

Kaloh mir :wink:

Faleminderit. :wink:

livoreka bicio
08-12-04, 17:34
PERSHENDES TE GJITHE, ATA QE JANE NE ONLINE, DHE ATA QE NUK JANE. :P