PDA

View Full Version : Urdhëroni,çka doni te pini ne kafenenë tonë?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103

Barbaroza
06-04-04, 08:50
Me iniciativen e disa anetareve,vendosem ta hapim nje kafene ku do te clodhemi duke pire e duke kuvenduar per hallet tona.Per fillim,kam deshire te ju qeras me nga nje pije te gjitheve,sot kuptohet gratis se eshte dita e pare, e prej neser me para :wink:
Urdheroni te gjithe per cfare jeni :D :lol:

lazdrani
06-04-04, 09:42
Nje capuccino dhe uje mineral ju lutem ..... :wink:

Gentiana
06-04-04, 10:37
Hey mrrina edhe un, qka ka 3-ja ktu?? Un dua nje kaffe te zez, ashtu siq din vetem ti Barbaroza ti bejsh.

mickoja
06-04-04, 11:14
mua njè Latte maciato me ujè tè thjesh nèse ka mundsi zonja Barbaroza dhe njè pije pèr zonjushen Genta "ej loqki qka po don nga un e pina bashk nga njè pije"

Gentiana
06-04-04, 11:16
Edhe un po marr nje got uj,sepse sapo hengra buk.
Ani Mickoja loqk qka po tregon ti najsend??

mickoja
06-04-04, 11:23
Oj loqki qka me tè tregu zdi vetem na dyja pak si zbrazet kafja kanè po e thirrum tjeter kènd

Gentiana
06-04-04, 11:25
Princi i im esht ketu, po nuk po hin,esht hidheruar diqka :wink:

mickoja
06-04-04, 11:26
po a hajde hajde pèrhajr e un kan me thirr ti qiftin ktu e paske!ej mos ka frigohet prej meje e pèr at nuk po vjen?

Gentiana
06-04-04, 11:28
Jo more po a din qka, esht i marrshem,dhe i vjen marre, se jo per asgje. po ndoshta vjen tash :wink:

arTanibb
06-04-04, 11:29
Is Back My Princesh ;)

Gentiana
06-04-04, 11:32
Mickoja loqk a po e sheh,erdh Princi :wink: Ok don diqka me pi arTanibb??

arTanibb
06-04-04, 11:32
Ni got helem me aklla te nxeht :P

Gentiana
06-04-04, 11:34
:lol: :lol: :lol: :lol: Nuk di a ka ketu qesi se po kerkon,po te pyesim nje her. E pse me akell, si me te si pa te, i embel kur ta pish, e nxeht esht keshtu e ashtu :wink:

mickoja
06-04-04, 11:35
ej nuk i thojn aklla po i thojn Llokuma ej ti princi i Gentes pse nuk ma morre dhe princin tem me vete?

arTanibb
06-04-04, 11:36
JO veq dashta mi dit a ka Aklla t`nxet a :P

Nejse bre My Princesh qka do qet m`qitsh ti ma kona ;)

Gentiana
06-04-04, 11:37
Qe urdhero Kaffe mbase jam ka pi edhe un. Po mir pse nuk e more edhe at CoolBoy e Mickojes more??

mickoja
06-04-04, 11:39
ej moj loqki u habit mas teje ska kshyr dhe mua princin me ma pru po ska lidhje nuk ja za pèr tè madhe

arTanibb
06-04-04, 11:40
S`ngjo une valla kerkon n`ket mahall vec ty ;)

Gentiana
06-04-04, 11:43
qysh more djal qka je ka flet?? nuk e ngjeh CoolBoy a?? ai djali esht princi i Mickojes,dhe jeni moderator ne rubriken e Sportit bashk.
Apo je hutu mbas meje aq shum,saqe nuk e ke vrejt kte fare?? :wink:

Gentiana
06-04-04, 11:44
Hey me falni vetem pak,se fill kthehna un,vetem po dal qaty e blej diqka,ok??

arTanibb
06-04-04, 11:45
HEeh tash po e lo vetem ata moderator aty te sporti, hehe bon vakija nashta edhe osht qashtu qysh po thu ti veq apet nuk jom i sigurt :(

Murgesha
06-04-04, 11:48
Qe, qe thmite paskan hyre ne kafe e po pijne kafe me aklla.
Barbaroza ti e di se cka pi une. Te lutem ma sjell nje gote mua dhe jepju edhe ketyre tjereve te pijne se na shkon me mire muhabeti.
More qajo Mickoja sy kthy ende. Po ska faj se koha e mire e po shikon ku me e ngul thumbin e vet. :lol: :lol:

arTanibb
06-04-04, 11:50
Gentiana ika se tash skoka koha per thmi po per pleq/plaka.

Gentiana
06-04-04, 12:07
Rri more arTanibb, Murgesha a mujte. Kjo Barbaroza me duket ende esht ne gjum,keshtu qe un po te bej hysmet, meqe te kam shoqe.
Edhe hey hey kuj more po i thua femi, ncncncn :cry:

mickoja
06-04-04, 12:08
ha ha..e moj murgesh toka tè lshoft ty qe ku jam ja kta dy princat ikèn dhe um lanè vetè,ha po e pina tash na dyja nga njè pije?

Murgesha
06-04-04, 12:09
Jo moj se pata me te keq, po ti e din se une kur hyj ne kafe nuk pi kafe me aklla po e pije kafen e nxehte :wink:

mickoja
06-04-04, 12:11
po normal kaffee me shèqer

Gentiana
06-04-04, 12:11
Ok Ok Murgesha, po kti arTnibb na i mbet hatri,tani kthe ti nese mundesh!!

Murgesha
06-04-04, 12:14
artaniBb eja more shpejt te qika, a po e sheh se plasi. Edhe e di qe ti sje femi por je bukurosh :wink: :wink:

mickoja
06-04-04, 12:14
a be Genta qysh be i met hatri asgje nuk i tham qe me i met hatri po nejse

Murgesha
06-04-04, 12:18
Genta pse bijo se ke ba terbije ket Princin tend, ne shoqeri nuk ban me u hidheru. Qe ai me tha mu plake e une su idhnova hiq. Mu kon si ti kur te vjen te shpija ja jap nje shpulle asish qfare po i shperndan anna :lol: :wink:

Gentiana
06-04-04, 12:18
A Murgesha me bukurosh se arTanibb, nuk ke pa kund, call syt qe i ka,po nejse ndoshta e ke pa foton e ti.
Mickoja nuk e din sa leht i mbet hatri ktina, dhe bash po me vjen inati me e lut kaq shum, po qka me ba, syt e tina :roll: :oops: :wink: :wink:

Murgesha
06-04-04, 12:19
Po, po e ka marre veshh ai qe ti po tranohesh mbas tij se eshte i bukur e per ate iku. :wink:

Gentiana
06-04-04, 12:20
Murgesha, pa shpull e pave se si i mbet hatri, po me shpull kuku mos me fol ma kurr me mu a?? jo more, vetem nese ja jep Anna ne vend timin, se edhe me dhimbset. :oops: :wink:

arTanibb
06-04-04, 12:22
My Princesh skom ik po kesh nxan diqka skesh knej pari m`falni a ;)

drenousha
06-04-04, 12:23
for me eine macciatoooooooooo :lol:

Gentiana
06-04-04, 12:24
:lol: :lol: My Princ me gezove ksi rendi. Ani a i kreve ato pun tash ti?? Bile Murgesha mendoj se je hidheruar :wink:

Murgesha
06-04-04, 12:26
Heheheh asht idhnu si jo. :lol:
Po kur ja permende shpullat e annes u kthy :wink:

arTanibb
06-04-04, 12:26
Skom pse idhnona me fjal t`tjerve, me nis ashtu mu idhnu e mu merzit me fjal t`tjerve ateher shpejt m`bijn flokt prej merzis.

Gentiana perkthema bre qka tha qikja drenousha ?

Gentiana
06-04-04, 12:26
:lol: :lol: :lol: a thua per kte u kthy a?? wow, nuk e kam ditur, se tash si shpesh do tja permendi ato shpulla :wink:

drenousha
06-04-04, 12:28
per mu ni macciato :lol:

arTanibb
06-04-04, 12:29
Gentiana a jon prej teje ??? Ska problem i duroj :P

Gentiana
06-04-04, 12:29
Mir e perkthej vet, po ndoshta ka harruar se gjindet ne kaffe ku flasim shqip e jo anglisht apo qfar gjuhe foli ajo...

arTanibb
06-04-04, 12:30
per mu ni macciato :lol:


drenousha hehe tash t`kena kuptu hazer e ki qe tash ta qon Gentiana ne privat makijaton ;)

drenousha
06-04-04, 12:31
gentiana vetem pak hajgare :lol: te pershendes

drenousha
06-04-04, 12:32
masi ma qon privat let mi bjen 2 :D :lol: :D :lol: :wink:

arTanibb
06-04-04, 12:33
Ani veq ne pifshim bashk pra

drenousha
06-04-04, 12:34
nuk ka problem per mu hajde hajde :wink:

arTanibb
06-04-04, 12:34
Une vi veq am bon muhabet?

Gentiana
06-04-04, 12:35
arTanibb me kend me pi more ti bashk ??
Nuk e din ti sa gjeloze jam un,po bana kishe nuk e lexova,ishalla ban edhe ti kishe nuk e shkrove hiq :wink: :evil:

drenousha
06-04-04, 12:36
muhabet sa te dush

arTanibb
06-04-04, 12:36
My Princesh drenousha ke mysafire e jotja dmth ti na qite neve dyve caffet e une veq shoqni thash mi bo

drenousha
06-04-04, 12:38
gentiana une nuk besoj se je qike gjeloze po hajde pina bashk cafe :lol:

arTanibb
06-04-04, 12:39
drenousha qka u bo tash m`le mu a?

drenousha
06-04-04, 12:41
jo nuk te lash po nashti ka genta qef me pi cafe bashk me neve

arTanibb
06-04-04, 12:43
Hehe okej, se mu bon 25 or pa shti pik gjumi n`sy e kshtu qe ju pershendes kalofshit majr. ;)

drenousha
06-04-04, 12:44
edhe na te pershendesim kalofsh mire artannib :wink:

Cool_Boy
06-04-04, 13:09
Dua te pij nje kafe me qumesht bashk me mickojen...

mickoja apo a jo???

tung se princi e pershndet princeshen pra mickojen mirret vesh.

mickoja
06-04-04, 13:57
o njeri u plaka duke tut prit ku mbete o princ po normal qe vi me pi nga njè kaffee me ty

anna
06-04-04, 14:09
ju lutem nje coca cole me llokuma :lol: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
06-04-04, 14:25
Qitash i shkue Qaji,hajde se po ju baj husmet nje runde po ja shperndaj veq sheqer i qitni vet,Po ja nisi te lazdrani ma se pari e perfundoje te anna :wink: po shume qenkan kety bre :P

anna
06-04-04, 14:44
ok flm flm :wink: :wink: :wink: e bre njerz ku ka ma te zojen se brikenden aiii lazdran qka po lyp ma shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
06-04-04, 14:46
eh moj anna qekjo Murgesha mi ka bere magji dhe kush ska qe e kthen nga une :cry: :cry: :cry:

Murgesha
06-04-04, 15:07
Brikenda falemnderit per qajin. U sa te mire po e bajshe moj ti qajin.
Hajde ulu ketu ngat meje e pina bashk.

Barbaroza
07-04-04, 08:49
Awawawawawawawawawawawa kur eshte ne pyetje diqka gratis si vrapojne njerzit :wink: po hajt se vete ju ftova veq po shoh se qysh diten e pare dola ne humbje,m'i paskeni zbraze krejt raftet :(
Nejse,nejse ju befshin mire,njeherit i falenderoj vajzat qe paskan sherbyer kur s'kam qene une.
Hajt Genta edhe per mua nje macciato se sapo u zgjova :o

Gentiana
07-04-04, 10:03
Ok Barbaroza qe ku e ke, dhe a qenka e mir?? Te beft mir, se po mos te ishe ti, nuk ishim bashkuar ne kte kaffe! e tash mos u anko jo ne humbje jo ne fitim.

Gentiana
07-04-04, 10:13
arTanibb hajde edhe ti ta pim nga nje kaffe, ja edhe Mickoja qiki hajde banum shoqeri pakes, se nuk po shkon dita hiq bre.... :(

arTanibb
07-04-04, 10:21
;)

Gentiana
07-04-04, 10:22
qka don te pish?? 8)

arTanibb
07-04-04, 10:27
Sup me qerapa t`sandukanit :P

Gentiana
07-04-04, 10:28
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kuku,valla prej teje po degjojke njeri qka nuk kish degju kurr, kte tash tybe ne disha qka esht,vetem po pyes a ka!!

arTanibb
07-04-04, 10:29
A e ki ngjoft Sandokanin?

Gentiana
07-04-04, 10:31
Ja kam ni zanin.

Murgesha
07-04-04, 10:35
Genta nje kafe Expres te lutem, edhe hudhja nja tri luge sheqer. Se ende jam pergjumshmen. Pasi ta pi kafen kuvendojme pak si te dush. :wink:

Gentiana
07-04-04, 10:37
Ok Murgesha mir se vjen, se vetem njerz jam duke kerkuar per te biseduar. ja ku e ke kaffen, te beft mir.

lazdrani
07-04-04, 13:54
A ka Rasoje bre se me ka marre malli kety :D :D :D

Barbaroza
07-04-04, 14:03
Po ka bre Lazdrani,si nuk ka!Per te gjithe forumistet ,nga une, sot pini nga nje gote rasoj e ju befte mire :)

Gentiana
07-04-04, 14:04
Barbaroza a ben te marr diqka tjeter se rasoj nuk i kam ne qef as tek shpija e le ne kaffe??

Barbaroza
07-04-04, 14:06
Genta,please mos ma kthe nderen,sot edhe helm me te dhene,duhet ta pranosh per hater timin :)

Gentiana
07-04-04, 14:07
:oops: :oops: ok pra,meqe po thua, nuk ta kthej nderen,po mir me mir pi helem se rasoj,ama ok.

Barbaroza
08-04-04, 10:06
Genta,nje expres caffe please sa nuk me ka zene gjumi edhe tash:wink: :o

sexybrikenda
08-04-04, 10:15
Mua nje helm moter se sot vetem helme jam bere :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
08-04-04, 10:20
Pse moj ti qike veq e deshperuar po rrin,dil moj kerkoje nafaken se nuk te vjen te dera,edhe besoj se atehere do te jesh e lumtur e nuk vajton per dashurine e humbur :cry: :D

Gentiana
08-04-04, 19:43
Pershendetje, kush esht more merziqt, qka keni sot,se as nuk keni shkruar si gjith, po me siguri se nuk jam kan un ktu :wink:
Ani qka po doni me pi,se sot se jam ne :lol: i keni pijet nga un,ok??

lazdrani
08-04-04, 20:30
Tani nje RED BULL e kisha pire ne adrese te Gentes se nuk po qet hiq :wink:

Gentiana
08-04-04, 20:54
Mir se vjen Lazdran, qe pijen ku e ke.

mickoja
09-04-04, 11:12
hoi kush po ma qet sot mua njè kaffee?

arTanibb
09-04-04, 11:22
Qitma mu ni kurgjo hiq :P

mickoja
09-04-04, 11:57
valla arTanibb po mè doket se sot kafja te koka mbyll

Gentiana
09-04-04, 13:51
Mickoja loqk,nuk esht mbyll,po nga puna qe po ka ktu nuk po mundem as me pushu. Barbaroza ti e ke hap kte kafe, dhe te ndihmoj me gjith deshir se te kam shoqe, po nje dit e meritoj pushim,apo tme sherben mua dikush,apo jo??
Keshtu qe kush don me punu ne kte kafe kur un nuk punoj le te lajm, kurse per pages, drejtohuni Barbarozes,ok??


Genta

sexybrikenda
09-04-04, 14:02
Gentiana nje rende te gjitheve ne emer timin....(Laures asaj jo) :wink:
Pagesen ta paguaj sonte ok moter.

anna
09-04-04, 14:48
makiato please :wink:

mickoja
09-04-04, 14:54
moj anna duhesh sot shum me prit se un prej kurit e kam porosit njè kaffee ende kush nuk ka ardh mem shèrby,thash mos po vjen Genta po as ajo nuk po vjen

hana
09-04-04, 15:30
oj Mickoj cfar kafe moj eshte kjo kur nuk te sherbejn ja valla duhet me i marr do kamariera ,cka po thu :?: :?: :?:
KUSH PO DEL VULLNETAR NGA DJEMT E FORUMIT ME NA SHERBY KETU NE KAFE :?: :roll:

florian
09-04-04, 16:37
qyre bre se po jau pruj une ka ni kafe qysh e doni
ty hana tas pruj me pak shiqer. :wink: :wink: :wink:

arTanibb
09-04-04, 18:18
valla arTanibb po mè doket se sot kafja te koka mbyll


Valla mickoj sna ka met mo me ardh ktu per me pi caffe se 2 or prita sod kerkush sem qiti as helem lemo caffe :(

Gentiana
09-04-04, 18:48
O gjdo kafe nje dit e ka dit pushimi, keshtu qe sot vetem kot keni ardh :wink: edhe un dua te pushoj pak, arTanibb nese don sherbe ti, nese sherben do te vie dhe ma qet nje kafe ok?? :wink:

mickoja
09-04-04, 18:49
ej qe un po ta qes ni kaffe qfare po e don?se kto shoqet e mija veq po rrin

Gentiana
09-04-04, 18:54
Mickoja loqk qitma pra edhe mua nje kafe ok?? Dhe te bejm muhabet se me ka marr malli!

mickoja
09-04-04, 19:01
o po moj tash un po shyrbej dhe nuk ju la me prit hiq qfar kaffee po donè?

Murgesha
09-04-04, 19:30
Mickoja te lutem nj Jony Walker, se diqka jam e hidheruar sot, nashta si te pi pak me kalon.
Merrni edhe ju tjeret cka te doni :lol:

arTanibb
09-04-04, 20:01
uf uf mickoja po e zoja koke bre, ska lidhje qfare do qet ma qet ma kona veq a osht prej teje qy ;)

MemphiSx
09-04-04, 20:51
A ka veresije me pi bre vlla se skem pare qy arTanibb a po pagun ti sot e une neser kur ta marr rrogen en Dardania :P Qe ka veresije maroma ni caffe turke edhe ni long rasoji :P

arTanibb
09-04-04, 20:58
memphis nese e ki per ilaq ta qes perndyshe jo :P

anna
10-04-04, 09:01
nje got raki sa te qona nga gjumi :? .................o zot po te kallka me morr flak goja urgjencen please ma shpejt :wink: :wink:

arTanibb
10-04-04, 09:53
kuku po tutna mos pom des qika mahalles :(

lazdrani
10-04-04, 10:47
arTanibb hajde vllaqko se ma i ri je sjellma nje capuccino me qumshte :wink:

arTanibb
10-04-04, 11:04
http://images.google.com/images?q=tbn:cCuyjVjxTUgJ:instit.chez.tiscali.fr/humour/capuccino.jpg

Qe vllaqko urdhno t`boft mir .. ;)

lazdrani
10-04-04, 11:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mickoja
10-04-04, 11:23
ej a te koka hap kafja sot a?hajdi hajdi se un erdha sot e keni tè gjith prej meje nga njè kafe falas vetèm urdhèroni...

arTanibb
10-04-04, 11:28
http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg

Mickoj qe edhe ty qet caffe e ju tjert mos lypni valla se jom lodh.. :P

mickoja
10-04-04, 11:38
o falm.shum ani pèr mua kafèn ma tè mirèn ej ku e ke princeshèn se po kam dèshir tè jet dhe ajo me mua me pi nga njè kafe tènden ok?

arTanibb
10-04-04, 11:42
Ah :( skom princesh mo veq 1 jav e kom pas tash jom met :(

mickoja
10-04-04, 11:48
o i gjori po nejse ka forumi mjaft princesha!ftoje naj njèrèn pèr kafe dhe ma merr mendja se sè shpejti do ta gjejsh vetèm kshyr shoki banja kafèn tè èmbel ok?

arTanibb
10-04-04, 12:14
o i omel jom vet sherbet :P ahaha, veq po kqyri bre mos po ma gjon ti :(

Cool_Boy
10-04-04, 13:28
mickoja une deshta te pagauja per gjithve nga nje kafe falas perveq juve dy zemer apo??

Tung kalofshi bukur

mickoja
10-04-04, 13:52
uf uf dhe ti po shpenzohesh sot a?leje pèr nesèr se tash kan pi gati thuajse tè gjith

Cool_Boy
10-04-04, 14:08
Nese ata kan pier lafe athere munden me shti ne gjep rezerv e me vone tani me pier ate ahhahah.

Gentiana
10-04-04, 16:05
Ah :( skom princesh mo veq 1 jav e kom pas tash jom met :(

Ncncncnc vetem sot qe dola me ble sende dhe se nuk pata koh, ti fill me princesha tjera apo?? ok ok,nejse.

Erdha mbrrina edhe un, ani a po ju rrihet hiq, arTanibb ma qet edhe mua nje kafe pasha mamin jam lodh e te pushoj bile pak :x

mickoja
10-04-04, 16:12
oj loqki un jam tu shèrby sot qfar kafe po don?se te kokshe lodh shumè qasi sikur qe ma ka qit princi yt a?

Gentiana
10-04-04, 16:14
Mickoj Loqk, qitma fare te duash dhe hajde ulu ngat meje nje her, se me ka marr malli me fol me ty. Hey mos din ku me mbet more ky princi, se ka humb diqka e dua ta shoh ketu ne kafe???

florian
10-04-04, 16:20
JU BAFT MIR A PO MMA PRUNI EDHE MUE NI KAFE SE VALLAHI JAM I LODHUN

mickoja
10-04-04, 16:22
po sigurisht qè po vetèm urdhèroni...

o moj loqki aj princi yt u lodh dhe ka shku me pushu po vjen prap ma ka dhanè fjalèn

Gentiana
10-04-04, 16:26
Ok,ama as un nuk kam koh, me e prit deri sa te qlodhet, se ika un i kam 100pun, dhe e kam shkru edhe dikund, se jam e vyeme se nuk esht kush si un :wink: e ai ne vend qe te vjen me me ndihmu, ncncnc :wink:

Loqk shum e mir ke kafja, uffffffffff qka ma kajti, edhe shpesh hajde e sherbe ok??

mickoja
10-04-04, 16:28
tè pas bè mir po e di e di se je e zoja po mè erdh mir qe morre pak koh me pi nga njè kafe me mua dil dil...

Gentiana
10-04-04, 16:29
(Dritë) vie vie un. :wink:

mickoja
10-04-04, 16:30
ani se daja tè pret ha ha...

anna
10-04-04, 17:25
valla bre djal i mahalles hiq njer spo ta dika hajrin per pak kesh ti dhan lajmet :cry: :cry:

arTanibb
10-04-04, 20:31
Mickoja valla bre m`fal se smujta me ardh se u qu frym ktu e na u nal rryma e lidhjet e interrnetit e krejt spat perpak me dek :P

My Princesh t`kom harru krejt sikur se ti mu :(


Qika e mahalles teme anna ma e mira n`bot per gjakov, M`ki thon se ta gjoj valla tash ski qka bon duhesh me ma gjet veq qka se zdu une githqka nanjo qishtu si ti diqka e mir jo veq hajt :P

lazdrani
10-04-04, 20:46
O cka e kisha pire nje Boze te ftofte bre ani nga duarte e Murgeshes..... :wink:

florian
10-04-04, 21:06
e mor lazdran cma prune ne menje bozen se pi nja ce 10 vjet te pakten a thue na e sherbejn qitu a.

Naki
10-04-04, 21:30
ah qe kisha pi nje gote RASOJE prej duarve te autores se kesaj teme-haaaaaaaaaaaaa

Murgesha
10-04-04, 21:59
Eh more qa keni me kete rasoj ne kete kohe :wink:
Po i ka lezeti me rasojit tani a ka kush qe ma sjell nje gote kumshtë :?:

florian
10-04-04, 22:56
[quote="arTanibb"]http://images.google.com/images?q=tbn:cCuyjVjxTUgJ:instit.chez.tiscali.fr/humour/capuccino.jpg

florian
10-04-04, 22:58
http://images.google.com/images?q=tbn:cCuyjVjxTUgJ:instit.chez.tiscali.fr/humour/capuccino.jpg

QYRE MURGESH NI CAPUCINO SE VALLAI KUMSHT KTU SPO GJEJ.

anna
11-04-04, 10:31
po ti kallxo si po e don bani nje pershkrim se une edhe me internet ta bi ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-04-04, 11:32
Nje kafe shqip aka kety? :lol: :lol: :lol: Genta nje te embel per mua te lutem e pastaj eja tregom cka te ka premtua arTanibb apo te merre kete vere apo po te tradhton me Zanen :D :D :D :wink:

Murgesha
11-04-04, 12:40
Hhahahahahah.
Jo more se ArtaniBb e do Genten e jo Zanen. :wink:

Naki
11-04-04, 13:54
Pasi RASOJE e BOZE nuk ka nje Makiato per mua dhe per MUrgeshen Paguan Lazdrani dje ishte gezuar shume ,sot edhe ma shume sa te shehe Quitungun haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll:
pershendetje-Naki

Murgesha
11-04-04, 14:00
Naki te falenderoj shume per pijen.
Po din ti gje se pse eshte kaq shume i lumtur Lazdrani :wink:

Barbaroza
11-04-04, 14:54
Desha tu paguaj te gjitheve nga nje pije,por askush "per fat te keq"nuk qenka ketu ,po pij veq per vete pra :wink:
Kamarieeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr,ma sill nje birre :wink:

florian
11-04-04, 16:08
m'paska ik barbaroza e kisha pi me tan qef ni birr me ta .

hajt pra a ka kamarier kti veni me na pru naj kafe shqipnie me pak sheqer se bash mka marr malli per ta.

Barbaroza
11-04-04, 16:18
O Florian,erdha erdha,hajt se po e pij edhe une nje caffe Shqiperie bashke me ty e GËZUAR :) Une paguaj,per Zotin s'ke nevoje te paguash ti,une vete te ftova,jo,jo :wink:

anna
11-04-04, 18:40
raki sot dua te harroj gjithqka dua te dehem ...... :? :?

hana
11-04-04, 18:42
anna zemer mos u merzit keto gjera ndodhin hajt se nashta e gjan fatin se shpejti :lol: :lol:

Murgesha
11-04-04, 19:20
raki sot dua te harroj gjithqka dua te dehem ...... :? :?

Anna mos u merzit se kemi me ta gjet nje djal me te mire se Artanin :wink:
Ja merre edhe nje gote prej meje e eja te bisedojme se ndoshta te kalon sadopak hidherimi. :(

sexybrikenda
11-04-04, 20:47
Lazdran hajde djalo po i qojme nga dy gota vere se Murgesha dhe Naki po pagujne sonte :)

Naki
11-04-04, 20:57
Vetem per ty ardita dhe Lazdran Po e mbyllim Lokalin per 25 ore .haaaaaaaaaaaaa

florian
11-04-04, 21:07
O MIRMRAMA TANVE . KAMARIER NI GJIRO PER TAN SE SOT KAKAN TAN SIMPATIKT E MLEDHUN E PER ANEN DY SE KAKA E MERZITUN .
AN MOJ MOS U MERZIT A E DI SI I THON KA ANA JEME .KUR TE DESIN NJE PAP E BAJM NI TJETER .

MemphiSx
11-04-04, 21:45
Heyyy a ka more diqka me honger ktu te ju apo vetem caffe :P:D:S

anna
12-04-04, 08:07
murgesha flm per pijen a por tash dua te porosis diqka tjter nje liker lulelshtrydhje kamarier pa alkool se sdu more me kalu jeten tu vujt kish ba mire edhe do buke se skam ngeren qe dje gjithashtu edhe Memphisx paguaj une sot :wink: :wink: :wink:

florian
12-04-04, 08:12
http://images.google.com/images?q=tbn:cCuyjVjxTUgJ:instit.chez.tiscali.fr/humour/capuccino.jpg

anna qyre ni kapuco se a ma mir ne mjes se luleshtrydhet si kena mledh hala.

arTanibb
12-04-04, 10:25
Murgesha, jo bre mos bjer n`dert me ja qet anne-s nanjo tjeter qy une i lo krejt femnat tjera per annen ajt ti :P

anna
12-04-04, 10:30
me te vertet artan :wink: :?: :?:

arTanibb
12-04-04, 10:35
Opa kon e paskna ktu annen mat miren n`gjakov, Anna po more po seriozisht t`thash valla ;)

anna
12-04-04, 10:40
ashtu pra zemer:lol: :wink: ma e mira e ma te mirave :lol: :lol:

arTanibb
12-04-04, 10:43
:wink:

lazdrani
12-04-04, 11:30
Nje milch schake dredhez ju lutem :wink:

florian
12-04-04, 11:52
nje kafe me uzo ju lutem .
artanibb mos u merzit se vec ni kapuco ja dhash !

arTanibb
12-04-04, 12:22
florian hehehe bon qkat bojsh veq annen mos ma nguc :P

florian
12-04-04, 12:28
ARTANTIBB A PO PI NOJ GJA ME MUE SE SOT ASHT FEST E KUKU PER ATA QE SE KA ME VETI.

arTanibb
12-04-04, 12:35
florian ehhehe po bre ska problem pijm qkat kish qef ti ;)

Veq skoka ktu kerkush me na sherby se :(

florian
12-04-04, 12:38
QYRE EDHE KAMERIERI PASKA BA PUSHIM PO PRIT SE QITASH VJE PRONARI E MA MER MENJA QE AI KA ME NA SHERBY E KA ME PI ME NE

O I ZOTI SHPIS ??????

Gentiana
12-04-04, 13:12
:( :( :( :cry: :cry: :cry:

florian
12-04-04, 13:15
GENT A PO E DO NJI KAFE TAMELT SE MDUKET KAKE E MERZITUN. :) :wink:

Gentiana
12-04-04, 13:25
Jo nuk jam per asgje, sepse jam sahi meziqt, po hey,si mos me u kend merziqt kur arTanibb me ka harruar kaq shpejt, dhe me dul gati si Lazdrani. :cry: :cry: :cry: po iki un,se nuk e kam vendin tani as ketu.

arTanibb
12-04-04, 13:50
Ehhh t`harrova sikur ti mu valla :(

Gentiana rri rri se spo rrihet vetem bre

Gentiana
12-04-04, 14:06
ani arTanibb, qitma nje kafe, se diqka jam ber per te,nese ben?! dhe me trego se qka ka treja ksajde, se nuk kam pasur koh me hi shum?!

arTanibb
12-04-04, 14:13
Ja tash as mos m`qit caffe as nuk pot qes.

Mu ma qet anna e ty ta kqyrim kush po ta qet. :oops:

Gentiana
12-04-04, 14:26
Ok de, ndoshta esht Anna qik e mir, e ma qet edhe mu nje kafe!!!

anna
12-04-04, 14:26
:wink: :wink: :wink: sa luge sheqer :?: :wink:

arTanibb
12-04-04, 14:27
O ska lidhje bre veq ti qitma edhe pa sheqer me kon e pij ;)

anna
12-04-04, 14:31
aha :wink: :wink:

Gentiana
12-04-04, 14:37
Anna a kam shans edhe un me e marr nje kafe,apo po shkoj ne nje kafe tjeter??? :evil:

anna
12-04-04, 14:42
sigurisht genta ,urdhero kafen .... :wink: :o :)

Gentiana
12-04-04, 14:47
Flm Anna se shum e mir ke, more, le se qenke e bukur po qenke edhe e vyeme, lumi ai qe te merr.

anna
12-04-04, 14:51
hahahahaha :wink:

mickoja
12-04-04, 15:02
kush po shèrben sot,se po mu pihet njè kafe dhe kush po bè bèn shoqni se vetèm jam

Naki
12-04-04, 15:26
Mickoja vetem per ty nje kafe ju sherben naki,po per nje embelsir a jeni
prit pak se floriani po pregadit .
tung te gjithve :P

mickoja
12-04-04, 16:01
o sa mi kana èmbèlsirat ej florian pèr mua exrta tè èmbla ha ha..falm naki pèr kafen

Naki
12-04-04, 16:19
Florian ngutu pak nje embelsir per mickojen,se u beme hor haaaaaaaaaaaaa

Murgesha
12-04-04, 16:20
Florian a ben edhe une me hanger embelsire.
Naki nje birre te lutem se plasa nga vapa.

Gentiana
12-04-04, 16:20
Naki a ban edhe per mua nje emblir edhe nje kaffe, po ndoshta e ke ftuar vetem Mickojen :( po nejse, po paguj vet vlla,ose del dikush i Zoti qe thot ok Genta po i paguj un, vetem qitma edhe mu

Murgesha
12-04-04, 16:22
Hajt Genta se jam dhe une ketu. Merr cka te duash e pagesen e baj une. Dhe eja bajme nje qike muhabet se edhe une jam sot e merzitur shume.
A ndegjove se cka kish bere Esmerallda? :cry:

mickoja
12-04-04, 16:25
jo oj Genta se floriani po shpenzohet sot dhe po na qet èmbèlsira qe kurr nuk kemi hanger.veq ju falemderohem nakit qe ke aq spontan dhe po na shèrben

Murgesha
12-04-04, 16:27
Po valla i zoti shume ky Naki.
Veq eshte i martuar se skish pas njeri qe me largon prej tij :wink:

Gentiana
12-04-04, 16:30
Uhaaaaaaaaa Murgesha more ateher qka kishe ber me Lazdranin, edhe hey, a ju ka kapur qajo hajmeli apo qka esht ajo e Esmeralldes ende a jo??

Kuku me erdh keq tybe, vetem dhasht Zoti i ndrrohet mendja. Po ndoshta Lazdrani ja jep 20000CHF apo dollar apo ku ta di un,vetem me e ba te kunderten dhe ju te jeni te lumtur

Murgesha
12-04-04, 16:34
Se di valla bre Genta. Dicka hiq mire nuk jemi. Zoti e baft e hajr se keq i kemi punet.
More Lazdrani ja jep edhe 20000 Euro po ku me e gjet ate dreq Esmerallden.
Ish shku dikund e spo e gjejme dot ne shtepi.
Kuku shyqyr qe sqenka Brikenda ketu se cope-cope e kisha ba.
Une kishe veq hajgare po ban e ajo pernjemend e kish pas :evil:

mickoja
12-04-04, 16:36
Murgesha dhe Genta pini moj kafet se u ftofen qy...

Gentiana
12-04-04, 16:38
Uh mickoj un e piva moti, qy. Murgesha pasha mamin vetem nuk mirrna gje vesh me kto gjera, se per ty qe te kam shoqe e kisha ber nje hajmeli per te kunderten. ama nejse

Murgesha
12-04-04, 16:38
Hajt moj Mickoja se jem tuj ba muhabet. E ti si te tutesh se te leme pa embelsiren qe po e pergadit Floriani mos ke dert se ta lojm pak qy :wink:

mickoja
12-04-04, 16:42
po ishalla ama ej ku mbet aj shèrbyesi jon Naki hupi mor?

florian
12-04-04, 17:21
KQYRE NAKI SE NANA QITASH E MAROJ AMELSINEN JEPJAU SHPEJT SE MAS FESTAVE RRIN TANA NE DIET .
JU BAFT MIR .E NA FALNI PER VONESEN PO JU E DINI NA SHERBEJM VEC GJANA TE FRESKTA.

hana
12-04-04, 17:30
nje makiato te lutem po shpejt se spo kam koh a :roll: :wink: :lol:

florian
12-04-04, 18:26
http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg

:P QYRE MURGESH NJE KAFE TASH PO JA PRUJ NJA EDHE LAZDRANIT SE PASKENI DO PUN ME I RREGULLUE.

florian
12-04-04, 18:27
http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg

:P QYRE EDHE TY LAZDRAN SE VALLAHI PO MVJE KEQ ME U PRISH JU TE DY.

Murgesha
12-04-04, 18:37
http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg

:P QYRE MURGESH NJE KAFE TASH PO JA PRUJ NJA EDHE LAZDRANIT SE PASKENI DO PUN ME I RREGULLUE.


Florian te falemnderes per kafe. Lazdranin mos e lyp se ka shku me e gjet Esmerrallden. Mjera une per te eshte ba xeher djali prej se ka marre vesh se cka na ka ba ajo :cry:

Naki
12-04-04, 18:39
Florian sot kemi bere pazar te mire per te gjithe musafiret e Sodit neser mund te pini gratis paguan naki dhe flori.
Ika se me erdhe gruaja me femije nga vikendi,duhet me pervlu qajin per aksham-tung tung,harrova nje birre te ftoht per murgeshen kemi pase shume pune jemi lodhe nga sherbimi,a mundet kush vullnetar neser me na sherby pijet jane gratis.
nje mbremje te mire :!:

Gentiana
12-04-04, 18:39
Uhaaaaaaa edhe un isha be xeher moj, po si (nuk) pat zemer ajo te ben kte, se qka do qoft njeriu dy vet nuk duhet me i nda.
Nuk thojn kot, qka Zoti bashkon,njeriu nuk duhet ndar!

florian
12-04-04, 18:40
ANI SE PO JA RUJ PER MA VON E PO JA QES EDHE PAK SHEQER SE KUR TKTHEHET PREJ TE ESMERALLDA DUHET ME E AMELSUE.

Gentiana
12-04-04, 18:44
FLORIAN po qitja edhe do shiqer, po mos po ftofet deri sa te vjen ai, ateher keshtu e ashtu nervoz edhe me gjet kafen e ftoft, uhaaaaaaaa mos vet, po ende nuk e ngjeh Lazdranin ton ti a??

florian
12-04-04, 18:53
http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg[/img]

:P [/quote] qyre gent se po ta ofroj ty e kur te vin ai ja baj ni tjeter . po ta la me pak sheqer se ti qitash skie nevoj me u amelsue.

Murgesha
12-04-04, 19:08
Florian sot kemi bere pazar te mire per te gjithe musafiret e Sodit neser mund te pini gratis paguan naki dhe flori.
Ika se me erdhe gruaja me femije nga vikendi,duhet me pervlu qajin per aksham-tung tung,harrova nje birre te ftoht per murgeshen kemi pase shume pune jemi lodhe nga sherbimi,a mundet kush vullnetar neser me na sherby pijet jane gratis.
nje mbremje te mire :!:

Naki lute more Gruajen se ndoshta te jep pushim sonte e e pervelon ajo qajin. Vallahi po me dhimbsesh se tere diten ke ndejt ne kembe duke na sherbyer neve te forumit e tani edhe ne shtepi me qit qaj. :wink:

florian
12-04-04, 19:29
QYRE BRE BOLL KEQ PO MVJE PER NAKIN SE PER CAJA KA NXEH BOLL SOT .

florian
13-04-04, 09:24
mirmjesi tanve . a ka njeri qitu me ma pru ni kafe se sa kam hap syt e pa ni kafe nuk me dilet jasht. :wink:

Barbaroza
13-04-04, 10:42
Florian,pasi ty te gjeta ketu edhe pasi jam femer e kam perparesi,te bie ty te me shrbesh.Te lutem ma bej nje caffe te forte turke :)

florian
13-04-04, 11:07
po bre berbaroz qyre kafen po a e do me pak a me shum sheqer .
:)

Naki
13-04-04, 11:14
Apo ma qet dikush nje Kaffe se ika pune,boll pushova 5 dite i gjori une tash do te punoje 10 dite rresht.
nje pasdite te kendeshme florian qit kafe e qaj deri sa te vije prej pune,nese e nxan lazdranin e mbaj meshendet sherbimin.

florian
13-04-04, 11:34
NAKI NA E PATEM LAN NRYSHE BRE ,NA TE DY E BAM SHPENZIMIN
E TJETER KUSH PAT ME SHERBYE . HAJT SE EDHE TY NI KAFE PO TA PRUJ SE E KIE HALLALL SE JE KA SHKO NE PUN SE UNE VALLAHI EDHE TAN ITALIA N'MET PA UJ NSHPI EDHE SOT JAM KA RRI.

lazdrani
13-04-04, 12:16
qysh be naki 10dite rreshte pune tani mbasi une kam 5dite pushim desha te vizitoje :wink: :wink: :wink: Ani po pajtohem me ty beje une sherbim per te gjithe ok.Hajde kush done sherbet sot ah :lol: :lol: :lol:

Murgesha
13-04-04, 12:21
Lazdrani ma bjer nje mua. Mos harro hjedhi edhe pak limon e bahet limonade. Ani me trego a e gjete Esmerallden dhe Brikenden :evil:

lazdrani
13-04-04, 12:28
Urdhero zemer limonad me limon :wink: Hiqy bre atyre se kuku po te rrezikeshme ishin ato kesh per pake te humbi ty pergjithmon :cry: :cry: :cry: Por dashuria ime ndaj teje ishte armja me e forte se sehiret e tyre.....Love you Murgesha forever :wink: :P :D

Murgesha
13-04-04, 12:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Me toooooooooooooooooooooooooo

florian
13-04-04, 13:07
lazdran masi kake ka sherbe edhe mue ni lemonat se a kam thahet fyti.
esmeralld qisa rradhe tka ik munimi kot se ka fitue dashuria ksaj rradhe po mos e provo ma . :wink:

Gentiana
13-04-04, 13:24
Kush qenka duke sherbyer sot??

Kush do qoft mua nje kafe,si shpejt sepse kam kokdhembje.

Barbaroza
13-04-04, 13:24
Uhaaaa sa jam lodhe sot duke punuar,te lutem Florian,ma bej edhe nje caffe se po i bejshe te mira,ka kohe qe s'kam pire asi caffe cfare po i pergatitje ti :wink: Kusurin mbaje per vete :)

florian
13-04-04, 13:29
http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg

qyre barbaroz kafen me shum sheqer .

Gentiana
13-04-04, 13:30
More Florian,kafja ime ku mbet, se kesh e para,po mendoj para Barbarozes,ncncncnc :evil:

lazdrani
13-04-04, 13:33
Genta qe qiko mos u ngut nje sherbet sa per te lagur fytin e Kafen ta bjen ArTibbi :wink:

Gentiana
13-04-04, 13:37
Po ai nuk esht duke ardhur more,ku ta di un,ndoshta ka shkuar tek Anna??!! Nese po, nuk ka pse me u kan :evil: :twisted: :wink:
Kaffen dua Turke edhe un.

Murgesha
13-04-04, 13:40
Genta pasi qe Floriani u largua pak me pune kuptohet.
Kafen po ta servoj une. Urdhero dhe te befte mire.

http://images.google.com/images?q=tbn:0rAetNLpsH4J:www.coara.or.jp/shop/19990109/caffe.jpg

Gentiana
13-04-04, 13:42
Flm Murgesha, me ne fund. Sot jam diqka :evil: :evil:
E tani ti arTanibb mos e mbroj,se vetem sa te vjen, do ta sheh ai mir :wink:

Murgesha
13-04-04, 13:46
Flm Murgesha, me ne fund. Sot jam diqka :evil: :evil:
E tani ti arTanibb mos e mbroj,se vetem sa te vjen, do ta sheh ai mir :wink:

Pse ai te paska nervoze a.
Genta kam nje lajme te mire per ty. Anna eshte terhjek nga Artani. Ajo mendon se ti e meriton me shume se ajo Artanin.
Po une me qene ne vend tendin do ta denoja Artanin.
Pse ai me kqyre edhe tjera kur te ka ty :wink:

Gentiana
13-04-04, 13:47
po de Murgesha, edhe kur ta din se sa gjeloza jam more, qka mendon ai qe esht. Mos ke dert se denim do ta ket, saqe do ti bjen pishmanit se ka sy fare :wink: :oops: 8)

Murgesha
13-04-04, 13:49
po de Murgesha, edhe kur ta din se sa gjeloza jam more, qka mendon ai qe esht. Mos ke dert se denim do ta ket, saqe do ti bjen pishmanit se ka sy fare :wink: :oops: 8)

Ashtu pra se te kam shpirt :lol: :lol:
Ti e din me mire se une si ke me e denu artanin. :evil:
Dhe mos e lere me i kqyre tjerat vajza
:evil:

florian
13-04-04, 13:53
GENT QYRE SE PO E THRAS PAK ESMERALLDEN SE E DIN AJO CKA ME I BA ARTANIT :twisted: :wink:

arTanibb
13-04-04, 14:15
http://images.google.com/images?q=tbn:AxfdFhsLz9cJ:www.ckdhr.com/hrose/wedpix/cake.jpg

PO qe bre se smujta me hy deri tash se kesh tu e maru qit torte se spo bon per dit caffe e caffe se na u kan gerdit qe hani veq me gishta valla :P

Gentiana
13-04-04, 14:17
Qy tash qysh vjen arTanibb, me Torte me me marr me te mir, ncuk nuk e ha un kte,se jam ber nervoz tym... 8)

florian
13-04-04, 15:12
O ARTAN NAMA MUE NI COP SE PO TE PRISHET SE VALLAHI GENTA NUK RREHET ME NI TORT DUHET ME I DHN SHUM MA SHUM SE QAJO. :wink:

florian
13-04-04, 16:04
A ASHT KUSH QITU ME MA QIT NI KAFE SHQIPTARE .

lazdrani
13-04-04, 16:05
Genta mos gabo ta provosh torten e arTibbit se aty ka shume magji te Zanes :twisted: Apeshe moj sis se Torte e Marteses qenka moj.....
Jo ai e fejoj Zanen :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-04-04, 16:08
Valla Lazdran asgje nuk po kuptoj tani, tybe. Nuk po marr vesh ka sa po shkon pasule, se un mendova ky arTanibb me Anne-n e tani ti thua me Zanen,more diqka nuk esht duke shkuar mir, edhe qysh jam nervoz Lazdran... Tregom ti me shum,dhe mos me le keshtu tash??!!

lazdrani
13-04-04, 16:16
Oj Genta leje more ti keta po kape per dore Florin se i pasherre eshte,shanze e mire per ty.Me ndegjofeshe mua vepro dhe mos ngurro.Hajt njeher ftoje ne nje pije e nisja nguze pake :lol: :D :wink:

florian
13-04-04, 16:19
QYRE BRE LAZDRAN SE PO E FTOJ UNE PO SPO DI APO ME MERZITET KUSH TJETER QITU . SE KTO DY DIT E FUNIT I KENA PERZI PAK CAJAT.

florian
13-04-04, 16:45
http://images.google.com/images?q=tbn:AxfdFhsLz9cJ:www.ckdhr.com/hrose/wedpix/cake.jpg

gent qyre torten e provova ni fet une kaka kan e mrekullushme .

hana
13-04-04, 16:59
a more Flori me tradhtove me Genten a :roll: :cry: ani ani se ki me pa ti :evil:

florian
13-04-04, 17:09
hana mos u ba nervoze bre pse ti nuk the qe nuk do nakin :twisted: :wink: a po e do ni cop tort edhe ti se vallahi me e marr vesh artani se ja kam vjedh e ba namin.

hana
13-04-04, 17:13
Flori ta dish ti une Nakin e kam shok te mire po ani nqs jemi nda ok :cry: :cry: shpresoj te jesh e lumtur me Genten vec ki me pa ti :evil:

florian
13-04-04, 17:15
JO BRE HANA SE NUK TA KAM THAN . PO TORTEN A JE KA E DO AJO .

hana
13-04-04, 17:18
ok torten e marr vec nqs nuk eshte e jotja dhe e Gentes se perndryshe ta gjuj ne ftyr a :cry:

florian
13-04-04, 17:21
http://images.google.com/images?q=tbn:AxfdFhsLz9cJ:www.ckdhr.com/hrose/wedpix/cake.jpg

JO BRE SE KJO ASHT E JONA QAJO E PARA KE E ARTANIT E E GENTES.

hana
13-04-04, 17:23
hahhahah po a :lol: :lol: mire de se kjo Genta spo di cka po ban a me ty a me Artanin valla spo e kuptoj hic a :shock:

florian
13-04-04, 17:27
JO BRE JO SE GENTA QAT ARTANIN E DO EDHE PSE KAJ HER PO LARGOHEN .

QY TI HAJE TORTEN SE EDHE UN PO E PI NI KAFE .
KAMERIER NI KAFE JU LUTEM .

hana
13-04-04, 17:31
ok de :lol: kamerier nje makiato te lutem :lol: :lol:
ok se qysh asht tu ra shi jasht :roll:

florian
13-04-04, 17:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PO AI NUK A SHI PO A ZOTI KA NA BEKO.

hana
13-04-04, 17:39
hahhahah po valla ja ke qellu si duket jena me bereqet na :lol: :lol:

florian
13-04-04, 17:45
kamarier dy birra ju lutem .

zeshkanja
13-04-04, 20:03
Nje tekila ju lutem!!!

florian
13-04-04, 20:09
http://images.google.com/images?q=tbn:AxfdFhsLz9cJ:www.ckdhr.com/hrose/wedpix/cake.jpg

sot nuk ka birra sot ka vec tort se me ba e me ik dritat cka baj me tan ket tort . qyre zeshkane ni cop .

zeshkanja
13-04-04, 20:11
Faleminderit shume por nuk mund ta marr se jam ne dijet!! :wink: