PDA

View Full Version : A ĖSHTĖ DASHURUAR DIKUSH KĖTU???


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

lazdrani
28-05-04, 11:12
Tregoni te verteten,mos jeni dashuruar dhe po ju vjen marre mu shprehe publikisht :D Tregoni sikur Une p.sh. ne Murgeshen time :wink: Mos keni marre qy :D lazdrani

Barbaroza
28-05-04, 11:18
Hajt se tybe pa te tregu nuk e le pasi te dashurohem se po e shoh qe je bere shume merak me e dijte :wink:

Gentiana
28-05-04, 11:39
Po ju tregoj se jam dashuruar ne shkrimet e dikujna, po nuk do tju tregoj se kush esht ai!! Mos desht me e dit?? hiq tybe se ateher thashethemet dalin e bahen katastrof, e ju e dini qysh jam un e :oops: :wink: Po hajt qellojani nese doni?!

Barbaroza
28-05-04, 11:42
Genta,a ben pak ndihme,hajt veq shkronjen e pare tregoje :wink: :)

anna
28-05-04, 11:58
une pe vete nuk dashuroj asnje 8)

Luna Lena
28-05-04, 12:54
ti e paske ne terezi anna....

Murgesha
28-05-04, 13:50
Per mua e dini te gjithe.
Lazdran- Murgesha 4 Ever.

anna
28-05-04, 14:50
ti e paske ne terezi anna....

e di prandaj une jam e mire :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-05-04, 15:33
Per mua e dini te gjithe.
Lazdran- Murgesha 4 Ever.

E dim e dim tybe..... :wink:

Vera
28-05-04, 16:14
A ESHTE DASHURUAR DIKUSH KETU!!!!

J OPO ME DOKET QE ASKUSH LAZDRANI PERVEQ TEJE DHE mUGESHES

florian
28-05-04, 19:09
Po ju tregoj se jam dashuruar ne shkrimet e dikujna, po nuk do tju tregoj se kush esht ai!! Mos desht me e dit?? hiq tybe se ateher thashethemet dalin e bahen katastrof, e ju e dini qysh jam un e :oops: :wink: Po hajt qellojani nese doni?!

gent kush a moj ky fatbardh hajt tregoma pak.

RRUSHI
28-05-04, 19:23
Po ju tregoj se jam dashuruar ne shkrimet e dikujna, po nuk do tju tregoj se kush esht ai!! Mos desht me e dit?? hiq tybe se ateher thashethemet dalin e bahen katastrof, e ju e dini qysh jam un e :oops: :wink: Po hajt qellojani nese doni?!

Genta stregoj une jo mos ke frig ... :shock:

Gentiana
28-05-04, 20:30
....
Genta stregoj une jo mos ke frig ... :shock:

Ashtu de mos trego, po mir cili ke ai sipas mendimit tend?? :wink: se nuk besoj se e din.

lazdrani
29-05-04, 10:53
....
Genta stregoj une jo mos ke frig ... :shock:

Ashtu de mos trego, po mir cili ke ai sipas mendimit tend?? :wink: se nuk besoj se e din.
RRi "DREJTE"zoti nuk te humbe :wink:

Gentiana
29-05-04, 10:58
[quote=Gentiana].....
RRi "DREJTE"zoti nuk te humbe :wink:


:lol: :lol: :lol: Lazdran un gjith rri drejt bre, po ku erdhe ne ket idee???

Honesty^uk.
29-05-04, 18:33
A ESHTE DASHURUAR DIKUSH KETU!!!!


gati eshte afruar data e dasmes e ju beni ket pytje
ncncncncnccncn

Vera
30-05-04, 08:58
krejt po me doket qe Honesty dhe Barbaroza qenkan adshuru hahahah :wink:

Honesty^uk.
30-05-04, 09:00
krejt po me doket qe Honesty dhe Barbaroza qenkan adshuru hahahah :wink:oj vera pytne more qikennnnnnnn se une nuk pata me ju nxjerr pengesa :lol: :lol:

Vera
30-05-04, 09:06
krejt po me doket qe Honesty dhe Barbaroza qenkan adshuru hahahah :wink:oj vera pytne more qikennnnnnnn se une nuk pata me ju nxjerr pengesa :lol: :lol:

Honesty po ajo po thot pytne Honesty-n e ti pyetne ate hajt se do ju qesim sot ne mejdan e do fejoheni a :wink: hahahah

Honesty^uk.
30-05-04, 09:11
jo bre fejesen kaq shpejt
a ban me na kene te bejme pak jete nate :oops:

Vera
30-05-04, 09:14
Honesty cka po pret tani ajo i bjen pizhman se shum pizhmanlike ish ajo :wink:

Honesty^uk.
30-05-04, 09:18
qysh bre, a mos eshte qika e HAXHI PISHMANIT :lol: :lol:

Vera
30-05-04, 09:21
qysh bre, a mos eshte qika e HAXHI PISHMANIT :lol: :lol:

po me doket bash e qatij haxhije ish Honesty. heheheheh :wink:

Honesty^uk.
30-05-04, 09:25
qysh bre, a mos eshte qika e HAXHI PISHMANIT :lol: :lol:

po me doket bash e qatij haxhije ish Honesty. heheheheh :wink:ateher nese eshte ashtu nuk paskem gje per terezi,, sepse kam frike se mos i ngjan babes vet, pasi ai u martojke nje here paradite dhe nje here pasdite :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
30-05-04, 09:28
aaaaaaaaaaaahahahahahah :lol: :lol: :lol: nashta nuk i ka ngja bash ashtu mu martu pasdite ni her por ma rrall

Barbaroza
30-05-04, 09:38
Jo tybe,nuk jam qika e haxhi Pishmanit,por nuk do te thote se nuk kisha vepruar si ai Haxhi Pishmani nese e do nevoja :wink:

Honesty^uk.
30-05-04, 09:51
Jo tybe,nuk jam qika e haxhi Pishmanit,por nuk do te thote se nuk kisha vepruar si ai Haxhi Pishmani nese e do nevoja :wink:
te pershendes me kengen
KALLE KALLE, QITJA TYMIN :wink:

Barbaroza
30-05-04, 10:12
Flm Honesty,kenge e bukur kjo :wink: ))))))))))))))))))))))

Honesty^uk.
30-05-04, 16:09
Flm Honesty,kenge e bukur kjo :wink: ))))))))))))))))))))))


Barbaroza, mua me pelqen me shume domethenia e kenges sesa, melodia e saj :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:00
Flm Honesty,kenge e bukur kjo :wink: ))))))))))))))))))))))


Barbaroza, mua me pelqen me shume domethenia e kenges sesa, melodia e saj :wink:
Honesty pse burre nuk po na tregone haptas hahahaha se kush po te pelqen :lol: :lol: :lol: :wink: H&B :wink:

Honesty^uk.
31-05-04, 11:03
Flm Honesty,kenge e bukur kjo :wink: ))))))))))))))))))))))


Barbaroza, mua me pelqen me shume domethenia e kenges sesa, melodia e saj :wink:
Honesty pse burre nuk po na tregone haptas hahahaha se kush po te pelqen :lol: :lol: :lol: :wink: H&B :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: emrin nuk po mundem me e thene direkt ;;prandaj po i sillem rrotull :lol: :lol:

lazdrani
31-05-04, 11:05
Ta besoje :roll: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
31-05-04, 11:09
Une e di:

Honesty & Bukuroshja e Dheut :lol:

Honesty^uk.
31-05-04, 11:11
e shikon kur ke te besh me njerez te provuar si Lazdrani
nuk ke nevoje te flasesh shume , pasi me nje fjale te kupton :wink: :lol:

Barbaroza
31-05-04, 11:14
Po edhe une te kuptova Honesty,tjera here mos mbaj fshehur se ketu ka lloj-lloj sherbimi sekret :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:17
Barbaroza po thote:OH I DASHURE EDHE UNE TE DUA......POR :?: ATHUA KUSH ISHTE AI DJALE QE TA VODHI ZEMREN :wink:

Murgesha
31-05-04, 11:21
Mbasi sot jam ne disponim po e zgjedhi e po e tregoj enigmen me te madhe ne kete forum.

Barbaroza & Honesty 4ever togetther.

Barbaroza
31-05-04, 11:23
Murgeshe,mos e ben moj me te madhe se keshtu e patem bere edhe me RRUSHI-in,por e dini si :( e po kam frike se na ze syshi edhe me kete :wink:

Gentiana
31-05-04, 11:24
Mbasi sot jam ne disponim po e zgjedhi e po e tregoj enigmen me te madhe ne kete forum.

Barbaroza & Honesty 4ever togetther.Murgesha kjo paska qen Enigma?? Ncncn po un ket e kam dit qe koh, jo ma keni ber me hile :wink:

Honesty^uk.
31-05-04, 11:24
Mbasi sot jam ne disponim po e zgjedhi e po e tregoj enigmen me te madhe ne kete forum.

Barbaroza & Honesty 4ever togetther.Permbaju Murgesha, a e ke pyetur qiken bre mire se une per mos me te nxjerrur te ne rrene po e pranoj :?: :?:
:lol: :lol:

lazdrani
31-05-04, 11:25
HONESTY&BARBAROZA :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
31-05-04, 11:28
Jo bre se une rrenat nuk i pranoj as per ilaq :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:31
RRENA JO POR E VERTET E JA PASHE HAJRIN :wink:

Honesty^uk.
31-05-04, 11:31
Jo bre se une rrenat nuk i pranoj as per ilaq :wink:Pse a nuk e din ti Barbaroza se rrena nga njehere eshte ilaqi me i pershtatshem :wink:

Murgesha
31-05-04, 11:32
Jo bre se une rrenat nuk i pranoj as per ilaq :wink:

Hajde moj mos na beje lajka tani. Tregoju te gjitheve se ska kuptim ta mbajme me teper te fshehte.

Honesty^uk.
31-05-04, 11:36
Jo bre se une rrenat nuk i pranoj as per ilaq :wink:

Hajde moj mos na beje lajka tani. Tregoju te gjitheve se ska kuptim ta mbajme me teper te fshehte.


Ndoshta eshte mes 2 dyersh , dhe nuk po din se ne cilen te futet :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
31-05-04, 11:38
Me se keqi eshte kur je ne kete pozite alternative :?
Me ndihmoni please :wink:

Murgesha
31-05-04, 11:40
Jo bre se une rrenat nuk i pranoj as per ilaq :wink:

Hajde moj mos na beje lajka tani. Tregoju te gjitheve se ska kuptim ta mbajme me teper te fshehte.


Ndoshta eshte mes 2 dyersh , dhe nuk po din se ne cilen te futet :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo, jo po si vajze e edukuar nga gjyshi i saj i rrepte po i ban nazet e fundit kinse po turperohet per te mos thene PO te madhe se ska ku shkon.
E jona e jona, gjyshit nuk ja lojna. :wink:

Barbaroza
31-05-04, 11:43
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)

Murgesha
31-05-04, 11:46
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)

Eshte dite me fat. Uriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime.
Sa per te drejtat do te japim edhe me teper hiq ti mos ke dert.
Me rendesi ka qene ta gjejsh mbretin tend.

Vera
31-05-04, 13:04
Uhhhhhhh ku na e ka pre mendja ma heret qe paskan qen HONESTY&BARBAROZA te dashuruar. Ma dit te mir se sot nuk kam par hahah :wink:

Cool_Boy
31-05-04, 13:12
Hajde qika tregoni se keni ra ndashuri te madhe ne Cool_Boy pse nuk po i tregoni mixhes lazdran ketu qe,aji ehste qe jav ndreq me ire puent me mua menjhere mesit vjen ahahhaah apo lazdrani???

Vera
31-05-04, 13:17
Cool_Boy hajde edhe ti banu ma shpejt mbret se nuk po u rijka ne pallatin mbretror mbretnesha pa mbret :wink:

Cool_Boy
31-05-04, 13:20
Cool_Boy hajde edhe ti banu ma shpejt mbret se nuk po u rijka ne pallatin mbretror mbretnesha pa mbret :wink:

Po kush na qenka aja mbretersh moj Vera nuk po e di une ate se me dit kuku nane ahahha

RRUSHI
31-05-04, 15:49
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:

Gentiana
31-05-04, 15:54
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:

Rrushi pse more nuk luftove per te ne fillim, tash gjak e tjera, askush nuk te ka faj nese zgjohes von :wink:

ARMANI
31-05-04, 20:05
Per temen :arrow: Shkrimet e nje Autore te ketij Forumi,zemren ma ka dridhe....le te jete anonime.jam i ri ende ketu nuk me takon ende. :wink:

Vera
31-05-04, 20:42
ARMANI tregona ore djal se nuk ka lidhje a eshte ma e madhe, hajde tregon acila eshte ajo :?: :?: :wink:

lazdrani
31-05-04, 21:21
Per temen :arrow: Shkrimet e nje Autore te ketij Forumi,zemren ma ka dridhe....le te jete anonime.jam i ri ende ketu nuk me takon ende. :wink:
Qyre Armanin qenka dashuruar haaaaaaaaa :wink:

florian
31-05-04, 21:36
NJE PERSON NE VECANTI KA RRITUR KURESHTJEN TIME PER TA NJOHUR
KAM NJE SIMPATI SHUM TE MADHE PER TE PO NUK PO E DI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lazdrani
31-05-04, 22:18
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:
QY RRUSHI QENKA ZGJUARE DHOMPIRE :shock: :shock:

Honesty^uk.
31-05-04, 22:28
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:qysh bre RRushi po mendon te vritemi per nje grua a :?: :?: :?: :shock:
jo bre burre se ka gra te tjera plot
por si duket ti e ke pas humbur legjimitetin mbi BARBAROZEN MBRETERESHEN TIME

uliksi31
31-05-04, 22:54
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:qysh bre RRushi po mendon te vritemi per nje grua a :?: :?: :?: :shock:
jo bre burre se ka gra te tjera plot
por si duket ti e ke pas humbur legjimitetin mbi BARBAROZEN MBRETERESHEN TIME


Feta Hysa i Hyse Muratit ja kan marr gruen prej shtratit.

RRUSHI
01-06-04, 03:13
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:
QY RRUSHI QENKA ZGJUARE DHOMPIRE :shock: :shock:
JO O LAZDRAN DHOMPIR JO PO HE --- SE DIN TI SE QKA ESHTE DASHURIA JO ... :wink:

Murgesha
01-06-04, 08:15
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:

Jo bre RRUSHI mos u merr me mendime te keqia. Kadal djale merr fryme thelle, qetesohu. Dashurine e Honesty dhe Barbarozes e kemi bekuar ne mbreteria e Dardanise e ty ste mbetet tjeter vetem te besh aminin dhe te pergezojsh qiftin e ri.

lazdrani
01-06-04, 09:33
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:
QY RRUSHI QENKA ZGJUARE DHOMPIRE :shock: :shock:
JO O LAZDRAN DHOMPIR JO PO HE --- SE DIN TI SE QKA ESHTE DASHURIA JO ... :wink:
RRUSHI SHENOSHE VLLAQKO SE KEMI MBRETERESHA DHE PRINCESA SA TE DUASHE :wink: CILA PO TA BENE ME SY :wink:

uliksi31
01-06-04, 09:47
Ska faj more Rrushi,kah me ja mbajt tani me nji kerr femij :!: :?:

anna
01-06-04, 09:50
krejt e krejt rrushi me duket se ja ka vnu synin njeres :wink: :wink: :wink:

Gentiana
01-06-04, 10:30
Per temen :arrow: Shkrimet e nje Autore te ketij Forumi,zemren ma ka dridhe....le te jete anonime.jam i ri ende ketu nuk me takon ende. :wink:
Qyre Armanin qenka dashuruar haaaaaaaaa :wink:A thua kush ja ka dridh Zemren kaq shpejt more. O Lazdran, ksaj radhe te keshilloj ty, ruaje Murgeshen, mbretereshen tende :wink:

lazdrani
01-06-04, 13:07
Per temen :arrow: Shkrimet e nje Autore te ketij Forumi,zemren ma ka dridhe....le te jete anonime.jam i ri ende ketu nuk me takon ende. :wink:
Qyre Armanin qenka dashuruar haaaaaaaaa :wink:A thua kush ja ka dridh Zemren kaq shpejt more. O Lazdran, ksaj radhe te keshilloj ty, ruaje Murgeshen, mbretereshen tende :wink:
LE TA PROVON DIKUSH!!!!!E PRETE BELAJA :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
01-06-04, 13:08
Genta le ta shikojne te gjithe Murgeshen se Une dhe ajo jemi pa te ndare :wink: Thojne nje fjale kqyre me sy e seshte per ty :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
01-06-04, 13:09
Per kte edhe thash, ruaju. Se ajo i dridh te gjitha zemrat e antarve me shkrimet e saja, kehstu qe vetem keshill ke. :wink:

lazdrani
01-06-04, 13:34
Per kte edhe thash, ruaju. Se ajo i dridh te gjitha zemrat e antarve me shkrimet e saja, kehstu qe vetem keshill ke. :wink:
E kemi te leme per dridhje te zemres si ajo te meshkujt si une te femrat....Bukuria jone eshte ne pytje :lol: :lol: :lol: preke hunden se po na bjen mesyshe qy :wink:

Gentiana
01-06-04, 13:36
Per kte edhe thash, ruaju. Se ajo i dridh te gjitha zemrat e antarve me shkrimet e saja, kehstu qe vetem keshill ke. :wink:
E kemi te leme per dridhje te zemres si ajo te meshkujt si une te femrat....Bukuria jone eshte ne pytje :lol: :lol: :lol: preke hunden se po na bjen mesyshe qy :wink:

:lol: :lol: :lol: OK OK Lazdran, vetem mos e rrit mendjen shum :wink:

lazdrani
01-06-04, 13:39
Jo be Genta ani te kush te ti ta rrise mendjen.E nderuara Mbretereshe kur po na gezone edhe ti me nje Bukuroshe ah.....ose tregome mua se mos po te pelqen ndonjeri e beje une Naten Dite per ty :P

Gentiana
01-06-04, 13:42
OK u be, kur ta gjej,apo kur ta marr vesh se cili esht ti do te jesh i pari i cili do ta merr vesh,ok?? :wink:

Barbaroza
01-06-04, 13:42
Mjera une,nuk po di ta gezoj mire muajin e mjaltit tash nga frika se po ngaterrohen RRUSHI dhe Honesty :cry:

lazdrani
01-06-04, 14:10
OK u be, kur ta gjej,apo kur ta marr vesh se cili esht ti do te jesh i pari i cili do ta merr vesh,ok?? :wink:
Pajtohem :wink:

lazdrani
01-06-04, 14:11
Mjera une,nuk po di ta gezoj mire muajin e mjaltit tash nga frika se po ngaterrohen RRUSHI dhe Honesty :cry:
UH BARBAROZA.MOS MBAJ ZI MOJE PO KENQY ME HONESTYN SE RRUSHI VEQ NGA GJELOZIA E KA....

Gentiana
01-06-04, 14:17
NJE PERSON NE VECANTI KA RRITUR KURESHTJEN TIME PER TA NJOHUR
KAM NJE SIMPATI SHUM TE MADHE PER TE PO NUK PO E DI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Flori, kur nuk e din ti kush te te tregoj :wink: Me tvertet esht keshtu, se jan do persona qe ta zgjojn kurrshetjen per ta njohur me shum.... Keshtu esht edhe tek un.

lazdrani
01-06-04, 14:19
NJE PERSON NE VECANTI KA RRITUR KURESHTJEN TIME PER TA NJOHUR
KAM NJE SIMPATI SHUM TE MADHE PER TE PO NUK PO E DI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Flori, kur nuk e din ti kush te te tregoj :wink: Me tvertet esht keshtu, se jan do persona qe ta zgjojn kurrshetjen per ta njohur me shum.... Keshtu esht edhe tek un.
E P.SH fole moje mos i ke fjalet me para :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
01-06-04, 14:23
NJE PERSON NE VECANTI KA RRITUR KURESHTJEN TIME PER TA NJOHUR
KAM NJE SIMPATI SHUM TE MADHE PER TE PO NUK PO E DI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Flori, kur nuk e din ti kush te te tregoj :wink: Me tvertet esht keshtu, se jan do persona qe ta zgjojn kurrshetjen per ta njohur me shum.... Keshtu esht edhe tek un.
E P.SH fole moje mos i ke fjalet me para :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Jo bre Lazdran, po esht problemi se me duhet te mendoj mir, se ateher nuk ka rrug ne drejtim te kundert, kehstu qe mos me gut djal, se te tregoj un ty hiq mos ke dert :wink:

lazdrani
01-06-04, 18:45
Une i tregoje vetem RRushit pastaj ok :D

Vera
01-06-04, 18:58
heeeeeeee a edhe nje dashuri e re ka lind ketu a :? :?: :?:

RRUSHI
01-06-04, 18:58
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:

Jo bre RRUSHI mos u merr me mendime te keqia. Kadal djale merr fryme thelle, qetesohu. Dashurine e Honesty dhe Barbarozes e kemi bekuar ne mbreteria e Dardanise e ty ste mbetet tjeter vetem te besh aminin dhe te pergezojsh qiftin e ri.
Pasi qenka keshtu puna ateher sme mbetet gje tjeter pos te uroj qiftin e ri ---- URIME URIME O JU QIFT I BEKUAR , NDARJA JUAJ KA PER TE ME GEZUAR ... :wink: mos gabova gje ... :?:

Murgesha
01-06-04, 19:09
Rrushi je i mrekullueshem. Te lumte. :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
01-06-04, 22:39
Mire Murgesha,po them PO,por ta dish se prej tash me ke konkurrente me te drejta te barabarta.Te kam thene se edhe une do ta kem nje mbret nje dite dhe ja erdhi dita e bekuar,31.05.2004 :)
Eu eu spaska gje me te veshtir se gruaja te te martohet ... :cry:
Honesty-- me ke nje gjak borq tash shokit ... :wink:

Jo bre RRUSHI mos u merr me mendime te keqia. Kadal djale merr fryme thelle, qetesohu. Dashurine e Honesty dhe Barbarozes e kemi bekuar ne mbreteria e Dardanise e ty ste mbetet tjeter vetem te besh aminin dhe te pergezojsh qiftin e ri.
Pasi qenka keshtu puna ateher sme mbetet gje tjeter pos te uroj qiftin e ri ---- URIME URIME O JU QIFT I BEKUAR , NDARJA JUAJ KA PER TE ME GEZUAR ... :wink: mos gabova gje ... :?:RRUSHI,,,ishalla je mbushur mend per here te tjera, se kjo e pat, :lol:
a mos ke harruar ti ;;se kush i rrin dardhes afer ja merr kokrrat :lol: :lol: :lol:
kalo bukur

Honesty^uk.
01-06-04, 22:43
Mjera une,nuk po di ta gezoj mire muajin e mjaltit tash nga frika se po ngaterrohen RRUSHI dhe Honesty :cry:
Zemer rri e qete ti ne krahet e mi dhe mos ua ve veshin ziliqareve
kur jam une me ty ;;;;nuk kam kohe te mendoj per ngaterresa :lol: :lol: :lol:
hajde nje big kisssssssssssssssssss ((( se nuk e marrin vesh cka te thash))) :lol:

Barbaroza
02-06-04, 10:10
Mjera une,nuk po di ta gezoj mire muajin e mjaltit tash nga frika se po ngaterrohen RRUSHI dhe Honesty :cry:
Zemer rri e qete ti ne krahet e mi dhe mos ua ve veshin ziliqareve
kur jam une me ty ;;;;nuk kam kohe te mendoj per ngaterresa :lol: :lol: :lol:
hajde nje big kisssssssssssssssssss ((( se nuk e marrin vesh cka te thash))) :lol:

Mpuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

anna
02-06-04, 10:42
ah dashuria dashuria :D :D :D

lazdrani
03-06-04, 18:01
ah dashuria dashuria :D :D :D :D :D :D :wink:

florian
03-06-04, 20:12
KENI TE DREJT AH DSHURIA DASHURIA :?: :wink: :lol: :lol:

Vera
03-06-04, 21:00
ehhhhhhhhhhhhhhh na i verboj syt kjo dashuria :( :(

RRUSHI
04-06-04, 05:24
ehhhhhhhhhhhhhhh na i verboj syt kjo dashuria :( :(
Ke te drejt Vera , kam filluar edhe une te mbaj syza ... 8)

lazdrani
04-06-04, 10:12
ehhhhhhhhhhhhhhh na i verboj syt kjo dashuria :( :(
Ke te drejt Vera , kam filluar edhe une te mbaj syza ... 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :wink: Nga bukuria e Gentes :P

florian
04-06-04, 16:28
ehhhhhhhhhhhhhhh na i verboj syt kjo dashuria :( :(
Ke te drejt Vera , kam filluar edhe une te mbaj syza ... 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :wink: Nga bukuria e Gentes :P

BUKURIA E SAJ E KA VERBUE :D

Vera
04-06-04, 17:31
ehhhhhhhhhhhhhhh na i verboj syt kjo dashuria :( :(
Ke te drejt Vera , kam filluar edhe une te mbaj syza ... 8)

Jo or RRUSHI nese syt te verbohen nga dashuria, nuk te bejn as syzet pun :(

lazdrani
05-06-04, 10:58
Kam ndegjuar se Anna ishte dashuruar :wink:

Vera
05-06-04, 18:51
oh oh me kend ashtu :shock: anna

lumet na cdo dit po lindin cifta te rinje ketu

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
12-06-04, 19:38
Me Sheten :?: Me thane keshtu :lol: :lol: :lol:

Engjellushja
12-06-04, 20:45
OO Ver t lumt ajo goje se vallahun e Menqur shum je :-) Sdi cka me then por Vera ka fol edhe per mua hahahahaha
se ja ka qellu si me gisht hahahahahah c keshtu ai Lazdrani vepron keshtu :
MOS E PYET S T TREGON VET !

Honesty^uk.
13-06-04, 09:32
Une jam dashuruar plotesisht me DARDANIN ( por deshen te me ndajn)
ndersa edhe me nje tjeter gati :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
13-06-04, 12:17
Kam ndegjuar se Anna ishte dashuruar :wink:me kend keshtu :wink:

florian
13-06-04, 19:55
E DUA E DUA E DUA E DUA E DUA E DUA EE DUA E DUA E DUA E DUA DUA E DUA , AJO ESHTE CDO GJE PER MUA .

anna
14-06-04, 09:04
kande do keshtu flori se sen nuk morrem vesh :wink:

Vera
14-06-04, 16:10
anna mos e fut djalin qe te fol dy her qyyyyy, ai e don motren tende hahah :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-06-04, 20:37
Kam ndegjuar se Anna ishte dashuruar :wink:me kend keshtu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Ne Babegjyshin tim qy e dini ti me mire :D :wink:

Gentiana
14-06-04, 20:40
.... :lol: :lol: :lol: :lol: Ne Babegjyshin tim qy e dini ti me mire :D :wink:


Pse a edhe babgjyshi i yt po hyke ne ket Forum a?? wow cili na ke more ai?? :wink: Ja tybe nuk esht ka ma rrok hiq :wink: (pak hajgare)

Murgesha
14-06-04, 23:33
Pse a edhe babgjyshi i yt po hyke ne ket Forum a?? wow cili na ke more ai?? :wink: Ja tybe nuk esht ka ma rrok hiq :wink: (pak hajgare)

Ah bre Genta shume kurreshtarre. :roll:
Anna eshte e dashuruar dhe pike, ska rendesi se me kend, kryesorja zemra e saj rrah per nje njeri :wink:

anna
15-06-04, 09:41
me zemer ne dore po ju them qe une jam ndare nga sheta shuuunii ju se ai nuk din asgje :wink: une kam vendosur pergjithmone qe te ngelem beqarja e forumit po e shoh se ende nuk ka ardhur princi im i kalter keshtu qe ma mire po priti :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-06-04, 10:17
Eh cka eshte me K-man :arrow: anna e harrove shpejte ah :wink:

anna
15-06-04, 10:19
Eh cka eshte me K-man :arrow: anna e harrove shpejte ah :wink:


ahahahahah po na nuk kemi qene ndonjeher bashk hahahah une per vete vuaj nga amnezia doktorr qka me keshillon per kete smundje :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-06-04, 10:41
Kam nje recept per ta anna .........Dashurohu qiko se recept me i bukure ska :wink: ah Dashuria :D

Murgesha
15-06-04, 10:44
me zemer ne dore po ju them qe une jam ndare nga sheta shuuunii ju se ai nuk din asgje :wink: une kam vendosur pergjithmone qe te ngelem beqarja e forumit po e shoh se ende nuk ka ardhur princi im i kalter keshtu qe ma mire po priti :lol: :lol: :lol:

Eh anna nganjeher duhet edhe ta kerkojsh, princin e kaltert :lol:

anna
15-06-04, 14:30
valla boll recept i mire po qka me ba qe ...... :?

oj murgesha nuk po di nga me ja nis se :? :?

Murgesha
15-06-04, 17:25
valla boll recept i mire po qka me ba qe ...... :?

oj murgesha nuk po di nga me ja nis se :? :?

Se pari percepto ndjenjen se cfare tipi te pelqen, pastaj nje shetitje ne qytet dhe sigurisht se do ta takojsh dikund, pastaj........ Hajt bre se e din edhe ti vet pastaj se si shkon kjo pune. :wink:

lazdrani
16-06-04, 11:03
valla boll recept i mire po qka me ba qe ...... :?

oj murgesha nuk po di nga me ja nis se :? :?
Thuaj Djali i mire une po te dua,pa ty nuk po shkone koha,nuk po me hahet e as pihet.Bolle prita qe ta beshe ti hapin e pare por pe shohe se qenke frikacak po te ndihmojne e po te mpuqiiiiiiiiii njehere :P :lol: :lol: :lol: :lol:

mr_beni
16-06-04, 17:33
qyre qyre mos e shtyne more qike“n me u dashuru me zor----se nuk shkon hahahah anna rri ti beqarja e forumit se mamir----nese te dhemb koka prej dashuris ma mir rri ne qetsi a-----ma recept i mir nuk ka kah me shku :P

yllka
17-06-04, 11:07
TE GJITHE U DASHURUAT VETEM UNE MBETA PA U DASHURUAR :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy
17-06-04, 11:15
o lazdrani ish dashuru yllka ne mua ok mos i besoni kesaj se ka dashnor bilem Mbretin e 2......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drenousha
17-06-04, 11:20
UNE JAM :lol:

lazdrani
17-06-04, 11:30
:roll: :roll: Ah Cool-Boy :D :wink:

Cool_Boy
17-06-04, 12:48
:roll: :roll: Ah Cool-Boy :D :wink:

a nuk po e din lazdrani a???Nuk te paskan dhen informata te mjaftueshme CIA e dardanis ahhahhah :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:

drenousha
17-06-04, 13:07
e kush jan ata cia e dardanis cool_boy?

Cool_Boy
17-06-04, 13:12
e kush jan ata cia e dardanis cool_boy?


Nuk e di drenosusha ama nje organizat e CIA's operon ketu ahhaha...

Po kan e don oj drenousha ti a ben me dit??

drenousha
17-06-04, 13:20
ani a bajna diqka cool_boy bashk po i lypim at cia-n te dardanis
kan e du une e din aj personi vet :wink:

Cool_Boy
17-06-04, 13:25
ani a bajna diqka cool_boy bashk po i lypim at cia-n te dardanis
kan e du une e din aj personi vet :wink:

Po drenousha nuk ka problem dhe do i kapmi per veshi ahhahh...

Kush po e dojka drenoushen morE???

drenousha
17-06-04, 13:29
aj se me don dhe e du eshte personi X
ku pi ja fillojna me gjete at cia-n?????

Cool_Boy
17-06-04, 13:33
mire pra drenousha por mos harro se X eshte nicku im hahhah....

drenousha nuk po di me le te studijoj nje pak rreth kesa ok por sa me duket nje prej atare eshte Murgesha,lazdrano ruje zemren se po vin ubicat e po ta kidnapojn ahhaha.........

drenousha
17-06-04, 13:34
zorr e kan per mem kidnapu mu cool_boy
e kure e bane nickun X a????? :wink:

Cool_Boy
17-06-04, 13:37
o jo ty por na kena me kidnapu CIA'n e forumit daradnia ok...

Po nickun X e kam moti koh a nuk po e din a???A nuk po i shef qikat tuj be na e dojm X personin qy e tashti me ma zen emrin krejt mua behet llug ketu qy.....

drenousha :wink: :wink: :wink:

drenousha
17-06-04, 13:43
cool_boy ani une e du personin XX a ban qashtu pra
me i kidnapu ata te cia-s not a bad idea :!:

Gentiana
17-06-04, 14:23
Honesty^UK edhe ktu plasi... :lol: :lol: :wink:

AK^47
17-06-04, 14:54
HuH qfar pytje me shashtrisi krejt :D:D:D:D:D:D


A e dini ju o popullat se: Dashuria Ėshtė Njė Urė Ku Takohen Dy Budall :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Honesty^uk.
17-06-04, 15:35
Honesty^UK edhe ktu plasi... :lol: :lol: :wink:Po Genta
veshtire eshte te ja filloje dikush se ateher veshtir te ndalen :wink: :wink:

Engjellushja
17-06-04, 17:39
Po mu Dashuru shuuuuuuuuuuuuuum leht esht..........

Dhe m doket se krejt jemi Dashuru

Por hajt mbajeni..............hahahahahahaha

keshni pak se esht per mu kesh ! A e dini Pse????

Se keto gjera jan t cilat vetem dy vetave i Interesojn (atyre c jan t dashuruar) ose shoqes se vet....se t gjith Mashkull dot ikin nese esht nj femer e Forumit e dashuruar hahahahahahahahahah

e dot behet "Ladys Night" hahahahahahahaah

"kjo mesazh i perket vetem atyre c jan t dashuruar dhe vetem keta guxojn t kommentoj.......hahahahahahaha

Cool_Boy
17-06-04, 20:09
Shume po qeshi moj Engjellushja thojn nuk eshte mire me qesh shume ok se te vjen deka me shpejt ahhaha....

Vera
17-06-04, 20:12
Cool_Boy trego te drejten a je dashuru a jo hahahhahah :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
17-06-04, 20:15
Cool_Boy trego te drejten a je dashuru a jo hahahhahah :lol: :lol: :lol:

Vera a nuk po e din ti a????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po si mos te dashurona edhe une kush ka mu dashuru tjetr a?

Vera
17-06-04, 20:18
Cool_Boy trego te drejten a je dashuru a jo hahahhahah :lol: :lol: :lol:

Vera a nuk po e din ti a????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po si mos te dashurona edhe une kush ka mu dashuru tjetr a?

ahahahahh ok ok Cool_Boy dashurohu se i ri je ende hahahah :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
17-06-04, 20:21
Vera e kam dashuru nje te re ok mos ke gajle ahhahha..........se palkat jo valla hahahah.......

VARDARI
17-06-04, 20:28
Po mu Dashuru shuuuuuuuuuuuuuum leht esht..........

Dhe m doket se krejt jemi Dashuru

Por hajt mbajeni..............hahahahahahaha

keshni pak se esht per mu kesh ! A e dini Pse????

Se keto gjera jan t cilat vetem dy vetave i Interesojn (atyre c jan t dashuruar) ose shoqes se vet....se t gjith Mashkull dot ikin nese esht nj femer e Forumit e dashuruar hahahahahahahahahah

e dot behet "Ladys Night" hahahahahahahaah

shum mir e ke hahahahahaha... u knaqa tuj qesh

"kjo mesazh i perket vetem atyre c jan t dashuruar dhe vetem keta guxojn t kommentoj.......hahahahahahaha

lazdrani
18-06-04, 09:59
Po mu Dashuru shuuuuuuuuuuuuuum leht esht..........

Dhe m doket se krejt jemi Dashuru

Por hajt mbajeni..............hahahahahahaha

keshni pak se esht per mu kesh ! A e dini Pse????

Se keto gjera jan t cilat vetem dy vetave i Interesojn (atyre c jan t dashuruar) ose shoqes se vet....se t gjith Mashkull dot ikin nese esht nj femer e Forumit e dashuruar hahahahahahahahahah

e dot behet "Ladys Night" hahahahahahahaah
Engjellushja nuk po na tregon ne kend u dashurove ende :?: :wink:
"kjo mesazh i perket vetem atyre c jan t dashuruar dhe vetem keta guxojn t kommentoj.......hahahahahahaha

Engjellushja
18-06-04, 21:47
:wink: :wink: :wink: Kjo esht met Vertet "SUPER" Se keshtu esht "SHOQERIA SHQIPTARE" :wink:

Ju perhsendet me plot Respekt Engjellushja

lazdrani
20-06-04, 12:03
Engjellushja edhe ne te pershendesim me plote Respekte :wink:

florian
20-06-04, 12:50
Po mu Dashuru shuuuuuuuuuuuuuum leht esht..........

Dhe m doket se krejt jemi Dashuru

Por hajt mbajeni..............hahahahahahaha

keshni pak se esht per mu kesh ! A e dini Pse????

Se keto gjera jan t cilat vetem dy vetave i Interesojn (atyre c jan t dashuruar) ose shoqes se vet....se t gjith Mashkull dot ikin nese esht nj femer e Forumit e dashuruar hahahahahahahahahah

e dot behet "Ladys Night" hahahahahahahaah


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: SA POP TE SHKOJKA AJO BUZEQESHJE MOJ ENGJELLUSHE :roll:

"kjo mesazh i perket vetem atyre c jan t dashuruar dhe vetem keta guxojn t kommentoj.......hahahahahahaha

aferdita
21-06-04, 06:49
vetem dsahuroni se nuk eshte keq

un vetem sipmatia kam ketu kurse mu dashuru ende jo dhe me pelqejn prej disave shkrimet qe i shkruajn :wink:

lazdrani
21-06-04, 08:40
vetem dsahuroni se nuk eshte keq

un vetem sipmatia kam ketu kurse mu dashuru ende jo dhe me pelqejn prej disave shkrimet qe i shkruajn :wink:
Sa Simpatia ke Aferdita :?: Hajde tregome mua ne Veshe :wink:

aferdita
21-06-04, 08:45
vetem dsahuroni se nuk eshte keq

un vetem sipmatia kam ketu kurse mu dashuru ende jo dhe me pelqejn prej disave shkrimet qe i shkruajn :wink:
Sa Simpatia ke Aferdita :?: Hajde tregome mua ne Veshe :wink:

jan nje dy a tre veta :wink:

Murgesha
21-06-04, 09:23
vetem dsahuroni se nuk eshte keq

un vetem sipmatia kam ketu kurse mu dashuru ende jo dhe me pelqejn prej disave shkrimet qe i shkruajn :wink:
Sa Simpatia ke Aferdita :?: Hajde tregome mua ne Veshe :wink:

jan nje dy a tre veta :wink:

Veq dy a tre a? Vendase trego veten :wink:

Cool_Boy
21-06-04, 09:31
aferdita nje prej tyre jam une qiki apo???A me paske tradhtu qe po i dojsh edhe dy tjer a? :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy po te pret se per ty do te vdes :wink: :wink:

lazdrani
21-06-04, 11:06
aferdita nje prej tyre jam une qiki apo???A me paske tradhtu qe po i dojsh edhe dy tjer a? :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy po te pret se per ty do te vdes :wink: :wink:
Hey se te paska kap belaja-Vera sa te ndegjon :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
21-06-04, 11:38
Hey se te paska kap belaja-Vera sa te ndegjon :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ke te drejte Lazdran.
Vera moj mblidhja pak pejte ketij Coolit tend. A spo e sheh si po i vardiset vajzave a? :shock:

aferdita
21-06-04, 12:51
aferdita nje prej tyre jam une qiki apo???A me paske tradhtu qe po i dojsh edhe dy tjer a? :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy po te pret se per ty do te vdes :wink: :wink:

keto jan vetem simpati
me pelqejn shkrimet se si shkruajn
:)
kurse un ty nuk te tradhtoj kurr jo :wink:

aferdita
21-06-04, 12:52
vetem dsahuroni se nuk eshte keq

un vetem sipmatia kam ketu kurse mu dashuru ende jo dhe me pelqejn prej disave shkrimet qe i shkruajn :wink:
Sa Simpatia ke Aferdita :?: Hajde tregome mua ne Veshe :wink:

jan nje dy a tre veta :wink:

Veq dy a tre a? Vendase trego veten :wink:

jo murgesha keto nuk jan kurgje se qdo njeri ka simpatia :wink:

Cool_Boy
21-06-04, 14:17
aferdita nje prej tyre jam une qiki apo???A me paske tradhtu qe po i dojsh edhe dy tjer a? :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy po te pret se per ty do te vdes :wink: :wink:

keto jan vetem simpati
me pelqejn shkrimet se si shkruajn
:)
kurse un ty nuk te tradhtoj kurr jo :wink:

aferdita kete deshte me ndegju e shpirtin mua me ma gezu ......

anna
21-06-04, 19:14
o mam a ende po flirton cool boy ajajajja vera

Cool_Boy
21-06-04, 22:54
o mam a ende po flirton cool boy ajajajja vera

qiki qiki :wink: :wink:

Flori & Anna

Murgesha
21-06-04, 23:19
Flori & Anna

E pa besueshme. Kjo nuk eshte e mundur, anna e Hana motra,
Hana dhe Flori te fejuar.
E tani anna e Flori
hajde se cpo mbeshtillet dreqi e marrte vesh :wink:

Gentiana
22-06-04, 08:09
o mam a ende po flirton cool boy ajajajja vera

qiki qiki :wink: :wink:

Flori & Anna


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Tybe nuk po marr vesh qka esht tu u bč???

lazdrani
22-06-04, 14:40
OH Cool Boy po dhembe dhembi e ka ngatrruar trakat heheheheh

FLORI&&HANA :wink:

mr_beni
22-06-04, 15:02
o a po me tregoni kush eshte dashuruar more ketu a ncncncnnc :?:

dita girl
02-07-04, 15:11
Nuk po kane guxim te tregojne djemt ,e po pritni prej qikave me tregu,come on :wink:

Cool_Boy
03-07-04, 10:13
OH Cool Boy po dhembe dhembi e ka ngatrruar trakat heheheheh

FLORI&&HANA :wink:

ani dhembi lazdran nxjerre krejt qy

Vera
03-07-04, 12:50
po kre me duket qe Cool_Boy u dashuru po enuk po din ne kend

ahahahahahhahahahah

Cool_Boy
03-07-04, 14:26
po kre me duket qe Cool_Boy u dashuru po enuk po din ne kend

ahahahahahhahahahah


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

aferdita
03-07-04, 15:31
po kre me duket qe Cool_Boy u dashuru po enuk po din ne kend

ahahahahahhahahahah

kush qenka ajo e lumtura :wink: :)

Cool_Boy
03-07-04, 16:02
po kre me duket qe Cool_Boy u dashuru po enuk po din ne kend

ahahahahahhahahahah

kush qenka ajo e lumtura :wink: :)


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

IceGirl
03-07-04, 16:46
Cool_Boy ajde ajde tregona kush esht....mos esht ajo bre si e pat emrin ...hmm....nuk po me kujtohet heheheh :wink:

Cool_Boy
03-07-04, 23:59
Cool_Boy ajde ajde tregona kush esht....mos esht ajo bre si e pat emrin ...hmm....nuk po me kujtohet heheheh :wink:

E moj IceGirl me dit ti nuk mundeni me paramendu vetem para syve po me rrin :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
05-07-04, 16:34
Kam degjuar se Barbaroza ishte dashuruar Forte :wink:

Vera
07-07-04, 18:33
Cool_Boy ajde ajde tregona kush esht....mos esht ajo bre si e pat emrin ...hmm....nuk po me kujtohet heheheh :wink:

E moj IceGirl me dit ti nuk mundeni me paramendu vetem para syve po me rrin :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

hajde de cool_boy mos u trego kaq i lig po tregona qy

Murgesha
07-07-04, 18:38
Kam degjuar se Barbaroza ishte dashuruar Forte :wink:

Ne kend more????
Allah allah, edhe ti se ka po i merr vesh keto gjera??? :wink:

Honesty^uk.
07-07-04, 18:43
Cool_Boy ajde ajde tregona kush esht....mos esht ajo bre si e pat emrin ...hmm....nuk po me kujtohet heheheh :wink:

E moj IceGirl me dit ti nuk mundeni me paramendu vetem para syve po me rrin :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

hajde de cool_boy mos u trego kaq i lig po tregona qy


mos ja merrni per te madhe se moshes ne te cilen ai po kalon i lejohen keto gjera :wink: :wink: :lol:
nga qe eshte shume i dashur nuk po din se cilen me e zgjedh se te gjitha po i duken te mira, qefi ja ka te gjitha por ,,,,,,, sja mba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
07-07-04, 18:47
Cool_Boy ajde ajde tregona kush esht....mos esht ajo bre si e pat emrin ...hmm....nuk po me kujtohet heheheh :wink:

E moj IceGirl me dit ti nuk mundeni me paramendu vetem para syve po me rrin :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

hajde de cool_boy mos u trego kaq i lig po tregona qy

VERA :wink: :wink: :wink: :wink: qka te bej qiki po mu kujtohet ama kush :?: :?: :?:

yllka
08-07-04, 11:27
Kam degjuar se Barbaroza ishte dashuruar Forte :wink:

Ne kend more????
Allah allah, edhe ti se ka po i merr vesh keto gjera??? :wink: Honesty ishte kandidat i forte Lazdran :wink:

Honesty^uk.
08-07-04, 12:24
Kam degjuar se Barbaroza ishte dashuruar Forte :wink:

Ne kend more????
Allah allah, edhe ti se ka po i merr vesh keto gjera??? :wink: Honesty ishte kandidat i forte Lazdran :wink:

po mendon se kam sfidues a :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
10-07-04, 04:48
E dua e dua............kerkon :wink:

Barbaroza
10-07-04, 09:14
E dua e dua............kerkon :wink:

Edhe ashtu jane hargjuar djemte ne forum IceGirl,po hajt se bejme diqka edhe per ty :wink:

Cool_Boy
10-07-04, 09:40
E dua e dua............kerkon :wink:


O kam mbet pa nuse bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-07-04, 15:57
E dua e dua............kerkon :wink:


O kam mbet pa nuse bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Ah bre ti hehehehehheheh e di ti cka :wink:

IceGirl
14-07-04, 01:11
E DUA DUA .... S-h-e-t-a vallai...... huh tregova :wink: heheheh

bxboy
14-07-04, 16:04
So nice to see my wife say she loves Sheta

Gentiana
14-07-04, 16:20
So nice to see my wife say she loves Sheta


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: What???

IceGirl
14-07-04, 16:35
xbxboy kush hamomin je ti bre, e kur tu bana un ty gru bre njeri.....

IceGirl
14-07-04, 16:42
bxboy me vjen shum keq .. se une vetem nje burr e kam hehehe dhe ai esht SHETA ....po ti pasi po enderron qe une jam gruja jote ani enderro ..............

IceGirl
14-07-04, 18:13
O bxboy edhe dashta me te than mos je femer pa hile keshtu.......

bxboy
14-07-04, 18:20
Just go melt.

dita girl
15-07-04, 10:25
Just go melt.

Ti a me stupc ne dore ke hy ketu a :?: :?: :?:
Edhe ma ngadal mos fjalosi se dashnia nuk e ka me zor qy 8) :wink:

bxboy
15-07-04, 17:18
nuk pot njof dita girl edhe nuk pom interson ksuh je, veq shuj.

Gentiana
02-08-04, 13:46
Pra me sa e mora vesh un:

Lazdrani & Murgesha, kte e din te gjith.

Honesty^Uk & Barbaroza,pak me veshtirsi,po ne fund u bashkuan. :wink:

Cool_Boy & Vera, edhe pse po flirton djali non-stop me tjera!!

Flori & Hana, nese nuk gabohem, se ketu nuk po mirret vesh me, sa po shitet pasula!! :wink:

Drenousha & AK^47, po i bashkoj un ketu :P :wink:

Engjellushja & Vardari, nje far simpatie ne shkrimet e njeri tjetrit!

IceGirl & SHETA, nese nuk e keni marr vesh ende!

Loloku & Aferdita,esht qifti me i ri ketu!

Kurse Qifti me i mir (e lash ne fund) :

Rrushi & Genta :P 8)

Loloku
02-08-04, 16:44
Jo, po t'doket!

Gentiana
02-08-04, 16:53
Jo, po t'doket!

:wink: :wink: :wink:

lazdrani
03-08-04, 09:27
Loloku&Aferdita :arrow: Cool pasha mamin ky qift :wink: Vetem se Lolokut po i djegun buzet shume koheve te fundit :wink: Aferdita ke kujdes se shejtonka po te hyne ne hise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

aferdita
03-08-04, 11:19
Loloku&Aferdita :arrow: Cool pasha mamin ky qift :wink: Vetem se Lolokut po i djegun buzet shume koheve te fundit :wink: Aferdita ke kujdes se shejtonka po te hyne ne hise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
hahahaha
lazdrna askush nuk mundet te ma marr princin :wink: :lol: :lol:

Loloku
03-08-04, 13:36
Ani ShEjToNkA ma, ah ah ah ah...
Valla Lazdran me duket nuk e ke krejt pa sherr kete perkujdesje ndaj aferdites. Hiq mos ta nin aferdita, do te jemi te pathyeshem nga presionet se jemi me te miret!

Agroni22
03-08-04, 17:38
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:

Murgesha
03-08-04, 17:41
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:

Mos u ban merak se gadi e morem vesh te gjithe se kush po te pelqen.
Ama ngutu se per te qene i denje per ate cka te ka pelqyer duhesh me pase titullin mbret. :wink:

Agroni22
03-08-04, 17:51
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:

Mos u ban merak se gadi e morem vesh te gjithe se kush po te pelqen.
Ama ngutu se per te qene i denje per ate cka te ka pelqyer duhesh me pase titullin mbret. :wink: Nuk eshte ashtu cka po mendone ju zonja Murgeshe.Deri te titulli i Mbretit duhet pune e vaj halli per mua :wink: Nuk do te derzohem lehte :wink: tung goni :wink:

Honesty^uk.
03-08-04, 19:35
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:

Agron , une po te tregoj ne vesh
ne kete forum jeni dashuruar fejuar martuar lindur nga 14 femije
prandaj mos u dridh para kohe se edhe ty ta bejme qaren :wink:

Gentiana
03-08-04, 19:39
Agron , une po te tregoj ne vesh
ne kete forum jeni dashuruar fejuar martuar lindur nga 14 femije
prandaj mos u dridh para kohe se edhe ty ta bejme qaren :wink:

Kadal bre djal, ti vet po thua se te gjith jemi te dashuruar, fejuar, martuar dhe me femij, ateher me gra te huaja ti don me ja ba qaren a??? :lol:

Honesty^uk.
03-08-04, 19:55
Agron , une po te tregoj ne vesh
ne kete forum jeni dashuruar fejuar martuar lindur nga 14 femije
prandaj mos u dridh para kohe se edhe ty ta bejme qaren :wink:

Kadal bre djal, ti vet po thua se te gjith jemi te dashuruar, fejuar, martuar dhe me femij, ateher me gra te huaja ti don me ja ba qaren a??? :lol:


jo bre Genta nuk thash per te gjithe
se kemi edhe vajza te reja, por duhet me i grisur 3 pare opinga ky agroni
per me fillur vajzat me ja ba ne sy :wink:

Murgesha
03-08-04, 22:49
Agron , une po te tregoj ne vesh
ne kete forum jeni dashuruar fejuar martuar lindur nga 14 femije
prandaj mos u dridh para kohe se edhe ty ta bejme qaren :wink:

Kadal bre djal, ti vet po thua se te gjith jemi te dashuruar, fejuar, martuar dhe me femij, ateher me gra te huaja ti don me ja ba qaren a??? :lol:


jo bre Genta nuk thash per te gjithe
se kemi edhe vajza te reja, por duhet me i grisur 3 pare opinga ky agroni
per me fillur vajzat me ja ba ne sy :wink:

Ke te drejte Honesty.
Neve ne dardani na ka dale nami i mire. Mjafton te regjistrohesh tja nisesh e te llafosesh e mbrenda muajit, siguron burrin/gruan/ e besa i ban edhe 14 femije. (Bile simbas informatave te SHSFD kjo eshte edhe aresyeja se pse kemi nje numer kaq te madh te regjistruar) :wink:
Propozoj qe ne te martuarit (mbreteria, dmth. se shyqyr te gjithe mbreterit e mbretereshat i kemi te martuar) ne dardani ti ashpersojme kriteret per te rinjte e te pa martuar.
Vetem mbreterit e mbretereshat kane te drejte te vendosin se a mundet nje anetar i ri me 10 shkrime me e fitu te drejten e marteses ketu.

A pajtoheni????
Une Po.

ShEjToNkA
03-08-04, 23:45
Murgesha sis ,d.m.th unė e pasna fitu tė drejten aa ?????????

Gentiana
04-08-04, 11:14
Murgesha sis ,d.m.th unė e pasna fitu tė drejten aa ?????????

Ja paske vnu syrin ndokujt a?? :wink:

Barbaroza
04-08-04, 12:28
Murgesha sis ,d.m.th unė e pasna fitu tė drejten aa ?????????

Ja paske vnu syrin ndokujt a?? :wink:

Une ia propozova Turistin,qe besa boll djale i mire ishte,por kjo ende nuk na u pergjigj :?

aferdita
04-08-04, 13:31
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:
agroni,mos ta nin se ketu e gjejn menjehere se kush eshte :wink:
ketu i kemi agentat me te mire :lol:

ShEjToNkA
04-08-04, 13:52
Loloku&Aferdita :arrow: Cool pasha mamin ky qift :wink: Vetem se Lolokut po i djegun buzet shume koheve te fundit :wink: Aferdita ke kujdes se shejtonka po te hyne ne hise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


O lazdrani i lazdranafėt morė mos me ngjit iftire djal pėr tė keq qyyyy .se tybe jo se kam njet me ju nė hise askujt pėr deri sa t'ju transmetoj urime nė favor tė juvin hiq mos keni gajle qyyyy.... :lol: :wink:

Honesty^uk.
05-08-04, 06:52
Ke te drejte Honesty.
Neve ne dardani na ka dale nami i mire. Mjafton te regjistrohesh tja nisesh e te llafosesh e mbrenda muajit, siguron burrin/gruan/ e besa i ban edhe 14 femije. (Bile simbas informatave te SHSFD kjo eshte edhe aresyeja se pse kemi nje numer kaq te madh te regjistruar) :wink:
Propozoj qe ne te martuarit (mbreteria, dmth. se shyqyr te gjithe mbreterit e mbretereshat i kemi te martuar) ne dardani ti ashpersojme kriteret per te rinjte e te pa martuar.
Vetem mbreterit e mbretereshat kane te drejte te vendosin se a mundet nje anetar i ri me 10 shkrime me e fitu te drejten e marteses ketu.

A pajtoheni????
Une Po.


une jam plotesisht dakord me mendimin tuaj :wink:

lazdrani
06-08-04, 09:23
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:
agroni,mos ta nin se ketu e gjejn menjehere se kush eshte :wink:
ketu i kemi agentat me te mire :lol: :wink:

Cool_Boy
06-08-04, 09:41
o lazdran tgjithe jan dashuru por une joooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
06-08-04, 09:51
o lazdran tgjithe jan dashuru por une joooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Qy qy po shpejte e harrove Veren :wink: Mos ke frike se vendasja ime po te rrine besnike :wink:

Cool_Boy
06-08-04, 09:52
o lazdran tgjithe jan dashuru por une joooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Qy qy po shpejte e harrove Veren :wink: Mos ke frike se vendasja ime po te rrine besnike :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: jo more ani Veren me harru zoti na rujt,krejt krejt VERA sahrrohet hiq more lazdrannnnnnnnnnnnn

nitushe
12-09-04, 15:42
une jo e tjert po e shoh qe po punojn rreth ksaj spo rrin kot :wink:

Agroni22
12-09-04, 16:54
une po me gjithe trupin. :wink:

hana
12-09-04, 16:59
edhe uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Gentiana
12-09-04, 19:11
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/8/494.png

Nexhati
13-09-04, 13:51
Tregoni te verteten,mos jeni dashuruar dhe po ju vjen marre mu shprehe publikisht :D Tregoni sikur Une p.sh. ne Murgeshen time :wink: Mos keni marre qy :D lazdrani

Eh more Lazdran po te tregoje vetem ty,eh amani te qofte mos ju trego te tjereve se me zene belaja me Nusen time :lol: :lol: :lol:
Emrin publikisht po ta tregoje .....ah ne foto e bukure ishte :arrow: G...... :!: :wink:

AlbaSweGirL
16-09-04, 13:39
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:


hehehe por Little Guy... Ishalla edhe ajo te pelqen ty :)..

Kullerka
16-09-04, 15:28
Un jam e dashurume me "sekret"
hahaha jo be jam e dashurume ne kete forum sepse asnje minut s'po mundem me ju largu...haha tug tung

Nita_ch
16-09-04, 15:30
Une jam e dashurune dhe shum e lumtur me te dashurin tim :wink:

Kullerka
16-09-04, 15:55
Nita_ch
ktu po shktrohet pyetja
a je e dashurume me ndonje te ketij forumi a hahahah
e jo ne jeten private kshtu flm.per irkuptim byeee

lazdrani
16-09-04, 20:11
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:


hehehe por Little Guy... Ishalla edhe ajo te pelqen ty :)..
E interesuar ne Gonin :wink: Lajmerohu se ka qef pasha mamin :wink:

Agroni22
16-09-04, 22:49
Si antare i ri nuk me bejen ti paraqese ndjenat e mija veq njera shume me ka pelqyer.Po me dreidhet zemra :oops: :oops: :oops:
agroni,mos ta nin se ketu e gjejn menjehere se kush eshte :wink:
ketu i kemi agentat me te mire :lol: veq ne tum don ajo qe e du se per tjer se boj te madhe :wink: :wink:

dita girl
25-09-04, 15:22
A po me tregon kush se qka po ndodh ketu :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:

Barbaroza
25-09-04, 17:22
A po me tregon kush se qka po ndodh ketu :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:

:roll:

uliksi31
25-09-04, 17:40
A po me tregon kush se qka po ndodh ketu :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:

:roll:

Pse a nuk po sheh a :?: :shock:

Luana
26-09-04, 11:58
Une nuk jam e dashuruar me asnji :cry:
a e dini perqka sjam dashuru :? ?
sepse nuk e njoh asnji ketu :roll: :roll:

lazdrani
26-09-04, 14:15
Une nuk jam e dashuruar me asnji :cry:
a e dini perqka sjam dashuru :? ?
sepse nuk e njoh asnji ketu :roll: :roll:
Qy Qy paska ra ne halle :wink:
Ju lutem te gjithe djelmoshat e interesuar ne Luanen ti paraqesin fotot ne galeri :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-09-04, 14:27
Une nuk jam e dashuruar me asnji :cry:
a e dini perqka sjam dashuru :? ?
sepse nuk e njoh asnji ketu :roll: :roll:
Luana, po ti mė njef mua, Shejtonkėn, Gentėn e shumė tė tjerė. :shock: :shock:

livoreka bicio
26-09-04, 17:00
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gati jam ka dashurohem ha,ha,ha :P :P :P

uliksi31
26-09-04, 17:04
Qy a jane dashuruar? Po ti hallku u sosen tue u martua e ju hala per dashni :!:

Gentiana
26-09-04, 17:08
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gati jam ka dashurohem ha,ha,ha :P :P :P

A thua ne kend??? hmmmmmmmm, prap kurreshtja ime!!! :roll: :roll: :twisted:

livoreka bicio
26-09-04, 17:27
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gati jam ka dashurohem ha,ha,ha :P :P :P

A thua ne kend??? hmmmmmmmm, prap kurreshtja ime!!! :roll: :roll: :twisted: aij aij aij aij GENTA po ku dole bash ty me mč pyet ha, ha ,ha, ha. kjo esht top sekret :?: :?: :?: te pershendes.......... :wink:

Gentiana
26-09-04, 17:30
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gati jam ka dashurohem ha,ha,ha :P :P :P

A thua ne kend??? hmmmmmmmm, prap kurreshtja ime!!! :roll: :roll: :twisted: aij aij aij aij GENTA po ku dole bash ty me mč pyet ha, ha ,ha, ha. kjo esht top sekret :?: :?: :?: te pershendes.......... :wink:

Pse dola bash un me te pyet??? po se po me intereson!! edhe hey, ke besim ne mua, se nuk i tregoj askujt jo??!!! :wink:

livoreka bicio
26-09-04, 17:33
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gati jam ka dashurohem ha,ha,ha :P :P :P

A thua ne kend??? hmmmmmmmm, prap kurreshtja ime!!! :roll: :roll: :twisted: aij aij aij aij GENTA po ku dole bash ty me mč pyet ha, ha ,ha, ha. kjo esht top sekret :?: :?: :?: te pershendes.......... :wink:

Pse dola bash un me te pyet??? po se po me intereson!! edhe hey, ke besim ne mua, se nuk i tregoj askujt jo??!!! :wink: OK genta po te tregoj vetem ty ne vesh , un jam ka dashuru gati ne( .........) dhe me doket se edhe ajo ne mua :oops: :oops: :wink:

Barbaroza
26-09-04, 17:35
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gati jam ka dashurohem ha,ha,ha :P :P :P

A thua ne kend??? hmmmmmmmm, prap kurreshtja ime!!! :roll: :roll: :twisted: aij aij aij aij GENTA po ku dole bash ty me mč pyet ha, ha ,ha, ha. kjo esht top sekret :?: :?: :?: te pershendes.......... :wink:

Pasi s'do te te pyes Genta,po te pyes une pra,hajt pergjigju :?: :idea:

Gentiana
26-09-04, 17:37
OK genta po te tregoj vetem ty ne vesh , un jam ka dashuru gati ne( .........) dhe me doket se edhe ajo ne mua :oops: :oops: :wink:

:roll: :roll: :roll: :roll: Send nuk mora vesh tybe?! :? :? :wink:

livoreka bicio
26-09-04, 17:40
Pse dola bash un me te pyet??? po se po me intereson!! edhe hey, ke besim ne mua, se nuk i tregoj askujt jo??!!! :wink: OK genta po te tregoj vetem ty ne vesh , un jam ka dashuru gati ne( .........) dhe me doket se edhe ajo ne mua :oops: :oops: :wink:

:roll: :roll: :roll: :roll: Send nuk mora vesh tybe?! :? :? :wink:[/quote] me doket se barbaroza e ka kuptuar ma mir se ty dhe mundesh ta pysesh barbarozen ha,ha,ha,ha, :wink:

aferdita
26-09-04, 17:41
edhe un e di heheh
:wink:

Gentiana
26-09-04, 17:42
hmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll: :roll: Barbaroza mbase qenka kshtu, te lutem me trego, se nuk e kam bash te kjart se kend esht duke menduar??!!

Gentiana
26-09-04, 17:45
edhe un e di heheh
:wink:

Siq po me duket gjith po e dishin vetem un jo.... :( :( Ok ok, nejse

aferdita
26-09-04, 17:47
Genta edh ti e din moj,mos u bene kishe nuk po e din http://www.smiliearchiv.com/smilies/liebe/liebe_6.gif

livoreka bicio
26-09-04, 17:49
edhe un e di heheh
:wink:

Siq po me duket gjith po e dishin vetem un jo.... :( :( Ok ok, nejse qy qy qy edhe Aferdita po e dinka vetem ty GENTA nuk te paskan tregu si esht e mundur ketu ka naj send jan ka tč trathtojn GENTA hahahahah :lol: :lol: :lol:

Gentiana
26-09-04, 17:49
Genta edh ti e din moj,mos u bene kishe nuk po e din http://www.smiliearchiv.com/smilies/liebe/liebe_6.gif

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :arrow: :?: IHDAL

Gentiana
26-09-04, 17:51
edhe un e di heheh
:wink:

Siq po me duket gjith po e dishin vetem un jo.... :( :( Ok ok, nejse qy qy qy edhe Aferdita po e dinka vetem ty GENTA nuk te paskan tregu si esht e mundur ketu ka naj send jan ka tč trathtojn GENTA hahahahah :lol: :lol: :lol:

Po bre, po trathojn njerzit. po hajt mbase nuk po trathtojshe ti, me trego ti ateher??! :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
26-09-04, 17:55
Tregoi more vajzes se e bere kureshtare,gjithashtu edhe mua,qy :wink:

livoreka bicio
26-09-04, 18:02
Tregoi more vajzes se e bere kureshtare,gjithashtu edhe mua,qy :wink: ket do ja tregoj vetem kur te kryhet puna dhe kur te ju thrras ne darsem, mund te ndodh edhe me para juv tregoj por besoj se gjith e dini dhe vetem genta jo hahahahahhah.... :lol: :lol: :lol:

Gentiana
26-09-04, 18:05
Tregoi more vajzes se e bere kureshtare,gjithashtu edhe mua,qy :wink: ket do ja tregoj vetem kur te kryhet puna dhe kur te ju thrras ne darsem, mund te ndodh edhe me para juv tregoj por besoj se gjith e dini dhe vetem genta jo hahahahahhah.... :lol: :lol: :lol:

Ok ok, shpresoj se tek e fundit ne darsem jam e ftuar, qe me se paku aty ta dij se kush na qenka ajo fatlume??!

Barbaroza
26-09-04, 18:07
Djalo,mos e torturo more vajzen se tybe edhe mua mu ngrit tensioni :(