PDA

View Full Version : Tregoni kan e doni prej forumit??


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cool_Boy
02-03-04, 15:37
Pershdnetje per te gjith

Deshta tju pyes nje pytje "Cilen vash apo cilin djal e doni me se shumti ne froum per dashni??Shume komente shkruhen mes nejeri tjetreit e me te vretet se e doni dikund, beni demokrat dhe thuani publikisht kane doni..

Ju mir pres per pergjigjet e juaj me respekt Cool_Boy

Barbaroza
02-03-04, 15:45
Cool_boy,une dashurite i ndaj ne dy grupe ne kete rast.Ne grupin shoqeror dhe ate me intim.
Une te gjithe ata qe sillen njerezisht dhe me sinqeritet ne forum i dua,pa dallim moshe,gjinie,kombesie apo feje.Por,ne grupin e dyte nuk kam ndonje idol.

mickoja
02-03-04, 16:57
Tè pèrshendes Barbaroza

po i bashkangjitem fjalve tua se dhe un ashtu mendoj,dhe un ata i dua qe kan qellime shoqerore!

lazdrani
02-03-04, 16:58
Hehehe eh more Cool_Boy me dite ti kane e dua une ooooooo.......
??????? :wink:

caki
03-03-04, 09:37
Pershdnetje per te gjith

Deshta tju pyes nje pytje "Cilen vash apo cilin djal e doni me se shumti ne froum per dashni??Shume komente shkruhen mes nejeri tjetreit e me te vretet se e doni dikund, beni demokrat dhe thuani publikisht kane doni..

Ju mir pres per pergjigjet e juaj me respekt Cool_Boy

hahahah Cool_Boy kan e du une, po nuk di a me don ajo se... Hyn ne rubriken e poezive dhe shiqo se kujt jan te dedikuar poezit e mija... Une u trenova per ta por ajo per mu jo se, po çka me ba durim :wink: :wink: :wink:

Kaltrina
03-03-04, 10:10
Valla bre djale mos u preke veq tema shume e palogjikshme. Qysh mundesh me e dashte dikon qe se njeh fare.

caki
03-03-04, 10:33
Valla bre djale mos u preke veq tema shume e palogjikshme. Qysh mundesh me e dashte dikon qe se njeh fare.

Kaltrina me fal se po pergjigjem une, vetem nuk ish nje pytje ashtu kry e kput. Por eshte e pa mundur qe nje person mos te ket simpati ndaj dikuj me teper, dhe une mendoj se ai kete e ka kerku e jo pse dikush dashurohet ne ate menyre qe me deomas duhet te martohen sepse po vdes nga dashuria. Te pershendes

BlertaB
03-03-04, 12:54
Kaltrina me fal shoqe si po te tham po ti ne shum tema po inkuadrohesh e nuk po din se per qka asht ne pyetje??? Me ne fjal me than ma mir mos u inkuadro kur nuk ki lidhje me disa tema ok te lutem pra.
Nuk asht vetem puna se e don diken si nuk e njeh as nuk e din se kush asht. Thjesht e simpatizon dikend e pikerisht aty eshte fjala.
Une per veti e simpatizoj shum Lazdranin, Cakin. Etj, etj.
Po nuk them se e dashuroj ndonjerin prej tyre po me pelqejn shum se jan teper te mir.
Ju pershendes te gjithve.
E posaqerisht, Cool_boy si e ka, zgjedh mu pikerisht kete tem kaq te qelluar.

donjeta
03-03-04, 12:58
caki pse durim kur te dua une zemer.....mwahhhhh

BlertaB
03-03-04, 13:03
Donjeta edhe Caki vallah shum mir bre.
Ani caki ani qysh me tradhtove more mua asht????
Po nejse se nuk ka gajle po zta fali e po mbesim shok te mir apo??
ju pershendes te gjithve dhe ju uroj nje dit te bukur ashti siq deshironi juve pra :) :) :)

Cool_Boy
03-03-04, 13:17
Perhsndetje per te gjith juve qe jeni pergjigj ne pyetjen time..

Kaltrina--Shooqe e nderuar une e kam bere kete pyetje sepse ka njerz qe jan te dashurum ne dikund ketu P.Sh. caki etj, por neqofse ti nuk je e dashurumu ne dikund apo nuk e preferon dikun ketu apo askush nuk te don apo te preferon athere mos u pergjigje se kjo pyetje nuk eshte per ju..Une kete pyetje e kam bere per ate qe e duan dikund ne aspektin e dashuaris por nese nuk keni dashuri ne dikund athere mundemi te thueni se kan e doni si shok apo shoqe..

caki-te deshiroj suksese me ate person qe e doni dhe aja nuk duhet te heziton por duhet cakin ta dashuron apo bre caki???

lazdarni a problem jeni ju shum vasha ju i dashuroni por keni frik cilen me then ahahah

Me respket Cool_Boy

caki
03-03-04, 13:30
caki pse durim kur te dua une zemer.....mwahhhhh

Hmmm zemer une te dua por nuk di kam nje frike gjithnje ne mua, po kam frik se mos me diken tjeter po me tradheton, por edhe nese me tradheton, te lutem shume mos me ndo nje shok timin.... mwahhhhhhhhhhh

caki
03-03-04, 13:33
Donjeta edhe Caki vallah shum mir bre.
Ani caki ani qysh me tradhtove more mua asht????
Po nejse se nuk ka gajle po zta fali e po mbesim shok te mir apo??
ju pershendes te gjithve dhe ju uroj nje dit te bukur ashti siq deshironi juve pra :) :) :)

Me fal BlertaB nuk di edhe une po hamendna pse te tradhetova, po nuk di ishte ashtu nje moment shume kritik per mua, ne zemren time kishte hyre nje trishtim i tille sa qe stersi nuk mu largonte, dhe pa tjeter mu dasht qe te ndrroj pozicion duke e provuar se mos ka ndonje ndryshim ne mua... :wink: hahah a po te duket se ishte me te vertet nje gje reale :?: :?:

caki
03-03-04, 13:37
caki-te deshiroj suksese me ate person qe e doni dhe aja nuk duhet te heziton por duhet cakin ta dashuron apo bre caki???
Me respket Cool_Boy

PO çka me ba Cool_Boy ajo nuk po e shpreh krejt dashurin ndaj meje, a e pae se çka ka shkru une ta jap zemren, por nuk me thot ta jap dashurin, çdo here diçka mungon....Faliminderit Cool_Boy ashtu edhe ty te uroj suksese..

Cool_Boy
03-03-04, 14:20
Pershndetje Caki

Caki a ben ta dim kush eshte bre aja qe ju e doni se ndoshta mundem tju ndimojm ok..

tung

Kaltrina
03-03-04, 14:38
Tue Mar 02, 2004 3:37 pm Titulli i mesazhit: Tregoni kan e doni prej forumit??
qe BlertaB vertetohu qysh eshte pyetja origjinal?ketu ska permend kerkun simpati a?

edhe shume palidhje po shkruni si me kane femije, BlertaB ti krejte po i simpatizojshe oj qike hahha, kqyrni pak forumet e tjerave adresa e merrni mesim se po tregoheni shume te papjekur ne tema e pergjigje, thuse vete forumi eshte personalisht i juaji, nonstop tu i thane njani tjetrit te dua, te simpatizoj e qishtu fjale palidhje, e po me shkojne nerva sidomos femrat qe po perlahen per djeme: jo i jemi, jo sta dha ncncnn shume te papjekura po tregoheni, shyqyr qe sjam administratore e ketij forumi, se ju kisha blloku krejte disa persona.
tung edhe mos hapni tema palidhje a
:lol:

Gentiana
03-03-04, 14:44
Tue Mar 02, 2004 3:37 pm Titulli i mesazhit: Tregoni kan e doni prej forumit??
qe BlertaB vertetohu qysh eshte pyetja origjinal?ketu ska permend kerkun simpati a?

edhe shume palidhje po shkruni si me kane femije, BlertaB ti krejte po i simpatizojshe oj qike hahha, kqyrni pak forumet e tjerave adresa e merrni mesim se po tregoheni shume te papjekur ne tema e pergjigje, thuse vete forumi eshte personalisht i juaji, nonstop tu i thane njani tjetrit te dua, te simpatizoj e qishtu fjale palidhje, e po me shkojne nerva sidomos femrat qe po perlahen per djeme: jo i jemi, jo sta dha ncncnn shume te papjekura po tregoheni, shyqyr qe sjam administratore e ketij forumi, se ju kisha blloku krejte disa persona.
tung edhe mos hapni tema palidhje a
:lol:

Po mir moj Vajz ti kte sjellje e ke nga Foruma tjer apo?? Te lumt sa mir po e tregon vehten. Nese nuk te pelqejn kto tema hape ti nje se te pelqen sepse nuk e ke te ndalume,dhe do ta shohim...
Forumi esht i gjithkujna keshtu qe mendimet jan te lira..
Genta

caki
03-03-04, 15:01
Tue Mar 02, 2004 3:37 pm Titulli i mesazhit: Tregoni kan e doni prej forumit??
qe BlertaB vertetohu qysh eshte pyetja origjinal?ketu ska permend kerkun simpati a?

edhe shume palidhje po shkruni si me kane femije, BlertaB ti krejte po i simpatizojshe oj qike hahha, kqyrni pak forumet e tjerave adresa e merrni mesim se po tregoheni shume te papjekur ne tema e pergjigje, thuse vete forumi eshte personalisht i juaji, nonstop tu i thane njani tjetrit te dua, te simpatizoj e qishtu fjale palidhje, e po me shkojne nerva sidomos femrat qe po perlahen per djeme: jo i jemi, jo sta dha ncncnn shume te papjekura po tregoheni, shyqyr qe sjam administratore e ketij forumi, se ju kisha blloku krejte disa persona.
tung edhe mos hapni tema palidhje a
:lol:

Kaltrina nuk kem ndermend as qe te perlahemi as qe te fyejm, as qe te luftojm, por duhet pak gjerat ti shiqojm me butesi e me dashuri. Nuk duhet shiquar gjerat vetem ashtu si jan, por duhet munduar pak, me kuptu edhe kuptimin e pytjes, me kuptu edhe me depertu ne psikologjin e autorit te asaj pytje, dhe me dit pak a shume se çka kerkon dhe si te pergjigjem. Por nje pergjigje e tille se e jotja, na ka bere te detyrushem me reagu. Ndokush reagon me butesi e me fjal korrekte ndoshta dikush e ka fjalorin me te fort, por nuk duhesh qe ti marresh gjerat shume per zemer. Nese nuk te pelqen nje gje mundesh edhe mos te pergjigjesh. Duhesh ta ndish nje liri komplet, perveq asaj te jashtme edhe ate te mbrendshme, qe don te thote edhe nga vetvetja.

mickoja
03-03-04, 15:10
Pèrshendetje pèr tè gjith

Dashta ta pyes cool boyn diqka?Nèse ju pyetni kèsi pyetje thuani pra neve se kanè e don ti se dhe na kena dèshir me dit ok e trego mos na le shumè me pritè.....

caki
03-03-04, 18:46
Pèrshendetje pèr tè gjith

Dashta ta pyes cool boyn diqka?Nèse ju pyetni kèsi pyetje thuani pra neve se kanè e don ti se dhe na kena dèshir me dit ok e trego mos na le shumè me pritè.....

Mickoja ja te tregoj une se kan e du me shume ne forum, hehehe sigurisht se e du nusen temeeeeeee he shpirtin ja hangsha haaaa

donjeta
03-03-04, 19:28
mickoja edhe une po tregoj kend e dua ne forum e du burrin tem mas shumti hahahah zemer e kam edhe shpirt e kam e ai eshte CAKI e shkrujta me te mdhaja se thash nashta nuk e shihni emrin mire hahahah....tungi nga donjeta tregoni more kend e doni..... :wink:

mickoja
03-03-04, 19:35
O lumet tju u knaqt e hajt qe po e doni njerin tjetrin mua kurkush nuk po me don..mhhmmmmmhh

donjeta
03-03-04, 19:49
hahah mickoja pse moj nuk po tregon kand e don e tani tregon dikush a te don ty.....mos maj sheft po trego

mickoja
03-03-04, 19:55
Jo be donjeta se po mè vjen marreeeeee....po frigona me ba hapin e parè ha ha...

Hypertrichosja
03-03-04, 22:55
ejjj une kam degjuar diqka,se COOL BOY pe deshke dikend!!!!ama nuk po ka guxim te shkruaj!!!qyre cool boy,une po te tregoj me kend ishe pershtat ma se miri ne kete forum,me zonjushen MICKOJA!!! :lol:
ej mickoja me fal nese gabova diqka :wink:


e per vete spo them asgje,se po me duket as qe po me do dikush,dhe qe pe dua!!!! :shock:
ju pershedessssssss

caki
04-03-04, 08:47
mickoja edhe une po tregoj kend e dua ne forum e du burrin tem mas shumti hahahah zemer e kam edhe shpirt e kam e ai eshte CAKI e shkrujta me te mdhaja se thash nashta nuk e shihni emrin mire hahahah....tungi nga donjeta tregoni more kend e doni..... :wink:

(*v*)
'v'("v")
(*v*)'v'
'v'
Keto tri zemra te vogla te sjellin tri lajme:
donjeta
"Vazhdo keshtu si je, je shume terhjekse!"
"Une te dua shume!"
"Do te qendrosh ne zemren time per gjithemon!"

ILIRA
04-03-04, 11:33
Jeni me te vertete shume te kendshem ju grupi veteran i forumit. Murgesha, Lazdrani, Caki,Gentiana, Barbaroza ej po ka shume.........
Une hyj ndonjehere kur jam e lire dhe dijeni qe me argetoni shume me temat qe i hapni. Pra ju dua te gjithve. Ne vecanti kam simpati per Cakin sepse shume shpirt i ndjeshem me duket nga fjalet, nuk di nese me te vertete i ndjen ato qe shkrun.
Ju pershendes te gjithve dhe ju uroj cdo te mire ne jete.
Tung tung nga Tirana

BlertaB
04-03-04, 11:55
Genta dhe caki jeni te mrekullueshem ju pershendes shum se me te vertet jeni shum te mir
JU DUA SHUM)!!!!!!!!!!!!
Pershendetje nga Blerta...

Gentiana
04-03-04, 13:23
Ilira keq se nuk shkruan edhe ti shpesh ketu,flm per kompliment.

Edhe ti BlertaB flm,po te mrekullueshem jemi te gjith, :wink:
Dit te kendshme.

Genta

Cool_Boy
04-03-04, 13:42
Pershndetje per te gjith

Mickoja me kishe pyet se kan e dua??? Ladies First me fol ok..E nese mua nje vash me don athere une po ju jap te drejten to folni se pari se keni perparsi hahaah..

Pershndetje--Do tju tregoj heren tjetr

Zana
04-03-04, 13:45
Fol de CoolBoy kalzoooooo deee...se na kale krejttttttt!! :P :wink:

BlertaB
04-03-04, 13:46
hehehe Cool_boy po une te dua mar a nuk e din a???
heheh vetemjo me zemer se nuk asht me rendsi me dasht dikend me zemer po duje pa zemer nese mundesh a???
heheheh cool_boy te pershendes kalofsh bukur.

BlertaB
04-03-04, 13:48
Zana pernime na kalli krejt ky cool_boy po dreqi si ish bre nuk e kam dit per bes.

mickoja
04-03-04, 16:06
Aj be njeri edhe ti cooli boy pse nuk po tregon?kètu kèrkush nuk ka pèrparsi vetèm a mundesh me fol po trego tash mos e prish atmosferèn,se u mytum tu prit!!!

Tungi pèrshendetje nga mickoja

Hypertrichosja
04-03-04, 23:26
qeee de mickoj,se pasna dit qe edhe djemt jan kaq te turpshem ncncnccncnn!! :roll:

eejjj mickoj pssssssttttttt a din moj ka e du une??? Zero coolin po i gjori si po e shof,u shurdhu e u verbu,ketj te turpshem be ncncncn

ju pershendes,veqenarisht mickojen,dhe ZEROO COOLIN :wink:

Zana
05-03-04, 11:29
A po she bre Blerta sa i poshter po bohet ky cooleri??
ani ani Cool_boy!!

BlertaB
05-03-04, 11:43
Pershendetje Zana!!!!!!!!!
hihihi ky cool_boy nuk o ka tregon ma se kan e don bre qy.
hajt de mo tregona se na myte krejt.
pssssssssssssssssssttttttttttttttttttt Zana hej nashti o kat don ty e nuk po mundet met tregu se po i vjen turp heheheheehhe ku me dit qfar po mendon ky cool_boj tani.
Po si do qoft po e lajm rahat djalin se nuk mundet nashti me tregu se ken e don nashti e man sekret oj zana.

Gentiana
05-03-04, 11:48
Oj Vajza qka ju keni nue djalit more?? ncncncn, Ky nuk esht ka don me tregu se e kam lut mos me i tregu askuj se me don mua! Upssssssssss e fola tash, o me ju asgje njeri nuk mundet me majt per vehti, ama Vajza po ju besoj e ishalla nuk shkoni tu e be te madhe ne forum, se ateher vaj halli. Cool_Boy a esht ashtu apo jo?? :wink: :wink:

BlertaB
05-03-04, 11:50
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Genta e hongre tash fole uuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cool_boy & Genta hihi sa mir vallah pershtati si qift apo Genta
Pershendetje Per juve Genta.

Gentiana
05-03-04, 11:59
BlertaB te pershendes gjithashtu. Hey more nuk thash se jemi bashk,qy. Vetem thash se Cool_Boy nuk tregon kend e don se i kam then un :wink: e ti na bane bashk,ncncncnc. Flm per pershendetje dhe dit te kendshme te uroj.

Genta

Zana
05-03-04, 12:01
Ani de Blerta pe lojna rrahat se gjynah bre..nashta mireeeeeee e ki e don Gentennnnnnnnnnn!! ku me dite.. hehe :P

BlertaB
05-03-04, 12:08
po de mir e ki Zana pi lojm rahat djalin. heheh po Genta tha se nuk jena bashk apo genta a the ashtu????
Vetem i ke thon cool_boy se mos me tregu se kan e don po bashk nuk te koki hehehe po moj Genta e ne qoft se asht dashuru cool_boy ne ty?????
ather qka??????
Sidoqoft te pershendes shum GENTA,kalofsh bukur gjithashtu e pershendes edhe Zanen se asht e mrekullushme.

Gentiana
05-03-04, 12:11
po de mir e ki Zana pi lojm rahat djalin. heheh po Genta tha se nuk jena bashk apo genta a the ashtu????
Vetem i ke thon cool_boy se mos me tregu se kan e don po bashk nuk te koki hehehe po moj Genta e ne qoft se asht dashuru cool_boy ne ty?????
ather qka??????
Sidoqoft te pershendes shum GENTA,kalofsh bukur gjithashtu e pershendes edhe Zanen se asht e mrekullushme.

Po asgje jo,vetem se po i vjen marre djalit moj BlertaB.

Barbaroza
05-03-04, 12:14
Vajza,mos u ngucni djemte shume se kane qelluar te turpshem,a po i shihni edhe vete :wink:

BlertaB
05-03-04, 12:14
eeeeeeee Genta tash i erdh marre e nuk i erdh e dim se ty po te dojka apo Genta tash nuk po e pyesim ma as une e as Zana.

Gentiana
05-03-04, 12:16
Po bre Barbaroza te turpshem, si djemat ton te forumit nuk ka kund :wink:

Hey more Barbaroza qu be me Rrushin, nuk po hin hiq ktu, kishe tu u pergadit per darsmen e juaj, po ai nganjeher mundet te shkruan. Send nuk jam ka kuptoj?!

Zana
05-03-04, 12:17
Po de qashtu bre Blerta.. :wink:

dhe Barbaroza edhe qikat duhet mi nguc niher djemt jo vec djemt qikat!! hehe :P :D

BlertaB
05-03-04, 12:19
bravo zana tash ja ki qillu vallah.
Nime barbaroza edhe na qikat kaniher duhet me i nguc djemt e jo me nejt si gjynah qyyyyyyyyyy.

Zana
05-03-04, 12:22
qashtuuuuu pra..normalitikisht!

Se Femrat jan bu pakkkkk mat vorta se Mashkujt a?? :D

BlertaB
05-03-04, 12:24
Jo oj Zana mat forta nuk jena bo hala vetem nashti bohem ku me dit heheh qka jena na qikat .

Zana
05-03-04, 12:27
Po de po .. qashtu ashte vallah. :wink:

BlertaB
05-03-04, 12:29
Zana po ti hajt tregom se kan e don a???
Se nuk na tregove hiq.
Une e du Cakin vallah se asht shum shpirtmir edhe o ka don me ma dhan gjysen e ( ZEMRES), se vet heheh apo caki??

Zana
05-03-04, 12:33
Oj Blertaaaaaa oj Strigooooo shuj more..hahaha :D

Une a :oops: ,nuk e di as vete vallah. :roll: :P

BlertaB
05-03-04, 12:35
shi shi ani edhe shtrig pom thu a uuuuuuuuu moj Zana hahaha nuk e din a??
Qysh mori nuk e din po po e din a mos po e don Lazdranin kun ti??
a Zana he dreq o dreq trego mos u ban e marrshme qyyyyyyyyyyyy. :oops: :oops: :oops:

Barbaroza
05-03-04, 12:38
Vajza,po me duket se me shume ne po i duam djemte se sa ata neve,po mos tregoni moj se bash inat po me vjen qe ne te parat t'ua shprehim dashurine atyre.Hajt te behemi nje te gjitha 8)

Zana
05-03-04, 12:41
Oj Blerta Lazdranin e kam Bruderherzzz...jo bre ashte Shok i mire Lazdrani..e du si shokeeeee!

Vallah bash mire e ki barbaroza hiq nuk po tregoj se me vjen edhe mu inati..qikat me kalzu e djemt si ky Cool_Boy mi ardh marre a..hiq vallah,per inatiiiiiiiiiiiiii.. :P

BlertaB
05-03-04, 12:44
hehe Barbaroza ja ki qilu tash nime qfar budallicash jen abo mori na kshtu po ja ngjitim vetem fjalt e kqija nime tash per inta spo tregoj ma kerkon kon e dojna as kon nuk e dojna.
Pershendetje per ju Batrbaroza gjizhashtu edhe per Zanen se e kam Loqk 8) 8)

Zana
05-03-04, 12:47
Ani de Qika qashtu pi ja bojna bre pa Qika ska vallah..as pa Djem vallah vec nejseeeeeeeeeeee!!! hahahaha flm Blerta te pershendes edhe ty loqkiiiiiiiii edhe Barbarozaaaaa.

BlertaB
05-03-04, 13:24
Mirseerdhe Caki!!!!!!!!
Hej Caki hajde tregona ti se kend e don se na qikat u mytem tuj shkru gagagagaga.
Te pershendes Caki je ma i miri.

valtoni
05-03-04, 13:54
pershendetje te gjithve, e sa i perket temes mua po me duket se Kaltrina asht BUKUROSHJA e ksaj faqe (diskutime shoqrore) pershendetje kaltrina.

anna
05-03-04, 16:21
blerta zemer, leje cakin se eshte i dashuruar me nje bukuroshe d... :lol: :lol: :lol:

mickoja
05-03-04, 17:28
Ejjjjj po be ba e me than cool_boy se me do mua athu qka do tè bèhet?heheheh...

Murgesha
05-03-04, 17:51
Mickoja asgje nuk bahet. Presim te na thirrni ne dasme pastaj :lol: :lol:

valtoni
05-03-04, 18:12
vielen dank BLERTA po tregom diq me teper per veten , z.b. arbeiten sie oder gehen sie zu schule , se po me dukesh se je e pjekur se po pergjigjesh temave shum me vend , pershendetje . :D :) :lol: :lol:

lazdrani
05-03-04, 21:10
:lol: :lol: :lol: une e dua heheheheh M......!!!!asi desha te them zemren time :lol: :lol: :lol: Pershendetje nga Kosova :wink:

Cool_Boy
06-03-04, 13:40
Pershndetje per te gjith

Hej a besoni diqka nuk e kam dit se kaq shum vasha me dojn e hajt kuku per mua kam ra ne hall spo di kan me thene se e prishi atmoseferen..

Por me shum se veteveten nuk e dua askend tjetr..hahaha

Zana-Para se te djegesh krejt me trego ti thirri zjarfiksat e te fikin ok..
BlertaB-E moj qik me dit qfare djali jam mend te lajn..hahha
micokoja-Spo di qka me te thane per ju,ndoshta po se po me dojsh shum moj hahah..

hej prap nuk po ju tregoj kan e dua,dua ta mbaj sekeret edhe naj dit por mos keni gajle se do tju thras ne darsem hahah..


Pershdnetje kalofshi bukur Cool_Boy

Zana
06-03-04, 13:53
Jo bre Cool_boy ska nevoj..dhe kush tha se po te du..vec tash me intereson kon e don tiiiiiiii. hehe :P :lol:

Jacko^vaR^
06-03-04, 16:09
Ju pershendes shume edhe une pi ju kallxoj drejt se une e du ZANEN edhe pikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.......................... ..... tung tung nga Astriti kalofshit mire ;)

Barbaroza
07-03-04, 11:21
Aha Jacko^vaR^,tash po e di kush ia paska dhene Zanes gjithe ato vota te sondazhi :wink: I bajte me shendet Zana :D

Gentiana
07-03-04, 11:25
a thua Barbaroza keshtu qenka? I bajt me shendet,po qka me ba se ai qe e dua un nuk po shkruan ketu,se ndoshta do tmi ipte vota keshtu si Zanes. :( 8)

Barbaroza
07-03-04, 11:31
Po berja me dije moj Genta,se ndoshta i mbushet mendja e hyn ti jep 100 vota :wink:

Gentiana
07-03-04, 11:33
Po more,po ndoshta prap se prap nuk mjaftojn :wink: se ky ja jep Zanes per Inati 200vota :wink:
Genta

Barbaroza
07-03-04, 11:38
Nese vepron ashtu,ti per inat te tij jepja ndonje djali te forumit 300 vota :wink:

Zana
07-03-04, 15:09
flm Barbarozam, po nuk mundet me kon ashtu se vec nihet po mujshe me votu. 8)

Dhe heid Genta mos u merzhit se une kam me votu per tyyyyy ..hehe :P :wink:

valtoni
07-03-04, 15:43
vallahi mori qika naj keni maren anen , kshtu qe dal nga dal ne meshkujt po ju dorzohemi femrave :oops:

Murgesha
07-03-04, 15:58
Valtoni

Ani ani ndasht, qikat jane me i dasht, veq pa qika t´mira, zoti mos ju lasht. :lol: :lol:

anna
08-03-04, 11:45
hahahah qashtu bre murgesh ehe tash kan ardhe kohe te reja femrat jan me te forta se kurre eshte realitet ky :lol: :lol: :lol: :lol:

BlertaB
08-03-04, 12:23
heheh o Cool_boy ani ti djal i mir a???
o kuku per mua a??? Po po ti sheqer e une mjalt kur te perzihemi behemi qokollat.

Cool_Boy
08-03-04, 12:28
ahahaha BlertaB qokollat dhe e bukur belem ahhaha..

Pershndetje

BlertaB
08-03-04, 12:34
a ta kona ty cool_boy qokollaten a jo??
Mua edhe aq shum nuk ma kana vetem nga njehr kur te jam smut e ha se perndryshe jo se nuk me pelqen a???
Pershendetje per juve cool_boy edhe zanen e pershendes ku mka bet ajo loqka Zaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa aaaaaa ku je mori hajde mo se me le vetem!!!!!!!!!!

Cool_Boy
08-03-04, 12:36
Bleratb nuk me pelqejn edhe aq shum qokollata se po me trashin dhe po mi i prishin dhembet ahaha nuk po due mu plak para kohes hahah..


Pershdnetje per te gjith

BlertaB
08-03-04, 12:39
hahaha ani dhembet hajt se ti ndreqi une bre mos ki gajle qyyyyyyyy.
e sa per met trash vallah mir e ki se te trashin po mua vallah nuk po me treshin heheh edhe nuk po ha aq shum per qata nuk kan ku mem trash qyyyyyy...

Cool_Boy
08-03-04, 12:44
Hej Blerta a dentiste jeni a???Shume mir valla po me vjen vetem vazhdoni keshtu...hajt se kur te me prishen dhemebet ju tregoj mos keni gajle...

Hej ruju prej qokollatve se me hanger shum behesh si Busbanceri ahhah..

BlertaB
08-03-04, 12:48
ooooooooooooo jo bre nuk ha une qokollata se nuk mi kana ok
po vallah bash Dentiste jam hehe po ty nuk ti kisha ndreq dhot po ti kisha thyyy e ti kisha lon si te pleqve.
UUUUUUUU jo more goja mu thaft qsh me ti thy ty dhomt a din se asht gjynah apo???

Cool_Boy
08-03-04, 12:51
Ma moj BlertaB se jam i ri e pa dhemb mum lene eshte si pa grue mu kan ahhahah..

hej Blerta mi kishni ndreq dhembet e plastikes apo???ahahah

Zana
08-03-04, 12:55
Qe ku jam more Blertaaaaaaaaa Loqkiiiiiiiiiiiiiii..

Dhe cool_Boy po more se Blerten e kina Doktoric..hehe :P

BlertaB
08-03-04, 12:56
hajt bre se nuk te la pa dhemb jo ???
hehe as pa grue nuk met bre mos u tut ah kuku per mua ha???
se shpirtin ma kpute vallah hehe ani ti me met pa grue le more.

BlertaB
08-03-04, 12:58
ojjjjjjjjjjjj Zannnnnaaaaaaaaaaaaaaa mir se erdhe oj zemer po a mujte me ardh heheh qysh kalove ne ket Wochenende hihi naj party a naj sen ajo??? kurgjo pershendetje Zana qe vallah tuj diskutu qitu me cool_boy se myti krejt vallah.

Zana
08-03-04, 13:01
Pershendetje,
Blertaaaaaaa vallah mire kam kalu...Party ka pake vallah.
Po ti cysh kalove loqkiiiiiiii???
Dhe mire e ki vallah se Dreq ish ky Cool_Boy... :D

Cool_Boy
08-03-04, 13:03
Jo jo Blerat mos ta nin se pa grue sjes po tani me bjen hise nje plak pa dhemb ahhahah...

Hej zana ku po e dini qe eshte doktorric BlertaB ke shku tek aja a??

Zana
08-03-04, 13:05
E moreeeeeeeeee djal qa sdi une se..hehe :wink: :P

Cool_Boy
08-03-04, 13:09
e moj Zana sa po e shof kete Blerten ti paska jek krejt dhmbet dhe te paska len shterrbavic e kuku per ju ska me ju desht me aja Astriti...ahhha

Blerat e paske lan zanen jetim pa dhemb hhyhyhy

BlertaB
08-03-04, 13:11
jojo mos u tut se nuk ja thej zanes dhembet jo as ty cool_boy.
kerukj more nuk ja thej dhembet se nuk guxoj qka jeni ka folni qyyyyyyy

BlertaB
08-03-04, 13:12
zana??? Hej a ne Astritin je dashuru a???

Zana
08-03-04, 13:12
jo bre zemerrrrrrrrr mos ki gajle ti per mu se halla i kam dhembet.
:wink:

Cool_Boy
08-03-04, 13:16
Hej Zana me fat dashurija me Astritin...Shiko shiko BlertaB zana pa dhmeb mu dashuru e une me te gjithat te mirat nuk jam dashuru ne askend kuku nane ahhha..

Zana
08-03-04, 13:19
Po cfar Dashurimi more Blerta loqkiii po pse po me vet more?? qyyyyyy

Dhe heid bre se edhe ti ki mu dashuru Cool_Boy!! :roll:

BlertaB
08-03-04, 13:21
po bre cool_boy ku po ta nin hajt se ti ndrei une punt me ni qik qyyyyyyyy ku me ki mua more qfar tjeter e medet a??

Zana
08-03-04, 13:24
Po deeeeeeeee Cool_Boy ti e ki Blerten qka ki se po merzhitesh more?? :lol:

BlertaB
08-03-04, 13:27
po de zana mir e ki... po cool_boy nuk po me don mua heheh nuk e din sa e bukur jam se nuk kish lyp ky tjeter vajz jo oj zana .

Zana
08-03-04, 13:30
eeeeeeeee qishtu jan kta mashkujt vec qikat si nuk mundem mi mar i dojn..qka me boooooooo.. :roll: :lol:

Donika Morina
08-03-04, 13:33
oj Blerta oooooooooooo ty mes te qelt sabahi jarabi qka je ka dinme fol ti ketu.
Pershendetje Per juve zana si je sot ???

Cool_Boy
08-03-04, 13:38
Jo moj zana mos ta nin se nuk kam femen fare dhe BleratB nuk eshte femna ime ama nuk e di ku po i merrni keto informata te pasakta Blertab eshte shoqe se te gjithat keto tjerta.

Hej Donika pa Blerten forumi eshte i vderkur moj si po nemni ashtu blerten e ti errnofsh moj Blerta 100 vite i bofesh..hej vetem a e di qka ??rezervoj disa dhemb se kur te plakesh kuku ko me te myt plaki kur te shef pa dhemb ahhaha.....

Donika Morina
08-03-04, 13:41
ooo cool_boy me dit ti qka asht qikjo BlertaB nuk fol me ta hiq ma mir ta qet nuk e njeh tisikur e noj une ok.

Zana
08-03-04, 13:41
Githashtu te pershendes edhe ty Donika,dhe mire jam flm.

Mire pra Cool_boy bre heid se bohet mire,se ki mu feju e mu martu vec kon e ki Navak..bre shokiiiiiiiii jam..hehe :wink:

Cool_Boy
08-03-04, 13:44
Hej Donika kjo BlertaB teper qesharaka moj, qka po thueni??

E moj Zana kan e don nganjhere nuk ta qet zoti por qka te bejem duhet ta jetojm jeten diqyshna....

Donika Morina
08-03-04, 13:47
qesharake po po shum bile deri sa te kapi une niher ne dor e tani i tregoj diqka une ksejna po tash per fat nuk asht ka shkrun se ja kam marr komputerin une e nuk ka tjeter po si te shkoj une ne pun ajo hyn e apet argetohet me juve.

Zana
08-03-04, 13:47
Po qashtu ashte Cool_Boy po ishalla ti e mer kon e don. :wink:

Cool_Boy
08-03-04, 13:49
Lehe more qiken le te shkrun pse per ate ne himei ketu per tu argetu ok..

Faliminderit zana por jeta eshte e gjat dhe nuk je i sigurt ok besoj se me kutpon??

Zana
08-03-04, 13:54
Po Cool_Boy te kuptoj edhe mire vallah se shume mire e ki. :roll:

Dhe Donika shkruj ti per ty ajo shkrun per veti..dhe nuk ka nevoj mu bo si thmija.

BlertaB
08-03-04, 14:14
oj zana loqki me kan je ka fol me Doniken a???
le bre qika ata se nuk asht ne rregull ajo qe sa koh po hiqu sajnja pash zotin se une jam ne pun e nuk po muj me shkru se jam e zanun me disa pacienta pk zana
Hej cool_boy qysh po ja bejm une ti a po dashurohem mes veti a jo??

Cool_Boy
08-03-04, 14:19
E moj BlertaB eshte shum vendimm i veshtirr per ta marrur por si do qoft faliminderit per oferten.

Zana
08-03-04, 14:22
Oj Blertaaaaaa loqki a seriozisht e ki me Cool_Boy a??

Po mendoj se a seriozisht je dashuru a? :roll:

BlertaB
08-03-04, 14:24
gagagagagagagagagagagagagagag zana kuku far muhalife je ka fol qiki po mori a tash je ka e din a???
hehehehehhehe po nuk o kam pranon cool_boy se e pse po me pyet oj zana a mos e dasht me nalper veti kund a??? e dreqi si je ti vetemune te njoh. 8) 8) 8)

Cool_Boy
08-03-04, 14:28
E moj Zana ska faj qe me don BlertaB se me te vrtete jam djal qe me marrin lakmi te gjith vashta por nuk e di se sa me besoni!!!

Hej na ja nisem se kan e doni ketu,tani shkum tek dhembet e tashti ja nisem me bisedu se kush me don dhe kan e doni ju..kuku problem na tre po si do qoft vazhdoni duhet te argetomi ok

Zana
08-03-04, 14:29
Jo bre Blertaaaaaaaaaa Shtrigooooo more se une nuk dashurona ne Internet..ska chanze te une mu dashuru kaq shpejt bre blerta.

Po sdi vallah se cool_Boy po te dojke si shoqe tyyyyyy bre Qiki!! :wink:

BlertaB
08-03-04, 14:32
po bre po ma nin si me don mua cool_boy si shoqe qyyyyyyyy aiiiiiiiiii kend ta don e don apo cool_boy edhe zana ti demek nuk dashurohesh ne iternet a???
aiiiiiiiiiiiii far muhalife ani jo vetem me Jacko^vaR^hihi zana mori.

Cool_Boy
08-03-04, 14:32
E moj Zana ti ndoshta je martu me ate Astritin e na ben politik ketu ahhah.

Zana
08-03-04, 14:37
shuniiiiiiii more cka po folni more nuk martohet Zana niher..se ka kohe boll mu martu.

Dhe qka kini more me Astritin vec Shok e kam moreeeeee...qyyyy

Dhe Blerta ani de se nuk po tu perzhina me Cool_Boy se po thu po du me ta mar une.. :P :wink:

Ani une met bo ty Cool_Boy Politik a ...jo bre zemer se nuk i ha une kto Varijanta. hehe :P :twisted:

caki
08-03-04, 17:19
Mirseerdhe Caki!!!!!!!!
Hej Caki hajde tregona ti se kend e don se na qikat u mytem tuj shkru gagagagaga.
Te pershendes Caki je ma i miri.

Kuku Moj Blerta sp guxoj as une si Cool_Boy me tregu se prishet atmosfera se tani nuk shkruni ma hiq, Valla une ju du krejtve po dikan mashume po cilen hmmmm valla apet ma mire po ja maj segretin zemres time heheh sban hiq me tregu, bahet kjameti :P :P :P

Zana
08-03-04, 18:14
Ajjjjjjjjjjjjj edhe ju Mashkujt pse spo kalzoni bre.. :twisted: :lol:

caki
08-03-04, 18:36
Ajjjjjjjjjjjjj edhe ju Mashkujt pse spo kalzoni bre.. :twisted: :lol:
Nuk di be zana sa po e hapi gojen me tregu prap diòka mbrenda me thot jooooo se nuk ban me tregu e po e mbylli, nuk di pse :oops:

Cool_Boy
09-03-04, 11:50
Pershndetje

E more caki edhe ti tu kje si une por qka te bej nuk po guxoj te tregoj nuk e di pse por kan e dua e din vetem aje person askush tjetr e po pres aja te behet me guximtare dhe ta shpall por nuk e di!!!

Zana po e pres cakin njehere me fol e tani une do ju tregoj besen po jav jap...

kalofshi bukur

BlertaB
09-03-04, 11:54
kuku hej cool_boy mos gabo me kallxu kend e don se kuku te myti.
heeeeeeee ani thash kishe pi maj sekret se kend e dua po nuk mujta hej ooooooooooooo cakkiiiiiiiiiiiiiiiiiii???? A din kend e don coo_boy mua po psssssssssssssssssssssssssst mos i trego askujt se kerkush nuk e dinok caki.

BlertaB
09-03-04, 11:56
oooojjjjjjjjjjjj Zanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa loqk lejm mashqit se nuk kallxojn se nuk po kan guxim bre qyyyyyyyyyy hajt hiqy tyne.

Cool_Boy
09-03-04, 12:02
E moj BlertaB ti rave ketu dhe mua dhe cakit naj keni shti ethet ne bark e nuk po kemi guxim te tregojm se kan e dojm....E more caki duhet te behemi te fort tashti dhe ta shpallmi hahah..

BlertaB
09-03-04, 12:04
po shpalleni o caki dhe cool_boy po nuk asht marre me ja shpreh nje femre dashurin apo???
QYyyyyyyyyyyyyyyyyyy nime qka jeni ber ju mashqit ani po thuni se jemi guximtar ok kalofshi bukur ju pershendes.

Cool_Boy
09-03-04, 15:54
E dua **C****....Po kam frik me ja shkru emrin e plot hahhah.

pershndetje

Zana
09-03-04, 17:13
Ani de Zemerrrrrrr Cool_Boy net kalzon caki..vec mos te vjen marre bre Cool_Boy se nuk ashte asgje me dasht dikon. Ani Zemer heid kalzo,ja kalzom vec mos te nin kerkush!! hehe :P

Dhe Blertaaaaaaaa loqkiii kuku qka jan kta mashkujt...ncncnc :P

caki
09-03-04, 17:36
Aha kqyre Cool_Boy eshte shkarku ne mu nese tregoj une tregon edhe ai, por problemi eshte se si me marr guxim perpara kjo eshte me rendesi. Jaaaa ma mire shkoj ne luft se me tregu nuk di diçka po e ndij nje frike per ashti me ka hy, po me dridhen kamt jajajaj ika ika se don me me ra te fikt vetem ka po mendoj me tregu....

Zana
09-03-04, 17:38
Aaaaaaaaaaaaa bre caki bre djal i mire heid bre..kalzonaaaaaa de.
Hied breeeeeee loqk tkam kalzooooooooooooo!!!

Cool_Boy
09-03-04, 17:40
E more caki vetem mos e gjej ndonj qe te tradhton ok se nese te don me zemer thuaj ate tashti mos e le me von ok shokit..

pershndetje

Zana
09-03-04, 17:42
Qashtu bre Cool_Boy..ti i din kto puneeeeeeee zemer a?? hehe :wink:

Zana
09-03-04, 17:42
Qashtu bre Cool_Boy..ti i din kto puneeeeeeee zemer a?? hehe :wink:

Cool_Boy
09-03-04, 17:58
Zana mos me keqkutponi nuk jam zemra e askuj tjetr perveq **C***es

tung

Zana
09-03-04, 18:04
Kukuuuuuuuuu mos me keq kupto ti more Cool_Boy se nuk te tham ashtu qysh po mendon..se mos mendo seriozisht qitash se te kam zemer..vec nejse me fal nuk te tham mo. :roll:

Cool_Boy
09-03-04, 18:13
Zana mos mendo se te thash jeni apo jam zemera e juaj por thash se jam vetem zemra e **C***es...Nuk kam keqkupto por vetem deshta tju tregoj...Chill Out Girl No worries

Me respekt Cool_Boy

caki
09-03-04, 18:39
Aaaaaaaaaaaaa bre caki bre djal i mire heid bre..kalzonaaaaaa de.
Hied breeeeeee loqk tkam kalzooooooooooooo!!!

Zana hajt tregom ti mu nevesh se kan e don ti tana te tregoj une ty hajt banu trime, vallahin edhe une kam me te tregu ty.... 8) 8) 8)

Cool_Boy
09-03-04, 18:50
Hej caki me tregu mua more njeri ndoshta te ndimoj ama jo ketu ne privat ok

pershndetje

Hypertrichosja
09-03-04, 22:15
hjade perhajr COOL_BOOY e u trashegofshi,opaaaaaaaaaaa opaaaaaaaaa
o se ka pa ajo e gjora ende **C**** se kish fluturu pi gezimit hahahaah :wink:

mos te gutna une se nuk dihet ajo **C**** a te do apo jo???????
po te presim deri sa te kthehet nga pushimiiiiiiiiiiii e le te na tregon vet :lol:

pershendetje COOL_BOOY

Giovanni
10-03-04, 09:31
Pyetje pak e veshtir po megjithate do te pergjigjem. Pasi qe nuk nihemi ne mes veti nuk mund te themi qe dojm dike por mund te themi e simpatizojm dike.
Nuk ka shume koh qe ndodhem ne forum, por personi qe me eshte simpatik eshte MURGESHA.

BlertaB
10-03-04, 12:14
Cool_boy tash me tradhtove a???
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii bre qysh me ke ber nervoz qitash veq me kap e me i mshu komputerit mer toke tjeter se mka met ok.
gagagagagagaggagagagagagagag pash zotin cool_boy ne kend je dashuru tash qka ishte aj emer a?? ahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa Caki uaaaaaaaaaaaaaa.
hej Zana loqk tash vetem une ti kemi mbet.

Zana
10-03-04, 12:49
Po bre Blertaaaaaaaa loqki.

Caki heid de ti kalzom niher.. :P

BlertaB
10-03-04, 12:52
Zana hej a po bashkohemi ne te dyjat e tju bojm 8&2 cakirt e cool_boy he si thua ti????
se kta mashqit e Forumit na paskan qelluar (sehr schühtern) oj zana po du me than shum te marrshem qenkan.

Zana
10-03-04, 13:00
Mire e ki vallah Blerta..Qikat apet po kalzojn.. :P

BlertaB
10-03-04, 13:03
Po der zana berem na pi shprehim mendimet tona e kta djemt pi maj sekret e medet a????
Po apet mir vallah se nuk po dojn mu tregu si jn trima oj Zaaaaaaaannnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa.

Zana
10-03-04, 13:08
ajjjjjjjjjjj hiq most kalzoj..kisha pas deshir me dite per "dikon" kon e don se per cool_Boy ishalla rahatohetttttttttttttt..hehe :P :P

BlertaB
10-03-04, 13:11
zanaa per mua pate deshir me dit s ekan e dua a???
heheh zana ti e din kon e dua un emori tyyyyyyyyyyyyy loqki jem se nuk tradhtoj kurr bre hiq gagagagagagagagga.
he po dreqi si je oj zana.

Zana
10-03-04, 13:14
Qashtu bre Blerta Loqkiiiiiiiiiiiii jam.
Mos ki gajle ti se bohet mire..

Vec kisha dasht me dite prej ni Person kon e don..se sa per kta kur vallah.. :twisted:

Dhe po more blertaaaaaaaa e di kon e don ti.. :wink:

BlertaB
10-03-04, 13:16
po a t tregova oj zana une ty te dua moj gagaggagagagagagagga drrreqi a nuk e more vesh se qka shkruva a???
heheh une vallah zana nuk e du kerkon niher perniher se ma mir vetem mu kan rahat ok.

Zana
10-03-04, 13:18
Po deeeeeeeee as une kerkon nuk e du..ani mo kta mashkujt pre forumit kukuuuuuuuu!!!! hahahhaha :lol: :P

BlertaB
10-03-04, 13:22
oj Zana oj dreeeeeeee1qqqqqqqqqqqqqqqqqq mos ishaj moj djem ne forum aa te thash edhe ni her qyyyyyyyyyyyyyyyy qka te koke ti. :evil: :evil: :evil: :evil:
drei ii verdh te koke oj zana :!: :!:

Zana
10-03-04, 13:27
Nuk po shoj moreeeeeeeeeeeeeee blerta loqki,dhe tiiiiiii qka po mi mbron more?? Jo more po boj hajagre se djemt e mireeeeeee jan..po du me than dikush dikush..jo krejt. hehe :twisted: :P

BlertaB
10-03-04, 13:29
heheheh zana nuk po i mbroj po po i shaj po psssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssttt se po na nin e nuk folin ma me neve ather ok Zana! :wink:

BlertaB
10-03-04, 13:33
oj zana ika vrap niher se po me thrret dikussh veq mas 5 min kthena apet ok.

caki
10-03-04, 13:38
Ani ani veq shana hiq mos ju nin juve.... Ani zana ti asgje nuk po me tregon, tregom ti e para tana une ty tregom ne vesh si tregoj askujt...

Zana
10-03-04, 13:40
Nuk po shojna moreee...qyyyyyy

Mos dashte met kalzu une e para cakiiiiiiiii ..a qa je ti qa je.
A pom kalzon de tash? heid bre mos u bo i poshterrrrr...heid se pasha tyyyyyy nuk i kalzoj kerkujna.

BlertaB
10-03-04, 13:41
caki qka po don bre met tregu se une te tregj diqka ok.

BlertaB
10-03-04, 13:48
Zana caki nuk po don kurgjo me i tregu se veq ka ra ne hall ne dashuri gagagagagagagag caki shum keq kishe ra ne hall more hihi :oops: :oops: :oops:

sexybrikenda
10-03-04, 15:48
Vella me ju kallzu ma se shumti qate LAZDRANIN. :oops:

Hypertrichosja
10-03-04, 15:51
hajde djema mos ngurroni tregoni kush me do?????pa turprim :oops:
mandej do ju tregoj une?!!!! :wink:

BlertaB
10-03-04, 15:54
jo vallah hypetrichosja nuk e kan mendjen me tregu mori se di pse???
ooo Djema qka kini more kshtu.
ahah sexybrikena tilazdranin a??
ooooooooo moj qik Lazdrani ne kosov e nuk bna ka vizitu moti bre aj ketu ne forum e dreqi i keq.

caki
10-03-04, 16:29
hajde djema mos ngurroni tregoni kush me do?????pa turprim :oops:
mandej do ju tregoj une?!!!! :wink:

heheheh na me te tregu ty, hajt trego ti se kan e simpatizon me teper tani na ty te tregojm... :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
10-03-04, 18:20
Perhsndtej per te gjith

Hej o djem dhe vasha thueni kan e doni mos hezitoni por dashuroni ok..

Zana-po me dhimesh moj ti se as aje Astriti me nuk po te thot te dua hyhyhy..
BlertaB-Valla ball demokrate dhe qesharake por as ne ty fare kush nuk ka ra ne dashuri e di une ku eshte problemi,por nejse..
Caki--Kam mendu se jeni trim dhe do te tregoni ama ju po frigoni shume more njeri..Qka u be keshtu???
Hypertrichosja-Nuk e ka pa aja **C*** fare qka kam shkru une ketu se ka me i ra te fikte ahahah..
sexybrikenda-Shume keq po me vjen moj brikenda ama lazdranin e kemi martu moti koh..Shume emrin e mir por prap nuk arritet qe ta bidni lazdranin ..

Lazdrani ti problem i madhe more njeri te gjithat femrat po te dojn por nuk e di sa i ke njet me i marr hahahha!!

tung kalofshi bukur

Hypertrichosja
11-03-04, 01:06
hahah caki po thu a?
ncnccnc edhe ju djemt veq keni qejf qe na femrat te flasim te parat,
ok po ty natyrisht o caki qka po mendon ti :) vetem se me ke qellu pak i tharbët;... :wink:

cool boy, ajo **c*** eshte ne pushim ke durim loqki,se posa te kthehet kqyr qka ka me bo!!!!!! pi gzimit hahahahah..
ju pershendes cummmmmm

caki
11-03-04, 11:09
hahah caki po thu a?
ncnccnc edhe ju djemt veq keni qejf qe na femrat te flasim te parat,
ok po ty natyrisht o caki qka po mendon ti :) vetem se me ke qellu pak i tharbët;... :wink:

Me fal Hypertrichosja por nuk ishte nje kritik, as diçka per te thene se nuk je ashtu, por thjesht ishte vetem nje spjegim i mnyres se si une mendoj ndaj nje personi dhe si nje person e deshiron nje persone. Une e di se kete spjegim nuk e ke bere qe te jesh e pelqyer nga ndokush, ndoshta e verteta jote eshte ajo, por une nuk mendoj se ndokush eshte terhjekur nga fjalet e tua apo te dikuj tjeter e qe te jet i apo e dashuruar ne nje person, spse gjerat ketu jan vetem fjale. Edhe nese nje person dashurohet mund te jete dashuri vetem shpirterore por jo edhe fizike e nese njera mungon dashurija do te jete e kote. Mos i merr gjerat si kritik apo urrejtje, ktu jemi qe te ballafaqohemi dhe te shprehemi, shkurt te komunikojm. Te pershendes dhe te uroj dite te lumtur...

caki
11-03-04, 11:13
hahah caki po thu a?
ncnccnc edhe ju djemt veq keni qejf qe na femrat te flasim te parat,
ok po ty natyrisht o caki qka po mendon ti :) vetem se me ke qellu pak i tharbët;... :wink:

Me fal Hypertrichosja sepse shkrimi me i hershem ishte per temen tjeter e jo per kete por une kam pergjigjur ketu gabim.
Me vjen keq por nuk duhet qe ne te jemi çdo here me marr iniciativa duheni edhe ju vajzat me marr iniciativ, tregona ju njihere pastaj une. Heheheh ju mendoni une te them te dua ty, e ti mu mem than jo valla une nuk te dua ty çka baj une e thej Pc :arrow: :arrow: :arrow: :wink: :wink:

BlertaB
11-03-04, 12:09
gagagaggaag cool_boy aaaaaaaaa bash mir si pi dishe se ku asht problemi si nuk ka ra ne dashuri kerkush te une heheheh dreqi si je ti more :lol: :lol:

Cool_Boy
11-03-04, 12:10
BlertaB problemi eshhte shume te dojn dhe po kan frik me then se duheni te shtyhen se cili po te merr ahhahah..

Tung

BlertaB
11-03-04, 12:12
ooohhhhhhh kuku jo more se nuk jam une aq e bukur misss hehehe jam e bukur po jo misss bre se mu kan miss kuku ather nuk ma kishin lan djemt kun qaren ok 8)

Leutrim Binxhija
11-03-04, 15:25
:D

hana
11-03-04, 16:26
pershendetje Leutrim

lazdrani
11-03-04, 20:27
SOT JEHONEN :wink: :wink: :wink:

anna
13-03-04, 12:42
te them te drejten asnje 8)

Gentiana
13-03-04, 20:51
Anna edhe ti si un a?? jo un sonte dikend e dua, Murgeshen mbasi ka koh se nuk ka hi ne forum :cry:
Genta

mickoja
13-03-04, 23:01
O pèrshendetje pèr tè gjith

Aj u knaqt tu shkru e kush nuk po tregon se kush kan e don?
e kam njè idee po shkojna mbas alfabetit dhe aj me shkronjen "A"do tja fillon me tregu se kan e do e tani me radhè dmth.Anna ja fillon e pastaj Blerta e tani shkojna te Cool Boy e qeshtu me radhè a pajtoheni kèshtu me mua????????????

Tungi nga mickoja

CrAzY-BoY
14-03-04, 02:07
a bon une me hi pa rend :P
une nje her per nje her nuk kam femer :(
e po priti me lind nje dashuri e vertet se sa per avantura kam nuk me shkon mendja ..
e keshtu qe ju pershendes te gjithve kaloni mire ..:P
nime tju tregoj qe me cilen femer pritet me u dashuru une ajo eshte ne ket forum :P
amo nuk eshte me rendsi me diten se kush eshte qysh tek ..:P

anna
14-03-04, 11:44
ok mickoja po ia filloj une ashtu siq tha genta sot e dua shume murgeshen se na ka marre malli shume MURGESHA po ta dhuroj nje perqafim shume te ngrohte tung nga anna

BlertaB
15-03-04, 13:02
Mickoja plotsisht pajtohem me ty shum mir ja ke qilluar mes alfabetit po shkojm heheheh po moj mickoja une e dua Cakin 8) :lol: 8)

mickoja
15-03-04, 13:10
ok pra tash e ka radhen caki,cool boy hajdi burra tregoni dashurin e juv????hajde caki trego mos ngurroooooo.....

BlertaB
15-03-04, 13:14
Mickoja caki dhe ky cool_boy jan mbyll goje me duket se as 1 fjal nuk po munden me qit pi goje hehehe cakit ja kam ni dert se nuk guxon me fol pi meje se kend e don perpos meje :oops: a cool_boy se ddi qka ka si nuk fol ky beqar asht more zoti na rujt. :roll: Hadeni more djema shprehni ndjenjat e juaja per dashuri. :P

Cool_Boy
15-03-04, 13:37
Pershndetje per te gjithe

Hahah mickoja ju jeni e keni koken rrafsh me ideja por kjo idea juaj nuk me pelqej se po duhet me tregu para juve hahahaha....Jo jo me pelqen idea juaj..

Une e dua **C***** e tashti ju duheni te tregoni ok...

Pershdnetje per te gjith kalofshi bukur

BlertaB
15-03-04, 13:41
ja cool boy heheh nuk po te kuptoj thuje emrin krejt more se vetem keshtu nuk ban **C***** se nuk po dihet per kend e ki fjalen apo mickoja :roll: :roll: ???

Cool_Boy
15-03-04, 13:44
Aahha BlertaB qka jeni ju!!Ani kishe nuk po e kutpni a???O mickoja eshte ok..

caki
15-03-04, 13:44
ja cool boy heheh nuk po te kuptoj thuje emrin krejt more se vetem keshtu nuk ban **C***** se nuk po dihet per kend e ki fjalen apo mickoja :roll: :roll: ???

Nuk po guxoj me tregu se atehere kofizona vetem ne nje e tjerat ku? heheh keshtu ma mire ma shume simpatizus...

BlertaB
15-03-04, 13:49
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cool_bpy qka je ti pse nuk po tregon se nuk kesh ketu hiq ka te marr vesh heheheh :lol:
Caki ahah shum simpatizues a???
apapappa caki vetem ti fjalen e ke dhan bon tas qka te dush ndaq krejt kta ketu duaj po mua ma fal zemren aPOO :roll:

caki
15-03-04, 13:54
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cool_bpy qka je ti pse nuk po tregon se nuk kesh ketu hiq ka te marr vesh heheheh :lol:
Caki ahah shum simpatizues a???
apapappa caki vetem ti fjalen e ke dhan bon tas qka te dush ndaq krejt kta ketu duaj po mua ma fal zemren aPOO :roll:

hahahahh Blerta cilen fjale, nese e din se si ta kam dhan fjalen do ta mbaj une!

BlertaB
15-03-04, 13:58
caki ti loqko e din vet nuk kam nevoj me ta treguar a :lol:
heheh dreq je ti caki 8)

caki
15-03-04, 14:01
caki ti loqko e din vet nuk kam nevoj me ta treguar a :lol:
heheh dreq je ti caki 8)

hahahah blerta :wink:

Cool_Boy
15-03-04, 14:10
O caki trego more njeri se ndoshat nuk eshte xheloze aja mundesh te ngucesh edhe tjera nuk do te kufizohen shancat hahah..

Tung--Blerta mos e lesho cakin ti moj se kuku po ta marrin tjetret e tani vaj halli per ju ahhaha.

caki
15-03-04, 14:16
O caki trego more njeri se ndoshat nuk eshte xheloze aja mundesh te ngucesh edhe tjera nuk do te kufizohen shancat hahah..

Tung--Blerta mos e lesho cakin ti moj se kuku po ta marrin tjetret e tani vaj halli per ju ahhaha.

hahahah Cool_Boy nuk po guxojjjjj ju du krejteveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeee

Cool_Boy
15-03-04, 14:30
HAhah Caki edhe une ju dua te gjithve ama dashnija eshte dashni more njeri ti te gjithve per dashuri nuk i don apo???

Pershdnetje

caki
15-03-04, 14:40
HAhah Caki edhe une ju dua te gjithve ama dashnija eshte dashni more njeri ti te gjithve per dashuri nuk i don apo???

Pershdnetje

hahahah krejt qikat i du per dashuri.... :P :P :P :P :P

Donika Morina
15-03-04, 14:45
ooo caki ishalla don me pshtu ti more djal ani qysh po thu tana qikat i don per dashuri more apappapaapapapapa.
po shum mir o caki te lumt vallah.

BlertaB
15-03-04, 14:50
oooooooo cool_boy po mundona mos me lishu cakin po po me ik si peshku hej cakiiiiiiiiiiiii ku je tuj shku more ty hmmmm 8) :lol: 8)
Caki hej mua nuk po me don a??
ani ani heheh hajgare pak bre. :wink:

caki
15-03-04, 16:59
ooo caki ishalla don me pshtu ti more djal ani qysh po thu tana qikat i don per dashuri more apappapaapapapapa.
po shum mir o caki te lumt vallah.

Donika Morina une i preferoj tana sa me preferojn mu nuk e di, kjo nuk mvaret krejt prej meje. Dashuria e plote eshte 100% por ne kete rast eshte 50% sepse vetem nga ana ime por nga ana tjeter mungon nuk di kush sa perqind me japin...

caki
15-03-04, 17:01
oooooooo cool_boy po mundona mos me lishu cakin po po me ik si peshku hej cakiiiiiiiiiiiii ku je tuj shku more ty hmmmm 8) :lol: 8)
Caki hej mua nuk po me don a??
ani ani heheh hajgare pak bre. :wink:

PO moj Blerta kush te tha se nuk te du, aiii tash vet pytjen vet pergjigjen kjo nuk del kurr e sakt... heheheh :wink: :wink: shif une u myta tu ta ba me sy e ti nuk po don mem shiqu... :P :P :P :P

Cool_Boy
15-03-04, 17:04
E moj Blerta caki spo ik ama po frigohet prej jush hahaha apo caki ??

Caki valla me marr Blerten ti nuk eshte keq hej vetem na thirrni ne darsem ok..ahha

Pershndetje

Zana
15-03-04, 17:11
Ishalla kini FAT Blerta Loqki dhe Caki..ju pershendes :wink: :P

caki
15-03-04, 17:17
E moj Blerta caki spo ik ama po frigohet prej jush hahaha apo caki ??

Caki valla me marr Blerten ti nuk eshte keq hej vetem na thirrni ne darsem ok..ahha

Pershndetje

Cool_Boy hiq mos ta nin se ti ke me qene ne valle kur mrrin tupani i pari me sit ne dore e tu gjujt bombona hahahaahah

caki
15-03-04, 17:18
Ishalla kini FAT Blerta Loqki dhe Caki..ju pershendes :wink: :P

Zana fjala jote fuqi plote e zaft vendin ne maje rrote ishalla bahet por kadal se kuku ende asgje ajo nuk me ka than...Nashta me thot jo caki nuk dihet

donjeta
15-03-04, 18:25
qy qy ani edhe dasma tinza po bani ktu a ani skam kallzu hiq.....hajde hajde urime..... :wink:

mendim
15-03-04, 18:48
Nga te gjithe antaret e dua annen kam folur me te ne msn hemmm sa e mire ish hmmmm i love her :lol:

Barbaroza
16-03-04, 10:12
Aha, tash na doli edhe nje çift tjeter i ri Anna & Mendim 8) :wink:
Gati krejt u dashuruan permes forumit,vetem une jo akoma :cry:

caki
16-03-04, 10:32
Aha, tash na doli edhe nje çift tjeter i ri Anna & Mendim 8) :wink:
Gati krejt u dashuruan permes forumit,vetem une jo akoma :cry:

hahahah Barbaroza thua ti se nuk je e dashuruar por mendoj se e ndien nje lloj dashuri ndaj ndokuj te forumit.... heheh eshte smundje psikologjike kjo qe te duash diken nuk eshte faji i askuj.

Barbaroza
16-03-04, 10:36
Caki,une ne fillim tentova ta dua RRUSHIN,por ai m'i shkaterroi nervat duke iu vardisur tjerave,tani ai me ka bere qe t'i urrej krejt djemte e botes,nuk kam guxim me te dashurohem ne askend :cry: :cry:

caki
16-03-04, 10:43
Caki,une ne fillim tentova ta dua RRUSHIN,por ai m'i shkaterroi nervat duke iu vardisur tjerave,tani ai me ka bere qe t'i urrej krejt djemte e botes,nuk kam guxim me te dashurohem ne askend :cry: :cry:

jo Barbaroza, nuk mundesh ti urresh te gjithe per nje, mua me vajza me ka ndodh shume here e jo 1 here e me nje, e çka duhem te beje ti urrej gjitha vajzat e botes? e sidomos per vajza te chatit apo te Forumit? Jo Barbaroza nuk duhesh ta humbesh besimin me se pari ne dashurin tnde, pastaj edhe ne tjeret se jo te gjithe jan Ai...

Barbaroza
16-03-04, 10:55
Megjithate Caki,mua te gjithe po me dalin ashut,nuk e di pse....??? :wink:

caki
16-03-04, 11:17
Megjithate Caki,mua te gjithe po me dalin ashut,nuk e di pse....??? :wink:

Barbaroza, po a ke menduar ndonjihere qe ta kuptojsh edhe vetin, sepse thuhet kur per nje person jan 10 persona te kqi atehere eshte ky person i keq e jo ata, sepse mundet me ndodh 1 me qene jo i perpikt ne gjera por jo 10. E nuk di se çka te them por mundohu qe te kesh me persona diçka ne bashkesi atehere pa tjeter do te jete ne rregull gjitheçka...

Barbaroza
16-03-04, 11:24
Caki,une sigurisht se e njoh veten,por me e keqja eshte se gjithmone takohem me personat qe kane nje karakter te njejte,eshte shume interesant,ndoshta terheqemi me shume me tipat e tille,por nejse tash,se s'mund te shprehemi ne forum per gjera personale.

caki
16-03-04, 11:31
Caki,une sigurisht se e njoh veten,por me e keqja eshte se gjithmone takohem me personat qe kane nje karakter te njejte,eshte shume interesant,ndoshta terheqemi me shume me tipat e tille,por nejse tash,se s'mund te shprehemi ne forum per gjera personale.

Barbaroza une nuk e di se si eshte gjendja jote, por ne shumicen e rasteve kerkohen dy persona qe i takojn pak a shume te njetit karakter dhe te njejtav preferenca, por gabimi me i madh eshte kjo, sepse njeriu ka nevoje çdo dite per diçka te re, dhe mendoj se kjo e shtyn njeriun edhe te jetoj. Kur ti e gjene nje person me karakter tjeter me shije tjera, ti do te jesh me kurreshtare ndaj ti dhe preferencave te tija, edhe ai po ashtu ndaj teje e keshtu do te kishte lidhur ne nje raport shume me konkret, dhe kishte me lindur nje dialog pa rezerva...

BlertaB
16-03-04, 12:00
Cool_boy edhe zana ju faleminderit si me keni uruar fat mua edhe cakit si po martohem gagagagagagagaga nime caki a po martohemi na te dyt a???? :roll: Vetem ishalla kena fat more heheheh hajde tash caki vendos se kur po e bajm fejesen e tani martesa vjen me rend apo?? :P :P

caki
16-03-04, 12:01
Cool_boy edhe zana ju faleminderit si me keni uruar fat mua edhe cakit si po martohem gagagagagagagaga nime caki a po martohemi na te dyt a???? :roll: Vetem ishalla kena fat more heheheh hajde tash caki vendos se kur po e bajm fejesen e tani martesa vjen me rend apo?? :P :P

hahah kur po i pranon ti mesitet tregom une i dergoj...

BlertaB
16-03-04, 12:04
gagagag caki loqko kur te kan nga ata munden me ardh ok pra edhe 1 jav jepem koh e tani qoj msitit heheh se duna mi tregi babit.

Barbaroza
16-03-04, 12:05
Caki,une e urrej kokefoertesine e nje mashkulli,padurueshmerine,prekshmerine e skajshme,dhe keto jane gjerat me te cilat cdohere kam te beje me personat e gjinise se kundet,por fale Zotit qe gjithcka perfundon si eshte me se miri,sepse me kohe mund t'i kuptoj te tillet ende pa u bere vone.

caki
16-03-04, 12:06
gagagag caki loqko kur te kan nga ata munden me ardh ok pra edhe 1 jav jepem koh e tani qoj msitit heheh se duna mi tregi babit.

Ani Blerta... e pse nuk shifet emri yt se je e kyqun kyçu moj

BlertaB
16-03-04, 12:07
ooooooooo caki jam kyqur more qy po jam antare e fshehur e po pritoj tash me shku e me kqyr profilin ok caki.

caki
16-03-04, 12:09
Caki,une e urrej kokefoertesine e nje mashkulli,padurueshmerine,prekshmerine e skajshme,dhe keto jane gjerat me te cilat cdohere kam te beje me personat e gjinise se kundet,por fale Zotit qe gjithcka perfundon si eshte me se miri,sepse me kohe mund t'i kuptoj te tillet ende pa u bere vone.

Barbaroza per fat te keq ne jete gjithnje behet gisht edhe meditim nga tjetri por kurr nga vetvetja, Nese ti je ashtu siq nuk deshiron te jete tjetri, ke mundesi qe ta pranosh tjetrin, por duke mos qene ashtu atehere eshte shume me zore te pranohet tjetri me ato pike te dobeta...

BlertaB
16-03-04, 12:28
caki loqko pse nuk me tregove se kur po mi qon msitit tash a kuku qka ishe ti bre. :roll:

Cool_Boy
16-03-04, 14:02
Opa mashalla hej a pernime e keni kete mardhanje Caki dhe Blerta a???Hajde perhajr ju qoft mertesa...Hej caki te isha ju nuk do te kisha prit nje jav apo dy por menjhere ja kisha dergu mesitit,mbasi qe Blerta po te don dhe po e don athere skeni bre qka me prit vetem mos harorni ta na ftoni edhe neve ne darsem.....


Pershndetje

BlertaB
16-03-04, 14:06
po normal o cool_boy cka po ta mer mendja ty qyyyy a po mendon se po bajm hajgare a??
Jo more qfare heheh edhe cool_boy caki duhet mem prit 1 jav se duhna me i tregu babit si po fejona se kshtu pa i tregu nuk ban se me idhnohet.
Caki loqk qake njo :wink: :wink:

caki
16-03-04, 14:14
Opa mashalla hej a pernime e keni kete mardhanje Caki dhe Blerta a???Hajde perhajr ju qoft mertesa...Hej caki te isha ju nuk do te kisha prit nje jav apo dy por menjhere ja kisha dergu mesitit,mbasi qe Blerta po te don dhe po e don athere skeni bre qka me prit vetem mos harorni ta na ftoni edhe neve ne darsem.....


Pershndetje

hahahah Cool_Boy pyte ti Blerten çka po me thot ne mesazhe private, me ba me mi qu msit te furi pa konop hiq heheh hajde guxo e qoja msit ti asajna mi ka shti dridhnen per koci

Cool_Boy
16-03-04, 14:27
E more caki ne rrezik jete tu kjeni more njeri ahahahah po merri do trup roje e ndoshta te peshtojn ata more njeri ahhah une njeri prej atyreve ok se aja me ngon mua e ndoshta ste myt por ta hup boks e te qon ne spital por me ne fund me mir se me te myt more njeri ahahahha...

Vetem hajgare ok

caki
16-03-04, 14:34
E more caki ne rrezik jete tu kjeni more njeri ahahahah po merri do trup roje e ndoshta te peshtojn ata more njeri ahhah une njeri prej atyreve ok se aja me ngon mua e ndoshta ste myt por ta hup boks e te qon ne spital por me ne fund me mir se me te myt more njeri ahahahha...

Vetem hajgare ok

Hahaha Cool_Boy mem dergu ne spital isha gezu se ndoshta nje dite kishte me pas meshire e kishte me ardh ne spital mem pa e kur vjen aty lun najsen edhe nashta rritet dashnia hahahah

BlertaB
16-03-04, 14:36
kuku cool_boy tu thaft goja nuk ja futi une boks cakt se e kam Zemer bre a spo e sheh sa shum pi du :oops: :oops: po me vjen marre me ja shpreh dashurin ok :oops: :oops:

caki
16-03-04, 14:38
kuku cool_boy tu thaft goja nuk ja futi une boks cakt se e kam Zemer bre a spo e sheh sa shum pi du :oops: :oops: po me vjen marre me ja shpreh dashurin ok :oops: :oops:

Hahah Blerta shume bukur po te vjen marre duhesh me than caki TE DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa edhe ata tu bertit se leje ma vetem me shprehe... :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
16-03-04, 14:39
Lehe moj Blerta qfare dashnije ti ke ndaj cakit ahahh....HEj caki mos u befte me te que ne spital se te qoft mos vete per ty ke me dek per gazepi ahhaah..Jo ishalla ..

BlertaB
16-03-04, 14:42
ok TEEEEEEE DUUUUAAAAA caki hahah ama shum nuk po muj me bderit caki se nuk po me shkon zani vallah ok.
Edhe hajde ti tash thujem mua te dua ok edhe bertit shum. :lol:

caki
16-03-04, 14:43
Lehe moj Blerta qfare dashnije ti ke ndaj cakit ahahh....HEj caki mos u befte me te que ne spital se te qoft mos vete per ty ke me dek per gazepi ahhaah..Jo ishalla ..

hahaha ku ka ma mire se me dek prej dores se femres heheh kisha me qene krenare...

caki
16-03-04, 14:47
[quote="BlertaB"]ok TEEEEEEE DUUUUAAAAA caki hahah ama shum nuk po muj me bderit caki se nuk po me shkon zani vallah ok.
Edhe hajde ti tash thujem mua te dua ok edhe bertit shum. :lol:[/quot

Blerta ti ktu po e shkrun te duaaaaaaaaa e ne tjetren ane ma dergon mesazhin privat e me thu jo caki mos mendo pernime se veq hagare po baj pak me e trenu Cool_Boy me ba xheloz e nashta keshtu me don ai...hmmmmm

BlertaB
16-03-04, 14:49
hmmm caki qka je ti more kuku nan ah po sa keq si nuk te kam tash ma afer se te kisha tregu diqka ok.

caki
16-03-04, 14:56
hmmm caki qka je ti more kuku nan ah po sa keq si nuk te kam tash ma afer se te kisha tregu diqka ok.

hajt tergom se çka kishe mem treguar Blerta, kisha pas deshire me dite perbese, edhe tash ke mem tregu se me jet pike ne zemer...

BlertaB
16-03-04, 14:58
jo caki nuk po te trego se po me vjem marre hahahah :oops: :oops:
ooo Caki Tkisha rahatu o caki ok.

caki
16-03-04, 15:06
jo caki nuk po te trego se po me vjem marre hahahah :oops: :oops:
ooo Caki Tkisha rahatu o caki ok.

uuuuuuuuu i lumi une Blerta se e kuptova vallahin ihuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zana
16-03-04, 15:06
hahahahahahaha kukuuuuuu a Caki more Privat ashte Privat mos kalzo more ti cyyyyyy oj Blerta heid mos ki gajle Loqkiiiii se edhe Cool_Boy po te don ty e di une..hiq mos ki gajleeeeeeeeee Zemer. :P :D :lol:

BlertaB
16-03-04, 15:07
i lumi ti pra he caki :P :P :P

BlertaB
16-03-04, 15:08
aiii Zana nuk kam gajle oj Loqka jeme kush tem don une per veti jam ka e du cakin edhe pik ok.

caki
16-03-04, 15:09
i lumi ti pra he caki :P :P :P

Hahahah Blerta por ende thelbin nuk e kuptova Blerta ate duhesh me ma spjegu...

BlertaB
16-03-04, 15:10
auuuuuuuu caki shum po lyp ketu qyyyy hajt se te tregoj ne privat ok mos u ban merak bre.

Zana
16-03-04, 15:12
Ani de Blerta loqkiiiiiiiii ishalla ki Fat me Cakinnnnnnnn..hehe :P

Dhe Aj Cool_Boy ne te mer Mickojen dhe krejt bohen rahat ishalla. :roll:

BlertaB
16-03-04, 15:15
Zana loqki edhe ti u bafsh Ra´hat zemer jarabi se je qik e mir oj zana. Veq kush ta ka inatin ok.

caki
16-03-04, 15:18
Ani de Blerta loqkiiiiiiiii ishalla ki Fat me Cakinnnnnnnn..hehe :P

Dhe Aj Cool_Boy ne te mer Mickojen dhe krejt bohen rahat ishalla. :roll:

hahahah zana ti ju gjete krejteve kopjen a

Zana
16-03-04, 15:19
Flm Loqki wink:

BlertaB
16-03-04, 15:19
aaaaaaaaaaa caki zana é ka vendos kush me kon ok.
Po mir oj zana zemer po aj cool_BOY NASHTI TE DON TY E JO MICKOJEN QYYY:

Zana
16-03-04, 15:20
Po de po Caki se ti dhe Blerta dhe Cool_boy dhe Mickijen shume bukur a?? hehe :twisted: :P

Zana
16-03-04, 15:21
Jo bre Blerta Loqki nuk ka Chanze une dhe Cool_Boy ma rahat e ka kryt me Mickojen..hahaha :lol:

caki
16-03-04, 15:22
Po de po Caki se ti dhe Blerta dhe Cool_boy dhe Mickijen shume bukur a?? hehe :twisted: :P

Jo jo Zana ty nuk te kemi harruar jo hiq mos ki frike heheh cili po te pelqen ty tregom mu une kam me ta ba mundesin ti me qendru me ate person..

BlertaB
16-03-04, 15:22
Zana vetem cakit tregoj se ky tban magji oj qik ok.

Zana
16-03-04, 15:24
O Caki flm shume zemer po ska nevoj se kush me pilqen mu ti kurrrrrrrrr nuk mundesh me gjet perqata mos u lodh hiq bille.

Dhe kqyri ti punt me Blerten..hehe :wink:

caki
16-03-04, 15:26
O Caki flm shume zemer po ska nevoj se kush me pilqen mu ti kurrrrrrrrr nuk mundesh me gjet perqata mos u lodh hiq bille.

Dhe kqyri ti punt me Blerten..hehe :wink:

Heheh Zana nese ty te pelqen dikush jasht Forumit natyrisht se nuk muj me gjet e nese me thua Leonardo Di Caprio natyrisht se nuk shkoj me ta gjet por per nje ktu te thash...