PDA

View Full Version : Kengetari/ grupi muzikor qe e Preferoni ne 30 vitet e fundit


Naki
02-10-03, 19:23
me se shumti preferoje -Sabri Fejzullahin

-Shkurte Fejzen

- gruppin Trixat

AlboEagle
03-10-03, 11:28
Pershendetje nakiPer vehte mund te them e preferoj shume muziken...pikrisht te gjitha zhangrret e posacerisht muziken klasike Bethoven_love story...muziken e lehte ku me se shumi me pelqen Belive_in_ me nga Lenny Kravitz...muziken popullore ku i due shum kenget e Nikoll_Nikprelaj dhe Remzie Osmanit... dhe me te shumtet nga te gjith keta i due Xhekin dhe Sinan hoxhen...pershendetje nga une

K-man
03-10-03, 21:31
Mu deri tash me pelqejne kenget e Shyhrete Behlulit, patriotike dhe taman me kohen edhe situaten e Kosoves. Edhe Ismet Peja o kengetar i mire, po u vjetru ai

Naki
03-10-03, 22:35
Ju pershendes Albo-Eagle,ndegjim te kendshem :!:

jehona
03-10-03, 23:43
te pershendes naki, valla nuk di gja, amo deri para luftes hiq nuk e preferojsha muziken shqipe, po qe nga lufta, qe ja nisen me dal disa kenge patriotike, me ka hi muzika shqipe ne qef dhe tash gjith veq muzik shqip ndegjoj.

K-man
04-10-03, 05:46
jehona qka je ka fol bre?/????

Cool_Boy
06-10-03, 13:05
Tung NakiCilin kengetare e preferoj me se shumti??? Drejten po ta thane me se shumti me pelqen Muharrem Qaili-Memi, Mentor Kurtishi etj.. Keta kengetare jan qe kendojn me zemer si per dashuri edhe per mergim e per qka te duash. E per ata qe kendojn kenge patriotike eshte Shkurte Fejza se kjo kendon me shpirt per atdheun e per qka ta don shpirti edhe nuk ja man vetes nalt me je fjal tjeter nuk eshte korrnaze si Shyretja.Tung pershndetj per te gjtih

LIBERO_78
07-10-03, 13:08
:arrow: MUA ME PELQEN SHUME GRUPI==SMOCKY GROUP=CMENDEM MBAS KENGES.....LIVING NEXT DOOR TO ALISE :arrow:

Naki
07-10-03, 20:10
ju pershendes te gjithve,qe kenga ku do qe te jeni hare dhe disponim tju sjell tung -tung

Gladiator
18-10-03, 13:41
Une me se shumti i dua: NIRVANA edhe PEARL JAM

Naki
28-10-03, 20:59
Kenga apo Muzika po thuaje nder ne Shqiptaret eshte konsumuesi me i madhe, per mua kenga ne gjuhen Amtare-shqipe eshte prioritare pa dallim zhanri.

personalisht kengtari nr.1 mbetet Sabri fejzullahu

lazdrani
20-11-03, 20:46
SABRI FEJZULLAHU,TRIXAT,EROS RAMAZOTI....ADELINA ISMALI etj :P

Gentiana
21-11-03, 13:34
Valla mua koheve te fundit WSF,Eliza Shyhrete Behluli dhe Afrim Muqiqi kurse nga te huajt Mango dhe Enrique Iglesias.

Tung Genta

Naki
23-11-03, 22:03
ju pershendes,Gentiana dhe Lazdran qe sa me shume te argetoheni me kengetaret e juaj te preferuar.

ju lazdran keni shije te muzikes te afert me ate qe une preferoje

Tung Naki

python
26-11-03, 01:58
Shqip me pelqejn:ODA(poqi), TNT, Trixat, ILIRET, Purgatorianglisht: AC/DC, Metallika, System of the down, God Smack edhe me se shumti IRON MAIDEN me albumin Brave New Wrold

Naki
29-11-03, 20:34
I nderuar Python,le te jete kenga dhe muzika qe ju e preferoni argetim.

ju pershendes ku do qe te jeni tung -Naki

Murgesha
29-11-03, 22:18
Pelqej grupin

Trix me Veli Sahitin

Shkurten, Shyhreten dhe te tjeret te llojit te tyre.

Urrej Kiqin dhe Shundin.

Naki
30-11-03, 21:29
ju faliminderit per pergjigjje-Murgesha,keni nje shije te perafert me mua,une ndegjoje me shume knaqesi trixat dhe mendoje jane te pavdekshme disa hite per qdo gjenerat.Ju pershendes ku do qe te jeni

Murgesha
30-11-03, 21:31
Tung Naki

Trixat jane te pavdekshem bre.

Dani
06-12-03, 08:29
Veten kur kėndoj nėn dush dhe askush s'mė dėgjon jam kėngtari ma i mir nė bot :lol: :D :) :( :o HAHAHAHAHAHAHAHAH

Naki
08-12-03, 21:48
Te pershendes Dani,po mire shume qe kendon vete po me siguri ke edhe adhurues qe i preferon. tung te pershendes ku do qe te jesh mos ngurro pergjigju ne pyetje

Dani
09-12-03, 11:22
Tung Naki natyrisht, Armend Rexhepagiqi, Nisret Muqiqi, Emine Toska (pėr bukurin e saj) Leonora, Adelina, Sabri Fejzullahu, Rovena,

Naki
09-12-03, 20:01
Zoteri Dani Ju falenderoj per Shkrimin tuaj,le te jete kenga argetim per te gjithe. Tung -Tung

ILIRA
10-12-03, 10:23
Pershendetje nga Tirana

Mua me pelqen grupi ELITA 5 do te shtoja se jam fansja e tyre number 1 ne Shqiperi.

Tung tung nga Ilira :)

Donika Morina
10-12-03, 14:44
Mua me than te drejten me pelqen Mentor Kurtishi,Sefe Duraj,Xheza,sio dhe xheki se keta kengetar valla din me kendu si per dashuri ashtu edhe per do sene tjera hahahahhaha bona pak hajgare!!!

Naki
10-12-03, 21:20
ju pershendes Ilira dhe Donika qe idolet e juaj tju argetojne sa me shume. Tung-Tung Naki

Beni_gjk
10-12-03, 21:55
Me pelqen TNT edhe Trixat Por edhe Adelina Ismaili me pelqen si kengetare jo si bukuroshe HeHe;)

Naki
11-12-03, 20:08
Beni-gjk ,ju faliminderit per pergjigjje dhe keni shume arsye qe i pelqeni Trixat jane te pa Vdekshem. tung -tung Naki

Naki
01-01-04, 22:38
Ju uroje vitin e ri 2004 ,le te jete kenga dhe kengetari i preferuar qe do tju argetone edhe shume vite te ardhshme.
disa kenge te sabri fejzullahut ne neten e vitit te ri si ajo -oj moj time me syte e zi ishte nje knaqesi e veqant
ju mire pres per mesazhet e juaja-tung Naki

RRUSHI
02-01-04, 07:42
PO NAKI TRIX ESHTI I PA VDEKSHEM SIDOMOS KENGA ZESHKANJA...MIR MBETSHI

lazdrani
04-01-04, 12:04
SABRI FEJZULLAHU=====Ej ate kujtohet nate e pare shi kur binte ne Prishtine une dhe ti si dy kengetare thurrim vargje .............Naki e adhuroje shume be kete kengetare.
Dani me ka pushtuar zemren me kengen e tij te fundit:Moj mekatare oj tradhtare.... :wink: te pershendes zoteri

Naki
05-01-04, 13:05
lazdran keni shume te drejte nese thoni kengetari dani me hite kengen Tradhtare moj Mekatare ka begatuar video teken muzikore,per mua personalisht kjo kenge ka qene hiti i vitit 2003.
pershendetje nga Naki

In Da Houze
05-01-04, 13:26
tung

krejt underground edhe
rap gangsta rappp qka eshte me e fortja . ska me te fort dikund e une ate endegjoj
Fredo Starss

Naki
05-01-04, 20:39
In da Houze-jeni i pari qe keni nje trend te ri te muzikes qe e preferoni,argetim te kendshem.
tung -tung naki

SheTa
05-01-04, 22:05
Valla mu mase shumti me pelqen :) Metallica :) edhe Shakira e shetes ahahha :) Rocki Muzik e mir a?

xhuljeta
06-01-04, 16:04
mua personalishe me pelqen shyhrete behluli me shume sesa shkurte fejza sepse kur tja ndegjoje shyhretes zerin me jep lumturi dhe me len te shpresoje me shume dhe te fali gabimet e njerzve por kur tja ndegjoje shkurtes zerin me ben agresive me ben te urrej shume njerez!!!!!!!!!mos me keqkuptoni une e njof shkurten dhe shyhreten personalishte dhe jan femra shume te mira dhe shume te urta kjo nuk do te thote ce une e urrej shkurten i adhuroj te dyjat shume por shyhreten me se shumti!!!!

por ja nga kengetaret me texte te rinive i adhuroje; RAMADAN KRASNIQI( danin)eliza hoxhen;west side family;adelina ismajli ;leonora jakupin; leonora poloska; tuna; sabri fejzullahu; SINAN VLLASALIU; edona llalloshi etj!! pra keta kengetare jan ata ce te japin mendime shpresa dhe kujtime!°!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ju pershendes nga zemra

In Da Houze
06-01-04, 19:32
Tung Faleminderit Naki por kjo esjte deshir personale edhe E ASKUJT TJETER POS E IMJA

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 21:40
Mue Per Veti me Pelqen ..

Emin3m .. Adelina Ismajli ,, Vllėzrit Aliu , Edhe Mentor Kurtishi

Tjeter kond kurr nuk ja kum rras edhe sja rrasi ghaghagha :P

tifozshqiptar
07-01-04, 00:41
REM, GarbegDepeche Mode, Chris Rea, Lenny Kravitz, Savage garden, The Verve (mjerisht nuk egzistojn me si grup), Alanis Morissette, Oasis, etj

shqip: 403, telexi, gjurmet, minatori (vetem ato te vjetrat), shekulli i dreqit

matzaloo
07-01-04, 03:45
PERSHENDETJE NAKI...
ME TA THAN TE DREJTEN ME GJITH ZEMER PER MUA KENGETARJA MA E MIRE NE GJITH BOTEN PER MUA ESHTE E MADHJA ADELINA ISMAJLI AQ SHUM E PELQEJ SA QE KAM BERE NJE TATOO TE ADELINES NE GJOKSIN TIM AJO ESHTE NDAQ PER MUZIK NDAQ PER BUKURI NDAQ PER STIL PER LEVIZJE E PER QAT DUSH MUNA ME THAN JUST SHE IS THE BEST IN EARTH,,, :wink:
TE GJITH TE MIRAT
NGA VALMIRI

Naki
08-01-04, 18:36
ju mire pres per opinionet e juaja,nje pershendetje e veqant per Matzaloo, Tifozshqiptar, Gjilanasi_csi, In Da House, Xhuljeta dhe S-h-e-t-a
qe kenga dhe te preferurit e juaj sa me shpesh tju argetojne.
me nderime Naki

In Da Houze
09-01-04, 10:39
Flm Naki EDhe per Tye nje pershendetje Prej KOrnos SE U TRegove i Sinqert
TUng NGa Ricky Nga Presheva ///,,,,.?[email protected]

Naki
10-01-04, 21:41
faliminderit-In da House pershendetje nga gjermanija.

CrAzY-BoY
11-01-04, 03:25
une valla e pelqej ( Minatorin ) ...

kaloni mire !

In Da Houze
11-01-04, 18:28
Seshte keq edhe minatori bene eedhe aj posi tjeter kengetar nuk preferon

lazdrani
18-01-04, 15:20
Kuschelrock dhe kenget e kengetares (zezake)- Shade jane musika qe ndegjoje viteve te fundit nga gjuha angleze...pershendetje te gjitheve nga lazdrani :P

Naki
18-01-04, 21:40
Pershendetje Lazdran,te deshiroje argetim te mire . :P :P

PLISAT_Pr
19-01-04, 03:55
Caricat e muzikes Shqiptare jon Edona Llaloshi- Adelina Ismajli- Gili deri dikun ...e per hip pop jon Tingulli 3-Hija Jetes -edhe Etno Engjujt deri dikun ... e at DAni Boy kush e ngon i dalt ithati bir B...ahahah

LIBERO_78
19-01-04, 13:01
UNE MENDOJ QE E KENI NGATERRUAR TEMEN DISA NGA JU PSH.I ASHTUQUAJTURI PLISI.......................UNE E PELQEJ GRUPIN *THE DOORS*PERKATESISHT XHIMI MORRISON POR ME VJEN KEQ SE E KALEROJ TERE JETEN GJARPERIN 7 MILJE TE GJATE DHE QE TERE JETEN ISHTE NE SHOQERIMIN E YJEVE...TUNG :wink:

In Da Houze
19-01-04, 13:35
jo mer ti mos din me repovat ma mire

Naki
19-01-04, 16:01
ju pershendes tre autoret e opinioneve te fundit qe muzika dhe te preferuarit tuaj tju sjellin shume kenge te bukura dhe argetim te mire

anna
19-01-04, 18:48
tung mua me pelqen shume tiziano ferro laura pausini nek enrique iglezias eliza hoxha arta bajrami etno engjujt :lol: :lol: :lol:

lazdrani
19-01-04, 20:35
oh laura pausini ti amo tanto tanto amore mio.......anna shume kenget e bukura ka kjo kengetare......lazdrani :wink:

diana
20-01-04, 09:43
UNE DO TE BEJ NJE PERJASHTIM TE VOGEL NGA TE TJERET SEPSE ZHANRI MUZIKOR QE PREFEROJ UNE ESHTE ATIPIK.Me pelqen shume opera e sidomos Edit Mihajli e nga te huajt me pelqen me teper Luciano Pavaroti.

Nga muzika e leht shqipe Elita 5 pa dyshim pastaj "shekulli idreqit" Elton Deda ,Elsa Lila,Ardit Gjebrea. Nga te huajt Nirvana edhepse nuk ekzistojne sot me por kane lene gjurme muzikore racinore, Metalica, Eros Ramazoti,Tina arena,Johny Hallyday dhe te mos te harroj te madhen apo gjigantesken Madona "I 'm not religious" - kthimi isaj ne skenat boterore me kete kenge ka qene spektakel i vertete.

Barbaroza
20-01-04, 11:56
Kengetaret e mi te preferuar jane Aleksander Gjoka,Elsa Lila,Eliza Hoxha.
Te huaj:Enrique Iglesias,Whitney Huston.
Pastaj:Depeche Mode,Duran-Duran,Modern Talking etj etj.

hana
20-01-04, 18:49
pershendetje krejtve sa per kengetar me pelqen shum Adriano Celentano sidomos me kete kengen e re Per sempre,Gigi Dalessio .Laura pausini.Enrique Iglesias Faith Hill,Mariha Carey,3doors down,coldpaly :P :lol:

anna
21-01-04, 19:06
hmm lazdran po me behet qefi qe e degjon edhe ti kete kengetare sidomos kenga tra te e il mare eshte e mrekullueshme une ne pergjithsi e pelqej shume muziken italiane nejse tung :lol: :lol: 8) 8) tung

Murgesha
22-01-04, 21:43
Nate e zeze pa hene,
Qyqe nana mbeti,
Mallkuar gurbeti.
Na humbi na treti.

Nena qyqe vetem
Birin e vajton.........

Momentalisht po e ndegjoj kete kange. Me duket se po e kendon Merita Spahiu. Mornicat me shkojne ne trup, syte po me mbushen me lot.
A ndjeheni edhe ju melankolik kur ndegjoni kenge te tilla. :cry:

Naki
24-01-04, 20:44
kengetari Ramadan Krasniqi-Dani me kengen Moj Mekatare me ka pushtuar emocionet ne tere qenjen trupore per mua eshte kenga e vitit 2003

BlertaB
30-01-04, 12:11
O sh-e-t-a bre djal a nuk te pelqen naj kush prej kengtarve Shqiptar ty a??Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pyyyyyyyyyyffffffffffffffffaaaaaaaaaaaaa far muhalife vllah ki fol qitash Metallica edhe shakira po vlla e paske perzi qitahs muziken vallah po nejse se nuk ka dert po ma mir oooooo Sh-e-t kqyr e gjoj do kengtar te cilt jan shqiptar e nigoj se te koke ka don me harru shqip po me duket a hahahahhahahaha pak hajgare sh-e-t-a.
Tung kalofshi bukur e ju pershendes.

Kaltrina
30-01-04, 16:07
valla me ju tregu drejte me keni zhgenjy se disa nga kengetaret qe i keni permendur jane krim e jo muzike ( pa ofendime).
une preferoj Elsa Lilen, yllin Adelina Thaqi, Mariza Ikonomin ( e kam edhe shoqe), Celine Dion, Minatori, Leonora Poloska,Elizen, Lionel Richie, Rovena Dilo, Ramadan Krasniqi-Dani, muzike Kushelrock e shuuuume shuuuuuume tjere kengetare dhe grupe me merita.

Kaltrina
30-01-04, 16:15
o Dani a Emine Toska e bukur a ?hahhahahahhah
shume katastrofe eshte e shkreta per nga te gjitha sferat, me vjen keq a

lazdrani
31-01-04, 20:25
Naki sa here qe hy ne forum ndegjoi kengen nga Shemsi "SAY YOU WILL BE MINE"......me qeteson shpirtin :wink:

Naki
02-02-04, 21:11
Lazdran po me vjene mire qe muzika e preferuar qe ju ndegjoni ju pushon Zemren,kjo ndodh edhe me mua kur disa kenge te sabri Fejzullahut i ndegjoje.
tung Naki

lazdrani
05-02-04, 12:08
Zotri Naki kushe kendone kengen .....Do te shkrihem te venitem si kandili......Kam harruar kengetarin qe kendone kete kenge ,desha te them se me pelqen kjo kenge po ashtu shume...Tung nga lazdrani :wink:

hana
06-02-04, 16:41
Asgje sikur dielli-grupin rock alternativ

tifozshqiptar
09-02-04, 18:43
hana.....nje grimc ti nje grimc une..... (nje keng nga asgje sikur dielli)......perndryshe kjo keng eshte kenduar nga grupi Gjurmet para me shume se 20 vite.......dy verzionet me pelqejn por orgjinali ehste orgjinal ....veq respekt edhe per asgje sikur diellin (jan djem te mir se i njoh :wink:

hana
09-02-04, 19:03
pershendetje tifozishqiptar une nuk e njoh versionin origjinal te kenges por ky grupi po me pelqen shum sidomos vokalisti Albani e kam pa nje dite ne nje emision ketu ne tiran .

lazdrani
13-02-04, 10:38
Kenget :Girl Im gonna miss you,dhe iswear me shoqerojne sot per disponim. :wink:

Naki
17-02-04, 21:48
Gjithmon disponim te kendshem per ju Lazdran -Naki

sexybrikenda
25-02-04, 14:17
o lazdrani thuaj njehere se je i imi ooooooooooo kiss only you :P

Murgesha
25-02-04, 14:24
O Lazdran a mund po mbahesh hic bre. :lol: :lol:
A te paska ardhe zemra a :shock:

E moj Gentiana mungo ti mungo nga forumi se e kam dijte se ka me te gjete kjo :wink:

lazdrani
26-02-04, 14:54
:lol: :lol: :lol: sexybrikenda me vjen keq se murgesha eshte zemra ime :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

sexybrikenda
26-02-04, 16:53
:twisted: :twisted: :twisted: obre lazdran skam cka te baj se me ke qellua pake large,veq kuku per ty :twisted: :twisted: kiss only you

lazdrani
26-02-04, 21:30
vella sexybrikenda beru ti sa duash sexy se une vetem murgeshen e dua :lol: :lol: :lol: sorry po ja kam dhene besen..... :wink:

Naki
01-03-04, 21:23
Lazdran mbaje besen,mos u habit ne pushim te nderosh mendjen :!:
pushim te kendshem,te rehatshem-tung Naki

Murgesha
01-03-04, 21:59
Jo Naki mos u frigo se Lazdrani eshte djale i mire dhe i thote vetit burre. Burrat nuk e thejne besen, e sbesoj se Lazdranin e ban ktohen.

Naki
02-03-04, 21:11
Oh lazdran murgesha e naki kane ba be nese nuk e mbane fjalen kur te kthehesh nga pushimi kemi me te rreeeeeeeeeeeeeee ha ha haaaaaaaaaaaaaaa.
murgesha me ndihmon apo jo :!: :!: ,tung Nga Naki

sexybrikenda
10-03-04, 16:09
Valla bre Naki isha ardhe me qef edhe une te Dasmja e Lazdranit veq me pa kush ke ajo qike qe e pate ate nafake me kete Djale(shpirtin tem).
Lazdran kisha kcye bre qe e kisha tranua ate dasme tane edhe kendu se me shkon zani.Lazdran bane rahmet me mu e thirrem se pa ardhe se la :cry: :cry: :cry:

lazdrani
11-03-04, 20:32
ARDITA TY NUK TE FTOI SE PO DISHE MAGJI TE BESHE E PASTAJ KERJT JETA ME SHKON MBRAPSHTE :twisted:

anna
13-03-04, 12:41
hahahah mbrapsht mbrapsht po me shkon jeta .....nuk mundem te jetoj pa dashuri hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

LIBERO_78
15-03-04, 11:58
:cry: PASHA ZOTIN ANNA PO ME VJEN KEQ NESE NDIHESH E TILLE POR NDOSHTA ANIJEN TANDE PO TA DREJTOJNE DY MARINAR ..............AHAAAAAAAAAA :arrow:

anna
16-03-04, 16:16
hahahaha bre libero marova krejt ... :lol: :lol: ani edhe 2 marinar jo jo anna ka nevoj vetem per 1 marinar tung tung :lol: :wink: :wink:

sexybrikenda
18-03-04, 21:45
ARDIT GJEMBREJA fort kengetar i mire bre shume e ndegjojme ne shqiptaret e Australise.
Ani ani lazdran :cry: :cry: :cry:

Naki
20-03-04, 21:17
Sexbrikenda,Ardit Gjebreja eshte edhe i preferuari im , i ndegjoje me shume endje kenget e tije-eshte nje nder kengetaret me te mdhenje .

Vera
25-03-04, 22:26
:D :roll: :oops: :( :o :lol: :P :twisted: :evil: :idea: 8) :? hhhhhhhhhhhhhhahgagagagaggaagg tungi te gjithve

markopollo
26-03-04, 11:02
mua me pelqen S.FEJZULLAHU PIKERISHT ME kengen*ROMANTIKA* SI DHE DANI me kengen*MAGDALENA* PASTAJ TE PRODUKSIONIT TE HUAJ kenga *NOTHING ELSE MATTER* nga METALIKA.......................................... ....... kuptohet kush ma ben shpirtin qe te me buzeqesh ne gjdo kohe kush tjeter perpos JIM MORISON ANTAR I GRUPIT DHE DOORS LEGJENDA E GJALLE NJERU I CILI E KALEROI GJARPERIN NEPER SHKRETIRE DERI NE FILLIMIN E FUNDIT TE TIJ... :arrow: :arrow:

markopollo
26-03-04, 11:03
mua me pelqen S.FEJZULLAHU PIKERISHT ME kengen*ROMANTIKA* SI DHE DANI me kengen*MAGDALENA* PASTAJ TE PRODUKSIONIT TE HUAJ kenga *NOTHING ELSE MATTER* nga METALIKA.......................................... ....... kuptohet kush ma ben shpirtin qe te me buzeqesh ne gjdo kohe kush tjeter perpos JIM MORISON ANTAR I GRUPIT DHE DOORS LEGJENDA E GJALLE NJERU I CILI E KALEROI GJARPERIN NEPER SHKRETIRE DERI NE FILLIMIN E FUNDIT TE TIJ... :arrow: :arrow:

Naki
27-03-04, 12:35
Marcopollo kemi shije te perafert,ska me sabri fejzullahun dhe danin.
pershendetje-Naki

sexybrikenda
29-03-04, 21:09
ADELINA ISMAILI DHE SABRI FEJZULLAHU JANE SHUME KENGETAR TE MIRE QE ME PELQEJNE SHUME NAKI.
NE 21KANALIN QE KEMI TANI KAM NDEGJUA KANGEN E QTI DANIT TE VJETER VEQ TRUPIN ME KA RRQETH ME QATE KANG MEKATARE :roll:

hana
30-03-04, 17:20
hahahah hahahahahahahhhh Sexybrikenda :lol: :lol:

Naki
31-03-04, 19:37
seksybrikenda nuk ka dite qe nuk e ndegjoje danin dhe kengen tradhetare /mekatare sidomos pas e kryej ndrrimine e pare ,kur dal prej pune kah ora 14:15 me sjell vendlindjen gjate rrugetimit me auto neper autostrad per ne banese.teksti eshte shume melankolik por muzika me rrenqeth qdo pore te lekures.
tung nga naki qe muzika dhe kenga tju disponoje kudo qe te jeni.te vetmuar apo ne shoqeri.

TONINO
31-03-04, 23:38
Ju kuptoj plotsiht se nuk keni vesh pėr muzik asnjėri,pėr tė ndegjuar muzik shqip, qe ju qetson ndjenjat dhe ju ben pastrimin e veshve ėshtė Xeni (Shlezen Jetishi), ndoshta mundeni tė thuani q'do gjė, por pėr 8 Mars kush kendon nė Prishtin??? Xeni, po ashtu kur tė vjen nė Zvicer q'do nat salla ėshtė e m'bushur plot.
A qė keni deshir qė muziken ta shiqoni e jo ta ndegjoni keni plot kėngtar-e dhe grupe tjera.
------------------------------------------------------------------------------------

Geto_21

Gentiana
01-04-04, 10:53
E kam ble CD-n(Albumin) e Ardit Gjebrea, dhe shum po me pelqen, se jam tani duke e degjuar, dhe vetem texti esht i mir,e lej me tjerat.

lazdrani
01-04-04, 11:17
:roll: Ani Genta kenga Ja ku jam :arrow: po te pelqen :wink:

Gentiana
01-04-04, 11:19
Shuuuum. Lazdrani ne fillim kur e degjova CD nuk me pelqej edhe aq, po duke e degjuar 2-3x me hini ne qef,dhe tani nuk e bej pa te.
Ama kenga e 1 qenka me e mira, dhe qenka ritmike per Kercim.

Naki
01-04-04, 17:39
Tonino postimi i juaj me etikim se ne nuk kemi vesh per muzik dhe kemi nevoje ti poastrojm veshet me tingujt e muzik qe kultivon xeni eshte e pa pranueshme dhe ofenduese pasi sot eshte nje prilli po them april april,dhe qdo njeri prej nesh ndegjone kengetaret e preferuar pa etikime personale apo grupore.
le te jete muzika dhe postimet konstruktive ajo qe na argeton dhe frymon atmosfer te ngrohte ne forum.
Naki :!:

Kaltrina
02-04-04, 11:32
Po me pelqen kjo kengetarja e re Gentiana Ismajli shume, edhe natyrisht CD e re e Ardit Gjebrese shume e mire.

Gentiana
02-04-04, 11:33
Kaltrina qake nje, se e paskemi shijen si njesoj.


:wink:

Kaltrina
02-04-04, 11:47
:wink:

anna
03-04-04, 09:15
ERNIS CILI :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

liza
07-04-04, 16:43
tung te gjithve
desha edhe un te tregoj se cili kengetar me pelqen se shumti:grupi elita5 posaqerisht jan unikat dhe sabri fejzullahun...

lazdrani
07-04-04, 16:58
:D :D :D ANA OKSA :D :D :D

sexybrikenda
09-04-04, 14:40
DANI :wink: NAKI TANI PER TANI :P

Naki
09-04-04, 18:13
Vetem per ty Seksybrikenda le te kendoje Dani,kalofsh mire pershendetje per tej oqeanit qe valet e muzikes shqipe te ju argetojen dhe tju sjellin per disa momente vendlindjen ne dhomat e juaja.
te fala gjithe shoqeris suaj-tung Naki
Hej tash fjalet moren vend...........Pranveren e vone asnje trandafil me nuk qel e keshtu me rradhe
nje varg i shkeputur nga kjo kenge-tung.tung

enisi2004
14-04-04, 14:50
Po me pelqen kjo kengetarja e re Gentiana Ismajli shume, edhe natyrisht CD e re e Ardit Gjebrese shume e mire. po mua me pelqen adelina esht ma eforta per muzik eshte edhe ramadan krasniqi e kemi shum te tjer mos ti ofendojm te tjeret ne krahasin me adem ramadanin qe eka len shum mbrapa muziken ton te paster tungi tungi te gjtiheve

hana
15-04-04, 14:43
kenget qe me pelqejn
Lulet e Majit-Redon Makashi
Mendoja se cdo gje merr fund pa ty-Asgje sikur dielli
Dyfishohem-Humus
Cme ndodh pa ty-Redon Makashi

lazdrani
15-04-04, 20:27
Ndarja ne erresire :arrow: TRIX Ah jete oh jete :wink:

zeshkanja
15-04-04, 20:29
WEST SIDE FAMILY :arrow: E GJITHE BOTA JEMI DY
SHKUMBIN KRYEZIU :arrow: JETOJ PER TY

Naki
15-04-04, 20:39
te nderuar postues ,enisi2004,zeshkanja,hana dhe lazdran qdo here argetim te mire me te preferuarrit tuaj-Naki

anna
17-04-04, 07:51
kenget qe me se shumti po I degjoj tani jan
QUTETIN TIM PA TY SHIKOJ -ERNIS CILI '
ALESSANDRO SAFINA -LUNA
REDON MAKASHI -CME NDODH PA TY etj etj :wink:

isa
20-04-04, 23:27
[quote="lazdrani"]Ndarja ne erresire :arrow: TRIX Ah jete oh jete :wink:[/quote


Tung Lazdran sa me duket ne kemi nje, simpati ose i adhurojme musik
te njejte.
Por mua me pelqen edhe muzika Jeez e thjesht si psh."Jems Braun"
eshte nje njeri shume i njohur.

lazdrani
21-04-04, 15:03
[quote=lazdrani]Ndarja ne erresire :arrow: TRIX Ah jete oh jete :wink:[/quote


Tung Lazdran sa me duket ne kemi nje, simpati ose i adhurojme musik
te njejte.
Por mua me pelqen edhe muzika Jeez e thjesht si psh."Jems Braun"
eshte nje njeri shume i njohur.
Isa te pershendes me vjen mire qe kemi shije te njejte ne musik,pasi binakun tend Nakin e njohe privat dhe e di qe ju jeni edhe ne shenje te horoskopit binjake sikurse une ndoshta aty kemi diq te perngjajshem :wink: Pershendetje te sinqerta nga lazdrani :wink:

anna
21-04-04, 15:08
oho lazdran se shpejti ditelindja a :?:

lazdrani
21-04-04, 15:30
23.05 mos harro nje dhurat se kuku per ty :wink: :wink:

anna
21-04-04, 15:58
aha jo se nuk harroj por mos harro ti qe edhe caki e ka ditelindjen afer tanes ehe :wink: ok me thuaj qfar po do ti :?: mos e ke gajle se ta qoj me internet :wink: :wink: :lol: :lol:

yllka
26-04-04, 17:30
Naki patjeter Pejonin tim Te dashure Danin :arrow: Mekatare :D

Naki
26-04-04, 20:09
Yllka per juve Dy her porosise te njejten kenge

sexybrikenda
06-05-04, 09:21
Yllka per juve Dy her porosise te njejten kenge
E per mua Naki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Me harrove :(

Per ty
08-05-04, 19:06
Adelina Ismaili

qika_pr
17-05-04, 16:24
padyshim ka shum qe me pelqejne po mua i pa vdkeshem do te jete morison """"the doors"""

Naki
17-05-04, 16:44
Seksy Brikenda per kete muaj per ju Vetem Dani me kengen Mekatare.
tung Naki

lazdrani
17-05-04, 16:59
Naki rri more urte ti djalo,hiqmu asaj Ardites :wink:

Vera
17-05-04, 17:14
djema rrini urt :wink:

Naki
24-05-04, 16:04
djema rrini urt :wink:
LE TE JETE MUZIKA QE NA ARGETONE

lazdrani
12-06-04, 18:22
SAY YOU WILL BE MINE :wink:

lazdrani
15-06-04, 10:01
Rovena Stefa :arrow: Djalo ti me bene Maxhi :wink: 8)

anna
15-06-04, 10:03
Rovena Stefa :arrow: Djalo ti me bene Maxhi :wink: 8)


poshte rovena stefa :twisted: :twisted: :twisted:

lazdrani
15-06-04, 10:07
Adrian Gaxha -----Capkene :arrow: per ty anna :D

anna
15-06-04, 10:09
Adrian Gaxha -----Capkene :arrow: per ty anna :D

ok kete e pranoj :D :D

Murgesha
15-06-04, 10:14
Adrian Gaxha -----Capkene :arrow: per ty anna :D

ok kete e pranoj :D :D

Anna, mendoj se edhe Hashim Shala- Prej Nje Shpati ti leshova syte, te shkon per shtati. :wink:

anna
15-06-04, 10:22
Adrian Gaxha -----Capkene :arrow: per ty anna :D

ok kete e pranoj :D :D

Anna, mendoj se edhe Hashim Shala- Prej Nje Shpati ti leshova syte, te shkon per shtati. :wink:


o hahahahahahahhahaha jo jo mue me shkon ma shume ajo kenga moj e bukura e kosoves hahahhahahah :lol: :lol:

lazdrani
15-06-04, 10:53
Adrian Gaxha -----Capkene :arrow: per ty anna :D

ok kete e pranoj :D :D

Anna, mendoj se edhe Hashim Shala- Prej Nje Shpati ti leshova syte, te shkon per shtati. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Me bere te qeshem ah dreqo te kam per qefi :wink:

Naki
16-06-04, 20:54
Kenga prej nje shpati ti leshova syte,eshte edhe kenga qe une preferoje sidomos ne ndonje mbledhi festive.

Mirdita
20-06-04, 15:33
Sabri Fejzullahu-Mos i fikni Dritat

Naki
20-06-04, 19:09
Mirdita, kenga mos i fikni dritat nga sabri fejzullahu eshte edhe kenga qe une shume e preferoje.
te pershendes :!:

lazdrani
21-06-04, 17:57
MINATORI-MIHANE U TRANOVA PER TY :D :wink:

anna
21-06-04, 18:41
blero me kthehu shume smut njeri :lol: :lol:

Barbaroza
22-06-04, 15:58
Modern Talking

sexybrikenda
23-06-04, 15:19
NAKI :arrow: VETEM DANIN E DEGJOI-MEKATARE :!: :wink:

Rokeri
29-06-04, 09:20
Tė gjitha zhanret,sidomos roku,pėrveē kėngėve patriotike!!

sexybrikenda
01-07-04, 21:12
MARIGONA -SONTE :cry: :cry: :cry:

MemphiSx
01-07-04, 21:38
Sexybrikenda a bon NESER bre se sonte skam shume kohe :D:P;)

Naki
04-07-04, 12:07
Le te jete muzika e preferuar ajo qe ju argetone,flm postuese te fundit, Lazdrani,barbaroza ,ana,rokeri ,brikenda,mempfisx.

gazi_mitro
10-07-04, 01:34
tung juve

me duket se si kengetaret e vjeter nuk ka anje, shkurte fejza apo sabri fejzullahi paaaaaaa ata e din qka eshte muzika,,,
por edhe te rinjet din si pershembull edona llalloshi etj etj

me nje fjal si muzika shqipe nuk ka ne tere boten

tung gaziiiiiiiiiii :roll:

Naki
11-07-04, 18:42
Gazi-mitro,Muzika Amtare eshte e pazevendesueshme me muzikat e gjuheve te huaja,jame i mendimit tuaj.

ShEjToNkA
12-07-04, 00:19
Preferoj ga kėngtaret te Madhin Sabri Fejzullahi & dani ,ndėrsa grupi tė cilin e preferoj jan Elita 5

_______________________
Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

gazi_mitro
12-07-04, 17:17
pershendetje naki,,,

dihet bre se qka jemi, jo qe vetem muziken e kemi te mire por edhe popoulli eshte aj qe na perkrah gjithmon: te lumt pra se seriozisht e kemi muziken te pazavensueshme

kalo mire naki

tung gaziiiii

mr_beni
20-07-04, 20:07
Grupi Trix, Shkurta, Shyhretja ... sepse kane bere gjithmon nje muzik te pavdekshme

Gjermani_futbollist
20-07-04, 20:09
qka bane more ti a wie geht es dir bre mann a


tung a

gazi_mitro
21-07-04, 00:29
qe bre mann
wie geht es dir a

hahahah tung pra :lol:

turisti
28-07-04, 02:27
Trixi,Toniku(i ferizajit),TNT,Minatoret,CCR,Sweet,roling stones,nazareth,qween,smokie,moden tollking,pusycat,santana,bee geez,hitat e grupeve te ish-YU( sidomos te Bosnes e Kroacijes),iron maiden,blek sabath,tina tarner,john travolta,olivia nevton john,sabri fejzullahu,duet KELMENDI-SARAQINI(YLLI NEN QEPALLE)..... :wink:

Naki
16-08-04, 20:08
Trixat jane te pa vdekshem,pershendetje turisti-Naki

vushtrria
16-08-04, 20:15
kengen e BILBILIT kenduar nga sabri fejzullahu kujt i kujtohet kjo keng JU NAKI DUHET TA DINI KET KENG

turisti
17-08-04, 20:19
Faleminderit NAKI,edhe une mendoj si ti.Fat qe i kam pare barem 1 here,ne jeten time,1000.000 here i kam ndegjuar ( VETEM KENGAT E ZGJEDHURA TE DASHNIJES )dhe tash i ndegjoj dhe perkujtoj ditet e lumturise.Je i pershendetur shumeeeeee sepse jemi afer.... :P :wink:

Naki
21-08-04, 11:01
Vushtria une jame adhurues i flaket i te madhit Sabri Fejzullahut edhe kengen e bylbylit e ndegjoje me endje.

nitushe
09-09-04, 09:34
Elita5, Dani, Nirvana Guns N'Roses, Linkin Park :lol:

Naki
10-09-04, 21:02
Nitushe ,le te jete muzika dhe te preferuarit tuaje qe qdo her ju bejne te hareshem,argetim te mire ne forum-Naki

bredhi
10-09-04, 21:46
nuk e dua at muzikj qe mbjell urrejtje ne mes te njerzve ,
muzika esht diq qe ushqehet shpirti andaj shpirtin nuk guxojm qe me urrejtje ta ushqehet.
degjo muzik qe ka vlera dhe ngjyra me te do te ndihesh me mir

nitushe
11-09-04, 12:37
Naki flm :wink:

anna
12-09-04, 16:47
Elita5, Dani, Nirvana Guns N'Roses, Linkin Park :lol:


shije te mire paske nitushe :wink:

nitushe
12-09-04, 16:55
anna Flm :wink:

Nexhati
13-09-04, 14:30
Zymer Avdin,Danin dhe Genten :wink:

Naki
13-09-04, 18:10
Negjati,Zymber Avdiun kame pase raste te shohe Live duke kenduar eshte nje kengetare qe dine te Kall Atmosferen dhe e pa mundur te qendrosh ulur ne tavolin Kur ai kendon.
Disponim te kendshem Ju deshiron Naki

Nexhati
13-09-04, 22:07
Negjati,Zymber Avdiun kame pase raste te shohe Live duke kenduar eshte nje kengetare qe dine te Kall Atmosferen dhe e pa mundur te qendrosh ulur ne tavolin Kur ai kendon.
Disponim te kendshem Ju deshiron Naki
Flm i nderuar ,ashtu eshte dine te bene Atmosfer Z.Avdia :wink:

just 4 fun
18-09-04, 12:01
Shqip me pelqejn:ODA(poqi), TNT, Trixat, ILIRET, Purgatorianglisht: AC/DC, Metallika, System of the down, God Smack edhe me se shumti IRON MAIDEN me albumin Brave New Wrold

Python
se di sa je i imformuar por B.B.Poqi nuke eshte ne grupin ODA :!:

DannyAus
19-09-04, 17:31
KENGETARI SIGURISHT DO TE ISHTE
**USHER**,** LUDACRIS**,** JAY-Z**

KURSE SHQIPTARE ** DANI** DHE
~~ISHA NE PUSHIME NE ULQIN PARA 2 MUAJ DHE SI
**GJYSTE VULAJ** QE E BON ATMOSFEREN ASNJE KENGETARE SHQIPTAR NUK DIN

Naki
19-09-04, 19:42
Se pari pershedetje per ju Danny per teje Oqeanit Indian,ju deshiroje per mese kengeve te preferuara nga ju siq eshte edhe Dani afersi te atdheut ne Australine e larget dhe argetim te kendshem ne forumin Dardan.
Me nderime Naki

lazdrani
03-10-04, 18:32
Genta :arrow: Kthehu :wink:

Naki
03-10-04, 20:35
Keta tre muajte e fundit preferoje dhe ndegjoje shume shpesh Afrim Muqiqin dhe Adem Ramadanin.

Murgesha
03-10-04, 21:47
Kohėve tė fundit mė tepėr po mė pėlqejnė kėngėt e Vjollca Haxhiut dhe Rifadije Grajqevcit.

Maca
04-10-04, 18:50
Ne 30 vitet e fundit jo por qe prej e di se qka d.m.th muzika dhe prej se egziston Grupi Rock shqiptar Elita 5 i ndegjoj me endje.dhe jan te mrekullushem te pazavensuar...etj...Ka edhe tjer por ket grup e vecoj!

Tungi :wink:

blusky
05-10-04, 00:36
boyz to men,bon jovi,luther vandros.

lazdrani
12-11-04, 11:17
Mariza Ikonomi,Corona :wink:

shefkiu
17-11-04, 19:58
Unė Muziken njė kohė tė gjatė e kam pas profesion

Unė Muziken do ta kisha ndar nė disa etapa ku muzika Kosovare ka dhėnė Grupe dhe emra tė muzikės shumė tė njohur .
Tė flasėsh pėr muzikėn Kosovare unė dp tė filloja qė nga vitet e 80 ta me grupin e mirnjohur nga Mitrovica Mak me Kėngėtarin Haki Misini dhe me kėngėt Moj e mira te Pojata ,ēėm ke rrit moj s`tė zen kėmisha etj e pėr tė dal pastaj po ashtu te grupi tjetė Roc nga Mitrovica TNT Me gitaristin e mirnjohur Nexhat Maculėn dhe kėngėt e njohura si :Ata Sy , Dasmėn e deri te Bjondina .Pastaj kah mesi i viteve 80 ta Lindin Grupet e njohura si 403 , Trixsi , Telexi ,Seleksioni 039,Gjurmėt ,Ilirėt ,Fisnikėt e mė von me Eliten 5 , Menkisin e nė vitet e nėntdhjeta me Grupin Marigona

Mė lejoni qė tu kujtoj disa vargje nga disa kėngė tė njohura

Unė po kėthehem
nė vendlindjen time
Atje dielli
shėndrit por si nė agime
atje kam shtėpinė
Shohė dashurin.....
403


Vetėm pėr ty
une mendoj
vetėm pėr ty
unė kėndoj
Kur s`do t`i harroj
ato ditėt tona
qė ishin plot me hare ......
Telex - Shkup

Natyrisht njė nga kėto grupe qė mė sė shumti ka qėndruar nė skenėn Kosovare ėshtė Grupi nga Ferizaj Trix me Kėngėtarin Veli Sahitin duke filluar nga kėnga Zeshkanja ime ,Sokolesha ,Zanės etjAutori pjesėmarrės i Rok Festivalit Kosovar nė vitin 89 me Grupin Besiana

Naki
19-11-04, 16:33
Postimi i juaj zt.Shefkiu Ishte mjafte Informative,gezohem qe kemi ne mesin tone nje Muzikante dhe Poet.
Mire mbeteshi ku do qe te jeni.
Me nderime Naki

shefkiu
21-11-04, 13:29
Gjithashtu i nderuar Naki edhe unė ju pėrshėndes ju, nėse jetoni nė qytetin e Bernit apo dikun afėr atėher ju kisha ftuar qė me datėn 27 Nėntor ditėn e shtunė tė merrni pjesė nė festėn tonė ku unė dhe grupi im do t`i argėtojm tė pranishmit pėr nder tė Festės kombėtare 28 Nėntor

Pėshėndetje zoriu Naki

Naki
21-11-04, 22:50
Gjithashtu i nderuar Naki edhe unė ju pėrshėndes ju, nėse jetoni nė qytetin e Bernit apo dikun afėr atėher ju kisha ftuar qė me datėn 27 Nėntor ditėn e shtunė tė merrni pjesė nė festėn tonė ku unė dhe grupi im do t`i argėtojm tė pranishmit pėr nder tė Festės kombėtare 28 Nėntor

Pėshėndetje zoriu Naki

Ju Falimenderit per Ftese sikur te isha afer do te vija me gjithe deshire.
Pershendetje Per ju dhe Grupin Tuaje.
Me nderime Naki

Shqipetarja
22-11-04, 01:08
I huaj:Eminem
E huaj:Madonna
Shqiptar (kosovar):Sabri Fejzullahu
Shqiptare (kosovare):Adelina Ismajli

KriSTaL
06-12-04, 10:10
hahahahah ne 30-vitet e fundit , ok po ju tregojjj , kur ti mbushi 3 vjet do ju tregoj tash jam 20....e pak por ne 10 vitet e fundit mund te kisha cekkkk keng.

Naki
06-12-04, 10:20
hahahahah ne 30-vitet e fundit , ok po ju tregojjj , kur ti mbushi 3 vjet do ju tregoj tash jam 20....e pak por ne 10 vitet e fundit mund te kisha cekkkk keng.

Zt. Kristal ju keni talent ne humor por do tju preferoja qe Te ju permbaheni Temave.
.

KriSTaL
08-12-04, 16:12
hahahahah ne 30-vitet e fundit , ok po ju tregojjj , kur ti mbushi 3 vjet do ju tregoj tash jam 20....e pak por ne 10 vitet e fundit mund te kisha cekkkk keng.

Zt. Kristal ju keni talent ne humor por do tju preferoja qe Te ju permbaheni Temave.
.

Naki pershendetje. dj bobo, nana, as of bace , cisco,

shqip: Mahmut Ferati, Minatori, Ilir Shaqiri , Dhe Sabri Fejzullahu.

mbeteshi mire te gjith Naki je i pershendetur flm per Vrejtjen. :arrow: :wink:

DEA
11-12-04, 01:26
Veli Sahiti

lazdrani
11-12-04, 17:00
:P Sabri Fejzullahu :P

Agroni22
11-12-04, 17:04
SHKURTE FEJZA

(lena)
21-12-04, 13:35
MUA ME PELQEN MESESHUMTI ADELINA ISMAJLI,ELIZA HOXHA,EDONA LLALOSHI,SABRI FEJZULLAHU,RITMI I RRUGES TINGULLI3 E TJER...

:wink: :wink: :wink: beyonce knowles,Jennifer lopez,
Anastacia,amy lee,ja rule.r.kelly e tjer

Naki
09-02-05, 17:03
Shqip me pelqejn:ODA(poqi), TNT, Trixat, ILIRET, Purgatorianglisht: AC/DC, Metallika, System of the down, God Smack edhe me se shumti IRON MAIDEN me albumin Brave New Wrold

laliloli
06-04-05, 21:41
Eneda Tarifa ,Eliza Hogja,Sabri Fejzullahu.........etj

experti_lu
28-05-05, 06:20
agim tejeci.
naser berisha.
vali sahiti.
sabri fejzullahi.
nikolle nikeprelaj.
ilir shaqiri.
sefe duraj(e adheroj mase shumti)edhe pse kengar i ri.

experti_lu
31-05-05, 17:12
NAKI,mua nuk me pelqejne tallavate.
sefe duraj nuk kendon tallava por kenge shume te bukura shqipe
te dashurise.
tallava eshte krejt diqka tjter.

Naki
31-05-05, 19:00
Keni te drejte I kendone Dashurise.
Kam nje audio Kaset te veteme nga ai nga Viti i kaluar.

Naki
31-05-05, 19:02
NAKI,mua nuk me pelqejne tallavate.
sefe duraj nuk kendon tallava por kenge shume te bukura shqipe
te dashurise.
tallava eshte krejt diqka tjter.

Cila kenge e tije ju pelqen me se shumti.

experti_lu
02-06-05, 21:15
NAKI,mua nuk me pelqejne tallavate.
sefe duraj nuk kendon tallava por kenge shume te bukura shqipe
te dashurise.
tallava eshte krejt diqka tjter.

Cila kenge e tije ju pelqen me se shumti.
NAKI,mase shumti me pelqen kenga:
ohhh sa shume po vuan zemra ime e thyer,kur mendoj se i putha buzet qe me kan genjyer......
dhe kenga:
perseri fajtor jam une,te kenduar nga sefe duraj.

LEDHATIMI
21-06-05, 02:07
Anglisht------grupi "Whitesnake"---- kengetari David Coverdale

Shqip--------grupi "TELEX"---------- kengetari Sead Jakupi

:wink:

bret...
12-07-05, 12:48
ne c'kuptin ....... emri se besoj me kete foto ti murgesh ????????????
'
gjithsesi faktet flasin ti je si ............................... ahhhhhhhhhhhhh

bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye 8)